Új privát üzeneted érkezett!

Noémi
Persze, pihenőszéket akartam írni...:D Most már kijavítottam.
Nagyon jópofa az, amit belinkeltél és még az ára sem olyan húzós, tetszik! El is mentettem a linket, majd este tüzetesebben körülnézek a neten.

Krisztinka
Köszi Luca nevében :D Szerintem várandósan teljesen normális az állandó takarítás, rendrakás jelensége, az emberben elkezd tombolni a fészekrakó ösztön és ez is része mindennek.
Nálunk sem jön ki a védőnő szülés előtt, csak utána, viszont minden hónapban mennem kell hozzá, ebből nem enged. Ilyenkor súly- és vérnyomás mérés, vizelet ellenőrzés, szívhang és beszélgetés lelki állapotomról :)

Pihe
Nálam is megszaporodtak a pityergős napok... Olyan borúlátó tudok lenni. Alapból sem vagyok egy nagy optimista, de mostanában mindenen görcsölök...:(

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


:) nálam nem jelentkezik különösebben a fészekrakó ösztön, sőt, rendrakás helyett van hogy inkább alszom egy órát. :) de minden lassabban megy, 2 adag mosással el vagyok egy délelőtt :( míg az összeset kirázom, és precízen kiteregetem! Szigorúan egy ruhadarabra csak egyszínű csipesz kerülhet :)

hopihe79
Budapest
 
 


Nem tudjátok, apaságiból mennyire friss kell?
kivancsika
Budapest
 
 

 
 

Pihe
Végre egy hozzám hasonlóan bogaras teregető :D
Én ugyan nem csipeszelek, de zokni mellé csak zokni kerülhet, míg el nem fogynak, kívülről befelé haladok a szárítón, így nő a teregetett ruhák mérete (zokni, bugyi, póló, pulcsi stb.) és mindent nagyon precízen teszek fel, hogy ne kelljen vasalni (mert azt nagyon utálok :))
Azért remélem nem dobtok ki a fórumról elmebaj miatt :roll: :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Kivancsika tudtommal nem lehet 3 hónapnál régebbi!

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


A törvény szerint apasági nyilatkozat a fogantatást követően tehető, de pontos időpont nincs előírva, hogy mikor „kell."
Tehát az elmúlt 7 hónapban :)

hopihe79
Budapest
 
 


Pelenkakuka: ez az egy darab volt Zétinél amit akartam, de nem vettük meg. Utólag nem bánom, de akkor nagyon fájt a szívem érte. Aztán volt aki vett, és kiderült, h mégis csak szagos tud lenni. 8)
Én anno külön bezacskóztam a kakis pelust, aztán be a kukába. Most nem zacskózom, mert éljenek a szelektív gyűjtők, de ki tudom vinni a konténerbe azonnal. A negyediken azért anno macerásabb volt.

Védőnő: enyém már járt itt, kb egy hónapja, de nem látott semmit, mármint készülődés jeleit. Ha most jönne se látna egyebet a kupin kívül :-). Bár tegnap már elkezdtünk lamébriázni!!!

Fészekrakás: hát engem rendesen elkapott, reggel festettem, utána ruhákat szanáltam, aztán Zéti kicsikori cuccaiból válogattam a barátnőm kisfiának. Rendet tettem a fészerben, és most le kellett feküdnöm, mert kipurcantam :-)

Bunhild: fotó a szobáról? A faltetkókat feltetted már?

Addisz: jobb élőben meggyőződni a termékről, és ha erre most van lehetőség, hát ne hagyd ki.

Egy hintát szeretnék én is!!!!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Lányok ti nagyon ráértek..csipeszt szín szerint válogatni, ruhákat növekvő sorrendbe... :lol: Mondjuk nekem is megvan a tehnikám, én azt nézem, hogy minél jobban ki tudjam használni a szárítót :) Ha férjem tereget, utána megyek és átrendezem a dolgokat, mert ő ahogy éri úgy teszi fel a ruhákat, ezért fele sem fér el.. :roll:

Már nem tudom ki kérdezte :oops: a békás függönyt: gondolom feltűnt a férjemnek, mert este azt mondta, az rendben van, hogy kislányunk lesz és minden rózsaszín, de miért kell békás függöny a hálószobánkba? :roll: Azt mondtam azért, mert abban a szobában hamarosan mi csajok többségben leszünk, és ha nem tetszik, átköltözhet a srácokhoz :lol: :lol: :lol: (a békás szőnyeget még nem mertem letenni :wink: )
20140901114303
 
 


Pelenkakuka szerintem felesleges :roll:

Matricákat sem tettem még fel a falra, mert kicsit még reménykedem, hogy ki lesz festve ...úgyhogy azzal még várok...

Kép Kép
20140901114303
 
 


Brunhild
Azok a cipőőőők! :D Tüneményes :)
Férjem után én is átteregetek és áthajtogatok mindent :oops: Hiába, bogaras vagyok, de vállalom :wink:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Brunhild szuper a függöny. És a topánkák?
Én is szeretnék valami csajos sötétítő függönyt beszerezni. Brunhild te hol is vetted?
Ha jövőhéten levizsgázok, nekiugrok a szobának én is. Tegnap kérdezte a védőnő, hogy áll a babaszoba? (jelentem még sehogy)
Pelenkakuka nekünk sem volt, rögtön vittük ki a lakásból.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


HEllo!

Sajnos most nincs igazán jó hírem Vilike tüdeje még mindig tele van váladékkal nem igazán akar javulni pedig most inhalálják is nagyon remélem, hogy nem kell visszakerülnie lélegeztetőre. Most nagyon el vagyok kenődve ne haragudjatok, hogy elszomorítalak benneteket amikor nektek ez egy csodálatos időszak.

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


klarissza,
azért vagyunk itt, hogy meghallgassunk!!! És együtt szurkolunk Vilikének, hogy minden rendben legyen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Klarissza, sajnálom! :(
20140901114303
 
 


fairytale20 írta:
Szerintetek felesleges vagy hasznos a pelenkakuka?


Szerintem felesleges. :D
első gyereknél nekünk is volt, egyrészt mert akkor csak eldobható pelust használtunk, másrészt ingyen járt a légzésfigyelőhöz. És akkor még elhittem hogy ez milyen fontos. :lol: De amúgy nem vennék, az ember amúgy sem tárolja napokig a használt pelenkát a szobában, akármennyire be is van csomagolva. :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


klarissza, gyerek nyugodtan bármikor, és írj... nagyon drukkolunk Nektek mindannyian, hogy mihamarabb megerősödjön a kisfiatok!!!

(Nem tudom olvastad-e a múltkor, de szívből ajánllom a www.koraszulott.com oldalt, vagy az index korababás fórumát, ahol (sajnos) nagyon nagyon sok hasonló cipőben járó anyuka van, ott is olvasgathatsz... http://forum.index.hu/Article/showArtic ... a=51833839

Ez pedig egy olyan oldal, ahol icipici babaruhacsomagok járnak körbe, ilyen pici babáknak, hogy az anyukának legalább ilyenek beszerzésével ne kelljen foglalkoznia: http://www.manocsomag.hu/ )


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Hú, de le vagyok maradva...

Klarissza, tündéri a kisfiad! Olyan "komplett" kis babóca, fotó alapján nem is látszik rajta, hogy koraszülött! Nagyon sajnálom, hogy ismét rossz híreket kaptál, szívből kívánom, hogy végre jóra forduljon minden! Családod hogy viseli a helyzetet?

Gil, nektek is nagyon drukkolunk!

Kérdezted, hogy kész vagyunk-e a házzal. Hát nem :lol:, de most már alakulnak a dolgok. Apósomék átjöttek segíteni ma meg tegnap, mert szerintük nem végzünk különben időben (szerintem sem). Nagyjából levakarták a tapétát a régi hálóban, szombaton még férjemmel befejezik, és jövő hétvégén végre a festés jön már.

Netty, a felállás utáni elindulással néha nekem is gondjaim vannak, bár én nem kifejezetten a szeméremcsontomnál, hanem inkább a combom belsején érzem a fájdalmat. Előző két alkalommal nem volt ilyen, és nem is igazán tudom, mi fáj pontosan. :roll:

UH-s eredményekhez gratula! Orrvakarós kép :lol: :lol: :lol:

Addisz, szerintem a mániáiddal együtt is szeretünk. :)

Majga, Panndi, utólag is sok kitartást a nehéz időkhöz! Őszinte részvétem a veszteségeitek miatt. :(

Pocakok nagyon szépek, most már mindenkinek kezd nagyon látványosan alakulni! Leo, milyen tipikus amerikai környezet! :D Mi is éltünk ott, kb ugyanilyen gyeppel és virágágyással szegélyezett ugyanilyen házban. :lol:

Brunhild, először csak a képeket láttam a cipellőkről, de egyből tudtam, hogy te raktad fel... :) Tüneményesek!

Nálunk minden oké, 2 napja megint sokat keményedik a pocim, és Berci néha akkorákat boxol, hogy csillagokat látok! Szerintem még mindig sokat forog, legalábbis mindig máshonnan érzem a csuklását. A csajok meg szurit kaptak ma (agyhártyagyuszi ellenit), de nagyon bátrak voltak! :)

anabique
Budapest
 
 


Nekünk ma évzárónk volt az oviban, és nagy meglepetésemre és örömömre, Bendegúz nagyon ügyesen szerepelt! Emlékeim szerint Etele, aki nagyon nagy dumás és nem áll be a szája, óvódai ünnepségeken mégis mindig visszafogott volt, ment a többiekkel, de nem mondta szöveget, nem énekelt vagy csak motyogott... igaz, itthon sem mondott soha verset, nem nagyon énekelt... vele ellentétben Bendegúz, aki ugye nem hajlandó senkivel beszélni, itthon folyton verseket mond (amiket az oviban tanulnak) és énekel... és az ünnepségen is nagyon ügyesen mondta szöveget, szerepelt, el sem hittem :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.05.30 20:27-kor.
20140901114303
 
 


Lucababa, kérdezted a függönyt.

A békás függönyt a Bonprix-nél rendeltem, de nincs több belőle, csak békás róló.. A sötétítőt, ami nem igazán látszik a képen, már régen vettem az Ikeában, még a fiúk szobájába...akkor nem találtam semmi fiúsat, ez pedig úgy ahogy uniszex volt, zöld alapon színes virágok...aztán onnan lekerült, volt a konyhában is, most pedig végre méltó helyre került, tökéletesen illik színben és hosszban a békás függönyhöz :lol:
A bonprix-n még ezek jók, bár nem kimondottan csajosak:
http://www.bonprix.hu/bh/offer.htm?pr=43405
http://www.bonprix.hu/bh/offer.htm?pr=43414
20140901114303
 
 


Köszi csajok!

Brunhild! Stramm csávó. Gratulálok!

Klarissza! tarts ki! Minden rendben lesz! Érzem!!!!!

Pelenkakuka. Nekem volt és szerettem. Nem kellett vacakolnom, hogy hová tegyem, amíg a gyereket öltöztetem, vagy teszem rá a tisztát. Amíg anyatejes volt, addig nem éreztem, hogy szaga lett volna, de fél éves kortól már tényleg nem lehetett használni.

Na megyek, nyomom tovább.

Ja...én is rendeltem tapétát és a festő is le van szervezve.

A kutya még egyben.

puszi

jjucuss
Eger
 
 


Brunhild köszi.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Klarissza: minden rendben lesz! drukkolunk!

Brunhild: Bendegúz nagyon kópés! :)

JJucuss: nálunk a macska ellett meg, szóval, ha valaki szeretne kiscicát, szóljon bátran! :)

Ana: már nincs sok hátra! Milyen jó lesz a festő után!

néztem a májusi, júniusi topikot, nagyon termékenyek vagyunk a 161 oldalunkkal :) együtt nem érik el a hozzászólásaink harmadát! :)

hopihe79
Budapest
 
 


Jjucuss, hajrá! Ha jól értettem, kedden végzel, utána jöhet végre a babázás :lol: Kutyulinak meg könnyű szülést kívánunk :wink: :lol:
20140901114303
 
 


Jucus
Akkor haladsz Te is a fészekrakással, csak hozzám hasonlóan nagyon lassan :lol:

Brunhild
Nagyon klassz képek, tényleg ő a legfessebb legény :) És ahogy elnézem, kifejezetten jól érezte magát az ünnepségen, tiszta mosoly :)

Ana
Köszi :) Egész jól haladtok, még egy-két hét, és már lógathatod is a lábad :wink:

Klarissza
Nem szomorítasz el minket egyáltalán, nagyon szurkolunk Vilinek és örülünk, hogy megosztod velünk a híreket, az érzéseidet. És Neked is ki kell adnod magadból a feszültséget, úgyhogy gyere bátran, bármikor, bármilyen hírrel!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, tényleg végig mosolygott, de ennek csak egy része szólt nekem..a másik ok a kis szemüveges csaj a képen 8) Bendegúz leendő felesége :lol: :lol: :lol: Hetek óta folyton róla mesél, körülötte forog az ovis élet (játszótéri találkákat beszélnek meg..), és ma is állandóan egymás mellett álltak vagy együtt táncoltak :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.05.30 20:27-kor.
20140901114303
 
 


Brunhild
Istenem, de helyesek együtt :lol: Szóval megvan az első szerelem :) Akkor nem is csodálom a széles mosolyt és az igyekezetet ;)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


szép jó reggelt!

8 nap múlva találkozunk! :)

hopihe79
Budapest
 
 


Hahó! nagy a csend! nincs itt senki?
5re megyek UH-ra, visszaszámlálok :)

hopihe79
Budapest
 
 


Jó reggelt! Én is nagyonvárom már a találkát! Biztosan kinevettek, de nagyon parázok a pesti vezetéstől. Főleg a hídról való lehajtásról, úgyhogy nekem kellene valami cím amit beírhatok a gps-be. És hol lehet parkolni? A hídtól jobb vagy bal oldalon van?

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Brunhild: nagyon édesek együtt :) Bendegúz jó egy fejjel magasabb nála, de annyira cukik :)
kivancsika
Budapest
 
 


Én vagyok, be-benézek, de közben pakolászok, próbálok valami hasznosat is csinálni..vasárnap elsőáldozás Etelének, úgyhogy volna dolgom, csak kedvem nincs nagyon :oops:

Gydavid, fogalmam sincs, én is még ki kell keressem a pontos címet, hogy a bkv-útvonaltervezőbe beírjam :)
Ezt találtam: http://www.holvan.hu/hu/terkep/poiadatlap/1476934/Mar%C3%B3di%20Cukr%C3%A1szda%20Budapest/1137%20Budapest,%20J%C3%A1szai%20Mari%20t%C3%A9r%203, hátha segít...
20140901114303
 
 


Kivancsika, köszi! :)
Igazából azt hiszem, még Nimród is magasabb a hölgynél..de hát nem a méret számít :lol: :lol: :lol:
20140901114303
 
 


Brunhild, nagyon cukik! :)

Pihe, drukk a mai uh-hoz! :)

Jut eszembe, a nemrégiben csatlakozók is jönnek a talira, ugye? :)

Rakok fel mai pocakfotót.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabique 2011.06.14 14:16-kor.

anabique
Budapest
 
 


Brunhild: nagyon cuki a kis csaj szemüvege :) nekem meg dolgoznom kéne :) Belegondoltam, hogy ha véletlen programozott császárom lenne (nem lesz!) előtte éjszaka tuti semmit sem aludnék, kiindulva abból, hogy egy sima UH előtt mennyire izgulok :)

Gydavid: a környező utcákban lehet parkolni, hétvégén ugye a parkolás ingyenes, emiatt alig van hely (akik a Margitszigetre mennek, azok is itt parkolnak). párszor próbálkoztam vele, szerencse kell hozzá. Hátha sokan mennek a telekre :)
A Westend előtt is lehet parkolni, csak ott meg elég fura alakok ajánlgatják az üres helyeket :(, és ott sincs sok. Onnan kb. 5 perc sétálva.

a híd bal oldalán van.

hopihe79
Budapest
 
 


Ana: köszi! húú :) jól megindult a Te hasad is!

hopihe79
Budapest
 
 


Na köszi! Jól megnyugtattál! Pontos cím nincs véletlen? A mekinek nincs parkolója?

Brunhild! Nagy banzáj lesz az elsőáldozás?
Mert mi júniusba megyünk 8.-osztályos ballagásra ahol min 70-en leszünk. A szülőknek 300000ft-ba kerül. Szerintem akkora ökörség?!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


gydavid: :?
kivancsika
Budapest
 
 


szerintem a mekinek nincs parkolója.
31 hetes pocakfotó

Kép

hopihe79
Budapest
 
 


Hopihe :) Fotót is kapsz majd? :lol:

Gydavid, neeeeeeeem, semmi extra, keresztszülők jönnek csak! De azért csak illik kicsit összekapni a lakást és készülni :)
Én megmondom őszíntén, nem szeretem és hűlyeségnek is tartom a mostani "bulikat" (keresztelő, bölcsis-ovis ballagás, sulis ballagások lépten-nyomon) :oops: , melyből egyesek akkora felhajtást csinálnak, mint egy esküvőn :roll: :oops:
20140901114303
 
 


Anabique, ez már igen! Szép pocak!
Hopihe: a tiéd is! Hirtelen azt olvastam, hogy "szerintem a mekinek nincs pocakja" :lol: :lol: :lol:
20140901114303
 
 


gydavid,
én a helyedben tuti beállnék a Westend parkolóházába, igaz fizetsz érte pár 100 Ft-ot, de tuti jó helyen van az autó, meg hely is van, aztán vagy eljössz 1 villamosmegállót a Jászai Mari térre, vagy elsétálsz 5-10 perc alatt. OK, babásan legyen 10 :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ha nem jön közbe semmi és el tudok menni, nekem ez most olyan lesz, mint másnak egy világ körüli utazás :lol: Amióta nem dolgozom, jóformán nem bkv-zom (csak most orvoshoz 2 megállót), 4-6-sal és metróval kb 5 éve nem utaztam, és ilyen "messzire" csak családostul szoktunk járni, autóval :lol: Tiszta nosztalgiautazás :lol: :lol: :lol:
20140901114303
 
 


Brunhild: kapok! :) de csak 2D-s.
és a mekinek tuti van pocakja :) bár most hogy beszélünk róla, úgy innék egy epres shaket. :)

hopihe79
Budapest
 
 


Sziasztok!

Pihe
Már csak négy és fél óra az uh-ig :D Drukkolok, de úgyis minden rendben lesz ;) Beindult a pocakod, ahogy elnézem, még mindig hasonló méretekkel rendelkezünk! Majd 8 nap múlva élőben is össze tudjuk hasonlítani :)

Gydavid
A parkolás tényleg nem túl egyszerű azon a környéken, ez tény. Ezt a szempontot nem vettem figyelembe, próbálta központi helyet keresni, ami jól megközelíthető. De a Westend parkolója valóban nem hülyeség! Ha gondolod, akkor én szívesen elmegyek odáig, ott találkozunk és együtt sétáljuk le azt az egy megállót.
A pontos cím Szt. István krt. 2.

Ana
Nagyon csinos vagy, tök jó ez a felső! :)

Brunhild
Tökre egyetértek veled a mostani túlzó "mindennek csapjunk óriási felhajtást" dologgal kapcsolatban. Két hét múlva lesz Luca ovis ballagása, de már olyan összegek röpködnek elméletben, hogy csak fogom a fejem... 3 torta, 2 kg aprósüti, 12 doboz gyümölcslé, az óvónők és dadusok ajándéka, virágcsokrok, virág a gyereknek stb. És ez még csak az óvoda! :roll:
És a talin mindenképpen ott a helyed!!! :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Linácska! Köszi! Csak még aztsem tudom hogynéz ki a villamos,vagy hogy jutok a Westendbe, és ha megis találom onnét merre induljak? Ilyenkor vagy elsem indulok, vagy nemgondolkodom, majd lesz valahogy!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


gydavid,
kijössz a westendből az utcára, mész egyenesen, és aztán keresztirányban ott fog előtted járni a villamos. Arra kell felszállni, ami a Margit híd fele megy. Jobbra. Ja, és sárga :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Gydavid
Én tényleg szívesen talizom veled a Westendnél és együtt megyünk a cukiba! Hm? :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz! azt hiszem nindenképpen kéne a segítséged! Akkor már csak a Westendig kéne elbénáznom! Majd időben elindulok!!! :o

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


A Westendet könnyen meg fogod találni, a Nyugati pályaudvar eltéveszthetetlen, ott meg valami központi helyre beszéljük meg a találkát. Bár szerintem fel fogjuk ismerni egymást gond nélkül :D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Gydavid: lejössz a hídról, addig mész egyenesen a belső sávban, míg meg nem látsz magad előtt egy felüljárót keresztben, ott tudsz balra kanyarodni, előtte. Utána vagy beállsz a szabadtéri parkolóba, ami a felüljárótól jobbra van, vagy elmész a Westend mellett, és leállsz a mélygarázsba. Az elvileg ki van táblázva. :)

hopihe79
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: