Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Lányok!!! :-)

anne80
Vác
 
 


Sziasztok lányok! 

Igen, sikerült eljutni ma a dokihoz végre! :) Csak azért nem írtam eddig, mert este fél 7re kellett mennem és most nemrég értünk haza, most ültem le a gép elé épp. :)
Azt mondta minden rendben van, várjunk ki még 2 ciklust és hajrá :) 
Vitamin szedését ajánlotta 1-2 hónappal a próbálkozások elkezdése előtt-től szedni (nem emelte ki egyiket sem, azt mondta nem reklámoz, rám bízza melyiket választom). Nem tudom mire lehet számítani menzeszt tekintve úgy értem, mennyi idő telik el a következőig és a 3.-ig, de arra jutottunk párommal, hogy amíg nem megy az együttlét a dolgok lelki része miatt részemről, addig felesleges lenne ebbe belemenni (vitamin). Majd ha már eltudok lazulni, kikapcsolni annyira, hogy ne okozzon gondot... onnantól elkezdem szedni újra. 

Rákérdeztem, hogy poz. teszt esetében vizsgálat után javasolja-e hogy pluszban hormontabletta, megtámogatásként... annyit mondott erre, várjuk meg hogy legyen egy 6 hetes várandósság ahol látunk  szívhangot, stb, s akkor alku tárgyát képezi. Ez nem tudom nála mitől fog függni, vagy mitől sem, annyira még nem ismerem, s most nem kérdezősködem többet. 

A vércsoportom miatt kell mennem januárban vérvételre, hogy megnézzék elegendő ellenanyag van e a szervezetemben (0Rhnegatív vagyok... ráadás, párom 0Rh pozitív), akkor szerintem fogok kérni egy komplex vérvizsgálatot amiből látni, hogy van e valamiből hiány, stb.






Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Örülök, hogy minden rendben.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 

 
 

Lányok, veletek mi újság? Hogy vagytok?

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Köszi én jól vagyok. Várom a "téli szünetet" az évvégi hajtás után :)
Veled mizujs?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Anne 80!
Gratulàlok és jó egészséget Nektek! :)
Gmoncsy!
Örülök Neked is, hogy kezdesz újra önmagad lenni , csak így tovàbb, hidd el, ez a JÓ ÚT! ;)
Gabelila! Alig vàrom, hogy én is ott tarthassak, ahol Te... :)
Pandicska hogy vagy ??

Velem minden rendben, műtét utàn kb 5 napig barnàzgattam (múlt hét csütörtökig), de nem volt vészes, azóta màr semmi nincs.. Már túl vagyunk 2 disznóvágáson is. Úgyhogy zajlik az élet nálunk. :)

Kép
rozsabimbo90
 
 


Rozsabimbo a műtét utáni első ciklusban, főleg a bizonytalanság miatt, hogy vajon mikor jön már meg végre, én is azt hittem, hogy sose fog letelni a türelmi idő.
Most már azt mondom, hogy hamar elrepült. Hipp-hopp eljön a Ti időtök is, kitartás!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Gabelila, mit is írtál, a 2. és 3. ciklusod hány naposra sikerült?

Nálunk most a kutyusok bent vannak, így kicsit könnyebb amikor párom dolgozik, ők elterelik a figyelmemet, jó kedvre derítenek. Bár most párom is itthon van, sajna becsípődött neki egy izom a hátában így betegállományba van. Én most érzem kissé úgy magam, mint aki kezd lebetegedni... nagyon kapar a torkom egész nap :( remélem csak átmeneti és nem betegszem le...

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Örülök hogy mindenkivel oké minden. :)
Rozsabimbo 80 Én is hamar elhagytam a barnázást uh most már dolgozgatom.
Karácsonyi előkészületek elkezdödtek.. :) januártól lefoglalom magam..továbbképzésre fogok járni..meg edzeni.

Lilypie Pregnancy tickers
pandicska
 
 


Nekem 22 és 27 naposak voltak.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok!
Én tegnap jártam orvosnál már többedszerre 8. hétben vagyok, 5-6. héten még nem is látták a babámat, 7. en először akkor volt 3,5 mm, de nem volt szívhang és sajnos a tegnapi UH-ra nem változott semmi. Nem nőtt a baba és szívhang sem lett. Már ne reménykedjek ugye?
1 hét múlva még megnézi az orvoshoz, de azt mondta ő sok változást már remél, és valószínű karácsony előtt műtét...
A műtét miatt meddig kell bent maradni? mennyi idő a lábadozás? volt már egy szülésem, kisfiam most lesz 7 éves.
larissa88
Sopron
 
 
 


Szia Larissa!

Sok bíztató történetet lehet olvasni. Nagyon szurkolok, hogy a jövő héten jó híreket kapj!
A tegnapi és az előtte lévő UH között mennyi idő telt el? Persze nem túl jó hír, hogy nem látnak változást, de hátha. Amíg nincs vége van remény!
Ha mégis beavatkozásra lenne szükség, de ne kelljen... Mivel már szültél nem kell tágítás így egy nap alatt túl vagy rajta. A testileg nagyon gyors a felépülés, a lelki része nehezebb.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


nem telt el egy hét sem, mert dec 2-án voltam akkor látták először a babát, szóval ott nagyon maximum is csak 1 hetes volt, most meg a tegnapi 1,5 hetes, tény hogy sajna azóta nem nőtt és nem láttak szívműködést sem. nagyon el vagyok keseredve mert több mint egy éve próbálkoztunk már a tesóval és úgy örültem hogy végre összejött
larissa88
Sopron
 
 
 


Megértem az érzéseid. Szörnyű ez a tehetetlenség.
Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg bizakodó maradni, hátha a jövő héten jó híreket kapsz! Kitartás!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@larissa88:
Szia!
Így van, az a fontos most, hogy megnyugodj! Az ilyen korai terhessègekben még nem is igazàn lehet semmilyen következtetést levonni, mert nem úgy làtszódik az UH-n, mint egy nagyobb baba. Ha jól tudom 6 hetes babának (fogantatástól szàmítva) van szívhangja először, de ha félidő utàn fogant, akkor csak később hallani. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet azért nem hallani, mert tènyleg csak pàr hetes a babóca. Kívánom én is, hogy minden jól alakuljon!

Kép
rozsabimbo90
 
 


A 8 hetes terhességet a legutolsó menzesztől szàmolod ? Mert akkor tudod a baba még csak 6 hetes, de az is lehet, hogy 5. Nekem pl.azt is mondta a nőgyógyàszom, hogy olyan is van, hogy amikor megjönne a köv. menzesz, akkor van vkinek peteérése, és akkor történik a fogantatás. Ilyen esetben hiába van vki mondjuk a 7.hétben , a baba lehet, hogy még csak 3 hetes. Szóval tènyleg

Kép
rozsabimbo90
 
 


Bàrmi lehet mèg...
Bocsi, csak mobilról írok.

Kép
rozsabimbo90
 
 


Üdv Larissa88! Én is csak azt tudom mondani mint az előttem szólok, nyugodj meg addigis és reméljük a jövőhéten jó híreket kapsz! :) Szorítunk, veled vagyunk lélekben!

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Köszönöm nagyon Nektek, reménykedem az utolsó percig. Igen az utolsó menzesztől számoltam a 8 hetet, elvileg kb október 23-24 körül fogant ezt majdnem biztosan tudom. Mégha csak pár hetes akkor is aggasztó sajna hogy dec 3-ról de 8-ra nem nőtt semmit, 3,5 mm volt mindkét UH-n, de ugye igazából a dec 3-ain látták először, meg ugye nem volt színhang egyiken sem
larissa88
Sopron
 
 
 


@rozsabimbo90:
Köszönöm! :-)

anne80
Vác
 
 


@larissa88:
Közérzeted milyen? Van valamilyen tüneted?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Hát lelkileg eléggé oda vagyok, eddig meg volt minden tünete a terhességnek, most viszont kb tegnap óta mintha a reggeli hányingerek egyre enyhébbek lennének...
larissa88
Sopron
 
 
 


Értem. Kitartás, szurkolok.
Melyik nap mész dokihoz?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Hogy vagytok?

@larissa88
:


Voltál orvosnál? Hogy vagy?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok! Nekem sikerült rendesen lebetegednem, csütörtökön voltam a háziorvosomnál, de még mindig tart ez a nyavaja :( Párom is kicsit kezd takonykóros lenni... kuttyok meg olyanok mint akik téli álmot alszanak Vigyor

Veletek mi újság?

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Gmoncsy jobbulást Nektek! Én sem vagyok a topon, tömöm magamba a c vitamint meg öntöm magamba a teát, nem kéne karácsonyra lebetegedni.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok. Röviden leírom mi is történt velünk. 1 éve próbálokztunk már és augusztusban éppen nyaraltunk, amikor elkezdtem gondolkozni azon, hogy már meg kellett volna jönnie. Csináltam egy tesztet, ami pozitív lett de csak halványan. Nem baj, gondoltam, majd erősödik. Sajnos nem így lett, a kétnaponta ismételt tesztek sorra halvány pozitív eredményt adtak. Majd az 5. hét betöltésekor bővebb vérzéssel távozott a pici. Így utólag talán azért volt könnyebb a dolog akkor, mert nem készült ultrahang csak a tesztek tették kézzelfoghatóvá a dolgot. Aztán elteltnéhány hónap, és novemberben ismét késett. 3 nap után csináltam egy tesztet, ami pozitív volt. 2 nap múlva már ultrahangon voltam, amin természetesen még nem látszott semmi. Egy hét múlva már a petezsákot ábrázoló ultrahangot tarthattam a kezemben. Két hét múlva kontroll. Közben jöttek az émelygős napok, kismamának érehezettem magam. Majd 2 hét múlva még mindig nincsen embriócsomó, szívhang, bár valamicskét nőtt a petezsák. Sajnos ezen ultrahang után 2 nappal elkezdtem vérezgetni késő este, másnap uh, ahol még volt petezsák, de még mindig nincsen szívhang. 3 nappal később távozott a petezsák egy nagyobb görccsel. Szerencsére nem kellett múszeresen befejezni a dolgot, a kontroll ultrahangon mindent rendben találtak. Fogytam magamhoz képest jócskán ezen idő alatt, és még mindig hányingerem van, de ez a legkevesebb. A lelkem még romokban, de már egyre kevesebbet sírok. 2 hét múlva megyek vissza dolgozni, addig igyekszem magam összeszedni. Egy hónap szünetet javasolt a dokim, és utána újra próbálkozhatunk. Bocsánat,ha kicsit hosszúra sikeredett.

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Ó, igen, már nagyon régen jártam erre, de látszik a 3 vonalzó, hogy már van három gyermekünk, ez a pindur lett volna a negyedik baba. Most mindenki azzal vígasztal, de hát van már három szép gyermeked. Észel felfogom, értem, de ezt a negyediket ők nem helyettesthetik.

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


@bogianya:


Szia! 
Sajnálom a történteket, együttérzek veled.
Az én történetem hasonló a novemberi történetetekhez azzal a különbséggel, hogy volt embriócsomó csak nem fejlődött megfelelő ütemben, nem alakult ki szívhang.
Én is vérezni kezdtem, elvetéltem otthon, de kellett műszeres befejezés.
Tudom, hogy most nagyon rossz, nekünk első baba lett volna, de sejtem, hogy a többi gyerkőc nem kárpótol.
Én utólag azon gondolkoztam, hogy vajon hol kezdődik az élet a fogantatásnál vagy a szívműködés megjelenésénél? Mert ha a szívműködést nézem akkor nem meghalt a babánk, hanem lényegében nem is élt soha :S
No de fel a fejjel kitartás, idővel sokkal könnyebb lesz!
Mi 3 ciklus szünetet tartottunk, most van újra az első éles hónapunk és jók a megérzéseim :)
Jézuskának megírtam a levelet! ;)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gabelila:


Köszönöm a kedves szavakat! Igen, idővel biztosan sokkal könnyebb lesz, még csak egy hét telt el, de úgy érzem kezdek kifelé mászni a gödörből.
Hűha, de szuper, akkor nektek most ez a hónap különleges. Szívből remélem, hogy sikeres lesz! Nagyon szorítok nektek!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Bogianya, üdv! Együttérzünk veled fájdalmadban.

Szívből remélem, hogy mindannyian mielőbb túl leszünk ezeken a megpróbáltatásokon és a következő már problémamentes babavárás lesz :)

Gabelila, le ne betegedj te is. A hónaphoz sok sikert nektek ;) várjuk az örömhíreket majd tőled :) ;)

Larissa? Rozsabimbo? Mi újság veletek, hogy vagytok?

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok!

Larissa.Bogianya olvastam a történteket.sajnálom és együttérzek Veletek.
Jobban vagytok?
Mielöbbi felépülést kívánok Nektek.

Gabelila remélem sikeres lesz az első hónapotok! :)

Lilypie Pregnancy tickers
pandicska
 
 


Sziasztok,már írtam korábban, de leírom még egyszer: tavaly két vetélésem volt, áprilisban (10 hetes) és novemberben (16 hetes). A vetélés után rögtön szedni kezdtem a vitamint. Nagyon rosszul voltam lelkileg, es valamennyire ez reményt adott. 
Nem tudtunk a 3. hónaptól próbálkozni,mert közbejött egy epehólyag műtét márciusban, utána júliusban lettem terhes.
Tudom, legtobbeteknek friss az élmény, de a napokban épp megint sirattam a tavalyi babámat, igy van, hogy nem ugyanaz a két terhesség, nem helyettesíti egyik a másikat. Lelkifurdalasom van, mert ugyanazt a nevet tervezzük a kisfiam nak, mint a tavalyinak.
Kozben a mostani felé is lelkifurdalasom van, hogy mellette gondolok a másikra. Szoval nem könnyű folyamatok ezek.
Mindenesetre most minden rendben, szinte teljesen tünetmentes a terhességem, épp ma megyünk a nogyogyaszhoz, október végén voltam utoljára.

menthe
 
 


Menthe, minden rendben nálad? Mit mondott a doki? :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


@gmoncsy1991:


Kedves vagy, köszönöm. Minden a legnagyobb rendben, már 543 grammosnak mérte. Kívánom, hogy mindenkinek adassék meg a boldogság, amire vágyik.

menthe
 
 


@menthe:


Köszönjük a bíztatást!

Ne legyen lekiismeretfurdalásod, nem Te tehetsz azokról, ami megtörtént. Gondolj arra, hogy ha az előző terhességeid nem vetéléssel végződtek volna, akkor Ő, akit mindennél jobban szeretsz most valószínűleg nem létezhetne.
További problémamentes várandósságot kívánok! Néha kukkants be a továbbiakban is egy kis helyzetjelentéssel ;)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Köszi mindenkinek!
Remélem mindenki jól van, és csak a karácsonyi készülődés miatt nem jelentkezik. Nekem még mindig nem könnyű, minden éjszaka valammi rossz álom, de nagyon igyekszem. Még mindig vannak olyanok, akik nem tudták csak azt, hogy terhes vagyok, és ezért még szoktak gratulálni, ez még egy darabig gondolom így lesz. Próbálok most úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy minden nappal közlebb kerülök egy kisbabához, aki remélem nagyon jól be fogja magát fészkelni,nagyon várjuk őt.
Hiszem, hogy mindannyiunknak el van készítve egy picúrka, aki már nagyon várja, hogy eljöjjön a legmegfelelőbb pillanat, hogy beköltözhessen az anyukája pocakjába! Aki már próbálkozhat annak rettentően szorítok, aki még várakozik, annak sok-sok türelmet!

Kép
Kép
Kép
bogianya
 
 


Boldog Karácsonyt Lányok!!Sok örömet és boldogságot mindenkinek!!A jövőre nézve pedig babákban gazdag új évet kívánok!!!Puszi ! :-)

anne80
Vác
 
 


Èn is nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Képzeljétek tegnap reggel teszteltem egy halvány pozitívat. :)
Beszéltem a dokival, csak január 2. hetében tudok menni hozzá. Addig visszafogottan örülünk. :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@gabelila:
Nem örülök nagyon és hangosan!!!Csak azt kívánom a Jézuska legyen jó Hozzátok,és adja meg ezt az ajándékot Nektek!!!Sok puszi!!Nagyon vigyázz magadra!!! :-)

anne80
Vác
 
 


Sziasztok lányok. Szeretnék mindenkinek Békés, Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánni! Vigyor

És Boldog Babavárós és babázós új évet mindannyiunknak Vigyor

Gabelila...   most aztán akkor még jobban vigyázz magadra (magatokra) Vigyor 

És mindenki más is nagyon vigyázzon magára, magukra... :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Köszi lányok! :)
Igyekszem, rajtam nem fog múlni.
Lekopogom a náthám talán elmúló félben van. Szerencsére lázam nem volt.
Gmoncsy Ti meggyógyultatok?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Köszi kérdésed, párom jól van már (neki kb 2nap volt). Nálam hol jobb, hol rosszabb és 3.hete tart. A torkom már nem fáj, helyette nátha és köhögés van. :( és már tippem sincs mi segíthetne...

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Amikkel én "dolgozom":
- 1-1 filter kamilla, hárs, bodza, citromfű teából kb 1 liter tea mézzel
- csipkebogyótea
- tengervizes orrspray
- infralámpa
- grapefruit és mandarinlé

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Köszönöm szépen a hasznos tippet gabelila! Hálisten a napokban jobban vagyok már, de feljegyeztem amit írtál, s legközelebb ha érzem kezdenék beteg lenni egyből elkezdem fogyasztani ezeket :)

Januárban pedig elkezdek szedni egy jó kis multivitamin pakkot hogy feltöltődjek. Párom most 2.hónapja szedi (2hónapig kell szedni aztán szünet és kúraszerűen később megint), és nagyon jók a tapasztalatok eddig :)

Sajnos nekem a munkahelyem elvesztése miatt nem úgy fog alakulni a 2016-os év ahogy terveztük, maximum csúsztatva. :( Mindenképp előbb munkahelyet kell találnom, s csak aztán vághatunk bele újra a babaprojektbe. Párom noszogat, mondogatja, hogy nem lenne gond ígysem, de úgy tudom ha munkanélküli vagyok amikor teherbeesek nem igen kapnék gyest/gyedet (bocsi de mindig keverem melyik melyik, a lényeget gondolom értitek mire gondolok). És várandósan pedig nem lenne túl egyszerű elhelyezkedni.... így úgy gondolom előbb a munka... s majd aztán lehet újra belevágni ...

Ti hogy vagytok lányok? Hogy telik az ünnep? Vagyis telt :)


Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Hát igen ez a munkahely kérdés nem egyszerű. Szurkolok, hogy mielőbb találj egy jó helyet!
Nálunk mozgalmasan teltek az ünnepek, mint mindig sok családi összejövetel. Még a jövő héten nálunk is lesz egy ebéd aztán szilveszterezni jönnek a barátok szóval nem fogunk unatkozni.
Nálatok hogy telt?

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


Nálunk is mozgalmas volt. Mi is mentünk, hozzánk is jöttek

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Bocsi, idő előtt eéküldte a telefonom az üzit. Szóval nálunk is voltak, mi ismentünk. Tegnap este barátokkal telt és még 30.-a is így lesz :) szilveszter lehet h kettecskén kutyukkal itthon.

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya
 
 


Sziasztok lányok! :-)
Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem, de Karàcsony előtt egy hétig óvodai gyakorlaton voltam, aztán pedagógiai naplót csináltam, utàna készülődtünk az únnepekre, ami szinte csak futkározásból állt : rohantunk egyik rokontól a másikig :-D
Most van egy kis szusszanásom, visszaolvastam az előzmènyeket, bogianya: kitartàst és sok erőt kívànok Neked! Ne add fel a próbàlkozást! Mikor egészséges baba fogan meg a pocinkban, akkor úgyis minden rendben lesz, ne aggódj! Mi mindannyian drukkolunk Neked! Menthe, szívből gratulálok Neked! :)
Gabelila Neked is nagyon szorítok , a női megérzés be szokott jönni! ;-)
Gmoncsy, szerintem helyesen döntesz, mai világban csak munkahelyről jó elmenni szülni (sajnos!) , de ha munkakeresés közben mégis ösdzejönne a baba, akkor meg a sors is úgy akarta! Minden jót Kívánok Nektek az Új Évre, de még addig úgyis beszèlünk..
Majd elfelejtettem, nekem műtétre rá pontban 4 hétre megjött a menzim, a doki azt mondta "tökéletes" ez àllítólag azt jelenti, hogy gyorsan regenerálódott a szervezetem, örülök is neki ! Még mindig tart, ez meg külön jó, mert a fog.gátló abbahagyása után nem igen jött meg rendesen, max ilyen 2-3 napokra. Most minden tökéletesen zajlik, úgyhogy nagyon érzem a babó közeledtét!!! Egy ciklust még kivárunk, de februárban már újra belevágunk! :-)

Kép
rozsabimbo90
 
 


Sziasztok lányok!
Ha megengeditek, csatlakozom.
2 nagyon korai vetéléssel, sőt inkább úgy mondják 'biokémiai terhességen' vagyok túl az elmúlt hónapokban. A második most kezdődött, vasárnap.
Az elsőnél 5+2-nél jártam, nagyon halvány tesztem volt és rá egy szük hétre el is ment még orvosnál se jártam addig.
A második ebben a hónapban már sokkal jobb kezdetnek tűnt, szépen erősödő tesztek. vasárnap lettem volna 6+3. 5+6-nál voltunk orvosnál, de a méhemben nem látszott semmi. Biztatott az orvos hogy talán később fogant, de rossz érzéseim lettek amik aztán be is igazolódtak.
Ezek után most nagyon nehéz. Egy nőgyógyász ismerős azt mondta, habár valószinűleg természetes kiválasztódás miatt vannak és sajnos nagyon gyakori, valószinüleg csak pechesek vagyunk - mégis kezdjünk el kivizsgálásokat. Tartok ettől egy kicsit hogy nekiállunk mindenféle gén meg immunológiai dolgokba belefolyni és az egész egy küzdelemmé válik.
A gyanum az hogy párom kora nagy nehezitő tényező, 45 éves.. És ráadásul dohányzik amit viszont most megigért hogy letesz a jó ügy érdekében. Részemről nem hiszem hogy gond lenne 29 vagyok egész szabályos ciklussal (picit hosszú - 31-32 napos), cisztáim, cukorbajom vagy hasonló nincs.
Nem tudom hogy kezeljem ezeket a dolgokat. Ássuk bele magunkat a dolgokba kezdjünk el kivizgsáltatni minél több dolgot, vagy ne tegyem tele a fejem ezekkel a dolgokkal és a félelemmel hogy valami baj van..

Visszaolvasom majd a fórumot hogy 'megismerjelek' titeket!
És azt kivánom, az új év mindenkinek meghozza a várt sikert és érkezzen a nagy boldogság!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: