Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :lol:

Dojka hatalmas gratula nektek! 4 kg feletti babó,nem semmi! :D
Akíra még nálam sincs semmi,holnap sok vizsgálat,kiderül lehet mi a helyzet. Jól vagyok,sokat mozog a baba,nagyon jókat alszom még. :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Dojika!

Hatalmas gratula Nektek! Nagyon jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


DOJIKA hatalmas gratula nektek!!!!!!!!! NIKKY NE aggódj szerintem nekem is lassan meglesz a 13 kg a múlthéten tartottam 12kg-nál :( és azért én 1.5 héttel fiatalabb vagyok mint te!! Utálni már én is utálom magam,néha úgy érzem magam mint 1 disznó!!!! Apa nekem is mondja hogy nem vagyok dagi..........sőte gyek rendesen mert akkor hízik a baba!!! AKIRA betű színváltás nekem sem megy ,nem tudom a többiek hogy csinálják! :shock: Amit még nem tudok :ti hogy csináljátok a vonalzótokra az ANYÁNAK MÁR NAGY..........VAN felíratott? ELIZABETH NAGYON VÁRJUK A 4D-S KÉPEKET :D Mi tegnap voltunk az uh-n remélem még a héten feltudom tenni a képeket! Dorcus gyönyörű szép baba és tiszte apja,persze nagyon makacs volt alig akarta mutatni magát! Mint kiderült pontosan 1344g a hosszát sajna nem tudták lemérni mert nagyon össze volt gubozva az arca elött voltak a lábai meg ilyen póztz vett fel!!!Az arca az nagyon kis dagi ,olyan kis csipkedni való,már nagyon várom,hogy itt legyen! Olyan soknak tünik még az a 10 hét!
Vendég
 

 
 

na ahogy látom nekem még a nagy betű sem sikerült :?
Vendég
 


Szovegszerkesztes:

Amit at akartok valtoztatni szoveget, azt eloszor huzzatok at az egerrel, hogy arnyekos legyen. Aztan nyomjatok a megfelelo parancsra. Ha tobbet is akartok valtoztatni, (pl. nagy betu ES szines) akkor a masodik parancs elott is jeloljetek ujra, az a biztos.

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Én iszom a teát is meg egy bogyót is szedek, a Caulophyllum Thalictroides 5ch nevezetűt...hát majd meglássuk mi lesz :D
Hát nem tudom, hogy mekkorára becsülték legutóbb, de én ha jól emlékszem ilyesmire mondták...de majd vissza kell lapozni, vagy majd ha ír rákérdezek :)
A kilókról ne beszéljünk, én már meg se mondom a férjemnek hol tartok :D
De hálistennek az utolsó hónapba egy grammot se híztam :)
És remélem már nem is fogok :lol:
Boszibaba, a schöpfibe mész? Akkor meglátogathatnád dojikát is :)
Én csak kedden megyek vizsgálatra, akkor meg tuti nem lesz már benn...ugyhogy én nem találkozom vele...de kiváncsi lennék :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nah akkor megpróbálom a nagybetűt hátha sikerül :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Tegnap járt nálunk a védőnő, sok okosságot nem mondott, vagy csak én vagyok már túl tájékozott?!?!? A lényeg hogy aranyos volt, és a kutya ellen sem volt kifogása. Szerencséje!!!
Egyébként tegnap szörnyű dolog történt, a kutyinkat megtámadta egy másik, és kikharapott majdnem egy darabot belőle, de szerencsére, csak felszakadt a bőre, de jó mélyen, így hát a dokinál kötöttünk ki. Még az a szerencse, hogy nem néztem végig, mert a párom szerint tuti megszültem volna. Elkapta az a hülye nagy kutya és rázta, hogy még a lába sem ért le a földre. Egyébként Westikéről van szó, hát nem egy nagy termet. 3-ig tudtam aludni, utána egész éjjel fennt voltam, és összebújva vártuk a reggelt. Szegénykém, nagyon megijedt, rólam nem is beszélve...
Ő az:
Kép
Elizabeth: Ime a babasarok, a fal még csupasz, de a pelenkázón már gyűlnek az odavalók. Szóval szerintem egyforma a kiságyunk nézd: Kép Kép
Remélem a cukoreredményed már megvan, és minden ok!!!
Dojikának nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!
Egész éjjel húzódott a hasam, és mintha görcsölgetett volna. Remélem "csak" az ideg, és nem lesz semmi baj...

Kép
Kép
nikole
 
 


Akíra:A kilókról annyit, hogy anno én 47 kiloval kezdtem a terhességemet (persze fénykoromba, 21 évesen),és összesen 25 kilot híztam.
Persze le is adtam, no nem mindet, de visszanyertem jó formámat.Nem azonnal, mert a szoptatás alatt sem célszerű fogyózni, de azt tudjuk, sosem leszünk már 20 évesek :D
vedresandi
 
 


[color=red]én is kiprobálom[/color]! remélem én is leszek olyan ügyes mint Akira :D
Vendég
 


Nah megy ez nekünk :D

Hát Andi én remélem igazad lesz, mert utálom magam, pedig mindenki azt mondja alig híztam, meg hogy csak hasam van de én azért tudom az igazat...
De hát én ilyen alkat vagyok... :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szerintem attól is függ, hogy milyen alkat az ember.
Én tudom magamról, hogy ha zabálok hízom, de szerintem ez normális :lol: .
Én egy falka helyett ettem anno, ezért ugrott rám a 25 kilo.Szülésnél csak 6 kilo jött le, kétszer mérettem meg Danit (majdnem beszólt a dokim, ez nem hentes :lol: bolt), de másfél év alatt szép lassan lement.Tornáztam, és nem zabáltam.

Ne aggódj, le fog menni!!!!! :lol:
vedresandi
 
 


Sziasztok!
Én még mindig nem tudom, hogy kell vonalzót csinálni, addig eljutottam, hogy mail-ben megkaptam a kódokat, de utána mi következik?
Mi pénteken megyünk uh-ra. Kíváncsi vagyok mennyit változott a baba. Na meg arra is, hogy 31 hét 2 napos, vagy 32 hét 5 napos vagyok-e. Bár gondolom a kiírást már úgysem fogják átvariálni, de azért a baba méreteiből ki lehet azért nagyjából következtetni, hogy melyiknek felel meg inkább. Meg amúgy is várom az uh-t, mert szeretem nézegetni a kis pocaklakómat, de gondolom ezzel ugyanígy vagytok ti is :D ..
Ilyenkor amúgy már megmondják, hogy kb. hány kiló a bébi? Mert a 3 héttel ezelőtti 4D-sen saccolták, hogy akkor kb. 1300 gramm lehetett és azt mondták ez pont az átlagsúly.
Amúgy azt elég sok helyről hallom, hogy a 4D-s képeken látott baba életben nem is úgy néz ki, van hogy még csak nem is hasonlít, szerintetek ez így van? Meg olyanról is hallottam már többször, hogy az ultrahangokon nagynak ítélt bébi a valóságban nem az és fordítva. A kolléganőm is így járt, minden ultrahangon azt mondták neki (sokat volt 4D-n is) hogy jó nagy fejlett babája lesz és szegényke épphogy meg lett 2.5 kg, úgy előttem van, hogy a legkisebb pelus is felért majdnem a nyakáig, persze így is nagyon aranyos volt. :D
Na majd meglátjuk..
Amúgy szerintetek az Elevit a jobb, vagy a Gravida, vagy jó mindkettő?
Vendég
 


Timcsi!

Segítek! Nem magamtól vagyok ilyen okos, nekem se ment.

Szóval ahol elészítetted a vonalzódat, ott kapsz több kódot.Neked azt kell használni, amit ilyen neveken találsz meg:phpbb, vBulletin and other BB Code Boards.
Ezt a kódot kell kimásolnod, és a babanet oldalán az aláírás mezőbe bemásolni, majt lent elmenteni a változásokat.

Remélem sikerül!
vedresandi
 
 


Timcsi! Csak annyit a 4D-ről hogy ott ahol mi voltunk volt egy csomó kép a babákról és sokan elküldték postan a születés utáni képeket! Nah és egymás mellett volt az igazi és a 4D-s kép: meg kell mondjam mindegyik baba kivétel nélkül ugyan olyan volt mint elötte a méhben,sőt még aludni is abban a pózicióban aludtak ahogy bennt :D Szóval szerintem ez nem igaz,szerintem akkor vagy rossz helyen voltak ,vagy nagyon régi géppel csinálták azoknak akiknek nem hasonlított a babájuk a 4D-s képre! Meg a másik a mi babánk detto tiszta apja de annyira ,hogy még apának is egyből feltünt .......egyszerüen nem lehet nem észre venni a hasonlóságot! Ha nem hasonlítanak a babák magukra akkor hogy csinálják azt hogy pl az apjukra igen! De hát ez az én véleményem! Vonalzó : azokat a kódokat amiket mailben kaptál másold be a profilodba az aláíráshoz és utána add hozza! Azt hiszem ennyi!
Vendég
 


Timcsi: nekünk hasonlít a 4D-s kép! A méretekről meg tényleg csak annyit, hogy én is hallottam már hogy teljesen félre mérték a babát (pénteken még 3,6 kg-t mondtak vasárnap született és csak 2,8 kg volt a barátnőm fia)...

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Ja és én elevitet szedek ,nem is szedtem mást.De mindenkinek más jön be .Úgy hogy szerintem nincs olyan hogy melyik a jobb valali erre esküszik valaki arra.Én kiprobáltam és nemm volt semmi mellékhatása és maradtam is ennél! Azt is mondják sokan hogy nem kell szedni ilyen magzatvédő vitaminokat mert óriás bébid lesz! Nos nekem a kislányom eddig 1344g ami nem számít nagynak ebben a korban sőt teljesen ideális a súllya vagyis a doki szerint! Fejletség szerintem nem az befolyásolja hogy mennyire fejlett hogy a baba megvan közel 4kg.Lehet ugyan olyan fejlett egy2.5 kg baba is!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Berzakt!!!!!!!!!!!!!!! Lilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
G R A T U L Á L O K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyönörű eredményei lettek a kettős fronthatásnak!!!!!!!!!!

Akira nagyon szurkolok!!!! /nem tudod mikor lesz legközelebb ilyen front :wink: :D ???/

Nos... ugy néz ki vééégre meggyögyultam!!! Fuf... Már csak megszülnék a gyermekemet és teljesen jól lennék! Mert én se birom már sokáig... nem tudok aludni.. fáj mindenem... betegség alatt lefogytam... igy olyan vagyok mint egy lufiember... nagy has és ceruza lábak kezek... brutális... Nem tudok aludni .. már.. sehogyse.. se a hátamon.. se az oldalamon... tegnap elaludtam irodában.. ülve.. gépelőtt../is/ :) .. ezek után bejelentettem, hogy március 15-ig vagyok hajlandó dolgozni-- aztán szabira megyek... kész...
Vettünk ágyat, vagyis apám vett unokájának ágyat...matracot...takarót... ilyeneket.. össszeszereltünk... hát.. sokkal kissebb lett a szoba :)
Kép
Jó régen egyszer kérdeztem hol lehet Magyaroszágon fisher Price távirányitós körforgót venni.. ilyet: Kép és valaki /BBeti??? Babzsák???/ adot linket... Kérem szépen még egyszer!!! PLEEEEEASE!!!!!!!!!!

Kép

Kép
fenix
 
 


Megjöttem, ime a képek: :)

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Fenix, vegre!

Lemaradtam, azt hiszem. Miert is voltal beteg? Mi volt?

Latom megvan az alom feher agyiko, nagyon szep!
Ja, es udv a 30-asok kozott!!!

Mar en sem dolgozom sokaig, jovo hettol max. bejovok ebedelni a csajokkal, de melot, fonokot mar ne lassak!

Nikole: A kutyad isteni, van egy zabalnivalo arca, nem mondom!
Ugy latom, Ti is voltatok a CORAban :)

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Elizabeth: Nagyon-nagyon szepek az uj UH-kepeid! Igazan jol sikerultek, gondolom, le sem allsz a nezegetesukkel, ne is tedd! :wink:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Macsek, hát nézegetem-nézegetem őket!:)
Ti jól vagytok?

Kép
elizabeth25
 
 


Na sziasztok...hát kivagyok teljesen! :evil:

Anyámék költöznek, párom beteg, nálunk csinálják a konyhába a víz és a gáz szerelést, persze a wc is elromlott, ott is dolgoznak, ugy néz ki a lakás mint amit összehánytak (már bocs a kifejezésért), az újonnan kapott mosogatógép nem akar működni, kivan már vele a ....om is!
Anyámék háza még romokba áll, pedig holnap hajnalba költöznek, párom meg hulla lázasan itt gettózott egész nap a vizesnek segített, most meg mehet még konyhabútort szerelgetni meg segíteni anyámék házán :x :evil:
Hát kivan mindenem! Én meg már csak sírni tudok! próbálok rendet rakni meg takarítani, de fáj mindenem, és elegem van, és sajnálom a páromat is, hogy a betegszabiját nem ágyba tölti hanem gettózik...elegem van mindenből... :cry: :evil:

Ne haragudjatok, de ki kellett írnom magamból...
Elizabeth, nagyon gyönyörű a kis Domi, és hát minden bizonnyal kisfiu, itt már nincs tévedésnek helye :D
Fenix örülök, hogy meggyógyultál! Olyanforgó nincs a Brendonba?
Én nem szedem már az elevitet, bár az elején azt szedtem, és meg voltam vele elégedve, ugyhogy a következő babónál is azt fogom szedni, de most már nem szedem :)
Nikole, nagyon sajnálom szegény kutyusodat, de remélem már jól van, és kiheverte a támadást :cry:
A babaszoba viszont tünci, nagyonédes az ágynemű is :)
Már csa kegy babó kell bele :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra igen odamegyek holnap apával. Reggel korán megyünk,akkor nem biztos,hogy jó lenne zavarni,mert úgy tudom látogatás délután van. Meg nem igazából nem is tudom,hogy néz ki Dojika. :lol: Kellene egy transzparenst vinnem! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Vitamin: Én az elejétől szedem az Elevitet és szoptatás alatt is tervezem. :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Akíra, hát nem! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok! :D

DOJIKA,GRATULÁLOK!!!! Jó ég,4kg feletti baba,nem semmi lehetett megszülni!..

Niki:
Hát neked egy angyal a dokid! Egyszerűen hihetetlen,hogy ilyen is létezik! Az enyém is tök aranyos,és rendes,,de ilyet! Hát,még nem is hallottam.. :shock:

Vedresandi:
Akkor jól értettem,hogy már folyamatban van a próbálkozás? :P (Mert hát ugye ha jól számolom,ahhoz,hogy még akár 2007-ben jöjjön a baba,nem árt már elkezdeni a gyártást.. :lol: ) És mikor derül ki,hogy sikerrel jártatok-e?

Tim-csi:
Én Elevitet szedek napi egy MagneB6-tal.. Nekem ez bejött,a fiammal is ezt szedtem. De igazság szerint a Gravidát nem próbáltam,arról nem tudok nyilatkozni..

Fenix:
De jó rólad is hallani,már nagyon régen írtál! Szuper a kiságy!! Nekem nagyon tetszik legalábbis 8)

Nikole:
Remélem,jobban van már a kutyus! Tiszta olyan ezen a képen,mint egy tündér szőrmeállatka! Képzelem,hogy megijedtél.. De most már ne idegeld magad!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


boszibaba, látogatás reggel 8tól este 8ig van, ha gondolod megadom a számát, és egyeztethetsz vele, meg képet is tudok róla küldeni, nekem van egy pár évvel ezelötti mikor a fia született, ugyhogy ha gondolod :wink:
Bizti örülne neki :)
Ha nem lenne ez a költözködés én is bemennék, de hát így nincs rá időm sajnos, és hát az én vizsgálatom meg csak jövőhéten kedden lesz, ugyhogy addig meg tuti nem marad bent :)
Tim-csi, sikerült a vonalzó? Ha nem akkor szólj és leírjuk mégérthetőbben :)
Emlékszem én is mit szenvedtem vele mire kész lett! :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok lányok!Újra itt,egy pár napja szarakodik a netem-gépem.Hát mindenkinek megy a hatalmas gratuláció,de csak Dojikáról maradtam le!Na mostmár lassan én jövök.De nem sok jele van egyenlőre.Most jöttünk haza a szülésznőtől ilyen szülésfelkészítőről.Megnéztük a szülőszobát és a vajúdót is....

KépKép
vicuska
 
 


Az orvosommal is beszéltem,szerdáig várunk utána megbeszéljük a továbbiakat!Én szeretném ha természetesen indulna meg,de ha nem akar...Ti indíttatnátok?

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska, én biztos nem!

Kép
elizabeth25
 
 


Vicus, és milyen volt a szülőszoba meg a vajúdó?

Kép
elizabeth25
 
 


vicuska!
Én kérdeztem a dokim, hogy mi lenne ha nem jönne ki időbe, azt mondta nálam erre nem sok esély van, de hát ki tudja...
De kérdeztem, és azt mondta, hogy ő indítaná ha nem akarna kijönni, mert nem annyira jó ha bent marad!
Nem szeretik az orvosok a túlhordást, azt mondta!
Persze nekem nem 12.én indítaná, ha nem jönne magától, azt mondta, max egy hetet hagyná bent, utána kihoznánk :)
Szóval én egyet értek vele, és nem is akarnám két hetet bent aszalni még, mert nem hiszem hogy jó neki...senki se tudja mitől indul be a szülés, tehát abba se lehetünk biztosak, hogy mitől nem indul be...
Mert nem akkor jön a baba amikor neki jó, hanem amikor valami olyan történik odabenn...amit senki nem tud hogy mi...
Szóval én indíttatnám...
Nem tudom érthető voltam-e :lol:

Valaki kérdezte, hogy hogy csináljuk a feliratot a vonalzón, hogy anyának már nagy hasa van meg ilyenek, azt nem mi csináljuk, azt a vonalzó....egy ideig semmi nincs ráírva, majd jön ez a nagy hasas és azt hiszem a 39.héttől van az hogy talán ma megszületek...de nem vagyok benne biztos hogy akkor, lehet, csak a 40.héttől!

Ja, Fenix, hogy mikor lesz megint babindító front azt nem tudom, de azt tudom, hogy most szombaton lesz telihold ami szintén babaindító, és én abba reménykedem, hogy az nekem megindítja :lol:
De egyébként aki kiváncsi a frontokra, az nézze meg a startlapon van hogy időjárás és ott hogy orvosmeteorológia...na és azon az oldalon szoktam nézni én...
http://www.hazipatika.hu/services/humanmet
Itt mindig három napra előre megmondják, hogy mi várható :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Nemrég értem haza,mert meglátogattam a barátnőmet és a 3 hónapos kisfiát! Hát az a picur napról napra tündéribb! Legalább egy kicsit babácskáztam!! :lol:
Meg kifaggattam mindenről(kórház, mit kell vinni a babának,stb..) , mert ő is ott szült ahol én fogok!
Most így már világos minden!! :lol:

Dojika!
Gratulálok a picurhoz! Sok tejcit és jó egészséget kívánok nektek!
Tőled is várjuk a beszámolót és a képeket!

Finisben lévő kismamik hogy vagytok :?:

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Nah, ma meleg front van, holnap nincs front de pénteken kettős front megint, ugyhogy hajrá hajr minden kis bébinek :D
Ki is jön most?
vicuska, boszibaba, és én?
Vagy kihagytam valakit?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Elizabeth!
Nagyon aranyos a kisfiad a képeken!De legalább megmutatta magát és nem volt szégyenlős! :lol:

Fenix!
Örülök hogy meggyógyultál! :D Nyugi, nem csak te nem tudsz aludni éjjel!
Vagyunk egy néhányan akiknek nem megy az alvás!!
Vendég
 


Vércukor eredmény!

Éhgyomri 6,5, terhelés utáni 6,1...a szülésznő azt mondta, hogy valami nem stimmel....elmegy és megnézi, hogy nem e összekutyultak valamit! Nekem sosem volt ilyen magas az éhgyomri, a lányok a chaten azt mondták, hogy hülye vagyok, mert nálunk vasárnap vendégség volt és még este 7kor sütit ettem! :(
Mindenesetre ahogy ott szétbarmolták a kezemet, mégegyszer nem megyek el, az tuti!

Kép
elizabeth25
 
 


Akíra akkor majd meglátom,jó lenne látni a babát! :lol: De zavarni se szeretném.
Unatkoztam és párom kedvencét,palacsintát sütögettem.
Kép

Majd holnap beszámolok a vizsgálatokról. :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Akíra akkor elküldenéd nekem Dojika számát és egy képet is róla? :lol:
E-mail cimem: gabornekovats@gmail.com
Nem, mükszik a privi küldés,azért ide tettem be!
Beszélek a párommal meg persze Dojikának is dobok sms-t. :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Elizabeth:hát a vajúdó még elég emberi,de a szülőszoba elég gyárias és szocos jellegű nekem.Nagyon édi a babád!

Akíra:hát én sem szeretném,hogy bent maradjon a kiírt időpont után,sok rosszat hallottam már erről és aggódnék nagyon,hogy valami nem stimmel.

Dicamama:hát jól vagyok,én legalább is.Pedig már örülnék valami JELNEK!!!Talán a front-telihold beindítja?

Lányok nekem a szülésznő most mutatta meg milyen a kitoló póz..hát nem is gondoltam volna!

KépKép
vicuska
 
 


Ja és kaptam egy dvd-t a szülésnél és vajúdásnál használatos légzéstechnikáról(holnap nézem már csak meg)

KépKép
vicuska
 
 


Nah készen vannak a 4D-s képek ,felteszem nektek! Remélem nem untatok vele senkit :D Kép Kép itt a pici talpacskái a füle mellett van :D Kép Kép Kép
Vendég
 


Bacsbern:miért untatnál??Nagyon szép a kicsi babád!!!

KépKép
vicuska
 
 


Bacsbern...nagyon szép a kislányod! :) Nagyon büszke lehetsz rá! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám! Remélem igen! De a storyval nem akartam senkinek sem rosszat, bocsánat érte!

Csak azért írok, mert úgy néz ki, hogy megint elsőre sikerült, pénteken pozitívat teszteltünk, hétfőn voltam dokinál, uh-n még nem látszik, csak annyi, hogy a nyálkahártya meg van nagyobbodva és ez már annak a jele.

Ha már tuti lesz és többet tudok, jelentkezem még!

Gratulálok minden kismamának a babájához, nagyon szépek és aranyosak egytől egyig.
A finish-ben lévőknek kitartás, ti is nemsokára babázhattok!

Üdv mindenkinek: Chrissyy

Íme: Kép
Vendég
 


Chrissyy: persze, hogy emlékszem! Csak már arra nem, hogy miért nem jöttél... :oops: bocsi

Lányok! Nagyon jól letted a 4d-s képek! Olyan jó ilyeneket nézegetni! Rakjatok fel még sokat!

Minden finiselőnek kitartást!!!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Bacilivi: a tejcsivel kapcsolatosan az az igazság, hogy fenntartásaim vannak... mármint, hogy kitől származik a tej...azért örülnék annak, ha a barátnőmnek lenne annyi, hogy egy kicsi jusson nekünk is. Te nem félsz, hogy esetleg nem vizsgálták meg akitől átvették a tejet?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Bocs csajok! Ezt a másik topicba szántam... :oops:
csak itt is vagyok meg ott is...

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Chrissyy, gartula! :)

Kép
elizabeth25
 
 


chrissyy!szia!üdv itt újra,már hogy ne emlékeznék...ilyen gyorsan,újra,ez tök jó,valamit jól csináltok.bizzunk a legjobbakban.jelentkezz mielőbb.

bacsbern.megmondanád,mennyi idős képen babu,nem látok vonalzót.amúgy nagyon tündér,husimusi pofikával.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: