Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm! Amint lehet (kapok) kipróbálom, mert sajnos még minidg fáj ..mintha satuban lenne a fejem :?

Részvétem a hányingerért és hányásért, én csak émelyegni szoktam, az is elég kellemetlen tud lenni, de még az állandó hányinger :(

Várom, hogy már érjen haza a férjem, valamint hogy este legyen és Megasztár, holnap pedig XFaktor...ott legalább ki tudok kapcsolódni...Igazából egyik műsor sem tetszik (utóbbi jobban, mint a mega), nem is szurkolok senkinek, viszont egy könnyű műfaj, inkább ilyet nézek, mint valami filmet. :roll:
20140901114303
 
 


Lányok! Nekem valami nyugtatóra lenne szükségem, ami egy kicsit kikapcsol, segít a pihenésben, és nem árt a babának!!!!
Tudtok valamit???? Köszi!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Klarissza, remelem a nevvalasztasom nem önmagat beteljesitö joslat lesz ;) Mindenestre nem irigyellek ...

Azt hogy csinaljatok, hogy mar latszik valami annak ellenere, hogy emelyegtek stb. En 177-8 cmvagyok es 63 kg, ami a normalis BMI index viszonylak alacsony hatara ... de fogytam 2 kg-t es ha igy megy tovabb, akkor többet is fogok, arrol szol az eges nap, hogy mit egyek, mit ne ... az elejen azt gondoltam, hogy majd utana olvasok, hogy a kismamaknak hogyan kell etkezni, de most mar odaig jutottam, hogy örülök, ha barmit le tudok eröltetni a torkomon ... :(

Gydavid, szerintem a homeopatias szerek között nezz körül, mert azok nagyresze szedhetö kisbaba mellett is!
rokakoma2
 
 
 

 
 

Rókakoma, ne aggódj, nekem eddig egyik terhességem sem látszott jó darabig, és fogytam is az elején. Most is fogytam, de csak keveset, és a hasam igenis nő :lol: Véééégre! Meg hát mindne terhességnél gyorsabban nő a has, szóval oké, hogy Neked még nem látszik semmi, de itt sokunknak a negyedik, vagy többedik terhessége, úgy más :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Tudja valaki, hogy a MGB6-ból mennyit lehet szedni?

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Rokakoma, Panndinak igaza van, az elsőnél én 4 kg-ot fogtam úgy, hogy nem volt egyáltalán hányingerem, bármit meg tudtam enni, és zabáltan is rendesen...és a hasam is csak az 5. hóban kezdett látszani..Lesz ez még másképp is :wink:

Gydavid, én az előző terhességeknél, 6. hónaptól 3*2 -t szedtem, mert nagyon keményedett a hasam... Valami gond van? Ha jól értem, idegeskedsz és fáj a hasad :?:
20140901114303
 
 


brunhild! köszi szépen. szerencsére a hasam nem fáj, csak borzasztó ideges vagyok.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


mindenki nyugodjon meg, és gyógyulgasson! :)
sajna gyógyszerben nem tudok segíteni, sosem szedtem gyógyszert, csak ha nagyon muszáj, babóca óta meg egyáltalán nem. Szerencsére e migrénjeim eddig hétvégére estek, így ki tudtam feküdni. :) a munkahelyemen azért ez fura lenne. :)
nekem elsõ baba, és nõ a pocim. Mondjuk olyan a testalkatom, hogy mindig is úszógumira híztam, ezért általában próbálok behúzott hassal járni. :) most viszont ez nem megy, nem tudom behúzni, mert olyan fura érzés.
rokakoma nekem sincs étvágyam. Hányni még nem hánytam, de egész nap azt játszom, hogy megkívánok valamit, de mire megvenném, vagy megcsinálnám, már nem kell, és felfordul a hasam tõle. :) lehet egy boltban kéne ülnöm egész nap, megoldódna a probléma. :) ma pl pannónia sajtot és tejbegrízt ennék felváltva. :)
linácska hogy áll a táblázat? nem nyaggatni akarlak, ha nincs idõd, megértem, csak olyan jó látni a nevem mellett azt, hogy mennyi idõs :)

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


sziasztok!
Ma mentem a dokihoz, aki nem ért oda.
A nővérke szerencsére adott beutalót UH-ra.
mérés szerint CRL 10mm és 7+2
A nővérke az mondta hogy 2-3 hét múlva menjek vissza.
Éhgyomorra és akkor kapok beutalót az egyéb vizsgálatokra.
K

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


ja és voltam a védőnőnél is

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


hopihe,
nem zargatsz, mindjárt felteszem a táblicskut :lol: Vagyis inkább majd ha ettem, és elnyugodtak a gyerekek, mert már vagy ötször feltettem, de még mindig van, hogy összekeverem a lépéseket, hogy hogy lesz az excelből feltölthető képfile :lol:

klarissza,
én úgy vagyok vele, ha ez a szabály, akkor ez a szabály. Mondjuk Levinél nem volt velem a párom, de annyi apuka között ki látja, hogy egyel kevesebb van :lol: A lényeg, hogy a kiskönyvben meglegyen a pecsét :lol:

Én ma voltam Pesten vérvételen. Most csak pajzsmirigy értékeket néztek, betöltött 13. héten meg megyek cukorterhelésre.

gydavid,
mi a gond?

Na nekem meg semmi tünetem nincs, se émelygés, se semmi, remélem azért növöget a kisbabóca. Viszont megint összeszedtem valami nyavalyát, én nem értem, ha terhes vagyok, ezzel állandóan küzdök. Csak hogy oldjam meg az utrogestant a Canestennel együtt??? Gondoltam, hogy 8 körül utró, 10 körül canesten, reggel utró. Szerintetek jó lesz így?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska! köszi a kérdést!Hát ami a legjobban aggaszt, az az anyucikám!!Annyira bánt, hogy ilyen ellenséges velem. Igaz, hogy a gyerekeimet maximálisan rendezi, csak azt nem veszi észre , hogy nekem mekkora szükségem lenne rá.Rettegek, hogy mi lesz ha megtudja, hogy terhes vagyok.
És hát említettem, hogy kocsmánk van, ahol én azért még állandóan dolgozok Sok a gond a pénztelen hülye vendégekkel, az alkalmazott iszik,a szemembe hazudik. Szóval van bőven.
Most éppen a párom elment a gyerekekért, és 3órája ül egy dugóban. tiszta ideg meg én is! bocsi a kiborulásért..

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


rokakoma2, anabique!
Ti kinél fogtok szülni a SZT Imrében? Szülésznőt is választotok?

A táblázathoz: Budapesten lakunk, vágyám még egy kislány.
K

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


linacska:
Bátonyterenyén lakom és Salgótarjánban fogok szülni.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


bkrisztike: én szeretnék az Szent Imrében szülni, Rokakoma Auszriában lakik. :) Dr. Barna Péter elvileg a nõgyógyászom, de mindig rengetegen vannak Nála, és elég lehetetlen idõpontot kapni.
szülésznõben még nem gondolkoztam. Megvároma szerdai UH-t, majd utána remélem :)

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


Bkrisztike, Hopihe,én a Szt. Imrében egy orvost ismerek, vele kellett volna szülnöm a 2. fiamat, mindenkinek csak ajánlani tudom: Dr. Balogh Tibor. Van egy magánrendelője a Móricz Zs. környékén, én oda jártam.
20140901114303
 
 


sziasztok!
Én a kislányomat is a SZT Imrében szültem. Dr. Urbán Mártánál, nála szeretném a 2. gyermekemet is.
Választott szülésznőm Váradi Sándorné Ica volt.

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Kép

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Gydavid
És nem tudod elmondani ezt anyukádnak?
Nyugató szedése helyett nem lenne érdemesebb inkább megbeszélni a problémáitokat?
Szoktatok együtt lenni? Valamit csinálni? (pl: sütés-főzés)... aközben nagyon jókat lehet beszélgetni...
Csak őszintén, nem támadóan, nem indulatosan...

Kocsma :cry:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


mrsleo! Sajnos semmit nem csinálunk együtt. Nem érdekli ami velem történik, kizárólag a gyerekekkel kapcsolatban beszélünk, de szinte azis felesleges, mert bármit mondok borzasztó ellenséges. Igazából ez azért készít ki teljesen, mert aug 18-ig szinte össze voltunk nőve,naponta többször telefonáltunk. Az apámmal azóta nem is találkoztam,nem is beszéltem. Ők úgyérzik, hogy én bántottam meg őket, énpedig fordítva. Most már a kisfiamtól úgyis megtudják a kistesót, én már nemsokat veszíthetek, csak a gyerekeim sínylik meg,ha megint velüksem állnak szóba. Szomorú, de ez van. Azért nagyon köszi!

3óra után jön hozzánk a mikulás!!!!!!Alíg várom, hogy a kisfiam hogyan fogadja?
Nálatok hogy zajlik?/mindenkire gondolok/

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


sziasztok!

gydavid: Megjött a Mikulás? :)
Kép
hopihe79
Budapest
 
 


Gydavid,
Ha fontos nektek, mármint midkettőtöknek, akkor biztos meg fogjátok tudni oldani. De ha csak egyikőtök akarja rendbe rakni a dolgokat, az valószínűleg kevés lesz. Nyilván könnyű kívülállóként okosakat mondani, de próbáljatok túllépni azon, hogy ki volt a hibás, próbáljatok meg beszélni a dolgokról, és legfőképp próbáljatok pozitívan állni egymáshoz.

Más: nálunk 3 napja tart a Mikulás, szerencsére gyerekek még nem unják. :) Pénteken munkahelyi mikiünnepségen voltunk, ugrálóvárral, gyerekkoncerttel, meg minden ilyesmivel, tegnap négyesben ünnepeltünk, ma pedig a nagyik és dédik jöttek át. Holnap meg ovis Mikulás lesz. :)

anabique
Budapest
 
 


köszönök minden jótanácsot!
Igen megjött a mikulás! Csilingelő szánkon! A Dávidka nagyon örült neki. Behívta, leültette, és elmondta a verset.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Sziasztok!

Ha nem veszitek tolakodásnak, csatlakoznék hozzátok.
Szekszárdon élek, férjemmel, és 4 éves kisfiunkkal. Most várjuk a kistesót, aki július 5-én érkezik elvileg.
Visszaolvastalak titeket, és mindenkinek problémamentes babavárást kívánok.

üdv: Netty
netty81
Szekszárd
 
 


Üdv Netty!!!!!!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Szia Netty!

Nálunk is járt ma este a mikulás.a nagyok vigyorogtak,mint a tejbetök,Bettim meg volt szeppenve,a sarokból szemezett vele,de a végén küldött neki puszit!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!

Üdv Netty!!!

Csak egy gyors kérdés: létezik, hogy a reggeli rosszullét csak most, a 9. hét küszöbén jelentkezik? Nálam ilyen egy terhességnél sem volt.
És most nem tudom mi van, mert tegnap Lili hányt egyszer, de ennyi volt (nála ez nem ritka dolog), én viszont 3 napja émelygek. Enni is alig birok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Üdv. Netty!

Sziasztok!

Nálunk is megvolt a mikulásozás, de Mikulás nélkül, csak ajándékok, nagyon örültek nekik. Miki ma megy oviba megy suliba.

Linácska, biztos van ilyen, én azt olvastam valahol, hogy a 7. hét után jelentkezik a rosszulét..és ezt alá tudom írni :( Pár napja engem is utolért a folyamatos fáradság, álmosság, alig élek, és rosszul is vagyok majdnem egész nap. Nincs hányingerem, csak nagyon émelygek, rosszul vagyok...és az a rossz benne, hogy emiatt nem nagyon tudok kajára gondolni, viszont ugyanakkor éhes vagyok, és ha eszem, utána jobb a helyzet.. Egyiknél sem voltam így, max. picit émelyegtem az elején, de 5 percekre és kész... Nekem is új ez a helyzet, és zavar is, mert lenne egy csomó dolgom, plusz a 3 gyermek :? Egyetlen vigaszom-reményem, hogy talán azért van mindez, mert kislány lesz :lol: , de persze az is lehet, hogy csak azért..mert már nem vagyok 20 éves, és nem is első gyerek... :roll:
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Szia Netty!
nekem meg mostanában szinte nincsen semmi bajom, kezdek is aggódni miatta.
mondjuk az nálam is úgy van, hogy amikor éhes vagyok, akkor émelygek, és nem kívánok semmit, de ennem kell, mert utána jobb lesz. már csak 2 nap az UH-ig! :)

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kicsit sűrű volt a hétvége, de már vagyok :)

Igyekszem visszaolvansi.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Üdv Netty!

Nekem a fent leírt tünetek vannak már jó ideje, és nagyon szenvedek tőlük. Gyakorlatilag nonstop hányinger, ami evés és alvás ideje alatt jobb egyedül (de evés előtt-után a legrosszabb), plusz az ólmos fáradtság már este 7-8 körül. Nálam mindhárom terhességnél az 5. hét körül kezdődtek a tünetek, de most a legrosszabb. Én nem igazán hiszek abban, hogy ehhez köze lehet a baba nemének, ismerek jópár lányos és fiús anyukát is, akinek ugyanúgy hányingere volt. Azt olvastam valahol, hogy ezt a terhességi hormon okozza. Nem igazán tudom, csak gondolom, hogy az, hogy kinél korábban, kinél később jelentkezik, kinél meg egyáltalán nem, az mind normális, végülis különbözőek vagyunk. :) Szóval kitartást mindenkinek!

Nálunk tegnap nagy Mikulásozás volt sok rokonnal, és estére úgy elfáradtam, és annyira borzasztóan éreztem magam, hogy már csak fekve nem éreztem, hogy rohannom kell öklendezni. És még csak most jön a Karácsony... :shock:

anabique
Budapest
 
 


Anabique, együttérzek veled, bár nálam nem ennyire rossz a helyzet..
Én sem hiszem, hogy bárminek köze lenne a baba neméhez :D (has formája, hányinger stb), mindenki másképp éli meg, és szerintem rengeteg tényező közrejátszik..de azért jó, hogy van amire fogni :lol: És azt sem hiszem igazából, hogy 3 fiú után, most lány lesz...de februárig lehet álmodozni :wink:
20140901114303
 
 


Szerintetek lehet valami köze az elevitnek a hányingerhez? Ha reggel veszem be, akkor sokkal rosszabb. Vagy csak pszihés? :)

anabique: a karácsonytól én is félek, elvileg vendégek jönnek hozzánk is, ráadásul január 8án leszek 12 hetes terhes, addig nem is nagyon mandanánk el. Lehet, ez annyira nem lesz így kivitelezhetõ :)
hopihe79
Budapest
 
 


Brunhild, miért februárig? Gondolod, akkor már megmutatja magát...? :)

Hopihe, lehet!!! Én azért hagytam abba az Elevit szedését anno, mert pocsékul voltam tőle. Hát, én dec 24-én leszek 12 hetes, de kétlem, hogy addig tudtuk volna titkolni, ha akartuk volna. Anyukám már tegnap kiszúrta, hogy látszik a pocim...

anabique
Budapest
 
 


Tegnap este én is ezen röhögtem el magam, hogy az Elevit dobozára az van ráírva, hogy enyhíti a hányingert és a rosszullétet..én is mintha rosszabbul lennék, miután beveszem, úgyhogy most már nem veszem be reggel, hanem később, valamikor a délelőtt folyamán...

Februárban már elvileg egy 3d-s uh-on látni lehet :)

Én is szerettem volna kivárni a 12. hetet, de egyrészt egyre szarabbul vagyok, és mindenki érdeklődik, hogy mi a bajom..és a nagy fiam is kérdezte már, hogy mi van, mitől vagyok beteg?... úgyhogy én most úgy vagyok vele, hogy legalább a szerdai uh-ig maradjon titokban, lássuk mit mondd a doki..ha minden rendben, szerintem hamarosan a gyerekeknek is el kell mondani, ők pedig mindenkinek el fogják mesélni.. :roll:
20140901114303
 
 


Brunhild,
Panna nekünk egészen a terhesség végéig nem mutatta meg magát, és addig is inkább fiúnak nézték uh-n, mint lánynak, pedig volt 4d-s uh is! Ha van olyan huncut, hogy nem megfelelően fordul, akkor annyi! :) Bár valszeg azért ez a ritkább. :) Mindenesetre én már nem veszek semmit készpénznek.

anabique
Budapest
 
 


Anabique, igen, ilyen is lehet, de nálunk eddig egyik sem volt szégyenlős, amint lehetett egyből megmutatta, milye van :D , úgyhogy reménykedek... (mármint hogy látszik majd a neme) :wink:
20140901114303
 
 


Tőlem ma is megkérdezte valaki, hogy kismama vagyok-e :lol: Véééégre :)

Tegnap reggel megint barnás folyásra ébredtem, szerencsére el is múlt. Remélem már nem lesz többet. Még másfél hét a dokiig...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok! Szia Netty!

Irigyellek titeket a Mikulasozasert ... mi ma reggel teljesen elfelejtettünk, bar tegnap volt egy kis elöünneples, mert itt volt a csaladom es a kishugomnak "jart" :) Egyebkent nagyon erdekes volt a hetvege, a szüleim es mind a 3 hugom itt volt, ugyhogy kicsit feltem, hogy ennyi szem elött hogyan tudjuk titokban tartani, de azt hiszem nem sejtenek semmit. Tegnap estefele igaz rosszul voltam, de azt mondtam, hogy a szokasos migrenem, ami eleg hihetönek tünt, mert apukamnak delelött volt es mi mindig egymast követjük ebben ;)

Viszont ma reggel megint nagyon rossz elmenyem volt. Jöttem be az egyetemre es nem birtam ki addig, az utcan kijött a Turo Rudi, ami leeröltettem a torkomon :( de utana legalabb mar jo volt! Erzem, hogy naprol napra fogyok a hanyinger miatt :S
Szoval mindenkivel nagyon együtterzek es drukkolok, hogy a 12 hetig tartson csak!!!

Azt hiszem, hogy lehet, hogy hamarosan eszreveszik az egyetemen, mert sokkal gyengebb vagyok es ez a fuvolazasnal nagyon hallattszik. Csak azt nem tudom, hogy hogyan döntsek. Megcsinaljam meg a következö felevet juniusig, vagy ne? Nektek mikortol voltak legzesi nehezsegeitek? Voltak egyaltalan? Nem nagyon tudnak az orvosok semmit mondani arra, hogy meddig tudok fuvolazni. Szerintetek kitöl tudnek utana kerdezni?

Hopihe, most mar lassan orakban szamolhastz ... :)
rokakoma2
 
 
 


Na én azt hiszem nálam ez inkább vírus. Lili tegnap hányt, már a férjem is érzi, Levi se eszik...csak a baba ne érezzen meg belőle semmit!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


rokakoma: türelmetlen lennék? :) egyébként már azon is gondolkoztam, hogy felhívom a recepciósukat, nem mehetnék-e mégis inkább ma? :)

azt mondják, az elsõ harmad, meg az utolsó a nehéz, a másodikban pedig energiától duzzadóak és aktívak leszünk. :) bár tapasztalatom nincs még, de remélem így lesz.
szerintem a dokik is azért nem tudnak mondani errõl semmit, mert mindenkinél teljesen más, az eleje, a közepe és a vége is.

linacska: hátha Te nem kapod el. lázzal nem jár, ugye?

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


Linacska, :(
Remélem, hamar kilábaltok belőle!

Rokakoma, :( Őszinte részvétem a túrórudis eset miatt.

Panndi, gondolom neked még stresszesebb minden apró jel, mint egy "átlagos" kismamának. Drukkolok, hogy ezúttal minden a legnagyobb rendben menjen!

Hopihe, már csak 1 és háromnegyed nap az uh-ig!!! :)

anabique
Budapest
 
 


anabique: :) köszi, de este 6ra megyek. szóval még 2 nap, 2 óra és 11 perc :) már csak 10 :D :D :D
hopihe79
Budapest
 
 


hópihe :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kép

Kép


Baby Leo :lol: :lol: :lol: :lol:

Tökéletes bébi (ezt tudtam eddig is :wink: )

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Netty
Boldog babavárást!

Linácska
Rosszullét bármikor jelentkezhet...
Van most valami hányós, hasfájós vírus... :cry:

Hopihe
Én szedem az Elevitet... és semmi bajom...

Baba neme 3D-s UH-n is csak akkor látszik, ha a baba úgy akarja... sokszor a kistörpék mindent megtesznek, hogy semmit se lehessen látni... :wink:
Olyan murisak tudnak lenni UH-n :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rokakoma
Orvosokban az a baj, hogy a fuvolázáshoz nem értenek :oops: :wink:
Általában a 3. harmadban szokott jelentkezni légszomj, az is inkább a 8-9. hónapban... amikor a méh a hasi szerveket, a rekeszizmot már eléggé feltolja...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Linácska, Rokakoma :( Kitartást....

MrsLeo: Nagyon jó! Már egészen emberformája van! :D Azért te sem bírtad ki a 12. hétig :wink: Hátha én is ilyen klassz képet kapok szerdán :roll: :roll: :roll: :lol:
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Hát nem semmi megint mennyit írtatok! :) :) De örülök, hogy mindenkivel nagyjából minden rendben!

Üdv az újaknak!

Linácska
Nagyon remélem, hogy nem leszel beteg, vigyázz magadra!!!!

Brunhild
Örülök, hogy jól vagy, és nem lett baj!!

Panndi
De jó, már így látszódik?? Vigyázz magadra! Biztos nagyon megijedtél a barnázástól. Nem kapsz progeszteront?

Anabique
Már Neked is látszódik??? Nem semmi! Én magamon nem nagyon látom, illetve úgy érzem, csak bemagyarázom. De ruhában semmi. MOndjuk a kollégák még nem tudják, ezért nem is bánom. De azért klassz lehet, ha már látszódik! :)

Leo
De jó kis képed van!!!! Én is voltam pont 8+0 napon, de nem adtak képet... :(


Hópihe
Én teljesen megértelek! :) Gondolok Rád holnap!

Róka
Akkor hála Istennek a Te babád is jól van!


Lányok! Nagyon sajnálom, hogy többen hányingerrel küszködtök! Nem bosszantásul, de nekem egyáltalán nem volt még émelygésem sem, csak annyi, hogy néha nagyon éhes leszek, de semmit se kívánok, de volt olyan nap, hogy még inni se volt kedvem, pedig szomjas voltam. Nagy ritkán szédülök egy pillanatig. És néha azért megnyugtató lenne egy kis hányinger... Meg esténként nagyon nehéz a gyomrom, mintha kövek lennének benne :)
A fáradtság viszont durva nálam is, nyolc körül már ájulnék az ágyba.

Lányok! Drukkoljatok holnapra, megyek du. dokihoz, és azért izgulok...

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Mrsleó!

De szép!!!!
Remélem szombaton én is ilyen szép uh-os képpel jövök majd haza.Elevit után nekem is szokot hányingerem lenni,de csak ritkán.
Ma elmondtam a gyerekeknek hogy újabb kistesó jön.nem tudtunk tovább várni,Bence is megkérdezte ma ,hogy terhes vagyok-e,mert akkora a hasam.

Sajnálom a rosszulléteket,bírjátok ki,nincs már sok :lol:

drukk holnapra a csajoknak!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: