Új privát üzeneted érkezett!

Sima,főzős kakaópor,én sütőmargarint használtam,de a recept vajat ír.
Ok,csajok,lenyugszom(Algo) ide nekem az EDA kanült, :lol:
Maccs,várom a képeket :)
Ircsi asszem ma megy UH-ra :) izgi.
Próbálok valamit reggelizni,aztán bolt...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kidizoom
Varázslatos fényképezőgép zöld+ajándék fg.táska
3 éves kortól

* Fotó-, videó- és hangfelvétel- készítő funkcióval
* Képszerkesztővel
* Beépített játékokkal
* Ikonokból álló menürendszer
* Ütésálló
* Beépített vakuval
* 1,8" színes LCD kijelzővel
* 16 MB beépített memóriával
* SD kártyával bővíthető
* USB és AV kábellel
* Saját szoftverrel
Kép

Lego dinamós lámpa, beépített dinamóval. 190 mm magas
Jobb talpba épített LED lámpával, ami a bal karba rejtett dinamóval működik.
A jobb talpba rejtett lámpa arányosan tovább világít a bal kar tekerésének idejével.
5 éves kortól ajánlott.
3.895Ft.
Kép


Éneklő mikrofon bébijáték
1-3 éves korig

Fogd a mikrofont és énekelj! Az éneklő mikrofon segítségével gyermeke megismeri az állat fajtákat, az állathangokat, a klasszikus, jazz és rock 'n roll zenét. 1-3 éves korig ajánlott.
Kép

maccs01
 
 


Sziasztok csajok!!!
Végre Tp-re vetettem magam hétfői nappal.Ez a picska háziorvos megkérdezte hogy 5 hetes terhesen milyen okból kifolyólag akarok én Tp-re menni...mi a bajom...és hol dolgozom??? (de ezt olyan flegmán -kérdőre vonva).Mondtam neki hogy 3 vetélés után nem szeretnék kockáztatni...és az orvos is fenyegető vetélést írt a papírra.Dödögött még 2-3 sor...és elkezdte nekem a hülye aloe vera-s termékeit nyomni...mondtam neki köszönöm nem élek vele,mert sajnos rosszul voltam tőle...így maradok a vitaminoknál-lefintorgott (persze ez neki plussz zsé lett volna...ezzel foglalkozik)Belőlem nem gazdagszik meg!!!! Akkor inkább egy ismerőstől veszek :) Szóval csajok már csak babócának kell a helyén maradnia...és zsír a pálya :D
Nyugi Lányok!!!
Nem lesz semmi baj...sokat pihenjetek!!!
Azt mondta a nődokim hogy azért vannak a görcsök,mert növekszik a méh...és feszíti a hasfalat.de nospa-t lehet szedni rá.Én is nagyon fejfájós vagyok és terhesség alatt az algopyrin megengedett....de nem rendszeresen és nem töménytelen mennyiségben...alkalmanként 1 tabi.
Most franyón belaktam...megettem 3 sajtos párizsis zsömit 2 nagy paprikával meg fél liter kakaóval....tudok élni mi????????
:):):) a tegnapi nem evészetet most bepótoltam...tegnap a hátam közepére sem kívántam a kaját....Nagyon feszült és ingerlékeny is voltam :S

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

 
 

Én Fancsámnak Hannah Montana-s parfümöt,spray-t,órát,táskát és egy édibédi rózsaszín bundis hótaposót vettem.(bár van 2 csizmije,ez megtetszett)
Lacámnak Vettem egy cool bakancsot és egy nike szabadidőt.
Csak a drágámnak nem találtam még ki a parfümjén kívül semmit :( Nincs ötletetek...megvan mindene és soha nem kér semmit :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény,a háziorvosod egy s*gg :twisted:
Csak maradj szépen otthon.
A pankánál voltál? Nekem is ezeket mondta.(Nospa,algo)

Maccs,szuper ajándékok :D

Tegnap én se igen tudtam már enni du.,1 babán és pár mandarin,azt is azért hátha jobb lesz a fejem tőle. De ma reggeliztem már :lol: most becsomagolok 2 ajándékot,és vizszintesbe teszem magam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, "1 babán", látom ám mi a központi téma :)

Csillag, nálunk a könyvek apánál nagyon mennek.

Rohanok, megérkezett anyu. Puszik, ha hazajöttem, kicsit pakolok és jövök. Pussz

maccs01
 
 


Évi nagyon rá van állva banánra...babára :D
De ez tök ari...kicsit elírta...de mi értettük.
Igen Évi!-a Pankánál voltam...
Könyv???? Tele van Electronikai könyvvel...ez érdekli...
De köszönöm elgondolkodom...hátha látok valami jópofa könyvet neki :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


:lol: :lol: naná,banánt ettem és nem babát :wink:

Csilalfgény,jókedvű volt a doki? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


évi!
Jókedvű...de kissé álmosnak tűnt nekem....biztos huncutkodott az éjszaka :) 8) :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Vagy ügyelt :D

Ja és Csillagfény,
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nagyon szépen Köszönöm Évi!!!
Aranyos tőled!!!
Puszika érte :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


hányingerem volt...megettem 1 kg mandarint...elmúlt :D úgy látszik zabálnom kell :) :p 8)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


A mandarin nekem is jó. Éhes vagyok,szerintem én is gyümit eszek.Főtt kajára gondolok,jön fel a gyomrom :?
Pedig holnap lesz a céges vacsi :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


évi!
Addigra reméljük megjön az étvágyad!!! :D
Ott majd jól belakmározhatsz :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


na megyek sütök egy kis sütit...ilyen lesz :D Kép Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


na megjöttünk..

ki kell javítani a vonalzómat...

a doktornő és mi is 2 bébit láttunk :shock: :shock: :shock:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi hűűűűűűűűűű de jó!!!! :D :D :D :D ugye? :wink:
Hálisten minden rendben ezek szerint!! 2 bébi,nem térek magamhoz!!
Lehet Te se? :wink:
Apa mit szól?

Csillagfény,kérem a receptet
:wink: nagyon jól néz ki! Ez nem a charlotte torta?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szivvi
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Hát gondolkodni nemigen tudok, csak nézek ki a fejemből..
apa nagyon örül :) én is. csakhát..

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


szivvi gratulálok!!!! nem lesz a legkönnyebb...de sok örömötök lesz a babócákban...keresztanyám 3 ikreket szült...barinőm szintén ikerterhes...és nagyon várja a babákat!!!
még egyszer gratulálok!!!! :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Évi a torta nevét nem tudom... :(
csinálsz piskótatekercset ,kibéleled vele a szűrőt (vagy valami kúp formát) túrótorta alapot teszel bele és a végén szintén a maradék piskótatekercs....
de megkeresem a pontos receptet...
én már találomra csinálom....

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


nekem teknőstorta :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 



Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Ide értem végre én is.

először önző módon magunkról :D

Voltam dokinál, rengeteget kellett várni. Majd beszélnem kell vele, hogy nekem ez igy nem fog menni... Jó lenne ha amit csak lehet a magánrendelésén intéznénk el.
Bencémet nem akarom vinni, de nem mindig van itthon apánk, hogy vigyázzon addig rá...
Egyébként minden rendben. Még csak petezsákot láttak, de azt jó helyen és megfelelő minőségben! Jupijééé!!!
Állítólag 5 hetes... Én tudom, hogy nov.20-án fogant, hisz az az egy alkalom volt csak amikor "úgy" történt... de nem vitatkoztam :D
Aztán még megvettem egy két elmaradt kariajándékot.
Lassan meglesz minden :D

Tina
NAgyon sajnálom. Én azért még bizakodom +++
Kitartást!!!

Csillagfény
Kép

Szivvi
Tiszta szívemből gratulálok a két bébihez!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Kép

Kép

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


bnőméknél ennek a tortának a neve: Majomagytorta :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Nagyon röhögök a tortaneveken :)


Sziasztok! Megérkeztem, elrendeztem gyerekeket is.

Szivvi! Anyukám, kösd fel a nadrágod :) Óriási gratuláció! Ez fantasztikus. Van ikrek a te családodban? Állítólag anyai ágon öröklődik.

Timi! Nagyon örülök, tök jó hírek!

A mi manónk 11.23-án fogant, ezt én is biztos tudom :), mi a bánatért nem lehetett kivenni a petezsákot rendesen? Ezek szerint január 07-ig megeszem itthon a kefét...

Voltam Decathlonban és Auchanban. Mint egy gyerek, aki először jár játékboltban, elnézelődtem az időt. Most egyedül mentem, amire cirka jó fél éve nem volt alkalom és egyszerűen megállt az idő, csak nézelődtem és nézelődtem, míglen rámtelefonáltak, hogy ideje hazamenni. Szóval jól elcsesztem a sanszom a vásárlásra. Gratulálok magamnak!

maccs01
 
 


Azért tegnap csináltam egy tesztet:

Kép

Anyukámnak megmutattam, aki még sosem látott ilyen tesztet, megszólal:
- "11"... :lol: Gurultam a röhögéstől!

maccs01
 
 


Mi még a családban nem mondtuk el.
És a párom nem is akarja a 12. hétig elmondani... hát nem tudom, hogyan fogom kibirni, én anyukámmal mindig mindent megbeszélek...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Maccs
Lombikbébik ;)

Timi
jó hírek :)

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Timi
Első kettőt mi is csak a 12. héten mondtuk el. Aztán aki ismer és gyakran lát, ki is találhatja hamarabb :)

maccs01
 
 


Szivvi, mekkora kretén vagyok! Biztos írtad aztán látod, szita az agyam :) Szuper a hír. 12. héttől feltúrbózik majd a hasad, győzd fényképezni :)

maccs01
 
 


Timi, ugye - nyugtass meg, hogy nem vagyok annyira hülye -, de most készítetted a vonalzód ugyeeee?????

maccs01
 
 


Sziasztok!

Szivvi, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juhéjjj, kettő!!!!

Csillagfény, Boldog szülinapot!!!! Isten éltessen!

Csuda jó kedvre jövök ide, nagyon örülök nektek - muszáj lefoglalni magam. Sokat jelent, hogy velem vagytok...

Szilvás, nagyon megvígasztaltak a soraid. Volt benne 3 szó... ami sokat segít. Meg az, hogy mindenki írt valamit.

Én most úgy veszem, hogy nincs, és tényleg csak 0.0000000000001 % van, de könnyebb így. Isteni csoda kell, ha mégis összejön, jövök a Szent Antalnak egy 100 forintossal :-D

És annyira jó olvasni itt a jó híreket, azt hittem, majd nagyon rossz lesz, de amikor reggel a híradón (tudjátok, az M3 mellett megszületett a baba a taxiban...) örömömben sírtam, mint egy kisgyerek, akkor már tudtam, hogy nincs velem nagy baj. Majd jön a karácsony, itt lesz a család, előtte lefoglalom magam a takarítással, sütéssel, főzéssel, és túl leszek rajta. Amíg itt feküdtem 3 napig, azt néztem, mi minden koszos :D Még a WC-ben a lámpabúrát is kielemeztem.. Meg varrni akarok függönyöket a szobákba, csak a hálóban van, a másik kettő - a leendő gyerekszobák - még csupasz, és úgy voltam vele, hogy majd babamintásat. De most le fog kötni, hogy egy sima fehér fényáteresztőt veszek, megvarrom, kivasalom, felteszem... és nem lesz csupasz. Majd ha lesz baba, akkor beszegem babás szegéllyel, oszt jónapot.

Pusszantalak benneteket!
xtina75
 
 


Ja, és a mifelénk ez a torta "Charlotte"
xtina75
 
 


Kép

Kép

Kép
xtina75
 
 


Ugye charlotte! Ilyen volt a lagzinkon és iszonyú finom. De én nem tudok piskótatekercset se...meg egyáltalán ehhez hányat kell sütni?

Voltam fodrásznál,festetni,hennával. Tök jó lett.

Xtina..
:) örülök hogy irtál.

Maccs,szép a 2 csík :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


timi1982 írta:Sziasztok!

Ide értem végre én is.

először önző módon magunkról :D

Voltam dokinál, rengeteget kellett várni. Majd beszélnem kell vele, hogy nekem ez igy nem fog menni... Jó lenne ha amit csak lehet a magánrendelésén intéznénk el.
Bencémet nem akarom vinni, de nem mindig van itthon apánk, hogy vigyázzon addig rá...
Egyébként minden rendben. Még csak petezsákot láttak, de azt jó helyen és megfelelő minőségben! Jupijééé!!!
Állítólag 5 hetes... Én tudom, hogy nov.20-án fogant, hisz az az egy alkalom volt csak amikor "úgy" történt... de nem vitatkoztam :D
Aztán még megvettem egy két elmaradt kariajándékot.
Lassan meglesz minden :D

Tina
NAgyon sajnálom. Én azért még bizakodom +++
Kitartást!!!

Csillagfény
Kép

Szivvi
Tiszta szívemből gratulálok a két bébihez!!!



Mi is 20-án fogantunk :D úgyan úgy mint ti :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket! Nagyon jól esett!!! Aranyosak vagytok!A tortanév...vicces igen :D nem tom a nevét :D én 2 nagy tepszi piskótából szoktam csinálni...nagy a szűrőm :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


na megyek pizzát sütni a családnak...további szép estét
sziasztok lányok...és mindenkinek sok pihenést :) javasolok!!!!
Pussssssssssssssssszantás a brancsnak :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


szivvi még 1szer Gratulálok!!!! Irigyellek ám :D:D:D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Maccs
igen most készítettem a vonalzót. nem mertem előbb. :D
még most is vaciláltam...
azért biztos elengednek máskor is vásárolni egyedül ;)
ki vigyázott a gyerkőcökre?

Csillagfény
én nem értem, hogy ha ti is, akkor miért nem egyforma a vonalzónk???
(egyébként nekem ez a 6+1 nem tűnik reálisnak... inkább a tiéd...)

Kép

Kép
timi1982
 
 


jah nem... közben megnézem a várandós öröknaptárt. tényleg 6 hetes vagyok elvileg :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Látom, mindenki hajcsizik.

Timi, remélem is, hogy elengednek 8) Eleddig egyik bébi mindig velem van, másik akkor oviban. Most nincs ovi, anyu vigyázott rájuk, kaját nem kaptak, ittak meg nassoltak. Anyu nem mer nekik enni adniiiii!!! Behidalok. Úgyhogy nagyon ki van számolva az időm, ha ő vigyáz rájuk. Rendes nő, de... szerintem én ezt sosem fogom megérteni.
Mikor nőgyógy van, akkor apa bevállalja a srácokat.

Felkeltem, mert állatira hasogat a fejem. Kinyúlok. Kajáltam, de már érzem, hogy rossz ötlet volt. Állati hideg van kint, kicsit kiszellőztettem a konyhában, úgy megállt az ételszag és erre befagytam az ablakkeretbe. Én személy szerint utálom a telet és a havat is nézném inkább képeslapon. Pici gyerekként szerettem.

Megőrülök, hogy Enikőre nem kapok csizmát, ami van, kinőtte, lehet, hogy már akkor sem volt jó, mikor vettem. Ja, nyáron a gyerekekkel elmentünk a McDrive-hoz Shake-ért, a pultossrác benézett a kocsiba, gyerekek mezitláb himbálták lábukat, erre ilyet szól "milyen hatalmas tappancsaik vannak?!" Szétröhögtem magam. Már hozzászoktam, a férjem mindig az óriási füleiket emlegeti, hogy biztos nem az ő családja... köszike :) Állt volna össze egy manóval!

Látom már, szét vagyok kicsit esve, írok össze-vissza. Szóval visszakúszok a melegbe. Sok pussz és jó éjt!

maccs01
 
 


Tina
Nagy ölelés a lelkednek!

Szivvi
Gratulálok!

Képek jók!

H1N1
Az osztrákok nem is foglalkoznak vele. Nincs oltásikampány. Nem erről szólnak a hírek (2 nap alatt 3-4 újságot néztem, nem írnak róla)
Az emberek kedélyesen beszélgetnek, isszák a forralt bort a karácsonyi vásár forgatagában.
Maszkban senkit nem láttam.

Hétfőn megyek UH-ra. Most fontosabb volt Bécs!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi örülök hogy jól érezted magad. Én is hétfőn megyek,végre :wink: jön a Miki is,meglessük a hólyagot :D és le is fotózzuk,ha mást nem,telefonnal.

Maccs,remélem jobb a fejed,biztos vmi front gyötör minket.

Emberem elment munkahelyre,de ma már nem dogoznak,csak szabadprogram,evés ivás játékok,jutalomosztás :lol: nekem este lesz a munkahelyi karácsonyi vacsora.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


timi1982 írta:Maccs
igen most készítettem a vonalzót. nem mertem előbb. :D
még most is vaciláltam...
azért biztos elengednek máskor is vásárolni egyedül ;)
ki vigyázott a gyerkőcökre?

Csillagfény
én nem értem, hogy ha ti is, akkor miért nem egyforma a vonalzónk???
(egyébként nekem ez a 6+1 nem tűnik reálisnak... inkább a tiéd...)


mert ha visszalapozom a naptárat akkor 4hét 1 nap lenne....nem tudom miért van így számolva...de mi sem voltunk előtte együtt...sőt utánna sem pár napig...Tehát a 20.-a a 100% a fogantatás napja!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


nekem az utolsó mensesem nov.7 én volt meg...
de sajna hol 24 hol 26 hol 25 ho pedig 27 napra jön meg...össze-vissza...
ez van sajna...
de a lényeg a nov.20 :D :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Én így csinálom a sütit-tortát:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Piskótatekercs:
10 tojásból,10 kanál lisztből,10 kanál cukorból,1 van.cukorból,1 sütőporból és 2-2 kanál vízből illetve olajból piskóta tésztát készítek.Ezt elosztom 2 nagy kivajazott (vagy sütőpapíros) tepsibe.Amikor megsült melegen kiszedem a tepsiből.1-1 konyharuhát terítek rá és felcsavarom a hosszabbik oldalánál.Hagyom kihűlni őket.Ha kihűlt a tészta visszagöngyölöm és leszedem a konyharuhát róla.Megkenem lekvárral (ízlés szerint bármilyennel-én meggyel szoktam) és újra feltekerem.A vége alul legyen hogy a súly egy kicsit össze nyomja.
10 perc múlva ujjnyi vastag szeleteket vágok belőle.
Egy nagy gyümölcs csöpögtetőt,vagy szűrőt (bármi ami majdnem kúp alakú vagy domború jó) folpack-kal kibélelek ( a szélén maradjon lelógó rész) és az aljánál kezdve lefektetem rá a piskótatekercs szeleteket,végig fel az oldalán.
Túró töltelék:
0.5 kg túróból,15 dkg vajból (lehet margarin is),15dkg cukorból,1 teáskanál fahéjból,1 citrom reszelt héjából és 1 kávés kanál citromléből "masszát" készítek.Ha nagyon száraz marad,teszek bele 1-2 kanál tejet. ' tasak Horváth Rozi zselatint vízben felfőzök (az előírás alapján) és gyorsan még melegen a túrós masszához keverem.
Ezt a krémet ráöntöm a piskótatekerccsel kirakott formára és beteszem a hűtőbe.5-10 perces pihenés után kiveszem és a maradék piskótatekercs szeletekkel befedem.
Ekkor mintha fóliával csomagolnék ajándékot,megfogom a folpack végeit és összesodrom vagy ha nagy a folpack, ráhajtogatom és egy cseppet lenyomom.Vissza teszem a hűtőbe.2-3 órá állás után (én több mint 4 óra múlva szedtem ki),kiveszem -szétnyitom a folpack-ot a tetejére vagy egy nagy méretű tálcát vagy tányért teszek,majd fejre állítom.Leszedem róla a folpack-ot és kész a süti Very Happy
Úgy szeletelem mint a tortát.
Remélem érthetően írtam le.
Sok sikert a sütéshez és jó étvágyat a süteményhez!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény köszi nagyon jól hangzik :P

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: