Új privát üzeneted érkezett!

Mesi!

Rád is nagyon sokat gondolok és drukkolok a szülés megindulásához. :wink:
anubias
 
 


Rendben Ági,bár én úgy érzem,te ma már nem írsz nekünk. :lol: De sebaj,azzal is megelégszünk,ha Karcsi ír egy pár szót arról,hogyan bújt ki hipp-hopp Livitek. :D
anubias
 
 


Eszter,
jaj, bárcsak igazad lenne, és hipp-hopp kiugrana a drágám :D
(irtam neked privit)
csné
 
 

 
 

Ági! Dehogy akartalak ijesztgetni. Szerintem még ma lesz kisbabád...
Rohanok is majd haza torna után, hogy nézzem a gépet...

Eszter! Ha van egy kis ész a munkahelyeden, akkor ma egész nap nyitva az összes ablak. Ha éjszakára becsukják reggelre tuti megint büdi lesz, de ha akkor is tudsz ablakot nyitni az már hamar kiszellőzik.
Gáz lenne egész hétre szabira jönnöd?

MEsi! NEked is nagyon szorítok...

Juci! Nagyon pikk-pakk leírtál itt mindent a lányoknak, hogy mikor mit és mennyit kell... Bár nekem egy kicsit zavaros.
Ugye pár hét múlva meg tudod ismételni úgy, hogy nekem is világos legyen :lol: (Tök hülye vagyok mindenféle bogyóhoz legyen az sima vagy homeos)

Nagyon bírom ezt hogy most egyedül vagyok, mert folyamatosan olvasgathatlak titeket... De sajna már csak holnap lesz így. Addigra csak megszületik mindkét babánk.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Erzsike!

Most beszéltem telcsin az egyik kolegámmal és azt mondta,hogy már nem vészes.Sajna éjszakára tuti bezárnak mindent,viszont mennem kell a héten,mert a főnöknőm jövő héten elutazik és át kell vennem tőle a feladatokat.Szóval gázos,de ez van.Pedig ellennék én itthon ,csak akkor nagyon kevés lenne a pénzem,és a gyed-et is ennek az időszaknak a jövedelme alapján számítják,ami még nehezíti,hogy betegácsiba menjek.marad a meló,de nem mindenáron. :wink:
anubias
 
 


Köszi, Titi!

meri
 
 


Gondoltam bekukkantok megnézni, mi van Ágival és Livivel.
De látom még semmi hír! Akkor szerintem már tuti a szülőszobán vannak, mert egyébként biztosan jelentkezett volna már.

Nagy-nagy drukk nektek!!!!

Ha valaki tud valamit, szóljon!!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Hú lányok!

Én is azt gondolom,hogy Ági már szül.Mert annyira boldog volt és úgy izgult,persze csak pozitív értelemben véve,inkább izgatott volt,hogy már tuti írt volna,mert ugye az NST nem tart örökké. :D
Nagyon drukkolok.

Juci!

Nem tudom,hogyan fognak hozzám viszonyulni,de egyre kevésbé érdekel.Azt hiszem,én ebben a több mint 3 évben amíg itt dolgoztam nagyon sokat tettem a cégért és nem sokat kaptam cserébe,úgyhogy itt az ideje,hogy ne a munkámat helyezzem a legelső helyre.Ha nem kellene a pénz már most itthon maradnék.Így viszont azt hiszem addíg dolgozok,amíg megy.Ha bántanak,vagy nagyon leterhelnek itthon maradok.

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Itt vagyok...

Egyenlőre semmi. :( Benn volt a doktorbácsim is, igy rögtön meg is vizsgált. Semmi változás a szombathoz képest, most nem tágultam tovább...
Azt kérdezte, hogy mikor jövök legközelebb?!
Mondtam: pénteken.
Mire ő: rendben akkor találkozunk... :(
Az NST-m nem lett túl jó, igy az ultrahangba is elvitt, de ott mindent rendben talált, jól van a kicsikém, ez a lényeg!!! :D

Úgyhogy egyenlőre ennyi...
De azért ha van valami akkor jelentkezek azonnal. A hasim nem fáj túlságosan, inkább csak amit délután is írtam. Olyan mensi szerűen, de nem nagyon, az sem.

Lehet lesz megint egy jó éjszakám?!?! :lol: :roll: :lol: :roll: Bár ahhoz, most meleg van...

puszi, aranyosak vagytok, hogy drukkoltok!
Ági
csné
 
 


Agi!

Mar megint miattad jottem,de ezek szerint meg varat magara Livi egy kicsit. :lol:
De nem jelent semmit,en hetfo reggel voltam anno vizsgalaton ahol azt mondta,hogy egyujjnyira vagyok nyitva de meg messze vagyok es var penteken es este haromnegyed 12kor mar a korhazban voltam es hajnalban meg is volt Mishal.

De ha megse jon,akkor sincs sok idod,es elvezd ki ezeket az ataludt ejszakakat! :lol:

Tobbiektol bocsi,majd irok,nem tudom utolerni magam itthon,a haznal all a bal...mindig van valami problema.

Szep estet es ejszakat nektek!

Agi es Mesi nektek kivanok szep,csendes ,fajdalommentes tagulast!
Mesi,es ha elkezdened szedni a vajudashoz irt homeobogyokat???Az is beindithatja a szulest!
Bar ebben kerdezzuk meg Dr.Szabot! :lol: ,o jobban tudja.
momo35
 
 


Ági! Pedig már annyira beleéltük magunkat, hogy ma szülni fogsz... De legalább még egyet alhatsz babasírás nélkül. Vagy nem :lol:
Puszi
verzsike
 
 


Ági!
Sebaj, majd együtt szülünk. De azért nem kell feltétlenül megvárnod, nyugodtan megelőzhetsz!

Hátha a mai front segít neked és rohansz vissza a kórházba!

Momo!
A homeós bogyókat már 2 hete szedem, és még csak tágulni sem kezdtem el :cry:

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Ági
Nem tudtam úgy lefeküdni aludni, hogy be ne nézzek mi van veletek.
csalafinta ez a pici lány jól beijesztette apát ás anyát és most nyugiban van.
Hátha ez a hidegfront ad egy kis löketet neki. Ha mégsem akkor újra alszol egy jót, talán nem lesz túl meleg. :)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Sűrűn olvaslak Titeket és nagyon várom a híreket a szülés előtt álló kismamáktól!
Olyan jó érzés visszagondolni az szülés előtti időkre! Balázska engem is megtréfált, pedig már a 3. szülésem volt. El is töltöttem egy éjszakát feleslegesen a szülőszobán. Szerencse, hogy jól fej volt a szülőszobás orvos és azt mondta, hogy csak feleslegesen szenvednék, ha burkot repesztene, lassan úgyis beindul magától. Igaza is lett. Alig értem le az osztályról a szülőszobára. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen könnyű szülésem lesz, amikor előtte 6 napig ijesztgetett a nyákdugó folyása, enyhe vérzés és minden éjszaka sűrű, de nem rendszeres fájásokkal. Nagyon nehéz lelkileg ez az utolsó néhány nap! Ági, gondolj csak arra, hogy olyan szépen halad magától a dolog, hogy amikor tényleg beindul nagyon gyors lesz! Szépen lassan tágulsz és Livikédnek sem kell szenvednie. Mire beérsz a kórházba már tényleg csak szülni kell majd. Sokkal rosszabb lenne napokig ott aszalódni és várni, hogy mikor történik valami. Szerintem a pénteket már nem fogod megvárni! Ilyenkor már az orvos sem tudja megjósolni melyik pillanatban indul be a folyamat!

Mesi!
Ne haragudj lehet, hogy nem olvastam elég figyelmesen, de én nem értem miért merült fel Nálad a császár. Zsoltikád is császárral született?

Eszter!
Nagyon jól tetted, hogy hazamentél! Most azon töröm a fejem, ha minimálbérrel vagy bejelentve és azután kapod majd a GYED-et, vajon olyan nagy különbség lenne, ha otthon maradnál? Nem tudnál otthonról dolgozni?

Lányok!
Olyan jól esik, hogy hiányoltok és bevallom, hogy minden reggel az az első, hogy megnézem a topikot. Nekem is nagyon hiányoztok, de én vagyok az egyetlen, aki még csak közel sem áll ahhoz, hogy babás legyen.
Dolgozni majd márciusban megyek vissza, bár azt még nem tudom hogy, mert Balázst nem fogják oviba felvenni. Mindenképpen a szakmámban szeretnék dolgozni. Nem egyszerű, de megoldható, mert én 12 órázom és így soha nem kell 5 napot dolgoznom egy héten. Nagyon bevált a lányoknál, hogy sok szabad napom van hét közben, mert így sose kellett 5 napot egymás után bölcsibe, oviba vinnem őket. Szeptembertől újra beülök az iskolapadba, persze nem olyan nagyon komolyan, csak nyelvtanfolyamot indít a főiskola és nagyon van kedvem hozzá.
Előtte persze még itt a nyaralás! 24-én indulunk és már nagyon várom. Rovinj-ba megyünk. Engem 2 éve teljesen lenyűgözött. Persze akkor még egyszerűbb volt, mert Balázs még csak szopizott.

Koda!
Én úgy tudom, hogy Bencének is adhatnád az Aloe-t. Valószínűleg segítene a székrekedés problémát megoldani.
Örülök, hogy most rendben vagy lelkileg! És örülök, hogy mindezt gyógyszerek nélkül sikerült elérned!

Juci!
Tudom, hogy rettentően elfoglalt vagy, de olyan jó lenne egyszer összefutni!

Erzsike!
Neked is már csak 50 nap van hátra! Olyan hihetetlen. Én úgy lemaradtam! :cry: Még szerencse, hogy ennek a topiknak a címe már rég nem azt takarja, ami! :lol:
Jól látom, hogy talit szerveztek? :shock: Lehet, hogy most én sem maradnék le? :oops:

Mindenkit puszilok és igyekszem gyakrabban jönni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Éva
Jaj, de jó, hogy jelentkeztél megint. Úgy örülök, ha mégis benézel. Jöhetnél úgy mint régen nem gondolod? :)
Gondolom nem lesz könnyő balázs felügyeletét megoldani ha újra dolgozol. Bölcsi szóba sem jöhet, nálatok sincs hely?
Ti is nemsokára indultok nyaralni, biztosan várod már. Ugye hozol képeketarról ahol jártatok.

Juci
Hát mit mondjak tündéri a kiscsaj. Látom a fontos dolgokat már tudja.
Áron a ruhásszekrényét pakolja ki és bemászik. :roll: Ez most a mániája.
A tali oké ha hazajöttünk összehozzuk.

Eszter
Okosan döntöttél, hogy hazajöttél abból a bűzből. Remélhetőleg ma már nem leszolyan borzalmasan erős, ha mindenképpen bent kell lenned. Az hogy a főnököd mit gondol ne foglalkoztasson, most ti vagytok az elsők.

Titi
Mi van veled nagyon eltüntél? Biztosan jól kifárasztottad magad megint és nincs erőd semmire. Jaj remélem nem így van.


Hát jól lehült a levegő nálunk egész éjjel esett, villámlott a fiúk fel is keltek rá hajnalban. Most legalább tudom csinálni a dolgomat, így nincs lelkiismeret furdalásom, hogy jó az idő és nem megyünk játszózni. Nekem most jól jött ez a rossz idő.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ági
Jaj a legfontosabb amiért benéztem reggel erre pont téged hagytalak ki.
Milyen volt az éjszakád? Fájások valami, vagy aludtál rendesen?
Vivi nek mondtad hogy mi a helyzet? Készül ő is?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Én is itt vagyok ám, követem az eseményeket!

Bízom benne Ági, hogy a front megtette a hatását éjszaka, és ma már nem is írsz nekünk! Jó volna még ma megszűlni, a szülésznőddel!

Lányok, én csak azért nem tudok jönni, mert idebent ezernyi dolgom van... szabadságolások idebent, helyettesítések, bolondok háza. Egyszerűen nincs időm írni. Ha meg el kezdenék írni, akkor nem egy percig volnék netközelben! :(

Otthon meg még a táskám sincs kipakolva!

Nem, Bufo, most nem hajtottam szét magam, tényleg vigyáztam magunkra. Csak inkább lelkileg volt megterhelő. Ígérem, el fogom mesélni, ha magamhoz térek. De esténként örülök, hogy hazaérek, és nem kell csinálnom semmit. Csak felteszem a lábam, és vagyok.

Jucikám, a kicsi Dudival pedig még mindig nem bírok betelni! Imádnivaló a kis csaj! Az a mosógépbe bebújós fotó pedig... :lol: Akkorát kacagtam idebent!

Nagyon sokat gondolok ám Rátok!

Mindenkit ölelek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Juci! Nagyon édes a kislányod! És milyen fiatalon segít anyukájának...
A csokit meg nagyon szeretheti :lol:

Éva! De jó, hogy írtál... Milyen hülye kérdés az hogy "Lehet, hogy most én sem maradnék le?". Nagyon is örülünk ha téged is láthatunk megint!!!
Nem tudom miért nem akar nektek sikerülni az ovi. A barátaink itt a 14. ker-ben is most adták be a kisfiukat úgy, hogy az állandó lakcímük Veszprémben van, csak igazolást kellett vinni mindkét szülő pesti munkahelyéről.

Zsuzsa! Hogy állsz a pakolással? Egy picit írígykedem, annyira mennék vízpartra...
Nálunk is rettenet nagy vihar volt, fel is ébredt a baba velem együtt. Ilyenkor az a legrosszabb, hogy a párom meg durmol mellettem, mintha odakint síri csend lenne...

Titi! Pihenj is ammennyit csak kell, de azért nagyon hiányzol. Tudod úgy tervezni, hogy vasárnap ráérj délután egy kicsit?

Ági! Hogy telt az éjszaka?

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok,

Gyorsan végigolvastam mindenkit! :) Olyan jó, hogy ennyi olvasnivaló lett igy délelőttre!

És Juci,
a képek egyenesen zabálni valóak!!!! ÉN is akarom már nagyon!!!!!! :D

Éva,
annyira örülök, hogy írtál!!! Gyere sűrűbben, és ha bármiben tudunk segíteni, akkor szólj légyszi!!

Én jól vagyok, jól aludtam, jó hüvös volt éjszaka!!! :roll:
Már nem tudom, hogy minek örüljek, ha kijön hamar, vagy ha akkor amikor majd ő akar...?!

Minden esetre, aki még a szülés előtt áll, készüljetek fel rá, hogy nem egyszerű időszak ez!!!
Lányok erősítsetek meg, hogy ez természetes, és hogy többen igy voltatok vele, de én kibirhatatlan vagyok! Bőgök mindenen, bárhol vagyunk, akár az utcán is, és képes vagyok Karcsimmal az Auchanban egy tejen összeveszni véresen!!!
Ez a fene nagy várakozás teszi valószínűleg, és a hormonok változása... De a terhesség elején az az érzékenység ehhez képest meg se kottyant!!! Rettenetes! :roll: :oops:

Ma kitakarítunk (Livinél is mindent rendbe rakok, hogy már csak haza kelljen hozni) aztán nem nagyon leszünk itthon - nekem most nagyon bejön ez az idő, úgyhogy útra kelünk... Kimegyünk a fiúkhoz (csak kiugrunk, mert viszünk ki nekik pólót amit vettünk), meg még csavargunk egyet

jelentkezek amint tudok, vagy ha van valami extra!

Pusz,
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Merre jár mindenki? A tegnapi pörgéshez képest ma igencsak visszaesett a forgalom. :lol:

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Erzsike!

Persze,mert Ági nem szül.Ő tehet mindenről. :lol: A talra nem reagált senki,beleértve téged is. :lol: Mi legyen?Nekem megint kb 3-4 között körül volna jó.Hogy vagy? Most is nagyon vizesedsz?Megy a petrezselymes diéta?

Ági!

Ne keseredj el,szerintem azért vagy nagyon ki,mert annyira szeretnél már babázni.Ami a hangulatodat illeti simán lehet a front is,én ma este annyira elviselhetetlen vagyok.Ordítok és toporzékolok mindenen.Tegnap este meg zokogtam a meghatódottságtól.Szóval a hormonok és a front simán produkálja ezeket.Érzel valamit? Mikor mész dokihoz legközelebb?Ne izgulj,most már tényleg nem kell sokat várnod.Szóval mondjuk rád nem számítunk vasárnap a fagyizásra,nyugi. :lol: Jajj annyira szeretném,ha legkésőbb holnap kibújna Livi. :D

Velem ma mindenki ari volt a munkahelyemen.Nem is értem őket.De a végeredmény a fontos és a szag is elmúlt.Szóval minden ok.Visszatérve a pénzre.72000 Bruttóra vagyok bejelentve,és ha betegácsiba mennék,akkor a 70%-át kapnám a bejelentett pénzemnek(úgy tudom).Így meg azért nem ennyit kapok,csak ez a hivatalos fizum.De természetesen zsebbe még kapok fizut,ami azért nem mindegy,hogy van-e.A gyed meg ha jól tom a jövedelm 70 %-a talán,csakúgy mint a betegácsi?És akkor itt már az is a betegácsis összeg alapján számítódik,szóval itt is bukok majd ha gyed-en leszek,de a legnagyobb kiesés most érne,ezért szertnék úgy dolgozni. :oops: Na de ez van,nem siránkozok.

Jucikám!

Szegénykém,akkor te sem kapsz valami nagy summát az otthoni időd alatt.Ez azért annyira igazságtalanság. :roll: Nagyon tetszenek a képek.Ugye te is jössz a talira?

Titi!

Annyira hiányzol.Nagyon sajnálom,hogy ennyire le vagy terhelve. :cry: Gyere ha lesz egy szabad perced. :roll: :wink:

Jajj mennem kell,bocs,hogy nem tuok most másnak írni.

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Eszter! De reagáltam a talira, még írtam is, hogy hoznád-e Bálintkát, illetve ki jönne gyerekkel, hogy hol legyen a helyszín. És Éva is írta hogy jönne!
De betudom a figyelmetlenséget a babának OK? :lol:
verzsike
 
 


Jajj,ne hari. :oops: :roll: Igen,ha olyan helyen talizunk,akkor szívesen hoznám Bálintomat is.Azt hiszem visszaolvasok. :oops:
anubias
 
 


Képzeljétek megszületett a sógornőm kisfia. Fél 5-kor kezdődtek a fájások, mire beértek a kórházba, már 4 ujjnyira kitágult és 6-ra meg ia született a baba. Azt hiszem ilyen szülést szeretnék én is...
verzsike
 
 


Sziasztok!

Jaj, Juci, úgy örültem volna pedig ha bejöttök! Na sebaj, majd legközelebb, bármikor, amikor erre jártok! Csak csörögj rám, hogy itthon legyünk! Úgy szerettem volna Dudit megint látni élőben. Bármikor meglátogathatsz!!

Itthon a helyzet változatlan, vagy talán egy picit romlott is.

Holnap reggel megyek NST-re, meg megbeszélni a helyettes dokival a befekvésemet. Itthon meg pakolom össze a 2 hétre a kórházi motyómat, meg Zsoltinak is amit anyuékhoz visz. Mert arra a 2 hétre odaköltözik, nem tudom máshova tenni. Még azt sem tudom, hogyan jutok be így a kórházba, meg Zsoltit hogy viszem el anyuékhoz, azt hiszem, marad a taxi.

Szülésnek semmi jele nálam, mág azok az ici-pici jóslófájások is elmúltak. Na mindegy, már beletörődtem, csak Zsolti miatt aggódom, hogy mi lesz vele ezidő alatt, hogyan fogja kibírni nélkülem. Meg ha hazajön, már semmi nem lesz olyan mint régen, pedig ugye akkor anyázna igazán a 2 hét után, mert ugye itt lesz Ágika is. Remélem, nem fogja nagyon megviselni.



Lányok!
Nem tudjátok, a Postáról lehet faxot küldeni? Muszáj lenne péntek délelőttig Amerikába küldenem egy faxot az egyik cikkem miatt, de senki sem lesz faxközelben a családból. Van erre valamilyen fizetős megoldás?


Bocsi, hogy csak magamról írtam, majd még jövök ma meg holnap este is.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Jaj, ezt még lehagytam!

Kép

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Ági!
Nagyon drukkolok,mindig megnézem megjött-e már Livike!

Mesi!
Biztos nem lesz könnyű az a két hét Zsoltika nélkül!De legalább tudod,hogy jó helyen lesz,nyugodtabb leszel és tudsz a pici babádra koncentrálni.

Juci!
Miért nem vesztek egy esernyőre csukható babakocsit?Nem drága és könnyű vele közlekedni.Egy áldás,komolyan mondom,miután megvettük,csak azt használtam!Próbáld ki!

Mesi!
Te sütötted a tortát?

Puszi!
Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Sziasztok lányok!

Látom, semmi újabb fejlemény...

Mesikém, a postáról lehet faxot küldeni, bár baromi drága! Ha feladod postán, az holnapra ideér, én szívesen elfaxolom Neked!

Szegénykém, mégiscsak be kell feküdnöd?! Mikor mennél be pontosan? Mert ha hétvégén, én nagyon szívesen segítek mindenben!!!

Jucikám, ismét csak hálálkodni tudok, hogy így gondolsz ránk, ha tudnád, mennyit jelent ez, ez hatalmas segítség! Drága vagy!!!

Lányok, olyan édesek vagytok, hogy így hiányoltok, Ti is hiányoztok nekem. Sajnos idebent ma is nagy nyüzsi lesz, még jönnek ma is az állásinterjúra. Nagyon nehéz megfelelő embert találni a helyemre. Tegnap jött egy lány, de ő csak aug 15-től tudna kezdeni. :( Mire betanítom... de ha nem marad más lehetőség, akkor ő marad. Ma mindenesetre elválik.
Amúgy meg idebent alig vagyunk, sokan szabin vannak, szóval sok a munka is, amikor meg hazaérek, bevallom, örülök, hogy a lábam felteszem, a gépet be se kapcsoltam már napok óta.

De rengeteget gondolok Rátok, és minden nap bejelentkezem addig is, amíg nem tudok jönni bővebben!

Drága Eszter, nagyon sokat gondolok Rád, és tudom, hogy amíg nem hívsz, vagy nem írsz, addig hál' Istennek minden rendben van veletek! Nagyon szaladnak a napok, remélem, számodra is, és mindjárt eléred a bűvös 12. hetet, onnan pedig remélem, hogy fellélegzel egy picit! Talán hihetőbb lesz, hogy számodra is jut a hatalmas a boldogságból.

Én jövő szerdán megyek dokihoz, és ugye 23-án az amnio eredményéért. Addig is tűkön ülök, és ha csörög a telefonom, a szívbajt kapom, nehogy onnan hívjanak. Kb mostanáig tenyésztették a mintát, tehát innentől várható, hogyha gond van, hívnak. :( Félek, de bizakodom.
A drágaság irtó sokat mocorog, imádnivaló!

Lányok, még egyszer sűrű elnézést kérek, hogy nem tudok bővebben jönni közétek, pedig nagyon szeretlek ám benneteket, de hisz ezt Ti is nagyon jól tudjátok!

Ági, Neked pedig kitartás, biztos nem könnyű ez az időszak sem, mint ahogy az eleje, és az egész 9 hónap is ad okot aggodalomra, izgalomra. Ez most gondolom, másfajta idegeskedés, az ember türelmetlen, és érthetően. De gondolj arra, hogy ezekre a pillanatokra vártunk, és ezt is ki kell élvezni. Ha már megszületik Livi, hiányozni fog a várakozással teli időszak! Mindennek meg van a maga ideje! (Na, csak én is így gondoljam majd, ha itt járok már!)

Mindenkinek ezernyi puszika!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Juci
Jaj de aranyos vagy hogy már is hiányolsz.
Egy hét nékületek nekem is sok lesz.
A kajákkal én is úgy vagyok ahogy te, Áron mindent kinéz a szánkból, de be kell valljam vele már nem vagyok olyan szőrös szívű mint Dáviddal. Egy falatot mindig kap. :oops: Csokit én sem adok neki még egy jó darabig.Mi változatlanul 1 fognál járunk azóta semmi. Elég viccesen néz ki vele ha nevet.


Titi
Remélem nem bántottalak meg a múltkor azzal, hogy megint sokat hajtottál. Nem akartam ha így volt akkor ezer bocsánat. Csak féltelek, és nem szeretném ha kipurcannál.
Tökéletesen megértem hogy estére hulla fáradt vagy és nincs erőd semmihez, nekem is volt ilyen.
Örülök, hogy a pici lány sokat mocorog, mert így te is biztos lehetsz benne minden oké vele.
Ügyesen válogass a helyedre kerülő lányokból.

Verzsie
Én szándékosan nem reagáltam a talir, mert akkor már remélem lóbálom a lábam a tengerbe.
Lábdagadással hgy állsz, még mindig nagyon duci?
Mei lett végül felhívtad a védőnőt?

Ági
remélem jól sikerült a tegnapi napod. Gondolom a helyzet azóta változatlan, mert akkor már jött volna a nagy hír.
Az idegállapotod pedig ilyenkor tök normális. feszült várakozásban telik minden nap és ezt nem könnyű elviselni. Kitartást neked is és a családodnak is.:)

Mesi
Jaj nem lehet könnyű most neked. Úgy sajnálom, hogy nincs más megoldás. A férjed egyáltalán nem segít ahogy látom, mindent egyedül neked kell megoldanod. Az fel sem merült benne, hogy néhány napog ő vigyázzon a fiára, vagy netán elvigyen titeket anyukádhoz és a kórházba? Mi lesz a szülésnél ott lesz veled vagy arra sem lehet rávenni?
Készülj fel hogy nehéz lesz az első időszak ha meglesz Ági. Nem elkeseríteni akarlak, de ha mindent egyedül kell megoldanod akkor ki fogsz purcanni. Mindenképpen kérj segítséget, ha van kitől.
Nagyon tetszik Zsolti tortája, gondolom hogy örült neki.

Nagyon úgy néz ki, hogy én már csak akkor fogok értesülni a babáitokról ha hazajöttünk. Előre nem szeretnék gratulálni babonából, így kitartást és gyors könnyű szülést kívánok nektek!

Megyek lejárt a mosógép, és be kell szereznem néhány dolgot az útra.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mindig kihagyok valakit, lassan valami agyserkentőt kell bevennem. :oops:
Eszter
Örülök, hogy végül jól sült el a helyzet a munkahelyeden. Remélhetőleg továbbra sem lesz semmi gond.
A pénz pedig nagy úr és tényleg nem mindegy mi után kapod a gyedet. Addig amíg nincs nehezedre dolgozz nyugodtan, de ha úgy érzed nem megy akkor ne erőltesd nehogy valami baj legyen.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ági, úgy izgulok és drukkolok érted, hogy mindennap ide vezet az első utam, hogy megnézzem, mi a helyzet! :D

meri
 
 


Sziaztok!

Vagyok ám én is ,de csak olvasó üzemmódban. Remélem délutáni alváskor tudok jönni.
Még sehogy se állok a pakolással. Tegnap is este 10-ig a fogorvosnál voltam. A végén otthagytam, mert körülbelül éjfélkor jutottam volna be.

Délután leírom ám a listát is a gyógyszerekeről.

Állandóan bekukkantok ám, hogy mi a helyzet a kismamikkal? Úgy látszik a lányok nagyon szeretnek anya pocakjában lenni.

Na rohanok ,mert hiszti van.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Zsuzsikám, dehogy bántottál meg!!! Sőt, annyira kedves tőletek, hogy így aggódtok értem! Én csak hálás lehetek nektek mindenért!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Jó akkor megnyugodtam, hogy nem bántottalak meg.

Be kell valljam a pakolás Áron mellett is lehetetlen amit eddig kikészítettem azt ő szépen leszedegette az ágyról. Így úgy döntöttem nem is folytatom tovább. Dávid anyósomnál van, hogy könnyebb legyen de nem az.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Ági!
Merre vagy? Nem jelentkeztél még a mai napon

Mesi!
Boldog Szülinapot így utólag is Zsoltinak. Nagyon szupi tortát kapott.
Fájások elmúltak?

Bufo!
Én se haladok semmit a pakolással. Most aludtak el a lányok, de a ruhákat még nem készítettem elő, mert nem akarok a szobájukban zörögni.
Ma délután meg még elmegyek egy nag bevásárlásra, és remélem holnap sikerül délután mindent elpakolnom.
A párom azt igérte, hogy itthon lesz holnap. Igen ám, csak akkor meg 2 óránként beugrik a munkahelyére, mert mindig van valami fontos!

Akkor leríom, amit a doki adott. Dr Szabó várom majd a véleményed róla, hogy minden megfelelő-e a listán, és nem maradt-e ki valami

Úti patika
Túlélőkészlet nyaraláshoz

1. Betadin oldat----sebfertőtlenítés
2. Sebtapasz----sebkezelés
3. Bepanthen plusz kenőcs----horzsolásra, kisebb sebekre
4. Fenistil gél----rovarcsípés, viszketés csillapítására
5. Panthenol hab----égésre, bőrgyulladásra
6. Kullancseltávolító csipesz
7. Daedalonetta végbélkúp---- hányásra, utazás soráni hányingerre
8. Smecta por----hasmenésre
9. Vitamin b6----hányingerre
10. Maripen, Suprax...----antibiotikum
11.Nurofen----láz, és fájdalomcsillapító
12. Széntabletta----bélfertózésre, hasfogó
13. Garasone szem, és fülcsepp----piros szemre, fájos fülre
14. Caneste kenőcs----piros popsira

+ Nurofen végbélkúp (arra az esetre, ha a szirupot nem bírja meginni hányás, vagy gyomorrontás miatt)
Ja, és persze naptej. A Babe termékeket ajánlották most nagyon nekünk. Ismeri valaki?
Már volt ebből a termékcsaládból testápolónk, és koszmóra samponunk. Azok beváltak.

Na rohanok, de azért nem kapcsolom ki a gépet, és jövök még.

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan jelentkezek ismét... Apa autót szeretne menni nézni!

Jól vagyok, semmi különös nincs velem. Mancika jól érzi benn magát szerintem, különösebb fájásaim sincsennek. Néha van egy-egy bekeményedés, de inkább azt a bizonyos folyamatosan feszülő érzést érzem. Talán már lejjebb ment, azért...

Ha valami van jelentkezek azonnal! Ma van utoljára a szülésznőm... Legközelebb hétfőn :( Lehet, még azt is megvárjuk! :shock:

Mesi,
nagyon boldog születésnapot kívánok Zsoltikának!!!
Megelőzhetnél ám, már azt se bánnám, csak siess, mert ez a várakozás tényleg felörli az embert!

Meri,
olyan aranyos vagy, hogy mindig kukkolsz! :roll: :lol:
Én is figyellek ám, és látom mindjárt betöltöd a kritikus 12. hetet!!! :)

Zsuzsa,
nagyon jó pihenést nektek!

Köszi, lányok, hogy mindenki izgul értem/értünk! :D

Jövök majd remélhetőleg este... VAgy nem... :D :roll: :D :roll:
csné
 
 


Oné
Köszi a listát. van benne olyan amire én nem gondoltam. Kullancscsipesz nekem eszembe sem volt, de nem hiszem, hogy ahová mi megyünk szükség lenne rá, de jó tudni, hogy ilyen is van.
Megnyugtató, hogy te sem állsz sehogy. Valahogy csak sikerül összepekolnunk.:)
Én most mindent felírtam egy papírra és holnap már csak a szerint teszek mindent a bőröndökbe.

Csné
Jó nézelődées. Hátha sikerül még az autót is kiválasztani mielőtt Livi megérkezik.

Mesi
Nagyon Boldog Születésnapot Kivánok Zsoltinak, utólag.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy nem tudok többet írni,se olvasni,mert most értünk haza a dokitól.A babácskám csodaszép és minden rendben van vele.Holnap teszek fel képet is.Viszont a lepénykezdemény széle a belső méhszájon tapad. :roll: nA DE NEM LESZ GOND ÉN ÚGY ÉRZEM. :wink:

Jó éjt

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Eszter:)

Nincs sok időm sajnos írni, de neked feltétlenül írok, hogy nagyon örülök nektek! A vérzés akkor már biztos, hogy emiatt volt!
Nagyon vigyázz magadra! Ne lépcsőzz és ne emelj semmit. Tudom, hogy még korai, de egy kis táppénz vagy szabi igen jól jönne. Ezzel amúgy veszélyeztetett terhes leszel. Persze még felhúzódhat a lepény, ahogy nő a méhed! Inkább ebben bízzunk!
Amúgy a doki mit mondott ezzel kapcsolatban?

Rohanok, de próbálok még jönni.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Eszter, de örülök neki, hogy minden szépen, rendben van!!! Ezzel a méhlepénnyel biztos nem lesz semmi gond, hisz Koda is milyen csodaszépen kihúzta Bencével a végéig. De azért bízzunk benne, hogy egy picit feljebb kúszik.
Remélem, így egy picit megnyugodtál!
És nagyon köszönöm a telefonhívásod! Annyira jó volt hallani a hangod!

Bufo, drága, nagyon jó utat Nektek, csodaszép időtök lesz! Érezzétek nagyon-nagyon jól magatokat, remélem, tudsz egy picit pihenni is a két gyerkőc mellett!!! Hú, de irigydekem!!! :)

Na, a legjobbat meg majdnem elfelejtem!

Ági, Veled álmodtam! Hogy kaptam Tőled egy sms-t, a hírrel, hogy megszületett Livi, de kapaszkodj, 4.950 grammal! :) Reggel rögtön szaladtam a telefonhoz, vajon tényleg csak álmodtam-e?! A jelek szerint igen. :(

Mi sikeresen kiválasztottuk a jövendőbeli kolleganőt, elvileg mint írtam, 15-től tud jönni, most kezdi a felmondási idejét a régi helyén. :( Valahogy csak kibírom addig, amíg betanítom. Ügyesnek tűnik, biztos hamar beletanul. De addig is szépen lassan kiveszegetem az idei szabijaimat.

Tényleg, lányok, azt tudja valaki, hogy a rendes szabadság jár a táppénz és a tgyás időtartamára is? Csak hogy tudnám, mennyi szabit tudnék ezévben kivenni?! Ha minden kötél szakad megkérdem a könyvelőinket.

Hallottátok a jövő heti 38 fokokat?! Hogy fogjuk ezt kibírni csajok?! Idebent klíma van, még ez a szerencse, de aki otthon van... ha minden jól megy, jövő péntekre veszünk ki szabit, és a hétvégére lemegyünk a Balcsira Dani nagyijához. Így persze meg amúgy is, mivel múlt hétvégén nem voltam itthon, most hétvégén rengeteg tennivalóm lesz. Főzés, takarítás, kerti munkák, vasalás, fúj. :( De most elég jól bírom azért.

Na megyek, beindul a nap sajnos. :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Hát elég rosszul indul ez a nyaralás nekünk.
Tegnap telefonált az utazási iroda, hogy egy másik szállodába megyünk, mert az általunk kiválasztottban nincs már hely, és egy nappal később jövünk haza Ahová mi mentünk volna ott magyar gyerekklub és animátorok vannak itt meg nemzetközi.
Másik ma reggelre Dávid hányt, és azóta evett de az is kijött. Tenap tatár bifszeket ettünk lehet, hogy ez rontotta el a hasát. Nem tudom mondjuk e vissza az utat.
Még semmit nem pakoltam össze.

Titi
Nem is tudtam, hogy ilyen meleget mondanak a jövő hétre.
ha sikerül mentalálni az utódodat akkor már ne nagyon aggódj. Gyorsan bele fog jnni hidd el. A szabadsághoz nem tudok hozzászólni, hátha a többiek igen.

Eszter
Örülök, hogy minden renben van veletek. Látod Kodnál sem volt baj nálad sem lesz.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hát, ez marha jó! Mi az, hogy nincs hely egy szállodában?! Akkor hogy foglalták be nektek az utat?! Húúú, pedig az azért jobb lett volna, de gondolom, azért el tudnak majd így is játszani a többi gyerekkel.

Legalább ugyanolyan jó a másik szálloda színvonala is, mint az előzőé?

Szegénykém, nehogy nyugodtan elinduljatok! De tudod, hogy szokták mondani, ami nehezen indul... reméljük, hogy így lesz, és szuper utatok lesz!

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Nem értem én sem, hogy nincs szoba. Igaz mi családi szobát kértünk nem sima kétágyasat, mert kiságy is kell Áronnak, és Dávidnak a pótágy. Azt pedig csak foglalni lehet amit majd visszaigazol a szálloda.
Végül is mindegy, mert amit adnak helyette az mindenben tudja ugyanazt mint a másik, sőt egy kicsit jobb is a leírás alapján, csak a gyerekklub nemzetközi.
Dávid sajnos nincs jobban, éhes volt evett háztartási kekszet, mert nem mertem mást adni, de megint kijött, most alszik.
Jaj legyen igazad ezzel a nehezen induló dologgal.
Bizakodom én is már elkezdtem kipakolni a cuccokat az ágyra.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Juci! Ha szeretnél jönni a talira és nem lesz kocsid, mi szívesen elmegyünk értetek. Legalább szokja a kocsink a babaszállítást…
Én is tervezem a „kemény” anyukaságot kajcsi szempontjából, remélem sikerülni is fog.

Mesi! Mi volt az NST-n és a kórházi befekvéssel tudtál intézni valamit? Zsoltikát azért be tudják hozzád vinni anyukádék ugye? De hátha megszületik pár napon belül Égika és akkor nem is lesz 2 hét.
ZSoltikának BOLDOG SZÜLINAPOT! (Bocsi a késésért, szokás szerint én köszöntelek titeket utoljára.)

Titi! Kitartás!
Hiányzol nagyon. Úgy félek, hogy megerőlteted magad. A hétvégére is már beterveztél egy csomó munkát magadnak, pedig inkább pihizned kellene! Vasárnap du eljössz a talira? Legalább addig se dolgoznál, hanem ücsörögnél egy fagyi mellett…
Hétvégéből meg az egyik nap hívasd meg magatokat ebédelni anyósodékhoz, akkor nem kellene még főznöd is ebben a dög melegben… Vagy ez nálatok nem lehet?????
Én úgy tudom, hogy csak a gyed idejére nem fog már járni szabi (eddig járt arra is), Nálunk az eü szabi és a tgyás ideje szabi szempontjából teljesen úgy számolódik, mintha dolgoznék, tehát ez évre megkapom a teljes évi szabimat, mert elvileg jövő febr-márc-ban kezdem a gyedet.

Zsuzsa! Dávid hogy van? Elindultok végül?
Képzeld a nászútkor mi is így jártunk, hogy utazás előtt kiderült, elfelejtették továbbítani a szobafoglalásunkat, így már nem volt hely. Az irodának kötelessége volt legalább olyan komfortú szobát biztosítani, de sehol nem találtak *** -os szállodában szobát. Irtó mákunk volt, mert egy vadiúj **** -osban helyeztek el minket. Úgy kezdődött a számlánk: kedvezmény 180.000 Ft. Mi nagyon élveztük. Remélem nektek is ilyen szerencsétek lesz.
A védőnőt nem hívtam fel, úgy döntöttem majd keres ha akar. Most éppen azon vagyok, hogy keressek egy jó gyerekorvost. Ha találok és elvállal minket, akkor majd felírja amire szükségünk van.
Olyan jó lesz nektek a tengerparton… Miközben az afrikai meleg minket is megátogat csak sajna tenger nélkül…

Gyöngyi! Elég érdekes időpontban tartja a rendelést a fogorvosod…
Hogy állsz a készülődéssel?

Ági! Találtatok kocsit?

Eszter! Nagyon örülök, hogy jól van a baba. A méhlepény meg simán felmászhat még a rendes helyére. A pozitív hozzáállásod mindenképpen csak segíteni fog!
Lehet a munkahelyeden még jó is volt a festés, így megtudták a babát és kímélni fognak egy kicsit.

Én voltam tegnap dokinál. Szerencsére már nem oylan nagy a baba, csak 35 hetes méretekkel rendelkezik. Nem tudom hogy lehet, hogy 3 hét alatt csak 1,5 hétnyit nőtt, de ő tudja. A lényeg, hogy rendben van minden, csak aug 06-ig nem történhet semmi mert addig a doki is és a szülésznő is szabin van.

Puszi mindenkinek!
verzsike
 
 


Verzsike
Igen elindulunk. Dávid dél óta nem hányt evett is egy keveset, és issza a teát. Kicsit levert, de szerintem holnapra rendben lesz.
Mi eleve 4*-osba mentünk volna és olyat is kaptunk helyette. És árban is megegyeznek.
Látod nem lesz óriásbébi a kisfiad. Biztosan nagyon megugrott az elején és most már nem nő olyan mértékben. Kint sem fejlődnek egyformán a gyerekek ne várjuk el hogy a pocakban is könyv szerint nőjenek. Biztosan megvárja a kiírt időt, a fiúk szeretnek késni egy kicsit.
Biztosan találsz jó gyerekdokit, ha meg nem akkor lakhely szerinti körzetes gyerekdoki is kiírja a szükséges dolgokat.

Jelentem be vannak pakolva a bőröndök, az egyikbe még néhány apróság kell, de azt majd reggel teszem bele és kész minden. Nem is volt gond simán elfért minden.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Elköszönni jöttem. Holnap reggel indulunk már nem lesz időm írni.
Mindenkinek szép hetet kívánok!
Ági, Mesi nagyon drukolok nektek, lehet, hogy mire hazajövök, már babáztok. :)

Legyetek jók és puszi mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Bufo,Gyongyi!

Jo utat kivanok nektek,vigyazzatok magatokra es varunk vissza !!!!

Gyongyi!

Hipp,Humana es Sunval biokajakat veszek neki+bio zoldsegeket ha lehet,gyumiket mar nem. Kicsit megkesve valaszolok.

Agi,Mesi!

Mi ujsag???????

Mesi!
Sikerult megoldani Zsoltikanak az elhelyezeset???Es azt hogy kijarhass a korhazbol estenkent???
BOLDOG SZULINAPOT KICSI FIADNAK! Milyen nagy mar !!! :lol:

Titi!

Jo hogy meg van az utodod,csak aztan tenyleg elgyere...nehogy ott felejtsd magad szulesig veletlenul!!!! :roll: :roll: :roll:

Eszter!

Na,ez nagyon jo hir,es ahogy irtak a tobbiek,tenyleg feljebb maszhat a mehlepenyed...ha nem,akkor meg majd vigyazol magatokra nagyon,jo!!!!

Verzsike!

AZ ultrahang sokat tevedhet...a lenyeg,hogy minden rendben van vele. Ugyis akkor jon ki majd amikor eljott az ideje es o ugy akarja...van meg idod azert szerintem jocskan! :lol:

Juci!

Tenyleg nem kellett volna elsobsegivel feladni...de nagyon szepen koszonom,kivaltom. :lol: jO volt veled dumcsizni tegnap!Es megprobalom(igerem) osszehozni a randit juliusban! :lol:

Koda!

Mit csinalsz???Persze a ket gyerek ellatasan,nevelesen,hazimunkan...stb kivul???Hihetetlen hogy Bence is mar mindjart 5 honapos!

Na,megyek...olyan faradt vagyok az egesznapos rohangalastol...kicsi fiam meg nem akart szopni..de vegul sikerult meggyoznom :lol:
jarolapot mar megrendeltem,szombaton megyek megrendelni a csempeket,parketta kivalasztva..azert haladunk.
teli van parlagfuvel a maradek telek...holnap megyek ki egy kapavval es nekik esek! Nem hianyzik hogy meg buntessenek,tavaly a pocakomra valo tekintettel usztam meg!

Puszi nektek!

Agi!

Tenyleg,merre vagy?????????????????????
momo35
 
 


BOcsi a sok helyesirasi hibaert! ALig latok a faradtsagtol! :roll:
momo35
 
 


Momo :D

Vagyok, vagyok, csak Vivim tegnap hazajött a mamától, mert már nem bírtuk egymás nélkül!!!! :D

Semmi nincs velem, nyoma sincs, hogy kijönne a közeljövőben Livi :roll: :wink:
Holnap délelőtt megyek orvoshoz, majd utána irok, hogy mit mondott...

Kocsit nem nagyon találunk. Valami 6-7 személyesre szeretnénk lecserélni a Volvonkat, de szinte reménytelen a helyzet, igy, hogy használt autóban gondolkodunk... Rettenetes, milyen állapotban vannak az autók!!! :( ...majd mesélek, ha lesz időm!

Mesi?????

Zsuzsa, Gyöngyi,
jó utat!!!!

Juci,
buta kérdés volt, hogy jöhetsz-e a kórházba!?!?! REmélem is, hogy meglátogatsz minket!!! :D :roll:

Pusza,
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Sajnos a mai napom sem úgy alakult,ahogy szerettem volna.Ma 11 órát melóztam,majd össze rogyok a fáradtságtól.Jóhír viszont,hogy odabent kedvesek velem.Megmondtam a gyereknek a tesót és nagyon pozitívan fogadta.Olvasok amennyit tudok,de írni egyszerűen nem tudok mikor.Pedig a fejemben mindenki számára van egy kis regény. :oops: Remélem vasárnap sokan jöttök.Hol és mikor talizunk? Kérlek ne haragudjatok ha esetleg írtátok volna. :oops:

Puszi

Eszter
anubias
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: