Új privát üzeneted érkezett!

ja szilveeaa: Nem olyan rossz ám az oxitocin. :wink:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szil,
igazoltan leszel távol a ma esti huhogásról! 8) (majd én helyettesítelek :mrgreen: Te meg szűllyé' mán!!! :D )
Milyen jó, hogy összepakoltál tegnap! :wink:

Pattogó,
joccakát! :P

tillidian
 
 


jovanna: A barátnőm a caritas-ba vitte az összes gyerekruhát amit összeválogattam. De bármelyik segélyszervezet szivesen fogadná, vagy templom, vagy kérdezd meg a védőnőt, bizti ismer rászoruló családokat. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

Hát Szilvi, nem aggódod magad ráncosra az biztos :)
De mi igen :shock:
anyabebi
 
 


Az ember még gipszben van?
anyabebi
 
 


Na, elmegyek alukálni, remélem sikerül... :roll: :roll:

Jó éjszakát! Sziasztok!
bobóbaba
 
 


Jó éjt Csilla!
anyabebi
 
 


Azt akarom mondani, hogy dinnyét már ne vegyetek többet az idén.
Olyan szart vettem, komolyan majdnem sírva fakadtam, hogy ezét pénzt kértek :cry:
anyabebi
 
 


Rita, csak szivárog egyelőre... De ebből éjjel tuti kórház lesz, úgyhogy majd gondoljatok rám!!!

Anyabébi, ember, mint Zrínyi, tegnap kitört gipszéből, úgyhogy fut, szalad... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Bocsánat, észrevettem, hogy 1 üzi és középhaladó leszek.
Mégegyszer elnézést :mrgreen:

Jó éjt csajszik :), már ittse vagyok.

Tilli jó huhogást egyedül :)
anyabebi
 
 


Rendes gyerek ez a Szonja már most, tudja, hogy tegnapig apája bajos volt :)
anyabebi
 
 


Nna, óvasgattam...

Chardonnay,
végre pocifotó!!! :D Nagyon csini vagy!!! :D

Pattogó,
aztaaaa, gigapocak- verseny győztese!!! :shock: :lol:

Monica,
Charnak gyógyulást, minél hamarabb!!! :oops:

Szil,
naná, hogy gondolunk!!! :wink: (ami engem illet, itt fogok téblábolni, hátha hír érkezik :wink: )
Mega-drukkok, Csajszik, ügyesek és gyorsak lesztek!!! :D
Ki hozza a hírt? :roll:

Ja, Dr. House is csókoltat :lol:

tillidian
 
 


Pattogó:ok,köszi az infót.

Szilveeaa: látod,mindent meg tudsz mát most beszélni a lányoddal..
Én elvileg a szombatot néztem ki magunknak,Apukája a szerdát...
háttt kíváncsi vagyok,kinek fogad szót... :roll:

Kép
jovana
 
 


Anyabébi,
jó éjt :P

Tudjátok mit? Nekünk jó lesz a 9 vagy a 10-e... :wink:

tillidian
 
 


Még ezt bevágnám ide!

Szilveeaa és a többiek is:

- Burokrepedés: általában a tágulási szak vége felé reped meg magától a burok. Ez azért van így, hogy a magzatvíz védhesse a baba fejét a méh szorításától. Idő előtti burokrepedésről akkor beszélünk, ha a rendszeres fájástevékenység megindulása előtt távozik a magzatvíz (akár egy nap is eltelhet addig, amíg maguktól megindulnak a méhösszehúzódások). Ez nem jelenti mindig hatalmas vízmennyiség elfolyását, sokszor csak enyhe kis csordogálásról van szó. Ha a magzat feje már beilleszkedett a medencebemenethez, burokrepedés esetén sem sodródhat előre a zsinór. Ez azért fontos, mert az előresodródott zsinórt az utána jövő baba az anya csontjaihoz szorítja, és így megszűnik benne a keringés.
anyabebi
 
 


Szilvikém :shock: Azóta már bizti elindultatok. Megy a drukk ezerrel :!: :!: Ja, nekem mondta a doki, ilyenkor a legfontosabb, hogy vízszintesbe kell magad vágni, a kocsiba is így kell a hátsó ülésre lefeküdni!

Én még egyben, látom Screen te is :wink: Judyró tudunk valamit??

Moncsi
A vesemedencegyulladás nagyon nem jókor jött :cry: Jobbulást Charnek!!

SziszKöszi a maileket, nagyon cukik..ugye te küldted :D

Nita...
Nagyon megható a történeted!!! Gyors felépülést és jó babázást!!

Persze ma nekem sincs jó napom....most a szülés lenne még a hab a tortán :? Az én kisfiam is elkezdett köhögni, folyik az orra és belázasodott..... :cry: remélem ez nem az új influenza...mégcsakazhiányozna most nekem is az utólsó hétre :roll:
Remélem holnapra jobban lesz...

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


TillNekem ugyanaz a probléma mint neked, mi legyen a fiammal, ha éjszaka kell menni.... ráadásul, most hogy belázasodott...

Jó éjt mindenkinek!!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzike,
gyors gyógyulást fiacskádnak!!! :oops: Akkor drukk, hogy Kistesó várjon még egy picit, amíg bátyója jobban lesz!

tillidian
 
 


Screen,
ezzel Te lettél a "rangidős" :wink:

Szilveeaa,
jujj, de izgulok :oops: :D

Judyról ki hoz hírt? :roll: Ja, látom Sziszkó ( a legnépszerűbb hírhozó :lol: )

tillidian
 
 


na én is megyek aludni most már hogy ismét zabáltam - pedig megfogadtam hogy nem fogok - és növesztettem a seggem meg a fejem - hasam persze nem :lol:

csak benéztem hogy mi van Szilvivel de remélem már elindultak ... ez a zsinór előreesés dolog nem hangzik viccnek :shock: :shock: bár én még nem hallottam róla

egyébként a csaj akihez Szilveaa-val járunk terhesmasszírra és aki a szülésfelkészítést tartotta (dúla) szerintem kissé túl lazán és ultra naturálisan fogja fel a dolgokat - ezért eshet meg hogy az ember lánya pár óra nála töltött fejtágítás után nehezebben indul a kórházba ... hozzá tenném ő otthon szült 8) 8) amire én marhára nem pályázom :D

na akkor búcsú drukkok ++++++++++ aztán holnap meglátjuk :D

R

Kép
zsrit
 
 


Őzi :)

jobbulást a kisfiadnak!! Reméljük hamar meggyógyul és akkor nyugodtan mehetsz szülni :)

R

Kép
zsrit
 
 


Zsrit,
jó éjt Neked is :P

(na, asszem mindenkit "letettem" aludni :lol: )

Apa itt röhögött, hogy mekkora lököttek vagyunk - folyik a víz, mi meg itt chatelünk, csupa netfüggő banda :lol: :lol: :lol:

tillidian
 
 


Monica, Charlotte-nak gyógypuszik és gyors gyógyulást kívánok! Vigyázz magadra Te is!

Őzike, Tominak jobbulást kívánok!

Szilveeaa, remélem már a kórházban nyögsz, vagy, ha nem is nyögsz már legalább ott vagy. Drukkolok!

Anyabébi, nagyon helyesek a képek! Sajnos a pasiról babaide vagy oda teljesen más jut eszembe! :oops: :oops: :oops:

Pattogó, gyönyörű pocakod tarja a tőle eddig megszokott növekedési tempót, ahogy látom.

Ma (akarom mondani tegnap) nagyon jó napom volt. Délelőtt dolgoztam, délután pedig találkoztam egy barátnőmmel, aztán összeszedtem a gyerekeket isiből, oviból. Ezalatt Anyukám mindent kivasalt helyettem, így már a fotelban elaludtam a TV előtt, ezért most én huhogok mindenki helyett és várom a híreket Szilveeááról.
Nálam a szombati nagy lendület óta semmi nem történt, csak a járásom lett kicsit pingvinesebb.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jóreggelt!

Nanana?? Semmi hír még? Ébredés után az volt az első gondolatom, hogyha szilveeaa még itt huhog a gép előtt, akkor istenbizony irgumburgum.. :lol: :lol: De akkor megy a drukkkkkkkkk++++++++++++ Remélem már babázik! :D :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt!

Egy órája kidobott az ágy, na jó pisilnem kellett, és nem tudok visszaaludni... :roll: :roll: Természetesen sikeresen felébresztettem Apát is, úgyhogy most kifejezetten örül nekem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Őzike: Jobbulást a kisfiadnak! gyógyítópuszik repülnek felé. :wink:

Látom Szilviről még semmi hír... :roll: Majd még később visszanézek. :D
Most megyek enni, mert megérkezett a reggelim. ( jó kis vajaskenyér szalonnával :lol: :lol: :lol: )

Puszi
bobóbaba
 
 


Basszus Pattogo! Megelőztél!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Szép jó reggelt! :wink: :D
bobóbaba
 
 


Naaaaa??? Szilveeaa - hírek??? :roll: :roll: :roll:

Már biztos babázik :roll: :P

Datolya,
nahát, Te jócskán huhogtál az éjjel :lol:

Bobó,
jó kis reggeli :mrgreen: (én pirítós házi szilvalekvárral :D )
Mér' csodálkozol Pattogón? Ő szok' a műszaknyitó lenni :lol:
(én már itt sem vagyok, fekszem is vissza - csak hírekre jöttem, úgy izgulok Szil miatt :oops: :wink: )
Aztán nap közben valamikor beoldalgok NSTre...

Szép napot, Csajok!

Jovana???

tillidian
 
 


Sziasztok!

Szilveeaa!!!!!
Csak most olvasom mi történt itt az éjjel!!! :roll: :roll: Azóta már tuti megvan a pici lányod!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lányok,senki nem tud semmit Szilveeaa-ról???

Judy azt írta a múlt héten,hogy hétfőn vagy kedden császározzák.Tegnap nem kaptam sms-t,gondolom,akkor majd MA! :lol: :wink:

Őzike!
Igen én küldtem a mail-eket! :wink: :wink:
Kisfiadnak jobbulást!!!! :lol:

Moncsi!
Kislányodnak is jobbulást! :roll:
Nekem még nem volt ilyen betegségem,de ahogy olvastam a csajokat,szörnyű lehet!Pláne egy ilyen pici lánynak! :roll: :shock:

Bobó!
Hol vagy? :lol: Elnyomott a fincsi reggeli és visszazuhantál az ágyba? :lol: :lol: :wink:
Apa jobban van? :roll:

Datolya!
Te még dolgozol :?: :?: :?: :?: :?:

Jovana!
Na,kényelmes az új ágyikó? 8) :lol: Volt pizsiparty? :wink:
Vagy már nem vállalod be? :wink: :wink:
Hú,jó sok rucit kaptál itt a finishben! :) :)

Na,nézek valami burkolnivalót! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jó reggelt!

Látom Szilveeááról még semmi hír!

Sziszkó, megkaptam az e-mail-eket, köszi.
Munka már csak a mellékállás, heti egy alakalom, valószínűleg ezt csinálom is szülésig.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya!
Szívesen! :lol:
Ja már értem!Heti 1X-i meló az nem sok! :)

Tényleg Lányok,van még valaki aki dolgozik közületek?????
Remélem nincs! :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Most meg Szilveeaa :?: :shock: Remélem ma még kapunk róla hírt. Nagyon kíváncsi vagyok.

Tettem fel két új fotót a gmailre. Tessék megnézni, ugye, hogy lent van a poci? Úgy húzza a hátam, mint állat, fájnak a gerinc menti izmok, mint állat. :?
A kedvesem tegnap megmasszírozta, egy darabi jó is volt, de most megint kezdődik. Ma csak lustulni vagyok hajlandó! (úgysincs semmi dolgom :D )

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziszkó: Igen, visszafeküdtem egy kicsit. Csak most ezerszer rosszabb. :twisted: :twisted: De muszáj volt felkelnem, mert még le kell zuhanyoznom, aztán irány a doki, uh, nst... :roll: :roll: Köszi a méleket. :wink: :lol: Köszönöm szépen kérdésed Apa nevében is, igen már jobban van, sőt!!! Szerintem túl jól. :mrgreen: :mrgreen: Adtam neki 2 algopyrint tegnap délután, azóta semmi. :wink:
bobóbaba
 
 


Jó reggelt Lányok.
Még nem olvastam vissz tegnap délutántól de mindjárt megteszem.
Kis segítséget kérek ha valaki volt már ilyen helyzetben légyszi írjátok meg vagy ha tudtok valamit ,hogy mitől lehet.
Vasárnap óta viszket a hasam akkor még csak kicsit de tegnap estére és ma reggelre már az egész tiszta piros pötty,viszket és olyan kissé égető érzés.Azért kérdezem mert úgy hallottam ez valaminek a jele és nemtúl jó.
Este meg
yek dokihoz neki is megmutatom de addig is valaki hátha tud erről valamit.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bobó!
Ezek a pasik! :lol: :lol: :lol: Lehet,hogy csak egy kis kényeztetés hiányzott Neki!AZ,hogy foglalkozz Vele egy kicsit! :wink: :wink:
Majd írj,hogy mi volt a dokinál,uh-n,Nst-n!!!! :lol:

Csibe!
Akkor lehet ezért nem tudtam az előbb belépni,mert Te garázdálkodtál ott! :lol: :mrgreen: :mrgreen:
mindjárt meg is nézlek! :D
Akkor ma csak lustulj! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kicsike!
Nekem is viszketett mint állat pár napja a pocim.Volt is rajtam pár pötty,de elmúltak másnapra! :roll: :shock: Kérdezd meg a dokidat mindenképp!De szerintem csak azért van,mert feszül! :roll:
Majd Te is számolj be,mi volt a dokinál! :)

Most nyomok reggelire egy kis tejbegrízt! :oops: :oops: :P
Megint erre kattanatam rá,mint a terhességem elején! :P

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kicsike, lehet, hogy csak nem bírja a bőröd a nyúlást. A piros pöttyöket ez persze nem magyarázza... :? Semmitől nem múlik el? Testápoló, babaolaj? Lehet hogy valami allergia jött ki...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Kicsike: elvileg valami epepangás miatt lehet, vagy valami epével kapcsolatos. Nekem nem amiatt volt kb 1-2 hete a gyerek bazi rossz helyen feküdt ettől égett + még tágult is a bőr ezért viszketett mint a disznó,de nem voltam kiütéses. Én kentem mint a güzü most már jobb :shock:
anyabebi
 
 


jó reggelt lányok!!!

Szilveeaa: elképesztő mennyire nyugodt voltál az éjjel!!! megy a nagy drukk neked, bár lehet, hogy azóta meg is van a baba??!!!

Moncsi: nagyon nagyon sajnálom Charlotte-ot!!! minél hamarabbi gyógyulást kívánok Neki. millió puszi Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

most ennyi lányok, mert a fiam itt üvölt mellettem, ráadásul elég szar éjszakám volt, mindenhol fájt-hátam, derekam, hasam szúrt...na mindegy, nem hagy a kicsim egy pillanatra sem írni...
sok puszi mindenkinek, majd később megpróbálok benézni
betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Vcsibe: :shock: na te is jó terhes vagy má, Tényleg mintha lefele lenne :shock:
anyabebi
 
 


screen írta:ja, mégvalami.
Azt javasolta a szülésznő, h most 2 napig ne vegyek be homeos bogyót, és a köv adagot szerdán.
Hátha megteszi áldásos hatását.
Elkezdtem parázni a beindított szüléstől.
Az Istvánban 1 hetet várnak. Punktum.
Máshol hogy van? :?:



Screen:Hát átérzem a parádat! :wink:
Itt is 1 hét után indítanak, addig befekvés és megfigyelés, majd egy kis oxitocinos infúzióval vizsgálják a méhtevékenységet befekvés után másnap. Bár nekem még van pont 1 hetem a kiírt időponthoz, na de akkor is mááááá. :roll: :)
hajnalocska
 
 


anyabebi írta:Vcsibe: :shock: na te is jó terhes vagy má, Tényleg mintha lefele lenne :shock:

Ugye? Ez tegnap csinálta a baba. Szóval nem lennék nagyon meglepve, ha a pénteki frontot megérezném és meglenne az eredménye...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Lányok. Szerintem ne parázzatok a beindított szüléstől. Legalábbis nekem semmi rossz élményem nem volt indításnál. Sőőőőt. Nem kellett 8-9 órákat "szenvednem" ahogyan azt a doki jósolta, hanem 4 óra alatt meglett Lara. Úgy, hogy az utolsó 2 óra volt durva. Az meg azt hiszem kibírható nem? :wink: Ja és a végén sem egybefüggő fájásaim voltak, hanem végig 2 percesek.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


vcsibe: tényleg vándorol a poci lefelé. :D De tulajdonképpen lassan már itt az ideje nem? :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szép napot!

Szilveeaa!
Ekkora nyugodságot! Drukkolok!

Vcsibe!
Gyorsam megkukkantottam a képet, háát, eléggé lefele néz a te pocid is.

Monica!
Jobbulást Charnak.

Kicsike!
Passz. Ha viszket, az oké, mert nyúlik a bőröd. Na de azok a pöttyök. Kivi vagyok mit mond a doki.

Sziszkó!
Na mehetek tejért a boltba!!!!!!

Őzike!
Kisfiadnak jobbulást. Ezek a pasik mindíg tudják mikor kell betegnek lenniük :wink: :lol:

2 óta fent voltam, 4.40 körül mikor kelt a párom visszavonszoltam magam az ágyba(kisurrantam tv-t nézni a nappaliba). Sikerült 8 ig aludnom. De lehet nem is kellett volna. Olyan vagyok mint a mosott sz@r. Fáj a fejem...ááááá

Bobó!
Én is szülni akarok! Mi lesz velünk később, mert akár hogy vesszük, 4 hetünk van még....Maradunk: Sziszkó, Kicsike, Anyabebi, Pattogó és mi
Vendég
 


Ja, nektek is van néha az a Nyughatatlan Láb efektus?
Vendég
 


Kicsike, az mindenképpen jó, ha megmutatod dokinak, ő majd bizonyára elmondja mi a teendő, de megnyugtatásképpen találtam valamit:

"Terhességi utrikária.
A terhesség alatt fellépő egyszerű, viszkető kiütés. Oka ismeretlen. Erősen viszkető, piros, szabálytalan alakú, lapos vagy kissé kiemelkedő, csalánkiütéshez hasonlító foltok jelennek meg a hason - középpontjukban néha apró, folyadékkal telt hólyagcsával. A kiütés tovaterjed a combra, fenékre és néha a karokra is. Viszkető foltok százai jelenhetnek meg. A bőr körülöttük gyakran halvány. A kiütés általában a terhesség utolsó két-három hetében, esetenként pedig az utolsó pár napban tűnik fel. A 24. hét után azonban bármikor előfordulhat. A szülés után rendszerint igen hamar elmúlik és a következő terhességek alkalmával nem tér vissza."

Kép Kép Kép
datolya
 
 


sztercsi: nyugtalan láb.. eeeeegen.. Hogy a franc esne bele. Sokszor ez miatt nem tudok elaludni. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


nakéremszépen!
Szilveeaa!! Hol vagy? Úgy izgulok én is! Egyébként azt álmodtam, hogy megszületett Szonjababa :lol:
erre jövök, olvasok és tényleg...
várjuk a híreket!

Csibe,
én annyira nem látom lent a pocidat. Viszont jó nagy, semmi kétség. És olyan szép, formás 8)
még a végén beelőzöl.
Csütörtökön megyek legközelebb CTG-re, már lehet, hogy meg is tudlak majd látogatni! :lol: :lol:

Már nekem is olyan nehéz a hasam, hogy feltettem az aninás BabyBelt-et itthonra is... :oops:

Ja, ma 4.15-kor kidobott az ágy. 5-ig bámultam a plafont, majd kimentem, csináltam egy kakaót, megittam. Ezek után megcsináltam a reggelit, majd visszabújtam. Éppen elpilledhettem, mikor csörgött a párom órája. :? most meg totál kóma.
Mondjuk én se terveztem sokat mára, posta, majd tisztító járat.

Kicsike,
én olyat hallottam, hogy valakinek a babája rátelepedett a májára és türhetetlen viszketési tüneteket produkált testszerte. Nem tudott a méreganyag kiürülni, ezért igen komoly infúziókúrára fogták az illetőt. Ha este mész dokihoz, mindenképpen kérdezd meg.

Őzike, Jovana,
most már mi jövünk! Őzi, a fiacskádnak gyors javulást. Csaknem ezt a náthát nyalta be... :roll:

Kép
screen
 
 


Dettó! Annyira idegesít!
Régebben kicsit "banya voltam", mert megéreztem dolgokat, vagyis inkább a szeretteim elvesztését vagy rosszulléteit. Akkor jelentkezett hasonló dolog a lábamban.

Na de most minden este????
Vendég
 


Szilveaa hírek !!!!

"Szonja ma 4:23-kor berobogott az életünkbe 3,15 kg és 52 cm - egészséges és gyönyörű -- és én is túléltem"

Hurrá hurrá hurrá hurrá !!!!!!!! Ügyeek és villámgyorsak voltak!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsrit 2009.09.29 08:35-kor.

Kép
zsrit
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: