Új privát üzeneted érkezett!

Na lányok merre vagytok???
Tegnap görcsölt a hasam és éjjel is jól megijedtem :? :( Most nem fáj remélem már nem is fog.
Ti hogy vagytok? Megint jó meleg lett.
Vendég
 


Sziasztok!

Panda!
Nem erőltetted meg magad? Próbálj meg sokat piheni: Ha továbbra is görcsöl szerintem hívdd fel a dokidat.

Pati!
Egy fokkal jobb a hányinger, bár még most is előfordul, főleg estefelé. Tegnap este (későn, 11 óra után) viszont arra keltem fel, hogy iszonyatosan éhes vagyok: be kellett vágnom 2 joghurtot.
Viszont hogy jártam: még mindig használom az utro hüvelykúpot, és tegnap erős paprikát vágtam fel reggelire és elfelejtettem: rosszabb volt mintha a szemembe nyúltam volna. A Párom azóta ezzel húz, hogy nem figyelek a babyre.

Judy!
Az a 3 hét hamar elrepül meglásd!

Meri!
Rendesen azt értettem, hogy tüzetesen megnézték-e a manót, kicsit félek, hogy a SOTE 2-őn nem-e csak 2 perc lesz az UH-ra.
Hát holnap majd meglátom.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Szegény Pandi! Tudom milyen így megijedni.Néha nekem is fáj ám és nagyon félek.Ilyenkor nem tehetsz mást,mint pihenés és magnézium.Én a múltkor úgy megijedtem,hogy berohantam a kórházba. :roll:

Írjatok jó sokat.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 

 
 

Vera,
Nem eröltettem meg magam ezért se értettem de ma már semmi bajom(kop kop kop) délelött gyorsan kitakarítottam és ma egész nap pihenni fogok. Az utros dolog nem lehet kellemes :? de lassan már neked se kell használni :wink: Ez nem jelenti azt hogy nem figyelsz a babára ilyen bárkivel előfordulhat!!

Anubias,
Azért is ijedtem meg mert nem szokott így fájni és nem értettem hogy most mi van. Lehet az is hogy a frontok miatt volt :roll:

Ti hogy álltok az evéssel? Amióta volt ez a nagy meleg elvitte a cica az étvágyamat.
Vendég
 


Pandi!

Örülök,hogy már jól vagy.Nekem sem megy nagyon az evés,és amit híztam,az is visszament,így megint ugyanannyi a súlyom,mint amikor teherbe estem.Te híztál már? Mit mond erre anyósod? Nem baj,ha még nincs gyarapodás?Azt hittem a múltkor,hogy tesztek fel pocis otókat,erre senki. :roll:

Vera!

A paprika sztori kellemetlen lehetett. :roll:
Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, de mostanában se írni, se olvasni nem volt hangulatom.
A múlt heti kánikula idején megint erősen véreztem, a haematómám nőtt, szóval ahelyett, hogy meggyógyultam volna, továbbra is bizonytalan kicsi magzatom sorsa. Sokáig tartott, mire meggyőztem magam, hogy még mindig jó eséllyel rendbejöhetek. Persze az már biztos, hogy az augusztusi programom is a fekvés lesz.
AFP szűrésre se kell mennem, mert a sok vérzés miatt tutira téves eredményt adna.

Szép vasárnapot Nektek!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Nagyon örülök,hogy írtál,már a másik topicban is kerestelek.Megértem az aggódást és hogy most kicsit inkább magadba zárkózol.Igen ez a legnehezebb,amikor telik az idő,már úgy kötődsz a babához,olyan nagy,és közben meg nem úgy javul a helyzet ahogy kellene,pedig te mindent megteszel. :roll: Nagyon átérzem.Sajnos nem tudok mást mondani,mint hogy feküdj tovább kitartóan és bízz,hogy ha ennyire maradni akar,akkor sikerülni is fog neki.Ne aggódj sokat.Én mindíg azzal terelem el mostanában a félelmeimet,mert ugye a több sikertelen terhesség miatt azért van benne félsz jócskán,hogy ha boldog és optimista vagyok,akkor ezt a baba is érzi.Ha görcsösen félek,attól még nem maradt meg baba,viszont ha azt a sorsot szánja az ég,hogy maradjon,csak ártok ezzel.Úgyhogy csak élj egyik napról a másikra,az idő nektek dolgozik.Pihenj és kívánom,hogy megérje ez a sok fekvés és meglegyen a méltó jutalom is.Minden jót kivánok nektek. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!
Vera, igen, alaposan megnézik mindig, mondom, a csajnak még az is hozzá tartozott volna, hogy integessen nekünk a gyerek. :D MIvel aludt, fel akarta kelteni, de mi mondtuk, hogy csak a mi kedvünkért nem kell. Ha ő meg tudott nézni mindent, akkor oké. :)

Panda, én ia azt mondom: pihi, fekvés, magnézium, egy pohár vörösbor!!!! Egyébként én is észrevettem, hogy a melegben nekem is másként működik...

Eszter, attól te még tehetsz fel pocis fotót. :D Nekem nem igazán érdemes, mert ugye nekem alapból is van ott némi felesleg, és én ugyan érzem, hogy hol van, de szerintem kívülről ez még nem látszik. Báááár, a múltkor elgondolkoztam, hogy lehet, hogy mégis, mert apa többször önkéntelenül megsimizte, megmatatta. :D Én egyébként 2 kilóval kevesebb vagyok per. pillanat, mint mondjuk 4-5 hónappal ezelőtt. Mivel azonban a baba ilyenkor még igen keveset nyom a latba ;) , én nem aggódom, hogy nem híztam még. :) Ráadásul nálam bőven van miből leadni, tehát az is lehet, hogy az fogy-a baba nő, és a kettő ellensúlyozza egymást. :lol:

meri
 
 


Anubias,
Egy dekát nem híztam még tartom az 50 kg-t. Azt mondta hogy lassan hízhatnék mondjuk én két héttel elötted járok. Szerintem nem baj ha még nem hízunk egyszer ugyis elindulnak a kilók. A lényeg hogy a babáink szépen fejlődnek és jól érzik magukat :D

Boeske,
Sajnálom hogy ilyen problémás a terhességed de a baba ragaszkodik hozzád és ez a lényeg! Pihenjél mi meg nagyon drukkolunk nektek!!! Minden rendben lesz!!!!
Vendég
 


Anubias,
Ezt találtam a hízásról:
Terhesség alatti súlygyarapodás
A terhesség alatti súlygyarapodás legalább 11 kg kell, hogy legyen. Ez az alábbiakból tevődik össze:
Megnőtt vérvolumen és sejtek közötti víztöbblet: 2-3 kg;
Magzat, lepény, és magzatvíz súlytöbblete: 4-6 kg;
Emlő és méh növekedése: 1-2 kg;
Zsír lerakódása: 1-2 kg, de több is lehet.
A súlynövekedést befolyásolja a táplálkozás, víz-visszatartás mértéke, és a mozgás mennyisége. A kiindulási súlyt mindig ismerni kell a súlynövekedés reális megítéléséhez. Ha a kiindulásnál a BMI 24 körüli, akkor a hízás 9-12 kg között várható. Ha a BMI érték 20 alatti, akkor a hízás akár 20-25 kg is lehet.
Normál körülmények között a terhesek súlya az első trimeszterben 1-2 kg-mal gyarapszik, ezt követően havi 1,5-2 kg-al.
Az anyai zsírraktár kiépítése nagyon fontos, mivel ezek szolgálnak kalória-tartalékként a terhesség és a szoptatás alatt. A terhesség alatti testsúlykorlátozás, amely arra irányul, hogy a zsírraktárak ne épülhessenek fel, hatással van mint az anyai, mint a magzati szövetek fejlődésére, ezért nem ajánlott. Ezért törekedni kell a terhesség és a szoptatás alatt a magas minőségi értéket képviselő táplálékok fogyasztására. A terhesség és szoptatás alatt a szervezet 200-300 kcal többlet energiabevitelt igényel, tehát nem szabad kettő helyett enni.
Vendég
 


Boeske,
csak NYUGI!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Gordonnal 13 hetes korától majdnem 3 hétig véreztem egy hematómából, de olyan durván, mint egy nagyon erős mensi (napi sok betét...), pihentem és Rutascorbint szedtem. Mai tudásommal már homeopátiás Arnikát is megszavaznék magamnak egyébként egy ilyen helyzetben. A fiam eközben szerencsére egészségben megmaradt, de én minden ultrahang előtt éjszakánként zokogtam a kórházban és rettegtem, hogy mi lesz.
Érdekes, nekem nem szóltak az afp miatt és rendben volt az érték.
De én is olvastam, hogy koraterhességi vérzés hamis eredményt adhat.

Ne bújj el, gyere gyakran és írj, mert veled együtt szurkolunk!!!!
Többen is vagyunk, akik néha csak panaszkodni jövünk (pl. én az állandó, szinte elviselhetetlenségig fokozódott émelygés miatt) de nagyon jól esik ilyenkor a bátorítás!!!! Szóval írd meg azt is, ha padlón vagy. Várunk!!!!!!!

Vera! A párod csak örüljön, hogy elmondtad neki a paprika-sztorit és nem egyből magadra rántottad "hűteni magad" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bocsi :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


JÓ REGGELT!
Kép


Kép
Kép
Vendég
 


Vera,
Drukk a mai uh-hoz!!!!
Vendég
 


Judy,
Kép

Lányok! hol vagytok?
Kép
Vendég
 


Pandi,

Nagyon szépen köszönöm, hogy gondoltál rám. :lol: :lol:

Vera,

Én is nagyon drukkolok az uh-hoz. Majd képet este tegyél ám fel. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszönöm mindenkinek a bíztatást!
Már sokkal jobban is vagyok.

Mpatr!
Nahát, Neked sem egyszerű az életed. Gordonnal a vérzés, most meg a hányinger..... Remélem, ebben a hűvösebb időben jobban érzed magad.

Vera!
Doki után jelentkezz!

Súlygyarapodás:
én már rá sem merek állni a mérlegre. Eddig is - 5 kg-nál tartottam, de a tetejébe a hétvégén elrontottam a gyomrom. Most főtt krumplin élek. :)
Viszont: gyanús mocorgást érzek a hasamban. :) Ennyi az előnye a soványságnak.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske,
Én még nem érzek semmit pedig nem vagyok vastag de neked 2 gyerek az előnyöd :lol: :lol: Hogy érzed magad? Kicsit jobb a kedved?
Vendég
 


Köszi Panda!
Igen, jobban vagyok.
Na ezek a mozgások még nagyon gyengék, olyasmi, mintha egy ér lüktetését érezném a hasamban, csak nem ritmusos a remegés, hanem össze-vissza, És nem is érzem mindig.
Figyelgesd csak, nemsokára Te is érezni fogod!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkot mindenkinek: Megjöttem az UH-ról:

A doki azt mondta még nem vagyok 12 hetes (én ezt a késői ovuláció miatt gyanítottam is), de a dokim most küldött el a vizsgálatra és én mentem:
A vizsgáló orvos 11-12 közöttinek tippelte.
A méretek: CRL: 41 mm, BPD: 1.33 cm, NT: 0.13 mm (normál érték).
Jó életjelenségeket látott és a végtagjai is megvannak.

Képet sajnos most sem kaptam, így szerintem majd csak a 4 D-s UH-ról fogok tudni felrakni.

Boeske!
Nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen, pihenj sokat!

Panda!
Tegnap este nekem is görcsölt egy kicsit a hasam, reggel meg olyan öklendezés jött rám (szerintem az idegességtől), reméljük ezek a görcsölgetések csak az időjárástól vannak. :?

Judy!
Énis boldog névnapot kívánok.


Délután megyek vissza a házidokimhoz: táppénzre megyek továbbra is. Kedden meg megyek bejelenteni a munkahelyemre, hogy terhes vagyok, drukkoljatok....(bár kirúgni úgysem tudnak (most)). Azért egy kicsit sajnálom Őket, mert sok a meló, de nekem a manó most fontosabb náluk.


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera,

Nagy-nagy gratula a kis 4 cm-eshez :lol: :lol: Lényeg, hogy minden ok, remélem a 4d-n már tényleg látunk képet is. :lol: :lol:

Köszönöm a névnapi köszöntést. :lol:

Én sokkal nyugodtabb vagyok amióta bejelentettem, hogy kismama vagyok, így tudom, hogy már nem rughatnak ki.
Majd meglátod milyen jó érzés lesz, amikor elmondhatod végre. :lol: :lol:

Boeske,

Nagyon -nagyon vigyázzatok magatokra, és ha feküdni kell, akkor feküd, bár tudom, hogy elég uncsi lehet, de az eredmény a lényeg. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boeske,
Köszi remélem is mert már nagyon várom :D Mikor kell menned uh-ra?

Vera,
Nagyon örülök hogy minden rendben van :D csak kár hogy nem látunk róla képet :( nekem is görcsölgetett ma picit a pocim tuti az időjárás miatt erős front van.

Judy,
Te hogy vagy? Tünetek?

Akit érdekel az élet az anyaméhbe film itt letölthetitek:

www.gyurina.hu/eletazanyamehben.avi
Vendég
 


Pandi,

Köszönöm én nagyon jól vagyok. Tünet semmi, étvágyam mint a farkasé, és már nő a hasam is.
Vettem egy pár kismama felsőt, még nacikat kellene vennem,. mert jelenleg begombolás nélkül hordom őket, félig felhuzott zipzar -al, valaki látna kiröhögne.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


ELADÓ! Lányok, nem kéri valaki??? Eredeti ára 2370 Ft. Én odaadnám 1900-ért. Lehetőleg a közelbe. ;)
A várandóságtól megdicsőült terhes nő terebélyesedő pocakját nézegeti állandóan, és hogy a babának jó legyen, pontosan kimért saláta-, szénhidrát- és fehérjemennyiségeket vesz magához. Legalábbis így van megírva a Nagykönyvben. Csakhogy hisztis, hiú és falánk nők is esnek teherbe, és lesznek belőlük hisztis, hiú és falánk kismamák. Erről olvashatunk Szécsi Noémi második kötetében, amely ezúttal nem regény, hanem egy terhesség naplószerűen elbeszélt története. A kötetben olvashatunk a női emancipáció hasznáról és káráról, az intimtorna nehézségeiről, továbbá kiderül, milyen a terhesszex kezdőknek és (előre)haladóknak, mi az a dundi bababunker és mik az Egyesült Nagymamák.
Kép

meri
 
 


Judy,
Akkor jó ha jól érzed magad :wink:

Meri,
Ez nekem is megvan :lol: jó könyv!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!!

Végre van 5 percem írni! Eddig csak arra volt időm, hogy olvasgassalak titeket, de a válaszolásra már sosem jutott...:-((

Vera!
Örülök, hogy mindent rendben találtak az UH-n. Én betöltött 11. héten voltam, nekem is 41 mm volt a drága. Azt mondták ez a korának megfelelő méret.

Nálunk a hétvégén búcsú volt, úgyhogy volt programunk bőven. Enni nem nagyon tudtam, mert ég egyfolytában a gyomrom, csak a levest kívánom állandóan. Pedig hétközben ritkán főzök levest, de mostanában sokszor kell csinálnom, mert az az egy, amitől nem puffadok vagy nem égek :)

Ma ráálltam a mérlegre, jelen állás szerint 1,5 kilót híztam, pont annyit, amennyit az első 8 hétben leadtam. Úgyhogy most vagyok start-súlyon :D Egyébként én sem vagyok túl "vastag", 175 cm vagyok, és most 62 kg. De engem igazából nem érdekel mennyit hízok, a lányommal már bebizonyosodott, hogy ahogy felmentek, úgy le is mennek a kilók :-)
A védőnőkkel, meg a többi okossal szerintem nem kell foglalkozni. Én egyébként normál állapotomban "muszáj-evő" vagyok, tehát csak a tápanyag bevitelért eszem, nagy ritkán élvezetből, ami most sem nagyon változott, igaz többször korog a gyomrom, mint előtte, de akkor sem tudok sokkal többet enni, mert egyből felpuffadok. Próbálok joghurtokat, rozskenyeret, sajtot, stb. enni, meg hát a leves....literszám :oops: :)

Pocitok nőtt már?? Nekem már látszik, hogy van ott valami :D
Már többen is észrevették rajtam, hogy babát várok. Olyan jó érzés, hogy már látható, és nem kell magyarázkodni bizonyos helyzetekben...

Fényképet még nem csináltam a pocimról, de csütörtökön megyünk nyaralni, és akkor majd fotózunk!

Szóval előre szólok, hogy csütörtöktől keddig nem leszek gépközelben, ne várjatok!

Most egyenlőre ennyi, majd még szerda estig jelentkezem!

Sziasztok!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok lányok!

Csak elmegy az ember a hétvégén strandra meg a Művészetek Völgyébe és ti máris tele írjátok az oldalt.

Pandi,

válaszolva a kérdésedre vasárnap reggel írtad. Köszönöm jól vagyok bár a pocak fájogat, de ez természetes, mert nődögél. Olvastam, hogy nagyon elkezdett görcsölni a pocid. Ez nem jó. Eddig mennyire nőtt a pocakod illetve a méhecskéd? Mert szerintem ill. amikor nekem görcsölt a pocakom akkor a doki ezt mondta, hogy a méhe sokkal kisebb volt ugye amikor teherbe esett és most mit gondol mekkora? Kérdezte: passz. 4X akkora. Ez volt 6 hetesen. És ugyibár te előrébb is vagy mint mi. Szerintem nődögélsz. :wink: Ezt csak vígasznak szántam nem okoskodni akartam. Remélem tudtam ezzel valamit segíteni.

Letöltöttük a kisfilmet és meg is néztük. Tökre jó, hogy felraktad. :lol:

Vera,

gratulálok neked a picihez. És meddig tartott a vizsgálat végül?


Judy,

Nagyon Boldog Névnapot! :) Ezzel a nci témával én is így vagyok. A C und A-ba most volt leárazás én is ott vettem nagyobb tunikákat amik később is jók lesznek. Volt kismama naci leárazva de nem tudom, hogy mekkora leszek és ezért nem vettem meg.

Katuci,

nekem nőtt mert a nacikat már alig bírom begombolni, sőt van amelyik már egyűltalán nem jó rám sajnos. A combom is elplöttyedt borzalmas vagyok. Most nem érzem magam teljesen jól.
Én is azokat eszem szonte amiket te. Na jó néha elcsábulok de azért nem zabálok.

Boeske,


vigyázz magadra! Tudom mindenki ezt mondja neked. Sajnálom, hogy még mindíg nem vagy annira jól. :cry: Na jó pozitívabb leszek :lol:

Sziasztok,

majd még lehet, hogy írok.


Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Panda!
Most töltöm a filmet, remélem sikerül lejátszanom, kösz, hogy rátaláltál a filmre.

Kata!
A többi adatod is hasonló volt? Nyaki redő, fejátmérő? Bár lehet, hogy írtad, csak most nem olvastam vissza.
A leveseket én is díjazom mostanában, tegnap meg a paradicsom mártást kívántam meg (egy szakácsműsorban épp ezt csinálták), nagyon fini lett.
A hasam nekem is gömbölyödik már, csak a gumis derekú nadrágjaim jönnek rám. Viszont a tegnapi 12. heti UH-on találkoztam 2 kismamával (mindkettő a kisgyerekével együtt jött), ők is 12 hetesek voltak, mindkettőnek tök lapos volt a hasa. Bár én is úgy vagyok vele, hogy büszke vagyok a hasamra és nem rejtem el.

Judy!
A cippzáros gatyák rám is csak úgy jönnek fel ahogy rád, énis azon voltam, ha valaki meglátná kiröhögne. Próbáldd ki ezeket a gumis gatyákat, ezek jobbak.

Vikci!
A vizsgálat kb. 10 percig tartott, de olyan doki csinálta, aki állítólag a gyerek fenekén a pattanást is észreveszi, így ez megnyugtatott.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vciki,
Igazad lehet mert az írják ahol én tartok ott hírtelen nő a baba és a méh is :wink: még zsiráf lesz a végén :lol: :lol: hihi Szerintem is jó film én végig pityergem az ilyeneket nálad nincs ilyen? Nálam igaz az hogy még a reklámon is sírok :oops:

Vrea,
Nincs mit remélem sikerül megnézned. Akkor tőled is megkérdezem hogy te nem sírsz az ilyeneken? Én mindenen sírok nyugtassatok meg hogy nem csak én vagyok ilyen pityergős...

Ez a poci dolog nagyon változó nővéremnek már 8 hetesen akkora volt mint egy ház másnak a 4 hónaposan is laposka a hasa :wink: én a nagy pocira szavazok hogy legyen mit mutogatni simogatni :lol: :lol:
Vendég
 


Katuci,
A levesek nekem is jöhetnek bőven. Poci nálam is látszik már :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Pandi,

amit írtál az rám is igaz én is pityegek. A múltor a Dr. Hauson is sírtam amikor az a kisbabás rész volt meg amikor a 4-es ikreket kiemelték. Annyira megható tud lenni.

Vera,

az nagyon jó, hogy ilyen a doki. És nézett orredőt is? Nekem is 01 percig tartott, de az a csaj aki nézte elsősorban tanuló volt. És az oktatója alig alig volt ott. Így nem vagyok valami nyugodt. Nekem 5cm-es volt akkor a baba. És a koromat 11+5-re becsülte meg. Ez volt ma 2 hete.


Hali,


Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Hello Mindenki!

Vera! Nekem ezek voltak az adataim: CRL: 41 mm, petezsák: 60 mm, fejecske: 16 mm, nyaki redő 1 mm
Kb. hasonlóak a te eredményeid is.

Pandi!
Remélem már jobban vagy! Szerintem is a méh növekedése okozhat görcs-szerű fájdalmat, nálam is időszakosan van enyhe hasfájás, ilyenkor le kell egyszerre dőlnöm, és párosul hozzá egy kis sárgás folyás. Gondolom a méh növekedési folyamatát nehezen "tolerálja" a szervezet?!


MOst be kell fejeznem, mert rámszakadt a munka nagy hirtelen, főnököm kitalált ezt-azt!:-))

Na puszi!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!

Eszembe jutott, hogy ti kenitek valamivel a pocakotokat?

Én milupa nevezetű krémmel kenem. A sógornőmnek meg még egy személyről tudok akinem nem lett csíkos a hasa. Bár ez szerintem génektől is függ. Ti mit gondoltok erről?

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vicki,
Én Vichynek a terhességi csíkokra való krémjével kenem a pocim fenekem combom cicim. Alalpos vagyok :lol: Nővérem ezt használta 2 terhesség 0 csík nagy ámulat a szülészeten pedig elsővel 25 kilót hízott. Amúgy szerintem nem ez használt neki hanem ilyen fajta de így nyugtatom magam hogy én is ezzel kenem. Teljesen a génektől függ van aki nem keni pl Anyum nem kente soha az ő idejében nem is volt téma ez és 3 terhesség alatt nem lett zebra én nem az ő bőrét örököltem csak a mázlista nővérem.
Vendég
 


Pandi,

és az mennyibe kerül? Illetve mekkora kiszerelésben kapható?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vicki,
125ml és 5500 Ft. Én mondjuk alapból szeretem a Vichy termékeket kicsit drágák az igaz de tényleg jók szerintem. Itt a krém:

http://www.vichy.com/HU-HU/htmlref/prod ... 00001.html
Vendég
 


Kétszer írom le a nevedet rosszul hihetetlen vagyok :oops:
Szóval Vikci :lol:
Vendég
 


Kép

Nagyon eltünt mindenki :? remélem azért jól vagytok!
Vendég
 


Szia Pandi,

Én is látom, hogy senki sehol. Köszönöm szépen. Nem érdekes írhatsz Vikit is.

Én most elmegyek nyaralni illetve telelni a balcsira. Lehet, hogy át ugrunk majd a rossz időben Hévízre és ott majd tudunk fürdeni.
Aztán ha hazaértünk irány a Tisza. Így most jövőhét végéig nem leszek. De lehet, hogy bekukkantok csütörtökön amikor itthon leszünk.

Vigyázzatok magatokra!

Üdv,

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a dokibácsit és minden a legnagyobb rendben.A meretek is stimmelnek és a lepény is a helyére került. :D Majd pótolom a képet is. CRL:50,4 BPD:20,2nyaki redő:1,1

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter,
Örülök hogy minden rendben van :lol:
Kép

Vikci,
Jó nyaralás vagy telelést jó pihit várunk vissza :D
Vendég
 


Pandi!

Köszönöm. :D

Vicki!

Én is jó pihit kívánok neked. :wink:

Jó éjt mindenkinek

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!!

Csatlakozhatok hozzátok? Egy hete teszteltem egy csíkosat és 6.-án megyek dokihoz. :)
Nagyon izgulok!! :)
cipo5
 
 


Cipo,
Üdv :lol: minnél többen vagyunk annál jobb :D drukk a dokihoz! Első baba? Tünetek?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi én csak Boeskének írnék!
Nyaralni voltam és kicsit megilyedtem,hogy nem írtál abba a topicba ahol beszélgetni szoktunk!
De megnéztem a hozzászólásaidat és itt megtaláltalak!
Örömmel látom,hogy rögtön 14 hetes vagy!
Gyorsan megy az idő!
Remélem jól vagy!! :lol:

Vera!
Veled meg úgyis beszélek! :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóó, hasnövesztgetőőőőőőőőők! :D

Mindenki úgy el vagyon tűnve. :(

Mi van????? Kihalunk mint a dinoszauruszok????????? :shock: :shock: :shock:

Csajszik, volna nékem két távlati körkérdésem:

1. A köldökvért Ti levetetitek?
2. Dúlát hány hetesen kell fogadni?

Pusszancs.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Én mindig itt vagyok :oops: lehet én üldöztem el a többieket :lol: :lol:
Köldökösön sokat gondolkoztunk döntésre nem jutottunk most a nem felé hajlunk. Dúláról nem tudok semmit én majd szülésznőt szeretnék de azt hiszem azt a 30. hét után kell addig nincs sok értelme. A neten bizos találsz róla infót. Hogy vagy?

Dobok egy pocakot hátha dobtok akkor ti is... és tessék jönni elveszett kismamák!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Eszter!
Örülök, h. minden rendben: :D :D :D

Panda!
Aranyos a pocid. Ami a gatya fölött van az a kismama öv? Énis dobnék pocifotót, de egyenlőre csak hagyományos fényképezőgépünk van, akarunk venni egy digitálisat is a baba miatt, akkor majd felrakok.

Mpatr!
Kicsit eltűntem, mert iszonyatos fejfájásom és hányingerem volt tegnap délután és ma délelőtt, ma egész nap csak feküdtem.
A köldökvéren énis gondolkoztam, egyenlőre még nem jutottunk semmire.
Dúla: én az édesanyámat szeretném behívni, aki egyben egészségügyis, ha gond van még segíteni is tud. A férjem már kinyilvánította, hogy Ő nem fog bejönni a szülésre (egyszer végignézett egy szülésről szóló filmet, ami után rosszul lett), de lehet, hogy jó is ha nem látja ahogy szenvedek.

Cipo!
Gratula a babához, jó babásodást kívánok.

Viki!
Pihenj jókat és vigyázz magatokra, ha tudsz nézz be hozzánk.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera,
Igen az a kismama öv. Velem a párom fog bejönni mert ha fáj valamim első osztályú ápolást kapok tőle biztos ott is jó lesz ha támogat. Amúgy anyumat hívnám én is.
Vendég
 


Mi az a kismama öv? Nincs begombolva a naci, arra jó?

meri
 
 


Meri,
Igen arra jó meg védi a hidegtől a pocit derekat.
Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: