Új privát üzeneted érkezett!

Jaj el is felejtettem: ma reggel beugrottam a háziorvoshoz, hogy mikor tudna nekem ekg-t csinálni. Egy viszonylag fiatal, nőtlen, gyerektelen erdélyi pasi és kicsit fanyar humora van, de én már megszoktam.
Mióta megszületett Nóci nem voltam nála, úgyhogy ránézett a papírjaimra és meglepődve kérdezte, hogy: maga már megint terhes?
Én csak röhögtem rajta. :) Főleg, hogy az első terhességemnél meg azt kérdezte, hogy nem érzem-e még korainak a gyerekvállalást?
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Itt is 28 fok van a kéróban....két ventillátor és így elviselhető.... :cry:

Viszont ellenállhatatlan vágyat éreztem egy kis sós muffin után, úgy hogy sütöttem is gyorsan két sajtos-szalonnás muffint :lol: ez meg van sütéssel, mindennel 20 per alatt :roll:

Ekruzs! Hála Istennek! Mindenkiért aggódok itt azért, hogy rendben legyen minden, aztán úgy is örök aggódás lesz az élet :lol: :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana: Sütni ilyen melegben! Hős vagy!
Hát Andi én nagyon mérges lettem volna a dokira, ha ilyeneket mond. Mondjuk ha viccesen teszi, talán oké, de ha már úgyis ott a baba, akkor minek ilyet mondani?:(
Leletért ma megyek a tervek szerint munka után végre...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 

 
 

Oui! Azért nem voltam mérges, mert egyébként nagyon rendes. Fura humora van, de ezt viccesen mondta - gondolom arra is akart célozni, hogy eddig kb. még csak terhesen látott.
andi1982
 
 
 
 
 


Bdana, tényleg ügyes vagy a sütéssel! Én most a meleg kaját is úgy hozom, képtelen vagyok ebben a melegben főzőcskézni.

Andi, ho. hozzáállása, finoman szólva érdekes...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Dana! Te tényleg egy hős vagy! :) Én napok óta nem merek a tűzhely közelébe sem menni. Mindenféle hideg levesen élünk...
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kicsit el voltam tűnve, de nincs semmi gond. Igyekszem majd pótolni az elmaradásomat.

Voltam ma az orvosnál. Kismaszat meg van, jól van, egyedül van és 8 hetes és 1 napos. A doki meg szuper, talán jobb is, hogy így alakult és dokit váltottam, mert ez a fajta hozzáállás a dolgokhoz, amit ő ma elmondott nagyon tetszik. :)

Szóval 10 centivel a föld fölött lebegek. később még jelentkezek. :)

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Kri!! Gratulálok! Ez a legfontosabb, hogy minden rendben legyen a kicsivel és veled is! :D - Főleg ebben a melegben - Engem az ájulás kerülget folyamatosan..... :cry:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Krikri!

Örülök, hogy ilyen jól alakulnak a dolgok! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Krikri: na örülök, hogy minden oké!!!gyere sűrűbben!!!

Bdana: igaz most nem kivanom az ilyen spkaját de Megirnád a receptet!? :wink:

Andi: házi doki szerintem engem sem láthatott soha csak mosta az utóbbi időben :wink:

Oui: Milyen lett a leleted!?!

Viki: na mizu a munkahelyen!!!???Hogy bírod a méltó!?!

Én jó büdös szatul vagyok :roll: tegnap tegnap elott ismét róka volt, 12 hét és megint nagyon szarul vagyok...olyan szinten hogy piritos és keksz lesz megint a menü :roll: Ami viszont aggaszt, hogy március végen voltam 62 kg...most meg -4,5 kilónál tartok...
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nóci, remélem elmúlik a rosszullét, a 12. hét nem biztos vízválasztó, tarthat kicsit tovább is:). Azt hiszem tényleg a baba megmozdulása fog megkönnyebbülést hozni.
A leletem azt hiszem jó lett, van 1-2 eltérés, de azok nem tudom mit jelentenek... Majd az orvos megmondja.
Na most már a fejem reggelrtől fáj, nem csak esténként:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Noci!

Ne aggódj én is fogytam az első terhességemnél, de amíg a baba fejlődik, addig nincs gond. Ha mész legközelebb dokihoz említsd meg neki, de szerintem ő is csak megnyugtat majd!
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek aranyosak vagytok. :)

Tünetem még mindig nem igazán van, de ma ébredés után majdnem összeestem. Tuti a vérnyomásom, iszom is a kávémat. Ez a hőség is kikészít, jó lenne egy kis enyhülés.

Délelőtt felhívom a védőnőt meg az Istenhegyit, hogy bejelentkezzek a kombinált tesztre. A védőnőt a hátam közepére sem kívánom, meg a háziorvoshoz is el kell mennem.

Ti csináltattok integrált vagy kombinált tesztet?

Noci: A fogyás miatt szerintem sem aggódj. Amíg nem vagy kórosan sovány addig a baba elveszi ami kell neki.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Krikri, az elsőnél nem csináltattam, csak 27 voltam. A másodiknál az Istvánban ingyesen volt, azt megcsináltattam. Most megvárom, mit ajánl a doki, így 33-on túl.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Én kérdeztem a dokit a kombinált tesztről.

Azt mondta, hogy szerinte egy teljesen felesleges pénzkidobás. Igaz, hogy 85%-os biztonsággal ad eredményt. DE. Ebből a vérvétel kb 5%-ot tesz rá, vagy még annyit sem, az egészben a legnagyobb súllyal a nyaki redő szerepel (és az életkor, de azt tudjuk, hogy ahogy halad az idő csökken.) Véleménye szerint semmi értelme. Azt mondta, hogy a 12 hetes uh-n alaposan megnézzük és ott nagy biztonsággal meg lehet mondani, hogy mi a helyzet.

Azt mondta, hogy ha a helyzet nem egyértelmű, akkor sem a vérvételt javasolja mellé, hanem egy másik szakértő által végzett genetikai uh-t.

Én nem fogom megcsináltatni ezek alapján. Ha valami baj lesz, akkor megyek uh-ra máshova is.

Amúgy itt is tök jól le van írva, hogy igazából a döntő a nyaki redő és az életkor. Namost ha ugynannak az uh-nak az eredményét használják a vérvétel mellé, amit a sima orvos csinál, akkor tök felesleges... Ha meg az uh-n minden rendben van, akkor meg azért elég nagy felesleges pénzkidobásnak tartok egy genetikai uh-t, az kb 20-25 ezer forint.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Csak a linket hagytam le... http://www.downszures.hu/kombinalt-teszt.php

Amúgy nem volt egyértelmű: én csak a kiegészítő vérvételről beszéltem, nem arról, amikor uh és vérteszt van egyben. De azt sem csináltatnám meg, ha baj van, akkoris csak uh-t fogok. De nem lesz.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Krikri, miben más a mostani orvosod hozzáállása? Kismaszat név nagyon tatszik:)
Én is sokat agyaltam a vérvételen. Az előző terhességeimnél nem csináltattam. Most az orvosommal megbeszélve elmegyek a kombináltra, ha minden oké a nucha szűréssel. Amniora alapból nem megyek, csak ha valami gond lenne. De úgysem lesz:)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Az én dokim javasolta a vizsgálatot, de ha nem ondta volna én akkor is megcsináltatnám. Ábellel is megcsináltattam, ugyanis neki egy jófej szonográfus elmérte a nyaki redőt. Hát ne tudjátok meg hogy egy hétig amíg vártam a következő ultrahangra amit már a Magzati Diagnosztikai Központban csináltak. Ott konkrétan a megmérték és amit a csaj 3,4 nek mért az nem volt csak 1,3. Úgyhogy én már csak így vagyok nyugodt.

Füles: Ez a doki sokkal határozottabb, mint a másik. konkrétan nem kellett kérdeznem, mert mindent hamarabb elmondott. Azzal kezdte, hogy letette elém a névjegyét, hogy akkor innentől az ő gondozottja vagyok és a telefonszámon bármikor elérem, illetve ha gond van irány a kórház, ahol ha mondom, hogy Ő az orvosom, akkor vigyázzban fognak állni. Megmondom őszintén ez jól megnyugtatott, pont erre van szükségem, mivel az előző terhességemnél nem volt orvosom és össze-vissza kallódtam. Most meg tudom, hogy ha bármi van akkor lehet rá számítani. Mondjuk lehet, ez a nagy átlag, meg ez a normális, de nekem ez új volt. Határozott, de nem az a karótnyelt fajta, lehet kérdezni tőle és még viccelődött is, tök fesztelen volt az egész. A régi dokimat is szerettem, de ő nem volt ennyire összeszedett.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Azt én is szeretem az enyémben, hogy fel tudom hívni a mobilon, lehet kérdezni, ha bármi van, ad soron kívüli időpontot, és ha nem tudja felvenni, akkor is visszahív. Nagyon jó ezt tudni, én nagyon biztonságban érzem magam mellette.

Krikri, ezek szerint a dokid nem is csinálja meg a normál terhesgondozás keretein belül a 12. héten az ultrahangnál az alapos vizsgálatot? Meg a nyaki redő mérést és társait? Mert nekem az benne van a sima heti uh-ban, ezért mondja, hogy felesleges tovább menni, csak akkor, ha baj van, de akkor is újabb uh-ra és nem vérvételre.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Én megcsináltattam Nórinál a kombinált tesztet. Akkor ingyenes volt. 1:790-hez jött ki eredményként, jól rám ijesztettek vele, mert jobb eredmények szoktak kijönni az én koromban. Lehet, h az volt a gond, h az sztk-s nyaki redőt vették alapul (2,1 mm), másnap a dokim csak 1,9 mm-t mért. Elmentem genetikai uh-ra is, ahol a doki megnyugtatott, de azt a hetet senkinek sem kívánom. Most is javasolta a dokim (ő nagyon elővigyázatos fajta), már 10000 Ft a vizsgálat a kórházban. Nagyon gondolkodom rajta, hogy inkább köszönöm nem szeretném mégegyszer...
andi1982
 
 
 
 
 


Nekem azt mondta a doki hogy ő szerinte a korom (25eves) meg a alap dolgok, amiket mondanak p, hogy családban levő van e ....stb...akkor nem javasolja, de persze sok minden kiderül az uh...
Vikivel egyet értek!!!!nekem 75% mondott és a vv csak ezen a 75% emel!!!!

Én holnap megyek nagyon kiváncsi vagyok mekkora lesz a tarkoredő!!!Amint végeztem hívom kell a dokit ákos akkor közli hogy akkor most mi legyen!!!!
De szerintem minden rendben kész és nem kell integrepált teszt :wink:

Most kelltem de nem rég
:wink: Reggel kicsit rendbe tettem a papíron szekrényeket :wink: Kezdd megjönni a fęszek rakás!?!?! :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Viki: A kombinált teszt abból áll, hogy csinálnak egy alapos ultrahangot és megcsinálják a vérvizsgálatot. Speciális vizsgával rendelkező doki, magas felbontású uh készülékkel végzik a vizsgálatot. A 12. heti ultrahang nem maradhat el semmiképpen.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 



Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Igen, tudom. De a doki megcsinálja az uh-t a 12. héten. Arról volt csak szó, hogy a kiegészítő vérvételt megcsináltassam-e. Sok helyen így megy már. A kiegészítő vérvételnek, ami amúgy kb 10 ezer forint, semmi értelme - arra mondta. Sok helyen ezt így csinálják, ahol a doki amúgy tudja csinálni ezt az uh-t (mert van gyakorlata és megfelelő gépe a magánrendlőjében), hogy a laborba viszed az uh leletet, ahonnan kiírják az adatokat és csak leveszik a vért. Amúgy a rendelőben, ahova járok, ott lehet is csináltatni, tehát helyben le is vennék a vért hozzá. Azt mondta, hogy ha felmerülne a gyanú és szóba kerülne az amnió, akkor sem vérvételre, hanem egy másik megerősítő uh-ra küldene.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Jaj értem. Én a többi uh. is ott fogom csináltatni. A dokimnál nem volt olyan profi az ultrahang, nem is tudom, hogy van-e valamilyen vizsgája. Szerintem ő is inkább azt fogja javasolni, hogy a többi uh is itt csináltassam. A 18 heti genetikait mindenképp. Nem szeretném, ha megint jól megijesszenek a semmiért.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Sziasztok!

Velem minden rendben, azt leszámítva, hogy ez a meleg nagyon megvisel (bár szerintem mindenkit), és elértem a bűvös 8. hetet így előjöttek a tünetek is (konkrétan hányás formájában is), de valahogy túlélem.

Down kór teszt: a lányomnál integráltat csináltattam, most kombináltat fogok a dokim javaslatára. Sztem az életkor nem feltétlenül mérvadó ebben a témában (ok, a kor előrehaladtával bizonyos rizikó faktor emelkedik), de van olyan ismerősöm, aki 30 alatt szült, és a teljesen normálisan lefolyt terhességéből született egy down kóros baba. Szóval én mindenképpen csináltatok Nekem a dokim nézett tarkóredőt a lányomnál a magánrendelésen, de függetlenül ettől elküldött spec vizsgálatra is. Úgy tudom, hogy a 12. uh-t csak spec vizsgával rendelkező szakember végezheti. Most az Istenhegyire megyek, mert ott állítólag gyorsabban meg van az eredmény (konkrétan másfél órát mondtak). Nálam ez azért fontos, mert idén leszek 35 és gondolom ha nem lesz jó az eredmény, akkor továbblépünk egyel (remélhetőleg jó lesz).
csutak27
 
 


Krikri, valóban eléggé megnyugtató és határozott fellépésű az orvos.
Nekem is az orvosom csinálja a 12. heti uh-t, és utána megyek a vérvételre a laborba. Gondolkodom, hogy a 18. heti uh-ra én is elmegyek az Istenhegyire.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Csutak: na még lehet, hogy találkozunk Kb. egy idősek lehetünk. Csak még nem kértem időpontot. Igen az idősebbeknél nagyobb a kockázat a down-ra, de sokkal több fiatalnak születik, pont azért mert "Mivel a 35 év alatti korosztály számára ezt a vizsgálatot rutinszerűen nem végzik el, a Down-kóros gyerekek döntő többségét a fiatalabb kismamák szülik."

Az eredmény 1-1,5 óra alatt megvan az Istenhegyiben.

Lehet, hogy pénzkidobás, de én ezt a pénzt szívesen dobom ki. Sőt remélem nem lesz semmi gond és tök feleslegesen elszórunk ennyi pénzt. :) Ha nem lett volna Ábellel ez az incidens, akkor lehet, hogy én sem csináltatnám meg, de így mindenképp.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Lányok, én a kiegészítő vérvételre mondom, hogy pénzkidobás! Én azt hittem, hogy mindenki dokija megcsinálja az uh-t ami kell hozzá.

Amúgy meg a kombinált teszt végeredményében nagyon számít az életkor, mert a kombinált teszt az konkrétan az, hogy fognak egy számítógépet, beütik a nyaki redő méretét, az életkort és azt a nemtudom hány vérvétel értéket, az egészet súlyozzák a megfelelő számokkal (amiből az életkor és a nyaki redő együtt kb 90% súlyú), és kijön egy végső valószínűség. Legalábbis nekem így magyarázták.

Csak mert olyan félreérthető így, én nem azt mondom, hogy pazarlás, ha valaki elmegy genetikai vizsgálatra... Én is természetesen bármit megtennék. Csak akkor ezek szerint szerencsés vagyok, vagy szerencsések azok, akik olyan rendelésre járnak, ahol ezt meg tudják nézni és nem kell máshova menni.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Hali,

húh, mostmár kezd elszakadni a cérna :)

Krikri,
nagyon örülök, hogy bejött az új doki :) Magánrendelésén voltál?

Annyira belezavarodtam a kombinált-integrált cuccba, ahogy olvastalak titeket, hogy már azt se tudom, Emesével mi volt. Mondjuk vele az első 6 hónapot még Belgiumban csináltam, de asszem ott van egy alapos uh, meg egy vérvétel, és ennyi. Vagy vérvétel nincs is? Nem, az nem volt! Vérvétel nem. Asszem azért haza kellett jönnöm.
Na mindegy, amit a dokim mond, az lesz. :)

Jaj, legyen már hidegebb!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


végre úgy tűnik elmúlt a fejfájásom (kopp-kopp) csak most meg aludnék, mert az elmúlt 4 napban ez nem sikerült, na mindegy ma est is pótolom, ez a mai nap sem tart örökké...
csutak27
 
 


Én meg most napok óta először tök jól vagyok, hazafele bevásároltam és itthon rendbe tettem a konyhát, mindjárt megyek lábat gyantázni, próbálom kihasználni, hogy képes vagyok rá. A hétvégén is volt egy ilyen hullám, meg is lovagoltam :)

Csajok nektek hogy van a pocakotok? Nekem durván elkezdett nőni, már nagyon látszik! Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar látszani fog.

Ki mikor megy következő uh-ra?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Én kedden este megyek uh-ra, már annyira várom! remélem ő is sokat nőtt!

Azt olvastam, h a 9-10. hét környékén már akkora a méh, mint egy sárgadinnye. Általában a keskenyebb csípőjűeknél domborodik előbb a pocak.
andi1982
 
 
 
 
 


A kedd este már mindjárt itt van! Mennyi idős leszel akkor?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Jó reggelt, én már 5 óta fent vagyok :wink: Nem bírtam aludni ma megyek a genetikai uh ra :lol: 8:45 re :lol:
Nekem elkészült az első poci fotó ha haza értem felteszem meg mutizni :lol: :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Jó reggelt!

Borzasztóan aludtam, fél öttől csak forgolódtam, meg hallgattam, hogy elindul az élet.

Noci: Gondolok majd rád! Jó nézelődést! :) Biztos fog majd integetni nektek! ;)

Viki: Sikerült meglovagolni a hullámot?:) jó lenne nekem is egy ilyen hullám. annak ellenére, hogy rosszul nem vagyok a fáradtságtól szinte semmire nem vagyok képes. Tegnap már a férjem is megjegyezte, hogy egy kicsit rendbe kéne tenni a lakást. Az én hasam is látszik már. :)

A védőnőt ma hívom fel. A kombinált tesztre tegnap akartam bejelentkezni. A doki azt mondta 13.-ára kérjek időpontot, a bp-i rendelőjében végzik majd. Erre a csaj közölte, hogy pont azon a héten nincs a doki. Úgyhogy ma hívhatom fel az orvosomat is, hogy akkor mikor menjek. Kalkulátorral számolva talán a 20 lesz a nyerő, de biztos, ami biztos felhívom. Kezdem kicsit unni, hogy semmi nem jön össze zökkenőmentesen. Bár a péntek 13-at nem bánom annyira.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Noci, várunk :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Hát lányok, így a 3.-nál már nekem is hamar látszik, pedig csak most léptem a 10. hétbe! Tényleg retentően előredomborodik a hasam:). Olyan ruhám meg nincs, ami nagyon takarná, de nem is szándékozom nagyon bő ruhákban járni ezentúl sem. Legalább átadják majd a helyet a villamoson:).

Én már a hétvégét tervezem, megint strandolni fogunk!

Nóci, majd kérjük a képet!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!!!Végeztünk ismét aludt a drága :wink:
Minden rendben :wink:
1.2mm tarkóredő
Ha tippelni kellene: kislány
Picit meglepődtünk :oops: :? Majd kiderül !
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Na a dokihoz meg a kombinált tesztre bejelentkeztem. A védőnő meg visszahív. Juppííí! Ettől a telefonálgatástól már kivagyok, még véletlenül sem veszik fel csak az ötödik hívásra.

Oui: Merre fogtok strandolni? Te is bemerészkedsz a vízbe?

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Noci! Jaj de jó!!! A kis álomszuszék! 1,2 az tökéletes! De irigykedek, én majd csak 20-én megyek. Nagy félelmem ez a tarkóredő.
Kislány? Mire vágytok? Vagy elsőre mindegy?

A doki azt mondta, hogy ezen az ultrahangon nekünk is megmondják még a nemét is. Kíváncsi leszek. Egy hajszállal de most elmozdult a mérleg nyelve, hogy lehet, hogy jó lenne egy kislány is. Unokahúgaimnak vásárolgattam hétvégén kisruhákat, majd elolvadtam tőlük. De még egy gézengúz kisfiút sem adnék vissza. :)

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Krikri, lányoknak sokkal szebb ruhák vannak! Dehát nem ez a fő szempont, gondolom:). Én sosem voltam az a nagy babázós gyerekként, most kiélhetném nem létező vágyaimat.
Nagylányom rövid bubihajat kért, őt még fésülni sem kell!:)

Strand: múlt héten Dunaharasztiban voltunk, ott nem mentem be a bányatóba, csak térdig, és locsolgattam magam.
A csillaghegyin a mini termálba bementem pár percre, de jól bírtam, nem kaptam el semmit:O. Inkább ez utóbbi a fő szempont.
A tengerbe 2 hét múlva tuti bemegyek, nem fogok 1 hetet kibírni csak a parton!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Ja, a hétvégén pedig a munkahelyem strandjára megyünk itt helyben, mert az nekem nem kerül sokba, és ráadásul nagyon jó! Tavaly még egyedül is mentem a 2 kicsivel, rettentő mód élvezték.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui: Jaj persze, hogy nem azért szeretnék lányt, hogy öltöztethessem. Arra elég lenne egy Barbie baba is. :) Csak jó lenne kipróbálni milyen az élet egy lánnyal, annyira nem tudom elképzelni. De persze teljesen mindegy, csak minden rendben legyen.

Én is úgy tudom, hogy a természetes vizekbe szabad, főleg tengerbe. Biztos jó lesz elmerülni, lazítani, a tengervíznek meg amúgy is sók jó hatása van. Mi még azt sem tudjuk hova megyünk nyaralni. Az ausztriai hegyekben sok jó gyerekbarát hely van, arra felé nézelődünk.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Viki!
Kedden elméletileg 10+3 lesz a babuci. Úgy érzem ő jól van. :)
Bár elmondhatnám ezt magamról is! De már csak pár hét!
andi1982
 
 
 
 
 


Noci, jó de jó, hogy minden okés! Biztos ebben a melegben úgy gondolta, hogy sziesztázik picikét:)

Én is nézegettem tegnap strandokat, csak a lányok kedvéért. A férjemmel egyikünk sem igazán vizilény. Felvetettem a férjnek, hogy elmehetnénk. Háát nem igazán mondhatom, hogy tapsikolt örömében:)

Oui, a Csillaghegyi strandon mennyire vannak árnyékos részek?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Füles: van árnyékos rész, sok nagy fa, és ahogy megy az árnyék, te is tudsz vele menni, de nem is nagyon kell. Jó az a strand, mert a kismedence teljesen külön szinten van (hegyoldalban van a strand), szép a fű, és tényleg tiszta a víz. És: tömeg sem volt!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Hát Lányok, én elég csajosan öltözködöm, mondhatni olyan "tipikusan", bírom a csillogósat, a rózsaszínt, néha a csicsásat, de én öltözködés szempontjából fiút szeretnék, azt olyan igazán vagányul fel lehet öltöztetni, hogy csak na. :lol:

Pótfiamnak is van pár ruhája, amit imádok, szerintem főleg kicsin nagyon cukin tudnak kinézni.

Mindig is nagyon szerettem amúgy a baba ruhákat, de nemrég először voltam úgy vásárolni, hogy terhes vagyok és csak álltam előttük és mosolyogtam :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok Lányok! Egy kis segítséget kérnék....van itt kismama aki epeköves? Lehet bevenni nospát? Vagy esetleg volt valaki akinek volt terhesség alatt epegörcse? Mit csináltatok? Sajnos két órája nem múlik el.... :cry: :cry:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana!

Megnéztem több orvosi oldalt és a No-spa-t elméletileg lehet szedni, de ha nem vagy biztos benne hívd fel a nőgyógyászt vagy a háziorvost. Többet árt, ha szenvedsz.
andi1982
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: