Új privát üzeneted érkezett!

Sajnálom Flóra!

Kép
szilzi
 
 


Most már mennem kell!
Zsuzska holnap nagyon szorítok Neked, gondolok Rád egész nap!

Flóra, holnap menj orvoshoz, majd benézek, kíváncsi vagyok mit mond. Rád is gondolok és sok-sok pozitív energiát küldök!

Puszilok Mindenkit!

Kép
szilzi
 
 


Nem tudjuk lejátszani az esküvői klippet! Nincs mit lejátszani!nincs mit másolni, letölteni!
Lehet hogy az én freemailom hülye?
Milyen lejátszóval néztétek meg??????

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Szorításra szükségem is lesz!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Valaki küldje át mégegyszer hátha...................

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok

Bocsika, most estem haza, hulla vagyok, egész nap mentem....
Elolvastalak titeket, de erőm sincs reagálni semmirwe.....:(

Kivétel Zsuzska, mert ő holnap megy kórházba:nagyon szoritok!!!!!!!!!!!!!!!

Többieknek bocsika, menek tusolni és ájulok az ágyba...
Reggel irok mindenkienk!!!!!!!!!!!!!

Cupp....

Tancsu és Gergő és két megfáradt vándor...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


pihenj Drága! Majd mesélsz !!!!!!!
Pusssssssssssssszzz!

Kép
muzsuzska
 
 


Én is elbúcsúzom tőletek két napra.
Nagyon-nagyon szorítok neked, Zsuzsi, sok sikert és kevés fájdalmat kívánok neked!!!!!!
Flóra, neked is szorítok, ezek szerint akkor mész holnap az orvosokhoz.
Sietek vissza hozzátok, kedves szájberbarátnőim.
Mindenkinek minden jót kívánok, vigyázzatok magatokra.

KépKép
benó
 
 


Flóra, sajnálom a komaasszonyod anyósát. :cry:

Figyelj, a domináns follikulus az a tüsző, amely megreped az érett petétől. Azt termékenyíti meg a sperma. És a normálisan meg nem repedő tüsző alakulhat át cisztává, én úgy tudom. De ha egy kicsit megbolygatnak, az gondolom, szörnyű, mégis általában azt eredményezi, hogy gyorsan babás lesz utána az ember. Én így tudom. És szerintem nem fogsz kifutni az időből. Holnap nagyon kíváncsi leszek, mit tudsz meg.
Zsuzsi, lélekben ott leszünk veled. A Flóra-jelszó: "Tartsd magad!" nagyon tetszett, én is ezt kívánom.
Flóra, te még visszajössz?

KépKép
benó
 
 


Tancsu, jó pihenést! Ne mászkáljatok annyit! Kép Gergő - tekergő

KépKép
benó
 
 


Azért jöttem egyébként vissza, mert a Gyurika itt játszik mellettem hídépítőset, úgyhogy együtt tudunk üldögélni, ez is együttes élmény. Kép

KépKép
benó
 
 


Ez vagyok én: Kép

KépKép
benó
 
 


Na, jól van, akkor mindenkinek midnen jót kívánok még egyszer. Kép

KépKép
benó
 
 


Jó reggelt barátnőim!!!!

Jelentem este 8-kor úgy beájultam, hogy arra sem emlékszem amikor állitólag a párom keltegetett, hogy kezdődik a BK...:)
Egésszen reggel 6-ig tartott az ájulásom, vagyis egyhuzamban aludtam 10 órát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gergő drága is még csak ezekben a percekben kezd el mocorogni...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 




Elkezdek újra visszaolvasni, mert a tegnap estéből nem sok mindenre emlékszem.....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tök jó, ma már nincs olyan kánikula idő!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ez tetszik ez a szines irás...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Te már gondolom a kórházban vagy, igy ezt nem tudod olvasni, csak utólag...:)
Nagyon szoritunk neked és lélekben veled vagyunk....

Kitartás!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

Sajnálom hogy nem baba van a dolgok hátterében...:(:(:(
Azért az vigasztaló, hogy a későbbiekben lehet még pocakosodás....:)
Remélem Benónak igaza lesz és ha megoldódott a ciszta ügyed, akkor utánna egyből sikerül a teherbeesés...:)

Remélem hogy Zsuzska is igy lesz majd vele..:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Nekünk sikerült megnéznünk a klippet...:)
Hát mit ne mondjak, megkönnyeztük a párommal.....és kicsit irigykedtünk is, mert ugye nekünk ez elmaradt...:)

Nagyon szépek voltatok és tényleg teljesen természetesen viselkedtél, nyoma sem volt az arcodon a korábbi idegességnek ,izgalomnak.....:D:D

Még egyszer gratulálunk és sok boldogságot.....D:D:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Látom lesz faházatok....:D
Az összerakásnál az a lényeg, hogy a tető kerüljön legfelülre...:P:P:P

Hiszen te már most kirándulni vagy....na meg strandon.....IRIGY,IRIGY,IRIGY!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

Jól látom hogy te is dokihoz mentél ma megint????

Flóra-doki
Benó-kirándulás
Zsuzska-kórház
Szilzi-gondolom munka...

Évi és Betthee merre vannak??????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


További témák amiken marha jót nevettem...:
-Szúnyog kontra harci bot...:)
-Rádiózás...:)
-Wc-tündér....bocsi Zsuzska ez nem kinevetés, csak aranyosan fogalmaztad meg...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na azt hiszem ez a szin még nem volt....:)

Jelentem elvonulok reggelizni...:)

Aztán ma át kell válogtnom a párom pólóit,el kell rendeznem az iratokat, össza kell pakolnom a szobát, fél2-kor megint torna, hazafelé bevásárlás....:)

Azt hiszem ma sem fogok unatkozni....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na ezt olvassátok el!!!!!!!

Megvettük tegnap az étkező-garnitúrát az új lakásunkba...:D
4 személyes , tömör fenyő és nagyon szép....jah és féláron!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A sárgától kiég a szemem...:P

Mentem reggelizni....cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok,

Zsuzska, gondolom már túl vagy rajta, de még megy a drukk!

Kép
szilzi
 
 


Benó, nem is köszöntem el tőled! Érezd jól magad és strandolj, ha van alkalmad!

Drága Tancsu, köszönöm, aranyos vagy! Ne irigykedj, ilyenkor simizd meg a pocakodat! :wink:
Mindenkinek jól írtad le a mai programját, de én ma szabad vagyok. Viszont annyi mindent beterveztem mára, hogy este lehet, hogy inkább azt kívánom bárcsak dolgoztam volna! Mosás (kézzel is), vasalás, mert már hegyekbe áll, háló takarítás, ablakpucolás, szőrtelenítés. Ja, és tegnap már pácoltam be husit és petr. burgonyát szeretnék hozzá+muffint, vagy tíz perces fánkot :arrow: ezt mindjárt leírom.

Kép
szilzi
 
 


10 perces fánk:
Hozzávalók: 15dkg liszt, 1 tojás, 1 csomag sütőpor, késhegynyi só, 1 pohár natúr joghurt, 10dkg porcukor. Tálaláshoz áfonya vagy baracklevár (vagy bármilyen)

A lisztet a többi hozzávalóval jól elkeverjük, én kanállal szoktam, még habverő sem kell. Egy serpenyőbe olajat öntünk, majd mikor forró beleszaggatjuk, úgy hogy félig elmerüljenek a fánkok. Legjobb evőkanállal forgatni, így kicsi kerek fánkokat kapunk. Pillanatok alatt megsül az egyik oldala, általában magától átfordul, ha nem, fordítsuk át! Kiszedjük, forrón porcukorba megforgatjuk és kész is. Mikor még friss, meleg, akkor a legfinomabb!

Kép
szilzi
 
 


Flóra, bekapcsolva hagyom a gépet, ránézek néha. Írj, hogy mi volt, jó?

Kép
szilzi
 
 


Cupp Szilzi

Ez jól hangzik ez a fánk...biztos fini lehet.....:)

Flóra...

Kiváncsian váruk, hogy mi volt a dokinál....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Nem emlékszel véletlenül, hogy Benó kukucskálós túrósa melyik hozzászólásban volt szám szerint?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Húúú Tancsu, fogalmam sincs!

Kép
szilzi
 
 


Na az még nincs meg, de a joghurt-torta már igen...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én már kitakarítottam a fürdőt, a hálót! :) (Nagyon alapos azért nem voltam, de látszik! :D )

Flóra hol vagy?

Tancsu, nálatok is ilyen fülledt idő van? Képzeld még nem is mondtam, augusztusban Miskolcra megyünk esküvőre! Hát én nem az esküvőnek örülök! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Megjöttem a dokitól.
flóra 11
 
 


Kicst visszaolvastam,de még nem mindent.

Ezért ha valamire nem reagálok,akkor bocs.
flóra 11
 
 


Nos , a doki először is még mindig nem zárta ki annak alehetőségét,hogy terhes vagyok, csak még nem látni. De szerintem ez abszurd. De szegénykém olyan alapos akar lenniésannyira nem akar egy terhes nőt semmilyen gyógyszerrel vagy mással leterhelni, hogy először 100%-ra ki akarja zárni a terhességet, csak azután kezd tovább vizsgálni és kezelni. Na,nem baj,inkább legyen alapos,minthogy valamit elnézzen. Remélem.
flóra 11
 
 


Szóval ma csináltatott nekemegy terhes tesztet, az negatív lett,persze. De ez nem győzte őt meg,levetette a vért is,ezt is kivizsgáltatja,hogy biztos nem vagyok-e terhes. Hétfőn megyek vissza hozzá délben. Addigra meglesz a véreredmény.
A cisztáról majd hétfőn beszélünk,azt mondta.
flóra 11
 
 


Szia Flóra,

ez jó hír, hogy ilyen alapos! Ha mindent ilyen alaposan kezel, biztos kigyógyít minden bajodból és utána a babásodásban is segít!

Kép
szilzi
 
 


Jobb is ha kizárja a terhességet mielőtt, bármit is kezel. Akkor most megint várnunk kell pár napot!

Párod tud róla? Mit szól hozzá? Hogyan viselkedik?

Később jövök még!

Kép
szilzi
 
 


Bocsi,telefonok és telefonok áradata ma megint. De már itt vagyok.

Mondtam neki, hogy nagyon el vagyok keseredve, mert mire kikezelődik a dolog,addigra kifutok az időből.Megkérdeztem,hogy még egyáltalán teherbe eshetek-e. Nagyon nyugtatott, hogy miért vagyok elkeseredve, nem kell. Csak egy kis türelemre van most szükség,hogy picit legyek türelmes.
flóra 11
 
 


A párom elég érdekesen áll hozzáadolgokhoz,mert eddig soha nem kérdezte meg,hogy mi volt dokinál.Mondjuk eddig mindig rögtön felhívtam őt és elmondtam.Ma hazajöttem, ma ő is itthon volt,együtt ebédeltünk. Jó, már várt, még a levest is kikészítette nekem,de nem kérdezett semmit. Én meg most direkt nem mondtam, vártam,hogy kérdezzen. Már mindent megbeszéltünk,én kérdezgettem őt,mit sikerült elintéznie,hová megy még, stb...Aztán már felállt és indult volna el,mikor rászóltam,hogy csak ennyire érdekli őt az állapotom,hogy meg sem kérdi? Erre azt mondja,hogy úgyis elmondod. Én meg,hogy ha nem kérded,akkor nem. Aztánnagy nehezen megkérdezte. Akkor megkértem őt, hogy üljön le,mert elkell neki mondanom,hogy mi az a ciszta,meg az egész ügyet.
flóra 11
 
 


Aztán azért kedves volt,mondtam, hogy félek, nehogy nekem is műtét legyen a vége,mint Zsuzsinak. Hát kicsit vigasztalt,meg megölelgetett,megsimogatott,hogy csak rendbejön minden.
flóra 11
 
 


Meg megbeszéltem vele,hogy belekezdenék egy tisztító kúrába is,ha tudnám,hogy az segít,ha pl.ettől felszívódna a ciszta. Ennek még utánanézek. De kértem ebben a segítségét,mert ezt egyedül nagyon nehéz csinálni. Mondtam,hogy ezt csak a baba érdekében tenném,hogy siettessem a ciszta eltűnését,a babát meg miatta akarom. Erre meglepédött,hogy magammiatt nem? Aztán azt mondtam,hogy ketténknek,hogy nekünk legyen, de nem magamnak,hiszen nekem már van.
flóra 11
 
 


Utána ia nézek neten ennek a ciszta ügynekésa tisztító kúrának is, hogy milyen hatássallenne rá. Hátha találok valamit. Esetleg ha ti találtok erőlvalamit elküldhetitek.
flóra 11
 
 


Zsuzsi gondolom most alszik délután. Remélem tud aludni, remélem nincsenek nagy fájdalmai.

Zsuzsi,küldöm az angyalkákat,hogy puszilgassanak meg és gyógyítsanak téged.
flóra 11
 
 


Kép Kép
flóra 11
 
 


Flóra, a pasik már csak ilyenek. Majd ha meglesz a baba :wink: , Ő lesz a legboldogabb! Biztos vagyok benn!
Te pedig légy türelmes! Ha nekünk nem hiszel, higgy az orvosnak! Lehet neked babád még meglátod! Én nagyon drukkolok!
Azt, hogy a tisztítókúrától felszívodhat e a ciszta nem tudom. Én ilyenről még nem hallottam. De sokmindenre jó az biztos! Most nincs időm, mert egy szabadnapon kell behoznom itthon az elmúlt két hetet, de ha lesz időm én is keresgetek jó? Puszillak

Kép
szilzi
 
 


Aranyos angyalkákat küldtél a Zsuzsinak! Én is sok erőt küldök neki!

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?