Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :)

Én is szeretnék táblás lenni :D
Dél-pesti 04.28. remélem lány lesz :)
Majd ha tudom már akkor úgyis szólok :lol: :wink:

lakhely Bp. XVIII ker, és a tesó Noémi 2005.02.04.
Szerdán megyek dokihoz.
Én csak 7 hetes vagyok, de ez a kaja dolog nálam is igy van :( Semmi nem esik jól, és közben meg éhes vagyok. És ma egész nap émelyegtem :? Nonncsival ilyen nem volt.
Mindenkinek további kellemes napot!
Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sziasztok!
A tablas adatokat ezentul legyszi priviben kuldjetek! Koszi!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Hello LányoK!

Őzi:
Örülök, hogy előkerültél, már hiányoltunk. Szerintem klassz lett a tábla, jó hogy megcsináltad. Egyébként az USA melyik részén éltek? A barátnőmék is kint élnek, januárban született meg a babájuk.


Dina: az AFP eredményed szerintem is jó.

Vitte:

Én eleinte nem hánytam, viszont folyamatosan ezt éreztem mint Te. Éhes voltam, de nem kívántam semmit... Mostanában csak ritkábban fordul elő. Pedig néha most is rám férne, akkor kevesebbet ennék. 8)

Dia:

Látom Te is ott fogsz szülni ahol én. A lányodat is ott szülted?

Szép estét Mindenkinek!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!!!
Latom vegre ujra beindultunk, hetvegen mindenki pihizett, jol tettetek :!: :D
Hala a napi 1 citromnak, sok-sok meznek, gyopgyteanak es Cvitaminnak mar sokkal jobban vagyok.

Ma voltam eloszor a védőnőnél, nagyon kedves es segítokesz volt, de valamiben megsem jutottunk dulore... Kertem, hogy a vervetelen nezzuk meg a toxoplazmat es a rubeola ellenanyag szintet is, de azt mondta erre o nem adHAT beutalot :?: :?: :?:
A nogyogyaszom viszont azt mondta majd mindent a vedono ad...
Akkor most mi van? Nektek ki intezte? Holnap megyek egyebkent vervetelre, de igy ez a 2 most kimarad :(

Segítsen aki tud!
Koszi
Bogar

url=http://www.TickerFactory.com/]
Kép
[/url]
bogar
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk ám:)

Dina:
gratula az eredményhez, irigykedem kicsit, én még nem érdeklődtem, neked mikor volt a vérvétel? nekem 1.-én.

Vitte:
remélem már jobban vagy, és mindenki, aki nem kíván semmit, velem is néha ez előfordul, de akkor fejfájással is jár...

Őzi
tuti a táblicsku:)

Benita:
keresel már új helyet vagy megvárod ezt a beszélgetést? nem lehet könnyű, de fel a fejjel, ha nem maradsz ott, bizti találsz jobbat!!!

Bogár:
nekem a nőgyógyi utalt be a toxóra, a védőnőm nekem is ezt mondta, hogy nem adhat beutalót, mert nincs pecsétje...

Még egy hét és genetikai UH, már várjuk :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Szia Zsana!

Igen Noémit is ott szültem, és nekem nagyon szép élmény volt.És a kórházzal is minden ok! Annyit szeretnék most változtatni, hogy szülésznőt szeretnék fogadni, méghozzá azt akinél Nonó született :lol:

Bogar nekem a dokim adta a beutalókat mindig, a toxot is. Mondjuk nekem sűrübben volt vérvétel asszem 2-vel mert RH- vagyok.

Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem, nem tudtam csütörtök óta netközelbe kerülni, pedig itthon is van...

Képzeljétek van ám nagy hírem!!!!!! Ma voltam genetikai UH-n, éééééééééssssssssssss Kiskukisom van nekem is. :lol:

Annyira boldog vagyok, hogy az csak na!!! Szerdán kapunk egy ráerősítést a 4D-n és akkor már bizonyíték fotót is tudok feltenni, legalábbis remélem.

Most már biztos, hogy Botondnak fogják hívni. :D

Megpróbálok mindenhez egy kicsit hozzászólni, viszaolvastam az eddigi eseményeket.

benkoka: sajna nem ismerem a dokid a Jánosban.

rekanna: sokat gondoltam Rátok hétvégén gyönyörű volt az idő, nagy szerencsétek volt vele, és én is nagyon várom a képeket!

r.zsana: mi volt ma a bejelentéssel a munkahelyeden? Hogy fogadta a főnököd, és az ötlet tetszett neki?

bogar: örülök, hogy jobban vagy!!!! A toxot nekem a nőgyógyász írta fel, a védőnő nem tud beutalót adni ha jól tudom, ő csak töltögeti a kiskönyvet, és ellát némi jótanáccsal, meg persze a súlyunkért aggódik. :-)

vitte: nemrég nekem is volt ilyen nemkívánós korszakom, 1 dolog van amit bármilyen formájában meg bírtam enni, a krumpli. :)

benita: szurkolok, hogy jól alakuljanak bent a dolgok, de legjobban a tesztednek szurkolok, hogy érzed növekszik valami a pocidban?

Őzi: szuper lett a táblázat, most már tényleg elküldöm priviben a hiányzó adatokat.

Jó pihit mindenkinek!!!!

Bogyiék

Kép
bogyiék
 
 


Bogyiék
Gratula a kukishoz, fiút is szerettetek volna?

Bogár
A nődokim adta a beutalót. A védőnőmnek van pecsétje, ő időszakos vérvételre és vizeletvizsgálatra szokott adni beutalót, illetve terheléses cukorra is. Vannak nála egyéb beutalók, amiket a háziorvosom előre lebéllyegzett neki. Ilyen volt , ha kellett volna a SOTE-ra egy újabb vércukor ellenőrző vérvétel. A vizelettenyésztésre viszont csak a nődoki tud adni.

Kép
Kép
bbeti
 
 


SZiasztok!

Bogyiék:

Gratula a kis kukishoz! Nahát itt tényleg majdnem mindenki kukist vár :wink: Volt valami a levegőben, vagy a csillagok állásában? Na, de azért a csajos mamik is itt vannak ám, igaz Betti?

Köszi az érdeklődést nagyon jól fogadták a munkahelyen a bejelentésemet, jól is esett mert a főnököm azt mondta, hogy az egyik szeme sír a másik nevet, mert örül a babának, szakmailag viszont sajnálja, hogy elmegyek. Az ajánlatom is tetszett egyenlőre neki, de ez még a jövő zenéje. Szerintem rendben lesz, bár nagyon kérdezgetett, hogy nem akarok e visszamenni... 8)

Benita:
sajnálom, hogy így alakultak a dolgok. Mindenesetre, ha most váltasz mi az amit szívesen csinálnál? Hátha tudunk segíteni.

Rekanna! Képeket és beszámolót szeretnénk!

Korena:

Mi van Veled? El vagy tűnve.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Kép

Benita,
Na mire jutottatok? Maradsz vagy mesz? Nem tudom mit mondjak, tovabbra nagyon is drukkolok neked!

Benkoka, Dia,
Betettelek a tablaba titeket is es felteszem megint, mert kozben rajtatok kivul meg egy kukis is beszaladt. Frissites egy het mulva hetfon lesz.

Vitte,
ELEK. Sot most epp a Fold felett lebegve elek, koszi hogy kerded. Remelem mar jobb az etvagyad!

Bogyiek,
Gratula!!! Be is kekitettelek titeket iziben! :) Levi masodik neve is Botond lesz. A parom megorul ezert a nevert. Persze nekem is tetszik, nagyon szep.

Mi ma voltunk megint uh-n es minden a legnagyobb rendben van!!! Volt kulon sziv uh is, hat az egyszeruen fantasztikus volt. Most uberrelaxalt allapotban 20 cm-rel a fold felett lebegek. Hetvegen a parommal minket is elkapott a gepszij, es csomo ruhat vettunk a gyerkocunknek. Ennivalo cuccok vannak a vilag minden szineben es stilusaban, csak jo helyen kell keresni. Mar ki is mostam oket (bar nem tudom miert, hisz mielott raadom ugyis kimosom megint :oops: ), es allandoan nezegetem. Asszem egy uj szerelem kezdodott az eletemben :D .

Itt van ket uh kep, szerintem felismerhetoek. Az egyiken szopja az ujjat!!! Nagyon edes volt vegig, reggel ota jogaztam vele hogy most ne ficankoljon annyit mint szokott, mert nagyon fontos vizsgalatunk lesz. A vizsgalat jol is sikerult, Levi egeszen addig birta amig 3D-re nem valtottunk :), ugyhogy megint eletlenek a kepek, de igy is annyira edes!!!

Kép
Kép

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Szép jó reggelt csajok!

Rzsana: A lányom neve Evelin, csak Lilinek, Lilunak becézzük. Nem írtad milyen volt a csajbuli!!! (vagy nem láttam? )

Őzi: Ilyen jó táblát még nem láttam, látom élvezettel készítetted! Köszönjük!! A babádhoz azért itt is gratulálok :wink:

Bogyiék: Naaaaaagyon gratulálok a kis Botondhoz, már alig várom a képeket róla.

Tegnap behivatott a főnököm, kérdezte, hogy akkor most mi is lesz (hogy terhes vagyok) 2-3 hónapig nem leszek? Mondom neki az két ÉV!!!!!! De bejövök ellnőrizni, ha akarja, az utódom ügyeske, de még kezdő, muszáj a körmére nézni, és nekem is jól jön a suska amiért bejárok havi két-három alkalommal leellenőrizni a dolgokat. Azt mondta, hogy ok. Na ez nekem így szuper. Jól esik, hogy nem tud megvállni tőlem :P

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Köszi az infókat az AFP eredményről. Megnyugodtam :)

Luisa,
Én is 4-én voltam vérvételen. Felhívtam Őket tegnap, és mázlimra már megvolt az eredmény. Szerintem egy telefont Neked is megér, hátha Te is hátradőlhetsz kicsit ;)

Mindnekinek gratula a kis kukisokhoz!
Remélem mi a lányos táborba fogunk tartozni :)

Szép napot Mindenkinek, élvezzétek a napsütést :lol:

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam vérvételen, és teljesen kikészültem. Annyira rosszul lettem, hogy nem is tudták az egészet levenni. Szerencsére az AFP vizsgálathoz elegendő. Ráadásul fel is fáztam, úgyhogy totál készen vagyok. Szerintetek a felfázást antibiotikummal kezelik? És az valyon nem árt a babónak? Kihez érdemes menni, a háziorvoshoz, vagy a nőgyógyászhoz?
Na ennyit a panaszkodásról.....

Örülök, hogy jól vagytok, és Bogár is kilábalt. :D

Őzi, gratulálok a kisfiúhoz, szuper, hogy már tudod... :) Az USA melyik részén éltek? Köszi szépen a táblát, tényleg szupi, majd egyben küldöm az adatokat.

Bogyiék, neked is grautla a kicsihez. Röhej, de vigyorgok, ahogy ezeket írom, olyan jó elképzelni, hogy milyen boldogok lehettek. :D

Rekanna, máris visszaértetek? Nagyon gyorsan eltelt még nekünk is, akik itthon voltunk. Kíváncsian várjuk az élménybeszámolót.

Lehetelen mindenkinek írni, pedig úgy szeretném, de most mennem kell dolgozni, pótolni a tegnapit.

Pusszancs,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok Csajszik!

Bogyiék, szupi, hogy újabb kissrác van kibontakozóban. :D

Velem mostanság nem történik semmi extra, max. annyi, hogy kicsit jobban esik már ez étel, Aprónép meg is követeli, hogy rendszeresen egyek, különben hányingert uszít rám. :D Vitte, nem lehet, hogy Nálad is hasonló a helyzet? Sokszor kell enni, de keveset - az nem segít?

Hétfőn megyek uh-ra, várom már nagyon. :lol:

Rekanna, hogy sikerült az esküvő?

Pussz,

Kátya
kincsimano
 
 


Korena,
De jó neked, hogy ilyen szupi munkahelyet sikerült kifognod, de biztosan rajtad is sok múlik :D

Tényleg Benita, nálad mi újság? Mindenféle fronton.... :roll:

Li

Kép
Kép
34372
 
 


Őzi, Lili, Luisa, Zsána.... meg mindenki, aki kérdezte

Kösz az érdeklődést, még 1 hetem van, hogy kiderüljön, lakik-e valaki odabent. Már várom nagyon. Amúgy nagyon bízom benne. Többször fáradt vagyok nagyon és nincs is már akkora étvágyam. Ezek már jelek lehetnek? :shock:
A munkahelyemmel kapcsolatban annyit, hogy megvolt az elbeszélgetés, de engem nem vesznek át :(, hiszen "csak" pedagógiai asszisztens vagyok, nem pedig pedagógus.
De nem baj, azt hiszem a körülmények már arra invitálnak, hogy nem is dolgoznék ott szívesen.
Majd keresek mást. Egyébként közszférában szeretnék tovább haladni, de nem hiszem, hogy tudtok segíteni, messze lakom tőletek (Vas megye). Azért köszönöm. :)

Őzi
Nagyon helyes a babád. Vigyázz rá nagyon.

Bogyiék
Gratulálok a kisfiúhoz.

Csajok! Itt mindenkinek (majdnem) kiskukisa lesz? Akkor belehúzok a leánykába, jó?

Lili
A köv. vérvételnél már nem lehetsz rosszul! Mi lesz a szülésnél? Jótanács: beszélgess a dokival! Én is úgy éltem túl. :wink: Felfázásra nem biztos, hogy antibiotikumot kapsz, hiszen az egy várandósnak nem is szabad, csak ha komoly baj miatt elkerülhetetlen a szedése. Zsúrlófürdőt vegyél, és sok citromot egyél, ha lemegy.

Benita
benita
 
 


Csajok,
Képzeljétek ma azt hallottam - bár valószínűleg nagy hülyeség-, hogy aki a terhesség alatt folyamatosan rosszul van, hány, stb., annak kislánya lesz, aki viszonylag jól van, annak kisfiú.
Mit szóltok? :D
Lili

Kép
Kép
34372
 
 


Lili,

Baromsag, baratnom a 8. honapig hanyt es kisfia lett. :lol:

Fold-felett-lebego-OZI,
Koszi a tablazatot, ugyi vagy, es Levente gyonyoru!!!! :D

Bogyiek, Zsana,
En lassan alakulok, tegnap is eszegettem, ma is. Kicsiket inkabb, es ovatosan. Mar nem esik annyira rosszul. Csak normal adagot mar nem birok enni (amugy sem voltam 1 nagy zabagep), max. felet, de inkabb negyedet. Nem baj, jo igy, csak rosszul ne legyek.

Luisa,
irtam mailt.

Benita,
Most mar nagyon varom a jo hirt toled!!!!!!! Es kiscsajt akarunk, mar eleg lesz ennyi haver :lol:

Most rohanok es utazok haza, csut + pent szabin leszek...Megyunk korhazlatogatasra. Ha gaz van, akkor megis Becsben szulok....

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Orulok, hogy elegedettek vagytok a tablaval. Meg nincs benne mindenki, de majd ha visszjottek nyaralasbol, eltunesbol, innen-onnan, akkor majd bovul megint.
Koszi mindenkinek Levi dicseretet, nagyon jol esik!

Lili,
Bocs hogy nem valaszoltam, Virginia allamban lakunk... A baratnodek hol? A rosszuletekrol: en pont az ellenkezojet hallottam, hogy ha elso babas vagy es fiu akkor emlekezetes lesz az elso harom honap... Ez mondjuk nalam bejott, de szerintem ez is csak egy olyan szobeszed mint a tobbi, vagyis igaz lehet az ellenkezoje is. Nincs ket egyforma terhesseg, mint ahogy baba es kismama sincs. Mondanak az emberek mindenfelet...

Benita,
Nagyon sajnalom! Bar igazabol tenyleg ugy nez ki hogy ideje valtanod, de lelkileg nem lehet most konnyu neked. Most nem is tudom mi tereli el a figyelemedet, a baba a munkahelyi problemakrol, vagy a munkahelyi problemak a babarol. Akarhogy is, remelem jol josz ki a vegen a dologbol, kar hogy nem tudunk segiteni. Drukkolunk egy het mulva!!! Jol jonne mar a focicsapat melle egy-ket rozsaszin csik is!

Vitte,
Tovabbi javulast es jo utat!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok
Olvasgattalak titeket, és szeretnék csatlakozni hozzátok.
Az én környezetemben nincs senki egyenlőre, aki hasonló helyzetben lenne.

Mi még nagyon induri-pindurik vagyunk, csak most töltöttük be a 6. hetet. Bár a dokim szerint nagyon szerencsés vagyok, mert azon kívül, hogy jobb étvágyam van az átlagosnál, meg óránként látogatom a mosdót, semmi egyéb bajom nincs.

Igazán még szülészt sem választottam. Tudtok valakit ajánlani?

Örülök, hogy minden baba-mama jól van!

Nansy
nansy
 
 


Nansy,
Udv koztunk es gratulalok! Azert ennyivel nem uszod meg, meselj meg magadrol! Elso baba? Hamar osszejott, vagy nagy kuzdelem volt, stb? Ha szeretnel a tablaba kerulni most vagy akarmikor, akkor majd kuld el priviben az adataidat! En nem tudok szuleszt ajanlani, nem vagyok kompetens az otthoni orvosvalasztasban, de majd a lanyok biztos segitenek, attol fuggoen hogy hol laksz... Mindenesetre vigyazz nagyon magadra es a babadra, es gyere sokat kozenk igy hamar eltelik az elso trimeszer...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Őzi
Köszönöm az érdeklődést, nagyon jól esik.

Most ősszel lett volna négy éve, hogy próbálkozunk. Már voltunk meddőségi centrumban is, de csak egy picike kis hormon volt eltérő, mégis inszemet ajánlottak, de mi nem vágtunk akkor bele. Ez volt két éve. Aztán mivel még mindig nem történt semmi, most agusztus végén elhatároztuk, hogy felkeresünk egy másik meddőségi intézetet, hátha mondanak valami mást. A bökkenő csak az volt, hogy nem jött meg időre. De valamiért babára nem gondoltunk, talán azért nem, mert már lemondtunk arról, hogy spontán összejöjjön. Azt gondoltam ciszta, vagy ilyesmi (már volt ilyenem). Aztán jött egy pozitív teszt. El lehet képzelni, mekkora volt a meglepi! :D :shock: :D

Most mindenki nagyon boldog! A jövő hét elején kell menni újabb uh-ra. Már alig várom! Rettentően nehezen telnek a napok. Egyébként ez az első baba, sőt az első unoka lesz a családban mindkét részről, úgyhogy nagy az izgalom. Képzeljétek, az Apukám még sírt is. :oops:

Hát bocsi, ez kicsit hoszú lett, de olyan jó volt elmondani. :oops:
Örülök, hogy meghalgattatok. Ha minden jól megy, és persze senkinek sincs kifogása ellenem, gyakran jövök majd.

puszi Nansy
nansy
 
 


Nansy,
Akkor nalatok tenyleg nagy az orom, persze mindenhol nagy ilyenkor, de azert 4 ev probalkozas utan megiscsak mas. Es pont inszem elott! Nahat, akkor tenyleg lehet abban valami, hogy amikor az ember tenyleg feladja, akkor sikerul... Hamar elmegy az a par nap az uh-ig, ne aggodj. Amugy is jobb ha felkeszulsz, hogy az ember elobb utobb uh-tol uh-ig el, es sajnos nem egy-ket het telik el ket vizsgalat kozott hanem tobb. Ha mesz vszleg mar latni fogod pulzalni a szivecskejet!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


34372
Szerintem a nőgyógyászodhoz menj, mert ő meg is tud vizsgálni és ő jobban tisztában azzal, hogy ilyenkor mit lehet és mit nem.


Tényleg jól meg fog szaporodni a férfilakosság!

Nansy
Üdv nálunk.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Teganp egész nap az apukámnál voltam, így nem voltam net közelben, de visszaolvastam.
Köszi Dina a bíztatást, tegnap telefonáltam. Megvan az AFP 1,3Mom, 55mg a mértékegységekkel nem vagyok tisztában, de azt mondta az asszisztens teljesen jó, és még a vérképem is tűrhető, bár ez azt jelenti rosszabb lett, mert múltkor még jó volt. Hétfőn jön a nagy genetikai UH, remélem ott is minden OK lesz.

Nansy:
üdv köztünk!!! 4 év próbálkozás után már nagyon megérdemeltétek ezt a kis babót, ne izgulj, minden rendben lesz vele...

Bogyiék:
gratula a kukishoz, tényleg nagyon túlsúlyban vannak, csak találjanak maguknak majd 20 év múlva csajszit is, többiek, húzzatok bele a csajszikba! :)

Őzi:
cuki a kis tappancsa :), gratula a jó eredményekhez, tegnap az AFP hallatán én is a föld fölött jártam :)

Liolo:
szerintem mindegy melyk dokihoz mész, mert elvileg mind a kettőnek kell értenie a felfázához, de szerintem, ha az egyik felír egy gyógyszert konzultálj a másikkal is, hogy tutira beszedheted-e.

Benita:
egy kalappal a babóhoz, és akkor már nem nagyon kell új munkahelyet keresned :)

Vitte:
írok :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Lili: Én olyan rosszul voltam, hogy azt hittem nem bírom tovább. Hánytam, egész nap rosszul voltam, olyan hulla fáradt voltam, mindha a bányában húztam volna le minden éjjel egy éjszakai műszakot: eredmény fiú. Lányommal pedig csak esti émelygéseim voltak csak .....

nansy: Üdv! Hol laksz? Már a szülész ajánlás miatt is kérdezem. Én a Szt. Imérében fogok szülni és a Bardóczy az orvosom. Imádom, szuper.....

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok Csajszik,
Jólvan naaaa, csak próbálkoztam megállapítani, hogy a pocaklakóm milyen nemű....(ha nem is tudományos módszerekkel) Már nagyon kíváncsi vagyok ez érthető nem? :oops:

Betti, Korena, Benita, Luisa köszönöm, már egy kicsit jobb, de azért elmegyek orvoshoz a felfázás miatt.

Benita, szurkolok érted, és tényleg azon jár az agyam, hogy tudok-e valamit Vas megyében, de sajna egyelőre még nem jutott eszembe semmi. :( Na de pár nap múlva tesztelés ! :D

Őzi,
Én most nyáron voltam először az USA-ban, de annyira más mint itt. Jól érzitek ott magatokat? Régóta ott éltek? A kicsi milyen állampolgár lesz? (bocsánat, ha túl indiszkrét, de ilyen érdeklődő vagyok)

Szia Nancy, csatlakozom az előttem szólókhoz, örülök, hogy jöttél, és gratula a kicsihez. Tényleg gyorsan telnek a napok/hetek. - nekem most épp lassan, mert AFP eredményre várok- Nagyon klassz, hogy az egész család így örül.
Én is csak a 8. héten találtam orvost, és pont itt! Budapesti vagy?

Vitte,
vigyázz magadra, és remélem, mire újra jössz, már jó az étvágyad!

:?: Betti, mi a helyzet veled? Jól vagy?

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is a 2007-ben szülők táborához. :) Ahogy időm és energiám engedi jelentkeznék. :oops: magunkról, 28 éves voltam januárban, van egy 11 hónapos lányom és egy már másodikos nagyfiam. :) Mindkét gyermekem egy dokinál született az Uzsoki Kórházban, ahol nagyon elégedett voltam/vagyok mindennel. Budapesten lakunk, és egy éptkezés előtt állunk közvetlenül. :P

Hányinger témában otthon vagyok sajnos.. :roll: Vikivel végighánytam az első 3-3.5 hónapot, míg gergővel nem volt még csak hányinger sem. Most már kezdődik a hányinger, de még tolerálható. Szóval nálam bejött ez a lány - hányinger, hányás összefüggés.

Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudtam írni 1-2 napig,mert bedöglött a gépem,de ma végre meg tudtam csinálni,úgyhogy megint itt vagyok!

Dori:Én is üdvözöllek,szuper,hogy már a 3. babát várod!Én nem mernék 2-nél többet.Édes a pici lány!Remélem,nekem is az lesz!
Újpesti vagy?Azon belül hol?Tél utcához közel,vagy Árpád út?Én is laktam ott.

Holnap megyünk uh.-ra,már nagyon izgatott vagyok!Ez az utolsó esélye a dokimnak,ha most sem ad képet,akkor pá pá neki.
Pénteken már 10 hetesek leszünk,úgyhogy már több,mint 3 cm-es kell legyen a babuci. :P Én elég jól bírom,bár a hányinger engem is kínoz reggelente,de ha nem eszek 1-2 falatot felkelés után,akkor egész napos.A melleim viszont egészen az eleje óta fájnak,még nem is tudtam,hogy terhes vagyok és már fájt.Nektek?
Folyik a herce-hurca nálunk,ugyanis nekem nem a munkahelyemre kell leadnom a táppénzes papírt,mert nincs kifizetőhely!
Úgyhogy most nyomozunk,hogy akkor hová kell leadni és milyen papírok kellenek hozzá. :cry: Egyébként én a főnökömmel sem vagyok valami szerencsés,mert most nagyon haragszik rám,amiért terhes mertem lenni.Nem hajlandó segíteni semmiben és flegmázik.

Nansy:Neked is üdv!Gratulálok,hogy ilyen sok idő után végre baba lesz,mi is 2 évet vártunk,tudom mekkora öröm.Olyan hihetetlen!
Vendég
 


Sziasztok, Lányok!

Nansy, Dóri, sziasztok! Nagyon szupi, egyre több első trimeszteres társunk van. :lol:

Benkoka, a mellem nekem is érzékeny már a kezdetektől, éjszaka pl. simán felébredek, ha hasra fordulok. :? A főnöködet a legszívesebben fenéken billenteném és leüvölteném a haját - honnan veszi a bátorságot ehhez a viselkedéshez? Ha amúgy sem vagytok jó viszonyban, sztem kicsit fenyegesd meg, hogy nem illik várandós kismamákkal munkahelyen így viselkedni - a törvény minden szempontból mellettünk áll.

Nálam az utóbbi egy hétben hányinger nincs igazán, ha rendszeresen eszem, és ez nagyon jó, bár azért nem merem remélni, hogy megúszom ennyivel... :wink:

Vitte, Lilo, jobban vagytok már?

Benita, nagyon szurk-szurk a babához!!! :D

Pussz

Kátya
kincsimano
 
 


Lili: Elnézzük neked! :lol: Én a kínaiban hiszek, és nekem bejött, fiút jósolt...... Nézd meg te is. www.origo.hu -n babázóban megtalálod.

Dóri: Üdv a klubban!!!

Benkoka: Nekem is fáj az elejétől fogva a mellem, most is ... és nő is folyamatosan. Eddig 75-ös volt, de lassan olyan leszek mint Szamantha Fox.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Benkoka! Nem úgy van az! :evil: A táppénzhez jövedelem igazolás kell, amit a munkáltató igazol egy nyomtatványon a mep felé. Neked a táppénzes papírodat oda kell adni a munkáltatódnak, és Ő intéz mindent akár tetszik neki akár nem. Én ezzel foglalkozom, főkönyvelő vagyok egy cégnél, úgyhogy hidd el nekem, és ne hagyd magad!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Benkoka: Ha nagyon lacafacázik a főnököd, menj be a MEP ellnőrzési osztályára, és említsd meg nekik, hogy milyen "rendes" a céged. Úgy s...be rúgják, hogy csak úgy szól majd!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok,
Kátya, köszönöm, már jobban vagyok. Jó, hogy már nincs hányingered. Akkor végre teljesen élvezheted a pocakosodást. :)

Korena, megnéztem a kínait, az szerint kislány. Lehet, hogy már a genenetikain két hét múlva látszani fog, és akkor csekkolhatjuk. :lol: Ne is mond, én is kinőttem a melltartóimat :oops:

Benkoka, szerintem is felháborító a bánásmód a munkahelyeden, bár amióta elmondtam, hogy már csak pár hónapig számíthatnak rám, mintha itt se lennék. Próbálok nem foglalkozni vele, dehát itt töltöm az egész napot.

Dóri
De jó tényleg, hogy egyre többen vagyunk! Nem semmi csaj vagy, hogy már a 3. baba, és ráadásul még milyen picike Viki. Grautulálok hozzájuk.

Lili

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok Lányok!!!
Koszi mindenkinek a toxos tanacsot, tenyleg a nogyogyi kell, hogy adja, de akkor nem ertem o miert kuldott el??? Na mindegy ma du megyek hozza viszem a verkepek, EKGt, fogorvosi papírt es kiverem belole a beutalot :)

Dori, Nansy! Jo hogy itt vagytok :D

Bogyiek! Gratula a kis fickohoz!!!!

Ozi! Szuiper a tablazat!!!

Szep napot mindenkinek
Bogar

url=http://www.TickerFactory.com/]
Kép
[/url]
bogar
 
 


Sziasztok!

Jól felpörögtek az események.
Itt röhögök magamon, hogy jegyzetelem a hozzászólásokat, hogy nehogy elfelejtsek valamire reagálni. :lol:

Kicsit furán érzem magam tegnap óta, nem esik túl jól az ülés, mondjuk tegnap jól bezabáltam, lehet, hogy Boti azért nyafog...

Köszi mindenkinek a gratulációt Botihoz, sajnos a mai 4D-t megint lemondták, mert még mindig beteg a doki, így egy hetet még várni kell a képre.

Nansy, dori: Üdv közöttünk, nagyon örülök én is Nektek! Gratulálok a babákhoz!!!!!

lili: jobban vagy? A felfázással vigyázz, biztos olyan gyógyszert írnak fel ami semmit nem árt ababának. Nekem fertőzésem volt az elején, és én is aggódtam, hogy hüvelykúpot ítak fel, de adokim megnyugtatott, hogy olyat soha nem adna, ami árthat a babának.

vitte: örülök, hogy jobban vagy!!

benkoka: a főnököd elmehet a .... Ezt ne hiszem el, hogy emberek az élet legszebb dolgára így reagálnak. Az ilyen hálátlan megérdemelné, hogy az egész életét egyedül élje le, és beleőrüljön a munkájába. :evil: Ha kapsz UH képet felteszed?

őzi: nagyon szép neve lesz tényleg a kisfiadnak!! És gyönyörű a képeken!!!!!!

A hányásos témával kapcsolatban nekem nem volt szerencsére semmilyen kellemetlenség, de még csak hányingerem sem. Szerintem nekem a 2. gyereknél lesz várható ha most megúsztam.

Tényleg Ti hány babát terveztek Lányok? Én szeretnék 3-at. :lol:

Bogyiék

Kép
bogyiék
 
 


Bogár, milyen érzés túl lenni az első - és egyben legkritikusabb 12 héten? Változott vmi a lelkedben?

Bogyiék, mi két gyermeket szeretnénk. :D

Kátya
kincsimano
 
 


Sziasztok!

Először is mi Kispesten lakunk, ha valki esetleg tud jó dokit, korházat erre felé, amivel meg volt elégedve. Az sem gond, ha fizetős. Egyébként hallott már valaki valamit a Forgács Intézetről? Egy másik topikban itt benne van, de gondoltam itt is tud mondani valaki valamit...

Egyébként mit gondoltok arról, hogy ha valaki jár terhesgondozásra egy dokihoz, de másiknál szül? Vajon mikortól érdemes felvenni avval a kapcsolatot akinél szülni szeretnék? Előre is köszi a segítséget.

A hányingerrel kapcsolatban, nos szerintem nekem kb 10 éves korom óta nem volt. Anyós pajtás szerint persze fiú lesz, mert a lányok akkor vigyorognak így, ha egy kis srác "van bennük". Nos, szerintem lány lesz. Meg a kínai naptár szerint is. Van valakinek tapasztalata arról, hogy mennyire válik be?

Mindegy, az a fő, hogy egészséges legyen. Amúgy mi legalább 3, vagy 4 lurkót szeretnénk. Bár kicsit elkeserített minket ez a 4 év, mert hogy 4 csöppségnek "időben" neki kell állni, de bízunk benne, hogy ha már egyszer beindultunk...

puszi mindenkinek

Nansy
nansy
 
 


Korena:
Azt hiszem fel kell vennem a bokszkesztyűt,mert ma beszéltem a főnökkel és azt mondja,nem szoktak adni semmilyen papírt.Merthogy kértem azt a 4 oldalas igazolást és a jövedelemigazolást!Pedig ezek nélkül nem megyek semmire.
Pedig én úgy tudom,hogy ezt mind neki kell kitölteni és továbbítani az oepnek.Ugye igazam van?Tudnál tanácsot adni?Nagyon megköszönném,most pánikba vagyok esve. :cry:

Bogyiék:
Valószínűleg egyedül is fogja leélni az életét!Még fiatal korában valaki át.....a,és most 35 évesen azzal a véleménnyel van a férfiakról,hogy mind egy szemétláda...Még az én páromra is azt mondta,hogy majd úgyis megbolondul egyszer,ne higgyem azt,hogy ez örök életre így marad.A végtelenségig savanyú egy nő!A koleganőkkel mindíg azt szoktuk mondani,hogy f..z hiánya van!
Vendég
 


benkoka: Ez ugyan olyan dolog, mint amikor beteg vagy. Elmész a dokihoz, az ad táppénzes papírt (az a szép rózsaszín :lol: ) te beviszed a munkahelyre, és ők a foglalkoztatói igazolással együtt beküldik a MEP-be, de meg néhány hét mulva utalással, vagy postán megkapod a pénzt. Ezt Ő intézi, és nem neked kell. Nem utasíthatja vissza, nem tépheti szét stb. Ha mégis játsza az eszét, be kell menned a MEP-be és elmondani mi a helyzet, és Ők majd rálépnek a t..-re. Ne aggódj! Fogsz kapni pénzt, mert nem teheti meg, hogy ne intézze el!
Ha akarod meg is mondhatod neki, hogy ne legyen a saját ellensége, ne akarjon még büntetést is fizetni!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Először is Lányok, köszönöm a szívélyes fogadtatást! :)

Benkoka!

Újpesten lakunk a kertvárosban. Árpád út stimmel, de azért az odébb van, már a városközpontnál, ahol mi lakunk, azért az más. :)

Tünetekről: nálam csak álmosság van főként, lassan már Vikivel együtt megyek aludni, Apa meg csak nééz szegényem.. Mivel én még reggel szoptatok, ezért nem érzek változást e téren.
Hányingerre meg nekem nagyon bekött a gyömbér, de magától a puszta növénytől totál rosaszullét, de a Canada Dry csodát tett, megyek ma veszek is pár üveggel. Próbáljátok meg, hátha nektek is bejön.

Munkahely ügyben igaza van a csajoknak, ne nagyon huzibálja a száját, mert még rosszabbul is járhat, a magánvéleménye persze meglehet.

Lili!

Nem olyan nagy csoda ez ám! :) Bár azért bennem is volt félsz, de mostanra valahogy el is múlt, úgy, ahogy jött. :) Én tapasztaltam a nagy korkülönbésget és megvannak az előnyei és hidd el hátrányai is. Viki kistesó születésekor 18-19 hónapos lesz. Lesznek kemény időszakok, főleg a legelején nehéz, amikor szalad minden körülöttem, és nem tudom behozni magamat.. meg egy kiscsecsemő 24 órás feladat. :P Később bizti jól eljátszanak majd együtt. Reménykedem legalábbis. :)

Nansy!

Hát nem semmire vállakoztok! :shock: 4 gyerkőc, te jó ég.. :):) De megvan a maga szépsége. :wink:
Örülök, hogy sikerült a bébi, és szerencsére nem biztos, hogy a továbbiakra is ennyit kell várnotok.

Na, mentem leckézni, Viki alszik szerencsére a fogzás gyötrelmei ellenére :roll: . :)

Dóri
Vendég
 


Luisa,
Akkor most mar megnyugodhatsz az AFP miatt, sok sikert a hetfoi UH-hoz!

Lili,
Igen, mi nagyon jol erezzuk itt magunkat. Nem vagy indiszkret, nyugodtan kerdezhetsz. Szoval mivel Levi mindket szuloje magyar (egyebkent eleg lenne az is ha csak az egyik lenne az), automatikusan magyar allampolgar. Otthon majd csak anyakonyveztetni kell, akarcsak nektek a ti babaitokat. De mivel itt szuletik majd, igy automatikusan amerikai allampolgar is lesz...
Azon kivul hogy itt minden mas, milyen tapasztalataid voltak? Merre jartatok az USA-ban?

Benkoka,
Kivancsi vagyok mi lesz az UH-n... A melleim nekem is berobbantak mar egeszen az elejen, meg a tussal sem lehetett hozzajuk erni. Mar boven a masodik trimiben voltam, mikor ez enyhult, most meg mar egyatalan nem faj. Mondjuk bazinagyok lettek, minden okuk megvolt hogy fajjanak...

Benita,
??????

Dori,
Udv nalunk!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Jó reggelt lányok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni! Bár én még csak a héten tudtam meg, hogy baba lesz. Ki sem bírtam várni a menstruáció időpontját, már a 12. DPO-n teszteltem és + lett :lol:
Én győri vagyok, a győri Kórházban fogok szülni..ha fiú lesz Domonkos, ha lány Blanka lesz. Időpontot még nem tudok, csak jövő szerdán tudok nődokihoz menni. Előtte még szakvizsgázok :cry: .
Azt hittük a férjemmel, hogy még évekig kell próbálkoznunk, hiszen PCO syndromám és pajzsmirigy-túlműködésem is van. Idén áprilisban kezdtük a babaprojectet. Most vagyok 27 éves..a 2. pé-s hónapban, LH-teszt, hőgörbe segítségével megfogant a kicsi.
Szerintetek a 3. terhességi héten már látni lehet valamit UH-n, vagy korai?
Köszi.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok,

Őzi, mi nászúton voltunk, úgyhogy nem a hétköznapi életetet tapasztaltuk meg. Floridában két hét (ezalatt körbejártuk Miamiból kezdve) és Las Vegasban voltunk még pár napot. Szuper volt, igazi álomutazás. A jelenleg ott élő barátainkat is melátogattuk egy pár napra, és Ők már vágynak haza. (bár az életszínvonal miatt nehéz a hazajövetel)

Babancs, Üdv neked. Gatulálok a +-os teszthez. Látszik, hogy nagyon izgulsz, hogy máris UH-ra szeretnél menni. Nem tudom, hogy látszik-e, nekem a 10. héten készült az első, akkor 26 mm volt a babó. A Domonkos név nekem is tetszik. Itt az eddigiek szerint zömmel fiúcskák születnek :D A vizsgával óvatosan, nehogy túlstresszeld magad

Hol vagytok többiek?

Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!

Babancs
3 héttel azután, hogy nem jött meg, már elmehetsz uh-ra már látszik a petezsák én is akkor voltam.
Gratula a babához.


34372

Köszi az érdeklődésed. Tegnap voltunk szívuh-n a Barossban és mindent rendben találtak, tuti, hogy nem szívbeteg.
Most az egyik foggammal kínlódok, egészséges a doki szerint de begyulladt a gyökerénél, ezért tegnap fúrt bele egy lyukat, és most várjuk, hogy rendbe jöjjön. Egy hét múlva kell visszamennem.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Köszönöm lányok!

Bár elég nehéz vizsgára készülök, de olyan atomnyugodt vagyok.. :)

Kép
babancs
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak bekukkantok, bocsánat, de nagyon szét vagyok esve most.
Sajnos a kis drága egyetlen keresztlányom súlyos fertőzést kapott valamitől, ezért kórházban fekszik. :cry: Hat éves egyébként, de nekem mindig a kis Liám marad. Sajátomként szeretem. Édesem fel sem tud kelni, fogalmam nincs mikor lesz jobban, kedd óta beteg már. :cry: :cry:
Most is rohanok hozzá, sajnos a nővérem egyedül nem bírja az ügyeletet mellette. Nincs szívünk otthagyni egyedül a kórházban... :(
Amúgy jól vagyok, és remélem Ti is mindannyian. Hajrá a babáknak is! :)
Újakat üdvözlök, és minden jót kívánok nekik. Majd igyekszem átolvasni az írásokat.
Őzi
Kösz, hogy hiányolsz, fogok jelentkezni.

Puszi nektek

Benita
benita
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit le vagyok lassulva, meg nyügös is vagyok, mert sikerült elkapnom drága férjemtől valami klassz vírust... (nátha stb) Még jó, hogy szegénykémet 3 napig különítettem el magamtól. Úgy látszik hiába. A lényeg, hogy nem vagyok lázas, gyógyszert nem szedek. Remélem Ti megusszátok.

Özi:

Nagyon aranyos a babótok, főleg amikor szopizza az újját. Sokan azt mondják, hogy a 30. hét után érdemes 3 vagy 4D-re menni, de ezek szerint nem! Valószínű én sem fogok addig várni. :wink:

Betti:

Végre valami jó, hír, hogy nincs semmi baj a babó szívével!!! Most legalább nem riogattak! A fogadat sajnálom, de rendbe fog jönni.

Luisa:

Örülök a jó AFP eredményedhez! Végre megnyugodhatsz. Az UH-n úgy is minden rendben lesz, de azért várom a fejleményeket.

Benita!

Remélem ebből a "rossz" időszakból hamarosan kikerül a családod. Ja, és nagyon drukkolok :wink: ( már csak 4 nap)

Babancs:

Gratula a + teszthez! Fő a nyugalom. Az UH-n a 7.-8. héten már látni a baba szívhangját, és akkor voltam és nagy élmény volt.

Üdv az újaknak!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Köszi Zsana!

Egyelőre fogalmam sincs, hogy milyen vizsgálatok és mikor várnak rám. Mindenesetre megismétlem holnap reggel a terhességi tesztet.
Aztán elmegyek egy olyan nőgyógyászhoz, akinek van UH-ja..hátha a jövő héten már lát valamit :)
Amúgy az UH-t kórházban csinálják nem? Mert ott van olyan jó felbontású kép? Jó lenne, ha nem kéne egy csomó helyre mászkálnom.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Szeretnék Hozzátok csatlakozni! :) ...bár még nincs ilyen édes "vonalzóm", de most megyek és gyártok egyet magamnak!

7+4
melody31
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: