Új privát üzeneted érkezett!

Binyek,jajj,nagyon szépek :D :D :D Ez már az új házban van?

Tudom volt már róla szó,de valaki segítsen...
Van egy avent újszülött kezdő csomagom,ami 4 cumisüveget tartalmaz.2 kissebb,két nagyobb.Az elején elég lesz ennyi?

És mégegy,van kölcsön mellszívóm,de miben kell lefagyasztani a tejet?És hol lehet kapni?DM?
Vendég
 


Nem,ez még a lakásban van.

4 cumisüveg elég lesz az elején.Felesleges többet venni,meg nem is biztos,hogy neked bejön az Avent és más márkával próbálkozol.De ezt csak használat során lehet megtudni...
Azt nézd meg,hogy 1-es végűek-e a cumik rajta,mert eleinte csak azt használtok.(mi a vizet még mindig 1-sel isszuk,tápot 3-sal)

Tejet lefagyaszthatsz műanyag 2 decis poharakban is(ezeket fertőtleníteni kell!),de a gyógyszertárban lehet kapni kicsi steril zacsikat.Ezek a legolcsóbb megoldások.
Vehetsz speckó poharakat is bababoltban,ami direkt erre van,de horror az ára!
Ja,FONTOS!:dátumot mindig írj rá,hogy majd tudd,amikor ki kell venni,hogy melyikkel kell kezdeni!

binyek
 
 


Igen 1-es cumik,akkor egyenlőre elég lesz.Akkor asszem a gyógyszertári tasaknál maradok.köszi szépen.

Mikor költöztök?
Vendég
 

 
 

Nyuszi!
Nekem már feleslegesek az Aventes poharaim. Abban is lehet fagyasztani, ráadásul újrahasznosítható. Ha kell, megegyezhetünk, elég sok van belőle.
vovanda
 
 


Hááát még nem tudom.Kicsit(nagyon) kifogytunk a pénzből és még nincs konyhabútorunk(1.300.000) és hálóbútorunk(700.000).
Csak az előleget adtuk oda,már legyártották a javát,csak most húzzuk a beépítést,mert nem tudunk fizetni.Amúgy teljesen kész a ház,2 hét múlva jönnek a takarítók.
Oda is költözhetnénk,csak hát konyha nélkül????? :roll:

De mire lesz az ikres tali nálunk,addigra ott leszünk! :wink: Még jöhettek Ti is! :lol:

binyek
 
 


Vanda,köszi szépen,de most úgy néz ki megoldódik,a sógornőmnek van valamilyen,nem aventes,de előkotorja.

Binyek,hú,az nem kevés píz.Konyha nélkül meg tényleg nem lehet lakni...köszi az invitálást,biztos nagyon jó lesz,de én már semmit nem merek bevállalni a kötelezőkön kívül,mint orvos és egyebek.
Vendég
 


Binyek, köszi a tippet, feltétlen kipróbálom, ha a csajok engednek egy nyugis estét. :)
A gyerkőcök csoda szépek! És milyen édesen pózolnak? Jól látom, hogy a kiscsaj nagyon Rád hajaz?

Vanda, a hasam mérete már majdnem a régi, tényleg csak egy kis torna kéne a teljes regenerálódáshoz, csak épp ezek a csíkok (terhességi, linea negra-amire ugyebár már van megoldásom, és a piercing keresztben húzódó két barna párhuzamosa), ezek zavarnak, és nem tom mit lehet ellenük tenni. Mert ezek szerintem nem múlnak el. Mellesleg én nem merek tornászni, mert azt mondták a tejem rovására mehet. Na meg 10 hónapja nem mozogtam semmit, félek, hogy egy light-osabb mozgástól is izomláz savója kerülhet a csajok kajájába. Vagy túl parás vagyok? Rosszul gondolom?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpilla!
Túlparázod. A csíkok sokat fognak halványodni, tökéletes nem lesz, de ha kened őket, sokat javíthatsz rajta.
A torna meg ha ésszel csinálod, nem árt a tejnek. Kezdd pl. Rubint Réka terhes tornájával, az elég lájtos, attól nem lesz baj, aztán fokozatosan lehet növelni.
vovanda
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 20:03-kor.
vovanda
 
 


Vanda: nagyon szép család vagytok, gyönyörűek a gyerekek!

Mi tegnap voltunk uh-n, minden rendben, nőnek a gyerekek és valamiért mindketten a jobb oldalamon bandáznak. Fura is volt, hogy deformált a hasam, mintha el lenne csúszva, arról nem is beszélve, hogy a petefészkem majd leszakad. Na, tegnap láttuk, hogy mit művelnek. Hát néha követhetetlen volt a gyorsaságuk. Bárcsak már érezném is a mocorgást!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
Meggondolod te még ezt a mocorgás dolgot. Az enyémek pl. elég sokszor éjszaka buliztak és nem tudtam még annyit sem aludni, mint egyébként.... :lol:
vovanda
 
 


timi,
már nem sokat kell várnod és mocorogni fognak.
Engem az se zavar, ha éjszak állnak neki játszani - olyan csodálatos!!

t-pk
 
 


Hát szerintem ma már nem hozzák a babakocsit! :cry: Pedig úgy vártam. Majd biztos holnap, amikor senki sem lesz itthon! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk. Itt van Anyukám, és nem engedi, hogy a számítógépnél üljek. :shock: Most elment boltba, úgyhogy írok gyorsan. :wink:

Törpilla: pocakfotó??? (én ezt a piercinges heget nem tudom elképzelni se... :roll: )

Timi, Nyulasz! Képzeljétek, tegnap bementünk a tőlünk 10 méterre levő bababoltba, ami amúgy nem egy nagy szám, és volt egy Chippolino ikres kocsijuk!!!!! :!: Úgyhogy megnéztük alaposan, összecsukattam a csajjal meg kinyittattam, lemértem mindenhogy. A legnagyobb szélessége kerekekkel együtt 80 cm, tehát pont befér a liftünkbe! Összecsukva magassága 45 cm, hossza 92 cm (mondjuk azt gondoltam, kisebbre lehet összecsukni, dehát semmi sem tökéletes). Lehajtható tetején kukucskáló. Viszont vhol azt olvastam, egy babára minimum 31 cm kell hogy jusson. Lemértem, pont 30 cm. Nyulasz, nem szűk ez a hely nekik???? Háttámla majdnem vízszintesig, külön-külön dönthető, a hozzá ingyen adott cuccok is nagyon jók. Itt olíva színben volt egy db, de van még kék és rikító narancssárga színben (ami a neten pinknek látszik sztem) is. Ja, és TELJES áron 59 900 ft. (4 ezerrel drágább, mint a neten, de adnak vmicske törzsvásárlói kedvezményt is) Most még nem vettem meg,mert Apával akarom jövő hétvégén. Ha addigra már nem lesz meg, akkor meg lehet rendelni. Na mit szóltok? (Timi, azért kíváncsi vagyok a te véleményedre is, ha megjött a kocsi!!) :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: ezek szerint tetszett a kocsi?! :wink: Épp írni akartam (fogom is), hogy felhívtam a boltot, hogy ugyan mikor várható a kocsi, de nagyon elkeserítettek, mert csak pirosat kaptak, nem jött meg az oliva, amit mi rendeltünk és csak kb. 2 hét múlva várható. Szóval a kíváncsiságomat jó lesz, ha lejegelem addíg. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rana!
Vigyázz,nehogy szűk legyen!Bundazsákban vagy overállban se fekhetnek úgy,mint a szardíniák a dobozban!Nekem az első kocsim volt ilyen szűkös....Nyáron még elvoltunk,de télen nagyon gáz lett volna,ha nem adom el.... :roll:

Timi!
Nyugi! :lol: Ráér még az a kocsi pár napig! :wink:

Törpi!
Én sem mozogtam semmit,amíg szoptattam.A tőgyeimtől nem is bírtam volna.... :roll: Meg én vagy csinálom,mint állat vagy el sem kezdem!Úgy hogy inkább kivártam...
Pedig,ha valaki,akkor én nagyon igénylem a mozgást.Most heti 3 spinning,terhesség előtt 3 spinning+ 2 konditerem(néha futás) a norma.

binyek
 
 


Binyek, pedig Timinek is, nekem is téli babáink lesznek.... :? De gondolom vagy befér a liftbe (max 81 cm), vagy elég bő a babáknak, válogatni nem lehet..... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Binyek: persze, hogy ráér még a kocsi, na de a lyukas oldalammal mit kezdek? :lol:

Hát igen, vagy-vagy. Nálunk az autó csomagtartója a méretadó, meg, hogy egyedül boldoguljak a bkocsival meg a két gyerekkel, mert sokat fogunk autózni. Aztán majd a manók tudatni fogják, hogy jó-e vagy sem. Azért a 30 cm nem valami nagy. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rana!
Az én járgányom összesen 75 centi széles, lehet saccolni, mennyi jut egy babának. Ők is téliek, viszont amíg picik, addig tutira beférnek téli cuccban is, mire megint téli cucc kell, addigra már ülnek benne, és el fognak férni. Legalábbis szerintem nem lesz gond.
Meg amúgy is: hiába veszel meg egy monstrumot, ha se a liftbe se máshova nem férsz be vele...
vovanda
 
 


Timi,ó a fene...milyen rossz ilyenkor várni :?

Rana,ez aztán mázli,hogy a nem nagy szám bababoltban van a kocsiból,nem kell utazgatni,hogy megnézd...Az enyémnek 31 cm a belső mérete/gyerek,de fogalmam sincs,hogy ez mennyire számít kicsinek :roll: összecsukva 110x77x40...hát nem kicsi ez sem.

Binyek lehet tudja,hogy melyik a tökéletes babakocsi :lol: én eddig azt hittem,hogy a herqules,de az meg 20 kiló körül van,na az sem piskóta :shock:
Vendég
 


Vanda,én is erre gondoltam,hogy most még picik lesznek télen,és szerintem a kövekező télre meg már lecseréljük könnyebb,esernyős kocsira.
Vendég
 


Nyuszi!
Sajnos nem tudom! :( Még nem találkoztam vele...lehet,hogy nem is létezik...
De hogy a következő életemben babakocsi tervező leszek,az FIX!!! :twisted: :twisted:
Szivem,te meddig akarsz terhes lenni,hogy azt írod téli babáid lesznek???? :lol: :lol: Vagy már megint én nem tudok számolni???Augusztus 25 nagyon jó nap a születésre!(én akkor leszek 35 :oops: :oops: )

Timi!
A lyukas oldaladat mindenképpen foltozd be,mert még a nagy kíváncsiságban elhagyod valamelyik manót onnan bentről! :lol: :lol: :lol:

binyek
 
 


Binyek,én aug 8-ig szeretnék terhes lenni :D Akkor leszek 37+1...a 25 nekem már nagyon a vége lenne,és a dokimmal is úgy beszéltem meg,a 38.héten csaszi.
...őőőő nekem nem téli babáim lesznek,de télen még ez a babakocsink lesz.

Timi,Binyeknek igaza van :lol:
Vendég
 


Nyulasz, akkor legyen aug. 10-e! Én meg akkor születtem! :wink:

Binyek: ha tudnád, hogy nem is a bkocsi miatt leszek lyukas, hanem, mert a gyerekek időnként a jobb oldalamon tanyáznak, egészen ki is dudorodik ott, arról nem beszélve, hogy a petefészkemet is le szeretnék tépni! Azért szófogadóak, mert ha nagyon szépen kérem, akkor arrébb mennek. Jé! Te szűz vagy? Ennyi gyerekkel? :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :D nekem meg 5-én van a névnapom :wink:
Vendég
 


Zsófékról hírek az Ikresekről:
"Kukacékról is tudok híreket, mert egy helyen voltunk:
Málna baba tegnap 1050g volt és Matyi baba még így műtét után is nagyobbacska 1250g. Zsófi üzeni, hogy írni fog, csak most sem gépe, sem ideje, hála az égnek már szopiznak a babák, igaz 5 g, de ez már nagyon jó jel, és lassan elérik,hogy 20g tejcsit is képesek egyszerre enni.
Én láttam babáiról képet, nagyon gyönyörű kisbabák! A kisfiú anyukája,szöszike, a kislány inkább apára hasonlít, de olyan kis formásak!"

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Beszéltem Zsófival,jól vannak,Málna 1100 gramm,Matyi 1300.Már tudnak mérhető mennyiséget szopizni,de még hamar elfáradnak.Köszöni a drukkokat,és puszil mindenkit.
Vendég
 


Nagyon jók a képek :lol: :lol: :lol: :lol:

Málna és Matyi nagyon ügyes babák :lol:


Vásárolok ezerrel :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Twins,jó vásárolgatást :D Én lassan mindennel megleszek...de ennyit vasalni :shock: 32 év alatt nem vasaltam ennyit,mint az elmúlt pár napban.

Nárciszka,T-pk veletek is minden okés?

Vucuska,Törpi képeket dobjatok a törpökről!
Vendég
 


sziasztok!

Én ugyan nem szoktam írni ide, csak most, de Nárciszkáról a Szánisban olvastam....:(

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jajj,ez nem hangzik jól :shock: ...megyek megnézem,köszi Zsuzska.
Vendég
 


Jajj,összeszorult a szívem...mi történhetett Nárciszkáékkal?
Vendég
 


Köszi Zsuzska. Valami szörnyűség történt Nárciszkával.... Jaj ne.... :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


De mi történt? Neeeeeeeeeee! :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Én, mi megvagyunk, csak egy kicsit sok a dolgom mostanában, de amint tudok jövök.

Nárciszkával mi van?

Én ugyan nem szoktam írni ide, csak most, de Nárciszkáról a Szánisban olvastam....Sad

Mi az a Szánis??

t-pk
 
 


Én is elolvasnám,hogy mi van velük,de hol kell keresni?Mi az a Szánis? :shock:

Zárójelben megjegyzem,hogy én SOHA SEMMIT nem vasaltam a gyerekeknek és még élnek! :lol: :lol: :lol:
Ja,hazudok :oops: :a textilpelusokat az első mosás után kivasaltam,de azóta nem.

binyek
 
 


Binyek: úgy érzem mi hasonlóan viszonyulunk a vasalóhoz! :lol:

A Száni club-ot megtaláltam itt a babaneten, de Nárciszka ott sem ír semmi konkrétat, csak hogy szörnyűség történt és priviben vagy egy zárt topikon leírja, hogy mi történt és levette a babás vonalzót. :cry: :cry: :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


A fogamzás cimszó alatt van a száni klub,de tényleg seemi konkrétum,csak következtetni lehet...jajj,annyira szomorú :(

Binyek,jó olvasni,hogy vasalás nélkül is felnőnek :lol: Én sem akarom a következő pár évet vasalással tölteni.
Vendég
 


T-pk,néha azért életjelet kérünk!
Vendég
 


Én most vasaltam ki 30 db textilpelust... :?
Jó látvány lehettem, mert úgy tudok már csak vasalni, hogy a dohányzó asztalon ülök a nappali közepén és elöttem a vasalóállvány :lol:

A babaruhákkal szerencsém volt - vagy az anyukámmal..
Anya 2 napig vasalta őket, mert félti a pici lányát.

A babaszoba díszítgetésével már megvagyok és úgy nagyábból már meg is vettem mindent. Ma mérgelődtem egy jót, mert csináltattam egy polcot egy komódra - pelenkázónak, erre ma akarjuk rárakni és fél cm-rel arrébb van a lyuk. Vihetem vissza.

Már csak az én cuccomat kell megvenni és összerakni, de azzal is szeretnék minél hamarabb készen lenni, mert már nagyon közel is lehet a vége és nem szeretnék kapkodni.

t-pk
 
 


Ne vasaljatok,csajok!Tök felesleges!Úgy is gyűrött lesz! :wink:

T-pk!
Vizuális tipus vagyok:elképzeltelek,ahogy vasalsz! :lol: :lol:

Nyulasz!
Köszi az infót,akkor nem keresgélem....Szegény!Mi lehetett???Hogy lehet ezt feldolgozni???Jesszus! :cry:
Majd amikor épp kicsinálnak a törpjeim, és üvölteni készülök,akkor majd arra gondolok,hogy de legalább itt vannak! :?

Szombaton költözünk! :lol: Segítségem annyi lesz,hogy a gyerekeket el tudom vinni öreganyámhoz.Aztán pakolhatom ötünk cuccát egyedül KI ÉS BE! :roll:

binyek
 
 


Én sem tudom,hogy hogyan lehet feldolgozni...rettenetes :cry:

T-pk,én is ülve vasaltam.

Binyek,gyűrött mi?Na most el is keseredtem.
Hú,ez izgalmas,akkor ma már ott is alszotok?Másikat sikerült eladni?Ja,és apa nincs ott,hogy segítsen?Bár ha jobban belegondolok,a szép kocka hasadhoz lesz legalább jó kis bicepszed is :wink:
Vendég
 


Ja,most nézem,hogy szombaton költöztök,nem ma...legalább addig dobozolhatsz.
Vendég
 


Kép Míra

Kép Emma

Kép Szopi után beájultan

Kép Boxmeccs a kanapén

Kép Emma

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kép Míra mosolya


Olvasok, ha a lányok engedik, naprakész vagyok Rólatok, csak a héten autó volt a fenekem alatt, és mentünk a csajokkal, ha az időjárás is kegyes volt hozzánk.

Zsófinak gratulálok, ezek fantasztikus hírek!!!

Nárciszka :cry: :cry: :cry: Nem hiszem, hogy ez ép ésszel felfogható, feldolgozható. Szavakat sem találok.

A vasalásról most szoktam le. Hamar ment. :lol: Vettem egy új mosógépet, ezen már állítható a centri fordulatszáma. Lecsökkentettem 800-ra. Talán így nem gyűri úgy a ruhákat, és tényleg nem látom majd szükségét a vasalásnak.

Binyek, kitartás. Nekem az alsó szintről a felsőre felköltözni is kész tortúra volt, nemhogy egy egész háztartással elbánni egyedül. Gondolok Rád! :wink:

Rana, pocakfotóm most nincs, de majd készül, hogy ne csupán a fantáziádra legyen bízva a dolog. :shock:

Pocakosok, kitartás ebben a lökött, frontos időjárásban!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpilla: nagyon édesek a lányok! :D :D :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi,köszönjük a képeket a lányokról :D Nagyon cukik :D

Én mindig 400-as fordulaton centrizek,nem is nagyon gyűri a dolgokat,talán azért nem volt alkalmam eddig a vasalóval megbarátkozni.Próbáld ki annyin,szerintem bőven elég...

Ha beférne a fürdőbe,vennék szárítógépet,aztán már csak egy a szekrénybe behajtogató gép kellene... :lol: azt hallottam eddig minig,hogy nagyon gyűri a ruhákat a szárítógép,de állítólag ha figyelsz,mit mennyi időre raksz be,akkor nem gyűri....de nem fér be :? igaz a ruhaszárítokkal is bajban vagyok,most terasz,vagy gyerekszoba,de mi lesz ezután? :roll:
Vendég
 


Törpi,ahogy elnézem van külömbség étvágy terén :D
Vendég
 


Nyulasz: én is a gyerekszobába teregettem eddíg, ha kint nem lehetett. Még én sem tudom hová teszem, de kieséses alapon csak a nappaliban lesz teregetve. Télen úgyis túl száraz a levegő, jó lesz párásítani! :lol: Nekem volt szárítós mosógépem. Annyira gyűrte a gyűrhetetlen ruhákat is, hogy nem győztem vasalni, 2x használtam a szárító részét, mert gondoltam én vagyok a balfék, de a gép volt a szenya.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,állítólag a külön szárítógép a jó.Mert van aminek csak pl.8 perc kell,van aminek több,tehát külön kell válogatni.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: