Új privát üzeneted érkezett!

nem tudom mi van már de mióta elmentem dokihoz a gyerek azóta ordít nyűgös és semmi nem jó neki...tesóm teljesen kikészült pedig max egy órát voltam oda...de én is lassan kileszek...
rohadt frontok nem bírja!
már mindent adtam mindent csináltam de semmi nem jó :cry:
hazajövünk és elromlik a gyerekem :shock:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok Anyukák és leendő Anyukák!

Bocsánat, hogy ismeretlenül írok. Van itt egy kedves ismerősöm (Suzy) ezért merészkedem írni.
Használt, minőségi gyermek ruhák eladásával foglalkozom gyed kiegészítés képpen. Hoztam nektek egy linket, ahol megtekinthetitek ezeket a ruhákat, hátha valaki talál kedvére valót.
Áraim alacsonyak, de még így is alku képesek, főleg, ha több dolgot vesz valaki.

https://picasaweb.google.com/105094450044845324966

Ha zavartam, bocsánat!

Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Fél2kor én vagyok az első?!?!?!?!?! Hol van mindenki?!?!?!?!

Menion
Örülök, h rendben vagytok! :) :D

Szülés: nehogy azt gondoljátok, h milyen csudii bátor vagyok. Szabályosan könyörögtem, h császározzanak meg! :oops: De így utólag örülök, h nem tették meg, főleg amiatt amiket írtok ezekről a hegekről...

Anna javulgat?

Gabi
hasonlótól tartok, mint te. Pedig egy tesó jó lenne Barninak...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

 
 

voltunk védőnőnél.
No comment...

nem normális az a nő....:( :(

foly.köv a Főnök szólít.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


wiwi
hát én meg elborzadok azoktól amiket a rendesen szültek kínlódtak végig...volt akinek mindene szétrepedt még a méhszájés a méh is a hüvelyében meg szétmentek valakinek a varratok :shock: na és a vizelettartási dolgok meg egyebekről ne is beszéljünk tesóm 4 év elteltével is azt mondja hogy fele annyira se tudja visszatartani a pisit na szóval én szerencsésnek érzem magam hogy van egy centis néha kiujjuló sebem de tán még az se lenne ha nem nő olyan nagyon be a varratom...persze mindenki másképp gyógyul is hisz van olyan aki rendes szülés után teljesen jól van

na mi meg bejártuk tolnát baranyát...voltunk kétfelé gyógytornázni és önkormányzatban meg tejért és ortopédiára is kellett volna ha ki nem derül hogy be se írtak minket időpontra így az napolva lett

de a lényeg: olyan szuperül tartja már a lábujját hogy a bethesdába 20-án megyünk és úgy értettem hogy utána többet nem fog kelleni :lol: :lol: :lol:
szerintem a másik gytornásztól is el fogunk búcsúzni csak persze ott az ortopédus fogja kimondani az áment...
éééés mindezek után még mindig nem jutottunk be az ingyenes dévényesbe de már ezek után kit érdekel :P

Kép
menion
Budapest
 
 


Jaj, de nagy a pangás...a jó idő mi???!!!

Menion!
Szoritok!!!

Bocsi, de Én ismét panaszkodni jöttem.....röhej...de már azon is gondolkoztam,hogy akkora hülye vagyok,hogy problémázok....
Nyár...nyaralás....Apa elintézte a nyaralásunkat.....mindehol barátokkal leszünk......kivagyok!
Balaton 1 hét-----barátok
Utána Sopron Anyumékkal...
Zánka 3 nap---barátok

Közben van egy esküvő...közben Németországba kell mennie 3-4 napra...és husss elrepült a nyár és Mi egy családként..nem tültünk egy kis időt sem sehol....!
Még itthon sem...mert ezen a rohadt hosszúhétvégén sem tudunk úgy meglenni, hogy van az Anyuka vagy a Tesó ne zavarjon be...!
Komolyan az az érzésem, hogy kerüli a családi dolgot...és lehet,hogy Én meg vagyok megint annyira hülye,hogy nem veszem észre,hogy ami nem megy nem kell erőltetni.........annyit tudnék szitkozódni,de annyit....orditanék,kapálóznék,kiabálnék....
Jaaa és mi rá a válasz....."ne dramatizáld túl!" Ennyi az annyi.........

Dalmusról:
Egészen ügyesen eszi a darabos kajákat, még egyszer kétszer van fintor....meg kis öklendezés, de ritkán....!
Holnap 13 ürakor megtörténik a fülbelövés..jáj, izgulok! Uhhogy már csajos lesz a Cucuka!
Ma megyek vissza a dokihoz,mert a tápik mellett lefelejtette a Vigantolt....és csak itthon vettem észre Én bamba....! :shock:
Tegnap és ma tiszta nyűg Dalmus, fog nem,mert nem látom, de még csak piros sem sehol/ bár attól még lehet,hogy az/....láza nincs....eszik,iszik rendesen...éjjel feébredt 3kor és nem akart visszaaludni....csak fél ötkor sikerült elaltatnom...nem értettem,mert nem sirva ébredt, de nyüglődött....nem ettünk semmi olyat,amitől esetleg a hasija lett volna...szóval nemtom mi baja volt!
Na most megyek...majd jövök még később!
Pusza

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Barnival se lehet ma bírni. Már lassan falramászok...:( Egész nap "Nyikk-nyikk-nyikk". ha kimegyek a képből akkor erősödő hangerővel ugyanez. Nem tudom, h mi van velük. Nagyon sajnálom ilyenkor mert segíteni nem lehet. :(

Nyaralásotok: ezt vajon Apa komolyan gondolta? Nem értem... :( :( :(

Menion
Én szerencsére 2hónap alatt helyrejöttem.

De jó, h Annával már nem kell mennetek, mert meggyógyult!:)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


sziasztok! sajnálom,hogy csak ilyen ritka vendég vagyok Nálatok. Mirikém gyönyörű,kedves,szépen fejlődik. Én egy ideje az egyedülálló anyukák életét élem. Jobb így nekünk. Sajna nincs időm olvasgatni,remélem mind jól vagytok.

Pusssssszzzzzzz

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Nomi
Sajnálom! :( :( :( Ha lesz pici időd gyere és csak mesélj magatokról, nem baj, ha nem olvasol vissza!
Örülök, h Mirike jól van és szépen fejlődik! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


orsi
hhhááááát lehet hogy nem véletlen és így tényleg nem derül ki hogy működtök 3an mint család :roll:
az én manóm tegnap botrányosan nyűgi volt ma meg olyan mintha leszedálták volna :lol: aludt másfél órát dél körül :shock: már néztem hogy lélegzik-e :?
viszont tegnap már kiborító volt semmi nem volt jó...kedden kezdődött délután...én az időre fogom megint :wink:

wiwi
iggeeen :lol: ma kellett volna hívni az ingyenes dévényest de már megint csak 2,5 órát bírt a nő dolgozni így már nem értem utól :shock: jövő héten megyek neurológushoz aki elrendelte és elég rendesen ki fogom fejteni miért nem kerül ott sorre hónapokig egy gyerek :evil: én is bírtam volna ha naponta 2-3órát kellett volna dolgoznom....így nem csoda ha nem jutunk be sose na de ez már nem a mi bajunk hála az égnek! nélkülük is sikerült :D

nomi
óóóóó szegénykém :cry: remélem azért bírod egyedül! volt ilyen sejtésem abból amit 1x írtál hogy nem megy minden jól.....
boldogulsz így külföldön?nem jössz haza?

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nomi
Sajnálom :( hogy egyedül vagy, de az klassz, hogy Mirike szépen növöget :lol:

Menion
Hű, nagyon klassz, hogy így gyógyultok! Nah, ennyit az ingyen tornáról... :roll:

Vivi
Kitartást a nyik-nyikkhez, tuti csak átmeneti. Lehet, h a telihold okozza/okozta... :roll:
Amúgy ismerős az ilyen semmi nem jó szitu. Nekem is elfacsarodik ilyenkor a szívem. Aztán jobb esetben egyszercsak elmúlik, akkor jól összepuszilgatom :oops:

Orsi
Júúúj, majd tegyél képet a füliről. Biztos cuki lesz! Nyaralás... hmmmm.... nem is tudom. Nem te dramatizáold túl, az egyszer biztos. Dalma nagyon ügyi kaja téren!

Rólunk.
Ma elkezdtük a tornát (na, ott volt aztán nyikk-nyikk rendesen, Apja is csak toporgott, hogy mikor kaphatja fel megnyugtatni...), jövő héten meg megyünk a Dévényeshez is.
Holnap kéthós státusz, plusz szuri, csak nem lesz láz!!!!

Pusszanat!

KépKép
manama
 
 


ma kidőltem mint a krumplis zsák! fél 6-tól 8ig aludtam elötte pedig egész nap csak vegetáltam...front van vagy terhes vagyok? :lol:

elkezdődött a harc a gyereknév miatt :oops: megint idegel ezzel a hülye Gyula névvel :evil:
nem tehetem meg hogy most is kizárólag az én akaratom érvényesüljön és az ő anyuját Magdolnának hívták így nem mondhatok ellent (az én anyum volt Anna) de nem repes a szívem :?
keresgélek mellé így egy másik nevet de akkor már megint hosszú lesz a gyerek neve :roll:
na és ez a László Gyula mániája :twisted: :twisted: :twisted: mert hogy őt is így hívják...mondtam a Laci ok de a Gyula semmi szín alatt :roll: úgyhogy azt is nézegetek mi legyen második....
micsoda gondok :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Jobb reggelt Mindenkinek!

Megvan a tegnapi Nyikk-nyikk oka: szegény babám 38,8°C-os lázzal ébredt. :( :( :cry: :cry:
Várom a 8órát, h hívhassam a doktornőt.
Nem tudom, h mi lehet ez...

Még jelentkezem a hírekkel.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


wiwi jobulást!!!

lányok én ma nagyon mérges vagyok! ebben a hónapban még nem utaltak pénzt hívtam az EP-at de 15perc telefonálás után se tudtam senkivel beszélni csak a "nyomja meg a q gombot" szöveget hallgattam :twisted: :twisted: :twisted:
mult hónapban 6.-án utaltak most meg semmi és nincs pénzünk

aztán meg arra ébredtem reggel hogy a tesóm gyereke hangját hallom...kimegyek kérdem "ki van veletek?... SENKI!" vagyis egy szó nélkül itthon hagyta a Norinát is és a 7 éves unokanővérét rám :shock:
ez csak azért probléma mert 11-re a pszichológusnál kell lennünk :roll:
ki vagyok ettől a nőtől! és a nyakamat teszem rá hogy az lesz hogy azt mondja hogy ez velem meg lett beszélve
na megyek is etetek aztán megyünk

a gyedről ha tudtok valamit írjatok...kinek mikor utalják várjak még vagy mi legyen köszi

Kép
menion
Budapest
 
 


felrobbanok :twisted:
természetesen ahogy előre jósoltam "ez meg volt velem beszélve!sőt még én mondtam hogy nincs semmi dolgom itthon vagyok"
emlékszem hogy ez az ominózus beszélgetés tunéziában zajlott le és kizárólag kedd-csütörtökről volt szó és a pénteket meg azt mondta a nagynéném fogja vinni :twisted: :twisted: :twisted:
megsértődött közölte hogy úgy látszik meg kell oldania másképp ezentúl a gyerekvigyázást mert én rendszeresen letagadom mit igértem :evil:
ez azért fáj nagyon mert kettőnk közül sose én voltam a megbízhatatlan nemtörődöm és pontatlan! őt mindenki úgy ismeri hogyha azt mondja 4-re jön az jó ha este 6 lesz...
én meg caplatok a 3 gyerekkel cikibe vagyok hogy viszem a rendelésre a sok kölköt és izzadok hogy mindenkit bekössek a kocsiba mindenki épségben hazaérjen és ez a hála
jaaa és egy morzsa kaja nélkül hagyta itt őket úgy hogy nekem semmi kaja nincs itthon csak most hogy megfőztem a paradicsomos krumplit....és ezt rendszeresen eljátsza hogy úgy pesztrálhatok hogy a teljes ellátás az én reszortom...na nem lennék ilyen kicsinyes ha lenne de mivel tényleg kong a hűtő így azért nekem ez nagyon rossz hogy a gyerek délig nem evett...

mondjátok lányok ti ha vigyáztok más gyerekére akkor a kaját és mindent ti álljátok vagy oda van készítve?
mert nekem az lenne az evidens ha valakire ráhagyom a gyerekemet akkor készítek neki kaját és mindent amire szükség lehet de lehet hogy én gondolom rosszul
bocs a kirohanásért!

ja és megint hívtam a dévényeseket megint az a válasz hogy telefonáljak jövő héten na most éppen jó hangulatban voltam és jól beolvastam a csajnak hogy 3 hónapja nem jutunk be és hogy 2 órán át jön megy ott mindegyik és sosinecsenek munkában így nem csoda ha soha nem kerülünk sorra...
erre jött a szar dumával hogy nem tehet róla hogy nagy a sor egy olyan kezelésre amit a TB nem támogat....
na elmagyaráztam neki hogy majd ha az ő gyerekének kell negyed évet várni arra hogy foglalkozzon vele akkor majd felfogja és talán nem lesz ilyen lekezelő...
meg természetesen a neurológusnak ezt elmondom erre azt mondta hogy ne őt marasztaljam el mert ő a rendelőre és a kórházra is egyedül van....mondtam akkor viszont ne vállaljon olyat amit nem tud teljesíteni ha ennyi a dolga akkor mondja hogy nincs ilyen lehetőség és én nem telefonálgatok hónapokig rájuk várva...még jó hogy nem vártam meg őket talán már a gyerekem nyomorék lenne eddigre

pfűűűű nagyon fenn a pumpám lányok!
jön azzal hogy ilyen a magyar eügy. hát a magyar eügy-nek semmi köze ahoz hogy ő bevállal mindent aztán nem bírja teljesíteni a sok baba meg csak sorakozik hiábavalóan

Kép
menion
Budapest
 
 


na hogy rátok zúdítottam most kicsit jobb lett kiadtam a mérgem felét :roll:
sajnos könnyen nem szoktam túl lenni ilyeneken hiába tudom hogy most nem szabad idegeskedni de nem megy...
egész nap ezen fogok rágódni hogy én vagyok a megbízhatatlan akire nem lehet számítani :evil:
ilyenkor mindig oda lukadok ki hogy "el kell innen menni"...
na mindegy ez van!

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Menion! jól értettem???? tényleg jön a tesó,vagy félreértek valamit.....

Wivi! Gyógyulást a picurnak.

Orsi! Sajnálom a dolgot a nyaralással kapcsolatban. De úgy látom próbálkozol még helyrehozni a dolgokat (szándékosan nem írtam próbálkoztok :( )

Rólunk...április 17-én költöztem el,nem nekem való ez a hullámvasút. Állandóan azt lesni,milyen hangulatban van a nagyságos úr. Drógos/szkrizofén viselkedése van különben. Nem könnyü egyedül,most még dolgozni sem tudok,mert a barátnőm aki vigyáz Mirire szerdán szült,kórházban van. Úgyhogy FEL A FEJJEL.....ezt hajtogatom magamnak :(

Puszi Nektek

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok!

Az ígért helyzetjelentés: egésznap lázas volt, pedig 3óránként kúpot kapott! :( Délután tudott csak kijönni a doktornénink. A diagnózis meglepő: 2 pici piros foltot a torkán leszámítva SEMMI! Viszont: a doktornő szerint 3foga jön egyszerre, és amiatt ez a magas láz. De annyira sajnálom szegényt! Teljesen bágyadt volt.

Nomi
:( Sok-sok erőt és kitartást Nektek! Remélem megtaláljátok a helyeteket és a boldogságotokat! :)

Menion
Jaj! A nővéred! :( Hihetetlen!
Ne keseredj el! Attól még, h felindultságában azt mondta, h megbízhatatlan vagy az még NINCS ÚGY!!!!! Ha nem lennél ilyen biztos pont az életébe elég nagy bajba lenne!!!!!! :wink: :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Menion!
Tyű, hát igen.....eljön az a pont amikor be kell olvasni mindenkinek,különben azt hiszik mindent eljátszhatnak a másikkal...röhej, a magyar egészségügy valóban, de az hogy ők mennyi gyerkőcöt vállalnak be az valóban rajtuk áll...!!!!!

Kiakadás.....rájöttem,semmit nem jó bent tartani.....mindent ki kell adni egy szálig.....!!!!!
Én Neked/Nektek, Te Nekem/Nekünk...ez igy van jól!!!!
Bár, azért bevallom annak örülnék, ha valóban "csupán" a Babázás örömeiről,tanácsokról kellene beszélnünk,mert az azt jelentené senkinek semmi egyéb problémája nincs, boldog, kiegyensúlyozot.... :? :oops: ...... :idea: :arrow: Jaj, de jó lenne...ezt kivánnám Mindegyikőtöknek!!!!
De hát, a tapasztalat szerint ez az ÉLET....a SORs...kifürkészhetetlen....akkor csap oda amikor a legkevésbé sem kellene,mert hat puttony tele a problémákkal....!!!
GYED: Nekem minden hónap 3.-5.-e között utalnak, eddig nem volt vele gondom, remélem nem is lesz. Nem értem Neked miért csúszik...azaz nincs utalás..... :shock: :roll: :? :x :?:
Feltétlenül hivd őket!

Kérdés: most,hogy babás vagy nem éri meg jobban táppénzre visszamenni? Az nem lenne több,mint a Gyed?Nem tudom ám, csak kérdezem? Bár most 60% a táppénz.....hm...csak okoskodok mi?Bocsi!

Nomi!
Jaj, baccus! Próbálozok,igen...értelme eddig= igen csekély....bár van némi javulás, Apaként! :arrow: egyenlőre ennyi elég is!

Jesszus,hova költöztél a barátnődhöz? Szegény Mirike és Te, nagyon nehéz lehet Nektek! Sajnálom! Ha van kedved ird ki magadból a történetet,Nekem sokat segitett és a Csajok soksoksoksok biztató energiát,mondatot, smst, telefont küldtek, igazán törtödtek/törödnek Velünk.....nagyon jóleső érzés ám,hogy Mi "idegenek" igy segitünk egymásnak....tisztán, semmi hátsószándék nélkül! :oops: :P
Tehát,ha gondolod Gmailre irj!

Mirike mekkora már? Munka?
Irj, mert hiányoztál!!!! :D :wink:

Hát Lányok, Dalmus ma igazán csajos lett...kapott két incifinci fülbevalót....nagyon édes!
Na de.....bakkerkulcs, úgy sirt....Jézusom....tiszta kész voltam!!!
Igy sirni még soha-soha nem hallottam...a könnyei patakokban a végén már nem is sirt,hanem csak hörfött...és hüpögött....jáj!
Édespici Cucukám,nagyon nagyon fájt a szivem.....
És most este Betadinnal lekezeltem, de ugyanúgy üvöltött.....ittenem, holnaptól napi 3szor kell megmozgatnom előre-hátra és egy csavarás....előre félek! :oops: :roll: :( :cry:
A szépségért......vááááá!

Na befejezem a szófosizást!
Jóccakát, szép hétvégét!
Ölelés,millió puszi Mindekinek!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Vivi
Jobbulást Barninak! Szegénykém!

Nomi
Jobb ez így! Bizti nagyon nehéz Nektek, de a nyugalom többet ér! Drukkolok, hogy boldogulj!

Menion
Na, a tesód... ez nem volt korrekt! Legközelebb írjátok fel, vagy mi a fene... Az eügy meg... jól tetted, hogy helyreraktad a csajt.

Orsi
Drága Dalmus! A szépségért mindent... ;) Óóó, csak nem lesz fájdalmas hnap!

Mi ma voltunk 2 hós státuszon és megkapta a szurikat a két combijába. Csak addig sírt, amíg ki volt terítve, de felvettem és egyből helyreállt a lelki békéje! Meg is dícsértem!
Lányok! Hogy a túróba felezitek el a kúpot? Nekem az egyik fele atomjaira esett :oops: pedig igyekeztem. Ja, és nálunk ugyanúgy kiverte a biztosítékot, mint az oltás, amikor felhelyeztem a kúpot. Szegénykém úgy sírt, h nem győztem vígasztalni. Remélem nem kell még... :roll: Különben megfaragom mégjobban!!!!!

Ó, és kérdezem, akik hason altattok! Mindenkinek van légzésfigyelője? Ugyan nagyon közel alszom hozzá, de nem vagyok nyugodt... lehet, h kellene? :roll: :oops: :oops:

Szép estét!

KépKép
manama
 
 


nomi
bizony bizony!én már ide abszolút nem vagyok jogosult írni :oops: mert hogy várok de mostmár egy második babát :D
jej szegénykém!és akkor miből éltek mert tudom hogy már ott nem kapsz a gyerekre semmi pénzt már kéne dolgoznod...és akkor most hol laktok?

wiwi
hát ha már ilyen nagy bajt csinál akkor már legyen is igaza a dokinak és tudjatok le egyszerre 3 fogicát!!!nem is tudom mi a jobb a lassan aprózás vagy a hirtelen nagyobb nyügivel járó fogzás :roll:
nekünk még gondolatban sincs semmi tapizom az ínyét de nem érzek semmit....félek már előre tőle hogy mi lesz mert mindenki küszködik
tesóm meg hát ehhhh már inkább nem beszélek róla

orsi
hát épp azért rágtam be mert nem volt a bicska a nyakához szegezve hogy hirdesse ő dévényes tornát is csinál ingyen...
jobb lett volna ha úgy tudom ott nincs ilyen és akkor nem körözök feleslegesen ahogy szerintem még sok család...
akkor mindenki elindul időben az alternatívákat megkeresni és akkor nem veszít időt...márpedig nálunk is számított az idő mert a doki mondta hogy ez sürgős! egy babánál hónapok éveknek számítanak a mozgásfejlődésnél...
a táppénz jó gondolat nem tudom!számolni kéne! de ha úgy járok jobban akkor az lesz de biztos hogy megvárom a 12.hetet nehogy 2 szék közül a földre essek aztán :? köszi az okoskodást! :lol:
júúúj szegény Dalmus :cry: na de hamar begyógyul ám!szerintem akkor mozgasd majd amikor kicsit elálmosodik talán akkor nem lesz olyan szörnyű neki :(

Kép
menion
Budapest
 
 


Manama!
Én mindig "meleg" lefertőtlenitett késsel vágtam,illetve vágom majd el,ha szükség lesz rá....igy nem töredezett el egyik fél sem...hanem szépen belement a kés...!
Nyugi, az elsőket Én is végigbénáztam/bocsi!/....széthullott....elszállt...vááá!

Mi nem hason alszunk, bár mostanában sokat van úgy éjjel, átfordul...ne, de nekünk az eleje óta volt légzésfigyelő, tudod a szive miatt ajánlották igazából, de Én mindenképpen vettem volna, ezt kaptuk kölcsönbe.
Szerintem jó ha van, sokan vannak ellene, na de mégis....és Nekünk volt,hogy joggal riasztott!Biza' kimaradt a levegővétel... :roll: :? :shock: :shock: :shock:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!
Jaj, szegény Barnifiú!
Sajnálom nagyon, remélem hamar túllesztek ezen a láz és 3 fogajön egyszerre dolgon!
Puszi Neki! :P

Menion!
Mozgásfejlődés :arrow: igy van, na de ezt pont Nekik kellene tudni a legjobban, nem,hiszen ez a specialitásuk,hogy úgy mondjam.....phuuu,szörnyű!!!!
Persze-persze, várd meg a 12.hetet, khm...ezt szándékosan nem irtam az előbb...amolyan BABONÁBÓÓÓL....tecciktudni! :wink: :P
Aztán, ha kell szólj, mert Nekem Anyum a mindenttudóm,mert munkaügyes,pénzügyes, adótanácsadó....kibuvókereső egyben, számoltatok Vele,ha kell! :D
Khm, Dalmát kicselezni :shock: ....egyenlő a lehetetlenséggel! ÁÁááááá, nem megy....olyan rafkós, tudja Ő,hogy készülni fogok valamire....de majd megoldjuk! :wink: 8)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


orsi
az jó volna mert tényleg segítségre szorulok az anyagiakban..mármint abban is hogy kiszámoljam nekem ez kínai :oops: hiába én nem reálban nyomom...sajnos nulla affinitásom van az illetményekhez és így mindig rá voltam utalva a munkáltatómra :( párszor nekiugrottam hogy megértsem de hiába erölködtem nem ment :oops:
a rafkósságot szerintem már az anyaméhben kinövesztik a manók :lol: enyém gyerek csak 1x szaladtam el Lacit menteni mert lerobbant a motorral munkába menet és itthon hagytam tesómra de akkor bezzeg felsírt pedig azelött soha nem fordult elő! de szerencsére már akkor hazaértem és megvígasztaltam...hiába megérzik hogy valamit tervezel!
tesóm bulizni akart menni de elötte ittak a kertben nekem meg ott volt a bébiőr hát hallom hogy "...anyám az isten szerelmééééreeee..."és sír a gyerek...szaladtam anyáért mert Norina aznap 3x így felkelt sírva szóval lőttek a bulinak...és ő se szokott ilyet....pláne ilyen dumával :lol: azóta is emlegetjük

Kép
menion
Budapest
 
 


Manama! Nálunk is volt ordítás szuri közben szerdán...addig amíg látta a dokinőt abba se hagyta. A kúp se tetszett neki. Nekem sikerült csomagolásban 2-é törni és nem ment szét...de megvártam hogy melegedjen a hűtő után. Szuri után kapott 1 felet és tegnap este a másikfelét...szépen le is vitte. Én csak nap közben altatom hason amikor mellette vagyok folyamatosan. Éjszaka hátán vagy az oldalán szeret...arra fordul amerre akar. pocakfájással hogy álltok? Fejlődésben Nálatok sem fogta vissza Melinda babát ugye? Dévényesekhez hogyan lehet bejutni? Hiába ügyes Viktorka meg kis erős, van 1-2 apró kis gond és jó lenne szakember is segítene. Nálunk sem vette észre a gyerekorvos...én szóltam hogy ugyan már nézze már meg.Gondolkozom erősen babaúszáson, de félek tőle egy kicsit. Tegyél föl képeket a pici lányról!!
Nomi! Szerintem is jobb így Nektek. Gondolom milyen nehéz egyedül, igazán ügyes és bátor vagy!

KépKép
yokka03
 
 


Sziasztok!

Menion!!!! Oriási gratula!!!!!!

Orsi! Hát akkor mi mébg várunk a fülcsivel....nem akarok neki feleslegesen fájdalmat okozni. Majd fogok írni a g-re,csak kevés az időm,állandóan rohanok.

Wivi! Hát nem semmi..egyszerre 3


Küldök pár képet a g-re,smileboxon csináltam az albumot(?)

Nem könnyü,szerencsére ez a munkanélküli státusz csak pár napra szól amíg a baratnőm kijön a kórházból és egy picit összeszedi magát. Addig is kipihenem magam. Most átalusszuk az éjszakát,de amig dolgoztam,és hajnalban keltem,ő is megébredt 4 körül :( Nem tudom ezután hogy lesz. Olyan kis aranyos,valamelyik nap altattam délután,persze én szundítottam el,arra ébredek a cumit nyomja a számba és simogatja az arcom (eddig ha az arcomhoz ért karmolt vagy csípkedett). Ügyesen ül egyedül,mászni még nem mászik,az szerintem ki fog maradni az életünkből. Most azon kínlódik,hogy felüljön.

Puszkó,még jelentkezem

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok :!:

Nem tudtam jönni mostanában, mert itt volt a keresztlányom (10 éves), apa dolgozott szinte minden nap és nem maradt idő a netezésre, de sokat gondoltam Rátok :!: :wink:

Először Rólunk írok,-ha nem bánjátok- és ha marad időm olvasok vissza...
Ádónak a hét elején teljesen kibújt a bal alsó 1-es foga, nagyon boldog vagyok, várom a többit szép sorban :lol: nagyon ügyes, kiegyensúlyozott hál istennek továbbra is, szépen eszik, nagy kedvence a cs.mell+krumpli+répa+z.zöld menü...voltunk pénteken szurin a 2.Neisvac-C injekciót kapta meg, de nagyon hős volt, egy ici picit sírt csak, örültem neki :wink:
Nagyon szeretne ülni, hogy jobban lásson mindent, de csak kipárnázva tud még csak, babakocsiban még feljebb emeltem :!:
Alvás: este fél 10-től 7-ig fél 8-ig nyomja
Sokat beszélget, nevet, visít, sikongat, élvezi a hangját :lol:

Nagy vonalakban ennyi :roll: nekem dokihoz kell mennem, össze szedtem valamit nőgyógyilag :evil: érzem egyébként, hogy nincs valami rendben odabent, remélem nem jön elő a nyavalyám, amivel hosszú ideig küszködtem régen :roll: :cry:

Olvasok vissza...

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi-Vivi
köszi, hogy hiányoltatok :wink:

Gabi
Hogy vagytok :?: Te is régen voltál erre felé :roll: :?:
Sajnálom az allergia dolgot, dokihoz szoktál járni :?: antihistamin :?:
Voltatok azóta strandon :?:

Vivi
Sajnálom Barnust a fogzással, de vannak babók, akik belázasodnak, főleg, ha 3 is jön egyszerre :shock: :cry:
Remélem azóta jobb már a helyzet :?: :roll:

Noémi
kitartást Neked, nagyon, de nagyon nem lehet könnyű :shock: :? lehet, hogy jobb lenne hazajönnötök :?: :?

Orsi
szegény Dalmus :cry: a szépségért meg kell szenvedni :wink: már most...nem semmi kis nyaratok lesz :shock: sajnálom, hogy az "egy család vagyunk" nem "fér" bele :?
Ez az anyósod mindig alakít valamit
:shock: :?
4 diploma :shock: ez igen, gratulálok :!: :wink:

Menion
drága Kismami :wink: a Tesód már megen kezdi :?: nem szép tőle, sőt :shock: lehet, hogy az lenne majd a legjobb megoldás, ha nem ott laknátok :?
Nekem 5-én jön a GYED utalás :!:
Ha Én viszem a gyerekem soha nem hagyom ott kaja és víz nelkül :!: nálam ez evidens, de tudod, hogy sok embernél ez nem így mükszik :?: :shock:

Manama
nagyon ügyi a kis Meli baba :wink: nálunk is így van, ha már a kezemben lehetett nem volt semmi gond, megnyugodott :!: :wink:
Én egyetlen 1-szer sem feleztem meg a kúpokat, mindig egy egészet nyomta fel neki közvetlen az oltás után :!: (de a Védő nő azt mondta úgy csináljam, ahogy Orsi is leírta)
Nekünk nincs és nem is volt légzés figyelőnk, csak bébi őrzőnk :!: :roll: Ádó csak hason alszik a kiságyban :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én egyébként teljesen meg voltam döbbenve, hogy a TGYÁS-om kevesebb volt, mint most a GYED-em, Én fordítva gondoltam :roll: :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Evita-Szandri
hogy vagytok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Milyen gyakran adtok a babóknak husit :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ádó is tud puszit adni, ahogy Barni úgy csinálja :lol: szoktam neki minden nap mondani, hogy szeretgesd meg anyát és akkor jól odahúzza a fejem az arcához a hajamnál fogva és jól összenyálaz a nyelvével...ééééédes :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


nomi
nagyon köszi de még nem szabad elkiabálni csak csendben örülök :D

suzy
hát bizony jó lenne kicsit szeparálódni tőle de most csak azt tudom tenni hogy bent kuksolok a lakásban(végülis az idő is erre motivál)így kicsit kerülöm...kaja ügyileg már 1x nagyon megégettem magam vele mert rábeszélt hogy ott ebédeljünk a nagyival rendszeresen aztán olyan összegeket voltak képesek kiszámolni ő és a kedves sogoromék hogy amikor azt nagy nehezen meg merten kérdőjelezni akkor ki lettem kiáltva "szarrágónak"úgyhogy én már nem merek közösködni semmiben...szívesen főznék rájuk pl mert ő nem tud és a 4 éves gyereknek meg azért nagyon kéne de ezek után inkább úgy voltam hogyha átjött a gyerek akkor megetettem vele ami itthon volt és csináltam neki kaját és ez mostanra elharapózott odáig hogy mikor belép már azt nézi mit ehet illetve a tesóm se igen gondoskodik arról hogy ne maradjon étlen(igaz az elején se tette)...nyilván ez az én hibám! csak hát most nagyon üres a hűtőnk és sok kicsi sokra megy :cry: ma átjött hogy megkérdezze mikor érek rá így gyakorlatilag egész héten minden nap 4 órát lesz velem a Norina úgyhogy bevezetem azt hogy átmegyek neki kaját csinálni hozzájuk...
irigylem a nyálas puszit mert én még olyat nem kapok....most még csak széttárt kezekkel vigyorog nekem ha odahajolok és ha puszilgatom meg trombitálok a hasán akkor sikongatva röhög szóval azért van hasonló boldogság nekem is :wink:

holnap addig telefonálok amíg el nem jutok az EP-hez és ki nem derítem hogy hol a francban van a gyedem...
ezen kívül az adóvisszatérítés utolsó napja is holnap lesz úgyhogy mostmár tényleg pénzt kell hogy lássak különben :evil:

na szebb téma:
napok óta négykézlábazunk :D térdére áll és kezeiven támaszkodik és előre-hátra hintáztatja a testét....ezen kívül nálunk most jött el a nyál köpködés ideje :roll: de úgy hogy este apával gyakorolták ezt a furcsa tudományt oda vissza válaszolgatva "prüttyögtették" a szaftot :shock: és még ezt estére tovább kombinálta a mininő azzal hogy rájött hogyha miközben énekel a csuklóját gyorsan ki-be teszi a tátott szájából akkor csuda érdekes hangot tud produkálni...(kicsit az indián huhogásra hasonlít)na ez nagyon tetszett neki ezért vagy fél órán át csinálta :roll: a végén kiderül hogy egy szőke pokahontaszom van :lol:

a front ne esik jól nekem :( has-fej és miegymás fájás....a gyomrom is egyre fájdalmasabban ég gondolom már megint kimart a sav...

kezdtem összerakosgatni a papírjainkat mert kelleni fog ha megint gondozásra járok a manónak meg már összejött annyi lelet hogy összefűzzem és közben a babakönyvbe is írtam és csak most ragasztottam bele a hajat meg az első kis körmikéit :D és befestettük a lábát és kezét temperával mert lenyomatot kellet csinálni a könyvbe...nem sikerült valami jól mert ellendolgozott de nem baj a fotókon úgy is meg van örökítve :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Csütörtök estétől vasárnap estig lázas volt Barni. :( Ezt egyszerűen nem értem. Csak gyógyszerrel ment neki 38 alá. Most úgy néz ki, h "csak" hőemelkedése van.
Valaki hallott már ilyen durva lázról a fogzástól?!?!?!
Mert én kezdem ezt nem elhinni.

A másik:
Apa nagyon kiszúrt velem. Ölbe altatgatta Barnit egész hétvégén. Persze a hülyeséget gyorsan megtanulja a gyerek, úgyhogy most a héten le kell róla szoktatnom, mert ez így NEM MEHET TOVÁBB!!!! :( :( :( Eddig legalább az altatással nem volt gond. Most hála Apának annak is becsesztek. :( :( :(
Én olyan mérges vagyok és kétségbeesett. :( :( :(

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Bocsi most csak Vivinek!
Az egyik barátnőmnek volt a kisfiával hasonlóan magas láz, de neki nem a fogától, hanem az ún. "három napos láz" nevezetű "betegségtől". Küldök egy linket, ezt anno ő küldte nekem, ha esetleg Dórival is előfordulna ilyen, ne ijedjek meg.
http://e-paciens.hu/index.php/gyermekgy ... a-subitum-

Nem mondom hogy Barninak ez van, de nekem egyből ez jutott eszembe, hiszen írtad, hogy igazából a lázon kívül semmi baja.

Többiektől bocsi, próbálok még ma jönni és reagálni.

puszi

andicsiga
 
 


Sziasztok!

Velünk minden rendben. Dalmus nagyon jól viseli a fülbevalós mizériát, 3 napig betadinnal le kell kezelni fürdés után, az első nap volt üvöltés, de mostanra már nem is veszi észre. Egy nap 3szor meg kell mozgatni, de Én többször csinálom, amikor a kezemben van kicsit mindig megtekergetem.
Nagyon édi a fülivel.... :lol:

Új mutatványaink közé tarozik,hogy felkapaszkodik az ágy széléhez, ajtóhoz, és térdreáll.....

Rendületlenül süti a kalácsot, adja a cuppantósokat...és dumál dumál dumál.....
Legújabb "szavaink":
Dikadikadika....
Katikatikati....
Ádikaádikaádika....
Mamamamamamam...
Babababababab....
Ejjeejjjeejjje.......

És ha hiv.....keserves hangnemben üvölti...Ajja....Ajjja.....

Mindenhova bemászik,pakol,kivesz, megnéz,kikiabál a gyerekeknek!
És folyton ijesztget Minket.....és persze fel van háborodva, ha nem ijedek meg.....!!!! :lol:

Pörgő energiabombaaaaaaaa! :P

Nemsokára Keresztelő.....várom is nem is hangulatom van.....!
Torta lerendezve, a helyet még nem foglaltam le, de ma talán azt is felhivom.
Ruha ugye lerendezve....
Pap okés....

Hát ennyi!
Na megyek,mert lejárt a mosógép.....meg főznöm kellene, mert a hétvégéről csak leves maradt...a rántott gombát felzabáltuk, a pörköltet szintén, mot ki kell találnom vmit gyorsba.....
Lehet vmi tésztát.....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Most csak............aztán próbálok jönni bővebben,de még apa itthon van ma és holnap!

Orsi-Evita!
Szerda,csütörtök vagy péntek taliiii????Nekem mindegy melyik nap,írjátok meg nektek jó e valamelyik.Jó lenne már!!!


Puszi mindenkinek,amúgy velünk semmi új :roll: :lol:

Vivi!
Barninak jobbulást,remélem tényleg semmi komoly nem bújkál benne!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Csütörtök nekem megfelel!
Remélem Evitának is jó lesz!
Pusza!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


sziasztok!

Élünk-virulunk, csak nincs időm jönni! Múlt héten Apa itthon volt és apáztunk! :lol: :lol: Majd igyekszem jönni, de most alszik és muszáj főznöm!

Gabi,Orsi
Nekem csütörtök nem jó, de szerda péntek igen! :roll:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Hmmmm, na szerda is jó, de csak 15.30ig érek rá......sajna.

A péntek semmiképpen sem jó nekünk.

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi-Evita!
Akkor szerda legyen!Az időpont nekem szintén mindegy,mert ugye kis dobozból bárhol eszik Roli,ha úgy alakul.
Én feldobom a 13órát (vagy?) és még ugye kérdés,hogy hol?(Ha nem akartok nyilvános helyre menni akkor lehet nálam,de pl én benne vagyok egy mekiben is,hmmmmmmmmmm álompiteeeee :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Én azt mondanám, hogy legyen Nálad, ha nem gond,mert könnyebb lenne nekem szoptatás miatt. Mekiben nem olyan szívesen szoptatnék. :lol: :lol: Bár az álompite kecsegtető nagyon. :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Gabi! Nekem is jó Nálad!ott is tudunk sétálni úgyis!
Meg szopiztatni is tud Evita!

Álompiteeeee....jaja, a bűnbeesés netovábbja....vinnék, de kihűl..úgy meg má nem jó....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Oké lányok!Akkor szerda 13 óra (lehet előbb is) és nálam.Címet és idejutást holnap küldöm pü-ben! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Pü-k elküldve és akkor 12-13 között várlak titeket! :lol: :D

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért de kéne egy kis segítség a 2011 es januári topiklakó vagyok és jelentkeztünk egy játékra amira szavazni kéne ha van egy kis időtök

http://www.esküvőnklesz.hu/szavazas/osszeadunk_14_csoport

Amúgy a szavazók között kisorsólnak egy Szigetközi 2 személyes nyaralás úgyhogy Hajrá mindenkinek!

És akikre szavazni kéne
Csilla és Zsolti

Üdv

KépKép

KépKép
csicsi84
 
 


Sziasztok!

Andi
Nagyon köszönöm! Annyira jó, h itt vagy!
A láz lement és jöttek a piros pöttyök. Tegnap mégcsak a mellkasán ma reggelre már a nyakicáján és a homlokán is. Nagyon megijedtem volna ha nem olvasom amit küldtél. Remélem tényleg 1-2nap és magától múlik majd...

Orsi-Gabi-Evita
Jó talit nektek! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Lányok!

Emma még alszik így gyorsban jövök! Velünk minden oké! Feltettem egy videót, ahogy Emma beszélget! Tegnap végre sikerült felvennem, bár sajnos csak mobillal, de jobb, mint a semmi! Tegnap egész nap dumált! Úgy belejött! Sikongatott, meg minden! Főleg miután sikerült kakilnia! Olyan édes volt, úgy örült neki, úgy felpörgött utána! :lol: :lol: Szépen nő, fejlődik!Nagyon kis Drága! :lol: :lol:

Vivi
Sajnálom a lázat, remélem hamar elmúlik! :wink:
Kitartást az egyedüli alváshoz való visszaszoktatáshoz!

Gabi,Orsi
Már nagyon várom a talit! Szuper lesz! Gabi, ismerem Csepelt, odafogok találni! Még nem döntöttem el, hogy babakocsival megyek-e! :roll: :roll:

Orsi
Jaj, de jó, végre látom majd Dalmus is! Nekem védőnő azt mondta, miután kiszúrták a fülét, hogy kamillateával mossam a fülét és kenjem be tetrán krémmel és utána forgassam meg a fülcsit, mert az így bemegy a lyukba és nem engedi, hogy begyulladjon, és ezt minden szopinál! Nem annyira szerette, de semmi baja nem lett a fülének, be se pirosodott! :wink:

Menion
Gratula a négykézlábazáshoz! Ügyi Anna baba!!! :lol: :lol:
Sajnálom,hogy a tesód, megint így elbánt veled!!! :cry: :cry: Próbáld meg nem emészteni magad miatta!
Nekem is az az evidens, hogy viszek a gyerekkel kaját, ha valaki vigyázz Rá! Én legalábbis ezt fogom csinálni majd!
Jó ötlet, hogy nála fogsz kaját csinálni Norinának, bár azért ez is felháborító, hogy nem képes a gyerekének főzni!
:cry: :cry: Remélem hamarosan megérkezik a pénzed! Az adóvisszatérítés megjött? Nekem ma igen!

Suzy
De jó, hogy kaptál puszikát! Milyen jó is az!!!! :lol: Hát én is fordítva gondoltam, hogy a Gyed a kevesebb! Hmmm :roll: :roll:
Gratula a fogacskához!! Végre, végre!!!

Nomi
Szuper, hogy tudtál picit jönni! SAjnálom, hogy egyedül maradtál Mirikével! A lényeg, hogy Vele minden rendben! Egészséges éééés gyönyörűűűűű!!!! :wink:

Yokka
Pesten Dévényes fizetős! Felhívsz egy gyógytornászt és kérsz időpontot! A központi számot felhívod, meg mondod hol laksz és kérsz a lakóhelyedhez közeli gyógytornász számát! Milyen jó, hogy Viktorka tud háton is aludni! Emma csak hason! :roll: :roll:

Manama
Nekünk is van légzésfigyelőnk! Én sem merném hason altatni anélkül, bár én nagyon parázok a bölcsőhaláltól, úgyhogy én emiatt vettem!

Na felébredt a kisasszony, mennem kell! Puszi mindenkinek!!! Bocsi, akit esetleg kihagytam! :oops:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


lányok ma sincs még pénz már tényleg totál padlón vagyunk....
kiderült tegnap nagy nehezen elértem az oep-et (20perc telefon :evil: ) hogy szerintük nem adtam be a gyed igényemet :shock: ami tuti tévedés mert a könyvelő is emlékszik meg én is hogy beadtam na de tegnap felforgattam az összes papírunkat és persze semmi nyomát nem leltem hogy bizonyíthassam az igazam...ezért s.o.s a könyvelő megint megírta nekem és aláiratta a kft vezetőjével(ez is mázli hogy tegnap derült ez ki mert ma ment hozzá amúgy 2 hetente lehet)na és Laci meg épp az oep-nél van most hogy vigye az anyakönyvit és a könyvelővel ott taliznak összerakni a papírokat....de a szörnyű az egészben hogy várhatóan 30 nap múlva utalnak pénzt addig meg nem bírjuk :cry: az otp részletet muszáj kifizetni mert úgy tudom mostmár nem várnak 3 elmaradást és elkezdik a felmondást....és mivel a mostani pénzt nem tudták vonni a következő havival meg már 2 részlet hiányzik...na szóval gáz van!
ezen kívül az adóvisszatérítés se jött még pedig tegnap járt le a határidő...
istenem bárcsak inkább odaadta volna a tesóm az utazás költségét most nem lennénk ilyen szarban :cry: az biztos hogy ezentúl bármit is talál ki én csak a pénzt fogom elfogadni tőle semmi mást!lassan a sok millios tartozását mindenféle szir-szar dolog vételére elkótyavetyélem (mert mindig azt mondja hogy ez nektek is fog úgy is kelleni inkább kifizetem és levonjuk a tartozásból)holott ilyen nagy szükségünk van a pénzre :evil:
ja és kérdeztem az oepestől hogy akkor amit május 6.-án utaltak akkor az mi volt?mert kb 2/3pénzt utaltak és azt gondoltam hogy az már a gyed és nem a tgyás...erre azt mondta hogy az még a tgyás egy része volt vagyis április felétől kb kellett volna gyedet utalni ami igénylés hiányában nem történt meg...remélem legalább összevontam megkapjuk majd és nem az lesz hogy az elveszett


de hogy jót is írjak:
voltunk reggel neurológián és halálra dícsértek minket :D hogy milyen szuperül tartja magát meg a keze is lába is mennyit fejlődött és már forog minden felé!
azt mondta a doki hogy akihez járunk az biztos hogy dévényes mert csak azok masszíroznak szájat úgyhogy kiderült hogy ezerrel törtem magam hogy bejussunk dévényeshez közben odajártunk :shock:
hogy miért nem mondta a lány nem tudom :? lehet h nem publikus valamiért vagy szimplán csak szerény de lányok én olyan de olyan hálás vagyok neki hogy a babámat ilyen szuperül kimaszírozta és tényleg annyira ügyes és kreatív nő!nagyon dícsértem a dokinak is és mondtam hogy tanítványa is volt ez a gytornász
nagyon dícsérte a munkáját mert azt mondta "ennél már ne is fejlődjön gyorsabban Anna mozgása" :D meg hogy olyan látványos a javulás hogy biztosan nem kell operálni de nyugodtan elvihetem ahoz a sebészhez mert az nagyon dévénypárti és nem a műtétet preferálja...
na csütörtökön még ortopédia controll pénteken meg ez a sebész megnézi és akkor azthiszem tényleg nyugodt lehetek hogy mindent megtettem és minden a legnagyobb rendben is van!

mostmár csak a topik legapróbb manójával kell hogy rendben legyenek a dolgok!ha Laci hazaért elindulok a nőgyogyihoz és remélem csupa jó hírt kapunk :D
majd azt is jövök elujságolni

Kép
menion
Budapest
 
 


lázongásokat sajnálom és jobbulást!
a kakibajok elmúlására is drukkolok....bocs hogy nem névszerint...
szerdán csak 3-an találkoztok? lemaradtam valamiről?
olyan szétesett vagyok a sok gond meg vizsgálatokra mászkálás miatt :(

ja és tegnap reggel átmentem én a Norinának reggelit csinálni de hiába...nem volt egy szelet kenyér a sonkához meg uborkához az én utolsó fonnyadt zsömlémet adtam oda...
aztán én meg csak a fogamat szívhattam egész nap kaja helyett... :evil:
délután meg hallom hogy a mekiben ettek...hát nem tudom hogy oldjam meg ezt konfrontálódás nélkül de mivel egész héten rámhagyja a gyereket így elöbb utóbb lesz valami...pláne hogy már nekem innentől tényleg semmim nincs amit adjak :oops:

Kép
menion
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: