Új privát üzeneted érkezett!

Véletlenül kitöröltem a srácok vonalzóját is :(
De kreálom újra...

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jaj Panny annyira sajnálom ami veled történt. Ez tényleg olyan rossz. És addig nem is lesz jobb mit ki nem tudod sirni magad. Tudom gyerekek miatt ez nehéz. Gondolok rád, és mindenképpen szóljál, ha újra terhes vagy.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Jaj, lányos szórítsatok ma este megyek az első ultrahangomra. Izgulok.
Bár a múltkor nem voltam ennyire rosszul. Folyamatosan hányingerem van, nem tudok enni.
csak lenne már este...

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 

 
 

Panny!

Annyira sajnálom! Remélem, hamar túlleszel rajta, és nem sokára a pocakodban lesz egy újabb kisbaba! Kitartást és nagyon vigyázz magadra!

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!

Szerintetek tünetnek lehet venni, hogy tegnap este ölni tudtam volna egy tányér halászléért? Este 9-kor jött a gondolat, és addig piszkáltam (ez elég enyhe kifejezés) a férjem, míg beleegyezett, hogy rendeljünk egy közeli étteremből, ahol nagyon finomat csinálnak. Kb. fél liter egy adag, tele hal darabokkal. A férjem mondta, hogy ne egyem meg az egészet, mert baj lesz (már vacsi után voltam), de simán lecsúszott, és semmi baj nem lett. Még soha nem éreztem ilyent. Szerintem ölni is képes lettem volna a levesért! Elég ijesztő volt! :)

És pár napja időnként enyhén émelygek, de olyan enyhén, hogy lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, annyira félek, hogy nincs semmi tünetem. Ja! És ma reggel megint rózsaszínű izé volt a bugyimon. :( A múlt héten is volt egyszer, akkor felhívtam az orvosom, aki mondta, hogy ha többször előfordul egy nap, emeljem az Utrot 2x2-re, de nem volt több. Remélem, most sem lesz!!! Szerintetek nem lehet, hogy amikor felnyomom a kúpot, a körmömmel esetleg megsértem a hüvelyfalat, és az vérzik egy picit?

Kép
Kép
detty74
 
 


Detty: szerintem ez tunet, bar en meg soha nem ereztem ilyent.
Azemelygesre amugy en is gyanakszom hogy csak bekepzelem csak hogy legyen valami:(


en meg most agyon vissza kerestem az elozo kiskonyvem mondvan hatha a doki kerdez valamit amire nem tudom a valaszt, aztan sajna ra kellett dobbennem az is abban a taskaban volt amit elloptak a korhazban:(((((((((((((
tavasziszel
 
 


Sziasztok!

Először is panny nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, :( de nagyon remélem, hogy ahogy a többiek is írták, hamar újra jelentkezel egy jó hírrel!!

Vadszi, köszönöm a biztatást és a tanácsot!! A vitaminnak utána nézek ma. Mivel tegnap óta rámtörtek a kétségek, úgy döntöttünk, hogy egyelőre nem mondjuk senkinek a legközelebbi vizsgálatig.

Angie, neked is köszi a tanácsot, megfogadom és előbbre teszem az időpontot a dokinál. És nem vagy indiszkrét, kerek 30 vagyok! :D

Azért próbálok nem az aggódásra koncentrálni. Mivel nem tud még senki a dologról, nagyon jól esik, hogy veletek meg tudom beszélni!!! :)

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Sziasztok!

Panny sajnálom ami veletek történt:(

Detty: ezt már tünet bizony


kicsit el vagyok tűnve, anyukám kórházba van, és estére már nagyon kimerült vagyok. Fiam is egyre aktívabb:)

Kép

Kép
andrea001
 
 


Sziasztok lányok!
Biribon, én nem ma megyek uh-ra, hanem majd csak kedden! :(
Panny, hamarosan újra babás leszel és tényleg az lesz az igazi gyógyír, hidd el!!! 8) Olyan erős csaj vagy! És ilyenkor tényleg a család a támasz. Meg máskor is...
Vendég
 


Jaj Panni!
Annyira sajnálom! De látom, nagyon erős vagy, és ez nagyon jó. Egy 3 gyerekes apa nem is csoda, hogy igy szereti a feleségét, és biztatja. Bizd rá magad! És Isten tényleg tudja a dolgát. Én mindig azt mondom, hogy jobb ez igy, az én két vetélésemnél is úgy voltam vele, hogy beteg babát nem szeretnék, akkor hát el is kell tudnom engedni. Ha tényleg ilyen könnyen teherbe esel (mert én ráadásul lassan esem teherbe), akkor tényleg van okod pozitivnak lenni. Ha tudsz, sirj egy jó nagyon, amikor a gyerekek nem látják! Gondolok Rád, és várlak 2 hónap múlva a jó hirrel!

Vadszi!
Ne aggódj, minden rendben lesz! Az erős hányinger általában jót jelent! Gyere, amint megvan az uh. Bár látom, jó későn mész. Képet fogsz kérni?

Tavaszka!
Neked, ha jól tudom, első gyereked! Pont ezért nincs okod aggódásra, mert nincs viszonyitási alapod. Szilárdnál nekem sem volt semmi a 8. hétig. Egy szál émelygés sem. Örülj neki! A barátnőm 5 gyereket szült, de mindegyiknél rosszul volt, úgyhogy lehet, hogy van valami abban, amit Panni irt.
Vendég
 


Vadszi, Te meg ne aggódj, ezek az erős tünetek nagyon nagyon jó jelek!
Nekem annyira nem vészes, időnként émelygek, időnként erősen, néha nem, meg szédülök rendesen. Tegnap sokat melóztam itthon nagyon. Még létrára is másztam, elég necces volt. Ablakpárkányban is álltam :oops: :oops: :oops: de nem voltam veszélyben, mert földszinten lakunk. Sajnos nemigen tudtam magamat lebeszélni, mert annyira ritkán van olyan, hogy a skacok nincsenek itthon, hogy kész élvezet volt úgy ablakot pucolni, hogy senki miatt nem kell félbehagynom. Szoval legalább ragyog a ház, mire a kicsim is itthon lesz. Nameg a gázcsőcsere miatt igen sokszor bekopognak, kész káosz van itthon. Még jó, hogy a kicsit elvitték anyukámék és a nagyok oviban vannak, mert kiderült, nálunk falat is kell bontani! Ráadásul a gyerekszobában, ugyanis a nagyokosok anno, befalazták az egyik fő gázcsövet. Aztán meg rájöttek, hogy az szabálytalan, de kiszedni már nem akarták, ezt onnan tudom, hogy az elsőre felszaladtam a szomszédcsajhoz, és ott már a fal mellett fut a cső! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szoval nálunk falat kell bontani.... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá
A festést már nekünk kell állni! Más se hiányzott az életemből...
Na szoval elvagyok, kopognak, kinyitom, meg közben takarítgatok. Ja, tegnap el is jött a védőnő csak úgy, minden megbeszélés nélkül, hogy bemutatkozzon. Ugyanis sajnos elment a kedvenc védőnőm, elege lett. Ez is jófejnek tűnik, csak van vagy 23 éves és tutira nincs gyereke még. Mindegy, végzi a munkáját. Mondtam Neki, hogy ha majd megyek a gyerekekkel, akkor terhes tanácsadást is beszéljünk meg, mert úgy néz ki, jön négyeske. Ha már eljött, gondoltam, megemlítem.
Vendég
 


Most nézem Vadszi, 20:15-re mész? Te jó ég olyan későn?! :shock: :shock: :shock: Meddig van ott rendelés? Nagyon szorítok!
Detty, hát ez eléggé jellemző tünet :lol: :lol: :lol: :lol: naná, hogy annak veheted! :wink:
Az émelygés is jó, valakinek a 8. héten kezdődik, nyugi.
Utroról nem tudok mit mondani, én szájon át használtam. Tájékoztató nem mond semmit az esetleges vérzésről?
Lányok kb hányan lehetünk ebben a topicban, akik aktívak?
Nekem most rákapcsolhatott a méhem, mert egyre gyakrabban van a szurkálás. Meg már feljebb is fájogat néha a hasam. Olvastam, hogy a 6. héten kezd el gyorsabban nőni a méh. Biztos azt érzem, hiába na, mindig elfelejtem, milyen volt a terhesség eleje... pedig már párszor átéltem... :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Detty!
Lehet, hogy valaki pont itt mondta, hogy a hüvelygolyós Utro felmarhatja a hüvely falát, és vérzést okozhat. A dokid nem akart megnézni, hogy mi okozza?
Vendég
 


Angie: tavasziszélnek második babája lesz és az elsővel nagyon rosszul volt!
kaviar
 
 


Sziasztok :)

Pár napig nem volt netem, visszaolvastam mennyi mindenről írtatok.

Háát, tegnap nálam is elkezdődött az émelygés... Ettem egy tojást még este, fura volt, mert annyira nem kívántam, csak úgy ettem volna valamit és utána kezdtem émelyegni és azóta egyfolytában... Arra is gondoltam, hogy rossz lehetett a tojás, de végülis nem hánytam, stb.
Nos kíváncsi leszek, hogy folytatódik ez a rosszullétesdi. :lol:

Kép
Kép
ginnie
 
 


Sziasztok!

Jaj Panny anyira sajnálom, hogy Neked is át kell élned ezt. :cry: , pedig úgy szoritottam érted. :cry:
Remélem a 2010-es valamelyik topicjában még találkozunk.

Lányok nektek továbbra is mennek a drukkok. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Kaviár!
:oops: Köszi, tényleg második lesz, csak nincs vonalzója, és olyan nehéz észben tartani, hogy ki hol is tart :oops:

Tavaszka!
:oops: :oops: :oops: Bocsi, Kaviár szólt, hogy neked ez már a második gyerkőc. De szerintem előre még akkor sem kell félni. Hol is tartasz? Nem akarsz vonalzót csinálni, hogy mi is lássuk, hogy hanyadik hétben is jársz? Vagy meg akarod várni az UH vizsgálatot? Még egyszer bocsi!!!

Vivi!
Azért vagyunk egy páran, akik rendszeresen irogatunk :D
Nekem is dolgozik a méhem. Különböző dolgokat érzek. Hol szúrkál, hol mensisen fájdogál. Arra emlékszem, hogy Szilárdnál is volt, csak azt nem tudom, hogy hány hétig tartott. Én is elfelejtettem :D

Ginnie!
Valahogy túléljük az első harmadot! Ezzel a terhességgel én is megszenvedek. Baromira fáradt vagyok, és majdnem folyamatosan. Tudnék is egész nap aludni. És úgy érzem, mintha felszültség lenne a hasamban.

Krisy!
De jó, hogy benéztél! Én is drukkolok neked!

Na Lányok!
Akkor bevállalom a táblázat készitését. Priviben kellene elküldenetek a következő adatokat:
Név
Honnan irsz
Kor
Hanyadik gyerkőc van a pocakban
Korház, ahol szűlni fogtok
Szülés várható ideje

Aki nem tud/akar privit küldeni, az légyszi vastagitsa ki és szinezze be az személyes adatokat, hogy ne kelljen keresgélnem. Köszönöm!
Vendég
 


Angie privi ment.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Szia Ginnie! Üdv a klubban (émelygősök klubja :))
Elérted már a dokit?
Jelentem, kész az összes ablak! Most pihenésképp megnézem a Vacsoracsatát -felvettem :wink:
Vendég
 


angie, küldtem privit és csináltam vonalzót!! :D Kép

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Angie: nem nem eslo baba, az elso terhessegemnel az elso 12 hetben labra allni nem tudtam olyan gyenge voltam es hanyingerem volt es egett a gyomrom es enni sem birtam.....NA ezert furcsa hogy most meg semmi:( Mindent tudok enni, sot nem keveset, nem izgatnak a szagok, meg a kavee sem ( pedig az elozonel meg a parom "szagat" sem birtam elviselni sot magamat sem)...Szoval asszemjoggal aggodom ennyire meg ha minden tehesseg mas is, de ennyire eles kontrasztu is van?
tavasziszel
 
 


oh bocsl kozben latom KAviar mar irta.
nem csinalok vonalzot majd . Mi nem is mondtuk meg senkinek egy par ismerosom innen az oldalrol rajott de ennyi se szulok se tesok....es meg nem is mondjuk majd a 12-14ik hetig.
tavasziszel
 
 


A kalkuator szerint 7+3 ban vagyok.
tavasziszel
 
 


Tavaszka! Akkor nagyon egyutt haladunk. En nagyon drukkolok neked hogy minden rendben legyen! Azert bizom benne hogy vannak ilyen eles kulonbsegek, es nalad is errol van szo!
Vendég
 


Lanyok! A nevhez a nick neveket fogom beirni, hogy tovabbra is inkognitoban maradhasunk :)
Vendég
 


Köszönöm a drukkokat, izgulok nagyon.
Ma rájöttem, hogy nem jó ha hajolgatok, fokozza a hányingert.
Egyébként nekem már tök ki lehet tapintani, és egyre nagyobb. Látni persze még nem lehet.
Vivi: a doki úgy van hogy maszek rendelés. minden csütörtökön rendel 4-től. És addig amig vannak időpontok. Elég sokáig szokott tartani. De mindig kedves és aranyos még x. paciens után is. Meg nem akar elküldeni senkit, végülis nem unalmunkban járunk oda. Mondjuk nemrég volt nyaralni, gondolom most még az is tesz a latba.
És van egy tök jó uh-gépe.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Vadszi, akkor neked jó lapos lehet a hasad, vagy ikreid lesznek!!! :d
Én csak a hájamat érzem :D:D:D
Figyeljetek már! Most olvastam, hogy a Szent Imrében újabban, ha van választott szülésznőd, akkor az nst-ket már nem a szülőszobán végzi, hanem valami Liliom utcában és 5000 Ft/alkalom! :shock:
Hát akkor lehet, hogy ugyanott járok pénzben, mintha dokit fogadnék!
A doki 60-at kér. A szülésznő 30-at, de ha választott szülésznőm van, akkor (érdekes) egy héttel előbb kezdi az nst-t, tehát 35, 36, 37, 38, 39, 40.... stb ha túlhordod, már 2-3 naponta, aztán meg minden nap. Akkor az pont 60 ezer.... HMMMMMMM..... most gondolkodni fogok akkor ezen...
Vendég
 


Vivi:milyen ize mar ez. PEdig en is ezt fontolgattam hogy inkabb szuleszno fogadok mint orvost.
BAr most epp ugy allunk haogy ferjem nem akarja az Imret:( persze pusztan a tavolsag miatt, o a bajcsyra szavaz. Ha hazajottunk a nyaralasbol megnezzuk azt is, mert bar ok jo ha nincs a vilag vegen de az azert nem baba mama barat.....


Hamarosan indulok, drukkoljatok. En ugy izgulok mintha eletmeben nem jartam volna meg nogyogyasznal vagy nem lettem volna meg terhes. Sot annal jobban, mert az elozovel csak 14hetesen voltam eloszor nogyogyinal( kulfoldon nem kapkodjak el) es addigra ugye meg egyertelmu volt hogy van ott valaki.
HAt nekem sem latszik semmi, pedig azon a reszen ahol latszodhatna nincs haj csak folotte, sot ha tapintom sem erzek dudort.....
BAr nekem nem remlik hogy az elsonel lett volna valami erezheto vagy lathato.
En meg a 14ik heten is siman titokban tudtam tartani. Amig nem mondtam senkinek fel sem tunt, pedig nem oltoztem bo ruhakban.
Most mondjuk alapbol olyasmikbe oltozok igy meg inkabb nem lehet majd eszrevenni amig nem akarom hogy ne lehessen.
Midegy is csak ma este ne kapjunk rossz hirt!!!!!!!!!!!!!
tavasziszel
 
 


A ferjem egesz delutan tartotta bennem a lelket emilekben, meg itt ott utanaolvasott hogy nyugtatgasson, de szerintem o is hozzam hasonloan izgul.
tavasziszel
 
 


Sziasztok Lányok, Mamik, Kismamik! :)

Emlékeztek még rám? Jópár hete egyszer bekukkantottam észt osztani :D (a németországi szülésről)

azóta voltam UH-n, ahol látszott Zsebibébi szívdobogása! (Apa+Lilu+ a doki látta, én meg csak odaképzeltem, mert még kontaktlencsével is sz.r a szemem, nem láttam élesen :( )

Krisy, Panny, nagyon sajnálom a dolgot!! :(

Nekem tünetként a folytonos másnaposság érzetem van, meg álmos vagyok... De ez a Lánykámnak is köszönhető... :S Illetve naponta megiszok+megeszek egy citromot... :d Lehet, hogy C-vitamin hiányom van?!

Tábliba én is szeretnék bekerülni! :) Ötlet: nem lehetne pl a gmail-on csinálni? láttam, hogy többeknek ott van, és akkor nem kell mindig azt várni, hogy a tábligazdi feltegye a képet, hanem lehetne akármikor megnézni, esetleg ott meg lehet csinálni, hogy naponta frissüljön... Nem értek sajnos hozzá... :oops:

Na, csinálok egy szép kis vonalzót! ;)

ercsi_3
 
 


Hehe én is csak a hájam érzem még. :) De már izgulok a jövő heti UH miatt nagyon.
Most már tényleg egyfolytában émelygek, talán ha eszem, akkor egy ideig jobb, de max. fél-egy órára.

Ercsi, Grat a szép UH-hoz. :)
Vivi, elértem a dokit, fogok is menni hozzá. :) Köszi mégegyszer!!
Egyébként én nem nagyon értem ezt a táblázatos dolgot most. :p Lehet majd képeket is feltenni vagy hogy lesz ez?

Kép
Kép
ginnie
 
 


Tavasziszéééél!!!! Mi volt????
Gyere már!!!
Ercsi, gratulálok!
Ginnie, jaj de jó, örülök, hogy elérted a dokit!
Vendég
 


Már ilyen korai UH-nál is bemehet a férj? Nekem eszembe sem jutott őt elvinni jövő héten, de ha megnézheti akkor viszem! :)

Kép
Kép
ginnie
 
 


Ginnie: Győrben úgy tudom nem, amit nem értek, hisz mi újdonságot látna a FÉRJED a hüvelyi UH-n? :wink: Ha magándoki, akkor szerintem biztos beengedi! :)

ercsi_3
 
 


Angie!
Küldtem privit!

Ginnie!
Az én férjem anno NEM akart bejönni a hüvelyi UH-ra, amikor Alexát vártuk. Most meg már nem tudott, mert ő vigyázott Alexára. Azt hiszem, magát a vizsgálatot nem akarta végignézni, én meg nem erőltettem. A hasi UH-kon mindig ott volt (kivéve az elsőt, mert muszáj volt dolgoznia), és az UH DVD-ket is többször megnézte.

Tavasziszél!
Már biztos ott vagy a dokinál... Nagyon drukkolok!!!

Ercsi!
Gratula az UH-hoz! Mekkora a baba?

Én is egyre többször érzem a méhszalagokat. Hirtelen mozdulatnál nagyon megfeszülnek, általában a bal oldalon, de néha a jobbon is. Görcsölni nem görcsölök, de ezt nem is bánom, mert Alexával a fogantatásától a szülésig VÉGIG menstruáció szerű görcseim voltak, és borzasztó volt. Sokáig aggódtam, hogy miért van, de aztán elfogadtam, hogy ez ilyen.

Kép
Kép
detty74
 
 


Tavasziszél!!!!! Vadszi!!!! Nehogy már úgy feküdjetek le, hogy nem írjátok le, mi volt!!! Nem fogok tudni aludni!!! :( :( :( :( :( Tessék jönni! Még 23 után is benézek..
Vendég
 


Megkérdeztem az én férjemet is, és hááát.... még nem döntötte el, hogy be szeretne-e jönni velem. Igazából nem is tudom, hogy ennek a dokinak van-e egyáltalán hüvely UH-ja vagy csak hasi. De szerintem a szívhang, stb. a hasin is látszik, vagy tévedek?

Tavasziszél hol lehetsz?

Kép
Kép
ginnie
 
 


Képzeljétek, találkoztam egy kb félidős kismamival és ha fel vagyok fújódva, majdnem akkora tud lenni a hasam, mint Neki. Bár neki az első... nekem meg a 4....
Vendég
 


Voltam hat orssz hirt ugyan nem kaptam de megnyugodni se tudtam. Nemmehen kivuli es van ennyit tudtam meg. de hatrahajlo mehem van es vacak gep igy csak annyit latott hogy egy szabajos petezsak latszik. Pici kb 5-6 hetes( mensi szerint ez ok is) semmi magzati tevekenyseg( szivhangot ezen a gepen meg nem lehetett nezni). Szoval meg 4 hetig izgulhatok:(
de addig nem fogom birni.
koszonom a drukkokat
tavasziszel
 
 


Szia! 5-6 hetesen, ha nem jó a gép, akkor az tök normális, sőt. Még lehet, hogy jobb gépen se látszott volna több minden! De miért kell 4 hetet várnod? Nekem 1 héttel később adtak időpontot uh-n, mikor még 5 hetesen nem látszott! Nyugodj meg, ez normális! Nem tudsz máshová uh-ra elmenni?
Vendég
 


Na itt vagyok lányok. Bocs, de mire hazaértünk nagyon fáradt voltam.
Szóval minden rendben van. Szabályos alakú petezsák, benne élő embrió. Még a szívverését is láttam. Igaz nem könnyen. De addig nem nyudodott a doki amig én is meg nem láttam. Tök jó volt nézni.b :lol:
Egyedül annyi, hogy egy kicsit kisebb. Inkább 6 hetes mint 7. De ezt sejtettem, mert nem félidőben volt a peteérésem, hanem később. De azt hiszem ez belefér.
Kontroll 3 hét múlva, de mivel az pont aug 20. így 4 hét múlva megyek.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Tavasziszél!
Szerintem is próbálj elmenni másik UH-ra. Nekem is egy héttel későbbi időpontot adott a doki, amikor még nem látszott szívverés. Miért jó, ha egy hónapot kell várni?

Vadszi!
Gratulálok! Mekkora a babád?
[/u]

Kép
Kép
detty74
 
 


Tavasziszél!
UH ügyileg akkor mi teljesen egy cipőben járunk! Nekem is ugyanez volt. Én annyit "csaltam", hogy a 4 helyett 3 hétre kértem telefonon időpontot, hétfőtől már csak 2 hét. De addig is tuti agyonizgulom magam! :D

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Vadszi!
Örülök, hogy nálad minden rendben! Biztosan nagyon izgalmas életedben először látni a pocaklakó szívverését, már én is nagyon várom!

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Tavasziszel, 5 hetesen nekem egy 5mm-es petezsák látszott és engem 2 héttel későbbre (jövő hét keddre) hívott vissza a doki, szóval ez szerintem is teljesen normális. :)

Vadszi! Grat! Jó fej lehetett a dokid, ha ennyire törődik veled is. :)

Lányok, viszont én is baromira ideges vagyok.... :S Eddig írtam, hogy émelyegtem, hányingerem volt, bár csak 2 napig, de ez most teljesen megszűnt.... Nem tudom, miért.... Nagyon parázok most... Gondoltam, hogy hétfőre kérek inkább időpontot, nem keddre, talán ez az egy nap nem számít, de nem tudom, sőt a két hét szerdán telik le (akkor kellene visszamennem), de addig biztos nem bírom ki.

Kép
Kép
ginnie
 
 


Azert mondta a doki a honap veget, ert most egy honapig szabin van, de en ha visszajottunk nayralszbol valahova tuti elmegyek mert nem birom ki addig.
Eleg gyenge volt amugy a kep, en meg a petezsakot sem vettem volna ha ki ha nem mondja na meg o is rendesen megdolgozott erte hogy megtalalja, d emost mar remlik hogy az elsonel is ez volt az elejen hogy nyomtak mint suket az olajtot mikro szivhangot kersetek es en mar majdnem bogtem a dokirol omlott a viz es nem talalta, es ez 2 hetente igy volt( jo tudjatok az a kis kezi kutyu), szoval lehet 2 het mulva sme leszek sokkal okosabb:(

VAdszi: jo hogy te megnyugodhattal.

Ginnie: nem tudom mennyire gaz ha volt de most nincs, mivel nem volt sokaig szerintem nem az.
Amugy dokika mondta nem baj ha nincs tunet de legalabb mellfeszules legyen de az is sokszor csak a 8ik hettol.HAt nem tom.
tavasziszel
 
 


Sziasztok!
Vadszi! :D :D :D :D :D Jajj de jó volt a jó hírt olvasni!!! Hála Istennek! Most kicsit leeresztettél, ugye? Én kedden megyek, akkor már remélem, semmit nem kell keresgélniük! Nyugtatom magam, de belül úgyis para leszek addig, amíg el nem mentem!
És már holnap betöltöm a 7 hetet:)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak nem bírok jönni...elkaptunk valami nyári hányás-hasmenés dolgot...az egész család...még a víz sem maradt meg bennünk napokig :( Gabus és én injekciót is kaptunk...még lábadozunk...ha tudok jövök és visszaolvasok :roll:

Hétfőn voltam UH-on, kisebb a babaó, mint kellene...ami leht a vírus és lehet a sok folyadékvesztés miatt is, de majd a következő Uh-okon meglátjuk, azt mondta a doki, addig ne izguljak...hát pedig nem vagyok nyugodt :oops:

Majd jövök, addig vigyázzatok magatokra és a babókra!
Danyu
danyuci
 
 


jujj Danyu ez nem kellemes! Sot igen vacak lehet! Gyors gyogyulast!
tavasziszel
 
 


Vadszi: gratula a dobogó szívű babácskához!

Danyuci: hát ez nem jött éppen jókor! de hát soha sem jön jókor! Mihamarabbi felépülést!
kaviar
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: