Új privát üzeneted érkezett!

Sziszkó, a Sangria nagyon fincsi. :) Most hogy mondod, lehet, hogy én is megiszom egy kis pohárkával. :wink: Egyébként egyáltalán nem árt a bébinek, ha havonta egyszer-kétszer megiszol egy-két decit, de tényleg. Én sosem ittam, és tök vicces volt, mikor az orvos javasolta, hogy próbáljam meg, ha nagyon fáj, még viccelődtem is rajta, hogy eddig nem ittam, és vszínű most leszek alkoholista, míg várandós vagyok. :):) Milyen fura olvasni, hogy örülsz neki, hogy zárt a méhszájad... :) Pedig kb 20 hete még én is ennek örültem, most meg kétségbeesnék, ha azt mondanák, hogy zárt még mindig... :)
Érdekes dolgok ezek. :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Tabati,Heni!
bekukkantottam a júniusi topicotokba és nézegettem a képeket.Egyszercsak megláttam Banyoszka kislányát,Nikit és elkezdtem a pigyergést! :oops: :roll: Olyan édes kisbaba!És milyen huncutul mosolyog a képen! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, és Lys kisfiához, Lorkához mit szólsz?Ő a legnagyobb eddig, de az összes bébi gyönyörű... :lol:

Heni

Kép
szheni
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát lányok, sajna nem oldódnak meg a kutyagondok, de már feladtam... :(

Tegnap elmentem az állatorvoshoz, aki azt mondta, hogy az ivartalanítás után sem biztos, hogy megoldódnak a problémák, és tényleg jól el kell verni a kutyát többször, hogy tanulja meg, ne bántsa a másikat Apósom teljesen elzárkózik a műtéttől, annyira, hogy tegnap ótas senkihez sem szól a családban, csak a kutyát abajgatja. Elverni meg persze senki nem tudná a kutyát, erre mi nem vagyunk képesek... Este párommal már azon gondolkodtunk, hogy el kéne ajándékozni a vadabbik kutyust. Anyósom is ezen a véleményen van. Apósnak meg sem merjük mondani. Reggel anyósom már sírt is, hogy apósom nem szól hozzá. Amúgy hozzám sem nagyon, pedig ilyet nem szokott csinálni. Úgyhogy már nem idegeskedem, mert nem nagyon tudok megoldást találni a problémára, csak azt sajnálom, hogy amikor jön a babu, annyi minden meg fog változni és még a kutyákkal is szenvedni kell. Mert jön a tél, meg jönnek az új házra a nyílászárók, nnnna mindegy ezer probléma lesz. Csak apósom nem néz a jövőbe, majd akkor lesz idegeskedés. Mondjuk a kenel is pár nap alatt épült meg, hirtelen kellett...

Sangriát mi bóléhoz szoktuk használni, próbáljátok ki, úgy még finibb, amikor a sok gyümi ázik benne egy kicsit. :wink: Mármint a gyümik átveszik a bor ízét, szóval isteni! :wink:

Wepe!

Én is izgulok érted!! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Heni!
Lys kisfiát is megnéztem!Tündéri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tabati!
Akkor a bóléba csak Sangria van meg a gyümik :?:
Mi bólét régebben minden bulira csináltunk.A lányoknál nagyon kapós volt.Bár ez kicsit ütős:vodka,pezsgő és vörösbor,meg vilmoskörte (gyümölcslé) és a gyümik. :P :oops: :lol: :lol:
Vigyázni kell vele,mert hamar megérzed a hatását,de isteni fini! :lol: :wink:

Wepe!
Gyere,mesélj :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Hogy sikerült :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Nagyon izgulunk ám Értetek :!: :!: :!: :!:

Képzeljétek ma szépítkezni voltam! :lol: :lol: Párom nővére most fodrásztanuló.Igaz,még nem rég kezdte.Ő befestette a hajam (olyan cseresznye színű,lilás.),nagyon tuti lett a szine.Egy icipicit vágott a hosszából,meg beszárította.Még kicsit lassú,úgyhogy akinél tanul fodrászcsajsz fejezte be,mert lekéstem volna a buszt.De ügyes,látszik,hogy igyekszik.
Holnap párom csinál pocakfotót és majd felrakom.Így megsasolhatjátok az új frizkómat is! :lol:

Ja,holnap megyünk az esküvőre,amiről a múltkor írtam.A hangulat nagyon fagyos lesz az tuti,mert kiderült,hogy a baráti társaságból rajtunk kívül senki nem fog menni.De megértem a többieket!
Majd mesélek,hogy milyen volt! :shock: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Wepe, gyere már a hírekkel!!!

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok !

Itt vagyok, nem olyan rég ébredtem.
Nagyon szuper csapat dolgozik az intézetben, mert engem nagyon megnyugtattak, a műtőasztalon mondtam is, hogy nem félek :wink:
Amikor felébredtem, akkor kicsit szúrt a pocim, de nagyon hamar elmúlt, most egy kicsit érzem, hogy van.
18 petesejtet szedtek le, ebből 11 használható.
Valószínűleg hétfőn kapom vissza őket, hogy mennyit, az holnap derül ki, hogy osztódnak.

Tabati, sajnálom a kutya dolgot :( Párod sem tud apukájával beszélni, hogy legyen rátok tekintettel ?

Sziszkó, kép nincs ?

Heni, nem írt ide, minden ok ?
wepe
 
 


Évi!
Ügyes vagy,hogy nem féltél! :lol: :lol: Akkor most még a kórházban vagy?És bennt is kell maradnod?
Reméljük ügyesek lesznek és szépen osztódnak! :lol:

Most nincs kép,egyedül vagyok itthon.Holnap csinálunk és remélhetőleg még a hétvégén felkerül a gépre. :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Wepe, majdnem pont egy időben írtunk. Egyelőre minden oké, túl oké is, úgyhogy... holnap megyek dokihoz, majd kiderül...

11 használható petesejt??? Wouw! Te aztán nem vagy semmi csajszi! :):) Nagyon örülök neki... nálunk max 3-at ültetnek vissza. Pároddal is rendben volt minden? Remélem, hétfőn minimum 3-at fogsz kapni, és aztán írod Te is, hogy kétcsíkos vagy...

Sziszkó, engem hazaengedtek a tüszőpunkció után, csak max egy órát voltam bent. És beültetés után is itthon lehettem. Biztosan csodaszép lettél a szépítkezés után... és gyere majd az esküvői beszámolóval. :) Én meg ha holnap bent kell maradnom, írok Tabatinak, és szól nektek. Ha meg nem írok smst, akkor jövök ide. De ez a valószínűbb sztem...

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok !

Heni, gyere, hogy mi volt a mai vizsgálaton, ha egyáltalán hazaengednek, mert vinned kell a csomagot is ?! Izgulok értetek ! :)

Velünk sok idejük elment, mert vittünk reggel friss anyagot, van a 6 lefagyasztott minta, és ott újra kellett adni, és ugye donor anyag is ott van. A biológus azt mondta, hogy a petesejteket teljesen megtisztította, ami azt jelenti, hogy nem összeeresztik, hanem egyesével összebigyózzák. Amikor eljöttünk, akkor még nem voltak készen az összes megvizsgálásával. És rajtam kívül még volt 5 leendő anyuka, akiknek szintén leszívás volt.
Reggel 6:15-re kellett menni, és 11 után engedtek el. Hazaérkezés után újra aludtam du. fél 4-ig.
Kicsit fáj a pocim, de kibírható.

Szép hétvégét Nektek ! :) :) :)
wepe
 
 


Szisztok!
Megjöttem! :):) Tényleg lassan az a cél, hogy 2009-ben megszülessen még Beni. Egyelőre viszont még semmi jelét nem mutatja, hogy szeretne megismerni. Viszont nagyon dühös voltam a kórházban. Az orvos műtött, mert ma ő az ügyeletes. Ezzel nem lett volna bajom, mert a CTG-hez ő nem kell... viszont a nővérke, aki rám tette a ketyerét olyan lazán rögzítette, hogy folyton lerúgta Beni a hasamról. Amikor meg kellett igazítanom, akkor mindig nagyon magasra ugrott a számláló, egyébként szinte semmi méhtevékenységet nem mért. Amit viszont nem hittem el, mert határozottan éreztem legalább 2 fájást. Mindegy, amennyire tudtam, megigazítottam... Aztán bejött egy másik nővér, és közölte, hogy sajnos nem tud megvizsgálni az orvos, mert elhúzódott a műtét, elég komplikált eset, úgyhogy ha addig nem indul meg, kedden menjek megint CTG-re. Szóval ezek szt keddig nem nagyon történhet semmi.

Wepe, kitartás! A cél érdekében mindent! :):D:D

Heni

Kép
szheni
 
 


Wepe!
Remélem már jobban vagy!Pihenj sokat! :lol: :lol: :lol:
Oké lesz minden a kis petékkel és csíkosat tesztelsz hamarosan,meglásd! :lol: :lol:
Tényleg az kb mikor derül ki,ha állapotos maradsz?

Heni!
Szóval még 2 is 1 -ben vagytok! :lol: A kis Benitóra nem hat semmilyen front,úgylátom! :lol: :lol: :wink:

Ja lányok,van egy nagy-nagy hírem!!!!!!!!
Tegnap este mikor lefeküdtem,rá kb 10 percre éreztem a kis kukisom első rúgását! :lol: Az ért gondolom,hogy az volt,mert olyat még soha nem éreztem a pocakomban.Olyan volt,mintha egy lufi szétpukkant volna a hasamban.És ez az érzés volt még egyszer tMgnap este.A köldököm alatt, és kicsit balra. :lol: :lol: :lol:
Ma délelőtt fekvés közben megint éreztem 2-3 apróbb rúgást! :lol:
Lányok,én olyan boldog vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szegény párom,meg ki van akadva,hogy ő nem érzi.Mondtam neki,hogy 2-3 hét és ő is érezni fogja! :wink:

Megvolt barátnőmék esküvője.Hát jó hamar véget ért.Fél 5-kor kezdődött,de már 5-re itthon voltunk.(Mondjuk a házasságkötő teremtől kb 3 percre lakunk.)
Zsuzsa(barátnőm) nagyon szép menyasszony volt.Szép volt a ruhája,a sminkje ,a haja.Ezt mondtam is neki,mikor odamentünk hozzájuk gratulálni.Látszott rajta,hogy jólesett neki.
De többet nem is beszéltünk.
Majd meglátom,hogy a későbbiekben fog e keresni,vagy örök a harag benne. :shock:

Csinált Tomi rólam egy képet,mikor hazaértünk.
Sajna a hajam színét nem lehet rajta kivenni. :roll: :cry: Pedig ez lett volna a kép lényege! :? Na mindegy!

Kép 18 hetesen :-) :-) :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, így is szép kismami vagy! :) Azért egy kicsit látszik a hajad színe... gratulálok a kisfiad első érezhető mocorgásához... innentől kezdve szinte minden nap érezni fogod (de nem ijedj meg, ha az elején még lesz pár nap, amikor nem érzed mocorogni, ez teljesen természetes)...én el sem tudom képzelni, milyen lesz, ha a pocakom már nem fog hullámozni. :)

Wepe, remélem, pihensz...

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

No, most hétvégén is tiszteletemet teszem nálatok, ugyanis nem megyünk sehova, itthon pihengetünk. (persze azért páromé a gép, mert dolgozik rajta sokat, de most épp híradót néz. :wink:

Wepe!

Szupi, hogy jól sikerült a leszívás, és akkor hétfőn ezek szerint beültetés! :D Reméljük 3at sikerül beültetni és drukkolok, hogy kettő meg is tapadjon legalább, de gondolom az egynek is nagyon örülnél! :wink: Pont most olvasom itt a hírekben, hogy egyre több a lombikos beültetés, és egyre nő a sikeres beültetések száma is, úgyhogy hajrá!!! :D

Sziszkó!

Szép kismami vagy, de a hajad színe tényleg nem látszik, bár biztos jól megy a pulcsidhoz, ha cseresznyeszínű. :lol:

Esküvő....furi, hogy ilyen rövid volt....A barátnőd meg tuti megbánta már, hogy ekkora balhét csinált, tán nem lesz örök harag, főleg, hogy a többiek el sem mentek az esküvőre, talán nem akar még téged is elveszíteni...

Heni!

No, sebaj, majd kedden! :wink: Tényleg már mindenki nagyon nyügi a júniusiaknál, pedig még csak május van, de megértelek titeket, már én is elég türelmetlen vagyok, semmihez nincs kedvem, pedig az én időm még messze van, ha úgy vesszük. Az a bajom, hogy azt hittem a melegtől fogok szenvedni, aztán persze az meg sem kottyant, ellenben most... Magas megint a vérnyomim, vizesedek (pedig nincs is meleg) és 2 napja rosszul érzem magam. Nem nagyon, de olyan nyomott vagyok. Fejem is olyan fájás előtti állapotban, de szerencsére nem kezd neki.Kicsit néha hányingerem is van. :(

Felhívtam a szülésznőmet, jövő héten megyek nstre, és megnyugtatott, hogy ez tuti a hidegfront miatt van, ilyenkor a vérnyomás is feljebb megy. Mondta, hogy kezdjem el inni a málnalevél teát, mert az kicsit vízhajtó is. Úgyhogy már meg is ittam egy pohárral.

Úgyhogy pihizek holnap is egész nap.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, a málnalevél tea nálam mindent meghajtott, igaz, a vizet is. :):) Hát igen, egy kicsit nyűgösek vagyunk már, bár nekem igazán nincs most okom nyűgösködni, csak rossz, hogy tényleg nem lehet tudni, mikor kell menni. Mindegy, az ügyelet és a felmenetel meg van oldva, mindig van vki, aki elérhető távolságban van, ha épp egyedül vagyok, viszont nem szeretek másoktól függeni. Persze gondolom ezzel nem csak én vagyok így. Ráadásul valahogy átragasztjuk egymásra ezt a nyűgösködést, bár rám nem nagyon tapad... :) De tényleg észre lehet venni, ha vkinek rossz napja van. Viszont sztem máshol úgysem tudjuk "kipanaszkodni" magunkat... szegény Mikinek is gondolom elege lehet belőlem, talán ezért sincs itthon mostanában olyan sokat, pedig nagyon keveset beszélek a bébiről vagy épp magamról. Lehet, hogy elrontottam, mert azt hittem, vele meg lehet beszélni, és talán túl későn jöttem rá, hogy ő nem úgy éli meg, mint én annak ellenére, hogy ő is nagyon várja már Benit. Volt egy idő, amikor minden pillanatban kérdezte, hogy mi a helyzet, mocorog-e eleget, mit csinálhat vajon, hogy érezheti magát... mostanában viszont arra sincs közös időnk, hogy rólam kérdezzen... vagy hogy én tudjam, hogy ő hogy érzi magát. Úgyhogy persze, hogy tudom, hogy nektek elmondhatom a bajaimat, mert tudom, hogy a cipő hasonló, amiben járunk... :) Na, meg képzeld, milyen képet vágna, ha épp a nyákdugó kinézetéről kérdezném... vagy épp arról, hogy miért lettek megint érzékenyek a melleim... :D:D

Wepe, lehet, hogy ma mész beültetésre? :) Gyere majd, hogy mi volt...

Sziszkó, remélem, jól telt a hétvégéd Neked is. Vigyázzatok Magatokra!

Heni

Kép
szheni
 
 


Na, akkor én is panaszkodom, ha már mi legalább ittvagyunk egymásnak... :lol:

Egyik zűrös rokonunkat letartóztatták, valami lopás, vagy birtokháborítás, ilyesmi, nem nagyon derült ki. Na ne gondoljátok, hogy ez ilyen egyszerű, nem bűnöző, csak gombász és állítólag tiltott helyen gombászott. Viszont bezárták és szegény anyukája reggel telefonált nekünk, hogy férjem segítsen, teljesen kétségbe volt esve. És ráadásul nem Pesten, hanem a Jászságban, úgyhogy vitték férjemet, hogy kihúzza őt a kalamajkából, amibe került, és én biztos vagyok benne, hogy ez nem valami tévedés (ahogy szegény anyuka gondolja) hanem tényleg valamit elszúrtak, legalábbis ahogy itt elmesélték vagy öten a sztorit, elég kusza volt, csodálkozom, hogy férjem valahogy kivette a lényeget. Szóval oda a nyugis együtt töltött napunknak, remélem azért minél hamarabb hazajönnek. :roll: Eeeelegem van a rokonokból, csak a gond van velük. :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 


Hát Tabati, a rokonokat sajnos nem válogathatod meg... de én is remélem, hogy hamarosan otthon lesz a párod. Főzz neki vmi finomságot! :)

Én ma nem tudok panaszkodni... igaz, hogy egyedül leszek kb fél 2-ig, de nincs semmi gond. A kutyák is nagyon jó fejek, a kaja is készen van, anyósék tegnap hazajöttek Spanyolországból, délután meg jönnek élménybeszámolni. Biztosan nagyon jól érezték magukat. Ki van takarítva, beszedtem a tegnap kieteregetett ruhákat, amiket most beteregettem a tegnapi egész napos eső miatt, úgyhogy vasalnom kellene, de nem érdekel különösebben. Talán ha holnap hazajöttünk az orvostól, megcsinálom. (Azért titkon reménykedem, hogy nem jövünk haza... :)) Megnéztem az ikreket, akikről Ági írt... nagyon picikék, teljesen a hatásuk alatt vagyok... Málna 870, Matyi 970 gramm. Annyira aggódom értük, pedig sosem beszéltem az anyukájukkal, sőt a topik közelében sem jártam. Remélem, minden rendben lesz velük...

Heni

Kép
szheni
 
 


Anyósom ügyködik valami almás sütin, úgyhogy én pihizek. :lol: De az almát én reszeltem le... :lol:

Megnézem én is az ikreket...

Kép
Kép
tabati
 
 


Hű, az tök fincsi lehet. Lehet, hogy délutánra nekem is kellene sütnöm egy adag almás sütit? Most szívesen ennék... :) Nagyanyám csinálta istenien, megvan a recept is, de az enyém sosem sikerül olyanra, mint az övé. :( Pedig volt, hogy együtt csináltuk, és olyan lett, de amióta nem süt már nekem almás és kakaós sütit, nem olyan az íze. Néha nagyon fárasztó volt gondozni őt, de most azt mondom, inkább gondoznám, mert néha nagyon hiányzik... mindkettő. :(

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Almás süti!Nyam,nyam..... :P :P :oops: :oops:

Már én is régen sütöttem sütit,de most ebben a borongós időben még ahhoz sincs kedvem. :roll: Tegnap én is kimostam,vasalni kell. :? Muszály,mert Tominak kell holnapra a melós ruhája. :twisted: Útálok vasalni! :? :? :twisted:

Ja,tegnap reggel meghalt Tomi nagymamája. :cry: Szegénynek jobb már így,mert állítólag nagyon szenvedett.Az utolsó napokban mindene felmondta a szolgálatot,a szíve bírta a legtovább.
Még nem tudni,mikor lesz a temetés.Amilyen szerencsém van,biztos péntek délelőtt.Akkor kell mennem a 19.-ik heti uh-ra.
De hát azt nem halaszthatom el.Mondta párom,hogy ne idegeskedjek ezen,majd Ő kiment a család előtt.Megérthetik,hisz kismama vagyok.Bár nagyon szeretnék elmenni a temetésre,mert aranyos mami volt.De hát ha nem,megy,nem tudok mit tenni.

Wepe!
Jól vagy?Ugye csak azért nem írsz,mert sokat pihensz :?: :?: :?:

Heni!
Irigylem anyósékat! 8) :lol: Spanyol!Ti voltatok már ott?Mi nagyon szeretnénk egyszer kijutni oda nyaralni! :lol:
Akkor a holnapi nap lesz a Ti napotok :?: :?: :?: Drukkolok,hogy Beni ki akarjon már jönni! :lol:

Heni,Tabati!
Arik vagytok!Köszi a képdicsit! :lol: :lol: :lol: :lol:

Tabati!
Párod hazaért már?Mi lett a "zűrös" rokonnal? :roll: :shock:
Málnalevél teát hol veszitek?Gyógyszertárban?Vagy rendes bolti teaként is lehet kapni?

Jé!Kisütött a napocska!El se hiszem! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

Sajnálom a nagymamát... :(

Párom még mindig sehol :evil: , apósom is elment valami rendezvényre, úgyhogy itt ülünk anyósommal és faljuk az almás sütit. :lol: Ő keresztrejtvényt fejt, én meg netezek. :lol: Férjemet fel sem merem hívni, mert biztos rosszkor hívnám, de ennyi zűr legyen ezzel az egésszel. :roll: Tán egy órás az út oda, és már 10 előtt elindultak. :roll: Nagyon kíváncsi leszek, mert a rokonok mondtak már mindent, hogy csak azért volt lekerítve az erdő, hogy az állatok ne szökjenek ki, nem is volt magánterület, meg ilyesmi. Nade ha így van akkor meg nincs azon a kerítésen létra? (tudjátok ilyenkor olyan létrát szoktak felrakni, egyik oldalon felmászol mésik oldalon le, mint az állatkertben a simogatóban)Ők meg felbontották egy helyen a kerítést... MIndegy párom ezzel nem is törődött, hanem csak azzal, hogy 8 kiló szarvasgombát találtak náluk, ami állítólag már akkor a mennyiség, hogy annyit nem lehetett volna szedniük abban az erdőben. Hiába van engedélyük, meg van szabva, hogy hol mennyit lehet szedni. Azt mondta, hogy ebből lehet gáz... Nagyon kíváncsi vagyok, én nem értek hozzá, de hogy egy ilyen miatt miért kell benttartani 2 büntetlen előéletű embert azt nem tudom... :roll: A másik fiú anyja (aki nem a rokonunk) már itt bőgött...mondjuk megértem, ez azért elég gáz egy normális családban...

Málnalevél teát én bioboltban vettem, de szerintem gyógyszertárban is lehet. Normál élelmiszerben nem hiszem, mert ez kifejezetten gyógytea.

Heni!

Hess rossz gondolatok, menj sütni süteményt!! :wink: Pár nap és a kezedbe foghatod Benitót! :D

Egyébként pnt holnap lesz sűrűbb napom, mert megyek értekezletre, úgyhogy max 3-4 körül érek haza, de ha addig kapok smst, akkor első dolgom, hogy írok a lányoknak, ahogy hazaértem. Utána meg este 7re megyek a kórházba nstre a szülésznőmhöz.

Kép
Kép
tabati
 
 


Heni!
Drukk már,hogy már ne engedjenek haza a kórházból!!!!!! :lol: :lol:

Wepe!
Minden oké??????? Tegnap megvolt a visszaültetés?????? Írj,ha lesz időd légyszi,úgy izgulunk Értetek!!!!!!!!!

Tabati!
Kitartás a mai naphoz!Hosszú lesz!És még este kell menned NST-re!Nem semmi! :shock: :shock: :shock: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak egy pillanatra jöttem be, mondani, hogy mi volt. Fél 10 körül értem be a kórházba, nagyon sokan vártak CTG-re, mint mindig... tehát sokan voltak előttem. :( Fél 1-re végeztem, addig meg ültem a vizsgáló előtt. Változatlanul 15 perces fájásaim vannak, a dokibácsi megvizsgált, azt mondta, jó egy ujjnyira vagyok kitágulva (ami persze még szinte semmi), viszont a méhnyak szépen megrövidült. Számot nem mondott, csak ennyit... csütörtökön kell mennem megint CTG-re, mert mostmár 2 naponta kell járnom, ha addig nem történik semmi, de azt mondta, nagyon szépen lent van Benito fejecskéje, ő is érezte (eszembe is jutott Niki), be van illeszkedve a medencébe, ahogyan kell, tehát baj nem lehet. A nyákdugó már nincs meg, de képzeljétek, nálam nem barnás vagy pirosas volt, hanem átlátszó és fehér... Amióta megvizsgált viszont, egyfolytában "pecsételgetek"...
erre is azt mondta, hogy vszínű, fogom látni, de csak akkor van baj, ha nagyon vérzek. Az meg azért még nincsen. Hát ennyi...

Wepe, remélem, jól vagy... olyan régen jelentkeztél már!!!

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni!
Örülök is meg nem is,hogy ma írtál!Ha érted mire gondolok! :lol:
Akkor nem is fogják elindítani a szülést?Meddig várnak ilyenkor? 1 hetet?Úgy hallottam az se jó,ha a méhlepény elöregszik.Ez igaz?
Hát Benitó nagyon jól érzi magát odabennt! :lol: :lol: :lol: :wink:

Nekem babóm egyre többet mocorog! :lol: :lol: :lol: :lol:
Már nem csak fekvéskor érzem,hanem mikor ülök is. :lol: :wink:
Igaz,hogy még csak apróbb rúgásai vannak,de a lényeg,hogy vannak! :lol: :wink:

Wepe! :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Tabati!
Hogy viselted a mai napot?NST-n mi volt?Majd írj! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Lányok !

Nagyon sokat gondoltam Rátok, főleg Heni, Rátok! Remélem, hogy minden rendben lesz, már nagyon izgulok értetek! :) :) :)

Tegnap 3 babácskát kaptunk vissza, a tesók holnap derülnek ki.
És a legnagyszerűbb, hogy mind SAJÁT !!!!!!

Nem tudom, hogy mikor jövök, de ne haragudjatok ha nem hamar !
wepe
 
 


Jajjjjjj, de jó, Wepe!! :lol: :lol: :lol: Istenem, hogy gondoltam Rád!!! :) Azt hiszem, ennél nagyobb boldogságot nem is érezhetnétek! Remélem, mindhárom megmarad, de ha csak kettő vagy ha csak egy, akkor is nagyon fogok örülni. Láttátok őket? Megnézhettétek? Nagyon vigyázz Magadra, és tényleg csak azt csináld egy darabig, amit még kényelmesnek érzel. 2 hét múlva kell tesztet csinálnod? A mindenségit, nagyon fogom várni, hogy leteljen ez a két hét... :) Azért ha tudsz vmit, írj, persze nem haragszunk, ha nem hamar, csak gyere!!! Én minden nap gondolok majd Rád, jó? De jó, hogy apa is jól van... gondolom, milyen boldog lehet!!! :):):)

Hát, Sziszkó, fogalmam sincs, meddig várnak. Igazából a méhlepényen túl sok minden nem múlik, mert igaz, hogy elöregedik a 40. hét körülre- mindenkinél máskor, mert függ az életviteledtől, mennyit bagóztál esetleg alkoholizáltál-e; ebből lesznek ugye a koraszülések-, de nálam még nincs elöregedve egyáltalán. Viszont azt hiszem, max egy hetet várnak, aztán magzatvíz vizsgálat van, mert addigra a babának már olyan kiválasztása van, hogy simán bele tudja üríteni a magzatszurkot a vízbe, és ettől mindenféle fertőzést kaphat. Szóval ez a legfontosabb. Azon is múlik, hogy a méhnyak mennyire rövid. Ha nem rövidült még meg eléggé, és nincs fehérje a vizeletedben, akkor is hagynak még egy darabig...
Szóval reménykedem, hogy a napokban végre történik vmi... Hát, ja. Beni igazán kihasználja az időt odabent. :) De persze én nem siettetem, hiszen holnapra szól az albérlet felmondása...

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Wepe!

Szuper híreket hoztál nekünk!! :D 3at és mind saját!!! :D :D Kíváncsian várom a legközelebbi jelentkezésed, nagggyon drukkolok nektek!! :D

Heni!

Izgultam ám érted tegnap, de mivel nem kaptam smst, gondoltam, hgy semmi.... :roll: Mindegy, ha sokat mocorog Benito, akkor tuti jól érzi magát, minek bolygassák. :wink: Majd egyszer beleun, aztán megindul ezerrel! :lol:

Sziszkó!

ugye milyen jó érzés, hogy mocorog a babád? Meglásd lassan úgy hozzászoksz majd, hogy az lesz a fura ha alszik. Jönnek majd a csuklások, meg a rugdosás mellé a forgolódások, meg kinyomja magát itt-ott. Annyira jó érzés!! :D

Rólunk:

Értekezleten minden oké volt, főnököm teljesen lazára vette a dolgokat meg is lepődtem, mindig ezek a papír cuccosok a legfontosabbak neki, hogy minden teljesen rendben legyen. Most meg....vagy rám volt tekintettel, vagy sokat lazult az elmúlt tanévben... :lol: Kollégámtól kaptunk egy hordozót, úgyhogy már ez is megvan, van miben hazahozni babut a kórházból. :D

Nst!

nagyon jó görbét produkáltunk, sokat mocizott bébim, olyankor nagyon gyorsan dobogott a pici szíve, annyira jó volt hallani. :D És ami a lényeg: szülésznőm azt mondta, hogy nagyon lent találta meg a szívhangot, ami szerinte azt jelenti, hogy fejvégűek vagyunk, úgyhogy már egyre biztosabb, hogy befordult a babim. :D Persze uhval még meg kell nézni, az a biztos, csak a doki épp szülesztett :lol: , így majd csak jövőhéten tudom biztosra mondani, de én nagyon bízom a szülésznőben, meg a tapasztalataiban, hogy a lenti szívhang fejvégű babát jelent. :D

Uszodába is nyugodtan mehetek még, szinte kinevetett, hogy majd meglátom nem is nyílik olyan gyorsan az a méhszáj. :lol: Naponta egy csésze málnalevélteát kell innom, meg a homeopátiás bogyókat felváltva, minden nap másikat. És a gátmasszázst is megkezdhetem (bár még az olaj nincs itthon de a héten megszerzem). És most hogy bejött egy kis meleg máris jobban érzem magam. Bár vérnyomásomra megint 140 körüli értéket mért, de azt mondta, hogy ez még nem gáz, és a vizeletem is negatív volt, úgyhogy toxémia kizárva szerencsére.

Ja! A júliusi topicban ma születnek ikrek, mert anyucijuk toxémiás lett, és nem várnak arra, hogy életveszélybe kerüljenek, kiveszik őket. Remélem minden jól alakul, a babák már 2 kiló fölött vannak, úgyhogy nem lehet gáz!! :!:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, nagyon örülök, hogy befordult a bébi. :) Ugye, kár volt izgulni miatta! :):)
A homeopátiáról: képzeld, nálam semmi nem jött be szinte... bár lehet, hogy még addig más lesz a véleményem, de szedem rendesen őket, és még mindig csak 1 ujjnyira vagyok kitágulva, a málnalevél tea max annyit csinált, hogy kipucolt, mert folyton ment a hasam tőle, úgyhogy én feladtam... viszont most alig várom a holnapi randit.
Nekem legutóbb 150/90 volt a vérnyomásom. :):) De vártam 3 órát egy eléggé levegőtlen és fülledt váróban a vizsgálatra.
Szorítsatok holnap, mert nem tudom, mi lesz. Megszűntek a 15 perces fájások... :(:(:(

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni!

nekem azt mondta a szülésznő, hogy a homeopátiás dolgokat nem úgy kell elképzelni, hogy rögtön kinyílsz tőlük vagy ilyesmi, de azért használ hidd el! :wink:
Írtam a másik topicba is, remélem meggondoljátok a dolgot és elmentek még ma a dokihoz ha még mindig vérzel! :!:

Kép
Kép
tabati
 
 


Hát, mindegy... majd kiderül. :) De egyedül vagyok megint... azért remélem, tényleg nem lesz semmi gond.

Heni

Kép
szheni
 
 


Én picit megnyugodtam, hogy nem rendes vér, hanem kocsonyás, bár még mindig nem értem mi lehet...de logikusan csak a nyákdugó további darabjai nem? :shock: A magzatvíz tudtommal nem kocsonyás...

Kép
Kép
tabati
 
 


Nem hát. Az vízszerű... De létezik, hogy ekkora a nyákdugó?!

Heni

Kép
szheni
 
 


Na, közben akkor jól sejtettem a nyákdugó az! :D (csak közvetítek, hogy a többiek is értsék a dolgot, mert össze vissza írkálunk hol ide, hol a júniusiba :lol: ) Hiába, nagyon izgi már a dolog! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


:) Naja! :):):) Szegénykék, bár Wepe tuti pihen (legalábbis ajánlom neki, különben elfenekelem... :):)) Sziszkó meg nem tudom, mit csinál. Bár lehet, hogy már alszik. :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Az építész kitalálta, hogy holnapra döntsük el, hova szeretnénk konnektorokat az épülő házunkba. Na ez váratlanul ért, és nagyon nehéz kitalálni, hisz honnan tudjam még most, hogy hogy akarom majd berendezni a házat? :shock: Persze konyhapultot tudom, meg hogy hűtő mosógép ilyesmi hol lesz, de pl. a gyerekszobába fogalmam sincs hogy kerülmek a bútorok majd, később meg nem nagyon akarok hosszabbítókat látni a lakásban, úgyhogy jól meg kell fontolni. Úgyhogy ha valakinek valami jó tanácsa van, vagy amit ő már megbánt anno, én ne úgy csináljam, írja le bátran, nehogy magában tartsa! :wink: (talán még jövőhétig kérek gondolkozási időt...)

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Hú lányok tegnap este nagyon pörögtetek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Heni!
Hogy álltok?
Beninek már lejárt az albérlet! :lol: :lol: :lol: :wink:
Nem akar kiköltözni? :lol: :lol: :) :wink:

Tabati!
Örülök,hogy a Te babád is behelyezkedett végre! :lol: :lol: :lol:
Én alul érzem a rúgásokat.Gondolom Martin még jelenleg faros. :roll:
Konnektorok:Jól fel van akkor most Nektek téve a kérdés! :lol: :roll:
Mikor mi átépítettük ezt a házat,amiben lakunk már nem emlékszem mikor kellett megmondanunk.Bár gondolom új építésű házaknál máshogy van. :roll: :shock:

Tegnap Egerben voltunk délelőtt.Tomi most jár "C" kategóriára és vizsgája volt.Én meg elkísértem,úgyis rég voltam Egerbe.Sétáltam egyet.De ott olyan hőség volt. :shock: Hazafelé meg beugrottunk a Tesco-ba és hulla voltam,mire hazaértünk.El kezdtünk nézni egy dvd filmet,de az első 10 percben mind a ketten bealudtunk! :oops: :lol:

Ma reggel meg barinőmet kísértem el a terheléses vércukorvizsgálatra.A múltkor is rosszull lett a vérvételkor és megkért,hogy menjek el vele.De így legalább tudtunk dumcsizni.Ő szeptemeber közepére van kiírva.Azt mondta nem is volt annyira vészes az a cukros lötyi. :roll: :lol:
Holnap reggel meg Ő kísér el engem az uh-ra!Most kell mennem a 19.-ik heti genetikaira.Drukkoljatok nekünk,hogy minden rendben legyen! :lol: :)

Ja,most derült ki barátnőmnek,hogy a babójának van egy kis vesetágulata.De megnyugtatták,hogy semmi baj,ez elég gyakori és kinövik a babák.Nálatok volt ilyen a terhesség alatt?
Readásul állítólag a fiúknál fordul jobban elő. :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lányok???????????????????????

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk az ultrahangról!
A vizsgálatról:A doki már vagy 10 perce nézi a monitort (hasi uh),erre megkérdezem,hogy valami baj van?Ő meg azt válaszolja,hogy nekem nincs baj,de neki baj,mert nem látja jól a babát,mert fura pózban van.(Mondjuk mikor voltunk a 4D-n 4 hete,ott is azt mondták,hogy ferdefekvésben van,de ugye ezt a dokinak most nem említettem)
Végül is a picúrom jól fejlődik,mert a BPD:49 mm és a TAD:42 mm.
Így átlagosan 19 hét 5 napnak felel meg.3 nappal vagyunk előre. :lol:
Csak így a doki nem tudta rendesen mindenét megnézni.És visszarendelt június 29-re,az mához 4 hét.Barinőm azt mondta,örüljek neki,mert így legalább van egy potya uh-m,és akkor is láthatom a babót!Végül is igaza van! :lol: :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

Itten vagyok! :wink: Csak Heninek egyfolytában vannak fájásai és már jó lenne ha elfolyna a magzatvíze, mert akkor menne a kórházba, így meg lehet, hogy potyára megy... mennek neki a drukkok! :wink:

A cukros lötyi nekem sem volt szörnyű, pedig annyi rosszat hallottam róla! Én tettem bele citromot.

nekünk nem volt ilyen vesetágulat, de sok kismamitól hallottam, hogy volt, először nagyon megijedtek, de tényleg sűrű, és tényleg főleg fiúknál fordul elő. Elmúlik mire megszületik a babu, de ha nem akkor születés után, úgyhogy aggodalomra tényleg nincs ok. :wink:

Mi volt a genetikain? :D

Wepe? :shock: :?:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Majdnem egyszerre írtunk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Heninek tőlem is mennek a drukkok ezerrel!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Köszi, lányok, aranyosak vagytok. :) Most egy kicsit jobban érzem magam... a fájások még mindig 5-10 percenként jönnek, és nagyon nagyok, de már megszoktam. Nem panaszkodom, mert tudom, hogy ezek kellenek... azért a méhszáj tágulása tényleg nem egy fájdalommentes dolog, de jobb, mintha a dokibácsi tágítaná. :) Remélem, már nem kell sokat várnom, viszont nem merek semmibe sem belefogni, nehogy félbe kelljen hagynom. :)

Sziszkó, szép nagy babád van már... :) És köszönöm a drukkokat. Jönnek ám... :):):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziszkó!

beszélj babuddal, hogy forogjon egy kicsit el, hogy a dokibácsi meg tudja vizsgálni! :wink: Nekem olyan édes volt még anno a dokim, beszélt a babumhoz uh közben, hogy "na, mtasd a lábad" meg hogy "ne forogj el, így nem látlak" :lol: ilyenek. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Lányok!

Heni már elindult a kórházba már nagyon erősek a fájásai! :wink: Izgulok nagyon. :) Én meg nemsokára elindulok itthonról, de 4 körül megint internetközelben leszek és írok ha addig kapok smst bármiféle történésről! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Jujj,de jó akkor már Heninek!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Azóta van híred Róluk?????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Heni fél órája hívott, most értem haza!

Benito 18 óra 5 perckor megszületett, 3800 g és 58 centi! Mindketten jól vannak, és Heninek naggyon boldog volt a hangja!

Kép
Kép
tabati
 
 


NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK HENINEK ÉS BENÍTÓNAK!!!!!!!!

Sokt tejcsit és egészséget Nekik!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Lányok!

HENI, NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK !
:) :) :) :) :) :) :) :) :)

Már nagyon kíváncsi vagyok a képekre, és a beszámolóra !

Tabati, Sziszkó :D :D :D
wepe
 
 


Wepe!
Arról nem írsz,hogy mi újság Veletek :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Heni üzent:

Minden oké. Beni egész éjjel cicizett, kb. 35 percet aludtam, de nem bánom. A gátsebem piszokul fáj, de egyébként jól vagyunk. Köszi a drukkokat!!

Wepe!

Tényleg veled mizujs?

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Köszi az infókat Heniékről! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem mondta,hogy mikor mehetnek haza? :lol:
Te (Ti) jól vagytok?Most a melegre nem magasabb megint a vérnyomásod? :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: