Új privát üzeneted érkezett!

Moncsi: Drukkolok nagyon, hogy Charlotte-nak ne legyen baja, "csak egy kis felfázás"!!! Írjál, amint tudsz!

Kkia: Ezt én is az elmúlt pár nap valamelyikén olvastam, és bizony elsírtam magam rajta! Szerintem nagyon szép!!! :wink: :D :D

Képzeljétek, most voltam babanézőben, és 3,5 hónapos a kislány, de már 8 kg. Mondjuk 4,5 kilóval született. De gyönyörű! Arányosan pufi, és folyamatosan mosolyog, meg beszélget... :D Majdnem elolvadtam tőle. Viszont amióta kiszálltam a kocsiból, és hazaértem, fájok... :shock: :shock: :shock: Most elmegyek fürdeni, meg borotválkozni, stb., mert holnap megyünk uh-ra, vizsgálatra meg nst-re. Aztán majd meglátom mi lesz még addig. :roll: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


monica: Istenem. Csatlakozom a többiekhez. Remélem csak egy felfázás!! Drukkolok!!!!!++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


MOnica: Én is nagyon remélem, nem, lesz semmi gond. Szorítunk!

Pattogo: Lara kép ennivaló!

Nitácska: Köszi a szüléstörténetet. Gratulálok még egyszer Barnushoz. Gyere nyugodtan, ha panaszkodhatnékod van, vagy csak nevetni akarsz, mert itt mindíg van min.
Max a sok kajától menekülsz el innen. Na mert most elolvastam a mai nap eseményeit, ami kb 3 oldal és kezd kínozni a mit egyek...................neki akartam állni a fánknak, de necces a tejadagunk. Áhh! Megcsinálom a bögréset, azt a veszélyeset.

Judy szül????

Ginuska!
Tündéri a kis Gina képe, nem csodálom, hogy Monica rácsapott és kinézte a fiának :)

Eszti! Szép nagy poci, mi nem is látjuk azokat a plusz kilókat. Így számolva kb 3-4 kg marad rajtad felesleg.
Holnapi szülés? Akkor 18 kor a szülészeten leszek
:wink: 8) :lol:

Lépek, kezdek éhes lenni :) ennyi kaja után ne is csodálkozzatok. A közelben nincs is éjjel nappali, sem supermarket. Csak 20 perc kocsival. De az a végszükség!

Sztercsi
Vendég
 

 
 

Visszaugrottam, mert hírem van Moncsiékról!

"Most vették fel Chart az osztályra, este még tuti maradunk, de lehet, hogy holnap is, most kezdik a vizsgálatokat, ha tudok már pontosat írok neked."

Drukkok ezerrel a kicsilánynak!!! +++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

csak bekukk, annyira álmos vagyok, hogy muszáj lefeküdnöm a kölkömmel egy időben...éjfél körül úgyis kelek :? , majd jövök!!!

Monica,
ezer drukk Nektek!!! :oops:

Judy? :roll:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Drukkok a kicsi Charlotte-nak!!! :(

Pattogó! Lara valami elképesztően édes! :D

Köszi a válaszokat ctg ügyben, megnyugodtam. :)

Eszti! Szép poci!

És én is raktam fel végre fotót, szintén 13 kg...

chardonnay
 
 


Monica,drukk a kicsi lányodnak!!!!++++++++++++++++++

Kép
Kép
zanikó
 
 



Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogo: Nebasszzzz............. :shock: :shock: :shock: Hova növeszted még??? :roll: :roll: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Úristen mennyit írtatok. Négykor elmentem a gyerekért az isibe aztán héttől olvasok meg-megszakítva, azért a gyereket is rendezni kell :)

Fészekrakás
: szintén nagy mágus vagyok benne :), én tudom, hogy a muszály nagy úr :shock:

Vonalzó
: számol tovább, valahol már láttam

Gnemoni: a bokás ultra brutál :shock: , szegény :cry:

Nitácska: na végre, lehet már semmi bajod nem lenne ha előbb jössz :)
Felvidítunk, gyere amikor csak tudsz :)

Anyukámat felhívtam ma első reakció: úristen csak nem szülsz? Ezt csinálja 2 napja :shock:

Eszti: Anne Geddes nekem is a kedvencem, majd felrakok egy párat a számomra námbörván-okról :)

Pattogó: az én Barnim mérleg, hát nem tom lehet, hogy egy kicsivel jobb mint a skorpió, de nem vagyok benne biztos

Screen: milyen ízű teát vettél, nekem a kancsóban tegnap óta benne a filter de semmi baja. Mondjuk 1 kancsóhoz 1 filtert rakok mert ez feketetea alapú amit én iszok.

CTG: nekem hála istennek itt a sztk-ban megcsinálja a védőnéni. Előre megvan az összes időpontom, jövő héttől hétfőnként 11-kor :)

Moncsi: puszi Char-nak, gyógyuljon meg

Asszem énis elhullok lassan, nem egészen az én napon ez a mai.
A babám még a belemet is kitapossa :shock:
anyabebi
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép Kép Kép

És most jóéjt :)
anyabebi
 
 


Lányok, csatlakozom azokhoz, akiknek ez a mai nap nem volt valami csúcs... Az éjjeli huhogás következményeként reggel képtelen voltam életet lehelni magamba, pedig el kellett mennem 10-re valahova... Ráadásul ma egész nap másképp keményedett a hasam, mint eddig – most vagy a fáradtság, vagy lassan kezdődik a buli... Sokkal erősebben érzem és némi fájásszerűvel is jár, ami eddig nem volt...

Pattogó, Lara tündéri!!! Ma én is szarrá zabáltam magam... Sós perec és vajas kalács... Most meg hányingerem van.. Boááááá....

Kkia, de jó hogy írtad a Nagy Bandó könyvet – én is meg akartam venni, amikor hallottam róla, csak időközben elfelejtettem (mint annyi minden mást). Ja, és hogy mikor leszünk újra szexik?! Hát még párat aludni kell addig asszem... :roll:

Screen, én őszíntén szólva a szülésznőmben jobban bízom, mint a dokiban... Az tuti, hogy ő be fog jönni bármi van és hidd el, hogy an olyan fontos, mint a doktor úr.
Amúgy miért kell abbahagynod a homeós bogyókat??? Az késlelteti a szülést???

Nitácska, szép szülésed volt, nagyon ügyes voltál!!! Fel a fejjel, ne szomorkodj, hiszen ott van a két egészséges gyerkőcöd, a tápszerezés meg egyáltalán nem dráma!!! ++++++++++++


Eszti, de cukik a cuccok! Nekem a piros tetszik nagyon! Ez az iwiw gyomlálás asszem az antiszoc kismama tevékenység csúcsa!!!

Gnemoni, szegénykém....

Chardonnay, pedig egyszerűbb a dokival leegyeztetni a következő időpontot, mert aztán telefonon nem fogod elérni... Tapasztalat... :roll: :roll: Már az elején mindig beszéld meg vele, mikor kell legközelebb menni. Én a múlt héten elmulasztottam, úgyhogy én sem tudom mikor menjek. Ráadásul össze kéne hangolni a szülésznővel, de az, hogy mindkettő bent legyen elég esélytelen, pláne telefonon leszervezni... :roll:

Monica, ezúton is jobbulást a kis Charnak!!! +++++++++++++

Kép
szilveeaa
 
 


Jovana!!!! Hol vagy?????? Nehogy szüjjé' nélkülem!!! Bár ahogy most érzem magam, meg vannak számlálva a napjaim... :shock: :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


Moncsi ---- Charnak gyors jobbulást!! Drukkok ++++++
Remélem hamar jobban lesz és elengednek Titeket ...
És magadra is tessék vigyázni közben ...

KKia :)
ez szééééééép volt ... köszi érte :)

Szilveaa, Jovana ??
Hétfő esti közös szülést terveztek ...


R

Kép
zsrit
 
 


Bobó válaszoltam!!!
Pussz
anyabebi
 
 


Szilveaa :)

na egyszerre írtunk!
akkor Te még megvagy :)
de az tuti hogy a napjaid meg vannak számlálva ... szám szerint - vonalzó szerint - 4!!!! :lol: :shock:

mivel egy gépen osztozunk ma párommal nemtom tudok-e még jönni ...

Kép
zsrit
 
 


Anyabébi köszi!!!

Pussz
bobóbaba
 
 


Én ebbe a blogba vagyok belezúgva. Szerintem magáért beszél. :D http://blog.egyetlenem.hu/categories/ujszulott/

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Csajok, Charlotte-nak vesemedencegyulladása van + valami fertőzése, szegény nagyon kedvetlen és nem mer pisilni mert fáj neki :( én sajna át tudom érezni, nem egyszer volt nekem is...szerdán jöhetnek ki a kórházból, ha minden igaz, Moncsi mindenkit puszil!

Jó éjt!
Vendég
 


Eszti: Köszi a híreket Charlotte-ról. Sajnos én is át tudom érezni, én anno a fejemet vertem a falba, hogy inkább azt érezzem... :( Jobbulást kicsi lány! Sok-sok puszi Mindegyikőtöknek!
bobóbaba
 
 


Szilveeaa, az volt a gond, hogy ma fél9-re hívott oda, 6 másik kismamával egyetemben. Elvileg uh is lett volna, de mindenkit elhajtott végül, mert elhúzódott a vizit... Szóval kb 2 szót sikerült beszélni vele, és ezzel még a szerencsésebbek közé tartoztam, mert nem teljesen feleslegesen mentem oda, mivel a ctg-t megcsinálták.

chardonnay
 
 


Char, hát igen... Sajnos vele sokszor ez van... :( De jó, hogy én nem mentem be ma...

Pattogó, klassz a link, amit küldtél!!! Ilyenkor már végképp alig várom, hogy a kiscsajszi itt legyen velem...

Kép
szilveeaa
 
 


Sziszkó: örülök,h ízlik a prószám... :lol: és tök egyszerű és gyors,nem?
Wc-téma: én baromi jól megtanultam e "lebegő-pózt": még nagy wc-zni is lebegve.... :oops:

Screen: én is zabálok,bár ma vmiért nincs nagy étvágyam...itt vagyok még 2in1... :roll:

Gnemoni: a lábmasszír nem segít? nekem ez mindig bevált,lábujjamtól a térd felé masszír,után 10 percen belül tuti pisi...

Moncsi: remélem semmi komoly!!!!!

Kkia: ez nagyon tetszett!!! :lol:

Szilveeaa: itt vagyok még... ma én is egész nap alul éreztem,h van hasam,olyan,mintha húzna lefelé a súly...
Neked nem ma kellett volna ctg-re menni? vagy rosszul emlékszem?

Kép
jovana
 
 


szilveeaa írta:Char, hát igen... Sajnos vele sokszor ez van... :( De jó, hogy én nem mentem be ma...


Igen, jól tetted :) Volt ott egy csajszi, aki tegnapra volt kiírva, neki még át kellett mennie a rendelésére is, hogy áramlásvizsgálatot (?) csináljon. Neki azt tanácsolta a doki, hogy vigyen hidegélelmet, mert rengetegen vannak...

chardonnay
 
 


csajok, folyik a vízem... te jó ég, most komolyan hétfőn fogok szülni???? :shock: :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


:shock: :shock: :shock: Szilveeaa! Drukkok ezerrel!!!

chardonnay
 
 


Szilveeaa: :shock: :shock: :shock: Még van esélyed a hétfői szülésre, ha ügyesek és gyorsak lesztek Szonjával együtt! :wink: :roll: Én mindenesetre nagyon drukkolok Nektek! Puszi :wink:
bobóbaba
 
 


Te jó ég Szilvi :shock:

Jovana: ma nekem is valahogy súlyosnak tűnik a poci, meg szurogat a puncim :shock: , azért nekem még van 5 hetem, bár már semmin nem lepődök meg.
anyabebi
 
 


szilveeaa: húúúúúúúúúúúúúúú mennek a drukkok. :D Ügyik lesztek!!!! Hajrááá Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


szilveeaa írta:Pattogó, klassz a link, amit küldtél!!! Ilyenkor már végképp alig várom, hogy a kiscsajszi itt legyen velem...


így teljesüljön az összes kívánságod. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


de nem úúúúúúúúgy gondoltam!!!!!!! :shock: :shock: :lol: :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


És Te még mindig ilyen nyugisan ülsz a gép előtt??? :shock: :shock: :shock:
bobóbaba
 
 


Szilveeaa: drukkolok 1000-rel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nálam semmi.....Lányom is tökre aktív most....

Kép
jovana
 
 


szilveeaa: te mi a szöszt csinálsz még otthon? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szilveeaa: most hülyítesz itt engem?! :shock:
úgy izgulok,rám hoztad a parát,h a végén én is megszülök még az éjjel...

Kép
jovana
 
 


Eszem megáll.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Komolyan. sipirc szülni. És mielőbb kérünk képeket és infót rólatok. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Csatlakozom Pattogohoz!!!
bobóbaba
 
 


Asszem lassan beájulok az ágyba... Megittam egy liter tejet. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


csajok, no para!!! Ma voltam szülésfelkészítőn és mondták, hogy önmagában ez még nem ok, hogy berongyoljak a kórházba. Fájásaim eléggé szanaszét, negyedórája volt valami...
Azért nem akarok bemenni, mert baromira nem akarom, hogy protokoll szerint hat óra múlva belémnyomjanak oxytocint...

Kép
szilveeaa
 
 


Jovana, húzzál bele!!! :wink:

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa: nem is ezért, de nehogy előre essen a köldökzsinór és gebasz legyen... :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Aggódok naaaa... Lehet kövekkel dobálni.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


csak egy kis szivárgás volt... színtelen, szagtalan - ahogy a nagykönyvben meg van írva... Aranyos vagy, hogy aggódsz :) :)

na megyek dógomra még, aztán meglátjuk... az álmosságom mindenesetre elmúlt... :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


b@sszus kicsit nem jövök aztán már mi van!!!

Szilvikém :) tudom mit mondott a csaj, tudod, én is nála voltam szülésfelkészítőn, de azért mégis ........

mindenesetre ne huhogj itt sokat mert hülyét kapunk!!!

gyors leszel és ügyes TERMÉSZETESEN és drukkok mennek ezerrrel +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
zsrit
 
 


szivárog vagy folyik?

Kép
zsrit
 
 


húú csodálom a nyugalmadat :)

Kép
zsrit
 
 


Szilveeaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sipirc a kórházba, mert érted megyek!!!!!!! :oops: :lol:
(keddi babád lesz!)

Anyumnak is szivárgott reggel 7 körül, bement, már nem engedték haza. Este 7 előtt baba lett! :roll:

tillidian
 
 


Lányok,
sztem ezzel télleg nem szabad várni!!! A szakirodalom is azt írja: ha csak fájások vannak, várd meg, míg 5 percesek (ha közel a kórház), de ha szivárgás, folyás vagy neadjisten vérzés jön, azonnal kórház!!! :roll:

tillidian
 
 


Na megyek Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Csajok ma olyan húzós napom volt: unokatesóm szólt,h VÉGRE összeszedte a gyerek cuccokat,ha gondolom mehetek érte... gondoltam 1 zsák lesz... hát nem:8 azaz NYOLC...
egész du. ezt válogattam...mondjuk van közte olyan,amit én nem fogok rá adni,ez 4 zsák...
szerintetek hova tudom elpasszolni? olyannak,akinek jól jön...egyik másik foltos,de kijön,én is most áztatom,amiket hordani fogunk...
1 zsák,ami most lesz jó rá
1 zsák 6 hós
1 zsák kb.12-18hós
1 zsák 2-3 éves

Végülis jobb később,mint soha...

Ja és este hozták a fiúk az új ágyunkat,amit 7 hete rendeltünk meg.. :roll:
juhéjj,ma ki is próbáljuk,rem.jót fogunk cscsikálni... :lol:

még főztem vacsit is, mindmegette.hu-ról gyorsan összeütöttem vmit... fincsi volt.. :lol:
most meg diós jégkrémet ettem,de elfogyott.... :cry: pedig még úgy kívánom... :roll:

Kép
jovana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: