Új privát üzeneted érkezett!

Köszi lányok!
Igen én is azt szeretném, hogy vagy előtte vagy utána.
Most egyébként, hogy megvizsgált az orvos, ahogy állok görcsölget a hasam és talán a méhem. (ha ülök, akkor nem)
Amúgy is nagyon nyom már lennt maszatka, biztos ez a nem kicsi súlyából is adódik.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Pkagi!Túl nagy már a nyomás odalent.Jó lenne ha már kint lenne igaz?te is megkönnyebülné.
Most Keddig nem jövök,mert vasárnap megyünk hazaz anyuékhoz.Talán holnap még benézek bár sok dolgom lesz egész nap.
Mindenkinek nagyon boldog és békés karácsonyt kíváunk.Töltsétek nagyon kellemesen az ünnepeket.

Levi,Gabi,Balázs
Vendég
 


Kívánunk mindenkinek békés,boldog,szeretetteljes karácsonyt!

Ari
Kép
ari3
 
 

 
 

Nagyon sok Boldog Karácsonyt!!!

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok Kép
Ismét itthon. Pedig ma már volt egy kis remény. Kép
Reggel bementünk a kórházba ctg-re és Uh-ra. A ctg nem lett valami fényes és a vérnyomásom is elég magas lett, mondta a szülésznő, hogy mivel Arnold szabin van mutassuk csak meg azért az ügyeletesnek, mert számára ez nem megnyugtató. (Gondoltam eljött végre az ÉN időm Kép )
Kiderült Arnold dokibácsi bennt van, mert éppen szülnek nála, így bejött, így lebattyogot hozzám, megnézte a ctg-s papíromat, mondta csak semmi ijedség, nincs itt semmi baj, de azért mostmár mindennap menjek be szépen ctg-re a kórházba.
Uh-n minden oké volt. Nem mérték csak gyorsan néztek egy áramlást és kb 3 mp erejéig átkapcsoltak 4D-re arcocskát nézni és már pateroltak is minket kifele.
Mondtam a férjemnek, na akkor hátha, menjünk csak el szépen sétálni, talán csak annyi kell neki. Jelentem nem jött be.
Úgyhogy megint itthon. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ismételten nem lett valami fényes a ctg és a vérnyomim is magas 160/90
és 150/90-t mértek.
Most hazaugrottunk, de már megyünk is vissza. Jelentkeznem kell a szülőszobán. Ha megtudok valamit jelentkezem.
Puszi mindenkinek és kérem a drukkokat!

Ági

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Én Ági férje vagyok. A következőket üzeni:

Hát sajnos nem jött be ez a szülés dolog. Egyszrűen csak bepateroltak egy kórterembe.
Azóta voltam már CTG-n, persze óne fájás.
Szar itt bent, lennék inkább otthon.
Persze mostmár a vérnyomásom is rendben van.

Majd írok, ha van valami.

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok!
Ági drukkolunk kitartást!
Ági férje!
kérjük tájékoztass minket ha tudsz Ági állapotáról mindnen nap. nagyon izgulunk.
Én mostanában csak olvasdgattam sajnos nagyon szomorú karácsonyunk volt Gabócacicával meghalt 25.-én az apósunk. Nagyon szomorúak vagyunk mert nagyon szerettük.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Lányok Sziasztok!
Most nem tudok visszaolvasni sajnos, de majd pótolom.
Kimenőt kaptam vasárnap estig úgyhogy itthon vagyok.
Úgy látszik Domi nagyon aranyos, mert meg akarja várni a dktorbácsit.
Bennt egyátakán nem tudtam pihenni, úgyhogy nagyon örültem, hogy hazajöhettem.
Vannak már fájásaim, de nem mérvadóak, a méhszájam még mindig zárt és a vérnyomásom is teljesen rendben van 120/80 és 110/70 között mozog!
Ebből túlordás lett.
Domi lassan 4 kg és nagyon nagy baba.
Most ennyi majd még jövök.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Domicsenge, Gabócica
Õszinte részvétem nektek. Nagyon sajnálom!


Lányok Nagyon sok Boldog Újévet Kívánunk!

Kép

Ági
40+2

Kép

Kép
pkagi
 
 


Orsi,Gabi,nagyon nagyon sajnálom ami történt!
ari3
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk!
Sok boldogságot,egészséget,gazdagságot,megelégedettséget egész évben.
Puszi az idei,és a jövő évi bébiknek!

Ági,úgy látom ez a kismaszat mindenképpen 2007-ben akar megszületni,hacsak meg nem tréfál,és még idén jön!Kép

Ari
ari3
 
 


Ari Kép
2007-ben???????
Az világrekord lenne!!! Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Pkagi!Hát most már tényleg nagyon drukkolunk nektek,hogy meglegyen ez a kisgyermek aki nagyon jól érzi magát bent.De most már az a biztosabb ha bent maradsz.A férjed majd úgyis tájékoztat minket.Nagyon várjuk már a babátokat.
Mindenkinek köszönjük a részvétet.
Kinek,hogy telt a szilveszter?
Mi már 3/4 7-kor itthon voltunk csak a barátnőméknél meg a keresztanyuéknál voltunk.Én már 1/2 11-kor aludtam.Nem volt kedvem semmihez.A műsor is elég lagymatag volt.
Majd még benézek most megyek kaját csinálni.

Gabi
Vendég
 


Még egyben, de csak 3 óra kimenőt kaptam. Maradnom kell bennt a kórházban. Méhszáj még mindig zárt.
Ha tudok jövök holnap is fde csak ilyentájt egy gyors helyzetjelentéssel.

Ági 40+4

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Mikor indítják meg?Mondta már a doki?Mindennap nézik a magzatvizet?

Mi jól vagyunk Levi nagyon aktív baba talán a héten megjön a videókártya aztán majd tudok képeket feltenni.Ma délután eltemettük apósomat persze a legnagyobb hóesésbe.Tettünk be az úrnához képet a picikről,hogy mindíg vele lehessenek.Megint sírtunk egy nagyot és remélem ebben az évben már nem kell temetésre mennem.Anyukám is itt volt épp most üzenz,hogy hazaért.Felétek milyen idő van?Nálunk először eső aztán hó esett amiből nekem már itt kint a hegyen nagyon elegem van.Ágyat keéne vennünk,de amíg nem olvad el nem tudjuk,mert nem lehet a házhoz feljárni,felcipelni meg nem lehet.Szóval nekem már elég volt a télből.Utálom.Most megyek mindjárt kezdődik a Szulák megakarom nézni mit alkot ez a Gregor nőci.

Majd holnap.Jóéjt mindenkinek.

Gabi
Vendég
 


Sziasztok,

Ági a szülőszobán van. 4 óra óta 5 perces fájásai vannak. Az ügyeletes doki azt mondta, hogy max 3 óra és kint lessz a kisfickónk.

:lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Azt is mondta a doki, hogy a baba méretei miatt nem fogják engedni a normál szülést.

Üdv: Csabi

Kép

Kép
pkagi
 
 


Hello!
Bármi van üzenj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szorítunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabi
Vendég
 


sziasztok!
Ági szorítunk várjuk a híreket!!!

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Ági, nagyon szorítok!Örülök, hogy Dominik végre megindult!! Kép

Orsi,Gabi, részvétem. Amúgy is borzasztó lehetett, ami történt, de hogy pont karácsonykor Kép

Zafír 25+0

Kép
Kép
zafír
 
 


Megszületett Dominik!

Ma délelőtt 11:52-re anyakönyvezték 3770grammal és 52 cm-el.
Képeket fogok feltenni, de ma arra már nincs időm.
Mindketten jól vannak, bár Ági a császár miatt kicsit kivan.

Üdv: Csabi

Kép

Kép
pkagi
 
 


gratula Áginak!

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 



Sziasztok!

Nagy gratula nektek.Örülönk,hogy végre kint van ez a kis gyönyörűség és jól vannak.A császár miatt kitartás Áginak egy pár napig még rossz lesz,de aztán egyre könnyebben fog mozogni nekem is császár volt.Üzenjük neki,hogy nagyon örülünk a hírnek pihenjen sokat!!!!!

Gabi
Vendég
 


Ági, erre a babára érdemes volt ennyit várni. Hihetetlenül édes! Kép
Nagyon örülök Nektek!Kép
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Ági!
gyönyörű Dominik.
Csabi! tájékoztass majd minket ha lesz időd Ágiról! és puszilom! Gyönyörű a fiatok!

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Kedves Csabi!

El sem hiszed mennyit drukkoltam nektek,és csak annyit tudok mondani,hogy nagyon gratulálok.Gyönyörű babátok van!Kép

Zafir,hogy vagy?
Lili rég járt erre.
Nálunk is elég zűrösek a napok,de inkább az éjjelek,Zsófi sokszor ébred az utóbbi napokban,csak sír,és a szopi nyugtatja meg egyedűl.Jönnek a felső fogai,gondolom ez viseli meg.
Hogy vannak a babák?És a mamák?Kép
ari3
 
 


Sziasztok!

Ari.Már jó rég voltál itt.Minden oké?Teszel fel majd Zsófiról képeket?Szegényke!Jól megkínozza ez a fogacska.Levinek is jön felül kettő,de őt nem viseli meg.Eddig még.Mi betegek vagyunk hétfőn jól megfáztunk a fél éjszakát végigköhögte alig aludtam valamit.Remélem hamar kilábalunk belőle.De ettől függetlenül nagyon jókedvű baba.Ma elvoltam egyet csavarogni a városba egyedül.Kozmetikus stb.Olyan jó volt egy pár órára elmenni.Addig apa maradt otthon a picivel.A héten még nem dolgozik így kihasználtam a helyzete még úgysem voltak kettesben a fiúk.

Majd még jövök!

Gabi
Vendég
 


Szeretném felhívni a figyelmét a Szülők Háza és a Nő Ezer Arca együttműködésében szervezett várandósok és kisgyermekes szülők számára tartott "Család születik" programra!

A programban lehetőség nyílik:
- egyéni, állapotfelmérésre, tanácsadásra
- egyéni és csoportos szülésfelkészítésre,
- terhes meditációra,
- anya-magzat kommunikáció építésére.

A program a szülésre való felkészítésen túlmutatóan, segítséget nyújt:
- a születendő újszülött körül felmerülő kérdések megválaszolásában
- az újszülött megértésében,
- az újszülöttel való kommunikációban
- életvezetési kérdésekben a szülés után
- kisgyermekes családok problémáiban
- társintézmények, szakellátások ajánlásában
- szülés körüli intéznivalókban, tudnivalókban (juttatások, anyakönyveztetés,)
- különböző szerepek egyeztetésében (anya, feleség, nő, dolgozónő stb.)
- kapcsolati háló változásaiban (szülőtárs, szűkebb, távolabbi család)


Amennyiben felkeltette érdeklődését a "család születik programunk", kérem hívja:

Dr. C. Molnár Emma, ügyvezető igazgatót, a Nő Ezer Arca vezetőjét:
telefon: 06202269191

további információ: www.anoezerarca.hu, www.szulokhaza.hu
julcus
 
 


Sziasztok!

Gabi,remélem már jól van Levi.Szegénykém,nagyon megviselheti a köhögés.
Jó lehetett a csavi,kicsit felfrissültél:Kép

Mi jól vagyunk,bár Zsófi nagyon rosszul alszik a felső foga miatt,de még nem tört át.Siethetne,mert kész szenvedés az éjszaka,akkor jobb kicsit,ha adok neki egy pici Panadolt,de azt meg nem akarom minden este.

Többiek hol vannak?Anikóról is jó lenne tudni,Lili is babázik nagyon.Zafír hogy vagytok?Kép
Kép
Kép
ari3
 
 


Istenem de édes Zsófi.Nagyon szép kislány.Talán most már lassan áttöri az a csúnya fogacska és jobb lesz.
Levi már javulgat lassan.
Nagyon kezd apadni ez a topic aminek én nem nagyon örülnék.
Lányok merre vagytok?

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük, jól vagyunk a pocim már hatalmas. Dórika továbbra is nagyon élénk baba. Sajnos most vizsgaidőszakom van és naygon sokat kell (vagy inkább kéne) tanulnom, meg esszéket írogatni, amihez semmi kedvem. Kép

Ari, gyyönyörű a kislányod! És nagyon sokat nőtt -már kész kis hölgy, főleg az utolsó képen!

Gabi, Levi jól van már?

Vajon mikor jönnek haza Ágiék?

Zafír 25+5

Kép
Kép
zafír
 
 


Szerintem már itthon vannak.Legalább is 4-nap a sima szülés után.Az már letelt nem?Biztos nagyon el van most foglalva.Mikor végzel?Nehogy nagyon megterheld ám magad!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi Levi már jól van.
Vendég
 


sziasztok!
ari nagyon édes Zsófi. És mekkora haja van. ha nem tudnám simán legalább 1- másfél évesnek nézném.
Átérzem éjszakázásodat hasonló cipőben járok én is.
Zafír ha öcsiék jönnek küldök már rucit mert elérted a 7. hónapot ilyenkor már szabad. Mellszívót is kölcsönadom ha kell csak azt picit később küldöm ha nem baj. Márciusra már nem kell nekem most is alig használom.
Ági ha lesz időd gyere ám. Szerintem ma jöttek haza mert császár után elvileg 5 nap nem?

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok egy gyors bejelentkezés csak. Hazajöttünk. Majd jövök mesélni. Addigis itt egy mai kép. Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Ági!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon édes apici.Nagy baba.Na milyen érzés anyának lenni?Majd mesélj!!!!!!!!
Vendég
 


Ági! Kép Gyönyörű baba Dominik!Tényleg idősebbnek tűnik, nem pár naposnak!Nagyon várom a beszámolódat, olyan kíváncsi vagyok mindenre...
Reméljük hamarosan lesz egy kis időd.

Orsi, köszönjük szépen a ruhákat előre is. KépMár kiatláltuk, hogy írjuk egy füzetbe, hogy melyiket honnét kaptuk, kinek kell majd visszaadni. Bár máshonnét nem kapunk kislány-ruhákat, szóval Dominikáét biztos tudni fogjuk.
A mellszívó még nagyon ráér persze.Remélem szükségem lesz rá.

Gabi, fizikailag nem túl megterhelő a vizsgaidőszak, hiszen itthon ülök a gép előtt, meg a kanapén tanulok, az egyetem is két megállóra van tőlük, ha megyek vizsgázni. De az idegeskedés nem tesz jót, vizsga alatt Dórika is nagyon ugrált, alig tudtam figyelni.

Valakinek van valami ötlete gyomorégésre? Pár napja van, de nagyon szenvedek tőle...Kép:

Zafír 25+6

Kép
Kép
zafír
 
 


sziasztok!
Ági gyönyörű Dominik.
Zsófi: sajna gyomorégésre nincs tippem, én mindent kiporóbáltam semmi sem volt jó.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Szülés történet:

Január 3.-án reggel 4- kor kezdődtek a fájások mindjárt 5 percesekkel. Mivel nem voltam tisztában, hogy ez pontosan az e így 6 óráig méregettem, kimentem, megpróbáltam külömböző poziciókba feküdni, ülni állni, hogy úgy is fáj e? Fájt. Na gondoltam VÉGRE
Bementem a Ctg-be mondtam mi a helyzet, rátettek a gépre és amit én fájásnak éreztem az ott semmit nem mutatott. Mondtam a szülésznőnek, aki tegnap este is volt a ctg-be, hogy tegnap 6-7 fájásokat mért a gép és higgyje el ez jobban fáj. Behívta az ügyeletes orvost aki várt 2 fájást és megállapította ez a fájás tényleg erős és szar a gép.
Na mondta menjek át a vizsgálóba megvizsgál. Megvizsgált. Méhszáj még mindig zárt. Mondta megpróbálja kinyitni, de fájni fog . Próbálta. Fájt, de tudtam ő csak segíteni akar. Nem sikerült neki. Dominak atombiztos bunkere van.
A doki mondta, hogy elmondja mit fogunk csinálni. Szenvedtetenek még egy pár órát és utána megcsászároznak. Kérdeztem ez már tuti, hogy baba lesz ma? Azt mondta : Biztos.
Áttettek a szülőszobára. Ekkor hívtam fel Csabit, hogy jöjjön be, mert baba lesz. Ekkor volt 7 óra.
Jöttek szépen a fájások a párom ott volt és fogta a kezem maszírozta a derekam. 8 óra után lejött Arnold doki pontosabban rohant, mert a mellettem lévő szülőágyra toltak egy nőt akinek elment a magzatvize és 3 perces fájásai voltak. Betették mellém a nőt, Arni 5 percen belül ott volt és 10 perc múlva már fel is sírt a baba (gondoltam hűha ez aztán gyorsan ment). Arni félrehúzta a függönyt és mosolyogva mondta. Látja ő csak most jött be.
Utána jöttem én mármint vizsgálat szempontjából. Méhszáj zárt. Mondta várunk még 2-3 órát. (akkor nem értettem miért mostmár értem)
Fájások továbbra is voltak, Csabi ott volt velem. Szülésznők mondták, hogy tuti ilyen fájásokkal már kinyílt a méhszáj.
Lejött Arni olyan 11 felé vagy utána nem sokkal, addigra már be volt kötve a katéter. Mondta mégegyszer megnézi. Ismételten zárt voltam, még mindig. Mondta akkor császár. JÓ VÉGRE!!!!
24 órás spinális érzéstelenítést kaptam. Arni igazán jó volt, nem éreztem ugyebár semmit csak valami olyasmit, mindt amikor liftezik a gyomra az embernek. Utána hozták Domit megmutatni. El sem hittem. A könnyeim elkezdtek csorogni a boldogságtól. Miután befejezték a műtétet áttoltak az őrzőbe ahol 2 éjszakát töltöttem. Na a szülési fájások semmik azokhoz a fájdalmakhoz képest amik utána jöttek. Intravénásan nyomták belém a fájdalomcsillapítókat 3 óránként. Erről inkább nem is mesélnék, mert ezek voltak a legszörnyűbbek az egészben. Amit viszont elmondanék, hogy 4.-én reggel 3/4 6-kor megjelent a Csabi a kórházban és ment le Domiért. A császár után egyébként 2 órával kihozták Domit és ott volt velünk 7 óráig. Mivel én nem mozdíthattam a fejemet (nem emelhettem) ezért Csabi nélkül nem mentem volna semmire. Õ tette tisztába, ő tartotta oda szoptatni. Rájöttem Arni azért hagyott 8 órán keresztül fájásokkal, mert így beindult a tejem.
A szoba amit foglaltam szép volt a baba ott volt velem egész nap kivéve éjszaka, de vasárnap már éjszakára is kikértem.
Szombat este miután a babát elvitték fürödni, lementünk Csabival az udvarra, mert már hiányzott a friss levegő. Körbenéztem: Láttam az Uh-t , Ctg-t, a kórházi szobákat. Fennt a folyosót, melyen ki tudja hányszor mentem végig. Végetért egy utazás..........
Itthon beleraktuk Domit az ágyába és elsírtam magam. 3 éve vártam erre és itt van a mi kis szuszogi kis manónk és rájöttem igenis hinni kell a csodákban, mert bizony megtörténnek.

Császár oka : Téraránytalanság, Domi belekakilt már a magzatvízbe, a köldökzsinór kétszer rá volt tekeredve a lábára és a már a nyakánál volt. Arnold doki éppen jókor lépett közbe.

Kép

Kép
pkagi
 
 


szia Ági!
nagyon szép a történeted, és együtt örülök a boldogságotoknak, és persze anagyon jó dokidnak!
Sok boldogságot ehhez a gyönyörű fiúhoz!
Orsi

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Látom megszenvedtél Domiért,de megérte.Most már ott van veletek és senki nem veheti el őt.Valóban szép amit leírtál.Minden jó ha jó a vége.
Sok boldogságot és nagyon szép napokat-éveket kívánunk nektek.
Gabi,Levi
Vendég
 


Ági,nagyon meghatódva olvastam Domi világrajöttét,és azt kívánom,hogy legyen nagyon,nagyon szép élete,és ti mint hihetetlenűl boldog szülők kisérjétek az életét.
Gyönyörű baba!!!Kép
ari3
 
 


Ági, a történeted megható! Kívánunk Nektek gondtalan, boldog gyermekkort: Tündér és férje a Ma megint megjött topicból Kép
tündér11
 
 


Agi,

Nagyon szep a torteneted. Igazan meghato!
Nagyon sok boldogsagot kivanok nektek!!

Ari,
gyonyoru a kicsi lany

Gabocacica es Domicsenge
sajnalom
nem igazan volt es van idom olvasni titeket, de mindenkinek BOLDOG UJEVET kivanok, igy megkesve is.

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Aniko!Mizu veletek?Olyan régen voltál már itt.Kicsit lelassultunk.biztos mindenki nagyon elfoglalt.
Kedden voltunk tanácsadáson másfél hónap alatt semmit sem híztunk.Velünk minden oké!
Kivel mizu?
Teszek fel pár képet!KépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!
Kismama nadrágok készítésével foglalkozom.Nálam készítői áron vehetsz nacikat.
Ha van időd,nézd meg a http://www.kep.tar.hu/lorro oldalt.
3800 ft-tól nadrágok!
Köszi,hogy elolvastátok hozzászólásomat!
0670 3606805

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Egy pár friss kép somiról. Majd jövök egy kis beszámolóval is.

1. Apával alszunk. Kép

Kép

2. Itt pedig ma van a kiságyában, szintén alvás közben.

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia!

Istenem de édes.Nagyon szép baba.Már nagyon hiányoltalak jó,hogy jelentkeztél.
Lili is már régen volt nem tudom mi lehet velük.
Jó lenne ha írnának.
Vendég
 


Na itt vagyok!
Nagyon élvezem az anyaságot. Picit fárasztó az éjszakázás, de nagyon jó!
Tegnap voltunk a Schömpfiben koponya és hasi Uh-n. Minden rendben volt.
Képzeljétek Dominak nyelvféke volt, így tegnap voltunk a Heim Pál Kórházban és felvágták neki. Olyan kis bátor volt a kincsem. Kép
5 perc sírás volt csak. Kép

Na most mennem kell, majd még jövök, de gyertek ti is gyakrabban és meséljetek.

Zafír hogy vagy? Gyomorégés? Háztartási keksz és semmi narancslé meg hasonlók!

GabócicaKép
Hogy milyen nagylegény már a fiad!!!!
Nagyon aranyos. Kép

Ari Kép
A lányodon mindig elcsodálkozom, hogy a gyerekeken mennyire látszik az idő múlása. Kép Nagyon gyönyörű Zsófi!!!

Egy kép a mai napról. Elaludt a hasamon és az apukája áttette őt a kiságyba, ha egyszer fáradt a kincsem akkor fáradt. Kép



Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: