Új privát üzeneted érkezett!

ollem!

Ne is torodj vele.
Nekem tegnap 2x tett be egy hozzaszolast, pedig 1x kuldtem el.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Magándoki: én mint tapasztalt szülő, tuti hogy nem fogadok magándokit.....

Az első kettővel volt, de ne is haragudjon a világ, én nem fogok azért kifizetni 60-70e Ft-ot, hogy a szülés alatt kétszer megvizsgáljon, utána meg összevarrjon.....

Ezt mindegyik doki meg tudja tenni, és bízom abban hogy a kórház nem alkalmazna kontár dokit....

Ha ügyeletesnél szülsz, az sokkal jobban odafigyel rád, mert hátha akkor kap "vmit", a magándoki meg úgy van vele hogy így is, úgyis megjapka a jussát....

Nálunk itt kőbányán az sztkban ugyanazok a dokik rendelnek, akik a Bajcsyban dolgoznak. Tehát valószínű, hogy a legtöbbet megismerem, mire szülésig jutok.... Az meg hgoy hányszor vizsgálnak, nagyjából tőlem függ, hiszen ha én odamegyek, hgoy ez és ez a panaszom van, nem fog elküldeni....Én inkább szülésznőt fogadok, az sokkal fontosabb :)

Üdv mindenkinek,

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzso!

Nekem ellenkezo a tapasztalatom.
En jartam az sztk-ba, ott le se kakkantott a doki, gyorsan csinalt rakszurest, mert azert mentem regen. Utana nekem kellett erdeklodnom az eredmeny utan, es ket heten keresztul folyamatosan telefonalgattam, hogy megtudjam, mert senki nem tudta megmondani az orvost meg nemt udtam elerni.
Raadasul druva is volt.
En nem szeretem ha terhessegem alatt, minden vizsgalatkor mas legyen. Igy nincs tisztaban az ugyes bajos dolgaimmal stb...
A szules alatt a fogadott orvosom egybol jott vegig ott volt, mindent ugy csinalt, ahogy kertem.
Ami meg fontos, hogy nem mindegy, hogy varr ossze.
Nekem a gatam egyaltalan nem fajt, pedig volt jo par varratom kivul es belul is. Ennek ellenere 4-kor szultem meg, 7-kor mar a folyoson ulve vacsiztam a noveremmel, annyira nem fajt.
mikor kerdeztem a szuleszot, hogy mitol lehet az, hogy valakinek hetekik nagyon faj, masnak meg nem.
Az volt a valasza, hogy nem mindegy, hogy varrnak.
En ugyan annal az orvosnal fogok szulni, akinel Zolit szultem, hozza is jarok a maganrendelesere, de mar most tudja, hogy mit hogyan szeretek. Ha barmi gondom, bajom van, hivhatom es azonnal el tudom erni.
Ezt egy sztk-nal nem lehet megcsinalni.
A ferjembol kiindulva, az sztk-ban 5-6 ora alatt ellat 20-30 beteget. Futoszalagon megy, nincs ido beszelgetni, kedveskedni, mert akkor a betegek fekere nem kerulne sorra.
A maganba otthon ennyi ido alatt ellat max. 10 beteget.
A kulonbseg, nem az ellatasban mutatkozik meg, hanem abban, hogy mire jut ido.

Bocsi, ha hosszu voltam.

Magi
Vendég
 

 
 

Magi, mindig ugyanahhoz az orvoshoz megyek, dr. Sulyokhoz :) Mikor először voltam, 15 percet voltam bent, megcsinálta a rákszűrést, csinált hüvelyi uh-t, nagyon kedves volt, elmondta mit hogyan, mikor vár vissza. Nem mondom örülnék ha nála szülnék, de nekem ez nem a világ, én doki nélkül tudok szülni :) Mint ahogy gátmetszés nélkül is, nekem egyik gyerekkel sem kellett :)

A mit hogy szeretnék kérdést, ugyanúgy meg lehet beszélni a szülésznővel is, nekem leg. az a tapasztalatom, hogy vele kell. De én ugye eddig Szegeden szültem mindkettőt.

Persze mindenkinek egyéni, hogy ki mit szeret, és nem utolsó sorban mit engedhet meg magának. Mert sajnos nekünk nincs arra pénzünk hogy magánorvost fizessünk :(

De sztem ha lenne is, akkor is másra költeném, a két szülésemből kiindulva :)

Remélem nem bántottalak meg, mert egyáltalán nem akartalak :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzso!

Nem bantottal meg. Neked akkor szerencsed van az sztk-s orvossal. Nekem nem volt. Igy nem megyek.
Amugy az orvosom nem olyna egetveroen draga, mert 6000Ft-ot fizetek most neki havonta, ha megyek.
Elotte nem fizettem en sem mert a korhazba jartam hozza ott meg nem fogadott el semmit.

Magi
Vendég
 


Szia Zsu,

Én is sokat jártam anno sztk-ba, de ugyanolyan tapasztalataim voltak mint Maginak. Egyrészt mindig tök sokat kellett várnom, másrészt a dokinak egyáltalán nem volt ideje foglalkozni velem, csak megvizsgált, aztán szia. Semmiről nem tájékoztatott stb.. A mostani orvosomnál 7000 Ft egy vizsgálat, viszont ő legalább mindent elmond, és nem utolsó sorban hagy időt kérdezni. Bármikor bármilyen problémám van, tudom, hogy azonnal hívhatom. Sőt, most a rékszűrés eserményét is egy héttel a szűrés után már átküldte SMS-ben, nem kellett emiatt újra visszamennem :) Az sztk-nál ez elég nehezen megoldható. Én is szívesebben költeném azt a 7000,-Ft-ot másra, de az sztk-ban egyik dokitól sem kaptam meg azt a figyelmet, amit elvártam volna.
És tudom, hogy ez a doki nem fog magamra hagyni a szülésnél és utána sem. Ráadásul a szűlésznők is szeretnek vele együtt dolgozni.

Kép
emi29
 
 


Magi, nekem most a 6000 Ft is rengeteg, mert ki kell fizetnem 70e járulékot 3 hónapon keresztül, hogy kapja kmajd gyedet....

Szóval most örülünk hogy élünk, még a gyerek ingyenkajáját is elintéztem, hiába nem járna (mivel papíron be vagyok jelentve, az meg senkit nem érdekel hogy ez nekem nem +130e, hanem -70.....) de muszáj, mert így sem tudom mit eszünk hó végén...

Ugyanakkor tudom hogy megéri, mivel utána 2 évig kapom majd az ellátást :)

Nekem eddig nagyon jó tapasztalataim vannak az sztk-s orvossal, de ha nem lenne, lehet megkérem majd, addig meg járok ide hozzá :)
Egyébként az a tipus vagyok, hogy dokinál én nem szólalok meg, nem kérdezek, inkább a neten utánajárok....ne mtudom, mindig zavarban vagyok...
Szóval nekem ez sem hiányzik :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sajnos a magándokit én sem engedhetem meg magamnak 60.000 Ft csekk mellett és 70.000 Ft fizetés mellett.....
:( :( :( építkezünk is. Szóval most sajna így állunk....
Ha táppénzre megyek, elég nehéz lesz.....kevés pénz 50.000 Ft.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szia Mary,

Tényleg elég gázos a munkahelyed :( Szerintem most már ne is foglalkozz ezzel. Inkább gondolj arra, hogy már csak pár hónap és utána egy igen hosszú és remélhetőleg örömökben nagyon gazdag szabadság következik :)
Viszont azt jó ha tudod, hogy amint bejelented az állapotodat a munkahelyeden egyből védettség alá kerülsz, azaz onnantól kezdve nem mondhatnak fel neked.
Ami a pocit illeti pár hete én is megijedtem egy picit. Nekem is felpuffadt a hasam, de aztán elmúlt. Egyél sok sok zöldséget és gyümölcsöt, az segít.

Kép
emi29
 
 


Emi29!

Hát igen. Már tényleg csak arra tudok gondolni, hogy kis idő, és itthon lehetek picit szabadságban. Főzhetek fincsi ebédeket a férjecskémnek, foglalkozhatok a családdal!!!! Meg már ha meglesz a baba vagy éppen babák, akkor vele/velük!!!
És neked még semmi változás a pocidon???
Épp most délután néztem, az egyik oldala alul laposabb, míg a másik oldala meg gömbölyűbb.... :shock:
Hát ez hogy lehet???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Én meg az a fél vagyok, aki eddig magándokihoz járt, és most, hogy babát várok .. átpártoltam a helyi szakorvoshoz. A magándokim akkor, amikor felhívtam őt 1-2 kérdéssel a teherbeesésem után, fél mondatokkal lezavarta a ebszélgetést .. Annyira tanácstalan voltam, hogy netehn nézelődtem, majd úgy döntöttem, megér egy próbát az sztk-s doki. Felhívtam, és látatlanban, teljesen ismeretlenül kedvesebb és részletesebb volt mint a saját dokim. Így elkezdtem hozzá járni (hozzá tartozik, hogy így abban a kórházban fogok szülni, ahol szeretnék) .. és nagyon rendes. Nem bántam meg, hogy sztk-t választottam a magán helyett. Főleg hogy itt akkor adok pénzt, amikor nekem belefér, és annyit is .. nincs kiszabott kötelező tarifa.
Azt, hogy fogadom-e őt a szüléshez, még nem döntöttem el .. majd a hónapok alatt kitalálom :)
De szerintem egy sztk-s doki is lehet alapos, kedves és figyelmes .. és ugyanígy egy magándoki is lehet megbízhatatlan és taszító. Mindenki a saját tapasztalatokból ítél, és így jó .. :)

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!
Lehet 1 kérdesem?
Az én dokim hová tartozik,amikor SZTK-ban rendel majd délután
a magán rendelőjébe?Vagy éppe fordítva a nap szakában.
Az hogy valaki tud kedves lenni és figyelmes azt a génjeibe kell,hogy hordozza.Ha ez nincs teljesen mindegy,hogy éppen hol
rendel :wink: véleményem szerint.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Nalunk a ferjemnek nincs ideje kedveskedni a betegekkel az sztk-ban. 5-6 ora alatt 20-30 beteget ellatni.
Mikozben kezel elmond mindent es kesz.
Jon a kovetkezo. A maganban van ideje mindent elmagyarazni, a lehetosegeket elmondani.
Ennek ellenere bizti szeretik, mert rengetegen jarnak hozza.

Az egeszben az a rossz, hogy en latom az erem mind a ket oldalat.
A betegek szempontjabol is meg az orvos szempontjabol is.

Persze vannak igen i*iota orvosok, akinek keze koze eloleny ne keruljon, de vannak hihetetlen i*iota betegek is.

Magi
Vendég
 


Magi!
A Te férjed nőgyógyász?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Fogorvos!
Vendég
 


Sziasztok!

Én eddig mindig rendelőintézetbe jártam, de elhatároztam, ha egyszer babát várok, magánorvoshoz fogok menni. Egy vizsgálat 7000 ft. :( Szerintem is sok, de valahogy megpróbáljuk kifizetni...
Aztán ha úgy érzem, nem azt kapom a pénzemért, nem leszek rest váltani.

Kép
adri0422
 
 


Én mindig bejártam az istván khba amikor ügyelt a dokim. Ez adott az hozzá hogy minden hóban volt ultrahang ami nekem szupi volt. És pénzt se adtam emrt a dokim tudta hoyg nemtudok. Most más kérdés lesz mert foggalmam sincsen hogy elválall e.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok lanyok!

HOgy vagytok ma?

Ollem!
????

Ki mikor megy megint UH-ra?

Nekem nemsokara kezdodik az angolom!
Mar csak 6x4 orat dolgozom, mert holnap nem jovok. :lol: :lol: :lol:

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Én is a magándokira szavazok,pláne,hogy valószínű,hogy megint császárral kell szülnöm!!Nálunk ilyenkor már befektetnek hamarabb,ha meg már bent fekszek azt mégsem mondhatom,hogy nincs fogadott orvosom,mert akkor a kutya sem foglalkozna velem,sajna ez nálunk így mükődik! :? Ma megint nagyon hányok :cry: :cry:

KépKép
KépKép
nicci
 
 


Magi!
Köszi kérdésed....egész jól, bár már a Vuk picit kerülget.... :(
De csak nagyon lightosan!!!! :D
Te jól vagy ugye???
Azért kérdeztem, hogy milyen orvos a férjed, mert tök úgy jött át, hogy nőgyógyi.
Az enyém több mint tíz évig mentőzött, és volt több mint 20 szülése is...Úgyhogy én attól nem félek, ha otthon jön majd el az idő, és már nem tudunk kórházba menni. :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem!

A fogorvos sem jobb, mint a nogyogyasz, tole meg jobban felnek.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Magi
Vendég
 


Magi!
Én nagyon félek a fogorvostól!!!
Egyébként kötelező elmenni terhesség alatt...Szegény gyerek kiugrik a pocimból, mert annyira parázok... :?
Bevallom, 10 éve már nem voltam fogorvosnál, mert egyszer ált iskolás koromban nagyon fájdalmas volt a tömés, azóta nem. Bocs még egyszer voltam, kihúzták a tejfogamat, de az is marhára fájt, úgyhogy gondoltam, nem keresem a fájdalmat.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem!

Azota sokminden valtozott. Persze ennek ellenere vannak meg szadista orvosok.

Magi
Vendég
 


Hát igen a szadista dokinőről mesélhetnék....
De inkább nem!!! Ez nem a fogászati topic.... :lol:
A nőgyógyászt én sem csípem. Egyébként most voltam először életemben...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Én tegnap voltam a fogorvosnál,azt mondta,hogy nincs semmi baj, de az 5. hónaptól kezdve menjek hozzá havonta.És ma voltam felülvizsgálaton is, a szülésig ki is írtak veszélyeztetett terhesnek.Már csak egy másik nőgyógyászt kellene találnom, akiben megbízok.És akire rá merem bízni a gyerekem, meg a saját életemet is adott esetben.Sajnos a mostani nem ilyen.
ágnes27
 
 


ágnes27

Látom Te is a bizalommal küzdesz. Ez nagyon fontos ilyenkor, mert nem csak rólunk van szó, hanem a féltett kisbabánkról is...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lányok!
Ez a mai nap pangás.... :shock:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ma tényleg pangás volt, nem sokat kellett visszaolvasnom :?:

Kép
adri0422
 
 


sziasztok csak felugrottam ki hogy van,
e.andrea
 
 


e.andrea

Hogy vagy????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem köszi jol vagyok nem kellet menem küretre simán le zajlott minden és probálkozunk ujra hátha össze jönn egint a csemete.és ti jol vagytok?
e.andrea
 
 


Sziasztok,

Jelentem, túl vagyok az első labor vizsgálaton :( Hát elég érdekes volt. Először a betegfelvételnél jelezték, hogy nem vagyok rajta az OEP listáján és ha január 1-jéig nem rendezem ezt, akkor 1-jétől minden vizsgálatért 100%-os árat kell fizetnem. Alá is kellett írnom egy papírt, hogy a tájékoztatást megkaptam. Másodszor a vérvételen kicsit megdolgoztattak :) Nekem kellett a kémcsövekre ráírnom a nevem és a születési adatokat :lol: :lol: Hát elég bizarr volt. Viszont "csak" 3 fiolával vettek le; kibírtam. Rögtön közölték is velem, hogy a terhesség alatt összesen 5 alkalommal vesznek vért.
Viszont annyira meglepődtem, hogy elfelejtettem megkérdezni, hogy a leletekért vissza kell-e mennem, vagy eljuttatják a dokihoz. :shock: :shock:

Természetesen ahogy beértem a munkahelyemre, azonnal rákérdeztem az OEP-es témára. A cégünk már tudott róla és már intézkednek. (Nem csak én vagyok ilyen helyzetben...)

Mary,

A pocimon még nem igazán látszik semmi, legalábbis a baba nem. Inkább a felszedett 2 kiló :oops: :oops:
Azért már eléggé bő cuccokban járok, ami eddig nem igazán volt rám jellemző. Meg is jegyezte ma az egyik munkatársam, hogy jó a kismama rucim. Jól meg is sértődtem :( :(

Ági,

miért lettél veszélyeztetett terhes??

Magi,

én október 1-jén megyek ismét UH-ra. Már nagyon várom.

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Sajnos az én gerincsérvem nem adja fel .. folyamatosan fáj. Így csak néha tudok kikelni az ágyból és idejönni pár percre .. amikor már unom az unalmasnál unalmasabb műsorokat a tv-ben :(
Sajnos nem kaphatok gyógyszert és szurit sem, így semmi nincs ami enyhíthetné a fájdalmat.
Most természetgyógyász után kutatunk, hátha akupunktúrás kezeléssel, vagy mozgatással tudják enyhíteni a fájdalmat :(
El vagyok keseredve .. nem gondoltuk, hogy ennyire az elején beáll ez az állapot .. :(
Kérek egy új derekat :(

Kép
szösszenet
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 19:21-kor.
1bambi
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 19:21-kor.
1bambi
 
 


sziasztok!
bocsi a késői jelentkezésért, de időközben nyaralni voltunk. köszi az érdeklődést is priviben.
Igaz ott még múlt héten azt irtam hogy minden OK és hétfőn megyek UH-ra, de hétfő délután elkezdtem sajna vérezni és a doki már csak a babó halálát tudta megállapítani :cry:
azonnal beutalt a kórházba és tegnap reggel megcsinálta a műtétet, 10 hetes voltam de már a 8-ik héten megállt a kis szive :(
valószínű kromoszóma-rendellenesség, de gondolom biztosat majd a szövettan után tud mondani.
szóval ezuton el is köszönök tőletek, vigyázzatok magatokra és jó babavárást és egészséget mindenkinek!
puszi
Adrienn
csadrienn
 
 


emi29

Már a férjem azzal szekál, hogy miért nem járok kismama ruhákba??? :D :D :D
Neked tudják a munkahelyeden???
Én most már tényleg nem tudom, hogy mikor mondjam meg..... :?: :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


e.andrea!

Köszi jól vagyunk!!!
1 hét múlva (19.-én) megyek dokihoz, addig izgulok picit......Nagyon.... :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Adrienn,

Nehéz ilyenkor bármit is mondani. Borzasztóan sajnálom, hogy ez történt. Bízom benne, hogy hamarosan ismét meglátogat a gólya.

Mary,

Szerintem még azért picit korai a kismamaruha. :) :) Én sem járok még kismamarucikba, viszont a múlt héten az egyik kedvenc butikomban találtam egy felsőt, ami tényleg olyan :) Tegnap nem bírtam ki és felvettem. :) :) Aztán amikor megdicsértek természetesen tagadtam mindent. Mondjuk nem hülyék az embereim, szerintem tudják, hogy mi a helyzet....
Úgy döntöttem, hogy ha minden rendben lesz, akkor majd október 2-án teszem publikussá a dolgot, addig csak azok a kollégák tudják, akiknek érzésem szerint tudniuk kell. (Addigra túl leszek a 12. heti UH-n is.)
A rosszullétekkel hogy állsz???
Nekem egyre rosszabb. Regell BKV-val jöttem be dolgozni. A buszon is és a metron is olyan emberek ültek mellém, akik dohányoznak. Hát mondanom sem kell, alig vártam már, hogy beérjek. Borzalmas volt :( :( :( És ha belegondolok, hogy nem is olyan régen még én is dohányoztam. Soha nem fogok visszaszokni az tuti :!: :!:

Mindenkinek kellemes napot kívánok!

Kép
emi29
 
 


emi29!

A rosszullétek... :?
Szinte egész nap Vuk....még nem hánytam, de mindig a határán vagyok. Ha eszek valamit , akkor közben jó, utána picit jó, aztán megint érzem.....
Szokott sokat fájni a pocim is, de nem erősen, csak picit...
én nem tudom, hogy mikor mondjam el. elég kicsi városban lakom, és nem biztos, hogy jobban járnék, ha valahogyan kitudódna, és nem én mondanám el. Meg jövő héten megyek dokihoz, aztán meg mindig el kell menni munkaidőbe dokihoz...szóval lehet, hogy jövő héten elmondom a munkahelyen a főnökömnek.Meg ha később mondom el, akkor szándékosan titkoltam ,ez látszik, nem???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Már megint pangás van....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szia Mary,

pont így érzem magam én is. Csak akkor vagyok jól ha eszem :( :(
Viszont nekem a pocim nem fáj.

Ma már megettem két túró rudit, aztán egy óra múlva két kiflit gyümölcsjoghurttal azt még egy óra elteltével egy almát. Most pedig gyorsan elmegyek ebédelni, mielőtt éhen halok.

Kép
emi29
 
 


Emi 29!

Én is már megettem ebéd előtt egy sós kiflit, meg egy banánt.
Most ettem fincsi ebédet. Kaja közben jó, aztán most megint nem jó.... :( Úgy mennék már haza....pedig még 5-ig ki kell bírni valahogyan..... :?:
Utólag is jó étvágyat!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki megvan, mi is jól vagyunk, egy hét múlva megyek 12. heti uh-ra (19-én).

Klarka

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


sziasztok megint itt vagyok lehet hogy én kicsusztam a májusbol is de nem biztos még mert rajta vagyunk a dolgon :) .
Vera veled miujság van ritkán vagys?
e.andrea
 
 



Vera!

Én is ennek a fajta ovutesztnek köszönhetően lettem terhes!Ne add fel!Ha két erős csíkod van akkor azon és az utána lévő napon kell együtt lenni!Nekem eddig az összes terhességemnél elsőre bejött!Ez a csík még nagyon halovány!Hajrá! :lol:

KépKép
KépKép
nicci
 
 


Vera,

ehhez én sem értek. Viszont mindent bele!

Ja, és Andi neked is :)

Kép
emi29
 
 


Lányok??????????????

Merre vagytok???????????????????????????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem én itt is ott is vagyok :)
e.andrea
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: