Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Hát tul vagyunk egy fantasztikus utazáson,fájo szivvel jöttem haza Londonbol.
Látom sokan csatlakoztak hozzánk,ez nagyszerű.A legnagyszerűbb szerintem,az Szilvi hire!
Én bevallom,az elsö perctől kezdve tudtam a nagy hirt,és együtt aggodtam Szilvivel.De nagyon jo,hogy az első kritikus időszakon tul van,és végre veletek is megoszthatta ezt a fantasztikus hirt.
Én most pihizek,nem foglakozom a babaüggyel,majd jövö évtől ujra nekikezdünk.Jol érzem magam,nem stresszelek,az orvosokat kerülöm./kivétel:immunologus,akihez havonta egyszer megyek/
Brahy!Milyen volt sopron?Valami hir Siklosirol?

Sok puszi mindenkinek Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!

Sziszus!
Gratulálok!!! Drukkügyben rám is számíthattok Kép Kép Kép!
Üdv, Virág
virga
 
 


Szilvi: nagyon örülök, és nagyon drukkolok nektek!KépKépKép

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 

 
 

Sheila,
Angiéknak gyönyörű babájuk van, a profiljából el tudsz menni a weboldalukra, ott leírta a szüléstörténetet.
h_szilvi
 
 


Köszi Lányok! Kép
Sokszor rámfér a bíztatás, mindenen képes vagyok aggódni. Annyi mindent produkált már az élet amibe semmi beleszólásunk nem volt ... és ez a két kis csoda is most olyan.
Láttuk kezüket, lábukat, integettek és rugdosták egymást Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Kriszta, külj egy mailt légyszi, mert a férjem sikeresen újratelepítette a gépünk és az összes mailem eltünt.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus, örömömben folyik a könnyem... SZívemből kívánok minden jót!
Én is nagyon nagy igyekezettel koncentráltam/koncentrálok, hogy "ok nélkül" ne aggódjak, de mindent megtegyek ami szükséges és rajtam múlik. Ezt kívánom nektek is! És a lehető legszebb, legnyugalmasabb babavárást Kép Kép Kép Sokat gondolok rátok! Moncsi
palinta
 
 


Úristen, Sziszus! De örülök!
remélem a többiek nem haragszanak, de csak miattad olvasom ezt a topicot!
Ugye beszámolsz majd a fejleményekről?
Hajrá!:KépKép
Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziszus!

Hatalmas GRATULAAAAAA!!!!!! És kettőKépKépKép Ettől nagyobb boldogság nincs a világon! És már túl vagy a nehezén isKép Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
Hurrráááááá!!!!!!
mel
 
 


Sziasztok!
Brigi! Örülök, hogy egészséges vagy! Jó utatKép

Sziszus! Elmondhatatlanul boldog vagyok, és most itt sírok a gép előtt. Ma annyi rossz hírt hallottam, és teljesen feldobódtamKép

Sheila! Köszi az érdeklődéstKép.
Boglárka 2004.09.28án !41.hétre született 4020grammal, császármetszéssel. Minden rendben, a baba szépen szopizik, remekül vagyunk.
Ne haragudjatok terhesen nem akartam olvasni a topicot, és PONT ma gondoltam, hát, most már benézek. Jól tettemKép

Angi

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Tényleg nagyon jól esik amiket írtok Kép

Moncsi Kép mikor érkezik a baba?
Ditta Kép épp semmi fejlemény, de ha lesz megírom.
Mel Kép szerintem a neheze még csak jön ...
Angi Kép én még csak néha merek örülni, de minden nappal közelebb vannak hozzánk.

Szilvi + 2 Manócska
14+2

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus!

hadd oruljek neked itt is, mindig mindig olvastalak, tudom a tortenetedet, de nem is ez a lenyeg, hanem hogy oriasi gratula!!!, Vigyazz magadra nagyon, es hidd el minden ok lesz!!!! Meg a megint megjottbol lehet hogy emlekszel ram, mi is 3 eve probalkozunk, de annyira orulok neked!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szilvi,
én is csak így "kukkolóként" sokat gondoltam rád. Nagyon örülök Kép Kép Kép és rengeteg drukk megy ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(Nem akarok olyan hülyeségeket írni, hogy ne aggódj meg ilyesmi.) Mindenesetre időnként jelentkezz.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Már nagyon rég nem volt időm bekukkantani sem, de látom jó sokan lettünk ! Kép
A legjobb, hogy - bár én nem régi olvasótok vagyok és nem nagyon ismerlek még benneteket - Sziszus két babót is vár Kép
Olyan jó lenne minden alkalommal ilyen jó híreket hallani!!!!!!

Brigi!
Sopron csodálatos volt, Schönbrunn nem különben, és még az sem árnyékolta be ezt a kis őszi pihenést, hogy a végére megjött. Ez van.
Múlt héten voltam pajzsmirigy kontrollon és most télire duplázzuk a gyógyszeradagot. Az az érdekes, hogy mindezek ellenére minden hónap közepén újra bizakodom, alig várom a ciklus végét, figyelem testem minden jelzését, hátha...
Minden esetre két hónapja újra hőmérőzöm (PG 53 nem mutat nekem semmit) és a cickafark-zsálya-palástfű teakeverék gyönyörű görbét varázsolt!!!
Ha most sikerülne, akkor a férjem születésnapjára lennék kiírva Kép

Szorítok mindenkinek!

Puszi:

Brahy
brahy
 
 


Úúúgy drukkolok mindenkinek !!!
Sziszus, neked a 2 babához duplán.

Ti is drukkoljatok nekem, most kezdődik a finish.
Nem szabadna paráznom, ugye? Dehát nekem is a finishben jött a villámcsapás, anno, és nem könnyű elfelejteni ezt.
A dátum december 16-20 (menzesz szerint illetve hőgörbe szerint) az UH-k eddig mindig a második dátumot igazolták. Nagyon várom, örülök hogy túl vagyok az eddigieken, készülök testileg-lelkileg mert félek a végétől. Bárcsak már a karomban tarthatnám és elhihetném hogy VÉGRE TÉNYLEG anyuka lehetek.

Angi, neked gratulálok a lassan két hónapos Bogihoz! Jól megnőtt anya pocakjában Kép

Brahy, gratulálok a görbéhez, ez már fél siker, karácsonyra (vagy Mikulásra, ki tudja....) majd átküldök neked egy kis HCG-t. Nekem már nem fog kelleni Kép

puszi mindenkinek
palinta
 
 


Palinta,
most tuti minden rendben lesz. Rengeteg drukk megy neked is.Kép Kép Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Moncsi! Kép Nagyon drukkolok!!! És nemsokára a karodban tarthatod a kislányotokat! Kép

Köszi, minden bíztatást, de vannak napok mikor nehezebb. Teljesen ok nélkül csak sírok, és nem tudom abbahagyni, nem tudom mit tegyek, pedig jó lenne kicsit megnyugodni.

Szilvi + 2 Manócska
15+3

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Palinta!

Nagyon drukkolok neked, hogy minden ok legyen!

Sziszus!
Neked meg sok erot kivanok, megertem hogy jonnek neha rossz gondolatok, de imadkozni kell, minden rendben lesz, ezt tudom!!!!

puszi

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Köszönöm szépen a drukkokat Kép egyelőre semmi jele hogy indulna a babó, de nem is nagyon szeretném mert most már a szüléstől magától kezdek izgulni. Az NST-ken mindig aerobikbemutatót tart a drágám Kép

Sziszus én nagyon jól ismerem ezt a "nincs okom de mégis sírok és nem bírom abbahagyni" érzést, és hogy az ember annyira szeretne végre kicsit megnyugodni. Én szívből javaslom neked a homeopátiás gyógyszereket, nagyon sokféle van a sírósságra, az izgatott drukkolásra, stresszre, alvászavarra, és tényleg nagyon gyorsan hatnak. Én most is szedek hogy ne izguljak (vizsgadrukkot érzek!!) annyira, és tök jó! Mert ez egy lelki gond testi tünete és ha egész egyszerűen lehet enyhíteni rajta akkor miért is kellene gyötrődni miatta?
Ráadásul a gyógyszertárakban ingyen kapható egy homeopátiás füzet "kezdő felhasználóknak" amiből orvos segítsége nélkül is el lehet kezdeni kísérletezni a gyógyítással, terhesség alatt is kifejezetten biztonságos, nincs semmilyen mellékhatásuk, max. nem használnak és akkor egy másik szert kell kipróbálni. És a babáknak is jobb lesz ha megérzik hogy az anyukájuk megkönnyebbült és kiegyensúlyozottabb lesz!

Mennyire látszik már a pocid?
Az ikrek mozgását előbb érzi az ember? Te érzed már őket? további jó egészséget mindhármótoknak Kép

Moncsi
37+5
palinta
 
 


Moncsi, az az igazság én minden ilyesmitől idegenkedem. Viszont csütörtök reggel meglestük őket pár pillanatra, ha hallom a szívhangjukat én is megnyugszom és ez egy kis ideig kitart.
Voltam AFP vérvételen és 20.-án megyünk genetikai UH-ra.
Valószínű megyünk a SOTE-ra is genetikai Uh-ra, és szív UH-ra is. A magzatvízvételt nem akarjuk bevállalni ...
Mostmár kezd nőni a pocakom, bár eddig se volt kicsi Kép Én nem érzek semmit, pedig már nagyon várom, hogy ficánkoljanak ...

Nagyon szorítok neked Kép hipp-hopp túl leszel a szülésen Kép Kép azért valahogy értesíts bennünket.

Szilvi + 2 Manócska
17 Kép

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus, a gyógyteáktól is idegenkedsz?
A szívhanghallgatás engem is mindig megnyugtat ha már 2 óraeltelik és nem érzek semi mozgást akkor fel a sztetoszkóp a fülembe (a 30. héttől kezdve hallottam a szívverést így) Nemsoká a Manócskáid ficánkolnak, ne félj! Miért is kellene magzatvízvétel??? Az csak nagyon spec. esetekben indokolt de ikreknél szerintem nem is lehet megcsinálni. Meg nem is kell! Hálaistennek nekünk sem kellett. Szív UH-n mi is voltunk a kardiológiai intézetben (a genetikusunk DR. Kádár Krisztinát ajánlotta mert állítólag ő a legjobb az országban) és 2* is megnézett, nagyon megnyugtató volt. Genetikai UH-t pedig DR. Hajdú Krisztinával csináltattunk de nem a Szablocs utcai klinkán, hanem a Praxis 4D-ultrahang rendelőben a Bartók béla utcában.
Az értesítés nem marad el megígérem! Már csak 2 hét, hűha. Puszi! Moncsi 38+0
palinta
 
 


Moncsi,
A magzatvízvétel a korom, és a veszélyeztetettségi fok miatt kellene. De az ikreknél nagyobb a beavatkozás kockázata.
20.-án tudom meg mikor és hová megyünk még UH-kra. De akkor te már mással leszel elfoglalva. Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus!Kép
Régebben írtam neked, és most látom csak a jó hírt, hogy két manókát vársz!Látod-látod, a sors is azt akarta, hogy ikrek anyucija légy..annyira örülök nektek és gratulálok és nagyon vigyázz mindannyiótokra!
A velünk is megtörtént sok szomorú esemény ellenére-mi is bővültünk egy új kis jövevénnyel!

mégegyszer sok pusz és további boldog babávárást!
kirri

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kirri Kép nagyon szép a kisfiatok Kép

Moncsi Kép gondolom leköt a babó, de ha van pár perced írd meg mi van Kép

Nekünk kicsit zűrös, bár a dokik szerint baj nincs. UH-kon minden renben, de terhességi cukrom van. Igazából még nem sok mindent tudok, csak amit összeolvastam, jövő héten megyünk dokihoz, úgyhogy megint van miért izgulni.
Szóval továbbra is kérjük a drukkokat, akinek van felesleges.

Szilvi+ 2 Manócska
21+5

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


SziszusKép
Mi nagyon drukkolunk mindhátmótoknak, a terhességi cukor miatt meg ne aggódj!
Hogy szalad az idő,a babókkal már a 22.hetet tapossátok!Kép
kirri

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziszus!
Már régebben is olvasgattam a topikot, csak eddig nem tudtam érdemben hozzászólni, de azért drukkoltam. Tényleg ne aggódj a cukor miatt. Én is terhességi cukros voltam és 2 hónapig inzulin is kellett. Az eredmény egy szép egészséges fiú Kép Ha bármiben tudok segíteni, szívesen válaszolok. Addig is olvasd el a "Terhesség és cukorbetegség" topikot itt: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7484/1498.html?1105169597
Nagyon sok hasznos információhoz juthatsz és Gyuri válaszol a kérdésekre. Gyuri a Jahn Ferenc kórház főorvosa és a terhességi cukorbetegség elismert szakorvosa (szülész-nőgyógyász).
Az a fontos, hogy keress egy szakembert (diabetológust) aki segít a cukor beállításánál. Valószínü kemény diétára fognak, aminek majd a szülés után fogsz örülni, mert szép karcsú maradsz Kép
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Kriszta! Kép

Nagyon köszönöm. Már bele is olvastam a topikba. Kép Biztos lesz egy csomó kérdésem. Kedden megyek a Dokimhoz, ő ad beutalót, gondolom a belgyógyászatra. Utána már sokkal konkrétabb lesz a dolog.
Igazából nem a diéta miatt izgulok, hanem hogy a babáknak ne legyen semmi bajuk.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Szilvi!
Nem lesz baj a babákkal. A megfelelő kórházat választ. Ha Pesti vagy a Szabolcs utcait vagy a Dél-Pestit (Jahn F.) de Gyuri biztos tud mást is ajánlani. Én a Szabolcsban szültem a cukor miatt, pedig eredetileg az Uzsokiban szültem volna, mivel ott volt az orvosom. Fontos, hogy a szülés után a megfelelő ellátást kapja a baba, és ezért jó felszereltségű kórházat kell választani, ahol van jó neonatológus is.
Nem akarom elterelni a topik témáját, meg aztán a cukros topikban nálam sokkal tapasztaltabb lányok vannak. Kép
Sok sikert nektek és drukkolok.
Fiúk vagy lányok lesznek? Vagy esetleg vegyes?
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Kriszta!
Most a MÁV kórházba járok. Holnap már biztos többet tudok és megyek a másik topikba.
Egy kisfiúnk már bizti, hogy lesz Kép a másik kis széhgyenlőske Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus! Gratulálok.KépKépKép Nagyon örülök. Sokszor olvastam miattad a topikot. Nekem is ikreim vannak. 2 nap múlva lesznek 4 hónaposak./egy fiú-egy lány/ És van egy 5 meg egy 3 éves lányom is.
A cukorhoz nem értek, de ha bármi érdekel az ikerpocakossággal kapcsolatban kérdezz nyugodtan. Jöhetsz az ikres topikba is ott vannak nálam jóval tapasztaltabb ikres anyuk is.
linato
 
 


Szilvi! Kép Lehet, hogy kislány, azért olyan szégyenlős

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Linato Kép Köszi! Biztos lesz kérdésem, már terveztem, hogy megyek az ikresekhez (lassan az összes topikot bejárom Kép de ha hiszed, ha nem én még mindig nem tudom felfogni, hogy ketten vannak.

Kriszta Kép Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus! Majd belejössz. Eleinte nekem is nehezen ment, de aztán már annyira természetes lett, hogy nekem az volt furcsa a kórházban, a többieknek hogyhogy egy van.Kép
linato
 
 


Minden rendben volt a szív UHn!!!!
Két kisfiú rúgkapál bent!! Kép Kép
Én nem is tudom elmondani mennyire örülök Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Gratula Sziszus! Én a magam részéről szorítok nektek nagyon!Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!
Rég jártam itt,legalábbis régen kapcsolodtam be a forumba,de olvastalak titeket rendszeresen.
Augusztus ota pihentem,nem foglalkoztam a baba kérdéssel.Időnként depis is voltam,de tuljutottam rajta.Decemberben elmetem a Szabolcsba egy másik immunologushoz,aki szerint létezik egy olyan vizsgálat,ahol a férjem és az én vérem bizonyos alkotorészeit összekeverik,és igy kiderülhet nem e termelek ellenanyagot.Ha igen ,van rá gyogyszer.De sajnos ujra kell hormonokat nézni,bár egy rakás papirom van,de kivárom a végét,hogy mi lesz.Mint immunologus,lehet hogy jo szakember,de mint nögyogyász,inkább nem minősiteném!Egy UH során kiderült,hogy összenött a bal petefészkem a méhemmel,ami 5 honapja biztos hogy rendben volt.Ez mellett,szerinte kell egy méh tükrözés,ami szintén volt már nekem!
Igy hétfőn megyek a Klinikára,kedden lesz egy laparoscopos műtétem egy méhtükrözéssel egybekötve,és remélem szerdán jöhetek haza!Persze mindezt a saját orvosom fogja csinálni!
Igy most a második havi hormonvizsgálat csuszik egy honapot.
Kérlek ,szoritsatok nekem kedden,hogy minden rendben legyen,és sima műtét legyen.
Félek ,de piszkosul!

Köszi,szép napot mindenkinek puszi Brigi

Szilvi!Megy a mail!És gartula a két fiucskához!

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!

Egy másik topikból néztem át ide, sajnos 3x-osan igaz már rám a topik címe.
A segítségedet szeretném kérni abban, hogy milyen vizsgálatokat csináltak nálatok mert nekem valahogy nagyon akadoznak a dolgaim. Nekem kell sokmindent kideríteni és nem szeetném ha vmi kimaradna.
Ha gondolod írhatsz a vrabel@freemail.hu-ra is.
Köszi előre is, remélem nem gond, hogy ilyen kéréssel fordultam hozzád.
Tina
vtina
 
 


Vtina!
nézz be ide is: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7484/1008.html?1105637607
talán találsz hasznos infót. Én még nem sokat tudok segíteni, de talán 3 hét múlva, ha már az eredmény a kezemben lesz többet tudok. A vizsgálatokat a belinkelt topikban leírtam.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Kriszta

Köszi, megnézem. Ha kérdésem van írok. Milyen eredményre vársz???
Mi most várjuk a genetikai vérvétel eredményét.

Tina
vtina
 
 


Szia Tina!
Az jo,ha a genetikát megcsináltattátok!Én voltam gastroenterologusnál,háziorvostol kértem beutalok,állitolag van olyan hogy rejtett lisztérzékenység,ami soha semmilyen tünettel nem jár,de okozhat elhalást.Én furcsállotam ezt,de a gastros doki nem .Vérből csinálják,kb.3-4 hét az eredmény.Immunolgushoz is jo ha elmész,haematologushoz is,hátha valamilyen vérképző zavarod van.Ez is eltart honapokig,de sok dolog kiderülhet.Bár nekem a genetikus csináltatta,de van olyan papirom,hogy milyen fertőzéseken estem már át,ami után védett lettem./toxoplazma,Clamydia,meg még 5-6 fajta fertőzést tudnak nézni./
és persze a hormonvizsgálatok.talán ezek a legfontosabbak.Akihez most járok immunologushoz,állitolag lesz majd olyan vérvizsgálatunk,ahol a férjem és az én vérem bizonyos alkotorészeit összekeverik,és megnézik nem e váltok ki ellene ellenanyagot.Állitolag erre is van megoldás.Bár nem tudom mikor lesz,mert ujra a hormonokkal kezdtük,de kivárom a végét.Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
Én is igy voltam vele,hogy mindennek én jártam utána.De megéri,csak kitartás.
Szia Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!

Sajnos én is 3 vetélésen vagyok túl.
Megkérdezhetném Brigi, hogy hova jársz orvoshoz? Nálam most fognak kezdődni a kivizsgálások, és nem tudom hol kezdjem. Az orvosom a Budai Meddőségi Centrumot ajánlotta. Ha úgy jobb Neked, akkor válaszodat küld légyzíves az ecsv@index.hu címre. Előre is köszönöm!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Vtina!
Tegnap reggel volt a haematológiai vérvétel és terheléses cukor, hétfőn pedig genetikai vérvételre megyek. Ezek eredménye kb 1 hónap.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Szia Ecsv!
Én Kulin dr.-hoz jártam,ő külsösként a Kaáliba jár be,igy kicsivel kölcségesebb mintha az Intézetből választanál orvost,de ez mellett a magam feje után mentem,nyomozás utján jutottam el immunulogushoz,haematologushoz.De a nőgyogyászom is mindig támogat,bárhova szeretnék menni,adja a beutalokat.Ő a II.Női Klinikán van.De szerintem a Budai sem rossz,lehet rola sokat olvasni itt a forumok között is.Sok sikert Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!
Mit csinál az immunológus? Csak egy vérvétel ez is, vagy egyéb vizsgálatból is áll?
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Kriszta!
Akihez most járok az nögyogyász is,és ezért nem csak vérvétel,hanem hormon,UH stb.Akihez elötte jártam az kifejetten immunologus,haematolgus.Bár oda is járok havonta egyszer,de ott csk vérvétel van.Most megyek hozzá majd 26-án meg is kérdezem,ő mit gondol erről a vér összekeverésről.Ha megcsinálja,akkor a másikhoz nem mennék vissza,nem is szimpi,és hogy egyenlöre hormonoknál tartunk,nem tudom mikor érünk a végére.AZ idő pedig gyorsan megy,nem érek rá tökölni,akkor amikor a hormonproblémám már adott.
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!
Köszi a választ. Szerinted érdemes kérnem az immunológiai vérvételt is? 2 elhalt terhességem volt (8. és 7. héten) és van egy egészséges gyerekem, csak az idő szorít, ha kistesót akarunk. Nincs időm egy hármadik nem sikerült terhességre, na meg kedvem se.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Szerintem mindenképpen.nekem annak idején még a második elhalt terhességem után is azt mondták,oda se neki,ez gyakori,és most ott tarok ahol!Légy erőszakos,az orvosok azért nem nagyon reklámoznak sok vizsgálati lehetőséget,mert drága a tb-nek,de ha kéred,kötelesek elküldeni.Egy elhalt terhesség vagy 8,teljesen mindegy,kell hogy oka legyen.Ne hagyd magad
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Ok, köszi, akkor azt is kérem. Remélem ezzel együtt már minden lehetséges vizsgálat meglesz, mert semmit nem szeretnék kihagyni. (kenet, haematológia, vércukor, genetika és még hátra van az immunológia) Szólj, ha valamit kihagytam.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Szerintem semmit!Orvosilag.talán egy méhtükrözés!Saját nődokiddal beszéld meg ő is megcsinálja.Nem árt.
Amugy találtak valahol valami eltérést?Én még voltam természetgyogyásznál.josfélénél szánszom,szinte minden lehetőséget kihasználtam,de egyenlöre semmi.

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!
Még nincs eredmény, csütörtökön volt a vérvétel ill. hétfőn lesz a genetikai vérvétel, de a genetikus szerint kicsi a valószinüsége, hogy itt lenne a gubanc. Kb. 3 hét múlva többet tudok.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: