Új privát üzeneted érkezett!

gratula kriszti!!

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Kriszti, gratula :)

fancsi: az ÁEK-ben nem lehet szülésznőt választani, én mondjuk nem is akartam, nekem a dokim kell :) Én ott szültem a lányokat, akikkel találkoztam szülésznőkkel, mind kedvesek és aranyosak voltak, de én a dokim nélkül meg lennék lőve...

Ma megyek 12. heti UH-ra, másfél órája ébren vagyok, nem bírok aludni :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok.

Lányok! Aki az ÁEK-ban fog szülni, tudna nekem orvost ajánlani? Az enyém sajnos "elhagyott". :( Már nem fogad kismamákat, nem végez terhesgondozást, így orvos nélkül maradtam.
Segítsetek!!

Köszönöm.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 

 
 

Panndi,nyugi minden OK lesz!Uhun láthatod,tudom a vérvétel eredménye fog csak megnyugtatni Téged,de most minden rendben lesz.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem jöttem, mert nagyon pipa voltam, egész nap csak bőgni tudtam volna.

Elmentem az ultrahangra. 10 perces periódusokra vannak felosztva a kismamik. 5-10 perces csúszással már szólítottak is. Bemegyünk a párommal, tök izgultam, reggel vagy 5-ször voltam wc-n az izgalomtól. Védőnős tájékoztatós papírom szerint 12. héten hüvelyi uh. Szól az orvos feküdjek fel. Azt sem tudtam vetkőzzek, honnan-merre vizsgál meg egyebek. Csak toljam le a nadrágom eddig, hasi uh. Gondoltam ok. Nekiáll, b....a meg, hogy semmit az ég világon nem láttam. Ő nézte a monitort, és diktált az asszisztensnek. Semmit nem láttam a manóból. nem fordította felém a monitort. Nem vágtam közbe, mert diktált. Gerincoszlop szépen rendben, orrcsont látszik, végtagok...számol... mind a 4 megvan, ez-az amaz rendben, szívhangot felhangosította, nagyon mozgott a baba (párom elmesélte) így igazán azt a nagy kalapálást nem tudtam kivenni, sok volt a sistergés. Majd végeztünk. Könyörögtem képért, vittem cd-t; dvd-t, és semmit nem kaptam. Nincs papír. Nem adnak képet, nem tud adni. Másodszor voltam a Klinikán és megint semmi. Elegem van belőlük. Megkaptam a leletet viszontlátásra. Kiülve, bőgve olvastam, hogy
crl: 59 mm,
Nt: norm 0.8 mm.
Életjelenség: Élő embrió.
Orrcsont ábrázólodik.
Singularis: X
Terhességi kor: 12+3 (ezt eddig is tudtam)

Ezután elmentem hogy kiállítsák a laborba a papíromat, onnan máshova ahol levették a vért és ennyi volt az egész 12 hetes vizsgálatom. Röpke másfél hónapot kell várnom arra, hogy a 18 hetes uh legyen. Most akkor ne legyek pipa? Este otthon fejtegettem, hogy az NT akkor a nyakiredő méretét jelenti, de hogy az érték megfelelő azt sem tudom. Gondolom a norm szó arra utal, hogy a normál tartományon belül van. Nekem ilyen eredmények, mint amiket kriszti írt sehol sem szerepelnek.

Szóval ez volt. Párom menet közben mesélte, hogy azért legalább ő mit látott. Azt mondta kalimpált össze-vissza, sokat mozgolódott, majd a végén hátat fordított.
(okos baba:)

A nő szerint, aki a vért levette, jövőhét vége fele megkapom sms-ben a kódot. Pénteken megy el a vér, így szerinte megjöhet az eredmény karácsonyig.

Január 3.-án megyek a saját dokimhoz, és akkor ezt azért elmesélem neki. Addig meg próbálok megnyugodni.
Én nem tudom más klinikákon hogyan van ez, de itt muszáj orvost és szülésznőt megfogadnom, mert ez a szalagmunka ami itt folyik ez felháborító.

Mérgemben elmentünk és megvettük a magzat szívhangfigyelőt. Egész este feküdtem, összekötöttük a laptoppal, hogy fel is vegyük egyből, de nem találtam meg szegénykémet. Azt hallottam hogy valami patak csordogál a hasamban, és mintha valaki nagyokat lubickolna:)) De azt az igazi kalapálást amolyan "lóvágtát" én nem tudtam kivenni. Pedig vagy másfél órán át kerestem.

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


sok sikert panndi!

milli!
nagyon sajnálom a tegnapi napodat!!!
a szívhangot meg próbáld a nunid felett kb olyan tájt ahol a
petefészkeid lehetnek...annál feljebb még úgy sincs,m eléggé pindurkák ilyenkor...
meg olyan zselével sokkal jobban hallani,amit a dokik kennek a hasadra,
ha tudsz vegyél ekg zselét,vagy valami hasonlót az nagyon jól vezeti a hangot...

Kép
Kép
csibe83
 
 


meg milli ha szeretnéd még 18. hét előtt látni pindurkád akkor neked is
ajánlom a G1intézet akcióját,tegnap linkeltem be az oldalt.
ezen az oldalon megtalálod.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Milli nyugodj meg, az adatok rendben vannak. Annyi a különbség a többiek eredményéhez képest, hogy nincs a papíron a fej, has körméret, illetve a combcsont mérete. Az sms-ben a többi adat biztosan benne lesz. Tarkóredő értéke normális, és van orrcsont is.

Tudom, hogy drága mulatság, de nem tudsz valami magán uh-ra elmenni?? Ott biztos megnyugtatnának.

Kriszti, ha Hajdú doktornő azt mondta, hogy minden ok, akkor nem kell, hogy aggódj. A legjobb orvos az országban a szakterületén.

Szemi gyakorlatilag a méhszájamat teljesen fedi a méhlepény, ezért kell a fekvés és a pihenés. (persze ha nem megy arrébb a végére, akkor be kell feküdni jó sokáig és császár lesz, de reménykedem, mert jó sok idő van még addig)

Nekem valószínűleg lesz választott szülésznőm is a dokim mellé. Elég gyatra élményeim vannak, így kell aki csak engem pesztrál majd.
kubi
 
 


Hello mindenkinek!

Régen nem jártam erre, sokat írtatok:).

Andrejja: gratulálok a nuncihoz!
Kriszti: örülök, hogy minden rendben ment, olyan megnyugtató tud lenni, egy ilyen vizsgálat. Kár, hogy Millinek nem ilyen jó ez az élmény, sajnálom, Milli.
Fancsi: üdv köztünk!

Voltunk uh-n, minden rendben, de a méhlepényem nekem is rálóg a méhszájra. Viszont nekem nem mondott az orvos semmit arról, hogy piheni kéne. Azt mondta, hogy még simán elcsúszhat róla, ahogy halad előre a terhesség, egyelőre nem kell foglalkozni vele.
Viszont azt mondta, hogy ő fiúra tippel:)))
Szóval azt a rózsaszín sávot a táblázatban át lehet sárgára változtatni Milli, ha ráérsz valamikor, mert a neme úgy látszik, hogy nálunk is kérdéses továbbra is.:) ennek egyébként nagyon örülök, mert van egy kis izgalom még, egy kis várakozás, hogy mégis ki lapul odabenn. Nekem egyébként is mindegy, hogy nuni vagy kuki. A kisfiúkat imádom, lányom meg még nincsen.
Mozgást még nem érzek, rosszullétek nagyjából elmúltak.
Ennyi mára.

Mindenkinek további szép napot!
pajo
 
 


Sziasztok!

Kicsi babánk 62 mm-es, egészséges, tökéletes kisbaba :lol: :lol: :lol:

A vérvétel nem izgat, engem az ultrahang izgatott, szóval megnyugodtam :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


szemi! drukk h megtalálja a védőnő!én tegnap is megtaláltam:)

andrejja! kicsit most elszomorodtam...h keveset fogunk belőle csak nagyon látni mi is...mert én most 23.megyek 4Dre.:(nem baj...de legalább jól átnézik!nagyon édi a drágátok,és gratulálok a kislányhoz!!!

kriszti! gratulálok!!!!!szép eredmények!

panndi! nagy nagy drukk mára!!!

milli! nekem talán még eddig sem tartott kb 2 perc volt az egész annyi h én láthattam. nekem sem mértek semmi adatot,mint pl a krisztinek, combcsont,hastérfogat stb....pedig mind kéne!sajnálom h ilyen buzik voltak.... :evil: de örülök h minden rendben!
a szívhangot komolyan mondom közvetlen a szeméremdombod felett keresd!!!bugyi vonal alatt!annyira lent van,nekem kicsit balra.és néha emeld fel a uhu fej hol egyik hol másik részét,ne simuljon teljesen rá!remélem érthető!

pajo! örülök h minden ok!!!!

panndi! örülök h minden rendben és h megnyugodtál!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Panndi!
Gratulálok! :D

Itt ülök a kórházi ágyamon és várom, hogy elkészüljön a zárójelentésem és már itt se... :lol: :lol: :lol:
Ma elengedett a főorvos, azt mondta 1 napon már semmi nem múlik...hát nem ellenkeztem 8)
Mindenkinek köszönöm aki végigszurkolta velem ezt a 6 hetet!
Most végre elmegyek védőnőhöz is, és elkezdem élvezni a terhességemet :wink:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


gratula panndi az uhuhoz!

zsófi!
remélem minnél hamarabb elkészül a záród és mehetsz haza!!!

Kép
Kép
csibe83
 
 


Milli,

Nyugodj meg, en sem kaptam egyaltalan semmifele papirt a meretekrol a genetikai UH utan. Elmondtak, hogy minden rendben, orrcsont latszik, tarkoredo 1,7, vegtagok megvannak, mninden OK. Kesobb telefonon felhivott a doktorno, hogy 1:260 a Down kor es hogy ez az en koromban jo ertek, nem kell amnio. En pedig nem kattogok ezen tovabb, mert tudom, hogy a babaval minden rendben van. Neked is minden OK!!!

Azt persze megertem, hogy latni szeretted volna. Esetleg menjetek el egy 3D-re, ott biztosan szannak ratok idot!

Szivhangkutyu: en egesz lent talalom meg, hol erosebb, hol gyengebb, de hallom, bar nekem sem ment elsore. Ne probalkozz egyszerre par percnel tovabb, mert annyifele zajt fogsz hallani, hogy az mar zavaro.
Nekem volt egy csaszarom es kb a varrat felett szoktam megtalalni a szivhangot, mostanaban bal oldalon, de eloszor pl a jobb oldalon volt.
Van hozza zseled? Ha nincs, akkor babaolaj is jo, vagy vegso esetben kis viz. Meglesz az a szivhang, nyugalom!

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Milli,

Sajnos ez a különbség az állami kórház és a magánklinika között. Én az Istenhegyi Géndiagnosztikán voltam, és 30e ft-ba került, valamit muszáj nyújtani pluszban ezért az összegért, bár megmondom őszintén, nekem nem a kép meg a dvd volt a fontos, hanem hogy az ország legjobb (? vagyik egyik legjobb) genetikusa azt mondta a babámra, hogy tökéletes. Ezt meg kell fizetni. Ne mérgelődj, én mondjuk már (sajnos) nagyon ismerem az állami intézeteket, ott azon kell meglepődni, ha van UH-papír, stb. de mondjuk nem sznobságból mentem oda, hanem mert 1. 35 éves vagyok, 2. volt már egy vetélésem.

A 0.8 mm tarkóredő nagyon jó!! 3mm alatt kell lennie. Nekem 2.1 lett. És ez a legfontosabb adat! Remélem, ez megnyugtat.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Zsófi, de jó, hogy mehetsz haza! :) Dorina tudja, vagy meglepi leszel? :)

Én az ÁEK-en voltam genetikai UH-n, és ugyan nem kaptam paprt meg DVD-t (bár nem is kértem egyiket sem), de Bátorfi doktor vizsgált meg, nagyon alaposan. Miután mondtam neki, hogy az előző babánk hydropszos volt, mégegyszer megnézte mindenét, mindent elmagyarázott, kedves volt :) És ez is állami :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Csibe szuper a babakocsi, a hinta meg méginkább, én is beszerzek majd egyet. A két nagynál nem volt ilyen hintánk, de most nagyon megtetszett. A babakocsitok jó masszív, sokáig kényelmes lesz a manónak.

Kriszti gyönyörű az ágynemű, tetszik, hogy olyan szép visszafogott a színe. Sajnos én a fiam után mindent elajándékoztam, a szuper babakocsinkat, kiságyunkat, járókát...stb, azzal, hogy nálunk már nem kopogtat többé a gólya, aztán tessék..... :) Most vehetek mindent újra, mondjuk ez legyen a legnagyobb gondom a 9 hónap alatt. Szuper eredményeid lettek, remélem megnyugodtál. Meg tudnád adni Dr. Hajdú Krisztina elérhetőségét? Mennyi időre adnak időpontot?(1 hét, 2 hét?)

Andrejja gratula a kisasszonyhoz, nagyon édes.

Milli nem semmi dokihoz kerültél. :? Mibe került volna odafordítani feléd egy pillanatra a monitort?? Őrület...
A legeslegfontosabb, hogy minden okés a babával.

Pajo hány hetesen mondták, hogy lányt látnak a pocidban? Nálunk a 13.héten mondta a szonográfus, hogy szerinte lány, de még annyira picike volt, hogy nem tuti. Meg amúgy is azt mondják, hogy a fiú a biztosabb, a lány nem annyira. Mármint ha fiút látnak, az általában bejön, a lány nem mindig ennyire egyértelmű ilyen kicsi korban.

Panndi de jóóóóóóóóóóóó, örülök nagyon!!!!! :D :D :D

Zsófi , akkor legközelebb már otthonról írsz. Szuper!!!Gondolom örül a kislányod.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Elnézést a topik zavarásáért, 2gyermekem ruháit szeretném eladni. Egyenlőre csak újszülött és kis méreteim vannak, később lesznek nagyobb lány ruháim is. Ha valakit érdekel itt megtekinthető :
http://picasaweb.google.com/mormi0814/MEladoRuhak#
Személyesen Budapesten népstadionnál vehetők át, vagy postázom is.

Privit írjatok ha kell valami. Köszönöm.
További szép babavárást nektek és jó egészséget!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Milli,sajnálom a tegnapot,még jó,hogy a párod veled volt.Én az SZTK-ban nem bízom,voltak negatív élményeim,ezért mindent megpróbálok másként megoldani.

Panndi hatalmas gratula!

Zsófi már biztos otthon vagy,innentől tényleg élvezni fogod a terhességet.

Szemi
(13+4)

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


kisbarack01 írta:Meg tudnád adni Dr. Hajdú Krisztina elérhetőségét? Mennyi időre adnak időpontot?(1 hét, 2 hét?)


Én felhívtam az Istenhegyi recepcióját, és kifejezetten hozzá kértem időpontot 3 héttel korábban:

Istenhegyi Géndiagnosztikai, Nőgyógyászati és Családtervezési Centrum
1125 Budapest, Istenhegyi út 29-31.
Tel.: (+36 1) 201-2194
Tel.: (+36 1) 224-5442
Fax: (+36 1) 224-5445
E-mail: info@gendiagnosztika.hu

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Köszi Kriszti!!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack!

A 12. héten 4d uhun mondta a szonográfus, hogy tuti kislány. Én csodálkoztam is, hogy ilyen korán ennyire biztosan látja, ezt szóvá is tettem, mire mondta, hogy 15 éve csinálja, látott már egy pár babát, és a fiúknak ilyenkor már látszik a fütyi (beterpesztett többször is a kisbéka, és tényleg semmi nem volt a lába között, de engem akkor sem győzptt meg, még simán kinőhetett, vagy az is lehet, hogy nem látszott a felvételen rendesen. Most csak tipp volt a fiú, de valami tényleg volt a lába között, nem egyértelmű fütyi, de valamit én is láttam. Lehet, hogy csak a köldökzsinór, nem tudom, de nem is nagyon izgat. Így is, úgy is boldogok leszünk. Egyébként kisfiam topikjában volt két ikres anyuka. Egyiküknek két kisfiút mondtak az elején, majd félidő táján kiderült, hogy két kislány, és úgy is lett. Másik anyukának két lányt mondtak, majd két fiút, végül egy fiúcska és egy kislány született. És volt egy anyuka, akinek 20 hetesen mondták, hogy kislány (addig nem mutatta magát), aztán fiúcska lett. Szóval ennyit a "biztosról". Majd ha megszületik, akkor biztos, vagy 4 d-n, ha egyértelműen látszik a szerszám vagy a nuni. Szerintem.
pajo
 
 


sziasztok!

dokinál minden rendben volt. bpd 25mm crl-t nem mért.hason feküdt a drágánk arccal a lepénybe,aludt...de azért sikerült látni az arcát,száját szemét édike:)))) sokáig nézte a lába közét én kértem...de nem látott egyértelmű dolgot,de most inkább azt mondta h lehet kislány,mert ott voltak azok a bizonyos vonalak.....azt mondta majd legközelebb tuti lesz:) ugyh marad a kétely:))pedig már vásárolgatnék:) de majd 23.án remélem látni 4d. volt vizsgálat is.méhszáj stb minden ok. karácsonyi ajándékként sexelhetünk:DDD
utrot el kell kezdenem leépíteni.

KépKép
dike
 
 


megkaptam még az egyik vérvételi leletem de ott nem néztem meg...most nézem Treponema pallidum negatív
Treponema pallidum/syphilis negatív


ez mi,milyen szűrés? ha ez lenne az ellenanyag szűrés akkor a vércsoportom miért nincs ott,

valaki tudja a választ? ha nem hétfőn úgy is megkérdezem majd a háziorvost.

KépKép
dike
 
 


sziasztok!
most értünk haza este bővebben,most csak annyit,h fiú lesz...
bár eléggé takargatta magát és odarakta az összes köldökzsinórt,de
így is megláttuk a pöcörőét... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
csibe83
 
 


csibe! gratulálok a kisfiúhoz!!!!!

KépKép
dike
 
 


Csibe,gratula a fütyishez!

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


köszi mindenkinek!!!
155grammos és hosszú ujjai vannak...

milli!
majd a tábliba akkor sztem szinezheted nekem kékre és névnek pedig Niko
lesz,de egyenlőre kérdőjeles...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe83, az ex-MÁVban is dicsérik a szülésznőket, ami megnyugtató, mert ott elvileg nem lehet szülésznőt választani…
A mózeskosarat miért tartod jobban? Hiszen azt cipelni kell, nem? :) A kisfiúhoz gratula!
Azért ahogy olvastam a borzalmas élménybeszámolókat, szerencsésnek érezhetem magam a Béke téri SZTK miatt. Nyitray doki rendel ott és nagyon normális volt. Mindent elmondott, adott képet és meghallgathattuk a szívhangot (a férjemmel együtt).
Ajánlotta is az Istenhegyi utat és amit ott kaptunk adatokat (DVD, képek és a biológiai értékek) azok egyeznek azzal, amit előtte 2-3 nappal mondtak.
Sajnos az elmúlt 2-3 napban többször előfordul, hogy fáj a hasam. Igazából a hasam alja fáj. De csak pár percig. Lehet, hogy csak húzódik a hasam, ahogy feszül? Keményedni nem keményedik és nincs semmi extra dolog (kivéve, hogy a hason alvás felejtős).
+ egy kérdés: hol érdemes kismama ruhákat nézegetni Bpesten? Én valami konkrét ruhára gondolok, ami alá lehet blúzt/polót felvenni... Inkább szoknyákat és nadrágokat láttam. :(
fancsi81
Budapest XIII. kerület
 
 


fancsi!
köszi!
a C&A-ban egész jó kismama rucikat lehet kapni...
a mózest rá lehet rakni a babakocsi vázára,szóval nem kell cipelni,
az a hordozó.nem tudom mennyiért vennétek kocsit,de felteszek két linket,h
amit mi Kiarához vettünk 100ezerért és ha kicsit tapasztaltabb vagyok,akkor
mit kellett volna vennem helyette 100ezerért...

ilyenünk volt,ami 1évig bírta(nem ajánlom!!!):
http://www.globalplaza.hu/uzlethaz/szak ... -rendszer#

ilyet vettem volna helyette:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/9326

Kép
Kép
csibe83
 
 


Fancsi, te is a Nyitrayhoz jársz? Én a magánrendelőjébe járok már ezer éve, de már a Béke téri rendelőben is voltam. Tényleg rendes és elmond mindet, ha kérdezel, bár egy kissé szétszórt:)

Amúgy én kezdek egy kicsit besokallni a vizsgálatoktól, meg a sok infotól, egyre jobban azt érzem, hogy nem dolgom minden leletemet kielemezni és figyelni, hogy mennyi hol és az máséhoz képest milyen. Túl sok infot talál az ember a neten is meg a könyvekben. Nem kell sztem ennyire belemélyedni, másrészt nem is lehet ennyi infot magunkévá tenni. Én elhatároztam, hogy nem frusztrálom magam tovább, hanem megpróbálom élvezni a terhességet, a többit pedig a gondviselésre bízom.
20140503222551
 
 


Sziasztok.

Most már talán kicsit több időm lesz (Sajnos itthon kell maradnom, mert Pocok kissé rosszalkodik. Így a munka felfüggesztve. :( )

Milli
Kissé megkésve, de én is köszönöm a táblázatot. Sajnálom, ami az UH-n történt! Nem kommentálom (a többiek elmondták az én véleményemet is).

Mindenkinek gratulálok, aki már tudja, milyen nemű babát vár! :D
Sajnos én még nem tudom.

Csatolom, a 8-án készített UH-s fotót Pocokról. (Akkor CRL: 50 mm, elvileg 12.hét, de az orvos szerint 11. hét eleje.) :D Kép Pici Pocok 2010.12.08.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


nammado!
nagyon aranyos a kis picurkád...
én is hoztam pár képet a fiunkról...

kios kukaca:
Kép
és a még csak 155grammos poronty:
Kép

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe
Na igen! Nálatok tényleg nem kérdéses a neme. :lol:
Gratula!

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


csibe, azta, ez ám a terpesztés :)

nammado: olyan jók ezek a képek :) Én szerdán megyek a saját dokimhoz, most tök jó, hogy a múlt héten is láttam a babát, és most is fogom :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi
Irigyellek érte. Én január 25-ig nem láthatom. :(
Neked ki az orvosod? (Még mindig orvost keresek :? )

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Zilahi Gáborhoz járok, már négy éve :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Huhhh. Passz. Nem tudom, ki ő. Magánba jársz hozzá?

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Igen, itt Dunakeszin is van magánrendelése, így mikor ideköltöztünk, elkezdtem hozzá járni, és nagyon szeretem.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


csibe! eddig úgy néz ki olyan babakocsink lesz mint amit belinkeltél az ABC desing csak más színben:) nagyon jó kép,hogy beterpesztett:)

nammado! mennyire szépen kivehető mindene!!!széép!

KépKép
dike
 
 


Csibe, a babakocsi nagyon durva! Főleg ennyi pénzért! :( Elszomorító!
Tinus, igen! Szerintem teljesen OK! Bár nekem nem volt bajom az előző SZTK-s dokikkal sem. Már gyereknevelésről, meg ilyenekről, én sem olvasok semmit, mert csak összezavarodom. Inkább a fizikai dolgokhoz keresek tapasztalatokat. (pl: Csibe babakocsi példája).
4D-s ultrahangot mikor érdemes kipróbálni? 5 hónapban? Most decemberbe már tuti nem fér bele…
fancsi81
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, annyira élvezem az otthonlétet :D
Ma voltam védőnőnél is, amit annyira vártam már 8)
Szerdán pedig vérvétel és uh :lol: Olyan jó lenne ha én is megtudnám a babus nemét...

Csibe!
Gratulálok a kisfiúhoz! :D
Nagyon tetszik az alsó babakocsi amit belinkeltél, bár én már kinéztem egy gyönyörű Peg Pérego babakocsit...igaz még van idő.

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


köszi a dícséreteket...

ha tehetném én is a drága 100ezres abc design 3tec babakocsit vettem
volna,de apa kivolt,ezért is néztem körül az ebay-en és ott megtaláltam
egy másik fajta abc design babakocsit,ami itthon 70ezer és én meg 30ért
megvettem plusz 8ezer a szállítás...

fancsi!
attól függ,h miért szeretnél 4D-re menni??!!!ha azért,h a nemét megtudjad,
akkor már mehetsz 16. héten,de ha azért,m mozizni szeretnél
és jól látható,akkor sztem 30.héten...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Kedves Babavárók!

Eladó egy fa bölcső (kb. 100cm * 50 cm) a képen látható hibátlan, megkímélt állapotban, teljes felszereléssel 25.000 Ft-ért.

Kép

Kép

A bölcső guruló, de fékezhető kerekei segítségével könnyedén áttolható a másik helyiségbe, hogy mindig a közelben lehessen a kicsi.
A bölcső ezen kívül ringatható és fixálható (ez házilag megerősítésre került, így még biztonságosabb a bölcső fix pozícióba történő rögzítése) is egyben.
Az ár tartalmazza a teljes felszerelést:
- matracot,
- körbefutó fejvédőt,
- pamut ágyneműhuzatot (párnahuzat, takaró, lepedő)
- baldachintartót (fehér színű) és baldachint
A gyári matracon kívül tartozik hozzá egy méretre vágott kókusz-matrac is, hogy a baba a lehető legkényelmesebben tudjon pihenni.
Ez azért is szerencsés, mert ha apróbb baleset történik, akkor azonnal használható a másik matrac is.
A bölcsőhöz természetesen tökéletesen használható légzésfigyelő készülék is.

A bölcsőt személyesen a XVII-dik kerületben, vagy a XV-dik kerületben lehet átvenni, illetve érdeklődni lehet a 06-20-444-6347-es telefonszámon, az email4@freemail.hu email címen.

Mindenkinek további gondtalan, boldog babavárást, továbbá Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket, és Boldog Új évet kívánok!

Üdv: Emi
email4
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nammado,nagyon jó a kép,mindene kivehető.

Csibe látszik,hogy a fiatalúr milyen jól érzi magát odabent.

Zsófi holnap kiderül,ki lakik a pociban.

Szemi
(14+2)

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!

Sokan voltatok már 4d-s uh-n. Én nem fogok menni, igazából még azt sem döntöttem el, hogy szeretném e tudni a nemét. A nevek kezdenek körvonalazódni, most Barnabás és Emese tűnik befutónak. de gondolkodós a Luca, Sára, Sarolta, fiúból Dávid (bár elég népszerű).

Milli: Hát pont ezért írtam, hogy "valószínű Pécsett szülök", de azt nem, hogy a Klinikán..... Mindenféle megoldáson gondolkodom, csak ott ne kelljen.... Bár az uh-n eddig velem tök rendesek voltak, a szonográfus csaj hihetetlen türelmes és jó fej, kétszer is hozzá kerültem mázlimra.

Most voltam vizsgálaton, oké minden, levették a 16 hetes vért, védőnőt is letudtam. Január első hetében megyek a 18 hetes uh-ra, addig szerencsére nyugi van, ünneplés, pihenés, család...

Fancsi: egyetértek, szerintem nem jó egymás értékeit méricskélni, meg kielemezni minden adatot, meg parázni feleslegesen olyan dolgokon, amihez nem is értünk.
A várandósságot eléggé lealacsonyítja ez az orvosi hozzáállás, pedig arra vagyunk tervezve, hogy kihordjuk a kisbabát. Ahol meg baj van, ott úgyis szólnak, járunk szűrővizsgálatokra, ennek ellenére az orvostudomány sem mindenható.
Viszont az örömeinket, bánatainkat megoszthatjuk egymással egy fórumon is.:)

Babakocsi témához: Nekem így a harmadik gyerkőcnél van egy rozoga kocsim, a kendőt sokkal jobb szerettem, többet is használtam, aztán 7-8 hós kortól pedig inkább a kiskocsit, azt az esernyős könnyedet, úgyhogy én tutira nem adok ki ilyenre pénzt.
A kendőben viszont a lakásban is hordozgattam a piciket nyűgösebb napokon, és ha mentünk valahova, akkor is nyugodtabbak voltak az elején abban. De minden kisbaba más, lehet végül kénytelen leszek beszerezni egyet, ki tudja, lehet ő nem fogja tűrni a hordozást ( bár nem hiszem).

Jó készülődést mindenkinek, nekem már a mélyhűtőben figyel a halacska a léhez, és a töltött kápi is, holnap sütisütős nap lesz, mézes krémes, beigli...

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


Sziasztok!

Hát csajok nem derült ki, hogy ki lakik a pocakomban :?
Amúgy minden rendben van a babával :D
Sajnos a saját orvosom kint ragadt Londonban, és csak 27-én tudok menni hozzá...addigra remélem hazaér valahogy. Bár az időjárásról nem tehet...
Egy épp ügyeletes uh-os doki azért megnézett, de elég sietősen, mert amúgy sem volt időpontom, csak a dokimmal beszéltem meg, hogy ma megyek, úgyhogy nem akartam forszírozni a nemét, a saját dokimban bízok, majd 27-én megnéz és talán akkor sikerül.

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


zsófi! most dec 27.én? addig már kibírod:)))


holnap 4D! szorítsatok h minden rendben legyen és h jó képeket,felvételt tudjunk csinálni:) és remélem már a befutó névvel jöhetek:))

KépKép
dike
 
 


Dike!

Igen, most...5 nap...valahogy kibírom azért :lol:
Csak beleéltem magamat a mai napba, de addigra 15 hetes leszek és talán még jobban látszik :wink:
Biztos minden okés lesz 4D-n, de azért szorítok nameg egy icipicit irigykedek is :oops:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok.

Lányok! Az AFP-t éhgyomorra veszik le? Mert én 15:15-re kaptam időpontot. :?

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: