Új privát üzeneted érkezett!

jajj csajok én annyira meghatódtam , úgy örülök Nekik !!!!!!!!- meg persze minden új babának !!!!

Kép
zsrit
 
 


SZILVEEAA!!!!!
GRATULÁLOK A KIS SZONJÁHOZ!!!!!!!!!!SOK TEJCSIT ÉS EGÉSTSÉGET NEKTEK!!!!! +++++++++++++

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Tyűűűű!!!

Gratulálok kicsi Szonjához!!! Jó egészséget és sok boldogságot!!!


És várjuk a tippeket, hogy ment ilyen gyorsan ;)

chardonnay
 
 

 
 

Screen,Őzike!
Nektek már csak 2 nap!!!!Lehet ti lesztek az elsők,akik túlhordjátok a babót?? :roll: :roll: Nem kéne! :lol:

De jó már Szilveeaanak!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sztercsi!
Miért is robogsz a boltba tejcsiért?Csak nem tejbegrízt akarsz csinálni??? :oops: :oops: :lol: :wink: :wink:

Screen!
Nem álmodnád meg így a többi babát is??? :oops: :lol: :lol: :mrgreen:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Köszi lányok mindenkinek a megnyugtatást,kivéve Screen amit Te írtál nem túl bíztató.De most pont jól jön,hogy este dokihoz kell menni.

Datolya köszönöm szépen.

Sztercsi nyugtalan láb ,Nekem azért is kell szednem a megne b6-ot.
ezt nemtudom meddig szedhetem este azt is megkérdezem.

Anyabébi az Én Anyukám is aggódik ha délig nem telefonálok.
Babás képek nagyon aranyosak mindig könnyet csalnak a szemembe.

Pattogó a pocakod nem semmi.Meddig szeretnéd növeszteni? :wink:


Kkia jó nagyon a történet.


Monica Lányodnak mielőbbi jobbulást kitartás.


Betty innod sem kell és elkábulsz ez aztán a jó. :D :D
Csoki miatt sajnállak nagyon de nyugi csak kapsz másikat és azt már meg is eheted.


Vcsibe gratula az eredményekhez.

Gnemoni sajnálom nagyon a lábvizesedésedet az enyém nem volt ennyire durva de már el is múlt.

ParisEszti nagyon szépek a ruhák.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


szilveeaa nagy gratula Szonjához!! Sok boldogságot nektek!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


SZILVEEAA NAGY GRATULA A BABÁHOZ,GYORS FELÉPÜLÉST ÉS SOK SOK TEJCSIT KIVÁNOK.PUSZI.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Vcsibe Neked aztán villogtathat az ember tegnap mikor mentél dokihoz,de észre sem vettél.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sms Judytól!!!!!!

"Tegnap 10 óra 32 perckor megszületett Dominik!2970 gramm és 49 cm és gyönyörű!Imádom!Nem vagyok még valami erős,kemény ez a műtét,de alakulok!Lehet,hogy már pénteken hazamehetünk!Mindenkinek jó egészséget kívánok,aki pedig még ezután kerül sorra megy a drukk 1000-rel. Puszi:Judy"[size=18][/size]

Itt is had gratuláljak Nektek!Vigyázz magatokra!Puszi!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szilveeaa, ÓRIÁSI GRATULA, szupergyorsak voltatok!!!!
Sok boldogságot!!!

Kép
screen
 
 


és GRATULA JUDYéknak is!
Nagyon sok boldogságot, gyors felépülést!


Baby boom!!!! :lol:

Októberre marad valaki?? :?: :wink:

Kép
screen
 
 


Judy nektek is hatalmas gratula!!!

Micsoda babaeső.
:lol: :lol: :lol:

Fáj a fejem.. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kicsike,
nem akartalak megijeszteni, Isten ments.
A leírásaid alapján rád inkább az illik, amit Datolya írt.
Ez a csaj az egész testén mindenhol viszketett.

Kép
screen
 
 


Pattogó:
front.

Kép
screen
 
 


Judy, gratulálok Dominikhez, és gyors felépülést kívánok!

Szilveeaa, sok boldogságot és tejcsit kívánok, nagyon ügyesek voltatok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hidegfronti hatás kezdődik, de ma még csak a legérzékenyebbeknél jelentkezhetnek az erre utaló tünetek: csökkent koncentrálóképesség, levertség, vérnyomáscsökkenés.

Kép
screen
 
 


screen: én szeretnék októberre maradni. :lol: :lol: Már csak 2 nap és október.. :roll: :lol: :lol: Elkezdtem szedni a homeós bogyókat. Apus erre beparázott, hogy nehogy előbb jöjjön. Bár szerinte hülyeség a homeopátia. Én sem szeretném, ha túl korán jönne Bencus. Úgy 2 hetet még kibírok egyben.. 8) 8) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szilveeaa! Nagy gratula a gyors szüléshez! Sok boldogságot!

Judy! Neked is nagy gratula! Gyors felépülést a műtéthez! Sok boldogságot!


Ekkora babybumm! Majd mi tartjuk itt a frontot! Ugye csajok a hónap végéről???????
Vendég
 


Levertség még nincs, csak fejfájás.. :? De a mai ebédet nem fogja keresztülhúzni. :twisted: Sörben sült csülök, kukoricás rizzsel, utána meg almás süti. Kép Mostmáraztán lesz..rom a kilókat.. khm.. :roll: :roll: :roll: :oops: 8)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó:
szerintem attól nem fog előbb jönni.
Itt vagyok én, élő példaként :lol: :lol:

off topic: tudjátok, h a leandert és a bougenvilleat mikor kell bevenni?

Kép
screen
 
 


Gratula Szonjához és Dominikhez .

Én egyre irigyebb vagyok. :shock:

Screen:
Én még biztos maradok októberre és Vajaskenyeres-szalonnás Bobó is de csak azért mert annyira akar szülni :mrgreen: , babázni énis énis, de szülni kevésbé :)

Sztercsi: mi aza nyughatatlan láb?
anyabebi
 
 


screen! Köszi!Akkor nem csak az alvásnak és a huhogásnak köszönhetem a mai nyomi állapotom. Éljen!

Korábban a hidegfrontoknál a fejfájástól gondolkozni nem tudtam. Sikerült vmi saját agykontroll gyógyítással megszüntetnem(na ezt máig nem értem, de legalább nem fáj a fejem).
Pénteken jön a nagy hidegfront? Mert most keményedek tisztességesen. Szegény férjem parázik, mindíg kérdezi: "az nem baj, hogy keményedik a pocid?"
Vendég
 


Pattogó: sörben sült csülök receptedet leszel szíves közölni, meghalok a csülökért vagy 4 hónapja :shock: :lol:
anyabebi
 
 


Eszti hol vagy?
anyabebi
 
 


Anyabebi!
Olyan mindíg mozoghatnéka van a lábadnak. Kicsit oolyanhoz hasonlít, mint a lábgörcs utáni állapot.
Ja, 1 nappal vagyok ám csak előtted! Csatlakozom a "Vajaskenyeres-szalonnás Bobó"-hoz :) :)

Azta!!! Most vettem észre, hogy míg itt ülök, dagad a lábfejem.
Szegény Gnemoni! Egyből ő jutott eszembe! Tényleg! Merre van!

Pattogó!
Azt hiszem befizetek hozzád menzára! :P
Áhh, csak a Bence nő neked, nem te hízol. De összehasdonlítottam a korábbi fotódddal, sajna nem ment lejebb a pocakod. Hiszen alapban lent van. Mit karattyolnak össze a falusi vénasszonyok?
Vendég
 


Eszti NST-n és Terhesgondozáson van, kicsit sokan szoktak ott lenni!
Vendég
 


Hello Csajok!

Először is: NAGY - NAGY GRATULA SZILVEEEÁNAK ÉS JUDYNAK A CSODÁLATOS BABÁKHOZ!!!

Ma ha lehet antiszocabb vagyok az ultra-antiszocnál is :roll: szinte egész éjjel nem aludtam, de egyszerűen nem értem már mi a bajom, nem fáj semmim, álmos vagyok és NEM TUDOK ALUDNI!!! Kb. éjfélkor aludtam el, fél 2-kor pisijárat és onnantól nem aludtam. 6-kor keltem az NST miatt. SZERINTETEK??? Komolyan már azon aggódom, hogy kikészülök a fáradtságtól, mire szülnöm kell :?

NST- n minden oké volt, kórházi ügyeletes főorvos megnézte az eredményt, vasárnap kell legközelebb mennem. Mondjuk a kislányom nem volt túl aktív, agyon molesztálták, nyomkodták, hogy nehogy meg kelljen ismételni a vizsgálatot. Persze azóta meg sem áll :roll:
Na utána mentem a terhesgondozóba, ezer ember, rövidített rendelési idő és nem is az a doki volt, akihez menni akartam. Már majd' bepisiltem, éhes voltam, minden bajom volt, egy órája ott ültem már és még a kiskönyvemet sem vették be. 10-kor otthagytam az egészet a büdös francba, várjon akinek 2 anyja van! Majd elmegyek holnap, akkor felkészítem az idegeimet az ücsörgésre és nem mellesleg nem lesz időre megbeszélve a TV-sekkel, hogy jönnek. Mert emiatt is kellett jönnöm haza.
Azóta reggeliztem, teáztam, kicsit lenyugodtam. Ha kész a TV, és nem alszom be, megyek shoppingolok, az jót tesz a lelkemnek :D
Vendég
 


Sziasztok!!

AZTAA!!!!!!!!!!!!!
Micsoda hírek!!!!

Szilveeaa!!! HATALMAS GRATULA!! NAGYON ÜGYES VOLTÁL! :D

JUDY!! NEKED IS NAGY-NAGY GRATULA!! És mielőbbi felépülést! :wink:

Sztercsi!!
Sajnálom a te lábadat is.

Köszönöm az együttérzést mindenkinek. Hát ma már nem ennyire durva a lábam, igaz nemis nagyon vagyok aktív.

Pattogó!
Részvétem a fejfájás miatt. Amúgy ultra nagy a pocid. :shock:

Monica!
Mielőbbi gyógyulást a kislányodnak.Ezer gyógypuszi!!!

Őzike!
Fiacskádnak is jobbulást.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Eszti!!

Jó lett az avatarod! :wink:
Sajnálom az éjszakáidat. Pedig most kéne pihennünk. MOndom én aki hasonló cipőben jár. :roll: Bár én este 7-kor bedobtam a törcsit és aludtam kb. éjfélig. De onnan meeg óránként pisilni jártam. 2-től fél 5-ig meg kukorékoltam.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. De délután biztos alszom egy kicsit (akkor tudok a legjobban).

Akkor holnap megint mész? Szegénykém....... készülj hideg élelemmel és újságokkal.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szilveeaa!!!!!!!!! Ez csodás!!!!!!!! Nagy nagy gratula tőlem is!! Kaptál antibiotikumot Strepto miatt? És a kicsi? Az a fő, hohy jól vagytok mind a ketten!!! Gyors felépülést!!!! :lol:

Judy drága neked is gratulálok!! Látod minden rendben volt és itt a jól megérdemelt gyönyörű kisdfiad!!!!!! Most még gondolom feküdnöd kell..gyors felépülést neked is!!!

Screen, Jovana...hát igen már pénteken betöltöm a 40.hetet... ha kivárom...én már kicsit aggódom, a babó nem mozgolódik annyit, és a CTG is alacsonyabb frekvenciákon ugrált... csak ne legyen oxigénhiány... :roll:

A kisfiam továbbra is lázas, de nem az a magas, influenzaszerű. Mindenesetre nem hiányzott ez most :cry:

Kicsike...biztos semmi komoly, ne aggódj!!

Gnemoni!! Szerintem is jobb ha bemész a kórházba, a vizesedésre oda kell figyelni..

Eszti
Ne légy ideges 8) Itt a SOTén sztenderd 3 órát tart egy CTG és vizeletvizsgálat..Annyi a kismama, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük :wink:

Azt hiszem most kezdődik igazán :lol: Mindenki megy szülni, itt az október :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


JUDI NAGYON NAGY GRATULA NEKTEK IS ÉS SZINTÉN SOK TEJCSIT.PUSZI

azta micsoda babaeső. :D :D
Lányok ma Én is tök levert vagyok most már aludtam egyet délelőtt mert namtudtam nyitva tartani a szemeim.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Atyaééég! Egy kicsit visszafekszem és lemaradok a történésekről!!! :shock:

Szilveeaa,
szívből gratulálunk Szonjához! :D Fantasztikus ügyesek vagytok!!! :D


Judy,
hatalmas gratula!!! :D Sok boldogságot az egész Családnak, Dominik, Isten hozott! :D


Csajszik, ma Ki szül? :lol:
Na megyek, léptem NSTre...(mi még tuti egyben...)

tillidian
 
 


Gnemoni, Őzi kösz az együttérzést! Igen, holnap megint megyek, de talán ha tudok picit aludni, nem lesz olyan durva...

Tilli, én akartam ma szülni :roll:
Vendég
 


Őzi,
mennyi az az alacsony freki? Az általános, h az utolsó napokban csökken.
Nálam is már 140 alatt volt, bár tegnap extra mozgékony volt, ma délelőtt csendes.

Kép
screen
 
 


Móni, ezt találtam nekünk az álmatlanságról:

http://www.netbaby.hu/Article.aspx?id=520

Sejtettem én, hogy van valami turpisság ebben a nem-alvásban...én olyan jó alvó voltam!
Vendég
 


Őzi, kisfiadnak gyors gyógyulást! Szegényke...!

Nekem majdnem végig 140 és 160 között volt a frekvencia, de volt 130 körül is...kiscsajom aludni szeretett volna, de nem hagyták, még valami berregős izét is tettek a hasamra egy pár másodpercre amitől úgy megijedt szegény!
Vendég
 


Sziszkó!
Nekem is ma jött meg a babamama tudakozós kártyám :)

Eszti!
Akkor reggel próbálj 8-ra menni a Terhesgondozóba. Hátha, bár így is 1 óra, ha nem több. Én is kinlódva megyek oda, bár nekem csak a táppénzespapír kell, ami hamarabb megvan.
Ez a netbaby oldal tetszik :)

Őzi:
Igen, itt az október. Én arra leszek kíváncsi, ki fog időben szülni. Eddíg nem jött be. Bár most jön Screen és Jovana
Vendég
 


Majdnem szívinfarktust kaptam!

Az ablak mellett ülök és a szél levitte a muskátlit az ablakból! :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Sztercsi, 8-ra semmiképp nem tudok, mert el kell vinnem Rolit dolgozni, ha kell az autó, de mindegy, mert holnap nem kell időre menni máshová, úgyhogy lesz időm várakozni...

Muskátli :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Szilveeaa!!Gratulálok a kicsi Szonjához!!!Jó egészséget nektek,és sok-sok tejcsit!

Judy!Isten hozta a kis Dominikot!Gratulálok!!!!

Őzike!Jobbulást a kisfiadnak!!!
Kicsike,én is kíváncsi vagyok,mi lehet ez a pöttözés!Majd írd meg,mit mondott a doki!
Gnemoni,szegénykém nem szép az a két láb,de remélem most még többet tudsz pihenni!
Moncsiéknak is drukkolok.....
Én ma nem akarok még szülni!!!!!!Egyedül leszek itthon éjszaka Pannival.Remélem a hidegfront meg sem kottyan nekem...
Ráadásul Panni egész reggel itt kotyogott a fülembe,hogy a tesóka kibújik,és itt az ágyikója....stb.Kérlek szépen,még ma ne bújj ki tesóka!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Kicsike,pöttyöt akartam írni.... :oops:

Kép
Kép
zanikó
 
 


zanikó,
tesóka benntmarad! :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Tegnap írta valamelyikőtök,azt hiszem Csibe,hogy náluk 5000 ft egy NST!Hát ez nagyon brutál! :roll: :roll: :roll: :roll: :shock:
Vagy ez magán úton megy? :?: :?: :?:
Nálunk se az sztk-ba,se a kórházba nem kell érte fizetni!
Szépen néznénk ki,még erre is heti ezreket kiadni! :shock: :shock:

Sztercsi!
Muskátli..... :evil: Itt ülök a nagy csendben,én is halálra rémülnék! :shock:

Eszti!
Együtt érzek Veled!Én a péntek délelőttömet fogom a sztk-ban tölteni! :evil: :evil: :x

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Itt is fúj a szél nagyon.
Lehet hogy nekem is elviszi a muskátlim? Sajnálnám mert a gyerek nevelgeti (azóta virágzik :)).

Na megyek lefekszem csak benéztem van-e helyzet :)
anyabebi
 
 


Anyabébi!
Látod még a muskátli is kivirágzik a fiad láttán! :lol: :lol: :lol:
Nem csoda! :lol: :lol: :wink:
Jó pihit! :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hazaértem... Fáj a fejem, a derekam, a hasam, a lábam. De a husit odaraktam sülni. nyamíííí. Egyébként sörben sült csülköt most csinálok először. A recept tök egyszerű. Egy db csülök, bőre bekockázva ( na ez az amit totál elfelejtettem... :roll: ), bedörzsölve sertéssült fűszersóval, fél liter sör alá és be a sütőbe. Én zacskóban sütök minden husit, így nem mert alá a fél liter sör, csak kb egy kis doboznyi. Hagytam benne állni 2 órát. Majd meglássuk milyen lesz. Remélem nem lesz nagyon sör íze, mert a sört utálom. :roll:

mrsparis: ezt a car napot. Sajnálom. Remélem holnap jobb lesz. :D

Nekem holnap lesz car napom.. Korábban viszem Vivit oviba, aztán rohanás a 8 órás vonathoz, fél 9-re vácon vagyok, onnan dombra fel lehetőleg 3/4 9-re, mert 9-ig van vérvétel, aztán NST aztán nőgyógyászat, aztán át a kórházba főorvost kajtatni aki aláírja az nst-s papíromat, aztán haza. Már előre fáradt vagyok.. :? :? Még jó, hogy mindenki azt szajkózza, hogy nehogy megszüljek előbb, de mégis az utolsó hónapban kell a legtöbbet rohangálni. Nem értem komolyan. Mindegy.

Ja és Őzi: jobbulást a fiadnak! :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Eszti!

Köszi a linket. :wink: Hasznos volt.

Zanikó!

Ne izgulj!! Ma nem fog kibújni a kistesó. :wink:

Őzike!

Tudom, hogy a kórházban jó helyem lenne, és biztonságban lennék én is meg a babóca is. DE!!! Annó a kisfiammal 2 héttel előbb benn voltam már a kórházban és a depresszió határán voltam már mikor megszületett Atika. Tök szar érzés volt hogy körülöttem már mindenki megszűl és megy haza az édes kis "csomagjával", én meg még mindig 2in1. 4-szer vagy 5-ször jöttek új szobatársak......... szóval ezt újból nem akarom. Meg a másik, hogy itthon lesznek a fiúk egyedűl. Segítségünk nincs. Szüleink még dolgoznak és ráadásul 120 km-re vannak tőlünk......
De egyenlőre nem gondolok bele hogy huzamosabb időre itt kell hagynom őket. Majd holnap kiderűl mit fog mondani a dokim. Reménykedem abban hogy nem fektet be, mivel a vérnyomásom rendben és fehérje sincs a vizeletemben. :)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szilveeaanak Szonjababához sok boldogságot, sok tejcit és hosszú életet kívánok!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Szilvi: Óriási gratula a kis Szonjához, nagyon ügyesek, és gyorsak voltatok! Jó egészséget, és sok-sok tejcit Nektek!

Judy: Neked és Dominiknak is nagy-nagy gratula! Neked gyors felépülést, a kis Dominiknak pedig sok-sok tejcsit!

Sztercsi: Nyughatatlan láb nekem is van, leginkább akkor, amikor el tudnék aludni... :evil: :evil:

Anyabebi: Az oké, hogy októberre maradunk, de én az elején akarok lenni!!! :roll: :roll: :lol: :lol:

Uh-n minden rendben. Méreteink:
BPD:9 cm
HC:31 cm
AC:32 cm
Fl: 7,3 cm
Becsült súly: 2890 gr. :shock: :shock:
Mondtam is doktorbácsinak, hogy nem nagyon szeretném már hízlalni. :oops: :oops: :roll: :roll: :D :D
A méhszájam: 2100-as, amit mindjárt visszakeresek itt, hogy mit jelent. Nst majd jövő héttől. Viszont véreztem, ahogy megvizsgált, és még most is vérzek. Nem nagyon, de akkoris. :twisted: Azt mondta, hogy ha egy kicsit vérzek, az természetes, de meddig kicsi és természetes? Tudja valaki? Légyszi segítsetek!!!
na megyek eszek valamit.
Puszi
bobóbaba
 
 


Gratulálok Judynak a kis Dominikhoz!!!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: