Új privát üzeneted érkezett!

:D :D :D
Orsitigris,ez tetszik"kis zigótám"tényleg hülyén hangzik....
Én is elmondhatom,hogy materialista vagyok(legtöbb esetben)

Zöldike,Orsi megválaszolta helyettem a kérdést.
Vendég
 


Én is azok közé tartozom, akik az első pillanattól a KISBABÁJUKNAK tekintik a pocakban lévő kisembert. Persze nyilván mindenkinek mások az érzései. 8-9 hetesen már, azok kívül hogy picike, majd' minden szerve kialakult.

Ő egy 8 hetes magzat, kisbaba, embrió, ki hogy hívja. Parányi, mégis teljesen emberi.


Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


mankabi írta:Lenne egy újabb kérdésem, lehetséges, hogy 7 hetesen már elkezd nőni a poci? Nem látványos növésre gondolok, csak simogatással észrevehető kis növekedésre a pocak alsó részén, ami szemnek igazából még fel sem tűnik! :?: :?: :?:

Mankabi


mankabi, első babánál még nem... Illetve megnőhet a pocid, a puffadástól, mert terhesség alatt lelassul a bélműködés, stb, azért az első hetekben nagyon gyakori a puffadás. Aztán az elmúlik, és utána kezd el nőni a pocak. Első babánál általában olyan 12 hét körül, de van aki még 20 hetesen ksi fel tudja venni a sima ruháit :) De ez is nyilván alkatfüggő. Nekem első babával a 13. héten kezdett nőni, most a 9.-en.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

 
 


Annus:
nagyon sajnálom! Sírd ki magad és sok sikert az újabb próbálkozáshoz!

Mankabi:
nekem is elkezdett nőni a hasam, bár mindig is volt egy kis "pocakom", de az alhasam kézzel tapinthatóan és számomra látványosan is nőtt.

Ki hogy nevezi a pocakjában fejlődődő kis csodát.... hát mi Milánt elneveztük Bojtocskának az egyik uh alapján, mivel pont úgy készült egy kép, hogy a feje tetején egy bojtocska látszódott. Most kis gesztenyének hívom, mert beültetés után a férjem hozott nekem annyi gesztenyét amennyi baba megtermékenyült. De lehet ő is kap valami másik nevet, ha meglátjuk uh-on.

Kép

Kép
éca
 
 


Jó reggelt kismamákok!

Hogy vagytok?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Hát én nem sokat aludtam az éjjel...inkább csak forgolódtam....

Hú lányok, itt akkora köd van....

Lenne egy kérdésem...ki hogy mondta el a párjának, hogy + lett a teszt?? Csöppkét tudom, mert a blogban olvastam! :)

d.dodó
 
 


Kellemes ébredezést!

Dodó! Hát lombikosoknál nem nagyon kell elmondani, látszik az emberen, ha ügyeset pisil - ami ugye minden napos program a beültetés utáni 10. naptól :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt Minden kedves Pocakosnak!

Annus kitartás fel a fejjel, és ne add fel!!!

Remélem egyébként jól vagytok! Sajnos mostanában nem sok időm van netezni, de igyekszem követni az eseményeket!

A tesztes kérdésre válaszolva, nekem nem kellett semmit mondanom, mert együtt csináltuk a férjemmel, és mondhatom nagyon klassz volt! Legalábbis nekünk!

A másik kérdésről pedig az a véleményem, hogy pozitívan kell a picúr hozzáállni, bízni benne és magunkban, hogy nem lesz semmi gond. (Tudom, mindenki izgul, és fél, hogy mi lesz?!)Sajnos, ha valami gond van, akkor jobb ha most, előbb történik valami, mint később, és ezek a dolgok nem véletlenül történnek meg!

Aki velem együtt dolgozik ma, annak jó munkát, a többeiknek jó pihit és kellemes pocaknövesztést :)

Melus

Kép
melus79
 
 


Szép napot!

Név
Nálunk Tónika a becsületes neve... :lol:

Pocak
Nekem az előző terhességemnél a 12. héten már nagy pocakom volt... most alig van valami.... majdnem befelé horpad inkább a hasam :lol: :lol: :lol: :lol:
A barátnőmnek csak a 8-9. hónapban látszott, hogy kismama...
Semmi logika nincs benne, hogy kinél, mikor kezd látszani...

Dodó
Teszt... stikában csináltam... apa csak azt vette észre, hogy kevésbé vagyok "idegbeteg"...
Aztán a beültetés utáni 11. napi laboreredményt ő tudta előbb :lol:
Vendég
 


szép reggelt mindenkinek!

Nekem a tegnapi has szúrás mára enyhült, úgyhogy eddig egész jól vagyok, hányinger se volt, de lehet elkiabálom.
Nálunk is a lombik miatt együtt tudtuk meg, hogy baba van. Azért én a vérvétel után másnap csináltam egy pozitív tesztet amit eltettem emlékbe. :D Annyi negatív után vágytam egy két csíkosra....

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek aki gondolt rám!
Aztán nem lelépni a fórumról!Hiszen nem riogatás képpen írtam h mi tötént,csak gondoltam szólok h ne aggódjatok miattam!

Az emberben mindig benne van h vmi baj történhet.Ha megszületik a baba akkor utána is mindig lesz min aggódni.Ha 30 éves lesz ti akkor is gyermekként néztek majd rá!

És bár nehéz lesz teljesen feldolgozni,elfelejteni meg lehetetlen.De úgy érzem hamar túlleszek ezen.Hiszen minnél elöbb egészséges babát szeretnénk,nem érek rá búslakodni!


Nálunk még szívverés se alakult ki,de én is kezdtem magamat anyának érezni...

Szóval mindenkinek kitartást,és ne aggódjatok sokat!

Én meg remélem hamarosan benézhetek megint egy gyönyörű uh kép kíséretében!

annus11
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek, csatlakoznék hozzátok :)

Az első tesztem 16. dpo-n készült du.-i pisiből.

Íme:
Kép

Ez pedig a ma reggeli, 19. dpo-n

Kép

Uh időpontja nov 5. akkor jön vissza dokibácsi szabiról. Addig is örvendezünk :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szia Pinkiné!

Üdvözlünk a csapatban és nagy-nagy GRATULA a + tesztekhez.
Mesél magadról! Első baba? Spontán vagy lombik? Tünetek vannak már?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Buci, köszi a köszönként.

3. baba, Ő reméljük világra is fog jönni. 5 évvel ezelőtt volt 2 angyalkánk. :cry: De csak tavaly aug.-ban döntöttünk úgy hogy újra belevágunk.
Clostys rásegítéssel fogant, a 4. ciklusban. Nem volt peteérésem, egyáltalán, a progeszteron szintem 0,8 volt cd 24. napján. A clostn kívül nem volt semmi, így mondhatjuk, spontán baba. Abban a hónapban nem is volt uh, mert elutaztunk :)

Tünetek? hát, szokott görcsölni a derekam meg a pocim. Viszket, szúr a cicim. Más nincs. Meg van amit nem tudok megenni, de egyébként teljesen jól vagyunk.

Én 24 leszek januárban, párom holnap tölti a 26-ot. 2005 májusban volt az esküvőnk, egyébként 7 éve vagyunk egy pár.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


sziasztok!

Üdv, Pinkiné a csapatban! Már tök sokan vagyunk!!!Gratula a picúrhoz!

Én nov. 6-án megyek uh-ra :D szóval utánad 1 nappal!

Buci, én is eltettem a tesztet, emlékbe :) szerintem majdnem mindenki elteszi. Mi le is fotóztuk, csak hogy meglegyen örökítve!

Rókamóka mentes napot nektek!

Melus

Kép
melus79
 
 


pinkiné, gratulálok! Igazán szép tesztek :wink:

dodó, még nem mondtad el a párodnak? Hogy bírod ki? :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Valaki kérdezte, hogy hol készülünk szülni. Én a II. Számú Nőgyógyászati Klinikán.

Egyébként minden oké velem, ma jött meg a vérvétel eredménye (húú, annyi véremet vették, hogy csak na, vagy 6-8 tégellyel). Minden oké!!!

Szép napot nektek!

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Helló Pinkiné!

Üdv. a csapatban,gratu a babához,vagy ahogyan hívod.
Kívánunk minden szépet és jót a várandósságodhoz!!! :lol: :lol:


Pocak:
Nekem az első terhességem a 10.héten kezdett látszani,abból vettem észre,hogy a régi gatyóimat nem bírtam begombolni.
Nem is csoda,hogy látszott,mert akkor 48 kiló voltam,az is látszott volna,ha lenyeltem volna egy meggymagot...
Most pedig a nyolcadik héten (megkezdett kilencedik)már teljesen érezhető,látható a császáros metszésem fölötti kidudorodás.
Legszívesebben már kismamaruhákban járnék,hiszen olyan gyönyörűeket lehet kapni,de azért ott még nem tartok... :lol:
Egyébként van olyan nadrágom,ami szorít,kényelmetlen,ugyanis derékban talán szélesedtem,de az állandó hányinger mellett 1 kg-ot már fogytam.
De hiába,alig tudok valamit megenni. :roll:

Kép
orsitigris
 
 


Már megint megállt a vonalzóm.Vajon miért??? :roll:

Kép
orsitigris
 
 


Csöppke!
Még nem mondtam el, meg akarom várni a keddi tesztet....eddig egész jól bírom! :)

Nekem ma csak görcsölgetett a hasam....meg olyan nagyot aludtam délután, olyan jó volt! :)

d.dodó
 
 


Szia Pinkiné!

Brrrrr! It mindenki ilyen fiatal? :twisted: Ez szőőőőőrnyűűűűűűű :wink:

Nekem álomkórom van. Ma (éjféltől számítva) már 12 órát aludtam! ...de asszem le is pihenek :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi:én öreg vok 32 :D
Mondam is adokinak,beugrottam a klimax elött :D
Azért elég sok az"öreg"kismama,annyira nem éreztem magam hülyén..
Vendég
 


Bari! Én már iskolás voltam, amikor Te megfogalmazódtál szüleid gondolataiban. :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Hello:)

Orsitigris, ciki, nemciki, én már kismamagatyában nyomom másfél hete :oops: :lol: A sima nacikat nem bírom begombolni. Amúgy valszeg azért látszott most nekem is hamarabb a pocc, mert a szopi miatt igencsak visszafogytam, az előző terhességemet 50-51-el kezdtem, most 47-48 körül mozgok. Megesz a gyerek. :lol: Ill. már híztam egy kilót. :)

Ja, szupi a vonalzód :wink:

Dodó, én tuti nem bírnám ki :)


Megyek legózni, csak kukk volt :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Pinkiné
:lol: :lol: :lol: :lol:

Én is álomkóros vagyok
Vendég
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Ma reggel elmondtuk a gyerekeknek.Nem akartuk még,de egy olyan téma jött szóba reggeli közben,ami miatt muszáj volt.
De jól sikerült.Vasárnap reggel,együtt reggelizik a család,tiszta idilli. :lol: :lol: :lol:

A majd '12 éves lányom nem akarta elhinni: Jó,jó ,csak lány legyen.
A 10 éves fiam aggódott leginkább: De miért? Majd állandóan bömbölni fog,és nem tudok majd tőle aludni.(soha nem lehet ágyúval sem felébreszteni)
A "kicsi" 7 éves fiú örült leginkább: "-De hol van?nem is látszik! Biztos fiú lesz ,és majd én vigyázok rá,majd megmutatom neki,hogy mi a rossz és mi a jó!Te jó ég,anya még babakocsit is vennünk kell neki ! Porschét vegyünk,jó?"

Szóval nagyon édesek voltak!Mindenki a maga módján reagálta le.
Imádom őket! Biztosan lesznek majd még kérdéseik,hiszen már nem 2 évesek,én majd bíztatom őket,hogy feltétlenül tegyék fel őket! :lol: :lol:

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek szép jó reggelt vagy már delet?! Hogy vagytok ma?

Orsi: Nagyon édesek lehettek a gyerekeid, mikor elmondtátok! :lol: :lol: :lol:

Pinkiné: Üdv közöttünk, én is gratulálok a pozitív tesztekhez! :lol: :lol: :lol:

Mi a tesztet a párommal együtt csináltuk, mindkettőnek nagy élmény volt és soha nem fogjuk elfelejteni!

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Szép vasárnapot!

Orsi! Csúcs lehetett! :lol: Már csak 222 napod van hátra :wink:

Punnyadós maradék hétvégét!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Ma egész nap bababörzén voltunk, meg babaexpon, úgyhogy jól elfáradtunk. :) De lett végre szuper kismama farmerom, ami nem áll úgy rajtam mint tehénen a gatya. :roll: :)
A fiamnak is vettünk ezt-azt, úgyhogy megérte kimenni :)

Orsitigris, édesek lehettek a gyerkőcök :) Mi is mondogatjuk Dominónak, de ő ugye még így másfél évesen nemigen érti meg, hogy miről zagyválunk neki :lol: De lelkesen puszid ad esténként a pocimra :wink:

Na megyek, indulunk anyósozni :)

Este még kukk, hátha ír valaki :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jó reggelt!

Orsi:
ez nagyon aranyos ahogy a gyerekek fogadták a jó hírt! :)

Pinkiné:
üdv közöttünk, gratula a + teszthez!

Ahogy olvasom most az álomkór a menő, tegnap én is egész nap az ágyat nyomta volna legszívesebben.

Csöppke:
én is nagyon készültem még a hét elején, hogy kimegyünk de Apa betegsége és az én köhögésem meg rossz közérzetem közbe szólt. Venni akartam kismama felsőket, na de majd bemegyek a boltjukba és ott megveszem.

Kép

Kép
éca
 
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Én ma délután ,megyek dokihoz vizsgálatra.Azt mondta,UH-n is megnéz.Nagyon izgatott vagyok! :roll: :roll: :D

Tegnap színházban voltunk.Fel akartam venni valami normális göncöt,de legalább 5x öltöztem át.Basszus minden szorít!!
Végül egy bő szoknyánál maradtam,blúzzal.De aki akarta,az szerintem így is látta,hogy" valami van".Nem feltétlen a baba miatt,mert puffadok is rendesen,de azt már egyértelműen érzem,hogy "változtam". De hát ezt vártam... :D :D :D

Kép
orsitigris
 
 


Jó reggelt!
Vendég
 


Sziasztok! engedjétek meg, hogy ide is feltegyem a ma reggeli tesztem.... (előbb jelent meg a + jel, mint a kontrol csík)

Kép mai 14.dpo teszt

d.dodó
 
 


Orsi! Szorítok!

Dodó! Yippppppppíííííííí!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok kismamik!
Dodó: nagy gratula az egyértelmű teszthez!! Ennél erősebb már nem is lehetne az a csík!! :D :D

Orsi:nagyon aranyosan reagáltak a gyerkőcök a hírre, gondolom azóta is csak ez foglalkoztatja őket :wink: :D Szurkolok a mai vizsgálatra! Ne aggódj, tuti minden rendben lesz és legalább látod a kis dobogó szívűdet...

Többiek hogy vagytok? Meséljetek! Rókák vannak Nálatok? Engem most elkerült pár napja, csak a környéken vannak, remélem ott is maradnak.

Várom szerdai UH-t, már csak kettőt kell addig aludnom.
Nálam a hasfájás és has szúrás azért elég gyakori, remélem ez tényleg teljesen normális.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Annus!
Nagyon sajnálom, és drukkolok nektek, hogy minél előbb újra jó hírekkel jöjj! Remélem, azért benézel még hozzánk majd!

Dodó!
Gratula a poz. teszthez! :wink:

Gigaboszi!
Hogy vagy? Tónika?

Orsitigris!
Aranyosan reagáltak a gyerkőceid! :) Te mit szeretnél inkább, kisfiút vagy kislányt?

Tényleg, többiek, ti hogy vagytok ezzel? Kisfiú vagy kislány? Jó-jó egészséges legyen, a többi mindegy, de mégis? Ha választani lehetne...?

Ma megyek UH-ra, fél 2-re, nagyon kíváncsi vagyok, mert ez lesz az első. Rosszulléteim elég intenzívek, főleg este szenvedek, de a hányinger egész nap megvan.
Szombaton anyuéknál voltunk, amikor a kislányom minden előzetes nélkül egyszer csak megszólal nagy komolyan: szegény anya beteg... :shock: hányingere van... :wink: Hát, gondolhatjátok... Szóval elég kellemestlen, és az a legrosszabb, h. hányni nem tudok, csak öklendezek, pedig úgy érzem, akkor megkönnyebbülnék néha kicsit. És azért is gáz, mert így az örökös hányinger miatt szinte állandóan rágcsálok valamit, ami meg a kilóknak nem használ.

Lassan készülődök, majd jövök a hírekkel: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Még ez lemaradt:

Pinkiné!
Gratulálok Neked is a kétcsíkoshoz, problémamentes pocakosodást kívánok!

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám, nincs semmi bajom, legalábbis remélem, csak hát ugye a munkahelyemen is elég nagy hajtás van meg otthon az építkezés finisben van és állandóan ott vagyunk. :)

Először is, Annus sajnálom ami veled történt, remélem hamar megvigasztalódtok és tovább tudtok lépni és lesz egy gyönyörű egészséges bébitek!

Zöldinek Montananak, Csöppkének gratula az Uh-hoz, gyönyörűek a bébik :D
Szilva, Pinkiné, Dodó, gratula a pozitív teszthez, boldog pocakosodást :)
Orsi, drukk a mai Uh-hoz meg dokilátogatáshoz! Most már a szegedi dokihoz mész?

Rólam, hol jobban hol kevésbé támad a hányinger. Néha tudok enni is. Először felszedtem 1kg-ot most visszafogytam. Szóval nem vészes a helyzet.
:)

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Sziasztok lányok!
Gratulálok a pozitívat tesztelőkhöz!Én már ezen túl vagyok!Nekem már egy ilyen fotóm is van!! :lol: :lol: :lol: A következő nov.6.-án készül majd él!Remélem minden ok odabent!!! Kép

Kép
gina25
 
 



dodó:
gratulálok a szép pozitív teszthez! :)

gina:
szép kis petezsákjaid vannak! :)

jevi:
a szüleid tudják hogy babát vártok? Hát mi leginkább kislányt szeretnénk, mivel már van egy kisfiúnk. Így jó lenne egy vegyespáros :) Persze a fiúnak is nagyon fogunk örülni, csak akkor a névvel lesznek gondjaink mivel ebben még nem egyeztünk meg. Na az még egy nagy csata lesz! :) Úgyhogy bízom benne kislány van a pocakomban. :roll: :)

Buci:
akkor már ketten megyünk szerdán uh-ra, én is nagyon várom!! Nálam leginkább gyomorpanaszok vannak, bármit eszek utána azt érzem, hogy fáj tőle a gyomrom. Ez szerintetek normális?


Kép

Kép
éca
 
 


Gina: nagyon kis cukik a petezsákjaid.már legközelebb többet fogotok látni.

Éca:én is érzem a gyomorpanaszokat, sztem ne aggódjunk, normális ugyanúgy ahogy a gyomorégés, hányás stb..

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Most jöttem az UH-ról és egy dobogó szívű, 8 mm-es ülőmagasságú embrió látszik!
Nagyon örülök!!! :) :) :)

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi: nagyon örülök ez nagyon jó hír, gondolom most nagyon örülsz. Gratula!!!
:lol: :lol: :lol:

Éca: nekem amúgy a hasam megy már két napja ebéd után, nem nagyon marad meg bennem étel, valahogy minden úgy átcsapja a gyomromat :?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Megjöttem dokitól,megnézett UH-n is.Mindent rendben talált.
Zárt méhszáj.Méhen belüli, EGY élő magzat,gyönyörűen dobog a szíve,ülőmagassága szerint 9 hetesnek megfelelő.Méreteket nem mondott,azt mondta ,fejlődnek az izmok,már mocorog rendesen!!
Olyan jóóóóóó!!!!!! :D :D :D

Stella!
Ez még nem a szegedi doki.Az enyém holnap kér genetikai UH-ra időpontot,és akkor fog bemutatni majd a szegedi dokinak,amikor UH-ra megyek.Azt mondta ,nov.15-én lesz esedékes!

Tehát a következő vizsg.időpontja,várhatóan nov.15.

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Orsi, Jevi! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,

Hát Gigaboszi én sem szülök júniusban, így kihúzhatsz a listáról.

Köszönöm hogy befogadtatok ebbe a TOPICBA!

Minden jót kívánok nektek és nagy nagyon sok egészséget és kitartást!!!!! No meg persze sok sok örörmet....
Vendég
 


Nyuszika!

Borzasztóan sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry:
Nem is tudom,mit mondjak!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szabad megtudnunk,hogy mi történt???

Kép
orsitigris
 
 


Zölddisznó, nem tudom, aktuális-e még, de én a Bajcsyban tervezem szülni. Legalábbis jelenleg még ott rendel a dokim.

Dokit keresel jelenleg?

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Köszi, de már nem. :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: