Új privát üzeneted érkezett!

Veró dokijánál voltam. Szerintem mostanában szerezhettem, én júniusra tippelek. Az ogyeiben egyszer se néztek meg, mindig csak uh-t csináltak. Azért is iszonyú mérges vagyok, de msot már ez van. Megpróbálok nem gondolni semmire.
A clostiból mennyit fogsz most szedni? Szerintem a fél szem az nagyon kevés.

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


vero:

mizujs?????latott mar doki? hogy vagy imuran nelkul?

zsoff: SAJNALOM. szegenykem neked valahogy mindig sikerul valami ujjal elorukkolnod. de ne keseredj el!!!!!!!az tenyleg jo otlet, h ne gondolj semmire.

zit, szoritok. optimistan allj a dologhoz!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szandra! Sajnálom, ami veled történt, de muszáj felállni, erős vagy! Főleg, hogy ott a párod és a kislányod. Adj magadnak időt és biztos később újra feltámad benned a vágy egy kistesó után.

Zsófi! Örülök, hogy bejött Neked a doktornő. Ezek szerint a magánrendelésén voltál, igaz?

Bixi! Szerencsére semmi gondom, nem hiányzik az Imuran. :-)

Dokinál még nem voltam, jövő keddre van időpontom. Papírforma szerint még csak 4 hetes, 5 napos.

A Babóval nem tudom mi a szitu, félek, hogy vége, de próbálok optimista maradni, majd holnap csinálok egy újabb tesztet. Ami minimális tünetem volt már az sincs, néha nyilallgat, húzódik a hasam, de csak naponta egyszer-kétszer. Persze lehet, hogy minden rendben van, de eddig minden várandósságnál nagyon rosszul voltam. Az elsőnél alig bírtam ellátni a dolgaim, annyira szédültem és folyamatosan hányingerem volt. Most meg semmi.

Tudom, az előző eseteket nem vehetem alapul, mert mind rosszul végződött és mások egyetlen tünet nélkül vészelik át az első időszakot. Ebben reménykedem én is...

Nem agyalok a dolgon,de nem is merem beleélni magam, majd a 12. hét után.

Ez nem csak magamnak szól megnyugtatás kép, hanem Nektek is: Minden rendben lesz!

Veró

Kép
veroniks22
 
 

 
 

Ne agyalj! Mondani könnyű, megtenni már nehezebb! DE gondolkodj pozitívan!
Lehet jó lenne, ha néhány napig "kerülnél" minket.
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


na orulok, h a Crohn nyugton van :D
nalam is :lol:

nyugi nyugi nyugi nyugi!!!!!!!!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok csajok! A hétvégi babanet csúnyán kibabrált velem-velünk. Remélem mindenki jól van. Szép hetet kívánok mindenkinek.
Nálam a legújabb hír: holnaptól alkalmazotti jogviszonyban dolgozom 10 év után. Kicsit izgulok, ez most egy új feladat, komoly kihívás számomra, de muszáj. És örülök, hogy viszonylag hamar találtam munkahelyet.
Ebből kifolyólag lehet hogy csak a hétvégeken "ugrok be".
Ne rosszalkodjatok :wink: Mindenki "dolgozzon" keményen.
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Kukucsi!

A babanet engem is megviccelt.

Sok sikert neked a munkához!

Biztos, ami biztos alapon tegnap este csináltam még egy tesztet. Az első csak két csíkoska volt, de ez már hiper-szuper csíkos lett. :-)

És holnap vár a doki...

Annyira cuki volt a férjem. Néztük az X-faktor és bőgtek össze-vissza. Mondtam neki, hogy néha ő is bőghetne, mert a 6 év alatt egyszer se sírt. Erre az volt a válasza, hogy ne aggódjak, fog ő sírni: mikor megszületik Baba és a kezébe adják. Annyira édes. :D

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Tényleg nagyon az! Még nekem is könnybelábadt a szemem!
Izgulok értetek!
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


na vero???????? :D

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Megjártam a dokit. :-) 12 mm petezsák a méhben. 3 hét múlva kell kontrollra mennem.

Ezeket szedem most:
Utrogestan 2X1 (nem szájba, hüvelybe)
Metypred 1X1
Aszpirin Protect 1X1
C vitamin 2X200 mg
Feminion 800 1X1

Ezek mellet a vacsorának már nem marad hely. :-)

A tünetek még mindig messze elkerülnek. Max. a mellem érzem néha, hogy keményebb, de ennyi. Legyen már Télapó... :-D

Veró

Kép
veroniks22
 
 


jaj de jooooo! :D
hogy erted, h legyen Telapo????

kell fekudnod vagy dolgozol?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi!

Mikulásra letelik a 12. hét, s megnyugodhatok.

Dolgozhatom, semmi tiltást nem javasolt, de a zumbát abbahagytam. Az túl intenzív és inkább a biztosra megyek. Majd ha túl leszek a nehezén, akkor elkezdek valami light-osat.

A súlyom az megállíthatatlanul csökken. 67,9-ről indultam, 61,7 vagyok. Dietetikus segített a diétában, már elég jól megy. :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Veró!
Micsoda hírek!!! Gratula! Jó sok mindent szedsz...
Az Aspirint trombózishajlam miatt szeded vagy elővigyázatosságból? Nekem majd (ha már ott tartunk...) ezt kell szednem a trombózishajlam miatt.
Mitől van ez a nagy fogyás? Az IR-es diétától?
Hajrá, hajrá, hajrá!!!

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


na igy mar ertem.

melyik gyogyszert miert szeded?
A Crohnra nem szedsz semmit?
ezentul is dietaznod kell????mostmar nem hinnem h fogynod kellene...

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Zsófi! Szerintem megelőzés jelleggel kell az aszpirin. A fogyás igen, az IR diétától van meg persze a zumbától.

Bixi! A Crohnra nem szedek semmit. Most a dokit idézem: Minden gyógyszert azért szedek, hogy a Baba bent maradjon 9 hónapig. :-)
Nem olvastam el melyik mire való, meg mik a mellékhatások, mert ha elkezdek olvasni, akkor nem bírom abbahagyni és képes vagyok produkálni a tüneteket, mellékhatásokat. A többség vitamin. A metypred szteroid, a crohnra is szokták adni (arra tippelek, hogy ez a PCO miatt kell). Ennél többet nem tudok róla. Az utrogestan pedig progeszteron pótlás.

Szép estét!

Veró

Kép
veroniks22
 
 


zsoff, zitus mi ujsag veletek???

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Rólam nem is kérdezel? :cry:
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


bocsanat..
:(

veled mi a helyzet kukucsi?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Veró, úgy örülök nektek!

Velünk semmi új. Gyógyszer csinált nekem mikulást, ma kezdtem szedni újra a Closty-t. Most egy szemet kell szednem naponta.

Szerdán megyünk a Meddőségibe. Kíváncsi leszek hogy fognak neki a dolognak.

Tegnap voltunk a sógoroméknál, megint babát várnak. 16 hetes a sógornőm, de úgy el van hízva hogy SEMMI nem látszik rajta. No comment. Persze anyósom még el is kezdte kérdezgetni ott előttem hogy mozog-e meg nemtommi (hogy mozogna egy 16 hetes baba első terhességnél???). Na mindegy, meglepődtem hogy ilyen tapintatlanok, vagy én vagyok még mindig túl érzékeny. Most úgy érzem, sosem fogom kiheverni. Tavaly ilyenkor már (még?) fülig ért a szám...

Ma utánanéztem az örökbefogadásnak, de nem igazán értem a folyamatát. :( Keresnem kéne valakit aki fogadott már örökbe babát hogy ők hogy csinálták, kihez kell ilyenkor fordulni.

Veró, te hova jártál zumbázni? Ha lesz PÉ-m jövő héten én sem megyek többet, biztos ami biztos, inkább jógára akarok benevezni helyette.

Zsófi, Bixi, Kukucsi, ti hogy álltok babó téren? És amúgy?

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Zitus!

Karaszi Eszter óráira jártam a Csepel Plázába, de keress rá, több helyen tart órákat. Mások óráira is benéztem, de ő fényévekkel túlszárnyalja a többi oktatót. A kisugárzása, a mozgása, az óra hangulata, ahogy biztat... Fantasztikus. És plusz infó: majd 30 kilót fogyott a zumbával.

Örökbefogadásban otthon vagyok, ha érdekel szívesen segítek. Anyukám nevelőszülő, a szakdolgozatom ebben a témakörben írtam, még majdnem önkéntes is lettem egy nyílt örökbefogadásokat segítő alapítványnál.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


hat sajanlom zitus a tapintatlansagokat mar megint.. nalam is elofordul meg, de azt kezdem eszrevenni magamon,h egyre kevesbe zavar a tema. vegre valahara :D (en amugy 12 hetesen ereztem eloszor a babot es utana minden nap mar, szoval a 116 het az egyaltalan nem korai szerintem..)

Lehet veszunk kocsit, ma megyunk megnezni.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Hú, Veró, akkor asszem írok neked magánban és tudunk beszélni az örökbefogadásról. Jól vagy, minden OK?

Bixi! OK, én magamból indultam ki, bennem 2 gyerek volt de nem éreztem 16+4-ig semmit. Amúgy állítólag a vékony nők jobban érzik mert nem tompít a háj (bocs :)), biztosan azért érezted te ilyen korán.

Milyen kocsit vesztek?

Zsoff, Kukucsi, veletek mi a helyzet?

Nálunk festés van, a férjem épp a konyhát festi, minden le van fóliázva úgyhogy fogtam magam és rendeltem egy pizzát. :oops:
Holnap megyünk a János kórházba, drukkoljatok. Meg azért is hogy hasson a Closty...

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Itt vagyok én is, nem tűntem el, bá lehet, hogy jobb lenne. :(
Nem szeretném túlságosan részletezni a dolgokat, semmi jóról nem tudok beszámolni. Rosszról sajnos annál inkább tudnék, de ezt most nem szeretném. :cry:

Veletek mi újság?
Zitus, mi volt a János kórházban?

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Sziasztok!

Zsoff, mi van veletek? Nagyon rejtélyes vagy és nagyon szomorú :( Ha tudunk segíteni valamiben, akár lelket önteni is beléd, szólj, akár magánban is.

A meddőségiben egy beszélgetés volt egy idős doktorbácsival, kb. felmérték mi a helyzet velünk. Mondta hogy 3 év alatt egy spontán terhesség az nagyon gyér, úgyhogy jogosan vagyunk ott... Mondtam a PCO-t, kérdezte vannak-e leleteim, aztán végül azt mondta ne mutassak meg semmilyen papírt, majd kivizsgálnak úgyis. Ez mondjuk pozitív volt. Első körben a férjemnek lesz kiskatonavizsgálat 2-szer meg nekem a ciklus 3. és 23. napján hormonvérvétel. Ilyenem volt már úgyhogy nem újdonság. Azt mondta a doki hogy ezek alapján eldöntjük hogyan tovább: inszem vagy lombik. A férjemnek nem tetszett hogy ennyire a mesterséges dolgok felé hajtanak minket, de végül is ez egy meddőségi központ, legalább próbálnak segíteni. Amúgy egy inszem szerintem még nem túlságosan mű, a lombiktól kicsit tartanék ha oda kerülne a sor, nomeg annak van egy etikai vonatkozása is, de ha ezt javasolják ráérünk törni a fejünket. Mivel nekem múlt héten jött meg, a vérvételeken még sokára leszünk túl úgyhogy egy ideig még nem tudunk meg sokmindent...

Amúgy az örökbefogadás továbbra is téma nálunk, egyre gyakrabban, és a férjem sokkal nyitottabb most már ezzel kapcsolatban. Veró, köszi az eddigi segítséget!

És ami most a legfontosabb: szerdán kiderül, használt-e a második adag Closty. Nagyon remélem! Mégiscsak jobban szeretnénk spontán fogant kisbabát. Nem mintha lenne bármi különbség.

Bixi, Kukucsi, ti is írjatok!
Veró, te hogy vagy, mikor mész legközelebb dokihoz? Dolgozol még?
Zsoff, tényleg szólj ha tudunk segíteni!

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Halihoooo.


Zsoff: egyetertek Zitussal! IRJ! Azert vagyunk,h segitsunk! Kivancsiak vagyunk mi a problema, hatha mar attol is jobban leszel ha leirod. Es irhatod priviben is! Igyal egy jo pohar forro kakaot, az jokedvet csinal :P

Zitus: ezek `jo hirek`, ugy ertem ugy tunik hozzaertokhoz kerultel. Persze nem nagy elmeny ujra vizsgalatokra jarni, de legalabb halad az ugy. Az inszem szerintem sem tul muvi, es amiatt meg tenyleg ne fajjon a fejed, h az nem ugyanolyan. Igazad van, `mindegy`, h spontan esel teherbe, vagy inszemmel ( a baba szempontjabol) a fo, h ott legyen! Es persze hatha a Closty megteszi amit meg kell tennie, es ez az egesz nem is lesz aktualis mar :roll:

Vero, kukucsi: ??

en jol vagyok, hetvegen vegre jol kialudtam magam, ami mar nagyon ramfert. A Crohnom csodalatos teli alomba zuhant hala az egnek :D eleg is volt a mostani kis `oszi randink` remelem tavaszig legalabb aludni fog. Vagy meg tovabb :wink:
Voltunk tesztvezetesen a kocsival, ugy tunik tenyleg megvesszuk :D

Puszi mindenkinek!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


mit szolnatok egy talalkahoz?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok, csajok!
Vagyok én is, csak egy kicsit ritkábban. Nagyjából jól vagyunk. Jelenleg sikerült állást találnom, ami a mai időkben nem is kis dolog! Ez viszont eléggé lefoglal. Babáról még nem mondtunk le, lehet ő viszont lemondott rólunk :shock: Azért igyekszem "rádolgozni". Hátha a munkával járó elfoglaltság eltereli a figyelmemet a görcsös babavárásról, és összejön. Négyeske is az építkezés kellős közepén jött össze, pedig akkor nem is gondoltam volna, meg nem is "görcsöltem" rá erre a témára, sőt.
Én nagyon szurkolok nektek.
Veró meg nagyon vigyázzon magára!
Babát én is nagyon korán éreztem, de sovány vagyok, lehet azért? Angyalkámat az Uhus orvos a 12. heti vizsgálaton nem találta, és én mondám meg neki, hol is bújkál, és valóban ott volt.
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


kukucsi: ne add fel!!! :D

lanyok, tobbiek hol vagytok???? :shock:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezem. "Jól" vagyok: hangulatváltozás óránként, mellfeszülés, elvétve hányinger és szédülés.

Holnap megyek az orvoshoz, tiszta idegebeteg vagyok már előre.

12 mm-es kis Csodabogyót KELL és FOGUNK látni.


Zitus! Szívesen. Szerintem jól teszitek, hogy beadjátok, legalább megnyugszol, de tuti jó kezekben vagy, s összejön a Baby.

Zsófi! Segíthetünk?

Kukucsi! Bejött a meló?

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Sziasztok!

Én el vagyok kenődve: ma voltam UH-n és megint nem használt a gyógyszer... Azt mondta most a doki hogy ha végre megtaláljuk a megfelelő adagot (legközelebb 1,5 bogyót kell szednem) akkor 4-6 hónapig stimulálna, utána mondaná azt hogy injekciós stimulációra van szükség, de azt már meddőségi központban. Azt ő nem tudja hogy már megelőztem... Most már csak azt nem tudom hogy köv. hónapban attól hogy megyek kivizsgálásra a meddőségibe, szedjem-e a gyógyszert vagy hagyjak ki egy hónapot. Sajnálnám az elfecsérelt időt, de tartok tőle hogy a kivizsgáláson a gyógyszer nélküli állapotomra kíváncsiak.

Ennek az elkeseredésnek a jegyében ma felhívtam az örökbefogadós helyet, holnap tudok beszélni a területi illetékessel és egy személyes beszélgetés alkalmával elindítjuk a folyamatot.

Veró, drukkolok továbbra is! Számolj be holnap!
Bixi, még mindig nem tudjuk milyen kocsit vesztek ;)
Kukucsi, ne mondjatok le a babáról! Én sem mondtam le csak gyakran úgy tűnik (saját magam számára is). Remélem a munka valóban eltereli a figyelmedet és ez meghozza a sikert!

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


haliho!

vero: nyugi-gumi! 8) mi volt????

zitus: sajnalom az UHt.
most mit fogsz tenni? megkerded a meddosegit,h szedd-e a gyogyszert?
nem kene a dokidat beavatnod? lehet nem nagyon lehet a ketttot egyszerre egymastol fuggetlenul kivitelezni, nem?
mi volt a telefonnal?
fel a fejjel azert!!!

zsoff: HAHHOOOOOO merre bujkalsz???? :?
kukucsi?

jah: megevttuk a koocsit! Alfa Romeo :P

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


vero: HOL A VONAZLOD?????? csak en nem latom?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Hahó!

Veró, én is kíváncsi vagyok mizu. De én látom a vonalzódat :)

Voltam OGYEI-ben. Asszem most láttak utoljára. Ez a Gasztonyi egy szörnyű pasas. Konkrétan meg sem vizsgált. Mikor a PCO-t említettem, közölte hogy "legalább diétázik?". Mondom nem mert senki nem mondta. És még hasonló kioktató mondatai voltak. Aztán a legjobb: ha akarok terheléses cukor és inzulinvizsgálatot, akkor intézzem el magamnak. Szó szerint ezt mondta. Hát nagy segítség volt, köszi. A háziorvost emlegette, miközben a háziorvos mondta múltkor hogy ő nem tud ilyenre beutalni. Szóval marhára semmit nem ért hogy odamentem :(

Bixi! Úgy döntöttünk, nem szedem addig a gyógyszert (Closty-t) amíg a meddőségiben ki nem vizsgálnak. Szerintem sem jó összekeverni a kettőt.

November 28-ra kaptunk az örökbefogadási helyen időpontot. Nem sietik el...

Zsoff, Kukucsi, nagyon csöndben vagytok :(

Bixi, gratula a kocsihoz :)

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést.

Megjártam, megnyugodtam (nem teljesen, de pár napig tuti). 12,4 mm, tökéletes, kaptam sztárfotót. :-D

Zitus! Én is ma voltam az OGYEIben és pont Gasztonyinál. Úgy látom itt csak nekem van jó tapasztalatom vele. Velem ma is tök rendes volt.

Úgy beégtem... Mondta a doki, hogy nézzük meg mi a helyzet bent. Mondom ok, megyek vetkőzni, megcsinálja a hüvelyi UH-t, s mondja, hogy ő igazából hasit akart, de ha már így gondoltam nem kötözködik. Mondtam, hogy a szokás hatalma és még a hasi UH-ig nem jutottam el soha. Legközelebb már azt fog csinálni.

Randi 3 hét múlva, de jövő héten elmegyek itt az SZTK-ba. Most hétvégén van a kritikus időszak, amikor eddig mindig véget ért, s biztosra akarom tudni, hogy minden remek.

Bixi! Szuper, tetszik az a márka.

Veró

Kép
veroniks22
 
 


haliho!!!

Vero: szuper jo hirek, gratula :D:D:D:D:D

zitus: es mi tortenik az elos talalkozon majd novemberben? sztem is jobb ha tiszta lappal indulsz a meddosegiben.
szoritok nektek!

zsoff: irgum-burgum!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Veró, örülök hogy minden OK. És örülök hogy veled rendes az a doki :9 Te hányra mentél, lehet hogy találkoztunk csak nem tudjuk?? Én fél 5-re mentem és végül negyed 6-kor jutottam be...

Bixi! Novemberben az első beszélgetés lesz, és az a dátum fog a jelentkezés dátumának számítani, amit később a sorrendnél figyelembe vesznek. Azt mondta a nő, azt döntsük el, milyen nemű, korú, hány gyereket szeretnénk, jöhetnek-e testvérek ill. lehet-e beteg a gyerek.
Mi úgy gondoljuk, a neme mindegy, a kora max. 3 hónap, ne legyen krónikus beteg (szerintem sok minden belefér még a normálisba, pl. az allergia vagy asztma is betegség, de szépen kezelhető). És legyen magyar származású ha értitek mire gondolok. Szóval mintha a sajátunk lenne. Én próbáltam győzködni a férjemet hogy kis fekete kölköt is bevállalhatunk de ő nem szeretne :(

Egyébként beszélgettem Anyukámmal az örökbefogadásról, és nagyon meglepődtem, mert abszolút támogatott ebben a kérdésben, olyan jó érzés volt! Valószínűleg a férjem szülei nem fogadnák ilyen könnyen, de ez csak akkor fog kiderülni ha valóban éles lesz az örökbefogadás témája.

Zsoff, Kukucsi, ne kéressétek magatokat!

Jó hosszú hétvégét mindenkinek! (már aki nem dolgozik hétfőn-kedden grrrr)

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Zitus!

Én 3/4 4-re mentem, s 5 előtt pár perccel kerültem be, így valószínű tényleg találkoztunk, de nem tudtunk róla. :D

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Sziasztok.

Zitus: tok jo, h anyukad ilyen jo fej! Egyebkent meg ugyis az szamit,h ti mit akartok, es ti fogjatok nevelni a gyerkocoket ugyis. Persze nem art ha a csalad mellettetek all, de anyosodek is kenytelenek lesznek lenyelni a dolgot, foleg ha a ti boldogsagotok a lenyeg nekik. Mennyi amugy az atlagos varakozasi ido? Es hogy megy ez egyekent, kimennek hozzatok tobbszor ellenorizni,h hogy eltek, kernek munkaltatoi igazolast vagy hogyan? Erdekelne. Nalunk is szoba kerult mar a dolog elmeleti szinten, persze nalunk meg az is belejatszik a kepbe,h fogalmunk sincs meddig maradunk Magyarorszagon.

Amugy en is dolgozom ma, de legalabb holnap nem :)
Ferjecskem ismet uzleti uton van matol egesz csutortokig :cry:

Ez jo,h taliztatok csak nem tudtatok rola :D
Direktbe nem akarunk egy ujabb kavezast osszehozni??


Szep napot !

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


hol van mindenki?

vero: hogy vagy?
zsoff: :(
zit, kukucsi?

egyedul maradtam? :roll: :shock:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szia Bixi!

Nem vagy egyedül. Őszintén: nem akartam addig jelentkezni, míg meg nincs a mai vizsgálat. Most hétfőn volt a kritikus nap, eddig mindig addig jutottunk. Ma voltam orvosnál és minden rendben. 19,6 mm, erős szívverés. Nagyon-nagyon boldog voltam. Aztán volt egy kis feketeleves: volt egy kevés véres-barnás váladékom. Felhívtam a védőnőt, de megnyugtatott, hogy valószínű a vizsgálattól volt. (Ha ismétlődne azonnal orvos.)

Szívesen taliznék veletek. Lassan úgy néz ki rengeteg időm lesz: a háziorvos és a nőgyógyász is itthon akar tartani. Nem ágyban, de itthon pihengetve. Abban maradtunk, hogy 17-én az OGYEI-s orvos véleménye dönt.

Mikor lenne jó a tali lányok?

Veró

Kép
veroniks22
 
 


sziasztok.

ma en is illetve mi is a korhazban voltunk a ferjemmel:

mostmár megnyugodtam, ugyhogy itt is elárulm:
BABÁNK LESZ :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

ma 6 hetes 3 napos, CRL 6mm
tokeletes szivhang :)

madarat tudnék fogni!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Hatalmas gratula Bixi! :D :D :D

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Gratulálok mindkettőtöknek! :)
Tünetekkel hogy vagytok?

Bocsi, lányok, de nekem a találka tuti, hogy nem fog összejönni mostanában.

Lilypie First Birthday tickers
zsoff86
Vác
 
 


Hát csajok, érdemes volt eltűnnöm egy kis időre, mert csodálatos hírekre jöttem vissza. Hatalmas ölelés Bixi, Veró. Zitu, Zsoff nektek szintúgy.
Köszi a bíztatást, de érzem: öregedek a babához, bár a férjem ma egy olyan cikkel hozakodott elő, amiben olyan sztárokról írtak, akiknek ilyen kései órában születtek gyermekeik, mint amilyenbe én kezdek kerülni :shock: .
Szóval nem győzöm magam nyugtatgatni, hogy 4-en zsibongnak körülöttem, de őszintén még vágyom babára.
Örökbefogadásra is gondoltam már, de ahhoz sajnos már tényleg túl vén vagyok, és mivel már van gyerekünk, mindig a lista végén kullognánk. Pedig bevallom, akkor váltam igazi anyává, amikor örökbefogadtam gyereket, nem amikor megszültem.
A munka nekem nagyon bevált, de, amint látjátok, nem sok időm marad másra. A főnökömmel hihetetlenül jól talál a szó, mintha ezer éve ismerném. mondjuk, nem tudom mit szólna, ha netalán "bejönne" a babaprojekt a helyzethez, de kit érdekel?
Ne haragudjatok, ha ritkábban jelentkezem, de lélekben veletek leszek.
Pussz mindenkinek

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Sziasztok!

Bixi, gratula! Tudtam hogy nektek gyorsan sikerülni fog!
Veró, remélem nálatok is minden OK!

Kukucsi, örülök hogy van itt valaki akinek már van (jó) tapasztalata az örökbefogadásról!! Megkérdezhetem hogy ti miért/hogyan fogadtatok örökbe?

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


koszi lanyok :)

vero: mi a helyzet? Ugye nem fordult elo megegyszer?
Annyira orulok,h jol vagytok.
Ha meg otthon kell maradni, akkor ez van.
Nekem meg nem mondtak a dokik.
Tegnap mintha kevesbe lettem volna almosabb, szted ez gaz? Mar mindenhol remeket latok, mert ugye ha elmulnak a tunetek, az rosszat jelent…. :shock:
Te mikor mesz legkozelebb orvoshoz?

En 25-en Uhra (9.het) aztan 12. Het Uh es integralt vervetel I.
Gasztroshoz csak 16.heten. ha minden jol megy jovo kedden lesz az utolso medrolos napom :D

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


zsoff: irhatnal bovebben,h mizujs! hogy vagy?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi!

Szombaton voltam dokinál, azt meséltem. Hétfőn visszamentem a barna miatt. Azt mondta előfordul, s mivel elmúlt, ezért nyugi. Kezdtem is megnyugodni, erre most megint találtam egy keveset a papíron... A következőnél tuti bemegyek a kórházba, mert nekem úgy tűnik, félvállról veszi a doki. Véleményem szerint kicsit több figyelmet kellene ennek szentelni az előzmények ismeretében. Most pihenek.

Holnap megyek vérvételre, cukorterhelésre. Na attól is be vagyok sz.rva, mert az IR-es diétának biztos jót fog tenni. Ráadásul inzulint nem is néznek.

Jövő szerdán megyek a védőnőhöz, csütörtökön meg az OGYEI-be, s ha minden rendben, akkor oda többet nem. Utána a szuper Doktornőmhöz fogok járni, csak eddig mindig kifogtam, mert elmaradt a rendelés, így a főorvosnál voltam már 3 alkalommal.

Lehet, hogy a méh növekedésétől barnázgatok? (Azt mondta a doki, hogy ebben az időszakban nagyon gyorsan nő a méh) Ma is menzi szerűen, görcsölgetett, húzódott a pocim.

A Drágám szerint már látszik és dudorodik. :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Veró! Mért nem mész többet OGYEI-be? Szuper 3 D-s UH-t tudnak csinálni a 12. héten és megmondják a nemét (már ha ez szempont). Nekünk hatalmas élmény volt. Szerintem ha már kifizettétek a beugrót, ne hagyjátok ki!

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 


Zitus!

Úgy beszéltük meg a dokival, hogy max. a 12. hétig járok oda bízva abban, hogy minden rendben, utána újra a Doktornőm boldogítom. Nekem nagyon messze van. Ha itthonról megyek, akkor majd másfél óra, s nagy hassal az elég húzós tömegközlekedéssel.

Mi nem fizettünk egy forintot sem. Tb-re csináltattam ott mindent, nem vettük meg a kivizsgálós családalapítós csomagjukat. Amiért fizettem, azt a vizsgálatot az Istenhegyi klinikán csináltattam.

Az ő programjuk nélkül is 100.000 felett járunk az anyagiak terén...

Igen, szempont a neme. A Drágám biztos benne, hogy kislány, nagyon azt szeretne. Ha mondom, hogy lehet fiunk lesz, akkor teljesen kiakad, mert ő kislányt csinált. :-)

Veró

Kép
veroniks22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: