Új privát üzeneted érkezett!

@ildike1984:
Szuper, hogy nemsokára próbálkozhattok újra!
@vjudit35:
Repül az idő, hipp hopp itt lesz a 15-ei hét kitartás!
@gmoncsy1991:
Nagyon szurkolok, hogy mielőbb jó híreket kapj munka ügyben.
@anne80:
Megy a drukk szombaton, majd írd meg mi volt. :)
Én ugye már több, mint 2 hete voltam dokinál most a kötelező köröket intézem. A legközelebbi ultrahang majd a 12. heti lesz február 22-én, úgyhogy most addig várunk. :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Szia Gabelila, gondoltam is Rád hogy hogy vagytok, örülök hogy minden ok! Tünetek? :) Igen, elvileg próbálkozhatunk nemsokára, így gyorsan meg is csináltatom a koronát az egyik fogamra, azt hittem több időm van rá, de nem akarunk emiatt hónapokat várni szóval gyorsan elintézem :) Jaj, kicsit azért para...ahogy így olvastam, a középidős vetélésnél mindig az volt hogy több hónapot vártak..jó a 2 is több mint a 0, de ugye nem lesz baj ha csak 2-t várunk? Na majd felhívom az új dokit jövő héten... Mindenkinek megy a drukk!! Baba, meló, aztán baba,stb. :) Puszii :)
ildike1984
Veresegyház
 
 


Hát Ildike nincs garancia semmire, ha a doki azt mondta mehet, akkor szerintem nincs akadálya. Ugye nekem a korai vetéléssel az egyik doki azt mondta nem is kéne védekeznünk, mert amíg nincs készen rá a szervezetem úgyse fogan meg. Nagy volt a csábítás, de úgy voltunk vele, hogy kivárjuk a 3 ciklust. Mindenkinek a saját döntése, ha készen álltok hajrá, ha elbizonytalanodtál várjatok. 1-2 hónapon nem múlik semmi.
Tünetek: nem vagyok túl jól főleg reggel meg este rossz, de lehetne sokkal rosszabb is szóval nem lehet okom panaszra. :) Meg próbálom úgy felfogni, hogy ez jót jelent.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 

 
 

Sziasztok! Úgy tűnik nem tudok olyan sűrűn erre járni, ahogyan szeretném, de olvasok szorgalmasan, így, hogy csak ritkán szuper, hogy sokat írtatok!


Ildike akkor már csak egy hónap, és próbálkozhattok. Szorítok, hogy gyorsan elteljen. Olyan sokan gyorsan ismét babások lesznek, neked is ezt kívánom!


Gmoncsy, drukkolok nagyon, hogy sikerüljön az új munkahelyet minél hamarabb megtalálni. Ilyenkor borzasztó a várakozás, idegeskedés, de én hiszem, hogy mindennek oka van, és ez az esetedben az, hogy egy szuperjó helyet találj.


Anne, örülök, hogy minden rendben van veletek!


Gabelila, borasztóan örülök, hogy minden oké veletek is.


Nem is tudom, hogy írjam –e, de annyira izgulok, hogy mégiscsak írom. Nem szoktam ilyet csinálni, de most a holnap reggel várható vérzés előtt 2 nappal csináltam egy tesztet, délután. Nem is tudom, olyan fura érzésem volt. És halványan ugyan, de pozitív lett . Ez a vetélés óta a második ciklus, az első 26 napos volt, így ezzel a 26 nappal számoltam ebben a ciklusban is, így holnap kellene megjönnie. Holnap reggel ismét tesztelek. Érdekes módon nyugodt vagyok ezzel kapcsolatban. Vagy minden oké lesz, vagy már megedződtem az előző két vetélés miatt. Jelentkezem, ígérem hamarabb, mint szoktam, legkésőbb hétfőn. Drukkoljatok!


Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Hamarabb jelentkezem, mint hétfő. És kettő csík! Erősebb, mint a pénteki. Nagyon bizakodóak vagyunk.Remlem nem lesz semmi gond.

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


@bogianya:
Juj, de izgi, szuper hírek! Halkan gratulálok és nagyon szurkolok! :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok Lányok!Minden rendben volt tegnap,szépen gyarapodik a Babócánk! :-) Már majdnem 1 kg.

Nagyon örülök a jó híreknek!!!Ügyesek vagytok Csajok!!!

Bogianya!Halk és óvatos gratula!!! :-)

Gabelila!Azért írj mindíg hogy mizu! ;-)

Ildike Gmoncsy!!Kitartás,és csak előre!! :-)

Vigyázzatok magatokra!!Puszi!

anne80
Vác
 
 


Sziasztok lányok! Mindenkinek köszönöm a drukkot! Egyelőre nem vettek fel sehova, interjún voltam az egyik gyárban szerdán, onnan hívtak is pénteken, hogy első körben megfeleltem, holnap kell menenm ergonómiai tesztre ami négy órás lesz. Hát kíváncsi leszek... Persze folyamatosan nézem a lehetőségeket és jelentkezek még több állásra, hátha befut valami jobb esetleg meg hát itt sem biztos még hogy felvesznek...

Épp ma kaptam értesítést, hogy mikor lesz a Bolti eladó okj-s vizsgám, így már az is fixálódni látszik legalább.

Voltam a vérvétel leletemért is. A leletet kiadó nővért megkérdeztem, mit jelent hogy mindenütt negatív szerepel, azt mondta ne izguljak, minden rendben van. 

Bogianyu, igazad lehet.... nálam még talán az is közrejátszik, hogy egészségügyileg rendbe kell szednem magam, de februártól ennek is aktívan nekilátok. Találtam egy készítményt amiről nagyon pozitív tapasztalatok vannak, nagyon sokrétű, s elkezdem fogyasztani február közepétől illetve étrendet változtatok.

Halkan én is gratulálok neked, ha van fejlemény írd meg Te is mindenképp  Vigyázz magatokra, remélem minden rendben lesz nálad is.


Anne, igyekszem csak előre nézni Vigyor  Te is vigyázz magatokra :)

Örülök hogy mindenkivel renben van minden..

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok csajok! :) Gmoncsy: Nagyon drukkolok hogy minél hamarabb találj valami melót, hogy kezdődjön a fél év és haladjunk :) Na mikor lesz a vizsgád? Tanfolyam is lesz vagy hogy? A lehet az ellenanyagos dolog? Akkor ez sem lehetett a baj elvileg?Hm..és a pajzsmirigyes történetet akkor majd közvetlen próbálkozás előtt nézeted meg ahogy írtad is? A melós teszthez drukkolok, majd írj hogy mi volt, nem semmi, elég hosszú Én is remélem hogy él majd még a topic mire írod a jóhírt, én biztos olvasni fogom :) Anne: Örülök hogy minden rendben és szépen nő a babád! Kitartunk mi is, reméljük hamar lesz kistesó! Gabelila: Igen, a rosszulléteknek én is nagyon fogok örülni, tutira :) Majd meglátjuk még hogy lesz, de már nagyon nem bírok magammal, próbálkoznék ahogy lehet. De nem mindenáron. Pont ma jött meg másodszorra, ugyanúgy időben, szóval elvileg visszaállt a szervezetem.. Doki, kórház ügyben még nem döntöttem, de kéne már.. Egyébként ha az anyagi dolgokat nézzük, számítanak a hónapok, mert még van a cég, de egy-két -három hónap múlva nem lesz és jó lenne ha addig összejönne a baba. Nem tudom mekkora változások lesznek, ami tuti hogy megvett egy másik bank és nem tart igényt a dolgozókra. Én elvileg júliusig védett vagyok, mert akkor jár le a gyes a kislányommal. Szóval meglátjuk.. Messze még az uh-d, nem is tom hogy bírod addig..de írj ha voltál! Vigyázz magatokra! Stefany: Hogy vagy? Kicsit jobban? Remélem! Írj majd hogy volt-e valami a szövettanon, és mit mutatnak a vizsgálatok! Hidd el elszalad az idő hamar..nekem is olyan hamar eltelt ez a 2 hónap és nemsoká próbálkozhatunk is! Nekem is nagyon hiányzik hogy nem vagyok kismama.. vJudit: Bízzunk benne hogy csak jó jöhet! Nekem 4-én lesz 2 hónapja a vetélés és még most is írt valaki hogy gratulál és várja-e a kislányunk a kistesót. De már nem sírok, sokat segített hogy kibeszéltem magamból a dolgot, tabuk nélkül. Hogy mi volt a kórházban, hogy hogy éltem meg ezt az egészet, férjemmel is sokat beszéltünk róla mert amúgy ő nem beszélné ki magából és az nem jó! Oda kell figyelni apára is hogy ne legyen depis Na és igen, idáig vártam hogy megjöjjön, a következőt már nem fogom :) A kádban fürdést én is vártam nagyon, most már fürödhetek, de remélem nem sokáig :) Írj majd hogy hogy alakulnak a dolgok! Milyen vizsgálat kell, vagy hogy mit mond a doki a próbálkozásra. Nekem mindenki többet mondott. Fél évet, 3 hónapot..a szomszéd néni pedig hogy egy évet legalább várjunk, na persze Bogianya: Én is nagyon-nagyon drukkolok nektek és örülök a 2 csíkodnak!! :) :) Írj majd ha voltál dokinál. Mikor mész? Nekem már megjött a 2. mensi is (ma), úgyhogy elvileg ha vége akkor jöhet a próba! Izgi és félünk is azért de megfogadtam hogy nem stresszelek. Nem mintha könnyű lenne..de rajta leszek Nem gondoltam volna de az idő tényleg telik! Még egy fogdokihoz el akarok jutni gyorsan, korona kell az egyik első fogamra. Nem fáj de már nincs jó állapotban így nem akarok belevágni a kismamaságba..próbálkozás alatt sem akarok dokihoz menni, mert állítólag akkor nagyon arra koncentrál a szervezet hogy szuri, tömés,stb. és lehet emiatt nem marad meg a baba..úgyhogy nincs sok időm :) Puszi csajszik! :)

Kép
ildike1984
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Csak szurkolok, drukkolok! Bogianya, írj, mihelyst van valami! 
Nekem is volt, aki azt mondta, rögtön lehet próbálkozni (10 és 16 hetes veszteség után), más 3 ill. 6 hónapot mondott, nemcsak a testiek miatt.

Az a fura, hogy a második műtétem után szabályos, tűpontosan 28 napos menstruációim lettek, sokkal kevesebb vérrel és fájdalommal (nem kellett fájdalcsillapító és legnagyobb betét sem), pedig előtte tök szabálytalan volt, előtte-utána hosszas pecsételgetéssel.

Szóval a kivárás ideje hosszúnak tűnt, főleg, mert 39 éves koromban történt mindez. Gondolni sem akartam a sógornőmre, aki 7 hónap után esett teherbe a vetélés után.

Nálam a 8. hónap lett végül, igaz, azért, mert a 3 hónapot ki akartam várni, az lett február, aztán akut hasnyálmirigy-gyulladás és kővel teli epehólyag miatt kórházba kerültem, március végén műtöttek, áprilisban gondolni sem bírtam rá, májusban próbálkoztunk először, júliusban lettem terhes. Tehát onnan nézve hamar.

Hamar el is repült az idő, csak a korom aggasztott, meg még bennem volt a veszteségem emléke, és a félelem, hogy nem jön össze a következő, ill. ha igen, akkor hogy bírom ki, ha még egyszer így járok.

Tanulság? Nem tudom. Kitartás!

menthe
 
 


Szia Menthe!

Jaj bocsi, Neked is akartam írni este, csak már nagyon késő volt és valahogy kimaradtál, bocsiii! :)
Szóval Remélem jól viseled a terhességet, már túl sok nincs hátra!
Én ápr. 4-re voltam kiírva, durva hogy kb. egyidősek voltunk. Talán beszéltük is korábban ha jól emlékszem..
Na de mindjárt próbálkozhatunk, kíváncsi leszek mikor sikerül, remélem minél hamarabb.
Biztos ami biztos olyan dokit nézek, aki ismeri az arabin pesszáriumot és ha kell fel tudja tenni.
De remélem nem lesz rá szükség.
Hát igen, nincs tanulság..
Remélem nem "hamarkodjuk el" a próbálkozást és nem kevés a 2 hónap szünet. A műtét óta nekem is tök pontosan jön meg. Tegnap jött meg a 2. Most kicsit durvább..remélem ez nem gond...
Bár nem tudom...a 6 hetes kontrollon volt egy 3cm-es ciszta, lehet hogy az durrant ki (volt máskor is ilyen) és azért erősebb esetleg.
Olyan jó mikor így süt a nap, tiszta tavaszi hangulata lesz az embernek :)
Szép napot! :)

Kép
ildike1984
Veresegyház
 
 


@ildike1984:


Jaj, tényleg? Áprilisra? Ugy sajnálom, konnybelabadt a szemem is. Nekem az előző baba most áprilisban már egy éves lenne, szoval tudom, mit érzel. Legalábbis körülbelül.
Nagyon szurkolok!

menthe
 
 


Igen, áprilisban szültem volna. De ha minden jól megy, lehet még idén babánk :)
Köszi a drukkot! Én is drukkolok hogy könnyű szülésed legyen! Nincs még gyerkőc, ugye?
Na és hol fogsz szülni ha nem titok? :)

ildike1984
Veresegyház
 
 


Nincs még.
A Szent Istvánban.

menthe
 
 


Ildike, köszönöm érdeklődésed. Vigyor A tanfolyam e-learning, így nem kellett megjelennem eddig, 3hónapig volt elérhető netes felületen a tananyag, minden hónap végén 1-1 modulzárót kellett a netes felületen megcsinálni, s most írták, hogy március 31.-én be kell menni Pestre egy vizsga felkészítő konzultációra illetve a vizsga időpontom pedig június 14 lesz. Még egy lépéssel közelebb kerülök a céljaim felé ezzel. (A nagyon hosszútávú terveim közt szerepel egy üzlet nyitása...)

A pajzsmirigyet illetve egy hormonvizsgálatot szeretnék csináltatni, nézetni a próbálkozások előtt majd. (Február közepén kezdve csinálok egy méregtelenítő kúrát egybekötve egy diétával, stb. ) 
A lelet az ellenanyagos dolog volt igen, nem tudom, hogy van e köze ennek ahhz, hogy a baba nem maradt meg, úgy tudom nincsen, csak a vércsopi miatt kellett kapnom Anti-D injekciót és 3hónapra rá megnézték az ellenanyag szintet, hogy termelek vagy sem. Elméletileg a következő terhesség miatt kell nézni ezt ilyenkor.

A teszt elég vicces volt, volt mindenféle kérdés, állítások, beszélgetés megint, stb. Azt mondták 8-tól délig tart, na én negyed 11re végeztem mindennel. Eredményt egyelőre nem tudunk, majd hívnak gondolom.

Anyukámat pedig ma műtötték, képzeljétek, ciszta volt a torkában. Nála voltam most délután látogatóba, hálisten jól van a körülményekhez képest, ha nem lesz gond éjjel akkor reggel meehtünk is érte. 

Egyébként már én is nagyon várom, hogy próbálkozhassunk. Ha a munkahelyi dolog nem így állna és az eü állapotom jobb lenne, akkor biztosan belevágnánk már februárban... (most lesz ráadásul a műtét után a 3. menzim... a napokban fog megjönni... még többször eszembejut mostanában, hogy már milyn jó lenne...) na de tudom, fel a fejjel, s nézzem pozitívan a dolgokat. Igyekszem arra gondolni, hogy mind a mi mind a leendő baba javát szolgálja ez a "kis" várakozás. Párom már most azt mondogatja, hogy érzi hogy ha most rendbe rakom a szervezetem, a következő baba velünk marad. Egyre többször mondja azt is, hogy már igazán várja, hogy újra kismama legyek... aztán hogy babázhassunk... Annyira aranyos... 

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Azért nem unatkozol látom!Anyukádnak jobbulást és gyors felépülést!

anne80
Vác
 
 


Jajj elküldtem... :-)
Drukkolok hogy jövőhéten jó híreket kapj munka ügyben! :-)

anne80
Vác
 
 


Áhh nincs idő unatkozni  Köszi a jókívánságokat Vigyor Reméljük minden rendben lesz.

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok! Köszönöm mindenkinek! A hétfőn levett laborban nagyon jó értékeket láttunk, de tegnap óta görcsölgetek. Tudom, hogy ez még normális, de hát tudjátok az előzőek miatt nagyon nem egyszerű erre úgy gondolni, hgy normális, meg belefér. Minden pillanatban úgy érzem meg fog jönni. Egyszer azt érzem minden oké, egyszer pedig azt, hogy biztosan egyedül vagyok már megint. Hogy lehet ilyenkor megnyugodni? Ha minden jól megy holnap megyek uh-ra. Addig próbálok nyugiban lenni.

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


@bogianya:
Drukkolok ezerrel!!! :-)
Megnyugodni???Majd ha a kezedben lesz! :-) Onnantól fogva pedig másért fogsz aggódni! :-) De ez így normális! :-)

anne80
Vác
 
 


Köszi anne nagyon jól esik, amit írtál!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


@bogianya:
Pontosan, ahogy anne mondja :)
Szedd a vitamint meg a magnéziumot és pihizz amennyit csak tudsz!
Aztán holnap várjuk a híreket.
Én kedd este kaptam hisztirohamot, mert anyósék elpletykálták, amikor kértük, hogy senkinek semmit! De bízzunk benne, hogy nem lesz gond.
Tegnap voltam laborleletért és kértem, hogy kukkantsunk be. Dobog a szive és ficánkol :) A 12. heti uht előrehoztunk 16-ára a doki kérésére.
Mától betegállományban vagyok, mert eléggé köhögök :S

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok lányok! :)
Kérlek ne haragudjatok, amiért nem írtam, de vizsgaidőszakom volt, intenzív hét és...... történt még valami. :-)
Aki nem tudja esetleg, röviden leírom, hogy első babàmat vártam tavaly novemberben.. 6-7 hetesen november 28-án sajnos magától beindult a vetélés, amit műtéttel kellett befejezni. (Tágítót nem kaptam) Nagyon rosszul érintett, de tudtam, hogy nem szabad magamba roskadni, ès milyest lehet, próbálkozni fogunk ismét! Műtét után pár napig véreztem (talàn 3-4) és rá 26 napra december 24-èn megjött a menstruációm. Éreztem, hogy minden rendben van belül... Tökéletes volt minden... Úgy döntöttem, hogy nem várok többet. Ha jól érzem, és 4 hét alatt tényleg teljesen rendbe jöttem belül, akkor úgyis minden jó lesz: megfogan a baba, megtapad, és a pocimban is marad. :-) Így is lett. Januárban màr nem jött meg, tetszeltem 3at is, pozitív lett, és tegnap már UHn is voltam.
Érdekes módon, nem toltak le, hogy miért csak egy ciklust vàrtam. Azt mondta a dokim, hogy érzi, hogy ez a terhesség màr simàn fog zajlani. Hát legyen igaza! :-D
A tegnapi értékek egyèbként:
Petezsák 29 mm
Crl: 3,6 mm
Szikhólyag: 3,5 mm
Olyan 4-5 hetes lehetek (màrmint a fogantatástól nézve)

Most nem bízom a véletlenre, Írattam fel Utrogestant is. :-)
Egyébkènt már jól látszik, hogy múltkor 6 hetesen még csak 16,5 mm petezsák volt, és embrió még nem làtszódott, szóval akkor valami már az elejèn el volt "rontva" . Az is igaz, hogy most hüvelyi UHt csinàltak, mert a hasin nem sokat làtott (nagyon hàtrahajló méhem van) , múltkor meg csak hasi UH volt.
Mindegy, az a lènyeg, hogy mostmár 4 hetesen látszik a baba is, hànyingerem van folyamatosan, és boldog vagyok ! :)
Kívánok mindenkinek pozitív tetszet és egészsèges terhessèget így az új èvben! :-)
Akartam írni már hanarabb is, csak megvàrtam az UHt, meg nem nagyon akarom elkiabálni... Nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz.
Ne haragudjatok, de most nem olvastam vissza az iromànyokat (csak az utolsókat), de ugyekszem pótolni!
Szép napot Mindenkinek!

Kép
rozsabimbo90
 
 


Sziasztok lányok! :)
Kérlek ne haragudjatok, amiért nem írtam, de vizsgaidőszakom volt, intenzív hét és...... történt még valami. :-)
Aki nem tudja esetleg, röviden leírom, hogy első babàmat vártam tavaly novemberben.. 6-7 hetesen november 28-án sajnos magától beindult a vetélés, amit műtéttel kellett befejezni. (Tágítót nem kaptam) Nagyon rosszul érintett, de tudtam, hogy nem szabad magamba roskadni, ès milyest lehet, próbálkozni fogunk ismét! Műtét után pár napig véreztem (talàn 3-4) és rá 26 napra december 24-èn megjött a menstruációm. Éreztem, hogy minden rendben van belül... Tökéletes volt minden... Úgy döntöttem, hogy nem várok többet. Ha jól érzem, és 4 hét alatt tényleg teljesen rendbe jöttem belül, akkor úgyis minden jó lesz: megfogan a baba, megtapad, és a pocimban is marad. :-) Így is lett. Januárban màr nem jött meg, tetszeltem 3at is, pozitív lett, és tegnap már UHn is voltam.
Érdekes módon, nem toltak le, hogy miért csak egy ciklust vàrtam. Azt mondta a dokim, hogy érzi, hogy ez a terhesség màr simàn fog zajlani. Hát legyen igaza! :-D
A tegnapi értékek egyèbként:
Petezsák 29 mm
Crl: 3,6 mm
Szikhólyag: 3,5 mm
Olyan 4-5 hetes lehetek (màrmint a fogantatástól nézve)

Most nem bízom a véletlenre, Írattam fel Utrogestant is. :-)
Egyébkènt már jól látszik, hogy múltkor 6 hetesen még csak 16,5 mm petezsák volt, és embrió még nem làtszódott, szóval akkor valami már az elejèn el volt "rontva" . Az is igaz, hogy most hüvelyi UHt csinàltak, mert a hasin nem sokat làtott (nagyon hàtrahajló méhem van) , múltkor meg csak hasi UH volt.
Mindegy, az a lènyeg, hogy mostmár 4 hetesen látszik a baba is, hànyingerem van folyamatosan, és boldog vagyok ! :)
Kívánok mindenkinek pozitív tetszet és egészsèges terhessèget így az új èvben! :-)
Akartam írni már hanarabb is, csak megvàrtam az UHt, meg nem nagyon akarom elkiabálni... Nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz.
Ne haragudjatok, de most nem olvastam vissza az iromànyokat (csak az utolsókat), de ugyekszem pótolni!
Szép napot Mindenkinek!

Kép
rozsabimbo90
 
 


Sziasztok csajok! :)

Gmoncsy, drukkolok hogy legyen már végre valami meló és a vizsgálatok is legyenek meg ;)
Szegény anyud, nem semmi..ciszta a torokban?? Hogy derült ki?? Remélem már otthon lábadozik..
Párod meg milyen cuki hogy bátorít! Igaza van, ezúttal minden rendben lesz! Csak győzd kivárni , mi? :D Tudom-tudom..
Lehet hogy most még mi sem fogunk próbálkozni, mert a vérvételleletem nem lesz meg addigra (csak febr. 22-én) és félek bizonytalanul próbálkozni..mármint 1 hónapja voltam vérvételen hogy megnézzük a vasat a műtét után. Sose volt jó a vérképem, nem vártam nagy csodát, 10.5-től normális és 2,5 lett..Azóta szedtem a vasat csak megnyugtató lenne ha feljebb ment volna, mert olvastam hogy emiatt is el lehet vetélni ha alacsony a vas...
Szóval nem tudom..nem várnék szívem szerint csak hát na..
Aztán jövő hét pénteken megyek fogdokihoz a korona miatt..az is egy hét mire kész. Jó a szenvedős rész az elején lenne így azzal nem lenne gond..hát nem tudom.
Dokiban se vagyok még biztos

Bogianya: Írj majd hogy mi volt az uh-n. Hogy vagy reggel óta? Remélem jól! :)
nagyon drukkolok!!

gabelila: örülök hogy minden ok! ez jó hír! a betegség már nem annyira, de ha otthon pihizel, csak nem húzódik el sokáig! gyors gyógyulást! ;)

rózsabimbó: Gratula!!! Ti sem tétlenkedtetek :D Drukkolok hogy minden rendben legyen! Remélem nemsokára én is ilyen hírekről számolhatok be..meglátjuk hogy alakul, remélem nem várat sokat magára a tesó :)
Várjuk a további fejleményeket majd ;)

Aki pesti vagy Pest környéki, nyugodtan ajánljon egy jó dokit nekem :)

Ja és képzeljétek, tegnap kaptunk a cégtől levelet, hogy az új tulaj átveszi a dolgozókat, de szeptemberig minden változatlan marad, szóval legalább a munkahely miatt nem kell aggódnom! :) :)

Szép napot Nektek, ma is elég tavaszias ..végreee!!


Kép
ildike1984
Veresegyház
 
 


@rozsabimbo90:
Váó gratula!
@ildike1984:
Szerencsére semmi komoly csak csúnya köhögés. Ajánlott gyógymód mézes tea :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gabelila:
Köszönöm! Én is gratulàlok Neked! ;-)
Te hogy voltál UHn? Gondolom 4-5 hetesen először, amikor megállapítottàk a terhességet, utàna a szívhang nèzés, és utàna? Én már alig várom a 6.hetit :-)
Ildike! Köszönöm, és kívànok Neked is minden jót!

Kép
rozsabimbo90
 
 


@rozsabimbo90:
Köszi :)
Én 7 hetesen voltam először. Utána már a 12. heti lett volna a következő, de el kellett hoznom a nőgyógyásztól a laborleletet tegnap és megkértem, hogy nézzen rá. Még látni nem láttam csak hallottam :) Majd 2 hét múlva.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Jaaa értem. Én is csak febr.végén szerettem volna először UHra menni , csak tegnap mikor a nőgyógyászomnàl voltam, hogy írjon fel Utrogestant, mindenkèppen meg akarta nèzni, hogy jó helyen tapadt e meg.. (Gondolom egy esetleges mèhen kívüli terhességet nem akart hormonnal turbózni..) de látta , h jó helyen van és minden oké, így nyugodt szívvel felírta. Te szedsz vmi hormonpótlót?

Kép
rozsabimbo90
 
 


@rozsabimbo90:
Csak magzatvédő vitamint és magnéziumot szedek.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Rózsabimbó, szép halkan gratulálok nektek is Vigyor s kívánom, hogy rendbe menjen minden és problémamentes várandósságod legyen. :)

Gabelila örülök a jó híreknek csak így tovább Vigyor A köhögéshez pedig mielőbbi jobbulást.

Ildike, Képzeld szegény már kb másfél éve köhögött szinte folyamatosan... mindig amikor dokihoz ment ezzel a problémával azt mondták, hogy a cigi miatt... sajnos az albérlet ahol laknak mindemellett penészesedett... na ezt megoldották ugyanis augusztusban újrafestettek... penészgátlóval meg miegymás most szépek a falak, penész sehol. A cigit visszább vette már, folyamatban van a leszokás. Viszont eddig mindig mondhatni 3méterről vizsgálták meg... karácsonykor annyira fájt már a torka és olyan csúnyán köhgött, hogy ügyeletre vittük be, ott alkoholoss torokfertőtlenítőt kapott, ami szétmarta a torkát :( majd január elején fül-orr-gégészeti szakrendelésre ment be megnézetni, ahol kifogott egy gyerekorvost aki megnézte normálisan és közölte, hogy ciszta van a torkában... aztán lehúzták a gyulladást és most 2.-án műtötték. Annyit mondott a doki, hogy jó nagy ciszta volt, ha bedagad, bevérzik vagy bármi akkor rohanni kell vissza, de reméljük nem lesz gond. Már otthon pihenget hálisten. 

Na igen én megg csak győzzem kivárni.... tényleg csak az tartja bennem a lelket ennyi rossz után, hogy a jövőnk érdekében kell kivárni még ezt a néhány hónapot. Úgy gondolom ha ezt végig csinálom és sokkal egészségesebben vágunk bele újra, akkor nagyobb eséllyel is lesz problémamentes várandósság és egészséges baby. Vigyor
Egyébként én is megvárnám a vérvétel eredményt, nyugodtabb leszel akkor már szerintem is ha megvan és jobbat mutat. Annak pedig örülök, hogy szerencsésen alakul a helyzet nálad a munkahelyed ügyében. Én visszajelzést várok most megint úgyhogy egyelőre várakozás van csak sajnos.

Én ma reggel ébredtem úgy, hogy kapar a torkom elég rendesen :(

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Rozsabimbo gratulálok!!! :-)

Bogianya Pussz! :-)

anne80
Vác
 
 


Sziasztok! Picit visszaolvastam, a nagy izaglom miatt nem reagáltam néhány dologra.

Gabelila, köszi szépen! Biztosan nem lesz gond, olyan szépen cseperedik addig is a kis pocaklakótok! Remélem a köhögős betegség már lassan csak a múlté. Jobban vagy?


Anne, köszi! Örülök, hogy ilyen szépen növekedik a kis pocaklakó!


Gmoncsy, neked is köszi! Nagyon drukkolok a jó munkahely miatt. Jaj, de sajnálom, remélem anyukád jól van!


Ildike, szuperjól állsz a dologhoz. Mind lelkileg, mind testileg készülni, ez nagyon jó. Biztos vagyok benne, hogy a fürdőzésnek hamarosan lőttek J. A baba meg akkor jön, ha már a szervezeted rendben van, úgyhogy szerintem ne aggódj, ha jöhet, akkor pont elég volt a két ciklusnyi várakozás. Nagyon drukkolok!


Menthe, szépen telik az idő, nemsokára a kezedben tarthatod a kis pindurkát.


Rózsabimbó, ezek aztán a jó hírek! Szívből gratulálok! Biztosan nem lesz gond, nyugi, amennyire csak tudsz, ne gondolj arra, hogy mi volt. Ez egy másik baba, másik terhesség, minden más, minden okés  J. De jó, hogy már a pici is látszott.

Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkokat, nagyon jó érzés tudni, hogy ilyen sokan együtt izgultok, és várjátok a híreket. Minden kismamának jó kerekedést kívánok, a többeknek pedig gyors babásodást!


Velem minden oké, úgy tűnik a görcsök elmúlóban vannak. Pénteken volt újabb labor, a hétfői HCG 597-ről 1973-ra nőtt csütörökre, a progeszteron szintem is rendben van. Pénteken voltam UH-on, és már látszott egy 5mm-es petezsák. Egy hét múlva kell mennem a következő UH-ra. Még hányinger nincsen, de a többi babával is csak a 6. hét környékén jelentkezett. Ha jól számolgatok, akkor ma 5 hetes vagyok. Igyekszem minél pozitívabb lenni, hétfőtől nem dolgozom, és pihizek sokta, meg persze szedem a magnéziumot is. Egy kis náthásságnálam is van, no de mindhárom gyermekemen végigszáguldott egy vírusos köhögős dolog, így nem csoda.
Mindenkinek nagy pussz!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


@bogianya:


Köszi jobban vagyok, a héten már dolgozom újra. Szerencsére nem volt komoly, de ki akartam feküdni mielőtt eldurvul.
Feltétlen írd majd meg mi volt az ultrahangon.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok lányok! Vigyor

Köszönöm mindenkinek a drukkot, úgy néz ki sikerül a munkahely. Tegnap déután hívtak, 18.-án kell bemennem szerződést írni. :)  Sőt, képzeljétek párom is most vált munkahelyet. Ha minden igaz 22.-én kezd az új helyen. Hát bizakodunk, hogy ténylegesen jobb lesz mint a mostani. Már a felmondási idejét tölti ott.

A munkügyiben volt egy "kis" félreértés, képzeljétek január 8-al kiléptettek mondván nem jelentem meg.... így lényegesen kevesebbet is utaltak, bementem, fellebbeztem, ma voltam bent újra, hálisten sikerrel jártam. Megkapom utólag a különbözetet.

Köszönjük szépen, anyukám jól van hálisten. Gyorsabban gyógyul mint vártuk, aminek nagyon örülünk mindannyian. :)  A hónapban még kontrollra járkál meg ha már otthon van elvégezteti az egyéb vizsgálatokat is amikre sokszor a munka miatt nem jut el. Az én betegségem is szépen javult már, még köhögök meg fújom az orrom, de nem vészes. 

7.-én volt "hóforduló" a műtétet illetően.... valahogy azért ezek a napok még jobban megviselnek mint a többi "szürke hétköznap".... :( elméletben aznapra vártam volna a havit is... semmi sincs egyelőre azóta sem... 

Remélem hamar elszalad majd a következő néhány hónap és mi is belevághatunk újra :) 

Ti hogy vagytok? Mindenki rendben? :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Nagyon jó hírek!Csak így tovább!!! :-) Kívánom hogy a továbbiakban is minden jól alakuljon,a meló is legyen jó mindkettőtöknek! ;-)
Vigyázz magadra!!!

anne80
Vác
 
 


Köszönöm Anne, igyekszünk azt bevonzani Vigyor

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Szuper hírek! Gratulálok! Innen csak egyenesen előre!
Köszi jól vagyunk. Küzdök a fáradtsággal meg a rosszullétekkel, remélem hamarosan enyhül. Kedden megyünk a 12. heti uhra.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok csajszik!

Úgy döntöttünk várunk még egy hónapot a próbálkozással. Mikor már aktuális lenne kb. a napokban, még a vérvétel se lenne meg, nem hogy az eredmény. Így azt megvárjuk, meg így legalább tuti kész lesz a korona is a fogamra.
Aztán ..másra is várunk.
Nem meséltem nektek a sztorit, hát leírom most:
Kislányom (2 és fél éves) szoptatása nem úgy alakult ahogy azt gondoltuk anno, csak 2 és fél hónapig szopizott, valami sehogy sem volt ok, hiába jött szoptatási tanácsadó vagy bárki, küzdöttünk,de az eredmény totál hazavágott mellbimbó,vérzett,sebes lett, fájt nagyon.
Átálltunk a tápszerre, aztán nagyon lassan gyógyult, de kb. db-ok hiányoznak itt-ott belőle. Az egyiken kicsit olyan mintha lenne egy seb, illetve var, ilyen sárgás színű. Hol ott van, hol eltűnik aztán megint megjelenik. Gondoltam bár régi sztori, lehet nem tud rendesen meggyógyulni mert ugye ott másmilyen a bőr.
Ha már így várunk a babaprojectre, gondoltam megmutatom egy bőrgyógyásznak. Aki kicsit le is cseszett hogy ez komoly dolog, miért nem jöttem hamarabb. Adott egy krémet, napi 3x kell kennem, ha nem múlik el, akkor febr. 19-én egy nőgyógyász mintát vesz szövettani vizsgálathoz (szúrásos vizsgálat), paget -kór gyanúval fognak vizsgálni! Ami a rák előjele!
Csajok, nagyon drukkoljatok hogy hatásos legyen a krém és múljon el a seb vagy mi...addig meg marad az aggódás.
Azt tervezzük hogy +1 fő legyen nem -1..
Igyekszem pozitívan hozzáállni, nem a legrosszabra gondolni, reméljük nem nagy a baj!
Bocsi hogy rossz híreket hoztam
Remélem mindenki jól van!
puszi nektek!

Kép
ildike1984
Veresegyház
 
 


Gabelila, köszönöm. Te meg aztán csak jó hírekkel gyere az uh után ;)

Ildike, nagyon nagyon szorítok neked, hogy ne legyen gond és használjon a krém amit kaptál! Belegondolni is rossz a leírtakba.... nem lehet ez most könnyű és gondolom izgultok nagyon. Minden jót, szorítok neked!

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@ildike1984:
Huh....ez nem a legjobb hír... :-( De próbálj pozitív lenni!!!Szurkolok hogy minden rendben legyen!!!Kitartás!!!

anne80
Vác
 
 


sziasztok lányok!alig tudok feljönni megint rosszalkodik a gépünk mobilrol meg 1000év.jövő héten lesz a hat hetes vizsgálatom a műtét után...Nagyon várom,a negyedike (első hóforduló)nagyon rossz volt.. Egyébként minden oké,nagyon kiváncsi vok mit mondanak,normi lesz e a dr..stb..Ildike én is remélem,és drukkolok hogy használjon a krém!! mindenkinek nagy öleslés és cupp
vjudit35
 
 


Sziasztok!
Most nem tudok viszaolvasni, de  holnap feltétlenül  megteszem.Volnap ma ultrahangon. 5 hét 3 naposnak felelt meg a dolog, 2mm-es kis picurka volt a képernyőn, és bizony már dobogott a kis szivecskéje. Van egy kis vérömleny is ami már felszívódóban van, pihenés, Duphaston, és amit eddig is szedtem magne b6 és Rutascorbin. 2 hét múlva kell újra menni uh-ra. Egy örökkévalóság lesz, de igyeszem kibírni. Olyan csodáaltos volt, ahogy látszott a lüktetés, egy aprócska élet. Nagyon boldogok vagyunk! A gyerekek is ámulattal hallgatták, hogy az ő icipici kistestvérük ilyen ügyes, hogy dobog a kis szive.

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


@ildike1984:
Nagyon szurkolok, hogy használjon a krém!
@bogianya:
Szuper hírek csak így tovább! :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Jelentem megvolt az uh és minden okés. :)
@vjudit35:
Melyik nap mész dokihoz?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Épp most jutottál eszembe gabelila, hogy megkérdezzem minden rendben volt e ma nálad Vigyor 

Mindenki jól van? Kismamák, rosszullétek vannak? Remélem senki nem kapta el ezt a nyavalyát ami mostanság fertőz :S

Olyan kérdésem lenne felétek, hogy mindenkinek beállt normálisan a ciklusa a műtét után? Nekem most kellett volna 6.-án megjönnie a műtét óta 3. alkalommal, de semmi.... Lehet még nem állt be normálisra? A műtét utáni első vérzés 6-7hét után jelentkezett csak, a 2. viszont 32napra rá, ebből úgy gondolam, normális 30-32 napos ciklusra lehet számítani.... Most a 3. ciklus 51.napján járok vagy hogy is mondjam. Gondolom értitek hogy számoltam. (az előző menzi 1.napjától számítva ennyi telt el).

Belekezdtünk párommal tegnap egy méregtelenítő kúrába spec étrenddel, ami min. 4hónapos kúra.... az új munkahelyen csütörtökön kezdek, igazság szerint azt beszéltük meg ha  4-5hónap alatt rendbe rakom a szervezetem akkor utána "mehet a menet" :)

Még annyi kérdésem lenne, hogy tudja-e valamelyikőtök hogy abban az esetben ha nekem 2014.07.hótól volt folyamatos munkaviszonyom (2cégnél összesen, de megszakítás nélkül) egészen 2015.12.hóig, onnantól bejelentett munkanélküli vagyok, s most fogok újra munkába állni.... Ebben az esetben mennyi idő kellene elteljen az új munkahelyemen, hogy "normális" gyest kaphassak majd? Beleszámít a munkanélküli is? Az új cégnél elég néhány hónap (5-6), vagy annál azért több kell?

Köszönöm előre is ha tudtok nekem ebben segíteni :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


helló !! megjöttem,alakul a gépünk... Voltam drnál aki naggyon jó fej volt!Minden oké,megkérdezte mennyi időt javasoltak a várakozásra mondtam három hónap,mosolygott és azt mondta semmi baj nem lessz ám ha előbb összejön!!!Tehát...akármi is lehet,még várunk egy hót,tuti ami biztos..
vjudit35
 
 


@ildike1984:
Hatott a krém?
@bogianya:
Voltál uh-n?
@gmoncsy1991:
Megjött azóta? Nekem az első hosszú után rövidebb ciklusaim lettek (53,22,26 nap).
Mikor állsz munkába?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@vjudit35:
Szuper, hogy minden okés!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Gabelila, igen megjött szerdán. :) Már munkába álltam egyébként, 18.-án írtunk szerződést, 19.-étől dolgozom szóval épp ma vagyok túl az első héten :) múlt pénteken éjjeles voltam, a héten pedig délutános. Ha a mostani 2 csajszi mellett maradok csapatban akkor szupi lesz :) Sokmindnt tanultam már a héten.

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: