Új privát üzeneted érkezett!

Pindi!
Sensitive jó. Bár mindneki másra esküszik. Védőnőmet én is ki akarom pénteken erről faggatni.
20150601134430
 
 


Viki!

Köszike. Én holnap megyek hozzá, már jegyzetelek, hogy miket akarok kérdezni :)

Annyira szép idő van. Lehet most kéne befesteni a hajamat. Ugyanis pénteken esküvőre megyünk (én mondtam, h megvárhatták volna az őszt :) ) Annyi munka lenne, és én már kb a felét nem bírom megcsinálni.
Így is vannak olyan érzéseim, mintha repedne a hasam, pedig csak amikor nagyobb levegőt veszek, a Picur pont akkor nyújtózik egyet, és nekifeszül a hasfalamnak.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jó hajfestést!

én pénteken megyek festetni és bírkanyírásra. :oops:
20150601134430
 
 

 
 

köszike, még festék híjján vagyok :)
Nyírás nekem se ártana, de valahogy még nem jutottam el a fodrász nénihez :D
A festés hete :D Nekem már nagyon kellett, azóta nem festettem be, mióta pocis vagyok!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Nekem 2 hónapja volt befestve, de irtó gyorsan nő a hajam, körmöm, amióta babás vagyok. Eddig se panaszkodhattam, de most......
20150601134430
 
 


Ez igen, én pont fordítottja vagyok! Nekem meg alig nő a hajam a körmöm, szemöldököm...

Kép

Kép
pindimano
 
 


Nekem a lábszőröm (jól megasszontam) nő kevésbé, bár a kozmim szerint a gyantája is jó.
20150601134430
 
 


Akkor te jobban jártál, nő a körmöd a hajad, amire más sokáig vár, és kevésbé a lábadon a szőr!
Én azt nem tudom lemérni, mert mostanában lusta dög vagyok epilálni (vagyis csöppet nehezemre esik, és a pici is ugrál a hangjára) így borotválok. :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Én gyantáztatok, mert tuti elvéreznék a borotválás során. Meg csak érzéseimre hagyatkozhatnék.
20150601134430
 
 


Hát lassan már én is... Nemtudom mi lesz velem a nyárra. Lassan a zoknit nem bírom felhúzni :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Nyáron nem kell zokni! :)
20150601134430
 
 


Az sem, de bunda sem a lábra :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Marad a gyanta, vagy a párod borotvál majd (bár az enyémet nem engedném a lábam és egyéb testrészem közelébe borotvával, az tuti).
20150601134430
 
 


Szegénykémnek néha a saját pofijára nincs ideje, úgyhogy marad a gyanta és a sikitás :D
na megyek, tornázom egyet, bár nehezemre esik :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Kedves Lányok!

Csak ma találtam rá erre a topikra, így anélkül írok most Nektek egy pár sort, hogy az előzményekben elmélyültem volna.
Az viszont azonnal feltűnt, hogy többen is vagytok, akik kb. akkorra vagytok kiírva, mint én. (júl 26.) :D

Fog esetleg valaki a MÁV-ban szülni júl. végén?

Ígérem, igyekszem majd átolvasni a korábbi hozzászólásaitokat, és felveszem majd a fonalat!

További szép napot!

Kép
Kép
sheep11
 
 


Szia Sheep11!

Üdv itt nálunk! Nahát és pont velem vagy egy napra kiírva :D Mondjuk én nem MÁV-ban szülök.
Mesélj majd magadról, kiváncsian várjuk :) és jó visszaolvasást :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Szia sheep 11. Hogy szólíthatunk?
Kisfiú vagy kislány lessz? Hanyadik gyerkőc? Mesélj egy kicsit többet magatokról.

Látom lányok, másnak is probléma a láb téma. :lol:
És ez még rosszabb lessz a nyáron. :(

Kép
dittke
 
 


Szia Dittke!

Bizony, most kezdődnek a "kellemes" dolgok :) Nem elég, hogy nyáron nagyon meleg lesz, még szőrős kérdéseink is maradnak :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hát igen! Szörnyű dolgok! :D
Nekem, ha szerencsém van, már júniusba meglessz a babóca. A nagy melegbe, már babázok. (és epillálok!)

Kép
dittke
 
 


Most hát nagyon irigy-mirigy vagyok :D De inkább a babázás miatt mint az epillálás miatt :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Gondoltam. :wink:
Neked július vége? Az is mindjárt itt van.

Kép
dittke
 
 


:)
Bizony, júli 26-ra mondják, de közben még vizsgázom június közepén, úgyhogy remélem, hogy nem előzlek be :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hát akkor ne is. Várjátok meg a júliust.
Megyek, mert éhes a gyereksereg. :)
Mindenkinek jó éjszekát, és szép álmokat.

Kép
dittke
 
 


éjszakát. Nekem is pihenni kell! :lol:

Kép
dittke
 
 


Sziasztok Lányok!

Most jöttem a védőnőtől! Május 7-re bejelentkezett hozzám, ilyen kb majd 11 után valamikor jövök címmel :)
Na meg megmért, vérnyomim magas volt ahhoz képest, hogy eddig mindig 100/60 volt, most 120/70 :) és megint híztam eddig 6 kiló plussznál tartok!
Hogy aludtatok az éjjel? Nekem borzalmas éjszakám volt, forgolódtam, idegesített, hogy sehogy se jó. most meg szétmegy a fejem, hülye hidegfront!
Azért remélem csak engem kínoz és ti jól vagytok!
Legyen szép napotok!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
A vérnyomid most volt normális.
Gratula a +6 kg-hoz.

Én is fent voltam hajnal 3tól, filmet néztem jobb híján, kicsit sikerült szundikálnom.
20150601134430
 
 


Na igen, ez lenne a normális vérnyomi, nekem sosem szokott 120 lenni a felső érték :)
Köszike a gratulációt :) a védőnő valahogy nem gratulált :D
Látom akkor ez egy ilyen éjszaka volt. Te rosszabb helyzetben vagy, mert még dolgozol is...

Kép

Kép
pindimano
 
 


A védőnő :evil: , neki semmi nem jó.

Már csak 4 nap ezen kívül, és leszerelek. ;)
20150601134430
 
 


Na szupi, asszem lesz mit kipihenni:) és nem kell annyit ülni, mert gondolom elég fárasztó!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hát igen...., de 10re már fáj a fenékcsontom, és a kölök is dorbézolna, de nincs elég helye. :D

Viszont, ha otthon vagyok, akkor meg az otthon dolgokba fáradok el, és a hátam + a derekam fáj.

Szóval ez már egy halmozottan hátrányos időszak.
20150601134430
 
 


Nembaj, már nincs sok hátra :D
Bár ez a nap elég kemény. Remélem a gyerkőc nem lesz frontérzékeny.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok
Esik az eső! :( Mindjárt megyek a gyerekekért. Igazán elállhatna!
A 6 kiló szerintem nagyon jó. Én 15-nél tartok. :cry: Igaz a könyvbe 9-nél. Nekem nem szólnak szerencsére, mivel most vagyok 63 kg.

Kép
dittke
 
 


Dittke!
Akkor hivatalosan Tei s a 9et mond :wink:
20150601134430
 
 


Nem is szoktam "dicsekedni" a 15-tel. :oops:

Kép
dittke
 
 


Sziasztok Lányok!

Néha bekukkantanék hozzátok,ha nem bánjátok.Olvaslak titeket egy ideje,de eddig valahogy mindig elbénáztam a regisztrációt,ami annyira feldühített,hogy maradtam csendes szemlélő :lol: Első babánkat várjuk,a 26.hétnél tartok,július 29-re vagyok kiírva.Igyekszem majd gyakran jönni,de itt a melóba mostanában bolondok háza van otthon meg még nics net :(

No ,szebb napot mindenkinek (itt esik :cry: )jók legyetek!!!
hubcsa
 
 


Üdv. közöttünk! :)

Kép
dittke
 
 


szia Hubcsa!

Üdv itt köztünk! Gyere gyakran :) és mesélj magadról!

Dittke! én 62 kiló vagyok a védőnő mérlege szerint, nekem már furán néz :D hogy lehet ekkora eltérés, hogy kiskönyvben 9 kiló amúgy meg 15?
Anyummal most főztünk túrógombit, már alig várom :D (megünneplem a +6 kilót :D )

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Én 81 kg voltam legutoljára, és +5nél tartottam, a védőnő nem szólt, bár magas vagyok.

Hubcsa!

Üdv itt!
Meddig dolgozol?
20150601134430
 
 


Ez úgy van, hogy én 48 kg. voltam. A védőnőhöz a 10. hét után mentem, mivel majdnem 2 babóca lett, csak az eggyik nem maradt meg. És 10 hét alatt híztam 6kg-ot.

Kép
dittke
 
 


Küldessz egy kis gombócot? :lol:

Kép
dittke
 
 


Dittke! Jah így már értem :) akkor nekem is több már :) így akkor kb 8 kiló. Odatranszportálom a gombikat :D
Viki! Én viszont alacsony vagyok, így jobban látszik, ha kerekedek :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Nekem péntekig ne emlegessetek édességet, mert akkor megyek a védőnőhöz a pipi mintával, nem akarok még 1szer cukros vizeletet.
20150601134430
 
 


Viki!

Kifelejtettem belőle a cukrot :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Megérkeztek a gombócok! :lol: Finom volt. :wink:
Ja, én is magas vagyok. 171 cm. kb.
Viki! Nem is tudom mi az az édesség. :oops:

Kép
dittke
 
 


Na akkor ügyes voltam, egészségedre :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Ja és csak én vagyok ilyen tökmag? :D A magam 166 centijével

Kép

Kép
pindimano
 
 


A volt munkatársam kb. 155-160 cm. , és már 65 kg. 9 kg-ot hízott, és most van a 28. hétben. Neki szóltak, hogy ez már sok. :lol:
Nem is vagy "tökmag". :)

Kép
dittke
 
 


Pindi!
Nem vagy tökmag.

Én 174 vagyok.
20150601134430
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!
Holnapra egy kicsit naposabb időt! :D

Kép
dittke
 
 


Najó, nem vagyok tökmag, de amúgy nincs is baj vele, én szeretek ekkora lenni :D
Jajj lányok, most fürödtem, kishíján szívrohamot kaptam... Lemászott a kádhoz egy pók... Ráadásul kaszás, szép hosszú "combokkal". (Ezért domestos-ozom naponta a fürcsiszobát? ) De megbosszultam, adtam neki a zuhival, a kis szenyó... bepofátlankodik, ráadásul 8 lábbal. pfúúúúj :D
Jóccakát!

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: