Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is leírom a történetünket. 2013. július 4-én megszületett kislányunk, Timi. Császárral szültem. Aztán szerettünk volna neki egy kistesót, első próbálkozásra össze is jött, de sajnos a 21. hét végén el is ment, meg kellett szülnöm :( Dec. 3-án délelőtt volt egy kis véres folyás, bementünk a kórházba ahol vizsgálat után közölték hogy nagy a baj, hüvelybe boltosuló burok, 2 ujjnyira nyitva a méhszáj. Azt mondták ez már egy előrehaladott folyamat, nincs mit tenni, műtétet javasoltak. Aznap du. 2-kor befeküdtem, oxi nem hatot, volt burokrepesztés, ami nehezen sikerült, aztán mondták hogy aludjak, pihenjek majd másnap hajnalban kapok durvább cuccot, ami meghozza az erősebb fájásokat. Pihenni nyilván nem tudtam, másnap délelőtt született meg a baba, a dokik összenéztek és meglepődtek hogy már nem él, hogy is élt volna szegénykém, mikor még előző du. megvolt a burokrepesztés :( Megszenvedtem rendesen, sima szülésem még nem volt, de így hogy utána nem volt baba..iszonyú nehéz volt. Január végén megyünk szövettanra, meg 6 hetes kontrollra, kíváncsi leszek mit mondanak, hogy lehet-e tudni miért történt ez és hogy mennyit kell várnunk. Az biztos hogy tényleg nagyon nehéz ezt feldolgozni már ha fel lehet. Nekem megnehezítették azzal ahogy bántak velem, rám csukták az ajtót, mondták hogy kiabáljak ha van valami, nem hallották a kiabálást, többször 2 órákra magamra hagytak, hangosan nagyvetélőnek hívtak, szóval szörnyű volt az egész. Kaptam a férjemtől egy karkötőt, vettem rá egy angyalkás medált ami Rá emlékeztet, most hogy eltelt pár hét kicsit könnyebb, de nincs nap, óra hogy ne jutna eszembe a kis drágám :( Szeretnénk egy kistesót mindenképpen, szóval kivárjuk amennyit kell és próbálkozunk. De én sem gondoltam hogy ennyien vagyunk...Sok sikert mindenkinek! Ildi
ildike1984
Veresegyház
 
 


Ó lányok szörnyen sajnálom. Sok erőt Nektek!
Ildi el sem tudom képzelni min mehettél keresztül... Ilyenkor "szerencsésnek" érzem magam, hogy korábban történt.
Kitartás!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Rozsabimbo köszi a drukkot ;)
Szuper, hogy ilyen simán rendeződni látszik a ciklusod.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 

 
 

@gabelila: "Ó lányok szörnyen sajnálom. Sok erőt Nektek!Ildi el sem tudom képzelni min mehettél keresztül... Ilyenkor "szerencsésnek" érzem magam, hogy korábban történt.Kitartás!"


Gabelila köszönöm, hát igen, abba a kórházba nem szülök majd, az biztos, már csak a rossz emlékek miatt sem. A bánásmód csak nehezítette a dolgokat. Senki nem mondott semmit, a végén úgy kiabáltam hogy kijött valami..és nem hallották meg csak harmadszorra. Kiderült hogy csak vér volt, ezt eljátszottuk kb. 3x. Egyedül voltam, férjem itthon a gyerekkel, de így utólag azt mondom jobb volt így, nem lett volna jó ha így lát. Enélkül is eléggé kivan..
Mielőtt elkezdtem fórumokat olvasgatni, azt hittem hogy a többség nem akar egy ideig gyereket, de megkönnyebbülve olvastam hogy nem velem van a "baj", nem csak én szeretnék minél hamarabb kismama lenni újra! Bár nagyon félek hogy mégegyszer megtörténik, de ugye ezzel sem vagyok egyedül. Örülök a + tesztednek, reméljük jó híreket mond a doki, drukkolok!!! Vigyor
ildike1984
Veresegyház
 
 


Először is Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet kívánok! :)

Sokat dolgoztam meg ugye a Karácsonyi készülődések,főzések,sütések...szóval picit el voltam havazva azért nem kukkantottam be.Visszaolvastam mindent azért. :)

Gabelila drukkolok nagyon ;)
Rózsabimbó örülök h a ciklusod rendeződött.Az enyém sajna még nem jött meg,most pénteken lesz 5 hete a hogy mútöttek.
jan 5.-rekértem csúsztatva a konrollt,de meg kell majd kérdeznem majd a dokit hogy normális e hogy fájdogál ill szúr "akkor".
Valaki esetleg tapasztalt ehhez hasonlót?Remélem hogy semmi komoly csak később regenerálodom.

Lilypie Pregnancy tickers
pandicska
 
 


Pandicska jó, hogy

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Na szóval... :)
Pandicska jó, hogy jelentkeztél.
A doki aki műtött azt mondta átlag 4-6 hét az első vérzés, nekem kicsit több, mint 7 hét volt.
A szúrás mondjuk nem jó kérdezz rá mindenképp a dokinál lehet pici gyulladás.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Szia Ildike! Nagyon sajnálom ami veled történt. Szörnyű lehetett ezt így átélni... :( Kitartást és sok erőt, s mielőbbi felépülést kívánok neked!

Kedves littlebiscuit, olvastam a te sztoridat is. Szörnyen sajnálom ami történt. Azügyben nem tudok neked véleményt/tanácsot adni, hogy vajon nehezítő tényező e párod kora például. A dohányzás szerintem is mindenképp az. 

Én 24 éves vagyok, párom pedig 28 de én is elgondolkoztam a kivizsgáltatáson a történtek után.... nekünk első baba lett volna szintén. Aztán ahogy múlik az idő, most már úgy gondolom csináltatni szeretnék egy komplex hormonokra kiterjedő vérvizsgálatot, hogy az mutat e bármi hiányt vagy ilyesmi, s meglátjuk mit mond az orvos. Mást egyelőre nem erőltetünk. 


Lányok, mi újság a többiekkel? Gabelila, rozsabimbo, bogianya, menthe? Bocsánat ha valakit kihagytam, ahogy nézem sajnos egyre többen vagyunk itt sorstársak...

Remélem minden rendben veletek. Vigyor

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Szia Moncsy! Köszönöm szépen, kitartunk, nem könnyű de én is azt érzem hogy ahogy lehet/szabad rágyúrunk a dolgokra, mert nagyon szeretnénk kistesót a kislányunknak. Annyira várta..simizte a hasam, mindig kérdezte hogy rugdos-e vagy mit csinál odabent..az uh-képet sétáltatta és mondta hogy "gyere kistestvérke". :( Szóval nem hagyjuk annyiban a dolgot, csak jöjjünk helyre kicsit. Én is gondolkozok vizsgálaton, de megvárom a szövettan eredményt, hátha mondanak valamit (jan.25.).
Nekem 4-én lesz 4 hete, kíváncsian várom hogy mikor jön meg... Igazából mostanában az egyetlen elfoglaltság ami érdekel, az ez a fórum, olvasgatom hogy ki hogy dolgozza fel a dolgokat, kivel mi történt, és teljesen át tudom érezni mindenki bánatát, most pláne hogy velem is megtörtént :( Még messze a vége, csak 2011-nél járok, vajon azóta az "akkori" csajszikkal mi lehet..hátha időközben kiderül. Nagyon sokan vagyunk, nem gondoltam volna...
Ti hogy vagytok?
ildike1984
Veresegyház
 
 


Sziasztok!
Mielőbbi testi lelki felépülést, egészségben, szeretetben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek.
Eleinte én is gondolkoztam kivizsgáláson, de meggyőzött, hogy a dokim azt mondta nem szükséges. December 22-én teszteltem egy nagyon halványat aztán 28-án egy jól láthatót.
Ugye azt mondta a dokim, hogy amint pozi a tesztem menjek és ír progeszteront biztos, ami biztos.
22-én beszéltem vele telefonon. Külföldön van csak január 2. hetében jön haza. Jól vagyok, egy kis mellfeszülésen és hányingeren kívül szerencsére semmilyen aggasztó tünetem sincs. Majd 13-án vagy 14-én megyek hozzá.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gmoncsy1991:


Köszönöm, hogy rám kérdeztél, kicsit gátlásom van ide írni, mert olyan szuperül vagyok, és a baba is, sokat rugdos, már látszik a hasamon, szoktam nézni, ahogy hullámzik. De talán reményt is ad azoknak, akik veszteségen mentek át. (Röviden, 40 éves vagyok, első babát várom, tavaly két babát veszítettem el, a 10. és a 16. héten.)
Jan. 4-20. között terheléses (cukor) vizsgálatra kell mennem, 26-án pedig a dokihoz. 

Gabelila, örülök veled együtt, kívánom, hogy minden rendben legyen, ahogy mindannyiótoknak, szívből a legjobbakat az új évre!

menthe
 
 


Sziasztok!

Kivel mi újság?
Nekem ma úgy tűnik megjött, holnap lesz 4 hete hogy műtöttek (21. hét végén).
Aztán meglátjuk meddig tart, milyen erős lesz, kíváncsi leszek.
Holnap reggel mennék vérvételre, nem tudom mennyire befolyásolja az eredményt...
A házidoki küldött, mert nagyon alacsony a vasam alapból is, a műtét után meg mivel sok vért vesztettem pláne gáz lehet a helyzet. Valószínű egy ideig szedhetem a vasat megint.
Lelkileg egyébként egész jól vagyok, tényleg igaz hogy nem szabad elhagyni magunkat, jó ha kibeszéljük a dolgot magunkból és sírunk, ha jól esik.
Aztán meglátjuk mit mondanak a 6 hetes kontrollon meg a szövettannal kapcsolatban.
Remélem nem kell túl sok időt várni a próbálkozással.
Megkérdezem azt is, hogy nálam ajánlott-e valami vizsgálatra menni, mert nekem nem a babával volt a baj, "csak" valamiért a hüvelybe boltosult a burok és nyílni kezdett a méhszáj.
Úgy tűnik nekem is megszűnik a munkahelyem, abban bízom hogy nem jogutód nélkül, és nem jövök ki nagyon rosszul a dologból...
ildike1984
Veresegyház
 
 


@gabelila:


 Jan 2.-án megjött azt hiszem bár elég erőtlen..az 5-i időpontomat átkértem 13-ra,úgysem tud a doki így megvizsgálni.
Mindenképp szóba hozom a dolgot lehet hogy igazad van.



Lilypie Pregnancy tickers
pandicska
 
 


Ildike voltál vérvételen? Mikor mész az eredményért?

Csajok már fél siker, hogy megjött. Pandicska idő kell a nyálkahártyának míg a műtét után regenerálódik sztem attól is lehet gyengébb.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Igen, megvolt a vérvétel, csütörtökön lesz eredmény, szóval aznap du. viszem is a házidokihoz. Vasat biztos ír majd, aztán a többit meglátjuk.
Remélem nem befolyásolja az eredményt hogy megjött, bár reggel szinte semmi nem volt. Már kezdtem én is aggódni hogy nem is rendes mensi mert tegnap este átment barnázásba, de aztán ma már jobban fájt a hasam és kicsit jobban belendült a vérzés. Meglátjuk..
De egyik ismerősömnek aki a 17. hétben vetélt el azt mondta a doki hogy a gyengébb vérzés is jó, lényeg hogy van valami..hát nem tudom.
Azon gondolkoztam, hogy vajon ha pl. méhszáj probléma van nálam akkor egyrészt meg tudja-e mondani a doki így hogy nem vagyok terhes, másrészt egyáltalán lehet hogy ilyen gond van ? Kislányomnál nem volt semmi gond.. Azt leszámítva hogy császáros lett a végén.
Szóval vannak még kérdések bőven.
A várakozás alatt meg beiktatok egy fogorvost is, mert az egyik első fogam elég ramaty állapotban van, koronát kéne rá tetetni.
Gabelila, írj majd ha voltál dokinál, pikk-pakk itt lesz a jövő hét! :)
Reméljük csupa jó hírt mond majd! Hányingered nincs még?
ildike1984
Veresegyház
 
 


Köszi én is bízom a jó hírekben, majd írok. Hát ma reggel és este is kidobtam a taccsot szerencsére napközben nem volt nagyon hányingerem. Jó lenne ezzel a napi max kettővel megúszni :)
Érdekes nyáron nem volt ennyire hányingerem hányni egyáltalán nem hánytam. Igyekszem jó jelként felfogni. :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


:) Hát nem tudom..
Kislányom nyári gyerek, nála "csak" durvább hányingerem volt, most szintén. Szóval ez sem mérvadó ...
Egyébként nekem jobb volt mikor a terhesség elején tél volt, mert ha hányingerem volt, jól esett a kinti hideg levegőből nagyokat szippantani. Nyáron meg a dög melegbe hát..ott nem esett jól semmi.
Jaj csak telnének gyorsabban a hetek...
Na meg persze jó lenne a jövőbe látni hogy mi lesz, hogy lesz...
ildike1984
Veresegyház
 
 


Menthe, szerintem írhatom magam és a többiek nevében is, hogy mind örülünk neked és persze a többieknek is akik itt vannak köztünk, de már öszejött nekik és kismamák :) és persze kíváncsian (legalábbis én) várjuk a fejleményeket, minden rendben van e veletek, hány hétnél jártok, mekkora a baba, mit mond a doki, stb. :)

Nagyon remélem, hogy néhány hónapon belül én is ilyen szuper híreket írhatok majd nektek és megoszthatom veletek is az örömöm. 

Nekem most lett vége pár napja a 2. menzeszemnek, így ez a 3. ciklus végülis, aminek egyébként örülnék, hisz már nemsokára próbálkozhatnánk, de sajnos a munkehelyem elvesztése közbe szólt :(
Így most ez miatt eléggé letört vagyok ilyen téren, de remélem sikerül hamar találnom mást, s aztán hajrá... :)


Gabelila, menthe, kismamák... Ti szedtek most valamilyen terhesvitamint vagy egyéb mást?
Illetve csináltatok valamit kicsit is "tudományosan"? :) Ha nem vagyok túl indiszkrét :) (Együttlétek gyakorisága, LH teszt, ovu belövése vagy bármi...?)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Napi 1 Czeizel 1-et és 1 magne b6-ot szedek. Nyáron lh teszteltem, de most nem. Mióta abbahagytam a fogamzásgátlót éreztem a peteéréseket. Szóval semmi tudomány együttvoltunk amikor jól esett kb 2-3 naponta utána 5-10 percig feküdtem. (A peteérést valószínűleg jól "körbelőttük.") Semmi gyertyaállás vagy egyébb trükk sem volt. :)
Úgy tűnik nagyon szerencsések vagyunk.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gmoncsy1991:
Nagyon aranyos vagy hogy gondolsz ránk!!
Mi is jól vagyunk,hatalmas bulik vannak odabent,ami nagyon megnyugtató! Most tatunk a 23.héten.Ha fájdogál,feszül a pocak,vagy tudom hogy menőkés napom lesz,,beveszek egy 250 mg-s magnéziumot az segıt.Gravidát szedek még,de csak mikor eszembe jut,2-3 naponta.A védőnő azt mondta nem kell ,a doki meg azt hogy szedjem.Így szedem is meg nem is :-D :-D
A "tudományosság "nálunk annyiban merült ki,hogy ciklus közepén tutira voltunk együtt,szerencsére többre nem volt szükség,mindkétszer elsőre sikerült.
Nagyon sajnálom hogy ilyen gáz van a melóhelyeden...babaproject nélkül is rémes lehet megélni... :-( De ne aggódj,biztos gyorsan rendeződnek a dolgok,és megy majd minden mint a karikacsapás!! ;-)

Ildike!!Borzasztóan sajnálom,és együtt érzek Veled!!!Amikor olvastalak alig múltam 21 hetes... Szinte a Te fájdalmad éreztem... :-( De örülök hogy jobban vagy!!!Gyors regenerálódást és mielőbbi probléma mentes várandósságot kívánok!!!

Pandicska Gabelila puszi nektek is!!! :-)
Gabelila olvaslak ám a szeptemberiben!!! ;-)

anne80
Vác
 
 


Sziasztok!
Csak most sikerült lelkileg eljutnom oda hogy írjak. december 17-én sajna megműtöttek, nem fejlődött a baba és szívhang sem lett. Ráadásul műtét után 5 nappal rosszul lettem és 23-án még egy műtétre volt szükség, mert valami szövet bent maradt. Nem tudom mire lehet ezt lelkileg feldolgozni, aludni még mindig nehezen tudok, rengetegszer felébredek éjjelente.
Viszont tapasztalatok érdekelnének, ki mennyit várt és mikor sikerült ilyen műtét után teherbeesnie. Az orvos 3 hónap várakozást mondott. De hallottam olyat aki csak 2-őt várt és egyből sikerült neki.
Bizonytalan vagyok, majd jövő héten megyek kontrollra meg szövettani leletért.
Még egy kérdés a menstruácioja kinek mennyi idő jött meg először rendesen?
köszönöm
larissa88
Sopron
 
 
 


@larissa88:
:-( Sajnálom és együtt érzek!!
Azt hiszem május 13-án operáltak(bocsánat,a napra nem emlékszem)8 hetes voltam.Pontosan 28 nap múlva menstruáltam először.Az utolsó vérzésem pedig július 29-én volt.Jelenleg a 23.hétben vagyok.Kisfiunk az első adandó alkalommal megfogant.Nekem is az egyik orvos 2 a másik 3 hónapot mondott...
A legfontosabb szerintem hogy próbálj megnyugodni!!A szervezet gyorsan regenerálódik!!Aztán ha késznek érzed magad vágjatok bele!!Minden tendben lesz!!Kitartás és fel a fejjel!!! ;-)

anne80
Vác
 
 


@gmoncsy1991:


Köszönöm. Én Femibiont szedek, mellé D vitamint, magnéziumot és kálciumot külön. 
Az együttlétekről: nem sok volt, mert az első trimeszterben a doktornő mondta, hogy nélkülözzük az előzmények miatt, aztán meg nemigen ment, félt a férjem, én is. Talán mostanában javult kicsit, de nem gyakori.

menthe
 
 


@larissa88
Sajnálom, hogy így alakult, kitartás!
Ha a műtétet számolom 1. napnak akkor az első ciklusom 51 napos volt.
Nekünk az egyik doki 3 ciklus szünetet javasolt, az akinél a 2. ciklusban voltam azt mondta nem szükséges védekezni, mert ha valami nincs még rendben úgyse fogan meg vagy ha meg is fogan nem ágyazódik be stb. Mi a kockázat minimalizálása miatt úgy döntöttünk kivárjuk a 3 ciklust. Úgy néz ki ismét sikerrel jártunk elsőre a jövő héten megyek dokihoz.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Gabelila, akkor tényleg szerencsések vagytok :) Csak legyen rendben most már minden. Szorítok nagyon :) Várom a fejleményeket majd ha már voltál dokinál, hogy mit mondott :)

Anne80, szorítok értetek is hogy minden rendben legyen :) És remélem nekem hamar lesz melóhely aztán belevágatunk újra  mi is... :) 
Nekem a mostani doki nem mondta hogy melyiket ajánlja terhesvitaminok közül, csakhogy szedjem már a próbálkozások előtt 1-2hónappal.

 Larissa, nagyon sajnálom ami veled történt! Kitartás! Neekem a műtét napjától számolva az 50.napon jött meg először, aztán pedig 31 napos lett a ciklus. A 3. vérzés még nem volt azóta.

Menthe: A próbálkozási időszakra gondoltam, hogy volt e akkor valami "tudományos" :) De ezt az időszakot sem árt tudni hogy nálad pld mondta is a doki az előzmények miatt, hogy inkább ne.




Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat.
Hát lelkileg még nem vagyok túl rajt, nagyon rosszul alszom még mindig.
Jó olvasni hogy ilyen sokaknak könnyen összejött már a baba.
2 hónapot mindenképp várunk, a menstruációra kiváncsi leszek, mert a műtét utáni vérzés már elmúlt néhány napja, viszont tegnap meg tegnap előtt menstruácioszerű vérzésem volt de ma szinte semmi, volt valakinél ilyen?
Milyen vitamint javasoltok a terhesség rákészüléseként? Még kisfiam születése előtt és terhesség elején Béres Gravidát szedtem.
Köszönöm.
larissa88
Sopron
 
 
 


@gmoncsy1991:


Ja, akkor bocs, hogy a házaséletünk részleteivel szórakoztattalak. 

Hogy mennyit kell várni, arra mindenki mást mondott, az akkori (és a műtétet végző) orvos 2-3 hónap szünetet mondott, egy másik (de nem nála maradtam) minimum fél évet. Ugye már 40 éves vagyok, szóval a kor is azért bejátszott érzelmileg, bár nem a teherbeeséssel volt a gondom, mert az nagyon gyorsan ment.

Aztán mire próbálkozhattunk volna, jött egy heveny hasnyálmirigy-gyulladás és kivették az epehólyagomat, ami tele volt kővel, így az megint tolt 2 hónapot. Májustól próbálkoztunk, júliusban lettem terhes.

Annyi volt más, hogy novemberben vetéltem (2014), és rögtön utána terhesvitamint kezdtem szedni. A teherbeeséskor meg azonnal Utrogestant, amit az előző orvos nem írt fel, és azóta is rágódom rajta, hogy talán megmaradt volna a baba, ha kitartok amellett, hogy márpedig nekem az kell.

Larissa, együttérzésem, idő kell, míg egy ilyen fájdalmas dolog megtalálja a helyét az életünkben és a gondolatainkban.

menthe
 
 


Menthe, írtad, hogy novemberben a vetélésed után egyből elkezdted szedni a terhesvitamint. Szedted végig utána? 
Én is rágódom 1-1 dolgon az akkori dokim kapcsán... Még vévételre se küldött el... a kis barnázásra se szólt semmit... de tényleg semmit....  Fáj feltenni magamnak a plátói mi lett volna ha...?! kérdést....

Tényleg lányok! Ti hány hetesen voltatok először dokinál? S vérvételen? 

Egyébként ha már ott tartunk is majd, mi is biztosan tartani fogunk az együttlétektől nehogy baj legyen.... Sajnos én érzelmileg annyira összetörtem, hogy a műtétem óta csak egyszer voltunk együtt...  (najó ehhez azért az is hozzájön, hogy a szövettant és a kontrollt megakartuk várni... aztán meg mire lezajlottak ezek és úgy éreztem, hogy kitudok kapcsolni annyira... lebetegedtem nagyon csúnyán, s nemrég jöttem helyre...)


Ma hóforduló van hogy úgymondjam.... Pont 3 hónapja volt a műtétem... most hogy egyedül maradtam (párom éjjelre ment dolgozni) kicsit megrogytam megint. Gyújtottam egy gyertyát és Rá gondolok.... Időnként eszembejut hány hetes lennék már... Szörnyen fáj még mindig, csak néha háttérbeszorul annyira, hogy ne lássák... 

Szeretnék elkezdeni még januárba edzeni járni. Most már tényleg. Sajnos olyan depressziós lettem a történtek után, hogy édességbe és alkalmanként kisebb mennyiségű alkoholba folytottam bánatom  Sikeresen visszaszedtem amit tavaly nagy nehezen leadtam magamról.... De azt mondtuk 2016 a mi évünk lesz... úgyhogy hajrá, neki kell esnem, összeszedni magam. Helyre szeretném tenni az egészségi állapotomat, és ahhoz ez is hozzátartozik.

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett...

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Kismamák hogy vagytok?

S akik még velem karöltve várakoznak? Remélem mindenki jól van.

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Ó moncsy sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy!
Próbálj meg előre nézni tényleg vesd bele magad az álláskeresésbe és a sportba. Gondolj arra, hogy ezekkel mind mind közelebb kerültök egy egészséges babához.
Jól emlékszem, hogy rh- vagy és valamikor januárban kell menned ellenanyag szűrésre vagy keverlek valakivel?
Köszönöm én jól vagyok. A nyáron és úgy alakult, hogy most is betöltött 7. héten fogok először dokihoz menni. Vérvételen nyáron nem voltam. Most egyébként sokkal intenzívebbek a tüneteim. Tudom nincs két egyforma terhesség, de bízom benne, hogy ez jót jelent.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Gabelila, köszönöm kedves szavaid. Hálisten' most már azért ritkábban tör ennyire rám ez a borzasztó érzés.

Nagyon igyekszem. :) Szerintem jövőhéttől elkezdek lejárni terembe.... állásügyben sajnos nincs semmi fejlemény, lehetőség sincs túl sok ahova pedig jelentkeztem eddig nincs válasz egyelőre. 

Igen nekem van rh-s vércsopim, ebbe a hónapba kell mennem ellenanyagszint ellenőrzésre. 
Még sajnos beszélnem kell a volt főnökömmel is a mai nap de legkésőbb a hétvége folyamán, mert nem letütnk kifizetve, s ha nem lesz változás ezügyben akkor Munkaügyi Bíróság...


Szurkolok nagyon neked és a többieknek is :) Van már időpontod? Ne haragudj ha írtad fentebb, lehet elkerülte a figyelmemet. 

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Nagyon szurkolok gmoncsy.
Az első vizsgálatot megpróbálom sorbanállásos alapon az sztkban, ha minden igaz szerdán.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok!
Közben megvolt a vérvétel, nincs gyulladás vagy ilyesmi a műtét után, úgyhogy örülök! :)
Vasat kell szednem 1 hónapig aztán meglátjuk. Kicsit fel kell töltődnöm belőle, mert ahogy sejtettem eléggé hadilábon állok vele. Aztán várjuk a jan. 25-öt (szövettan és  6 hetes kontroll). Remélem pikk-pakk kitavaszodik és eljön a mi időnk is. Addig meg "türelmesen" várunk. :)
Szurkolok mindenkinek! ;)
ildike1984
Veresegyház
 
 


Ildike szuper, hogy nincs gyulladás!
Nektek mennyi szünetet javasoltak?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gmoncsy1991:


Rögtön utána kezdtem szedni, és azóta is szedem. Lelkileg is kapaszkodót jelentett, hogy teszek valamit az ügyért.
Nagyon sajnálom a fájdalmadat, de én is gyakran kiszámolom, hogy mikor a kisfiam fog születni, akkor lenne egy éves az előző.
Kívánom, hogy mielőbb enyhüljön a bánatod.

menthe
 
 


Nem javasoltak semmit, mert azóta nem voltam nőgyógyásznál. Ezért is várom annyira hogy mit mondanak a kórházban. Ahova terhesgondozásra jártam (Misszió, Veresegyház) ott az asszisztens min. fél évet mondott. Remélem a kórházban kevesebbet fognak mondani!
Na persze keresek majd egy normális helyet, Kistarcsára már csak a rossz emlékek miatt se megyek szülni. Na meg a régi uh gép miatt sem..
ildike1984
Veresegyház
 
 


Sziasztok! Jó régen jelentkeztem,a legutóbbi hozzászólásom óta igyekeztem mindent alaposan átolvasni.


Mi történt velem azóta? dec.10-én vetéltem el itthon. Gondolhatjátok, hogy a karácsony talán a legfájdalmasabb és legszomorúbb volt mióta az eszemet tudom. Azért mindemellett ahogyan teltek a napok egyre jobb lett, sírtam, engedtem, hogy fájjon, és jobb lett napról napra. 28-án visszamentem dolgozni, és így utólag azt mondom jól tettem. Szinte egy pillanat alatt visszarántott a való világba, hogy a dolgok folytatódnak, hogy a holnap pozitív dolgokat tartogathat. És megint tudok mosolyogni, viccelődni, újra élek. És én is csatlakozom a csapathoz, mármint akiknek megjött. Nekem most 26 napra. Jó volt olvasni, hogy másnak is esetleg kevesebb volt, nekem is pecsételgetett vagy 3 napig, ami nem jellemző, és a mennyisége is kevesebb volt. Így nem örültem még vérzésnek, hiszen ez a következő hónap egy új lehetőséget tartogat. Hátha! Pozitív vagyok, belevágunk, nagyon szeretnénk még egy babát. Gmoncsy Én kismama vitamint szedek, meg Magne b6 vitamint.


Gabelila szívből gratulálok! Hurrá, hurrá! Nagyon szuper ilyen jó híreket olvasni!


Gmoncsy kívánom neked, hogy rövid idő alatt találj egy szuper munkahelyet! Biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog.


Rozsabimbo köszönöm a kedves szavakat! De jó, hogy minden oké, beindult a ciklusod ismét. Akkor februárban hajrá!


Littlebiscuit sajnálom, hogy már két alkalommal is át kellett élned ezt a dolgot. Nagyon nem egyszerű ez, még ilyen kicsi terhességénél sem. Szerintem mindenképpen érdemes nekiindulni egy kivizsgálásnak minél hamarabb, hiszen ezek fényében lehet esetleg már úgy nekiindulni egy következő babának, hogy ha kell, akkor kapj meg mindenféle támogatást, akár gyógyszeres legyen is az. Keress egy megbízható dokit, akinél egy kézben lehetnek a dolgok.


Ildike nehéz könnyek nélkül olvasni a történetedet. Ilyen sok hét együttlevés után nehéz feldolgozni, azt, ami most még feldolgozhatatlannak tűnik. Nagyon sok erőt kívánok neked. Biztos vagyok benne, hogy van rendelve nektek még egy csodálatos kisbaba. Gondolok rád, így a távolból is nagy ölelés neked!


Pandicska biztosan rendben lesz minden, nyugi!


Menthe, de jó olvasni ahogyan a hullámzó pocakodról írsz. Nagyon örülök, sugárzik a mondataidból a boldogság! És ez így jó, ez szerintem itt mindenkinek csak erőt ad, úgyhogy mesélj csak!


Larissa sajnálom, átérzem a helyzeted. A rémálmok, a totál kimerültség emiatt. Borzaszto. Jobb lesz, hidd el!

Na legközelebb hamarabb jövök olvasni, és akkor nem lesz majd ilyen hosszú a mondandóm



Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Bogianya, köszönöm szépen a kedves szavakat!
Igen, nagyon nehéz volt, nekem dec.4-én volt a műtét, aztán mikor hazajöttem másnap a kislányunkkal elmentünk  a városi mikulásünnepségre, ahol énekelték hogy 'Nem volt még szebb karácsony'. Nehéz volt bőgés nélkül hallgatni a zenét...
De meglepő módon én is összeszedtem magam. Még nem tudom mennyit kell várni, mikor sikerül a tesó. Biztos végig fogom izgulni a terhességet, hiába mondja mindenki hogy nem szabad. Igyekszem majd, de hát egy ilyen eset után ki ne izgulna?
Drukkolok Neked is, remélem hogy hamarosan jó hírekkel jössz!
Én is nagy ölelést küldök! Vigyor
ildike1984
Veresegyház
 
 


Menthe köszönöm kedves szavaid. Nem könny ezt senkinek sem megélni.

Örülök, hogy csatlakoztam a fórumhoz, talán ez is egy kis kapaszkodót nyújt ahhoz, hogy ne maradjak a gödörben. Már azért lényegesen jobban vagyok minden téren mint a történtek után közvetlen... és ezt nektek is köszönetem! Csók


Bogianya, nagyon sajnálom a történteket! Hogy vagy mostanság? Köszönöm neked is a jókívánságod, kedves szavaid. Vigyor

Képzeljétek, holnap és csütörtökön is megyek állásinterjúra, szorítsatok hogy legalább ez összejöjjön minél előbb  Hiszen tudom, ha ez sikerül akkor egy lépéssel közelebb kerülünk a babához is... Vigyor

Gabelila, Holnap szerda.. vagyis őhm már szerda van amikor ezeket a sorokat írom... Vigyor Izgulok érted. Írd meg majd a fejleményeket mindenképp 

Nagy ölelés mindannyiótoknak Vigyor

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:
Drukkolok hogy valamelyik állás összejöjjön,és minden szempontból megfeleljen!!!Örülök hogy napról napra jobban érzed magad!! :-) Írj a fejleményekről!!! :-)

Gabelila!Jelezd kérlek mi volta a dokinál.Bezárkóztatok,már nem látlak... :-)

Vigyázzatok magatokra!Szép (és sikeres)napot! :-) Puszi!!!

anne80
Vác
 
 


Gmoncsy, én is drukkolok hogy összejöjjön a munka! Tudom miről beszélsz, nekem is meg fog szűnni a cég, így valószínű nekem is kell munkát keresni a tesó project előtt. Meglátjuk...
Gabelila, reméljük csupa jó híreket írsz majd!
Többiek? Ki hogy van?
Nekem sikerült összeszedni egy betegséget, napok óta torokfájás, orrfújás,stb.
Ami még bosszantó az a hajhullás. Nagyon hullik. Ez is bosszantó, hogy baba sehol, de a rossz dolgokból kijutott. Mindegy, majd elmúlik ...
A szövettan meg a kontroll olyan távolinak tűnik, sose lesz jan. 25.
ildike1984
Veresegyház
 
 


Köszönöm szépen a sok érdeklődést.
Maszatka 12,6 mm és szépen dobog a szivecskéje! Nagyon nagy boldogság van :)
Mindannyiótoknak hasonlókat kívánok!
Moncsy az állásinterjúk miatt külön megy a drukk!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gabelila:
:-D :-D :-D Juppijuppijuppijéjjjjj!!!!!!Nagyon örülök!!!És szívből gratulálok!!!Sok boldogságot,vigyázz nagyon magatokra!!! Nagy ölelés és sok puszi!!! :-)

anne80
Vác
 
 


@ildike1984:
Nekem is nagyon hullott a hajam miutánműtöttek....nekem sokat javított a helyzeten az Alpecin sampon.De ha nem irtózol a vérvételtől,nézesd meg a vasad is.Ilyenkor sajnos az is kevés szokott lenni.
Jobbulást!!! :-)

anne80
Vác
 
 


@anne80:



Köszi a tippet, nem hallottam még erről a samponról. Számítottam rá hogy hullani fog a hajam, mikor a kislányomat szültem akkor is hullott, ugye terhesség alatt nem hullik úgy és az mind szülés után hullik ki.
Vérvételen voltam, szednem is kell a vasat. Mindig rossz volt a vérképem, a műtét meg csak rátett egy lapáttal.
Amúgy irtóztam tőle, de már annyi mindenen vagyok túl hogy ez már semmiségnek tűnik...
Te jól vagy, minden ok?

ildike1984
Veresegyház
 
 


@ildike1984:
Szivesen!Koffeines sampon,irtó büdi,legalábbis nekem.Kicsit drága,de úgy 2.000 ft körül van,de nem kell sok belőle annak ellenére sem hogy alig habzik.A lényeg hogy amíg birod a szagot,hagyd a fejeden hatni,de minimum 2 percig.Úgy egy hónap után már határozottan megjelentek a pihécskék a fejemen! :-)

Én valahogy nem tudom megszokni ezt a vérvételesdit...mist kell megint laborbamennem,2.trimeszteri vizsgálat+cukor+egyebek,mert magas a pulzus számom,érdemes kivizsgáltatni... :-(

Egyébként minden más rendben,köszönöm a kérdésed! :-) Babó nagyon aktív,ami megnyugtat.Sokáig nagyon féltem nehogy baj legyen,(azért ez nem múlt el teljesen)nem is beszéltünk róla jó sokáig szinte senkinek,csak az tudta akivel napi kapcsolatban vagyunk...Mostmár nagyon bızom benne hogy minden rendben lesz,és egészségesen fog megszületni a Kisfiunk. :-)

anne80
Vác
 
 


Na tényleg kíváncsi vagyok erre a samponra :)
Gyógyszertárban vetted?
Én még a gyerek előtt úgy mentem vérvételre hogy kísérővel. + vittem ragasztót (leukoplast) és azzal lett leragasztva a vattapamacs, szőlőcukrot ettem, ahogy levették a vért rögtön, majd kifelé menet még egyet, aztán ettem egy kakaóscsigát, aztán ittam kólát+1 szendó, aztán még egy kis szőlőcukor :D
Fél óra ücsörgés minimum és mehettünk haza de csak kocsival :)
Már akkor rettegtem a vérvételtől, mikor telefonon kértem az időpontot és megmondták h. mikor megyek. (korábban egyszer elájultam és az államra estem, össze is öltötték, mert kőre estem). :)
De azóta a terhességek miatt sokat változtam. (Már csak pár szőlőcukor, üccsi és egy kis ücsörgés kell..ja meg a ragasztó)
A pulzusod mindig gyors volt vagy csak terhesség alatt?
Most minden ok lesz, meglátod
ildike1984
Veresegyház
 
 


sziasztok nagyon örülök,hogy találtam egy olyan helyet ahol olyanok vannak mint én...január4.én volt a befejező műtétem...mostmég itthon de jövő héttől már munka minimum 3hónapig,olyan jó sikerekről olvasni..remélem nekünk is eljön ez is
vjudit35
 
 


@ildike1984:
Nagyjából ugyanez a koreográfia nálam is! :-D Még az áll szétcsapás is stimmel!! ;-) :-D De én azóta is elájulok...és erre a mutatványra még fekve es képes vagyok :-) Igaz,várandósan nem mindíg fordul elő.Szerintem ilyenkor tudat alatt bekapcsol a Baba óvó ájulást gátló receptora az agyamnak! :-D :-D
Hétfőn voltam védőnőnél,107 volt a pulzusom,ő küldött a háziorvoshoz.Siettem ugyan a tanácsadásra,és sokat is kell gyalogolnom,lehet ez volt a gond.. De inkább járjunk utána,nehogy valami baj legyen.

Azt hiszem utoljára a Tescoban vettem a sampont,vagy az Auchanban.Szerintem a dm-ben vagy a Rossmanban is van.Gyógyszertárban nem tudom.


Vjudit!!Sajnálom,és együtt érzek!!Ha jobb úgy neked,írd ki magadból a történteket...sokan vagyunk sajnos,akik tudjuk min mész most keresztül... Sírj ha úgy a jó...Hidd el Nektek is eljön!!!Most pihenj még egy kicsit,és gyógyulgass.Utána pedig egyenesen előre!Vigyázz magadra!!!

anne80
Vác
 
 


@vjudit35:
Sajnálom a történteket, kitartás!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: