Új privát üzeneted érkezett!

Eclipse! Én addig nem tudok várni! :oops: A szopit nem akarom elhagyni, még jó ideig nem! Remélem Balázs sem... :roll:
Kikértem Benbor véleményét, és megerősített abban, hogy nem lehet gond.
Viszont met nélkül nemcsak a tesó nem fog jönni, de ha jól érzem egyre erősödik az IR-em, rövid időn belül teljes jogú 2-es cukros leszek, és ez nem tréfa. :cry: :evil: Fel is szeretném nevelni a gyerekeimet...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Vikoo, köszi, az szerintem is agyban dől el!!! De persze kíváncsi is vagyok, mit mond Benbor!

Vivi, okés, igazad van, tényleg ráérek fejni, ha látom, h. gond lenne!

Rodi, hát én nagyon bízom abban, h. megy ez simán is! De majd tudasd, mit mondott S ügynök, jó?! :wink: Remélem, minden rendben lesz veled!

Ninin, hát csak hőemelkedése volt, de sajna fájt a kis lába is... borogattam neki, de úgy visított, ill. közérzete nagyon rossz volt :(
Nem nehéz elkapni a mosolyát, mert egyrészt sokat vigyorog, másrészt, ha meglátja a fényképezőt, azonnal fülig ér a szája :lol: imádja ha fotózzák.... Zoli szerint tiszta anyja (ebben is) :lol:

Tesó: én szeretnék várni addig míg Zorka 2-3 éves lesz, de csak azért, mert úgy érzem, ha előbb szülnék, Zorkától venném el az időt... most minden pillanantot ki akarok használni, h. vele foglalkozhassam!
Na persze mi sem védekezünk, de nem is jött meg Mary, csak egyszer még a 7. héten... Nyilván, ha összejönne örülnék, de biztos tudja, mikor kell jönnie majd a tesónak!

Na most befejezem, megyek alukálni, aztán majd holnap újult erővel... :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Lucuzs, én abban bízom, h. az endom soha többé nem tér vissza!!! Ezért is akadtam ki, h. olyan hamar megjött... de végül is azóta meg semmi :roll: ami jó hír nálam!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 

 
 

Csajok! Én vennék kendőt, de egyedül azért nem megy. Ha lennénk páran, összedobhatnánk! Írjon privit, akit érdekel a dolog!!! Lenne valamelyik szülészeten egy 2010 novemberi babás kendő! :wink: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 



KépKép
bedoha
 
 


lucuzs! Én úgy adom oda a kendőt, hogy nem a miénket, mert az el szeretném tenni Jankának, hanem veszek egyet az expresszen :) így mindenki jól jár :D
nava! Hát, én is ebben bízom, a dokim mondta, hogy azért nyáron rákukkant, de én csak csendben mondom, hogy azért is szeretnék hamar tesót...majd üssetek kupán, ha panaszkodom, mikor el kezd járni, vagy hisztizni Janka, és emlékeztessetek :)

Kép
ebba
 
 


Ebba! Olvastam tegnap az ötletedet. Nagyon tetszett is! És ez indította el bennem is a gondolatot. Meg is néztem a Vaterán, de úgy 4-5000 Ft-ért találtam csak kendőket. Az meg kicsit húzós... :oops: Mondtam a páromnak, és ő tanácsolta kérdezzelek meg titeket, hátha beszáll valaki, és akkor mégsem kerül sokba...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én benne vagyok, dobjunk össze egy ruganyos kendőre sztem, a pici babák azt szokták nagyon szeretni, ill most jön a nyár is, az jobban szellőzik, nem annyira meleg... és adjuk a topik nevében!! Lucuzs szuper az ötlet!!!
1ébként nem tudom láttátok-e a hírekben, de annyira megható volt, ahogy hordozta az ápoló néni azt az iciripiciri csöppet!!!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok Csajok!

Lucuzs, ez jó ötlet, párszáz forintot mindenki beleadhatna, és akkor vehetnék egy vagy akár két kendőt, attól függ, h. hányan szállunk be.
Hogy van Balázs és az első fogacskája?Bogi megszakértette?

Csajok, én is úgy szeretnék második babát, és én is irigykedem azokra, akik most várják.Olyan jó volt, annyira szerettem, amikor Luca a pocakomban volt:)
Csak nálunk az a gáz, h. augusztusban megszűnik a munkaviszonyom.Ilyenkor nem is tudom, hogyan tovább.Valószínű, h. kapjak valami kis pénzecskét újra kell majd dolgoznom minimum 1 évet.
Nagyon szeretnék Lucával 3 éves koráig itthon maradni.

Navi, nálam is így volt, egyszer megjött aztán el is múlt.Nem tagadom, örülök neki!
De jó, h. Zorka mosolyog a fényképezőnek, Luca kitalált magának egy fényképarcot, és ha meglátja a gépet, fel is veszi:)

Ebba:)
Nagyon szép tőled, h. veszel új kendőt:)

Bedoha, nagyon jó az a link, jót rötyögtem rajta:)

Angie, nagyon szépségesek vagytok!

Vikoo, én is szeretném az agyhártyagyulladás elleni
védőoltást.Majd kedden megyünk, megkapja a 2.rotát, és rákérdezek a dokinéninél.
Védőnő: nálunk meg buta, mikor rákéárdeztem, azt mondta, hogy azt már megkapta.Mondom, az választható, mire közölte, h. ő már nincs ezekkel tisztában.Szuper:)
Édes kis Boldi, úgy sajnálom őket, mikor szurit kapnak!

Vivi, nekünk is annyi a lakáshitel:(Azt hiszem remény sincs rá, h. csökkenne:(

Rabbe, egy kicsit megkésve, de Boldog Névnapot Patriknak!!!
Szopi hogy megy?

Ninin, anyós

:twisted: Én néha nem értem az embereket, de jól tettétek, h. rászóltatok!

Rodi, nekem régi vágyam volt egy ilyen gép, szeretnék megtanulni fotózni.Embereket szeretnék fényképezni, és majd suliba is szeretnék menni, de most anyagilag nem úgy állunk, elég drágák ezek a fotós iskolák sajnos!

Tatjan, drukk a nyelvvizsgához!Nagyon ügyes vagy!Ádámkának nagyon örülök!

Ami, régen nekünk is annyi volt, sőt most is annyi lenne, de már rájöttem, h.a végén nem is szopizik, csak "rág" és az már szinte fáj.Úgyhogy most már csak este hagyom sokáig cicin.
Napközben, ha abbahagyja nézelődés céljából, és ha újra bekapja és bohóckodik, akkor már elveszem, és cici nélkül játszunk és beszélgetünk tovább.

Na, csajok, csinálok vmi hasznosat, míg Luca az erélyen szundizik:)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Vikoo! Akkor te is benne vagy? :wink: :lol:
A rugalmas kendő tényleg jó ötlet, de szerintem csak akkor, ha sokan adjuk össze a pénzt. Mert azért az jóval drágább, ha jól tudom. Javítsatok ki, ha nem így van! :oops:
Eddig 5-en lennénk, ha Dorka is beszáll, a hsz-éből ez jött le. :wink: :lol:
Szóval szerintem egyenlőre talán egy Nandu, aztán ha sokan jelentkeznének, akkor elmehetünk a drágábbak felé! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, én benne vagyok! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Már látom is a felajánlást a fb-on, én ma szuper érzékeny vagyok, de megkönnyeztem! Akkor majd priviben dobj egy számlaszámot és utalom a zsét, jó Lucuzs?

Kép

Kép
vikoo
 
 


sziasztok!

Köszönjük a szopizás mintha jobban ráfogna és nem cuppog, d e eddig sem mindig cuppogott, :arrow: szóval kell még eyg kis idő:D viszont ma nagyon nyűgős sir egyfolytában:( nem tudom mi baja van:( ha felveszem mégjobban üvőlt
:shock: :shock: :shock:

Kendő jó ötlet, mi most sajnos nagyon nem jól állunk tele vagyok adósággal a család felé is :cry: viszont a kendőmet én expresszen vettem, sokkal olcsobban voltak mint a teszen vagy vaterán. Érdemesebb ott nézelődni szerintem.

rabbe78
 
 


Köszönjük a dicséreteket!!! Bezsebeltem :)

Zsombor is nagyon nyűgös tegnap óta. Olyan jól el szokott lenni mostanában, de most nyafog egész nap. Lehet, hogy ez a nyálkás idő csinálja, vagy a foga?! Remélem, nem lappang benne is valami.

Rabbe!
Anyukám mondja, hogy az öcsém nyelve is le volt nőve, és a családban többeknek is. Régen otthon vágták fel a hártyát, mert ott még vérerek sincsenek, így nem is fáj elvileg.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


ok Vikoo! nem foglak kihagyni! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucus!
Virslis receptje:

Leveles tésztát kiteríted, felkockázod és mindegyik közepébe teszel egy kis virslit. Feltekered, megkened tojással, megszórod sajttal, és 180 fokon sütőpapíron kb 15-20 percig sütöd.

Mondtam én neked, hogy 2 mondat lesz :lol: :wink:

Én a leveles tésztát a Tescoban veszem, és az olcsóbb a jobb. Kétféle van, az egyik 600 ft körül a másik 350 körül van. Kipróbáltam a drágábbat is, de nem nőtt fel olyan jól a tésztája. Én legutóbb szilvalekvárt tettem bele, és nagyon finom volt úgy is.
Virslit pedig Füstlit vettem, és felvágtam kis darabkákra.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!!! Köszi! Lementve! :D
Máris azon jár az agyam, hogy mikor csináljam meg... :oops: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


10 perc alatt megvan :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Lucuzs!

Én is benne vagyok!
Majd jövök, csak ma jönnek anyósomék vacsira, és semmire nincs időm!

rodina74
 
 


Ez a kendő dolog nekem is nagyon tetszik, 2010. novemberi babák anyukájától :D
Benne vagyok!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Már 8-an vagyunk!!!! :D :D :D Szuper!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


bankszámlaszámot kérek privibe,meg egy összeget,h mennyit utaljak! :wink:

Rohanok tovább,majd jövök,csók nektek!

Jah és minden gyerek lakjon jól!!!!!Ti küldtetek üzit?Na én azon bőgök minden este!! :(

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska! Felírtalak! :D

Nem láttam, amit írsz. Miről van szó?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bár én csak a háttérből kukucskállak Benneteket, de erre a kendős dologra én is szívesen áldozok egy kis pénzt!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag! Fent vagy a listán! :D

Hogy van Gergő? Használ a torna?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eddig 10-en vagyunk! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


NA jó, akkor írok egy kicsit Gergőről.

Eleinte egy fizetős alapítványnál kezdtük a gyógytornát, de nem volt túl szimpatikus a gyógytornász. Két alkalommal voltunk ott, fejlődött is Gergő, de az anyai megérzéseim azt súgták, hogy nem ez az a hely, ahol nekünk lennünk kell. Nem vagyok szakértője a témának, de bújtam a netet éjjel nappal és bármilyen oldalról közelítettem a probléma megoldása felé, mindig a Dévény módszer jött ki, mint legjobb rehabilitációs lehetőség.
Két hét után kaptuk a hírt, hogy a győri kórházban meggyógyult az a gyógytornász néni, akit a Férjemmel mindketten régóta ismerünk (hónapok óta táppénzen volt) és nemcsak sima gyógytornát csinál, hanem Dévényezik is. Fel is vettük vele a kapcsolatot és el is kezdtük nála/vele a fejlesztést. Ő azt javasolta, hogy felváltva csináljuk a Dévény módszert és a gyógytornát, illetve kaptunk tőle egy itthoni tornát is, amit minden délelőtt és délután végig kell csinálnunk. Eddig 3x voltunk nála, de hihetetlen a fejlődés. Gergő már szépen tartja a fejét ha hasal, nem kezd el rögtön sírni, hasalva nyúl a tárgyakért amiket aztán a szájába vesz. Forogni még nem tud, de remélem, hogy hamarosan ennek is eljön az ideje. A lényeg, hogy biztos vagyok benne, hogy jó úton vagyunk.
Mutatok egy viszonylag friss képet.
Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag! Örülök, hogy ilyen gyorsan ekkora eredményeket értek el!!! Nagyon ügyes Gergő! A képen is! És nem mellesleg nagyon szép fiú!!! :D :D :D Te pedig szuper anyája vagy! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is beszállni a kendőbe!

Majd jövök később, van mesélnivalóm bőven.

Pusz

Akra
akra
 
 


Akra! Dejó!!!! Akkor 11!!!
Mesélj! :lol: Olyan kíváncsivá tettél!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Engem is írjatok fel légyszi,nagyon szívesen beszállok.

Puszi

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Kinga! Felírtalak!!! :D
Gyere! Mesélj magatokról!!!! Lányaid? :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok! 12!!! Ez már akár 2 kendő is lehet, ha 1.000Ft/fővel számolunk. Két nandu vagy egy drágább? Mi legyen?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ha egyetértetek most nem várom meg, míg mindenki egyesével válaszol. Így a 2 Nandu kendő mellett döntök a ti nevetekben is. :wink: :D És ha nem bánjátok, az egyiket a soproni kórház szülészete számára szeretném felajánlani. A másikra várom az ötleteket! Vagy ha nem állunk elő vele, akkor a szervezők elosztják, és mi juttatjuk el oda (ezt természetesen szívesen vállalom).

De ezután is lehet még csatlakozni bárkinek, akkor 3 vagy akár több kendő is lehet a vége! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csak gyorsban:
Lucuzs: mindent rád bízok, majd írj számlaszámot, ahova utalhatom a pénzt.
Jó hétvégét mindenkinek! Puszi

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Ninin! Köszi!
És Olivérnek meg boldog 4 hónapot! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs: a Valóvilágba ezen a héten jótékonysági hét van.A bentlakók segítségével próbálnak pénzt szerezni a hátrányos helyzetű gyerekek ,illetve családok részére.Tegnap estig 70 millió forint gyűlt össze.Ma este lesz egy gálaműsor ahol átadják az összeget.Ha elérné estig a 100milliót az összeg.Azzal Mo.-on minden 10. éhező család egy éves ellátását tudnák már biztosítani.
A PROGRAM NEVE,H MINDEN GYEREK LAKJON JÓL!Egy sms ára egy tál ételt jelent a rászorulóknak.

A www.valovilag.hu-n fent van a tel.szám és a jótékonysági felhívás videói is.

Nagyon szívszorító videók vannak.Az lenne ennek a felhívásnak a lényege,h segíteni tudjanak a családoknak,h önellátók lehessenek.Vetőmagokkal,állatokkal,h otthon maguk elő tudjanak különböző élelmiszereket állítani.Én nagyon pártolom.Jó látni,h a bajban,h összetudnnak fogni az emberek.

Aki tud küldjön estig egy sms-t,hiszen az már egy tál ételt jelent valamelyik kis drágának.

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Hali!

Én is beszállok a kendőbe szívesen, és szerintem is legyen kettő!

Ha tudok még jövök, most rohanás van!

Pusza

Kép
Kép
eta
 
 


Eta! Feljegyeztem! :D
Szuperek vagytok Csajok!!!!

Aranyoska! Köszi az infót! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jaj de nem szeretek laptetőre kerülni...Gyorsan írjátok tele az oldalt!

Lucuzs-Rodina köszi a hiányolást! :D

Köszönjük szépen jól vagyunk.Nagyon gyorsan pörögnek a napok,legalábbis amióta Flórám óvodás lett.

Pankó drága is jól van,még nem forog viszont egész nap be nem áll a szája!7 kiló körül lehet és tippem szerint 64 cm,pénteken tudok pontosat mondani.Este 8-kor leteszem és reggel 6-ig meg se nyekken.Délelőtt max egy órát alszik,délután 3-at 4-et.
Hozzátáplálással kapcsolatban:először almával kezdtük,szépen fokozatosan növeltem az adagok,utána jött a répa amit egyenesen imád!!!Holnap kezdem a sütőtök bevezetését.
Ja még annyi,hogy hetente szoktatom új ízekhez.

Imádom a csajaimat-Flóó mindenben segít(sőőőt néha túlzásba is viszi a dolgokat :lol: :lol: )egyáltalán nem féltékeny,ha a kisebbik sír máris jön és rázza neki a csörgőt.

Fodrász barátnőm levágta Panka haját,mert már bőven ráfért.

Talival kapcsolatban-sajnálom,hogy nem lehettünk ott,majd legközelebb-de tényleg!

Mike:jobbulást az egész családnak!Atival kapcsolatban van valami fejlemény?

Lucuzs:légyszi küld el priviben a számlaszámod,hogy tudjam utalni a pénzt!Egyébként szuper ötlet az egész!Brávóóó!!! :wink:

Visszaolvasok és megpróbálok mindenre reagálni. :D :D :D

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Én is kérek b.szla. számot!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Este, ha lesz időm, mindenkinek megírom priviben!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!!

Én is bele szeretnék szállni a kendőkbe :D Viszont szerintem felkéne venni a lánnyal a kapcsolatot , aki az egész mozgalmat elindította ( a mamamiról egy lány) és megkérdezni, hogy a soproni kórházat felkeresték-e már....Mert képzeljétek volt olyan szülészet aki visszautasította az ingyen kendőt :shock: Hogy ez milyen butaság, kinek van ideje munkaidőben kötözgetni, stb...... :roll: Nem is értem!
...És akkor ugye még jön az is, hogy valakinek el is kell mennie megmutatni a használatot, mert azért nem árt ha egy hozzáértő megmutatja :wink: ....De ez csak egy ötlet, nem akarok beleKOTTY :D

Szép hétvégét, jövő héten jövök bővebben, csak ezt le akartam írni mindenképpen :D

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Gyancsi! Én tartom vele a kapcsolatot. És Sopronban is van kapcsolatom, megpróbálom bedobni magam... :wink: :D
Meg dvd-vel együtt menne, ha esetleg a tanítást elutasítanák... de nagyon remélem nem fogják! :roll:

Felírtalak! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


nem Sopron fogja kapni, bár eddig úgy volt, de mégis más adja ide...

keresek mást! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


A Szent Istvánt és a Szent Jánost választottam, úgy néztem ott többen is szültetek! Talán ide nem jön több felajánlás...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

A kendőbe mi is örömmel beszállunk. Majd küldjétek át, hogy mennyit kell utalni és hova. :)

Csajok és Benbor: Nektek volt már hőemelkedésetek a túl sok tej miatt? Nekem már harmadjára van (37,7), de mellette semmi más bajom nincs. Este / éjszaka bedurrannak a melleim sárgadinnye méretűre ha egy kicsit több idő telik el két szopi között a szokásosnál, és fájnak, aztán meg hőemelkedésem lesz. Az elmúlt két alkalommal (egyszer kb 1 hónapos volt Oli, egyszer meg 3) elmúlt 1-2 nap alatt a hőemelkedés, és utána teljesen jól voltam, semmi egyéb tünetem nem volt. Ez normális, vagy el kellene mennem orvoshoz??

KépKép
bedoha
 
 


Bedoha! Felírtalak! Köszi! :D

tejci+hőemelkedés: ilyesmit már hallottam, de akkor, mikor szülés után megindul a tejtermelés, és a baba nem képes még kiszívni, és begyullad a mell, de az iszonyú fájdalmas állítólag. Esetleg épp mennyiségi ugrás volt nálad és ezért. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Kendős kezdeményezésbe én is beszállok!!! A többit majd később.
Puszi, Eszter

mikegirl
 
 


Mikegirl! Vettem! :wink: Köszi! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: