Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi:
Már vissza is küldtem :D :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


nem érkezett még meg :roll:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ha meglesz akkor hogy rakjam a vonalzó elé?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

 
 

remélem hamarosan odaér,ha nem elküldöm mégegyszer.
A figurák alatt van hogy:itt tölthatsz fel képet,ott először a tallózás,aztán a képfeltöltés,és kész :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Bocsi a szilva hejett,szilviát írtam,most küldtem el a jó címre :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na csajok megyek készülődni,1 óra múlva el kell indulnom a kolleganőkhöz!
Ha hazaértem jövök,addig szép napot mindenkinek!
Jók legyetek!
Pussz

Kép


Kép
ibm
 
 


Kép

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


:? és hogy kell a vonalzó elé tenni?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!Kike:tök jó a receptes oldala a tesódnak még Dominak is tetszett .

Most végeztem el a konyhában ,egy kis krumplipürét csináltam és rántott karfiolt.Imádom,csak nagyon pepecs munka.MIndjárt megyek is ebédelni!Nyam -nyam.

Majd még benézek.

KépKép
henka76
 
 


óó meg van!!!! :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


amott nem engedi berakni, mert túl nagy szerinte :shock: tudnál rajta még egy aprócskát kicsinyiteni? :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


persze,máris kicsinyítek :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


:shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


na,nem akar összejönni? :shock: Küldtem egy kicsit kisebbet :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok


mejöttem Érden voltam átkötni a biztositást . meg vettem a livinek cipöt mert ami volt neki az már hideg boszos cipö .

és ugy kitikatam mintha 20 orán kersztöl mentem volna
anha
 
 


ja és a kép nyáron készült a zoé szülinapján .
anha
 
 


Jó a képed,arik a gyerkőcök :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Anha, nagyon jó a képetek!

Hű, mindenki milyen finomakat evett... igaz, hogy tegnap azt írtam, nem vagyok valami kívánós, erre ma főztem spenótos galuskát zsályás-fokhagymás vajjal és tejföllel.... :lol: Ottónak is ízlett.

egyelőre még nem avatarozok, mert nincs rólam szalonképes kép, de helyette idemásolok nektek egy linket, ahol hétről hétre részletesen le van írva, hogy baba-mama-papa hogy érzi magát:

http://www.informed.hu/eletmod/terhesse ... /terhesseg

Kép
Kép
bondi
 
 


http://gportal.hu/gindex.php?pg=4410278&PHPSESSID=20b3881b52ec2efbf091b2410ed4b8b2

Én is hoztam egyet,itt nézhettek UH-képeket a babókról :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


El is felejtettem megköszönni a munkanélkülis infókat, mert úgy pörögtök, hogy alig bírom követni a tempótokat :)

Kép
Kép
bondi
 
 


bocsi kike, még nem néztem, elaludtam egy kicsit :oops: néha muszáj fél órácskát pihennem, mert eléggé émelygek :( és én is nagyon hamar elfáradok, nagyon rossz :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


jut eszembe, felvettek az angolra :D
bár ez már nem is annyira jó hír :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi - gratulálok hogy felvettek! De miért nem jó hír??
Vendég
 


köszi kike, már elég kicsi lett :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


köszönöm, azért mert mindennap menni kell reggel fél 9től délután kettőig :( , attól elfáradok, ha kettőnél többször megyek el pisilni :cry: , ráadásul csak a buszt támogatják, ami azt jelenti hogy kelhetek fél 6kor, hogy kényelmesen elvigyem Lilit is meg oda is érjek, nem tudom hogy bírom majd, kocsival meg tudok menni, mert az nagyon sokba kerülne :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Hát, biztos nem lesz könnyű, de én is jártam így angolra és imádtam!! Most is gondolkodom rajta egyébként hogy befizetek egyre, bár valóban nem olcsók sajna :? . Meg az a másik dilemmám hogy ha valaki beteg lesz a csoportban, nehogy elkapjam. Lehet hogy ez csak az én parám, mert múlkor volt köztünk egy kismama amikor jártam és 2-en is tökre meg voltak fázva. Féltettem szegénykét, nehogy elkapja. Bár ő erős volt és ellenállt minden bacinak! :D Megkérdezhetem hogy mennyibe kerül a Te tanfolyamod és mennyi ideig tart?
Vendég
 


3,5 hónap, tehát intenzív, semmibe nem kerül, mivel a munkaügyi által jelentkeztem rá, amúgy nem nem áldoztam volna ennyi pénzt, ha nem jönne a baba akkor igen, de így másra kell a pénz, így hogy én nem dolgozom nem is sok van egy hónapra, ezért rossz, hogy nem tudok kocsival járni, mert az egy hónapra 30ezer ft, ezt meg most nem engedhetjük meg magunknak, így muszáj lesz busszal járni, mert azon szinte ingyen megyek :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


meg a jelen állapotomat elnézem, kb 11 körül majd elalszom :shock: , két rókázás között, a busz miatt :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


meg gyalogolhatok egy csomót :shock: , remélem nem árt majd :shock:
de sajna muszáj, mert addig nem kapom meg a diplomámat míg nincs meg a nyelvvizsga, ha meg lesz a baba, úgyse tudok elmenni, nekem meg mostmár 1,5 éven belül megkell lennie különben elveszett az egész :evil:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Csak lejelentkezem, voltam vérvételen, levettek vagy 5 ampulla vért... Csoda,h. bennem még maradt :lol:
Persze az adminisztráció ördöge itt is jelen volt, először bejelentkeztem a betegfelvételen (300Ft), aztán mentem a vérvételre. Onnan átküldtek az ambulanciára, mivel voltak "fizetős" vizsgálatok, h. fizessem be az árát, aztán a kapott formanyomtatvánnyal menjek vissza. Ok. Kiderült,h.nem lehet ott befizetni, csak postán, ami 9-kor nyit, de legalább rendesek voltak, mert azért levették a vért. Már negyed 8-kor ott voltam, a vért csak fél 9-kor vették le, egyrészt mert rohangáltunk a kartonozótól az ambulanciáig, aztán meg a vércukor terheléses kismamákat előre is vették. Na de végre bejutottam, de még jött egy-két kismama terhelésre, úgyhogy az ő vérvételüket sikeresen végignéztem.... Úgyhogy már alapból rosszul voltam :lol:
De tök rendes volt az asszisztens, miután elkezdte venni a vért folyton beszélt, úgyhogy nem volt időm rosszul lenni :D
De szerencse,h.délelőttre kértem egy nap szabit, mert ha nem, akkor biztos a guta kerülgetett volna.
Ma felhívott a védőnő és adott időpontot mára. Remélem ma sikerül összehozni :?
Remélem mindenkinek jó napja volt, majd este visszaolvasok :)
sipiné
 
 


szilvi:gratula az angolhoz,és szívesen a képet :D

sipiné:a lényeg hogy túlvagy a vérvételen :D én még nem :?

wera:csináltam neked közelibb képet,átment?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Megvan, köszi! Jó hogy szóltál mert nemszoktam túl gyakran nézni a leveleimet! :D
Lassan mennem kell a dokihoz a táppénzes papíromért. Mindig rohadt sokan vannak, de ez a kissebbik baj. Utána be kell vinnem a munkahelyemre, ami olyan közel van a világ végéhez, hogy vigyázni kell nehogy lepottyanjak... úgy nincs kedvem elindulni... brü-hü-hü-hü :cry:
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

Én is megjöttem a melóhelyről,jó volt bennt egy kicsit!
Jókat nevettünk a csajokkal,fiúkkal! :lol:
Mindenki megdícsért,hogy jól nézek ki,látszik rajtam a boldogság!
Hát igen! :lol:
Én nemtudom mivan ma velem egész nap kajálhatnék van rajtam!
Annyira ennék valami húst,vagy nem is tudom már mit!

Sipiné! Örülök,hogy túlvagy a vérvételen! Milyen vizsgálatért kellett fizetned éd mennyit?
Már mástól is hallottam erről,nekem nem került semmibe,pedig egy csomó mindent megnéztek!

Kike! Nagyon komoly az az oldal amit küldtél!
Nagyon szupi!
Képzeljétek az egyik kolleganőm lányának a 12 hetes genetikán megmondták,hogy fia lesz,mert annyira úgy feküdt,hogy látszott.
Tényleg fiú lett!
Hogy látták azt? Nem is értem!
Igaz nem is nekem kell!

Wera! Kitartás,ha odaértél mindn bajod elmúlik,biztos nagyon jó lesz a régi kollegákkal talizni!

További szép napot!
Nagyon gyarapodnak a fotók,lassan talán én is látható leszek!

Kép


Kép
ibm
 
 


IBM - igen, már várjuk hogy láthatóvá vált Te is! :D

Sipiné - egyszer már háborogtam itt amiatt, hogy a kismamáknak NEM KELL VIZITDÍJAT FIZETNI!!! Csak olyan rohadékok sokhelyen hogy így is elkérik. Ha még nincs kiskönyved, a nődoki kiállíthat egy papírt, rá kell írnia vmi hülye kódot, azzal tudod igazolni hogy kismama vagy. Mellesleg én csak szóban mondtam és simán elfogadták. Sajnos nem mindenki ilyen jóindulatú és ez kissé dühít... :roll: Egyébként a fizetős vérvételt se nagyon tudom mire vélni, mert alapból a hepatitis C és a vércsoport vizsgálat ami nem támogatott, de a kismamáknak az! Érti ezt valaki :?:
Vendég
 


vált helyett válj......... :lol:
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

Megjöttem a védőnénitől és végre van kiskönyvem nekem is :lol:
Wera, tudom,h. a kismamáknak ELVILEG nem kell vizitdíjat vizetni, de a doki is mondta,h.ha nem kérem ki előre a kiskönyvet, akkor kell... Nos, mivel teganp átvágott a védőnéni és ma délelőttre már kivettem a szabit, ezért úgy voltam,h.inkább a 300 ft vesszen... Persze mondtam,h.kismama vagyok, megértően bologatott az aszisztensnő, de elkérte a 300 ft....
Milyen volt a tali a kollegákkal?
Ibm, sokmindent kért a doki vérkép, vizelet, vércsoport, vércukor, UDRL (vagy mi mert nem tudtam elolvasni a macskakaparását) - ezek az "ingyenes" vizsgálatok, plusz volt 3 másik: toxoplazma, rubeola és mégvalami, amit nem bírtam kibetűzni, amik "fizetősek" voltak, kemény 8500 ft-omba került. Megmondom őszintén, majdnem lehidaltam. :(
Kike, Te mikor mész?
sipiné
 
 


Ez nagyon durva!
Nemértem,hogy van hogy valahol fizetni kell valahol meg nem?
Én kifizettem a 300ft-ot,mert akkor még nem volt kiskönyvem és ennyi!
Gratulálok a könyvedhez!
Ugye milyen jó érzés? :lol:
Most mennem kell csajok,megjött apa és uralni akarja a gépet!
Azt mondta vesz nekem is egyet külön,mert már nembírja ezt a babanetet! :lol:
Mindig zavargászom,hogy csak 2 perc amíg benézek!
Na hagyom érvényesülni!
Este jövök,addig dolgozzatok! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Én még nagyon nem mélyedtem el a különböző vizsgálatok között, de én a vetélés után csináltattam a korom miatt egy vizsgálatot, citalomega-akármi, toxoplasma+még egy 3. vizsgálatot és mivel nekem a toxo pozitív lett, kicsit próbálta elmélyedni a témában és különböző fórumokról az jött le, hogy teljes a káosz, attól függ, hol élsz, ki a dokid, mi a kórházad, van ahol megcsinálják 1ből ingyen, van ahol fizetni kell érte és van, aahol ki is fizetné a kismama, de mégis úgy kell kikönyörögnie, úgyh nem értem, hogy mehetnek így ezek a dolgok.
Én túrós tészta-függő lettem, miután talán ibm v wera írta, rákattantam, azt ettem tegnap, ma és várom, h holnap legyen és ehessek megint, ma má azért nem akarom, meg elég masszív is a hányingerem.Ja még akartam kérdezni, ki hova tervezi a nagy eseményt, én pl. a Bajcsyba.Esetleg még vki?

Kép
teó
 
 


Lányok, én már vagy 10-szer voltam dokinál, először 3 hetes terhesen ügyeleten, mert vért pisiltem, de már ott se kértek vizitdíjat (utána körzetinél vagy 5x, ekg-n, vérvételen stb) és azóta sem...és nincs kiskönyvem... no comment... :?

Á, még a dokiig sem jutottam mert felhívtam az asszisztensnőt és mondta hogy le se menjek csak 7 körül, mert 23millióan vannak. Úgyhogy a melóba csak holnap megyek. Igazából azért vonakodok ennyire ettől, mert ez egy nagy üzlet, ahol kb 50-60-an melózunk és ebből jelenleg 3-an tudják az "állapotomat". Na most ha meglátnak, mindenki faggatni fog, amitől már előre hányok. A genetikai előtt nem is akartam hogy tudják. És annyira nem ismerem őket, mert csak 3 hónapot dolgoztam ott. Szóval semmi kedvem... :x
Vendég
 


Én MÁV kori
Vendég
 


Wera:tök jó az a kép rólad!Holkészült?Biztosan valami jó kis nyaraláson!!! :lol:

Kike:nagyon ügyi vagy ilyen képbetevéses témákban.Sajna én nem értek hozzá ,még csak 1 éve van gépünk és addig azt sem tudtam hogy kell egyáltalán bekapcsolni.Úgyhogy majd megkérem a sógornőmet és ő majd segít ez ügyben.

Holnap fogok kérni uh-s képet és majd feltesszük ha lehet látni rajta v,mit.Nálunk előre kell szólni ha akarunk képet,és 500ft-ba kerül.

Sipiné:most már nem lesz problémád a vizitdíjakkal mert már van kiskönyved.Nekem a múltkor ingyen vették le a vért a belgyógyász doki kérésére.Remélem jók lettek az eredmények!!De majd a pénteki controllon kiderül.Bárcsak már péntek lenne túl lennék a vérnyomásmérős mizérián. :evil:

KépKép
henka76
 
 


Teo:én meg most fogok enni egy kis fagyasztott meggyet!!! :lol: Tegnap is ettem mennyei volt.Csak hideget ennék van még így valaki?

KépKép
henka76
 
 


Na jó, még ezt leírom aztán nem bonyolítom tovább a témát, való igaz, ahány hely, annyi szokás, még az E.Ü-ben is... sajnos ez Magyarország!! :twisted:
Előszedtem amit nekem a magán nődoki a 7. héten (1.vizsgálaton) írt egy olyan pici "orvosi beutalás - javaslat - igazolás" fejléces papírra: "Egy élő embrió CRL: 10mm, normális petezsák..." stb, pecsét, aláírás, és a bal felső sarkába ezt a kódot: Z3210. Nos, ez az a kód, amivel kiskönyv nékül is vizitdíj-mentesek lehetünk.

Heni - köszi! :oops: Mallorcán voltunk... isteni volt! Most szeretnék csak fele olyan barna lenni... :lol: Várjuk a képecskét!!
Vendég
 


Na a kép v sikerült v nem.
Heni, hmm, fagyasztott málna, na én meg azt bírnék túrni, de nincs.

Kép
teó
 
 


Úgy látom a kicsinyités része az jól sikerült

Kép
teó
 
 


Sziasztok

Én s ugy tudom hogy amint a dr kimondja hogy terhes vagy nem kell fizetned ez törvény .
anha
 
 


turos tészta

huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu imádom
anha
 
 


BONDI - dobtam egy privit! :wink:

Hm... úgy látom fél 8-kor mindenkit elvittek az ufók! :wink: Én meg pörgök, nemtom mi van velem! :lol: Apa csinálja a házimelót, én meg tömöm magamba a milánóit itt a gép előtt! :P Hát, csudajó dolgom van, asszem... :lol:
Vendég
 


Szeva!

Engem már visszahoztak az ufók,nem kellettem nekik! :lol:
Olyan hányingerem van csajok,az előbb benyomtam egy csomó diót!
Holnap dióstésztát fogok enni,úgy döntöttem!
Na megyek,mert mennek a jó kis kórházas sorozatok!
Jó éjt kismamik!
Álmodjatok szépeket!
Holnap tali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Hahó!

Wera, én is írtam privit.
És mi is MÁV leszünk, de - teónak írom - közel lakunk a Bajcsyhoz :D

Őrület, miket esztek... én a kálciumot számolom, hogy meglegyen a kis csontjainak a kellő mennyiség, így ez irányít. reggel tej-kakaó, ebédre volt a spenótos galuska, meg most este is, meg sül egy kis tejfölös-kukoricás húsos lepény holnapra... az uram nehezen viseli, hogy összevissza kombinálok mindenféle ízeket, majd igyekszem azért visszafogni magam. Bár holnapra sonkával töltött bundás kenyeret terveztem reggelire...

Kép
Kép
bondi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: