Új privát üzeneted érkezett!

szandrii
mi az a "meglepitáncpróba"? júj de érdekesen hangzik minden :shock: mesélj mesélj még méééég :lol: kíváncsi vagyok! a meghívókra is hogy csinálod meg hogy lakás és minden hogy alakul
én itthon savanyodok nekem ennyi most a szórakozásom :? bár tudom hogy ilyenkor nem a net elött akarod tölteni az időt...

wiwi
igen jól vagyok most így utólag az is eszembe jutott hogy ha mégis a doki számolta jól akkor lehetett az a mensi "emléke"...de a lényeg hogy azóta azért jobban pihenek és szedem a bogyókat...
tegnap már a polómat pöttyöztem szóval dolgoznak a hormonok rendesen nem érzem hogy baj lenne...

szerintem ahogy a babák ráéreznek a szabadság ízére már a járókában büntetés nekik lenni...
mi még szeretjük mert nem tudunk még önerőből helyet változtatni de már nem sok kell hozzá...
meg is kell csinálni a korlátokat hogy le ne essen majd az emeletről...hú hát a körmünkre égett ez is :oops:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Vivi!
Allergia:amit tudok azok fűfélék tömkelege,por,de azóta mióta voltam vizsgálaton szerintem bővült a paletta :cry: homeos cuccok........hát nem nagyon hiszek bennük :oops:
Pároló:nekem is ajánlották,hogy vegyek,most nagyon irigy vagyok! :lol:
Hal:alaszkai tőkehal filét vettem és oliva olajon sütöttem meg,vagy csak simán bedobtam a zölcsik közé párolódni.
Édes lehet Barni ahogy dumál,Roli is szokott,de nem lesz egy szószátyár azt hiszem,mert csak ritkán jön rá.

Szandri!
És végül melyik tortát csináltattad meg?Képeket kapunk?
Hogy döntöttél járóka ügyileg?
Szerintem valamit akkor kihagytál az imikimi-n,ha nem menti el! :wink:

Menion!
Végül a mászás is megoldódodtt nálunk,mert ugye 2-3 nappal később az is elkezdődött,de az okosok is azt mondják,hogy felcserélődhet a kettő.
Ha szabad tudni hogy a fenébe jött össze ennyi tartozása a tesódnak feléd? :shock:
Ne csak zsömizz,EGYÉL RENDESEN!!!!!!!!!
Én is megszoktam egy kicsit melegíteni a gyümiket Rolinak,mert a hűtőben tartok mindent és még nekem is hideg lenne.Nem hiszem,hogy az lett volna a baj Annának.
Örülök,hogy vérzés sincs,ne is legyen!!!!
Csavargás+vásárlás:de jó is az,kicsit kikapcsolódni!

Orsi!
Sajnálom a védőnénit!De rossz lesz megszokni az új stílust és hozzáállást.
Fülivel hogy álltok?Mikot lehet kicserélni a szépséges sajátra?
Ácsorgás:ne is mondd........kész vagyok én is,mindíg-mindenhol-hullafáradtan is!Minden vizsgálgat-tapogat.............DE AZÉRT OLYAN ÉDIK!!!! :lol:
Fesztivál:nem az én világom,de irigy vagyok,jó lenne valami buli+pia variáció.
Takarítás:én már feladtam az állandó sepregetést-porszívózást-felmosást,mert,ha koszt nem is,de a hajamat tuti összeszedi a rucival. :evil:
86-os ruhákat nőtt ki Dalma???? :shock: Ejha!!!Mi most hordjuk a 74-eseket.

Suzy!
Nekem is feltűnt a piros popi+fogzás közti összefüggés és sajnos nekünk se múlik semmitől. :cry:
Roli is nagyon szereti a főztömet,szerencsére megszokta,mert ugye az elején nagyon nem akart neki csúszni csak az üveges.
Ilyen gezstenyés cuccost én is csináltam és bejött.
Mi volt a dokinál?

Evita!
Nekünk a szemészetre (János kh) kellett visszamenni Rolival és egy éves korában pedig a helyi szemészetre kell majd vinni. :roll:
Közös fotó:én úgy szoktam,hogy amikor megyünk együtt valahova akkor szépen beállunk a bejárati ajtóhoz és a hűtőre teszem a gépet amit 10mp-es időzítőre állítok...és már kész is a családi fotó :oops: 8) :D :lol:

Manama!
Örülök,hogy használ a torna! :lol:

Andi!
Jaj első szülinap.........de jó nektek!!!! :lol: Torta lesz?És képek?És mit kap a nagylány?
Hú már ennyi foga van Dórinak?Rolinak nem lesz ennyi 1 évesen szerintem. :roll:

Gyevacska!
Nem hangzik jól ez a köldök dolog :cry: Sajnálom!


Haj :arrow: én most már nem vágatom le,talán abba maradt a hullás vagy legalábbis enyhült,meg sajnálnám is nagyon.

Súlyok :arrow: na hát innen is látszik,hogy tényleg minden baba más.Múlt héten voltunk mérni és 8050g (72cm) Roli,így a 2 hónappal fiatalabb Ádó melett Roli elég vékonyka lenne. :roll:

Rugi :arrow: alváshoz csak,hűvösebb időben,bár nagy parám éjszakára csak rugit adni rá melegben,mert én pl fázós vagyok,mi van,ha ő is fázik hiába van 26 fok a szobájában?

Rólunk!
Tehát mint írtam Roli 8050g és 72cm,ácsorog-mászik-matat-pakol-néhabeszél.3 foga van :lol:
Nagyon szereti a labdákat,azok a kedvencei,na meg a fisher price zongora,ezen is nagyon szeret tornázni,leginkább a csirkét szedné le róla (a szárnyát mozgatja),de nem megy. :lol:
Ahogy Evitának is nekem is az a gondolatom,hogy a fog kibújás előtti napokban nem kell neki a cumisüvegből a kaja,mert mióta kibújt simán eszik belőle. :roll: Hát nagyon várom,hogy kicsit nőjőn meg a felsőfog,mert így még kár fotózni,nem nagyon látszik csak a fehér csík.
Szerencsére az ivással továbbra sincs gond és a vízzel sincs baja (egyenlőre).
Mútkor adtam neki karalábé főzeléket,volt ám pukizás bőven,de nem bántotta.


Ennyi "röviden" :oops:
Pusz mindenkinek :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Na megjártuk a Dévényes gyógytornászt! Nem meglepőmódon a lába tényleg nem jó! Szerinte picit hipotóniás Emma, meg aszimetrikus, amit már régebben én is észrevettem, és mondtam Lacinak, mert pl.: fürdéskor sokszor csak az egyik lábát kapkodta fel, holott ebben a korban párhuzamosan kell mozognia. Szóval mégis csak nekem volt igazam! Na meg a keze is, amit anno mondtam, hogy furán tartja a hipotónia miatt van! Ezek meg az oxigénhiányos állapot miatt, amit a zöld magzatvíz okozott. Azt mondta, hogy az aszimmetrikusság legjobban fél éves korra jön ki, de jobb mér 4 hónapos korban elkezdeni a kezelést! Nem vészes a dolog, mert szerinte elég 1-2 50 perces kezelés, amivel az egész testét átdolgozza, és utána már csak a 25 perces a lábacskájára! :lol: :lol: Nagyon szimpi a csajszi! persze Emma vigyorgott neki ezerrel! Persze azért 1-2 dolog nem tetszett neki és hangot is adott neki! :lol: De amúgy ügyi volt nagyon! Jövő hét kedden megyünk 1re az 50 perces kezelésre! Na ott lesz sírás és fogcsikorgatás! :roll: :roll:

Szilvi
Bizony elég hosszú! Februárban vágattam belőle,és azóta is rengeteget nőtt! Na megkaptuk Vivitől a választ, hogy miért jó a rövid haj! :arrow: Kíméli a hajhagymákat, nincs akkora súly rajtuk! :lol:

Szandri
Látom nem unatkozol! Nem semmi!!! :roll: Én is tudni akarok mindenről, ahogy Szilvi, úgyhogy mindig kérünk részletes tájékoztatást!!! :lol: :lol: Gyereket Nagyira bízni, míg nekünk beszámolsz! :P :P :lol: :lol:

Vivi
Én is vágatni fogok! Multivitamint szedek! Vassal az a gond csak, hogy terhesség előtt jóval magasabb volt a vas tartalmam és terhesség alatt is épphogy lement a normál tartományba, szóval mielőtt elkezdenék szedni mindenképp vérképet kéne csináltatnom, de szerintem azzal nincs gondom, na meg a multivitaminban is van!
Kérünk fotót az új frizuráról!! :wink: :wink:
Nekem anyum mondta,h minél előbb hozzá kell szoktatni a járókához, mert később már nem szoknak bele! Lehet, hogy nálatok is ez volt a gond? :roll: :roll:

Gabi
Közös fényképpel az a gond, hogy Laci miatt lehetetlenség. Mert tökéletesnek kell lennie a hajának, frissen borotválkozva kell lennie, és a képnek is tökéletesnek kell lenni! Szörnyűűűű! :twisted: :twisted: :twisted:
Roli ügyes fiú! Szépen gyarapszik!!! Örülök,hogy "csak" a fogacska miatt nem fogadta el a cumisüveget!! :wink:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

Gabi
Ne aggódj! Barni 7,5kg volt és 71cm 8hósan, szerintem kb. akkörül lesz súlyba, mint Roli 9hósan, sőt, elég sokat fogyott a "háromnapos láz" miatt lehet még alatta is kicsit. És Neki is a 74-80as méret jó. (a hossz miatt van, h kell a 80as. :) )
Örülök, h rendeződik az ivás és a cumisüveg is! :)

Evita
Emmócának sok-sok drukk++++++, h minél előbb rendbe jöjjön a lábacskája!:)
járóka: igazából nem tudom... Lehet az is a gond, de a fő,szerintem, h nem tud eleget mászni és felfedezni. (És h a járókából nem tud "kiszabadulni" magától és "rendet rakni" mindenhol...)
Menion nagyon jól írta :D :D :D "Ráérzett a szabadság ízére" :D :D :D

Képzeljétek ma beültettem a babahintába a játszótéren. Sikongatva élvezte ahogy löködöm! :D :D :D Telefonnal csináltam fotot, majd estére felteszem. :) Amióta felült teljesen új távlatok vannak! Ez így olyan szupiiii! :) :) :) (Én legalább annyira élveztem mint Ő a játszózást a nagyokkal! :) :D)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!
Na látom lassan előkerül Mindenki! :)

Rólunk:
Tegnap elmentem a Hádába,kicsit bevásároltam Dalmának bodykat....nacikat.....hosszút is rövidet is/ 5 db body, 1 hosszú naci, egy rövidnaci, egy ruha és egy napozó: 1200 ft/
Ugyhogy ma ismét nagymosás volt, nagy örömmel és megelégedettséggel teregettem ki a rucikat.....na és persze vettem 2 pár sötétkék :!: :wink: zoknit,amiben aztán nyalhatja a Kisasszony a parkettot... :lol: :lol:

Holnap benézek a Védőnökhöz,hogy megtudjam,hogyan tovább,mert aktuális lenne egy mérés...stb.
Jah, előre félek kit kapunk!!!!! :shock:

Dalma természetesen továbbra is teper....felkapaszkodik, kukucskál,leszed, tapimapi,széttép és az újabb örület a dobálózás....megfogja,elhajitja,utánamászik ismét eldobja...és kiakaszt,hogy a pelenkázóról mindent ledobál,de nem ám csak szimplán leejti,hanem rendesen meglóditja azt is...igy lehetett,hogy jól fejbevert a popsikenőcsös dobozzal,ami szerencsétlenségemre éppen tele volt....meglepődtem...Ő meg kiröhögött.....! :wink: :P :oops: :x :lol:
És rendszeresen belenyúl a popókrémbe egy óvatlan pillanatban.......aztán a következőben meg jól megeszi.....tiszta a fehér a feje,nyelve,szája....hajajj! :wink:
Pedig annyira figyelek mindenre!

Megtanulta betenni-kinyitni az ajtót,igy ma ezzel elvolt egy darabig...csak félek,hogy odacsipi a kezét......! :?

Ha mondókázom neki a Kipp Kopp Ki Kopogot...akkor kopácsol....
És az Anya szót rendszeresen használja Rám....Ajaaaaaa....Ajaaaaa! :oops: :)
Bubbaaaaaa= Apa
És a BABA és a TIKTAK is visszatérő szó.
Amúgy meg egy nagy katymaty amiket beszél....de olyan édes....!

Az utóbbi időben ismét átáznak a pelusaink :x :oops: ...ma is :( ....tegnap is :( ...pedig bőszen cserélem....nem értem, sokat iszik,de nem többet mint máskor....és azt hiszem jól pelusozok :arrow: :?: .....hm, a szomszédom ajánlotta,hogy próbáljam ki a Pennys pelust, esetleg tud valaki nyilatkozni ez ügyben? :?: :?
Kicsit fenntartásaim vannak :oops: .....de próba cseresznye :) .....mondjuk a Huggies se vált be :? .....!

És eddig megette ameggyet két napja nem kell neki.....még ha banánba csempészem akkor se...fene se érti! :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Továbbra is Rólunk, csak elküldtem,mert féltem,hogy elszáll....

Imádja a sajtot!!Főzibe már viszonylag régóta esszük, de 2 hete elkezdtem simán kicsi darabokban adni neki és erre találtam a Trappistának egy puhább fajtáját, amit kis gombóckákban adok neki, naggyon szereti....nagyokat cuppog utána!

És, a másik nagy kedvenc a Pufi....vagy Kuki....ki,ahogy ismeri....most,hogy jön a felső fogunk meg főleg,mert szerintem jólesik neki, ahogy beleharap és nyammog rajta, lehet venni glutén és sómenteset, de megeszi az enyhén sósat is.....!
Olyan édes,ahogy elveszi a kis kezével és beveszi a szájába! :)

Asszem más nem jut az eszembe..igy is sok a duma! :wink:
Ja, és ha már hajakról beszéltetek....Én is levágattam a hajamat és a pink szinem helyett, szolid barna van..... :P
Kicsit változtatnom kellett.....! :arrow: :idea: :roll:

Menion!
Már gondolkoztam én is azon,hogy feleszkábálom a hasára a padlófényesitő ruhát....aztán uzsgyi...mehet a menet!
:lol: :lol:
Aztán még feljelentenének Kiskorú illegális foglalkozatása miatt.... :wink:

Suzy!
Jaj, izgulok érted...hm, azért ha van időd,kedved G-re dobhatnál egy levelet! Lécci..lécci! :oops:

Evita!
Jáj, Emócaszamóca piciri lábai,ittenem....na majd Titeket is helyreráznak a Dévényes csudakezek! :wink:
Nyugalom, minden orvosolható!

Vivi!
Hintaaaaaaaaa...hajajjjj! Lassan már a Csajokat hajta ez a fiú!!! :wink:
Haj :arrow: valahogy minden ismerősőm a kismamis korszakban szabadult meg az oly féltett hajkoronától...mer mér...hát nem volt idő tupirozni.....és a hajhullás, ez a kettő....hamar gyorsan frizura a menő! :wink: :lol:
Apának tetszett?

Gabi!
Fülivel minden rendben, szép.....6 hétig kell ennek bent lenni....aztán cserélhetünk, de Nekem ez is annyira tettszik.....majd meglátom mikor cserélem ki! :wink:
Jaja, ruhacsere.....kész vagyok, akkora ez a Lány, csak azt nem tudom kire ütött...mert hát Én is töppedt vagyok, Apa sem túl nagy.....nemtom! :roll: :shock:

Na, mára ennyi..............
Ja és vettem speckó MAM cumit,olyan fogkimélőset,elég fura a formája és a cumi szára is keskeny nagyon,majd meglátjuk,hogy tettszik Dalmának!
Most már tényleg megyek!
Pápá,jóccakát!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!


Tegnap mi is megkaptuk a 4 hós oltásokat és estére be is lázasodtunk, ami egy kicsit aggaszt, hogy reggel is megint lázasok voltunk (popsiba 38.7), az előző oltásoknál viszont nem volt 1X sem láz. Szerintetek meddig lehetünk lázasok?

Éssss a méretek :oops: 7880 gramm és 69 cm.
Ja és hogy nehogy már olyan jó legyen, úgy néz ki ekcémások vagyunk.

Tegnap másik dokihoz kellett mennünk az oltásra, mert a mi dokink szabin van és már gondolkodtam rajta korábban, hogy át kéne menjek ehhez a dokihoz, de még mindig nem döntöttem. Ez a dokinéni akinél tegnap voltunk nagyon lelkiismeretes és nagyon rendes, meg így is, hogy nem hozzá tartozunk is tök alaposan megvizsgálta a Domit, de rengetegen tartoznak hozzá és tegnap is azt hittem, hogy befonom a hajam mire végeztünk. Nem tudom mi tévő legyek, mert a mostani dokinkkal viszont nem vagyok megelégedve: kezdtük a köldökkel, ha nem rágom a fülét sztem a mai napig nem küld el a gyereksebészetre, aztán a piros pöttyös, száraz foltjainkra meg azt mondta, hogy csak a melegtől van, erre a helyettes dokinéninek is mutattam és egyből mondta, hogy ekcéma.

Menion
Köszi a tanácsot. Mi egyébként is AR-s tápszert eszünk már az elejétől a bukások miatt. Nem tudom, hogy ebbe lehet-e még plusszba belekeverni a nutritont.

Evita
Emmácskának jobbulást. Kiváncsi leszek majd, hogy milyen volt a torna.

Orsi
Biztos csini rucikat shoppingoltál, én is a hétvégére tervezem a vásárlást, mert nekünk is már a 68-as rucik épp, hogy jók. Tök jó, hogy már ennyi mindent megeszik a leányzó, mi még egyenlőre csak gyümizünk, meg gondoltam megpróbálok 1X vmi főzit is.

Gabi
Én is csak szimplán rugit adok a Minimanóra éjszakára, pedig nálunk csak kb. 23-24 fok van.

Kép
gyevacska
 
 


Sziasztok!

Na elszálltak a tegnapi gondolatok, de látom termeltetek, úgyhogy van mire írni.

Menion, remélem tényleg pihizel ám. Bár gondolom csajszikád mellett ez nem könnyű. No meg ez a zsemle téma... Tessék rendesen enni héló 8)
Bár megértelek, én ebben a fázisban állandóan hánytam, nagyon rosszul voltam, sírtam állandóan meg aludtam.
Bevallom, olykor még azt is gondoltam, h inkább nem is kell gyerek, mert én ezt nem bírom. :oops: :evil:
Semmi mást nem tudtam enni, csak sültkrumplit, azt is csak ritkán. Fogytam is 4-5 kilót. Szal bagoly mondja verébnek, de azért... próbálkozz.
Jól látom ma vagy 12 hetes? Hurrá, kapaszkodj kismanó :lol: !

Gabi a torta a popsis lett és képzeld voltunk olyan hülyék, hogy elfelejtettük lefotózni :? :shock: Erre nem nagyon tudok mit mondani... Meghoztuk és felfaltuk. Jó lököttek vagyunk.
Járóka témában a fa mellett döntöttem. És azt hiszem Evita írta, hogy érdemes minél hamarabb beletenni, hogy megszokja. Ezt amúgy olvastam is. Szóval szerintem a hétvégén megveszem, mert úgyis megyünk fel Bpre vásárolgatni. Aztán az is igaz ám, hogy minden gyerek más és más. Van aki szereti, van aki nem.
Majd meglátjuk mi hogy leszünk :)
Akkor te még megtartod a hajad? Nem is csoda, olyan szép. Én úgy cserélnék veled :)

Vivi majd tegyél képet a hajadról is :) Nagyon kíváncsi vagyok én is. Na és hogy Barni hintázik... Ilyenkor, amikor írjátok ezeket a mérföldköveket (felült, hintázik, mászik, első szülinap) :shock: mindig visszatekerek a vonalzókhoz és meglepődök, hogy basszus... Mekkorák már ezek a gyerekek... És lassan egy éve, hogy én is csatlakoztam hozzátok. És az én fejemben még Barni is úgy él, mint a kisfiúcska, aki elveszik a rugdalózókban, mert kihúzza a lábikóját, de visszadugni már nem tudja. Mondtál erre valami nagyon jópofa hasonlatot, már nem emlékszem mi volt az, de vicces volt.
Te még szoptatsz ugye? Figyi, te mikor kezdtél vagy kezdesz el terhelőbb kajákat enni. Gondolok itt a puffasztó dolgokra vagy a dinnyére. Dinnyeszezon van én meg csak nézhetem, ahogy más eszik :(

Orsi téged nagyon irigyeltelek a VOLT miatt. Olyan fesztivál hangulatban vagyok már egy ideje, de nekem csak az Imus által rendezett fesztiválok jutnak :lol: Na nem mondom azok is jók, mert én olyan jókat vinnyogok a műbalhékon, de azért a Quimbynek jobban örülnék néha.
Látom Dalma már igen eleven. Nekem rémálmom ez az ajtó kinyitás-becsukás. Te vettél már ilyen biztonsági cuccokat. Sarokvédők, az ajtóra is van vmi szivacs féle, ami nem engedi teljesen becsukni, így megmenekülnek az ujjacskák.

Rémálmom, bár Imike még sehol nincs. Képzeljétek, mégsem forgolódik. Akkor volt pár napja, aztán ennyi. Azóta sem :( Kicsit aggaszt ez is.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Folyt.

Evita, ez a féloldalas dolog nálunk is van :(. Talán emlékszel is rá.
Ezt kinek kell megmutatni?
Mi 13án megyünk vissza ortopédiára és aznap lesz a 4 hós státusz és a 2 oltás+rota.
Ott mindenképpen mondom majd.
Aztán 14én elviszem gyermekszemészhez magánrendelésre, mert ez a váladékozás még olykor-olykor visszatérő vendég nálunk sajna. Olyan szarnak érzem magam.

Megmondom őszintén, hogy már jó ideje a lábát sem tornáztatjuk az ortopédes előírása ellenére sem, mert rettenetesen kifelé állnak már így is a lábai. Aztán úgy döntöttünk, hogy nem nyomogatjuk neki még mi is kifelé. Komolyan olyan mint Chaplin. Lehet, hogy elítéltek ezért és lehet, hogy igazatok is van, de... Hát ez most már így marad. Max, ha még mindig szükségét látja a doki, majd nyomatom neki kifelé. De már anyukám is mondta, hogy durván szétáll a tappancsa. Na mindegy.

Nektek is megvan a kis bajotok. De ne aggódj. Ennél nagyobb baja soha ne legyen a kiscsajnak. Nem is lesz :)
Hajam nekem is. Pedig nekem alapból kevés van. De képzeld, nekem eszembe se jutott, hogy a szopitól hullhat. Már egy ideje nincs időm fésülködni sem, csak gyorsan összefogom, aztán mikor bontanám a fésűmmel, majd megesz' a fene, meg marékszámra jön ki. Azt gondoltam a gubancok miatt hullik ki annyi. Vagy mindkettőtől.

A szopis-kajás kérdés neked is áll :)


No és akkor gyorsan, mert Imus megint alszik :)
Szóval meglepi tánc.
Férjem családjában már már hagyomány, hogy a testvérek készülnek egy kis produkcióval az esküvőre. Nekünk zsidó tánc volt. Nagyon viccesre sikerült, meg klassz volt, mert a néző sereg is beállt, szal így tényleg klassz volt. Ja és a zenekar is nagyon gyorsan kapcsolt és felvette a ritmust, így nyomatta a talpalávalót.
Az idei lagzira disco tánc készül. Ez nem annyira kreatív, de ennek is van előtörténete. Imi tesója a 80as évek végén 90es évek elején nagyon elvonultan élt, gyakorlatilag remeteként Franciaországban. Nem részletezem. Lényeg, hogy az ő életéből kimaradt az az igazi discó korszak. Így aztán gyártjuk a mikrofonparókákat, már készülnek a jelmezek. Fehér durván bőszárú passzos naci, fehér ing bő ujjal, fiúknak erős mellkasszőrzet kikandikálva, szal jó lesz :) Ja és az örök klasszikus Daddy Cool 8)

És még egy extra. Szervezünk az esküvőre egy ún. bébitotót. Olyan lesz mint a tombola. Lehet vásárolni erre a célra legyártott kis cetliket, meg lehet jósolni az első baba születésének a dátumát. A befolyt összeget az nyeri, aki eltalálja vagy a legközelebb tippeli :)

Ha van egyéb ötletetek, várok mindent :)
Ja és a házassági évfordulónkra (10én) movie makerrel gyártom a videót. Majd felteszem gre, ha érdekel benneteket :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Emma ma megint felkelt kettőkor! Nem tudom mitől függ, hogy egyik éjszaka csak egyszer kel hajnali 5 körül, szopi és alszik tovább kb. 9ig, máskor meg 2 körül, 5 körül és 9 körül! :roll: :roll: Természetesen erre sem lehet panaszom, mert még ez is szuper! :lol: :lol: Szeptember 28án színházba megyek! Megvannak a jegyek! Tudom még messze van, de már úgy várom! Addigra Emma elég nagy lesz! Lacival marad itthon este, majd ő fürdeti, eteti meg! Olyan jó lesz!!! :lol: :lol: :lol:

Vivi
Milyen jó lehet már játszótérre járni! Már én is várom,hogy mehessünk! Emóca is jókat fog hintázni!!! :lol: Nekünk a szoba ajtóra fel van szerelve ilyen hintának való kampó, még kicsinek én ezen hintáztam, majd Emóca is fog rajta! :wink:

Orsi
De jó,hogy ilyen sokat írtál! Olyan jó olvasni rólatok,hogy mi van veletek! Tényleg jó nagy ez a lány és ügyeske! Milyen jó is a vásárlás!! :lol: Remélem jó védőnőt kaptok!! :lol:

Szamóca felkelt! Mennem kel! Majd folytatom később!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Orsi
Okos gyerek ez a Dalmus! Sajt :arrow: nyami-nyami! Pufi :arrow: hát igen, gyerekek nagy kedvence! Milyen jó célt szolgál a fogacskáknak! :lol: :lol: Milyen ügyesen beszélget már!! :lol: Látom akkor van ám harc! Hogy kell vigyázni rájuk,hogy nehogy bajuk legyen! :roll: Tesóm is egyszer bement a szobába, mert már túl nagy volt a csend és Lilla a popsi kenőccsel teljesen bekente az arcát, ahogy előtte látta a nagyapjától, hogy a borotvahabot felkente az arcára! :lol: :lol:

Gyevacska
Akkor lehet,hogy jobban jársz, ha dokit váltasz! Inkább várj egy kicsivel többet, de jó doki legyen, nem? :roll: :roll: Szép nagy Domi!! :lol: :lol: Sajnálom az ekcémát!!! :cry:

Szandri
Szerintem vidd el Imicit Dévényes gyógytornászhoz állapotfelmérésre és majd ő megmondja a tutit! Szüksége van-e tornára meg ilyesmi! Nem értem miért kell kifele tornáztatnod a lábát, ha így is kifelé áll? :roll: :roll:
Persze, nem aggódom! Tornával szépen rendbe jön! Annyira nem lehet hipotóniás a gyerek, ha már 3 hónaposan hasról hátra fordult és azóta már fordítva is! :lol: :lol: 1-2 torna nem árt az egész testére és a lábacskáját is majd jól kimasszírozza! :wink: :wink:
Hát én mág nagyon figyelek a kajára, mert Emma hasfájós volt! A tejterméket vezetem vissza módjával, úgy látom ettől nincs baja, de hüvelyes termékeket nem eszek! Anyu múltkor rávett, hogy egyek a kajából, amit hozott, nincs benne sok borsó, ettől nem lesz baja! Hát a fenéket nem! Úgy szenvedett szegénykém!!!! :cry: :cry: :cry: Szóval hüvelyesek, k betűsök kilőve és az apró magvas gyümiket sem eszem, pedig mennyire szeretem az epret!!!! :cry: :cry:
Milyen izgi ez az esküvői előkészület!!! :lol: :lol: Mesélj majd mindig a fejleményekről!!! :wink:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Most nincs időm ennyit visszaolvasni, igyekszem pótolni :)
Szandri, Evita! Ha jól gondolom Ti még mindig csak szoptattok...mikor gondoltátok elkezdeni a kóstoltatást? Hafájósság ezek szerint még 4 hónapos korban sem múlik el :(
Manama! Remélem segítenek a tornák! Mi még időpontot sem kaptunk neurológiára sem, nem veszik föl a telefont...lehet csak éjszakai műszak van...egyedül akkor nem hívtam őket eddig.
yokka03
 
 


Yokka
Igen én még csak szoptatok és fél éves korban fogom elkezdeni a kóstoltatást! Én addig még szeretnék várni! Bizony simán lehet sajnos a hasfájóság, persze sokkal kevésbé fáj! Csak akkor fáj neki, ha véletlenül valami olyat ettem! De amúgy már elmúlt! Tesómék Lillával fél éves korig szenvedtek és 3 hónapos kortól már a foggal is! Kemény volt nekik! :cry: :cry:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita. Te nagyon körültekintő anyuka vagy. Ellenben velem. Még a terhességem ideje alatt olvastam egy cikket arról, h milyen típusú nőkből milyen típusú anya lesz.
Már nem emlékszem a kategóriákra, csak arra, h én hová tippeltem magam és mi lettem. Én úgy gtam, h majd a tipikus tyúkanyó leszek egy kis anyarabszolgával elegyítve... Hát nem ez lettem.
Én simán eszem a csokit, az epret, csak a nagy tilalmakat nem. Pl K betűsök. :oops: :oops: :oops:
Vmelyik nap ettem egy ici pici bablevest, de hiba volt... Szegény gyerkőcöm. Pedig a mamám direkt megfőzte külön a babot és kidobta a levét, külön vízben főzte össze a levest. Na mindegy, nagy dilemmában vagyok.
Te amúgy meddig tervezed a szoptatást? Én kb 1 éves-15 hónapos koráig, hacsak Immum nem dönt másként. De akkor addig semmi puffasztó, semmi fincsi?????? anyám :( :shock: :? Na de a gyerekért mindent.
Yokka is kérdezte, te mikorra tervezed az első kóstit?


Yokka, Mi már túl vagyunk az első kóstoláson. Imi nem bírta ki és összekente a kis száját fagyival :? :lol: Cuki volt, nézett nagyot. De viccet félretéve. Én 6 hónapos korára gondoltam, de úgy vok vele, hogy majd látom. Ha úgy veszem észre, hogy nem elég neki a cici, hamarabb is elkezdem. De képzeljétek, mi még mindig csak 1cici/étkezésnél járunk. Szal ha nem elég neki, akkor jön a 2 cici/kaja, aztán a többi. Vagy tudja a fene.
Mert te már hozzátápizol? Pedig neked rengeteg tejed volt nem?
A hasfájósság pedig elmúlik 3 hónaposan nyugi. De gondolom van kivétel. Imike már nem szenved ettől, bár ő annyira amúgy sem kínlódta meg ezt a dolgot, nála hamar lecsengett. Ha néha mégis előjön, akkor az csak az én rossz étkezésem miatt. Mert nem vagyok anyarabszolga :oops: Jó kis cikk volt ez. Bár emlékeznék hol olvastam. No majd töröm a fejem.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Evita, látom közben írtál is :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Nem kezdtem el hozzátáplálni, mi is ott járunk hogy általában 1-is elég, ha meg nem...ott a másik :) Csak a védőnénink javasolta a 4 hós kóstoltatást...nem dilemázok, nem különösebben érdekel ez a tanácsa, szerintem jelezni fog Viktroka ha már kevés ez így neki.
Fogtól én is tartok, tiszta nyál már mindenünk na meg a kezét tömi a szájába...de nem fér be az ökle, ezért jobban szeret engem majszolni ha a karomban van :) Na meg ha csimpaszkodhat és felülhet (felhúzza magát)
Mennyi időre tudjátok letenni a gyerkőcöket egyedül játszani?
yokka03
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem sikerült, de ma reggel feltettem a hintázós fotót. :)

Orsi
Én is nagyon szeretem olvasni amiket írsz! :) Nagyon büszke lehetsz az ügyes kislányodra!
Turiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!! Szupiiiiiiiiiii!!!!!!!!!

Gyevacska
Sajnálom Domi köldökét! :(
A védőnőd/gyerekdokid nem mondott semmit erre a hatalmas súlyra?

Szandri-Evita
Igazából miután túl volt Barni a 3hónapon onnantól szépen lassan visszacsempéztem szinte mindent a vajas szalámis kenyerem és a natur szelet csirkemell+rizs mellé. :D :) A lényeg a fokozatosság és, h figyeld Imici reakcióit. Anyu azt tanácsolta nekem, h úgyis jobb lesz a gyereknek, ha először a tejbe találkozik a puffasztókkal és nem direktbe. Persze ha valami árt neki, akkor azt nem szabad, halasztani kell későbbre.
Jelenleg ott tartok, h a káposzta és a fejtett bab kivételével mindent eszek. :) :) :) (Sőt a csokitól még több is a tejem :D :D :D )

Nekem is elég lenne még az 1ciciből szoptatás, csak azért tértem át 2re mert 9óra után legközelebb 4 körül cicizik újra és rendszeresen eláztattam a pólómat, mert így az 1ik cicimből reggel 6tól délután 4ig nem fogyasztott... Szóval csak a praktikusság miatt. :oops:

Hozzátápi: én 5,5 hósan kezdtem, de 1hónapig csak almát kapott, (tehát igaziból csak 6,5hósan indult), így utólag nem kellett volna 6hó előtt semmit adni. De ezt mindenki (illetve minden baba) maga dönti el. Úgyis úgy lesz a legjobb ahogy csináljátok! Amúgy így sem lett válogatós, mindent megeszik a cukkinit kivéve.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szandri
Engem nagyon érdekelne az a cikk! :D :D :D
Attól még, h nem vagy Anyarabszolga még nagyon szupiii anyuka vagy! :) :) :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Hallo Csajok!

De Édesek vagytok, jó olvasni az összevissza irományaimat...na akkor itt egy újabb szösszenet és várom a lereagálást......mint Anyucik...!

Tegnap este szokásos menetrendben zajlott az esti ceremóniánk...fürcsi,kaja..elalvás....
Azaz már kaja közben ez kb.20.30 elkezdett a szomszéd fúrni.....
De szerencsére abbahagyta kb. 6-7 perc után,igy Dalma rendben elaludt!
Aztán 21.30 körül hallom,hogy ugyanebben a szomszédban iszonyat orditozás...jól meg is ijedtem,mert a csaj aki itt van egyedül él....és netes randihaverokat hajt igy azt hittem valami erőszakosabbal keveredett össze, szóltam is Apának,hogy kapja a naciját,ne pizsiben rohanjon,ha kell.....
21.40 Dalma felsirt a kiabálásra,mert a hálónk az Ő nappalijánál van pont.....visszaaludt viszonylag hamar.....
Az orditozás tovább folytatódott.....
22.10 Dalma ismét felsirt, de már alig sikerült visszalaaltatnom....
22.20 Mivel a vita tovább folytatódott...igy Apa már kiakadt picit, áttelefonált hölgynek....tök normális,nyugis hangnemben megkérte,hogy kicsit halkabbak legyenek,mert a gyerek kétszer felsirt....és elmúlt már bőven tiz óra...
A kishölgy felháborodva pattogott vissza, hogy mit képzelünk Mi, a lakásában azt csinál,amit csak akar.....és egyébként bacsukja az erkélyajtót, de a kiabálást nem hagyják abba....!
Apa, visszareagálva azt mondta,hogy jó, de akkor kihivja a Rendőrséget....erre a hölgy,minek van itt rendőr, a bátyám, több rendőr ide nem is kell!
Hmmm, na itt Apa kezdett naggyon dühös lenni, de nem folytatta a vitát, elköszönt és letette......
Persze a veszekedés folytatódott éjfélkor ment el a csipet csapat a hölgytől.....

Ma koradélután találkozok Vele, köszönök, mert minek folytassam feleslegesen a vitát,amiben egyébként szerintem Nekünk volt/van igazunk és Ő meg elmegy mellettem fintorogva, magaslóról immel- ámmal köszönve...hát Én kész vagyok!
Biztos Mi vagyunk a hülyék,meert Mi orditoztunk úgy,hogy Ő nem tudott aludni...és persze 10 után.....jaja!

A hölgy most Mindenkinek meséli a sztorit..persze sokmindent kifelejtve és hogy mit képzelünk Mi,hogy rendőrt akarunk Rá hivni.....!
Most szerintetek mit csináljak....mondjuk leszarom magasról,de ha mocskol a hátunk mögött, azt nem hagyom.....és ennyi tolerancia nincs benne,hogy gyerek van a szomszédban...és ez akar gyereket...........röhejes!
Mondjuk pasija sincs,mert nem viseli el seni,itt a házban meg mindenki stikkesnek tartja.............!
ÁÁÁÁ, ezek az emberek,röhejes!
Ja és a fene akar ebből szomszédi háborút, Mi csak megkértük valamire.......nem átlőttünk hozzáááááááá!

Na ennyi a szösszenetem mára......jó kis sztori ismét mi?
Hihihihihi!
:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


gabi
hát a tartozások úgy lettek hogy mindent felvásárolt tőlem mikor én teljesen padlón voltam anyagilag mert mint utólag kiderült én fizettem egyedül 5 évig az egész éves medence fűtését meg áramát
nem bírtam fizetni az otp-met...aztán hogy az adóságokat egyösszegben kellet kifizetni hogy ne menjen a ház fuccsba így ő megvette a kert nagy részét tőlem és a medencét is meg a szüleim házát is és amit akkor tudott adni abból kifizettem az otp-t a maradékot meg így fizetgeti apránként...ez most igen nagyvonalakban lett írva a részleteket hagyjuk! nyilt topikba ennyit róla
hát a meleg gyümi mégiscsak lehet az oka a hányásnak mert azóta inkább hidegen adom és az még jobban is esik neki...ma mondta a védőnő hogy ha nem eszik rendesen akkor adhaton direkt hidegebben a kaját akkor jobban elfogadja a melegben...hát nem is nagyon csúszik a főzelék de a hűvös gyümi nagyon!

evita
az bizti!vigyél vígasztaló dolgot nekünk ez a cumi volt meg a kaja de azt csak torna után lehet ugye mert kibukná...de a kedvenc játékát is vittem néha jóljött

wiwi
de jó!
nekünk is van új perspektíva :D stabilan tud ülni(bár a gytornász tiltja)de ma felavattuk a pancsolót és ülve olyan boldog volt hogy végre szabad a keze és pakolhat csapkodhat kedvére :lol: ennyi időre talán nem nagy bűn ha ülni hagyom :roll: vissza akartam tenni a hátára de olyan ribilliót rendezett hogy nem bírtam nemet mondani :oops:

orsi
mi is holnap megyünk védőhöz de most amúgy a kiskönyvemért de akkor már a nyunyót is viszem mérni hisz 2 hónapja nem lett megmérve :roll: azt mondta hogy kaptott egy csomó ruhát és majd ad nekünk ha kell...hát nem tiltakoztam :wink:
ne hari de olyan nagyot röhögtem :lol: minden elöttem van te a fél seggkrémmel a fejeden ő meg kikenve és az egész ház csatatér :lol: háááát akkor majd én hogy fogok kinézni?
pennys pelushoz nem tudok szólni...nekünk akkor kezdett ereszteni amikor a méret már nem volt jó...még volt 2 csomag kissebb peli és el akartam használni de 2 nap után rájöttem nem járok jól
germekmunka:hát designosra kell varrni a munkaruhát és akkor lehet mondani hogy az a játszórucija :lol:

fodrász:
anyukám a nővéremet még fenék alatt végződő hajjal szülte....a kórházban majnem külön a hajának is volt ágy :lol: aztán persze a kettőnk közötti 4 év során eltünt az a gyönyörű hosszú haja...lett csináltatva belőle egy póthaj mert olyan hosszú volt amit vágtak és rá tudták szőni egy csattra...de a tesóm azt is "elhasználta" :cry:

gyevacska
min gondolkodsz egyáltalán?válts orvost ez nem is kérdés!
AR-eshez is lehet persze! nekünk az AR-es tápi nagyon nem jött be....ugyanúgy bukott ráadásul nagyon csomósodott a cucc...a nutritonnal meg csak beledobom amibe akarom és megrázom és kész...én már mindenbe tettem nutritont...tejbe-tápba-gyümibe-zöldségpürébe...mindenbe amibe víz van azt megköti...és az benne a jó hogy utána ahogy megette a baba még a pocakban is sűrít rajta ezért nem jön vissza...

szandri
hát eszek rendesen sőőőőt :oops: tegnap úgy bezabáltam este hogy reggelig forogtam miatta...hiába önpuztító vagyok :( savval már este nem szabad enni de hát...
sajnos nem vagyok 12 hetes még a doki szerint most kb 9 amit kezdek elhinni mert már 2x mérte...na de jövő kedden megyek megint akkor meglátjuk mennyi az annyi...mensi szerinti a vonim de talán nem a ciklus közepén fogant hanem közvetlen mensi elött és akkor kb stimmel...mert az -2 hét és az Annát is mindig 1 héttel kissebbnek nézték így kijön a 3 hét különbözet
az apróbetűst megértem hidd el mert tényleg durva kínokat állok ki...na meg multkor pláne!a sok vérzés és görcs is huhhh na ne is nosztalgiázzunk örülök ha "csak"a sav mer szét
óóóó de extra szuper csapat vagytok!ez a beöltözős táncolás ez hatalmas!én elsírnám ilyentől magam örömömben :D
évforduló nekünk is most lesz hó végénill.augusztus elején :roll: mi ünneplésről tuti nem fogunk beszámolni mert Laci antiünneplő

Kép
menion
Budapest
 
 


evita
és mi lesz a szinházban amit megnézel?
én a játszót annyira nem várom mert Norinával voltam párszor és nagyon elborult társaság volt kint azt se tudtam hova nézzek már hol a kijárat :shock:

szandrii
15 hónap :shock: hát én nagyon anyatej párti vagyok tudjátok de nekem a fő célom az volt hogy legalább a féléves kort érjük meg tejcsivel az immunrendszere miatt de nem hiszem hogy 1 évesen még anyatejet akarna a manóm...már most is nagyon eszik mindent szerintem max.8 hónaposig húztuk volna ki....

yokka
szerintem se hallgass a védőnőre akinek van teje és a baba se kevesli és szépen gyarapodik az ne HT-zzon

orsi
hát én nem hagynám annyiban az tuti!a minimum hogy mindenkinek elmesélném az én verziómat és a folytatás pedig az lenne hogy több húzása nem lenne!vagyis még egy ilyen és nem szólnék csak tényleg kihívnám a rendőrséget...
de erre szokták mondani hogy "csak a hegyek nem találkoznak" :wink: lesz még alkalom visszaadni a kölcsönt biztos!

hát mi meg rák vörösök lettünk a nagy pancsolásban :shock: de hogy sikerült nem tudom de csak a pofija piros és végig árnyékban volt egész nap!
ha holnap reggelre nem halványodik az arca akkor nem megyünk ki maradunk a nappaliban! pedig olyan nagyon élvezte a pancsit :(

Kép
menion
Budapest
 
 


Menion!
derültél mi??? szerinted amikor én látom magamat a tükörben,merthogy a pelenkázó mellett van a beépitett szekrény nagy tükörrel....csak pillogok bele, aztán rámtör a röhögőgőrcs...no meg olykor a sirógörcs...pfff.
Dalma meg, döcög,röhög......annyira édes már ahogy lereagálja az érzelmeimet.....visszamosolyog,ha mérges vagyok akkor kimérten méreget....
Jaj, ma is jó kis ózonsugi volt..........Én is jól bekentem Cucut, nehogy lekapja a napocska!
Szomszéd: ha most nagyon ronda akarok lenni azt irnám,hogy....őőő...nincs férfi az életében és pókhálós a szentem...emiatt frusztrált is
rendesen...bocsiii! :oops: :roll: :oops: :twisted:
Aztán most adtunk neki témát vagy 3 hétre......lekakilom.... :x

Na itt fodrász téma, szépségápolás...... :lol:
Aki nem találkozott még velük:
Gabi: valóban nagyon szép a haja,hosszú,fényes.....és nagyon nem kell/kéne neki fogynia....!!!!Nyilt,széplelkű-Szépséges Kismami! :lol:
Evita: a tipikus melegszemű-szelid Anyuci...akinek még a járása is megnyugtató, hát még a tekintete!!!Olyan Őzikés tudjátok..... :oops: :)

Többiek,olyan jó lenne látni Benneteket......! :oops: :lol:
Remélem egyszer majd mindenkinek jó lesz az idő,hely,helyzet....és akkor találkozhatunk! :arrow: :wink: :!:
Na menek alunni!
Puszpusz!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szijjjasztok :!:

Először is nagyon szép hétvégét kívánok Mindenkinek :!:

Vigyázzatok Magatokra és a Babókra ebben a nagy melegben, sok puszi :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Ádó is a 74-t hordja most, sztem teljesen rendben van Roli baba, szép hosszú, egészséges babóca, ne aggódj :!: :wink: örülök a 3. fogacskának és az ivásnak meg különösen :!: :wink:
Apa lesz szabin hosszabban, nyaralás :?:

Evita
reméljük mielőbb rendbe jön a kicsi Emma babóca lábacskája, szorítok, hogy használjon a torna :!: :wink:
olyan szépek vagytok Emmával a képeken, jó Benneteket nézni :!: :wink:
de jó lesz Neked a színházban :roll: :wink: Én valamikor általános suliban voltam...

Vivi
jó lehet a babahinta, örülök, hogy élvezte Barnus :!: :wink:
sajnálom, hogy nem szeret a járókában lenni, de aki már ül, nem is akar bezártságban lenni :!: :wink:

Menion
hogy bírod a nagy meleget :?:
majd csak telik az idő és átlépsz azon a bizonyos 12.héten, addig meg kitartás és drukk :!: :wink:
Én mindig kenem Ádót :!:

Orsi
jó kis vásárt csináltál annyi pénzért :!: :wink:
Dalma akkor pakol, rendezkedik, Anya meg csak kapkod a feje után már csak azt veszed észre, hogy repül valami :?: :D hát ez jó :lol: milyen kis okosak, nem :?: :lol: Én ezen annyit szoktam nevetni, rötyögni :P
Most milyen pelust használsz :?: Én a Penny-t nem ismerem :!:
Én nagyon szeretem a MAM-os dolgokat, majd írd meg, hogy bevált-e a cumi neki :!:
Nem láttam a képet, de biztosan jól áll a barna haj is Neked, Te mindig olyan csinos vagy drága :!: :wink:

Gyevacska
sajnálom az ekcémát, pont ma olvastam egy patika újságban egy krémet erre :arrow: HALICAR :arrow: igaz homeopátiás krém, de hátha :!: :roll:

folyt.köv. csak Ádó felébredt :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szandri
de megnézném azt a táncot :D :roll:
reméljük, hogy beválik a járóka és Imici jól el lesz benne :!: :wink:
ne aggódj a forgolódás miatt, Ádó ilyenkor még csak szinte mozdulatlanul feküdt, de aztán fél évesen beindult a drágám :lol: idő, még gyűjti az erőt Imici :D
Szuper Anyuka vagy, ezen ne is agyalj többet, az a bizonyos "kategórizálás" el lett nézve :!: :wink:

Orsi
majd írok G-re, ne izgulj miattam, köszi rendi vagy :!: :wink:

Majd írok magunkról is, de most megyek Ádó hívat :!: :wink:

Pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anyu hozott olyan cumit, ami jelzi, ha lázas a gyerek! Tök jó! Mert ha kicsit melegnek érzem, csak benyomom a szájába és ha jelez valamit, akkor mérem meg hőmérővel így legalább nincs fölöslegesen piszkálva a hőmérőzéssel! :lol: :lol:
Laci ma nem alszik itthon! Anyósomnál alszik,mert ő éjszakás és vigyáz a tesóira! Mivel Rebus beteg, nem akarom,hogy ők jöjjenek, nehogy elkapja Emma! Erre ma anyósom felhívta Lacit, hogy már nincs semmi baja, nyugodtan jöhetnek! :roll: :roll: Tegnap még lázas volt és hányt, ma meg semmi baja.... Hmmm. Az a problémája, hogy éjszakázás után így nem tud aludni! Hát engem ez nem izgat! Már nem egyszer volt olyan,h nem aludt utána! Hát most is kibírja, nem akarom megreszkírozni,hogy Emma elkapjon valamit! Kicsit mérges Laci szerint, de most én vagyok túl izé, vagy érthető,h féltem a gyerekem??? :roll: :roll:

Szandri
Bárcsak megtalálnád azt a cikket! Nagyon érdekelne! Te is hiper-szuper jó anyuka vagy!!!! :wink: :wink: Én is enném ezeket, ha nem lenne gond! De mivel fáj tőle a pocakja, nem eszem! Szerintem Te se ennéd, ha látnád,hogy üvölt tőle a gyereked!! :wink:
Nem nagyon gondolkoztam rajta még! Majd, ahogy adódik! Remélem minél tovább tudom szoptatni! Hát meglátjuk! Kb én is úgy, ahogy Te! :lol:

Yokka
Változó,hogy mennyi ideig van el4 Nekem még nem túl sokáig van el egyedül! Reggel, ha fel,akkor nem veszem ki a kiságyból,akkor elvan kb fél órát a zenélő-forgóval, dumál neki és mozog ide-oda! Utána meg napközben kisebb időkre van el a játszószőnyegen! Próbálom tolni ki a határokat! Változtatni a helyzetén ilyesmi! De olyan 10-15-20 percet van el egyedül! Ma például elég sokáig fél órát is eljátszott! Utána a következő lépés,hogy ne legyen még mindig kézben,hogy fekszik én mellett ülök és szórakoztatom és ha már így is nyűglődik akkor jön a kézben lét! De még elég sokat igényli a kézben létet!

Orsi
Hát durva a szomszédod! :twisted: És még neki áll feljebb! Nem semmi! :shock: :shock: Milyen édes lehet, ahogy kinevet téged!!! :lol: :lol:
Hékás! Nem kell itt fényezni engem Te csaj!!!! :oops: :oops: :oops:

Szilvi
Persze, lesz nálunk cumi! A ciciztetést nem tudom nagyon megoldani Sajnos, úgyhogy cumi marad! :wink: Operettszínházba megyünk! Nagyon szeretem a musicaleket, legfőképp Szinetár Dórát és Bereczki Zolit és őket nézem meg a Rebecca - A Manderley-ház asszonya című darabban, ahol főszerepet játszanak, mellesleg házaspárt :lol: :lol: :lol: Már nagyon várom!!! Bár már letöltöttem internetről a darabot :roll: , és láttam már, de természetesen élőben teljesen más! Annak van egy varázsa! Na meg az 5. sorban fogunk ülni! Jó lesz! :lol: :lol:

Suzy
Várom ,hogy írjál magatokról is, meg a levelet G-re! én nagyon szeretek színházba járni! nagy színházbajárós vagyok! Ha a pénztárcám engedné, akár hetente mennék! :lol: :lol: :lol: De nem, így marad az évente 1-2 alkalom!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Vivi
Nagyon cuki Barni a hintában!!! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita
és milyen pontos, megbízható Anyud szerint ez a hőmérős cumi?milyenek a visszajelzések? Én is láttam ilyet már, de nem mertem megvenni :roll:
Sztem jól döntöttél, Neked Emma az első, az Ő egészsége a legfontosabb, ha lehet és ez megoldható ne legyen együtt beteg gyerekkel :!: Én is így tettem volna :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ádóról:
útban a harmadik fogacska, ma délután már nyügi volt és már megen piros a popi, jó duzzadt az ínye a bal felső 1-nél, a sarka a fognak már fehér, jó nagy foga lesz :shock: :?

evés: 4szer eszik, mert reggel most már 8-kor kel és így a 10 órai van, amikor kimarad (ahogy Orsiéknál is), mert 10-kor alszik újból fél 12, 12-ig és akkor van az ebéd, ha lenne 10órai, nem enné meg az ebédet :!: szereti a főztömet, főztünket, mert van, hogy Apa készíti el, nagyon élvezi, hogy főzhet a kicsi Énjének :lol:
Minden nap eszik valamit a hálós etetőből, úgy tudja már mi az...

alvás:
továbbra is sokat alszik, mint az apja...valamit mindig odahúz az orrához vagy a fejére húzza a pelust vagy a plüs barikát, édes, ahogy alszik úgy, ja és a lába, sarka keresztben van :lol:
A kiságyban mindenfelé minden pózban nyomja a szunyát :wink:

fürcsi:
továbbra is imád, de most már kint is sokat vagyunk, nyomatja a kinti pancsolóban :lol:

fogak:
kettő van kint, most már egyenesek (mert ugye a fogak rotálva tőrnek elő), és megjelent a SZÁJSZAG :arrow: így mosni kell őket fogkrémmel, olyat kell vennem, amit le is nyelhet :!: :wink:

"beszéd":
BABA, dada, jajjjjjjaaaaa, meg ilyenek és nagyon szeret kiabálni :D

Szereti az újságokat gyűrni, enni, labdázni is imád, nincs keményre fújva, így meg tudja fogni egy kézzel :!: :wink:

Én meg vagyogatok, de majd megy G-re a levelem :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jaj, Csajok, annyira jó olvasni, Titeket, még ha nincs is erőm írni... :oops:
Megvagyunk, bár ez a meleg kikészít engem és sztem a kisasszonyt is, attól ilyen nyűgi. Nagyon nehezen megy neki az elalvás, de leglább éjjel elvan 6-7 óra átalvással. Egyre többet dumál, meg kell zabálni. Tornáztatom, soxor ki is akasztja, de a célért mindent!
Ha lesz erőm, írok rendesen.

Szép hétvégét mindenkinek!

KépKép
manama
 
 


Vivi
nagyon édes Barnus a hintában, micsoda nagy legény már :shock: :D
a pet palack hihetetlen jó játék :lol:

Gabi
látom Roli baba költözött a földszintre :lol: olyan kis Huncika Ő is, mint Ádó :roll: :D
a pancsis kép a kedvencem :lol:

Orsi
alig várom, hogy egyszer Én is találkozzam Veletek, Dalmust úgy meg tudnám dögönyözni :roll: :oops: :lol: annyira kis formás Csajszi :lol:

Evita
nagyon jók a képek havi lebontásban :lol: látszik milyen boldogok vagytok együtt Emma babával :wink:

Manama
gyönyörű, olyan kis törékeny Kislányod van :wink:
hogy vagytok :?: gondolok Rád is sokat :!: :wink:

Menion
tényleg jó vörös lett Anna baba :shock: :wink: olyan édesen alszik :wink:

Erika
remélem minden ok Veletek :!: :?: ha lesz net, gyere várunk :!: :wink:

Andi
Dóri már kész nagy lány, szépséges :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Manama
de jó, hogy írtál, ügyi vagy, hajrá torna, meg lesz a pozitív eredménye majd meglátod :lol:
ez a meleg nálunk is gondot okoz, de még csak most fog tetőzni, mi lesz akkor :shock: :?:

Többiek hogy bírjátok, babók :?:

Manama egyszerre írtunk :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
remélem visszatérnek a "jó" kis átalvós éjszakáitok :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Nem tudom! Majd megkérdezem Anyut, de szerintem ő se nagyon ismeri! Szerintem jelzés értéknek teljesen jó! Szerintem,ha van valami, jelzi! Ha jelez már valamit, akkor meg úgyis megnézi az ember hőmérővel! :roll: Amúgy az se tudom mennyibe kerül egy ilyen! :roll:
Ádi Baba milyen ügyes! Amúgy hol lehet venni ilyen hálót? És mennyit alszik napközben? Emma is jó alvó, kíváncsi vagyok kb mire lehet számítani ilyen idősen! Emma most délelőtt alszik fél órát kb., ebéd után 2-3 órát, inkább három és általában még este fürcsi előtt egy fél órás szusszantás szintén, de az nem mindig van! Meg ügye fél9-9 körül kel reggel és este fél 9kor már alszik! :roll: :roll:
Hajrá harmadik fogacska!!! :wink: Szuper,hogy szereti a főztödet! Remélem Emma is fogja az enyémet!!! :wink: Milyen édes Apa,hogy ő is főz!!! :lol: :lol: És már így dumál...szuper!!! :lol: :lol:
Bizony nagyon boldog vagyok én is, Laci is és Emma is vélhetőleg, mert mindig vigyorog! :lol: :lol:

Manama
Nem csoda,h nem bírja Melinda ezt a meleget! Emma se szereti! És én se bííírom! :cry: A tornához kitartást! Megéri! :wink:


Emma olyan cuki! mostanság már kaki előtt elkezd nyögni, meg nyomni! Már előre tudom,hogy most kaki lesz!!! :lol: :lol: És végre elkezdett a játékok után nyúlni! Már nyúlkál, ráncigálja a csüngő játékokat a játszószőnyegen!!! Végre,végre,végre!! :lol: :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Evita!
Hú ez a hipitómia elég komolyan hangzik,de még jó,hogy elég lesz 1-2 torna,drukkolok,hogy teljesen rendbehozza Emócát!!!
Ja hát,ha apa ennyire hiú,hogy minden friss legyen a képen....................haj,arc............... :lol:
Ébredés:nem tudom........Rolinak is voltak/vannak rosszabb éjszakái,nem is tudom mikor fog ez rendeződni. :roll:
Igazad ven,ne is menjen hozzátok beteg gyerek!!!!!

Vivi!
Végülis nem is aggódom Roli súlya-hossza miatt,mert szerintem arányos baba. :D
Hinta:ahogy írtad én is jól "megkívántam" a játszótéri hintát,csak annyira meleg van,hogy szinte nem is megyünk most,csak egy gyors körre.De a kép szuper nagyon Barniról!!!Édes! :lol:

Orsi!
Milyen az új védőnő?
Popsikrémes sztori jóóóóóóó :D na Dalma helyében én is kinevettelek volna! :oops: :lol:
Pennys pelust nem tudom. :?
Pufi:Roli is szereti majszolni. :lol:
Hajadat láttam fb-on,furcsa,de ez is jól áll,bár nekem nagyon tetszett a ciklámen,kicsit irigy is voltam,mert soha nem mertem ilyen színeket használni amíg festettem a hajam,szóval jó a barna,de nekem inkább a ciklámen,az olyan különleges. :roll:
Bevált a cumi?Ilyen? http://www.mambaby.com/index.php?StoryI ... ductID=442 én is szerettem volna,de sehol nem kaptam kéket,csak zöld volt.
Vita:Háááááát igazi tuskó pókhálósribanc!!!!!
Engem sem kell ám ennyire fényezni,de azért köszi,hasonló jókat tudok én is rád mondani!!!!De a fogyást nem a testemre értetted ugye?Mert ott még elkél egy pár kiló minuszba.

Gyevacsak!
Nem kérdés a doki csere!!!Hajrá!Nálunk időpont van mindíg oltáskor,státuszvizsgálatkor.

Folyt.köv.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szandri!
Sajnálom,hogy nem lett fotó a tortáról! :cry:
A hajam még marad,ha kibírtam a terhesség alatt akkor most már nem vágatom le. :lol: Meg annira nem is zavar,mert itthon úgyis kontyba van,ha elmegyek meg vagy kibontom vagy coff.Egyedüli bánatom,hogy egyre nehezebb a súlya. :roll: ja és egyre több az ősz szál. :cry:
Forgás miatt ne aggódj,nekünk mondta a védőnő,hogy lehet szünet mindennél az elkezdés után.
Lábi:én se értem miért kell/kéne kifelé tornáztatnotok. :roll:
Tánc:igazán jó móka lehet,megnézném,ha lehet esetleg majd videón.
Én se vagyok anyarabszolga,de azért még nem érzem magam rossz anyának,csak Roli egy kicsit jobban elvan így magában is és remélem így is lesz.

Menion!
Hú ez a tartozásos dolog nem egyszerű. :?
Persze nem is meleg gyümire gondoltam,csak,hogy ne legyen hűtős hideg egy kicsit langyosítom.
Pancsi nekünk is bejött,csapkodja a vizet ezerrel.Roli mondjuk nem pirosodott,mert elég jó a bőre (apa is én is kreol),meg árnyékban volt.Anna elég fehér bőrű nem csoda,hogy megkapta.

Suzy!
Nyaralás nem lesz,úgy volt,hogy 1 hét balaton,de nem jött össze,későn kapcsoltunk.Nektek lesz valami lehetőség?
74-es ruci?ejhaaaa! :lol:
Édes lehet apa ahgy főz Ádónak.Tudja is,hogy mit ehet vagy kérdezi,hogy mit készítsen?
Akartam is kérdezni a fogmosást,de így már válaszoltál is.Milyen sűrűn mossátok neki.Napi 1 elég?
Igen lekerült az alsó szintre az ágy,így tuti nem lesz baleset.
Meleget nem nagyon bírja Roli,ahogy én se. :cry:
Átalvás jó lenne,ha visszajönne.Mai éjszaka tűrhető volt,mert 21-04-ig aludt,nem volt nyüszi se,meg semmi.05-kor meg evett,aztán visszaaludt fél9 -ig.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


orsi
jaj igen az amikor mérges vagyok és ő meg meredten bámul rám az is jópofa :lol:
a szomszéd apéniája meg nem indokolja hogy ennyire tapló legyen valszeg gyárilag egy tukkó :lol: ez már magában egy büntetés neki

suzy
én aznap csak azért nem kentem mert azt hittem tesóm elvitte a krémet de telefonon kiderült hogy itthon hagyta bár nekem meg lehetett volna ennyi tesóismeretem hogy tudjam simán elmegy egy hétre a velencei tóra krém nélkül a gyerekkel :roll: szóval kenem én is!
de ettől függetlenül a pancsizás után behoztuk a nappaliba itt pár fokkal kevesebb van meg tán sugárzás se :D

evita
kitartás!csak határozottan!az hogy egy napos hányás láz volt az HÜLYESÉG már bocs! és még így se voltál nagyon "izé" mert Laci így is átviheti nektek amúgy de gondolom nem tudjátok jobban megoldani....nektek se könnyíti meg a dolgotokat a rokonság az biztos! én már előre gondolkodok mi lesz jövő héten ha így vagyok és a tesóm megint rámtukmálja a gyerekeket :roll:
húúú irigy vagyok a cumira is mert néztem én is olyat de nagyon drága és a musicalra meg aztán pláne!!!!úúúú most amúgy is vevő lennék ilyesmire mert az utobbi 2 szinházasdi nagyon babul sikerült...multkor egy olyat néztünk meg amiről már az első 5 perc után ki akartam menni de mivel tesómmal mentem végig kellett kinlódnom :evil: családi dráma volt megspékelve gusztustalan rendezéssel
na látod minden elkövetkezik!késöbb majd nem érted hogy ennek miért is örültél mert megint megcicncált egy szobanövényt vagy ilyesmit :lol:

suzy
nem semmi már szájszag is van :shock: elképesztő
mi se vagyunk illatosak mert szinte egész nap kakáskodunk :shock: és nem piti verziókban produkálja...de sokszor eszünk mert ebben a melegben nem bír sokat enni így egész nap eszünk mindig valamit...így nem is csoad ha van eredménye :lol:
ami g-n van vörös kép az még tunéziában készült de most is ilyem vörös volt az arca...de amúgy nagyon érzékeny a bőre tornánál is láng vörös pedig alig gyúrja meg a csaj...hát nagyon fehér szóval hamar pirul...reggelre amúgy le is lohadt neki és most hogy kenem már nem pirult le...de nem fájhatott neki ha 11 órát aludt a vörös arcára fordulva :wink:

manama
így van a cél érdekében ki kell bírni ő úgyse fog rá emlékezni késöbb!

gabi
ja sajnos ő is olyan vacak bőrű mint én ...sose barnultam mindig csak leégtem :cry: tiniként még próbálkoztam de be kellett látnom hogy nekem a napozás nem megy :roll: most meg már nem is szabad a betegségek miatt :?
amiben pénz szerepel az semmi nem egyszerű :roll:


én meg vacakolok a melegben..tegnap 1-2x volt barzázás ma meg minden wc-zésnél szóval fekszek!!!Lacit noszogatnom kell hogy megcsinálja a dolgokat mert neki se esik jól ilyen kánikulában ugrálni de muszáj...
a gyerek nagyokat alszik a melegtől de enni alig akar....
viszont a mérleg szerint 7350gr 66,5cm...védőnő azt mondta hogy teljesen jó a gyarapodása tekintettel a koraszülöttségre is meg az előző méréshez képest :D
na hát holnap is baromi meleget mondanak nem tudom hogy bírom majd...fekve is izzadok :roll:
ma nehezítettünk a kaján a védőnő tanácsára karfiolt kapott....gond nélkül vettük az akadályt :lol:
vettünk ceruzababot is majd az lesz a következő meg majd a karalábé....reméljük nem lesz hasfájás....
a többi kaja meg fogyogat a hűtőből lassan...

Kép
menion
Budapest
 
 


Halihó :!:

Ezt az őrült hőséget :shock: rossz idő van Ránk a férjemmel, talán sikerül fogynunk nekünk hájasoknak :lol:

Evita
nekünk meg fül hőmérőnk van, így ha melegnek érzem megnézem azzal, de ha az is sztem sokat mutat nézem a popiban is :arrow: igazad van, jelzésnek nagyon jó mindkettő :!:

A hálós etetőt még a Cora-ban vettem amikor volt a baba-mama napok,de sztem lehet kapni baba boltokban vagy nagy hipermarketekben, majd nézd meg, de ha látok majd szólok hol van tutira :!: :wink:

Még mindig minden kajcsi után alszik...reggel 8-kor eszik, 10-12-ig alszik (ez a hosszú alvás), majd ebéd, utána már 3/4 órákat alszik :!: szeret aludni, ahogy Apukája is :wink:

Persze, hogy imád Benneteket a kicsi Lányotok :lol: édes :wink:

Gabi
Sajnos mi idén sem megyünk nyaralni :arrow: hitel :evil: meg szeretnénk Ádónak megcsinálni a szobát, így mi költözünk a másikba, már vannak tervek, hogy milyen lesz, de még nincs kész, agyalnuk
:!: :wink:

Mindig megkérdezi, hogy ma mi legyen a menü neki, aztán megcsinálja :P

Napi egy fogmosás elég :!:

Maradjon is jó alvó Roli baba :!: :wink:
A vonid szuper, a kedvenc képem Roliról most :D

Menion
most aztán kenni kell a gyerkőcöket szinte egész nap, Tesód :arrow: teljesen megdöbbenek ilyenkor mindig :?
vigyázz nagyon magatokra, nagyon el kelne neked a segítség most az elején legalább :roll: pihenj azért, ha lehet és ne erőlködj :!:
Nagyon szépen fejlődik Anna baba :wink: Én még nem adtam Ádónak puffasztós kajcsikat :roll: :oops:

További szép vasárnapot :!: :wink: Hűsöljetek, ha lehet :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Még annyit...
Akinél aktuális persze...isznak már a babókák itatós pohárból :?: még a múltkor írtam ,mutattam a képet a tanulós itatós pohárról...Ádó nem iszik még belőle csak rágja a végét :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Menion!
Jaj ez a barnázás.............pihenj amennyit tudsz!
Anna nagyon szépen fejlődik,karfiol finom is,Roli is kapott a múltkor.
Nekünk is olyan minimedencénk van,mint nektek.Szerintem a színe mintája is az. :lol: Feküdni tényleg nem lehet benne,de szépen elücsörög benne. :D

Suzy!
Itatópohár:Én vettem a kettő közötti átmenetet http://www.mambaby.com/index.php?StoryI ... ductID=229 ,puha és lapos,nem az a kemény még,mint az itatópoharakon,mi is próbáltuk,de ő is csak rágta.Ebből most szépen iszik.
Kiváncsi vagyok a szobára! :lol: Inkább babás lesz vagy már nagyfiús?
Én is kb 3 hete adtam először Rolinak karalábéfőzit,a múlthéten meg karfiolt.


Ez a meleg kiborító! :evil:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ettől a melegtől kész vagyook!
Na, de jobb,mint a hideg! Fázni jobban utálok.... :lol:

Suzy!
Jaja, nagy a pakolás....
A pelust meg rosszul irtam,nem Pennys..hanem Lidlis...sorry! :roll:
Mi Pamperst használunk, de az utóbbi isőben....nem tudom, folyamatosan átázunk...igaz sokkal többet iszik....mint eddig szokott, na de a pelust is gyakrabban cserélem,nem értem..... :shock: :x :?:
Gondoltam kipróbálok mást......hmmmm,csak nehezen váltok a megszokottról.... :roll:
:oops: :oops: Csinos a fenét.....!!! :oops: :oops:
Hogyne izgulnék.....mindegyikőtökért izgulok!!!!! 8) :!: Pusziiiiiiii!
Azta Ádó......hát Drágám, nemsokára hurcolja haza a csajokat,készülj fel rá!!!!! :wink:
Dalmus tutira élvezné a dögönyözést......szereti ha fösztörgetve vagyon!!!! :wink:

Evita!
Ja, durva a Szomszédasszony!Sajnálom nagyon....! :wink:
Nem kell fényezni...csak úgy ragyogsz.... :wink:

Manama!
Na is mond az elalvást......Dalma még mindig csak rajtam hajlandó elaludni.....bezzeg,ha Anyukám altatja neki elalszik a kiságyban...Nekem nem....!!!! :oops: Nem mondom,hog nem élvezem amikor hozzám bújik.....kis függő....de azért már leszokhatna erről.....vagy leszoktathatnám mi....??? :lol:
Na most akkor ki a függő.....asszem Velem van a baj.... :oops: :oops: :shock:
Irj....!

Gabi!
Holnap megyek fél egyre....helyettesités van,amig nem lesz végleges.... egy fiatal "nagyon" tapasztalt hölgy lesz, aki aranyos, de érdemben.....! :roll: :wink:
Mindegy, végülis majd szépen elmosolygunk, mérünk, centizünk,kilózunk....stb. aztán kijövök....hihihi!
Váltani akartam....most egy darabig ilyen lesz, aztán megbolundulok és visszacsinálom.....jaja, jó volt az a szin, emlékszem amikor előszőr lett olyan.....püüüha! :P
Igen, ez az a cumi, nagyon jó...először furcsa volt Dalmának...cuppogtatta nagyon...meg nyomta ki-be...de mostanra ugyanúgy használja,mint a másikat....!
Van hozzá tök jó tartó!
Deeeeeeeeee, a testedre ....olyan kis jó alakod van.....nem tudom mi a baj....!!!!! :wink: :P :!:
Formálódni ok, de ahhoz nem kell fogyni....csak alakitani az izmokat.......feszesiteni nekem is kell....pl, hasam,combom...fenekem....! :wink:
Majd....................... :arrow: :wink: :oops:

Menion!
Igen-igen......egy bűntetés!
Jaj, Teeeeeeeeeeeee...ne máááááááááá.....pihi, szuszi....lustizni! Apa meg aktivizálja magát! Los...los...
Leégés....tudom miről beszélsz......................jáj, sebesre égtem a napon, ha kentem, ha nem.....aztán kitapasztaltan, hogy a nyár előtt -6 alkalommal szoliznom kell....nem sűrűn, de emigyen felkészitettem a bőrömet, picikét...igy elmaradt a rákoskodás....! :roll: :)
Egyébként a megvásárolt napozókrémmel /Beba/ meg vagyok elégedve...jó sok is van benne....és nem kell tocsogósra kennem,hogy védjen is....bár Dalma bőre az Apjáé...könnyen barnul és nem ég....!
Puffasztó kajcsik:
Szerencsére Dalma bele.....hááát, tutiiiiiiiiiiii! Semmitől semmi baja néha nagyokat pukkogat/ főleg a karfioltól/, amin jókat derül..... :lol: :lol: :lol: de hasifájás nincs!

Itatópohár:
Én vettem MAMosat, AVENTosat.......használjuk is, de a nap nagy részében még cumika van.....!
Beszéltem erről más Kismamikkal is.......változó,hogy mikor kezdik megszokni ezeket a csörös izéket.....van aki már 10 hósan...viszont van akinél még 1,5 évesen sem....nemtom, megkinálom vele Dalmátminden nap,mindig...aztán csak rákap majd ...!
Láttam most olyat amiben szivószál van......nemtom....hm????Erről vki?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Rólunk:

Szombaton strandolutnk itt a helyi strandon. Dalma rettentően élvezte...a délelőtti alvás kimaradt....igy délben elájult a Cucu és átaludta az ebédet a strandon a nagy ricsajban, aludt 2 órát....Édeske volt. Aztán beflamózott egy csomó kajcsit.
Ez a Lyány imád fürödni.......pancsikolni.
Na és incselkedni a másik nemmel...hááát!Pasizik.....röhej!
Kacsintgat, sikongat.....beszarok! :lol: :lol: :lol:

Mi nem égtünk le, barnult Dalmus.

Majd 4 körül hazajöttünk a strandolásból, mert Anya+Apa kiruccantak este Gárdonyba....mire másra, mint Edda koncertre..... :oops:
Dalma Nagyival.....fürdés nélkül..... :arrow: :shock: tudjátok!
Na, de elvoltak....!

Ma, délelőtt főzőcskéztem, majd megrohadtam......aztán beinditottuk a klimát.....huhhh, jólesett! Dalma addig a másik szobában játszott...
A menü: Pulykanyakileves,sok zöldséggel és galuskával.
Sajtos csirkemell, petrezselymes újburgival és koviubi.
Sütire már nem volt energiám..... :wink:

Dalma felfalta a nyakihusit, répát, zellert....krumplit....!
Még holnapra is van egy adag neki!

Majd 4 után kimentünk az evezőstelepre evezni, persze Én csak néztem, meg sétáltam Dalmussal a parton...Apa húzta....az evezőt!

Holnap ugye védőnő,meg elkezdek összepakolni,mert kedden délután megyünk haza Sopronba, majd szerdán hajnalban Apa megy Németroszágba....pénteken éjjel jön meg, és hétvégén ott maradunk Sopronban, majd hétfőn indulás a kisházikónkba Vas megyébe nyaralni 3-4 napot.....alig várom,hogy lássa Dalma Anyukája hol töltötte gyermekkora nyarait, imádom a helyet, az illatát a hangulatát.....! :oops: :oops:
Otthon vagyok ezen a helyen..... :)
Ugyhogy a hét második felében, max egy smst küldök valakire,hogy mi a helyzet...mert ott aztán még térerő sem mindenhol akad...és ez a fő varázsa a helynek és a helyzetnek...se net, se telefon.....hajajj! :wink: :oops: :lol:
Majd onnan szombaton reggel irány a Balaton, Zánka,ahol jóismerőseink esküvő elötti Leány-Legénybúcsúján veszünk részt.....bográcsozós-viccesfeladatos party, Bababarát programok... :wink:
Hát nagyvonalakban ennyi......!
Holnap jövök,Mindenkinek nagy cuppantósos!Pápá!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok Lányok!

A tegnapi napunk szuper volt! :lol: :lol: Apumékhoz mentünk Erdőkürtre! Igaz jó nagy meleg volt, mivel már rég megbeszéltük,hogy megyünk, nem mondtuk le. Igaz felhívott apu reggel, hogy nem muszáj mennünk, ha nem akarunk, de elmentünk! Reggel indultunk, így még bírható volt az idő! Előző nap már mondtam Emmának, hogy megyünk a Papához és, mint a gyerekek, akik izgatottak és korábban kelnek másnap,mert annyira izgulnak, hogy nem tudnak aludni, Emma is 7:20kor fent volt! :lol: :lol: Pedig nem szokott soha ilyenkor kelni! Nem is volt baj, mert hamarabb indulhattunk! :lol: Vittem magammal vizes pelust, amivel néha megtöröltem a buksiját, hogy bírja a meleget a kocsiban (anyum suzukiját kaptuk kölcsön, amiben nincs légkondi) és adtam neki vizecskét is! Mondanom sem kell,hogy út közben úgy beszart! Meg kellett állni tisztába tenni, de persze minden szaros lett, még a babahordozó is! :lol: :lol: :lol: De megérkeztünk szerencsésen! Csoda szép helyen van! Hegyek veszik körül, friss levegő! Megérkeztünk és apukék kutyája Boxi, azonnal megnyalta a buksiját, üdvözlésként! :lol: Emma meg csodálkozva nézett, hiszen itt minden új, nem a régi megszokott uncsi lakásunk! :lol: :lol: Emiatt tök nehezen aludt el, de aztán sikerült neki és betettük a vendégszobába, ott van egy matrac a földön, ahol apu masszírozza a betegeit és ott szunyált egy órát! Először nsgyon betakartuk, mert abban a szobában sokkal hűvösebb volt, és a feje is tiszta víz volt, nem akartuk,hogy megfázzon! Aztán felébredt tök jól érezte a matracon magát, mocorgott jobbra-balra, dumált! Majd délután elaludt újra és lenyomott még 2 órát!! És hatkor kelt fel! :lol: :lol: Másodjára Laci kezében aludt el! Nála mindig úgy alszik el, hogy közben nézi őt! Annyira helyesek! Egyszer amikor benéztem rá, Boxi jött velem és hirtelen nem tudtam megfogni, odarohant Emmához, megnézte,hogy jól van-e, megnyalta a buksiját és már ki is viharzott! Emma meg egy pillanatra felnézett,hogy mi volt ez, és aludt tovább! :lol: :lol: ott akkora zuhé volt többször is! Pár percig tök jó volt, hogy picit lehűlt a levegő, de utána jött a fekete leves, mert olyan pára lett, mintha a trópusokon lennénk! Alig kaptunk levegőt,és folyt rólunk a víz! Emóca kapott három 74es hosszú ujjú body-t! Fehérek, amire Apu felesége festett Micimackós képeket! Hát gyönyörűek lettek! Majd lefotózom és felrakom! :lol: :lol: ÉÉÉÉS végre készültek családi fotók! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hazafelé utunk nem volt egyszerű! Hétkor tudtunk elindulni (ekkora már itthon akartunk lenni, mert negyed 8kor szoktunk fürdeni, de Emma sokáig aludt így nem tudtunk hamarabb indulni :lol: ) és útközben kifogtunk egy kilométeres sort, ami nem mozdult és sorra fordultak vissza az emberek! :roll: Kiderült,hogy egy nagy baleset volt, lezárták az utat, így vissza kellett fordulni és kerülő úton menni! Mondanom sem kell, hogy mennyire voltam boldog! :evil: Emma elég jól bírta, nem is aludt hazáig, bár már hulla volt4 Gyorsan megfürdettük, megetettem és lefektettem,de kipattantak a szemei, hogy újra itthon vagyunk, úgyhogy kb fél10 volt mire elaludt! Aztán megnéztem este neten, hogy mi történt, és egy halálos baleset volt! Egy motoros meghat! :cry: Ezer bocsánat,hogy ilyen hosszú lettem, de olyan jó volt a napunk! Jól éreztük magunkat, hogy muszáj volt mindent leírnom!!! :oops: :oops: Bocsi, ha valakit untattam!!! :oops: :oops: Képeket majd teszek G-re! :wink: :wink:

Majd válaszolok is,de felébredt Emma!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk :D
Minden nagyon szuper volt, próbálok visszaolvasni és jövök még az élménybeszámolóval!
A lényeg, hogy Dórika első szülinapja nagyon jól sikerült, teszek majd képeket is!
Hihetetlen, hogy az én kislányom már 1 éves....

puszi mindenkinek, olvasok és jövök :D

andicsiga
 
 


Hahó!

Ismét rettenetes a meleg.......!
Mi meg nap legizzasztóbb szakaszában 12.30kor megyünk a Védőnőhöz...pffff!

Evita!
Nahát, ez tényleg nagyon jó progi volt!
Rucikkkkkkkk, Micimacisssssssss, jaj de jó......!
Nem baj, te is litániázol.....na de legalább van mit olvasni!!! :lol:
Olyan jó kiirni,nem,???

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Andi!
Ezer éve..... :lol:
Dóribaba 1 éves...hihhetetlen!
Nag puszika Neki és Neked!
Gyereeeeee!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi
köszi a linket, akkor Én is veszek olyan puhát :!: :wink:
nagyon egyszerű szobát tervezünk, nem babás lesz, hanem "nagyfiús" :wink:

Orsi
Én is a pamperst használom kezdetektől fogva, de Én még nem jártam úgy, hogy kifolyt volna :roll: pedig Ádó is sokat iszik, most napi fél liternél tart :roll: :wink: mi most az activ babyt használjuk, sztem többet felfog, mint a régi :!:

Lesz program dögivel :shock: érezzétek nagyon jól magatokat, kapcsolódjatok ki, pancsoljatok, apázzatok a világtól elzárt kis házikóban :!: :wink:

Reméljük az új védő néni majd beválik, majd mesélj róla, mi volt az első benyomás, tapasztalat :!: :wink:

Andi
boldog szülinapot a kis 1 évesnek, örülök, hogy jelentkeztél, majd gyere a beszámolóval, képekkel :!: :wink:

folyt.köv.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Evita
de, hogy is untattál, örülök, hogy jó kis programotok volt, kivéve a haza utat :!: olyan kis okosak a babócák már most, tudják hol az igazi otthonuk és úgy fel tudnak dobódni meg minden :wink:

Ádó úgy alszik, mint a tej, pedig 28 fok van bent, nálunk klíma nincs :roll: minden nap fürcsi van legalább kétszer... tervezünk a héten egy nap fürdős helyre menni, majd megnézzük apa heti beosztását :!: :wink:

Iszonyat meleg van, alig lehet bírni :?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Amúgy nincs a Pemperssel bajom.....szeretem,mert puha...Dalma fenekecskéje is birja :) ...szóval..nem hiszem,hogy váltok...csak nem értettem....!
Adó fél litert iszik,nagon szuper....Mi ugyan többet iszunk
/ majdnem 1 litert,bár változó van,hogy többet...van hogy kevesebbet, de átlagban a 900 ml folyadék megvan egy nap/....de lehet Én bénáztam el vmit a pelussal,nem is a pisi mennyisége az oka...nem tudom. :)
Igyekszem pihizni.....annyira jó lesz ott lent...várom,vágyom oda.... :oops:

Ha most látnátok Dalmát.....az erkélyajtón kukkol kifelé, ha jön egy autó vagy vmi mozgó célpont, akkor hangosan magyaráz....megzabbantom! Úgy nézeget kifelé,hogy az üvegnek támaszkodik és térdel!

Ma uzsira sárgadinnyét és egy barackot ettünk, babapiskótával ....délután már nehezen akarja elfogadni a tápit... :? ,több részletben eszi meg a 100 milit.....!

Holnap utazunk haza, várom.
Este még leszek!
Pápá!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors életjel: ma Apa itthon volt velünk, tegnap pedig kerti-partiztunk, de erről majd holnap mesélek részletesen! Nagyon szupiiii volt és mi is remekül éreztük magunkat! :) :D
Olyan jó olvasni, h mindenkinek ilyen csudi jól telik a nyár! Sugárzik a boldogság a soraitokból és én annyira örülök a Ti örömeteknek is! :D :) :) :D

Ivás:
Barni sima pohárból iszik. :oops: Kimaradt a cumisüveg mert szerencsére nem kellett, és gondoltam, akkor kihagyjuk az itatóspoharat is.... Nagyon ügyin kortyolgat pohárból. (Mondjuk a játszón mindenki meg szokott lepődni...)

Jó éjt Mindenkinek!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: