Új privát üzeneted érkezett!

Anita
16 hónapja próbálkozunk.
Érdekes azért,hogy műszeres befejezésed is volt,mégsem néztek hormonokat :shock:
Valaki említette az immunólógiai dolgot.Hát,bizony az sem mellékes!Milyen a vércsoportod???Férjedé??Előző apukáé???
Bocsi,ha sokat kérdezek :oops:

Zsuzska
Érdekes,nekem hol kitolja a ciklust a closty,hol lerövidíti.(ez lesz az 5. clostyzós ciklus)
Ti Kaáliba mentek?

Benita
Leányzóm bizony ciklus végén fogant!Hajrá!!!! :D

Cirkuszka
Sztem keresd meg a dokidat.Aztán megbeszélitek,hogyan tovább a ciklusban.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
Nekem nincs gond a véremmel. A rh+ , a mostani férjem is az tudomása szerint. A volt férjem szerintem B lehetett mert a fiam a AB rh+ lett.
Nem néztek hormont akkor az biztos. Hogy holnap mit mond nem tudom. Félek, hogy elküld anélül, hogy segítene, és azt mondja, hogy türelem, biztos nagyon akarom. De hogy a fenébe ne akarnám már, hisz már annyi csalódás ért, igaz mi még csak azóta próbálkozunk igazán, amióta elvetéltem és kivártuk a 3 hónapot. Most született volna meg a baba május elején. Amin már keresztül mentünk nem lehet azt mondani egyik pillanatról a másikra, hogy nem is akarom, ilyen egyszerűen nem tudok róla lemondani. Pedig igyekszem nem gondolni a dologra, de nagyon nehéz.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Valaki segítsen, nem tudok kicsinyíteni képet, hogy fel tudjam tölteni. Béna vagyok?

Igyekeztem egy vonalzót összeeszkábálni én is, de nem igazán ilyet akartam. Majd próbálkozom.
Talán látjátok. ha nem látszik mit csináljak?
Benita
benita
 
 

 
 

Nem jó, valamit elszúrtam! Help!!!! Valamit lehagytam?

Benita
benita
 
 


Anita
Akkor már csak a hormonvizsgálat hiányzik!
Sajnálom,hogy ennyi mindenen mentek keresztül! :(

Benita
Az URL kódot másold be a profilod aláírás rublikájába

KépKép

KépKép
okr
 
 


Most már látszik, oké. Ez azt hiszem jó, legalábbis ha a cn.-t mutatja 25-nek!
Okr
köszi, úgy csináltam, de az előbb még nem látszott semmi. Te melyik szalagot választottad a legelején? Mert angolul én nem értek semmit, én az elsőbe mentem bele, az is jó? A Pregnancy-s nekünk még nem aktuális, nem?
Benita
benita
 
 


Benita
Jót választottál! :D Nagyon szép lett!
Reméljük hamarosan lecserélhetjüt pregnancyra a görbét! :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr
Én is nagyon remélem, hogy hamarosan "görbét" válthatunk! :wink:

Mindenkinek jó pihit! Holnap jövök!

Benita
benita
 
 


Cirkuszka
Láttam a profilodban az msn címedet, felvettelek. Címem: benrita@citromail.hu. Elfogadsz? Örülnék neki. :wink:

Benita
benita
 
 


Benita4
persze ha az otthoni gepemnel leszek akkor felveszlek :D
En is orulok neki :D :D :D

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Okr!
Én lefekvés előtt veszem be a Bromot, hogy ne legyek rosszul. Vagy neked akkor is hányingert okoz, ha este veszed be?

Nagyon szégyenlem magam, az előbb teljesen kiborultam, sőt bőgtem is. Férjecském nem tud velem eljönni a dokihoz pénteken, mert "kényszeríti" a munkahelye egy nagy meló elvégzésére, ahonnan ráadásul késő éjjel fog hazajönni. Szegényt hibáztattam emiatt, pedig nem tud mit tenni. De félek is egyedül menni, állandóan rossz gondolataim vannak. De lehet, hogy csak teljesen meggárgyultam.
nanett
 
 


Nanett
Ne kell "pánikolni", a régi rosszat tedd félre a gondolataidban! Nem szabad arra gondolni, abból kiindulni, ahhoz hasonlítani. Bár biztos nem könnyű, majd én is (remélem) átélem mindezt, ha új babám lesz. De próbáld meg kicsit elfelejteni, arra koncentrálni, hogy "mégegyszer ugyanaz nem történhet meg velem!!! :wink: Ez más, ez újabb, az előző is más volt, az volt a rossz (problémás), ezzel nem lesz semmi gond, nem lehet. Nem is gondolok arra, hogy valami rossz lesz! Ez egy teljesen új dolog és MÁS!"
- valahogy így képzelem. A férjed tényleg nem tehet semmiről, nem baj, ha nem kísér el, ne aggódj, gondolatban (félelmedben) veled van. Ez a félelem nálad természetes, de láss egy kicsit pozitívabban, könnyebb lesz, hidd el. Még valami: ha gond lenne, elég lesz akkor is aggódni, félni, nem szabad előre, ÁRT a babának! :P :wink: :P
Remélem jól értettem, hogy emiatt vagy elkeseredett, nyügös.

Benita
benita
 
 


Csajok
Hát nekem újból "megérkezett". Gondolom már látjátok, hogy a vonalzóm is megváltozott. :cry: Kicsit korai volt, de inkább az előző cikl. volt túl hosszú, most meg visszaállt. Legalábbis remélem, mert így tudok számolni. Ez van. :evil:
Okr
kb. együtt izgulhatunk majd hó végén, nem? :lol:
Meg aki még ugyanígy van/lesz.

Benita
benita
 
 


Sziasztok!

Nem is tudtam Nanett, hogy te is szedsz bromot! Én is estére veszem be, mert ha reggel vettem be, akkor akárhány kávé után is képes voltam elaludni. Én mivel már betöltöttem a 12. hetet, most állok le vele. Nem mondom, hogy nem izgulok, pedig nagyon vártam már, hgoy ne kelljen szedni. Negyedekkel csökkentem háromnaponta. Remélem nem lesz baj :shock:
szerintem a párodnak ugyanolyan rossz, hogy nem tud téged elkísérni. Szar lehet majd neki is, várni, hogy mikor hívod már, mi volt... Nálunk is volt ilyen. Hány hetes is vagy???

Benita sajnálom :cry: Drukkolok neked!

cic
cicmerák
 
 


Benita!
Nagyon sajnálom. Reménykedjünk, hogy a köv. hónap már sikeres lesz.

Igen, jól értetted, miért pánikolok. Bár mostanában állandóan rossz a kedvem, biztos a hormonok miatt. Tudom, hogy teljesen igazad van.

Cic!
A magas prolaktin volt az első, amit megállapítottak nálam. A terhesség befejezése után pedig begyulladtak a melleim, azt hitték, szültem. Újra vissza kellett térni a Bromora. Én nagyon rosszul tudok lenni tőle. Pl. ha éjszaka fel kell kelnem, szédelgek, hányingerem van... mert épp akkor hat a gyógyszer. Várom, hogy mikor állhatok már én is le róla. Még csak holnap leszek hat hetes.
nanett
 
 


Nanett
Én nem ébredek rosszulétre éjszaka,de biztos rosszul vagyok,mert az üveg látványától rókázni tudnék :oops:
Egyébként most helyette Premens tablettát eszek(tegnaptól)remélem nem fog visszaugrani a prolaktinom :lol:
Terhesség előtt mióta szedted?

Benita
Sajnálom :(
Majd együtt tesztelünk O.K?

Cic
Te is bromozol?Hűha!
Terhesség előtt mikor kezdted?Én már 7 hónapja,ha jól számolom,és a hócipőm kivan tőle.
Nekem is 12. hétig írta a doki,de mikor lesz még az ??? :roll

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!

Én sajnos már 2005. januárjától szedem a Bromot. Képzelheted, mennyire utálom.

Egyébként én annak idején a Clostyra is nagyon szarul reagáltam, minden bajom volt tőle (hőhullám, hasfájás...) és petikét se nagyon növesztgetett nekem. A szervezetem úgy látszik nincs oda a gyogyikért.
nanett
 
 


okr! Én azért kezdem el szedni, mert nem jött meg, babát meg akartunk. Ja, és rengeteg tejem volt. Elkezdtem szedni, rá 30 napra jött meg, és rögtön abban az egyetlen és utolsó ciklusban jött Babácska! Szerintem oltári mázlim volt!
Amennyire utáltam szedni, most annyira jelent nekem"támaszt" hogy is fogalmazzak. Szóval úgy vagyok vele, hogy míg szedem, nem lehet baj (no meg aZ utro) és most azon parázok, hogy lassacskán le kell állni mindkettővel, és hogy nehogy baj legyen. Persze tudom a választ, hogy nem lehet, mert a lepény már átvette...blabla.. de hát jó volt egy kis fogózkodó!

Na megyek, fürdetem a fiúkat!

Cic
cicmerák
 
 


Sziasztok!!! Gyorsan írok, mert nemrég értünk haza és már megyünk is el... csak nagyjából olvastam vissza a dolgokat... Anita, nagyon sajnálom!!! Szorítok mindenkinek, hogy minél előbb összejöjjön az a baba!!!
Én hétfőn megyek uh-ra, este 18h-ra... már izgulok rendesen!
Minden ok, semmi panasz, néha enyhén émelygek, de csak reggel éhgyomorra. Zabálok, mint aki soha nem kap enni eleget.... nem lesz ez így jó, különben is a dokim az előző terhességemnél közölte velem, hgoy az első 20(!) hétben ne hízzak... ezt szerintetek ki tudja megcsinálni?!?!?!
Szoval a Balatont csak az ujjammal néztem meg, mennyire hideg...belemenni eszünk ágában sem volt, inkább kirándultunk.... még jelentkezem, pá!!!

Kép
vio
 
 


Sziasztok!

köszönöm szépen kedves fogadtatást:)
lányok mit jelölnek ezek a vonalzók, hogy kell használni? :oops:

köszi most rohanok én is
timcsusz
 
 


Helló Lányok!

Szia Vio!

Bocs, hogy nem jelentkeztem eddig, de kicsit sűrű volt az utóbbi másfél hetem!

GRATULÁLOK! :D :D :D :D

És örömmel látom, hogy minden rendben veletek! :D
Nagyon ügyesek vagytok! Vigyázz magatokra!
Gyerekeknek mikor akarjátok elmondani?

Nálunk az előző ciklus - már meg sem lepődöm :cry: - sikertelen volt, úgyhogy most majd jövő héten derül ki, hogy ez a hónap -félig-meddig tudományosan közelítve a témához - sikerült-e...

Remélem, mához egy hétre pozitív hírekkel jövök hozzátok!

Minden pocakos vigyázzon magukra, a próbálkozóknak pedig kitartás! Mi is igyekszünk :lol:

Sziasztok!

Kriszta
Vendég
 


Sziasztok!
Rabkri, nagyon szorítok!!!
Lányok! Én fel nem foghatom, hogy lehet júniusban 12 fok... ez hihetetlen, és undorító!
Gyerekek ez a bűvös 6. hét tényleg tudja, mit akar! Pontosan tegnap délután óta szinte folyamatosan émelygek. Ma van a fordulóm, ma töltöttem be a 6. hetet. Totál pontos!
Egyre valószínűbb számomra, hogy nem megyek én holnap sem uh-ra, hiszen munkaszüneti napokon csak ügyelet van. Akkor miért adtak nekem holnap 18 h-ra időpontot??? Rabkri, Te sem tudod, vagy valaki, aki a Tétényi (Szt Imre) kórház Bártfai utca felőli sztk-jába jár uh-ra? Ilyenkor is van rendelés ott?
Ja és lányok, nekem miért nem enged 3 vonalzót feltenni? Csak 2-t?

Kép
vio
 
 


Sziasztok!

Nalam meg mindig semmi hir nem jott meg! Jovoheten megint hivom a dokimat hogy most mar csinaljunk vmit!

Sikerult jol megfaznom es faj a torkom de nagyon :cry: :cry:
A reggelemet meleg sos vizes oblitessel kezdtem!

Kismamaik hogy vagytok?
Es a tobbiek? Gyugyi? Pekneanita?

Rabki! Nagyon szoritok!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Nalam meg mindig semmi hir nem jott meg! Jovoheten megint hivom a dokimat hogy most mar csinaljunk vmit!

Sikerult jol megfaznom es faj a torkom de nagyon :cry: :cry:
A reggelemet meleg sos vizes oblitessel kezdtem!

Kismamaik hogy vagytok?
Es a tobbiek? Gyugyi? Pekneanita?

Rabki! Nagyon szoritok!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Lányok!

Nem csinálok még vonalzót magamnak - de még reménykedek, hogy csak egyenlőre.

Az UH-on csak a petezsák látszott (20 mm-es), de baba nem. Lehet, hogy még nem, de sajnos rosszabbra is kell gondolni. Két hét múlva hívott vissza a doki, meg persze nyugtatgatott, de én nagyot csalódtam most. Múltkor ebben az időben már látszódott. Reménykedek, hogy csak lusti, vagy hogy nem olyan jó az UH készülék... Most két hét teljes bizonytalanság jön.

Cirkuszka!
Azóta nem teszteltél.

Mindenkinek jó hétvégét kívánok.
nanett
 
 


Nanett, le vagyok maradva, hanyadik hét lenne, ha igaz? 20 mm... és egyébként az mitől lehet, hogy csak a petezsák látszik?
Vio

Kép
vio
 
 


Nanett! Nem mész el még előtte egy másik dokihoz? esetleg kórházba, hogy nézzék meg? Mondjuk pár nap múlva... ezek a kis prücskök pár nap alatt is sokat nőnek az elején. És nyugi, nekem sem látszott az elején csak egy pötty. Mert ha pár nap múlva már látnátok valamit, akkor lehetne támogatást kérni. Nagyon drukkolok neked.

vio! Tényleg furi a holnapi időpont! Nem nézték el? szerintem nincs rendelés, max ügyelet nem? Gondolom reggel hívod őket...
cicmerák
 
 


Vio!
6+2 lennék. Attól lehet, hogy elkezdett fejlődni a baba, de már nem él. De méhenkívüli is lehet. Vagy csak még nem látszik, olyan kicsi. Jó lenne, ha az utóbbi eset lenne. Még nem tudom, várok-e tényleg két hetet. De nem tudom, hová menjek. A dokim van a kórházban is. Ciki lennék, ha bemennék, és ő lenne az ügyeletes.

Cirkuszka!
Bocs, ez kérdés akart lenni. Mármint hogy teszteltél-e azóta.
nanett
 
 


Sziasztok

Ne haragudjatok, de nincs erőm írni....
Csendben figyelek és drukkolok.
Vendég
 


Nanett!
Szoritok nagyon!Nem nem teszteltem azota!Es most mar nem is fogok! Pedig meg mindig nem jott meg, de most mar legalabb kezdem erezni a hasamat hogy faj, ami lehet hogy jot jelent es megjon vegre! Nanett szivesen tudom ajanlani az en dokimat a Kutvolgyiben van O es uhang specialaista csak o csinalja az uhangokat az osztalyon!Ha erdekell szolj akar priviben is!

Nekem ma van a holtpont tok kesz vagyok ugy megfaztam!

Kismamaik hogy vagytok?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok! Nálunk az a helyzet, hogy holnap reggel jön anyósom vigyázni a gyerekekre, és utána megyek uh-ra, így-mivel nem időpontra megyek, 1-2 órát elücsörgök majd, aztán úgy tervezem, hogy csütörtökön megyek a dokihoz. Uh után beszámolok!
Pá mindenkinek!
Naaa, tényleg! Aki tudja, hogy lehet 3 vonalzót is feltenni, írja már meg, mert csak 2-t hagy, a 3-nál azt írja, túl hosszú aláírás!!!

Kép
vio
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást! Vagyok én is csak olvasgatlak titeket. Próbálok kikapcsolódni és nem a problémákra koncentrálni, így jobban megy, hogy kicsit ritkábban jövök! Ha megtudok valamit úgyis jövök, addig meg pihentetem az agyamat, és nem gondolni a babára. A hétvégén elég jól ment. Sok volt a tennivaló és mikor nem esett inkább a férjemet boldogítottam a kertben.

Ha van valami feltétlenül jövök!
Nanett, drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Cirkuszka! Jobbulást kívánok és remélem jó híreket kapsz a dokitól.
Vio! Ez már jó jel, remélem már láthatod a babádat uh-n.

Hát ennyi! Majd jövök!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Cirk
Már megijedtem, a msn-t látva: "beteg lettem". De most olvasom, hogy másféleképpen. Ennek sem örülök, vigyázz magadra, pihenj sokat (ha lehet). Jobbulást kívánok!

Nanett
Szerintem is menj el másik dokihoz, két hét őrület - ezt nem lehet kibírni. Én is hasonlóképpen voltam, és egy másik doki (ultrahang-szakorvos!) megtalálta az üres petezsákban a babát. Többféle nézetben ki is nyomtatta nekem, mert egyszerűen nem hittem el, hogy az én dokim, miért nem találja, pedig ott van! :o Ha tényleg bújkál (reméljük :wink: ) , akkor egy igazi hozzáértő ultrahangos megtalálja! (és ha baj van, azt is.) Ne félj előre, járj utána! Neked is jobb lesz. Drukkolok neked! :P :P

Rabkri
Nagyon hajrázok neked is, már kéne egy újabb "pocaklakós" körünkben.

Kismamiknak sok puszi, "akciózóknak" mindent bele! :twisted:

Benita
benita
 
 


Cirkuszka!
Jobbulást kívánok! Remélem, mielőbb jobban leszel. Mikor mész dokihoz?

Még nem tudom, mit csináljak. Az az igazság, hogy a héten nem tudok dokihoz menni sehová sem. A melóhelyen zárás van (hogy én hogy utálom a munkámat), utána - nagy örömünkre - jövőkép tréningre kell mennünk. Így is úgy is csak következő héten tudok dokihoz eljutni. De köszönöm szépen a segítséget, a jó tanácsokat és a drukkokat is.

Vio!
Mi volt az UH-on?

Anita!
Jó kikapcsolódást kívánok.

Gyugyi!
Rád is sokat gondolok. Remélem, lassan jobban vagy már.

Rabkri!
Várjuk majd a pozitív híreket.
nanett
 
 


Benita!
Koszi hogy aggodsz ertem:)

Nanett!
Gondolok Radtok! Nyugi minden rendben lesz!!!!
Nem tudom mikor megyek dokihoz de a heten ujra hivom hogy most mar csinaljon velem vmit mert finoman fogalmazva a hocipom televan ezzel!
Most antibiotikumot szedek mert be van gyulladva a nyikorkcsomom a nyakamnal es kohogok rendesen!

Remelem most mar tenyleg rendbe tudom tenni magam es vegre lesz egy babam, nem gondoltam hogy ilyen nehez procedura lesz ez a baba ugy!

Vio! Gondolok Rad holnap:) Remelem minden ok:) Varom a beszamolodaT!

Anita! Jo pihenest:)

Gyugyi! Hogy vagy?

Cicmerak! Pocaklako?

Rabkir! Siekrulni fog!:)

En mar 2napja erzem a hasam es remenykedem hogy most mar megjon! UUUUUUUGGGGGYYYYYYYYY ORULNEK NEKI!!!! :P Tudom hulyen hangzik!:)

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Kismamik, nyugi! Minden rendben lesz!
Könnyű mondani, tudom, én is szétaggódtam az agyamat...(Sajnos, nem alaptalanul... :cry: )

Várom a híreket Mindenkiről :)

Voltam dokinál. Tapintásos vizsgálat negatív, ami jó, vagyis mindenem normál méretű. A hét végén kell csinálnom még egy tesztet, ( hogy rühellem... :x ), ha negatív, akkor minden oké, ha pozitív még mindig, akkor gond van. Gondolom műszeres befejezés...Nagyon nem akarom.
Ez a hónap ugrott, védekeznünk kell. Majdnem sírtam, mikor a pocakomon láttam a kistesókat..(Bocsi :oops: :oops: ). Ez van.
Köv. hónap mehet élesben, aztán megint closti.

Szerintetek mennyi az esélye, hogy azonnal normális lesz a ciklusom? Számíthatok most egy hosszabb hónapra? Most nagyon várom a következő mensit. Röhej. (...a hőm nem akar lemenni...)

Na, nem nyafogok tovább.
Szorítok Mindenkinek és még egyszer bocsi, ha nem írok minden nap...

Puszi :)
Vendég
 


Sziasztok Lanyok!

Gyugyi,
Remelem nem lesz muteted. Kicsit furcsalom, hogy a terhessegi teszt alapjan dontenek. Nekem a vetelesem utan masfel honappal is pozitiv volt a tesztem, de nem azert mert valami bennem maradt, hanem mert ez a hormonszint csak lassan csokken. En hetente mentem laborba es mindig drasztikusan csokkent az erteke, aztan egy ido utan 0 lett. Tobb uh-m is volt, ahol ugyancsak nem talaltak szoveteket a mehemben. Na mindegy, ezzel az egesszel csak azt akartam mondani, hogy ha + a teszt az nem feltetlenul jelenti azt, hogy mutet kell.

Cirku,
Veled cseteltem, nem uzenek semmit :lol: . Ja de, tovabbi jobbulast!

Nanett,
Nagyon szoritok neked! Nehez kivarni mire eljutsz dokihoz. Nagyon remelem, hogy egy sasszemu uh szakember majd megtalalja a babat!

Anita,
Tovabbra is kitartas!

Vio,
Ide-oda tolodik ez az uh... mar nagyon varom, hogy tegyel fel kepeket!

Benita,
Ugy latom lassan itt az akciozas ideje nalatok. :D

Cic,
Minden rendben veletek? Te mikor kezdted csokkenteni a progit, es mennyi ido alatt hagyod el teljesen?

Mi tegnap voltunk Uh-n es nagyon tetszett amit lattunk! Alig lehetett a baborol normalis kepet kesziteni, annyit rugkapalt. Most eloszor szembesultunk ezzel a latvannyal, igazi izgo-mozgo kisembert lattunk. Meg is fordult nekunk, majd a feje tetejere allt es elaludt. :lol:

Ime:
Kép

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Őzi! Nagyon édes :lol: Már nemsokára itt a 12 hetes, aztán megnyugodhatsz :)
A progit már majdnem elhagytam. A 12. hétig 2*2-t kellett használni, azon a héten (hétfőn voltam dokinál) már csak 1*1-et, mostmár csak 1db-ot, de csak 2-3 napig.
de nekem még ott van a Bromo is, amit szintén csökkentek, eddig napi egyet szedtem, és negyedekkel csökkentettem négy naponta.
Elvileg mindkettőt a 13. héten abba kell hagyni, mert utánna inkább káros, mint hasznos.

Gyugyi! Örülök, hogy rendben vannak a dolgok, bár ezt a teszt dolgot én sem értem. Ha volt baba, akkor tényleg sokáig van még hcg.
Hát, nem tudom, hogy mennyire lesz pontos a mesid. Reméljük a legjobbakat!

Cirkuszka! babácska szerintem jól van, és már mintha halvány mocorgást is éreznék. De csak ha nyugodtan fekszek. Egyenlőre még próbálom nem elhinni, mert tök korai lenne :shock:
Drukk a mesihez!

Cic
cicmerák
 
 


Sziasztok!

Vio! MI VOLT AZ UHANGON???????????????????????????????????

Ozi! Nagyon kis edes:)))

Cic! Koszi:) Remelem hamarosan ellatogat hozzam vegre!

Meg mindig betegeskedem de mar kezdek jobban lenni! Szedem vesszettul a sok gyogyit!

Hogy vagytok?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


LANYOK!!!
Kezdodik:))))) Megjott:)))
:D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon boldog vagyok!!!!:)

Es pont amikor kint leszek Svajcban akkor lehet probalkozni :lol: :lol: :P :P

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Azt hiszem sikerult megvaltoztatni a csikomat ott lent:)

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok Lanyok Mamak :P

Lenne egy ötletem, mit szolnatok egy forumos talihoz? Szerintem nagyon jo buli lenne es vegre szemelyesen is megismrenenk egymast! Velemeny?:)

A masik, mit szolnatok a http://www.kep.tar.hu-ra csinalnak egy helyet mondjuk 2007baba neven es oda tennenk fel kepeket magunkrol/csaladunkrol/babainkrol? Szivesen megcsinalom csak kepek kellenenek es akkor lenne egy oldalunk! Es ha mondjuk lenne tali oda azokat a kepeket is feltehetnenk amik akkor keszultek! Velemeny?:)

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Vio
várjuk az uh-s képet. :wink: :wink:

Őzi
nagyon cuki, irtó édes kisbaba. Látszik már a pocakod? :P

Gyugyi
vigyázz magadra. nem tudom, milyen cikl.-od lesz, sz-tem kiszámíthatatlan. Remélhetőleg hamar helyreáll. Mindenesetre nagyon sajnálom, ami veled történt. Pici pihi, aztán jöhet. Veled vagyok. :P

Nanett
No panic, fel a fejjel! Ez a petezsákméret jó ennyi hétnél! Ne izgulj! Előbújik! :( :wink:

Okr, hol vagy?

Cic
Jók lehetnek ezek a "mocorgások". Tök jó neked. :lol:

Hancúrozás nemsokára kezdődik! :P :D :P
Benita
benita
 
 


Lányok!

Jelentem megcsinaltam az oldalt!
Most mar csak kepeket varok teletek a vivabox@citromail.hu-ra en meg felteszem FTP szerveren keresztul :lol:

Tok jo lenne ha lenne egy sajat kepes oldalunk :D Ha gondoljatok lelehet jelszavazni hogy csak Mi akik tudjuk a jelszot az nezi meg de lehet pubikus is es akkor no jelszo!

a cim: http://www.kep.tar.hu/babanetbaba

de ugye meg ures:(

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok, ismét nem voltam uh-n, tudom, már nektek is az agyatokra megy, hátmég nekem!
Ugyanis furcsa módon mind az uh, mind a rendelő egész héten csak sürgősségi eseteket fogad. Ilyet még nem pipáltam, de legalább megtudtam, hogy most már a nőgyógyászatra is időpontot kell kérni, úgyhogy lefixáltam, hogy a dokihoz jövő kedden fél 11-re, az uh-ra pedig aznap fél 5-re megyek! Nem tudom, még mi jöhet közbe, remélem, semmi.

Kép
vio
 
 


Cirkuszka :)
Küldtem képet
Vendég
 


Gyugyi! Megkaptam elkezdem csinalni!
De az elso ketto kepet nem tudom feltenni nagyon picik! Ha kuldenel nagyobbat az jobb lenne

Varom a tobbiektol is a kepeket!!!

Velemeny: jelszavas vagy nem jelszavas legyen?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Vannak fent kepek!
Varom a tobbiektol is boven a kepeket! Ozi, Gyugyi es rolam mar van

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka!
Küldtem képeket. Nekem tetszik a tali ötlete. És a jelszavas oldalra szavazok.

Svájcba fogsz menni? Pihenni mentek?

Őzi!
Gratulálok! Nagyon szép a babád. Biztos nagyon örültetek, mikor láttátok őt az UH-n.
nanett
 
 


Nanett!
Koszi teszem fel a kepekt!

Akkor a jelszot is megcsinalom es majd mindenkinek kuldom mailben akitol megkapom a kepet!
Igen Svajcba, reszemrol pihizek es meditalok:) Parom meg dolgozik o kint dolgozik ugyebar de mar csak juliusig:):):)

Jajjj olyan jo hogy megjott 3 ciklus is! Most mar nyugodt vagyok!

TALI!! Otleteket es idopontokat kerek majd! Es megprobalok csinalni egy tablazatot hogy kb mindenki lassa hogy kinek hogy jo es akkor megalapodunk egy idopontban es helyben!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: