Új privát üzeneted érkezett!

az afp-ről olvastam a napokban,hogy lehet eltörlik.talán itt lenne az ideje?! :idea:

Kép
v.andi
 
 


Szia csajok!

Először is üdvözlöm az új kismamikat, én már rég írtam ide!

Zsófinak üzenem, nos nemcsak mindketten keszthelyiek vagyunk, de a mai napon kiderült IKERTERHES VAGYOK!!!

Aki nem tudná vagy ismerne elárulom, hogy ezennel a negyedik és ötödik gyermekem várom!

Képeket ha magamhoz térek (most jöttem uh-ról) felteszem én is. :lol:

Szép napot!
csunyeszka
 
 


Köszönjük a dicséreteket!

Móka
Az RH-összeférhetetlenség elvileg az első terhesség alatt nem okoz gondot. A mama és a baba vére nem keveredik! Viszont szüléskor, terhességmegszakításkor juthat át a RH- mamába RH+ baba vére... akkor képződnek ellenanyagok (ezek lekötésére adják az antiD injekciót)... ha nem adnák, akkor a második terhességnél okozna az ellenanyag problémát!
(egyébként RHneg. mamiknál terhesség alatt többször néznek ellenanyagszintet)

Tifa
Azért próbálj meg enni!
Magzatvíz-vétel... a döntés mindig a te kezedben van... ha nem egyezel bele, senki nem fog hasbaszúrni... és ez nem életkortól függ!
Nagyon sok vizsgálatot láttam... és egyszer se volt utána gond! (szakirodalom szerint 1%alatti a vetélés)

Merci
:lol:
Nekem tudják a munkatársaim... mindegyikük drukkolt a lombik alatt :lol: :wink:

V.Andi
Nem kötelező!!!!
Genetikán felajánlják az elvégzését, de a döntés a te kezedben van!

Csunyeszka


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Csunyeszka!

Nem semmi, még a hideg is kirázott(örömömben persze)

Volt rá esély? Családban valaki?
Mabe!

Mivel te elég járatos vagy a témában, tényleg nem szokott gond lenni az ac-vel? Nagyon félek, de meg fogom csináltatni :? A családomat kell megkérnem, hogy legyenek toleránsak és hadd pihizzek utána. A legjobb lenne, ha a nagyik bevállalnák pár napra a gyerekeket, mert ha itthon lennének folyton rajtam lógnának... :lol: A fájdalomtól nem félek, az nem gond.

Kép
arvaerika
 
 


Amniocentézist nekem is kilátásba helyezték, de mondtam a dokinak, hogy majd amikor a probléma felmerül ráérünk róla beszélgetni, addig menjen minden a maga útján.
Ha az AFP és a 20. és nem a 12. heti UH rendben van, szerintem nem fogom elvégeztetni.
De minderre nem akarok gondolni, majd csak akkor.

Betti
Kép
betti0412
 
 



Kép
kata05
 
 


Csunyeszka,aztaaaaaaa,micsoda hír:lol: :lol: :lol: !Nagyon várom a képes beszámolót.

Köszönöm az ac-vel kapcsolatos tudnivalókat.Megnyugodtam,h nem kötelező.

Kép
v.andi
 
 


Csunyeszka, gratula neked ez aztán a hír!( lehet lesz még 3. is? :D )

Kép
kata05
 
 


sziasztok......
gyönyörűek a babák!!!!!!gratula..........
üdv az ujjaknak!!!!!!!
csunyeszka....az igeeeeeeeeeeeen......... :) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Rég nem tudtam jönni, de boldogan látom mennyien csatlakoztak azóta.
Üdv minden új kismamának :)

Mabe, Zsófi, nagyon szépek és nagyok a babácskáitok :lol:

Csunyeszka, aztajómindenit :) :D :lol:
Hanyadik UH-on mondták meg, hogy ketten vannak?
Nagy gratula a kicsikékhez, legalább nem unatkoznak odabent:)

Kata, köszi a linket, legalább nyomon tudjuk követni, hogy mekkorák a pocaklakók:)

Mi tegnap voltunk a 2. Uh-on. 7 hét 1 naposan 10,8 mm volt a nagy gyerkőc:)
Csütörtökön megyek az első vérvételre, aztán irány a védőnő (mondjuk ezt a részét nem annyira várom... :cry: )

Már nem emlékszem ki kérdezte a melóhelyet és a táppénzt.
Én múlt hét óta táppénzen vagyok az előzmények miatt. Bent csak a főnök helyettesnek mondtam, meg egy csajszinak, aki folytatja a munkámat.
Vendég
 


Táppénzre én is szívesen mennék, de pont az előzmények miatt nem nagyon merek.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Köszönöm az együttérzéseket!

Tudjátok erre nem számítottam, pláne azok után, hogy elvileg az egyet is nehezen hordom ki egyszerre, hisz az átlagnál kisebb a méhem...de már hármat szültem, talán így tágul megfelelő méretben!

Írtam régebben, hogy 7-8 hetes kor előtt nem megyek uh-ra, most 7 hetesek, és teljesen meglepődtem!!!Azt hiszem erre senki nincs felkészülve, még akkor sem ha vágyik rá, vagy beszél róla, mert mikor két szívhang ver egyszerre és meglátod a picike életkéket...sírni tudnál először örömödben majd félelmeidtől, hisz valljuk be, ez eleve veszélyes rizikófaktora a terhességnek!

Nos tényleg jól esik, hogy velem örültök!

Mindig mondtam a harmadik gyermek után már senki újat nem tud nekem mondani...DE SIKERÜLT A DOKIBÁCSINAK!!!

Egy félelmem van, lehet nem lesznek szeptemberiek, hisz fennáll, hogy előbb bújnak a világra!

Szép estét és jó pihenést mindenkinek!
csunyeszka
 
 


Sziasztok!

Csunyeszka ez ám a hír! Én sem voltam még dokinál, csütörtökön megyek. Az én fejemben is megfordult már, hogy mi van ha ketten vannak odabent? A héten kiderül.

Én is csatlakozok a betegek táborába, kaptam antibiotikumot. Nem repesek az örömtől, de minél előbb meg kell gyógyulni.

Jó éjszakát!
Vendég
 


Merci! Egy napra vagyunk kiírva! Bár az én kisbabám biztos ráhúz legalább egy hetet (szeretnek odabent - Hetény 3, Samuka 4 hetet "késett")

Én a 6. gyerekemmel nem voltam semmiféle vizsgálaton, csak a végén kitapogatták, hogy fejjel lefelé van (a 16. héten vettem észre, hogy nem vagyok egyedül, rajtam nevetett az egész falu!), a 7.-kel voltam egy ultrahangon, hogy tudjam, hogy fiú-e vagy lány. Mind a kettő nagyon boldog, stresszmentes várandósság volt. Most is azon gondolkodom, hogy kösz, elég volt egy vizsgálat meg egy beszélgetés a védőnővel, többet nem kérek. Ha nem lenne egészséges a babám, akkor is megszülném. Azért az első néggyel becsületesen végigcsináltam az összes vizsgálatot, de már meguntam.

Csunyeszka! ez csodaszép!!!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Szép estét mindenkinek!

És utólagosan is köszönöm a jobbulásos jókívánságokat.
A hétvégén a halálomon voltam, voltam hétfőn védőnőnél, meg háziorvosnál és írt fel antibiotikumot (hétfőn már nem volt lázam, sőt vasárnap sem), Amoxicillin-t de én nem szedem, mert nem merem. Algopiryn-t így is szedtem.
Megkérdeztem egy gyógyszerész isnerősömet ő azt tanácsolta, ha jobban vagyok akkor várjak még 2 napot aztán kiderül, h. kell e szednem egyáltalán.

Csütörtökön megyek nőgyógyászhoz, már nagyon várjuk...:)

Csunyeszka[b] GRATULA!
Én szerettem volna nagyon, ha ikreim lesznek, de szépen egyenként is nagyon boldogok vagyunk.:)

Ja és holnap megyek lecsapoltatni magam= vérvételre.:)


Szépe S.T.-t!
hajnalocska
 
 


Csunyeszka,gratulálok,de ugyanakkor megértem a "félelmeidet".Tuti minden rendben van odabent.Meglátod,szeptemberi babák lesznek.Közvetlen környezetemben van 2 ikres barátném,mindketten jó sokáig bírták,mindkét helyen 3-4 gyerekek az ikrek.Én tartom benned a "lelket",mert ők jó példával járnak előttem.Az egyik páros születésénél ott kellett volna lennem,de 3 perccel lekéstem az ikreket,gyorsabbak voltak nálam.Normál úton talán másfél óra alatt születtek a 39. héten.Drukkolok nektek nagyon.

A betegeknek jobbulást!Szerencsére engem eddig elkerült (kopkopkop)

Boboka,gratulálok az óriás méretekkel rendelkező bébihez :lol: !Ha te tegnap 7+1,akkor én holnap valami hasonló óriást fogok látni.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok lányok!

Rég voltam.Úgy néz ki meggyógyultunk végre.

Nagyon szép babákat láttam! :lol:

Üdv az újaknak!

csunyeszka gratulálok! :D

Én RH- vagyok a férjemét nem tudjuk :oops: ,ezért most muszáj lesz neki is elmenni vérvételre.Csak hát férfi.... Mivel első babánál nem szokott gond lenni,akkor nem is nézték.

babus31 jobbulást!

hajnalocska ha jobban vagy,szerintem se szedj antibiot!
vérvétel brrrr.Lassan nekem is aktuális lenne.

Jó éjt nektek.

Kép

Kép
tisz
 
 


Csunyeszka!!!
Ez ám a hííííírrr!!! Én teljesen megértem ezeket az érzéseidet, bennem még mindig kavarognak, olyan hihetetlen, hogy ketten vannak odabent. :lol:
Ha van kedved valamikor találkozhatnánk is egy teára, ha már így összehozott minket a sors.
Én sem illek ide, mert eleve aug. 26-ra vagyok kiírva, de ha augusztusban születnek én már boldog leszek, mert a 36. hetet július végén töltöm és az már ikreknél elég esélyes.
Melyik dokinál voltál? Nem gondolkodtál el, hogy Zegen választasz dokit? Csak mert ott van koraszülött és ha a 36. héten vagy az előtt születnek, akkor automatikusan oda küldenek. Én ezért is döntöttem így.
Neked ki a védőnőd?


Valaki kérdezte, hogy mekkorák voltak a Babákok. CRL:48 mm. Szép nagyok, megkérdezték, hogy mivel tömöm őket? :lol: Volt ott egy lány, egyszerre lombikoztunk, az egy babája kisebb volt. Én meg csak dagadtam a büszkeségtől. :lol:

Ma megyünk a zegi doktorbácsihoz és védőnénihez is. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófikukac, én is aug. 26-ra vagyok kiírva :)

Kép
bububébi
 
 


Bubu!
Igen, pont egy idős babásak vagyunk!!! :lol: Gratulálok a 12. héthez!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Köszi szépen mindenkinek mégegyszer!

Betegeknek: ne izguljatok, semmi baj nem lesz a babóknak ha szedtek gyógyszert, mert az a súlyosabb, ha nem kezelik a vírust.

Zsófi: nos ma megyek kiváltani a "kiskönyvem" a leletekkel és ha minden igaz az V. körzethez tartozunk, akinek még nem tudom ki a védőnője, de délben meglátom :D
Elmentem dokihoz csak úgy lesz, aki lesz alapon, és a dr. Novák főorvosba botlottam. Nos annyira jó fej volt, már azt is tudjuk melyikünk honnan jött, szóval embernek is bejön, viszont ha problémás leszek (ami sajna benne van, hisz tudod) lesz dokim Zegen is, így biztos, ami biztos!

Hajnalocska: én is szerettem volna ikreket, mert van a családban, de mikor az ember szembesül, hogy jéééé, itt két lakó van, nos már átértékelődik a kívánság ténnyé, de nagyon boldogok vagyunk
:lol:

Babus: tudod azzal váltam el a páromtól, hogy poén szinten mondta, kislány-kisfiú, és megpuszilta a pocim...aztán első uh-és ki tudja?? látod, még lehet téged is érhet meglepi! Sokan voltunk uh-n de minden anyuka velem nevetett, ez jól eső érzés volt.

v.andi: aranyos vagy, de sajna tudom a saját korlátaim, és ígérem mindent megeszek, de az egyes terhességeim is korábbiak voltak 3 héttel, szóval ez aggaszt kicsit, majd "megstoppolják" a méhszájat és nem nyílik ki idő előtt :)

boboka: első uh-csak én 7 hetesen mentem először ( vagyis három nap múlva lesz egész 7, mert tudom mikor foganhattam :oops: ) és örülök, mert nem is ici-picik, centiben mérve A: 1cm, B: 1,1cm

arvaerika: esélytelenek nyugalmával készültek!
csunyeszka
 
 


remélem engem nem ér meglepetés mert a dokim mondta hogy fennál az ikerterhesség nálam is...mivel clostybegitet szedtem.........az eddigi két uh-on 1 baba volt..... :) :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csunyeszka,a barátnőm is félt,mert mindkét nagy gyermeke a 36 héten kibújt,azt megelőzően pedig szigorú fekvés volt,de most az ikreket úgy kellett kiimádkozni belőle a 39. héten,szóval remélem nálatok sem lesz másképp!

Megjöttem az orvostól,minden rendben van.
Láttuk Junior Kép dobiját,Aranyhalam elmorzsolt egy könnycseppetKép Ma végre felhívta az anyukáját,és közölte vele,hogy mától Nagymama a hívójele Kép .
Kaptam papírt,hogy keressem fel a védőbanyát.Már beszéltem is vele,mert a barátnőm barátnője.Mi decemberben költöztünk csömörre,így nem tudom még kit hol találok.Hétfőn fél 2kor vár szeretettel,és nagyon aranyosnak tűnt.Dokimmal abban maradtunk,hogy a laborvizsgálatok után március 11.után találkozunk a magánrendelésén, kábé 12+2 leszek akkor.

és maga Junior 1 cm teljes nagyságában:
Kép

Kép
v.andi
 
 


andi gratulaaaaaaaaaaaaaa :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Andi, gratulálok Juniorhoz:) Szép nagy gyerkőc ő is :lol:

Én is teszek fel egy tegnap előtt készült sztárfotót :) :

Kép
Vendég
 


boboka gyönyörű a kis sztár a képen!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csunyeszka, gratulálok, szerintem ez tök jó... ahogy egyre fel tud készülni az ember, úgy kettőre is :D Meg majd segédkeznek a tesók!!

Mabe ,köszi, én is így hallottam, h gyakrabban nézik az 0 rh- -osokat.. majd meglátjuk. Holnap megyek vérvételre, nem nagyon csípem, de egyszer egyszer kell!!

Andi, Boboka, tök jó, tök jó!!!

Táppénzesek, ilyenkor 75%-ot kaptok, vagy ?

Én is megyek az Istenhegyi klinikára, s a 12. uhu-kor van lehetőség vérvételre, amiből a Down kórt nézik meg, benne van az árban.. Hogy az mennyi nem tudom, csak a dokikám mondta, h bejelentkezéskor mondani kell, ha kérjük..
Ott tényleg jó szakemberek vannak!!!!! :D

Kép

Kép
móka:)
 
 


http://www.gendiagnosztika.hu/ Itt minden megtalálható, múltkor már Zsófi belinkelte.

Csunyeszka, Nita nekem meg ikertesóm van! :D És tesóm is babás, de ő sem ikreket vár, meg én sem.

Móka, első 3 hét 80%-on megy, a többi meg 70%-on ha 2 éve biztosított vki, ha nem akkor 60%.

http://209.85.129.132/search?q=cache:al ... =firefox-a

Boboka, gratula!!

Kép
kata05
 
 


Én még első babámat várom, és nem értem, hoyg mi ez a védőnős dolog... Utoljára voltam 9 hetesen UH-n, most megyek majd kedden a 12 hetesre, de nekem nem mondott semmi olyasmit a magándokim, hogy védőnőt kéne keresnem? EZ hogy működik?
Bocsi, de abszolút zöldfülű vagyok még a dolgokhoz... :D

Kép
tifa
 
 


Elolvastam mindent ezen a gendiagnosztika.hu oldalon, de továbbra sem tudom eldönteni, mi tévő legyek. Nem a fájdalomtól félek hanem a vetéléstől. Mi lesz ha ezen múlik a dolog és valami történik utána? :roll: :roll: nem is merek belegondolni. Viszont nagyon szeretném ha biztosra tudnánk hogy nincs semmi kromoszóma rendellenesség.

Kép
tifa
 
 


Tifa, keress rá az interneten a kerületed védőnői szolgálatára. Tuti, hogy lesz ott egy telefonszám is, hívd fel, ők megmondják, hogy az utcádhoz melyik védőnő tartozik. Szerintem megadják a mobil számát is, így tudtok majd egy időpontot egyeztetni. A 12. hétig általában fel szokták keresni a kismamák a védőnőt.
Ha szerencséd lesz akkor jó fejt kapsz ki, aki még segíteni is tud.

Azt sajnos senki sem fogja tudni 100 %-ra megmondani, hogy nincsen rendellenesség. Úgy van, ahogy a lányok írták fentebb, hogy minden terhesgondozásnál aláíratnak egy papírt veled, hogy esetleg, ha nem vettek észre valamit a dokik, akkor azt mi kismamák tudomásul vesszük. Szóval ha nem akarsz menni, ne menj.

Neked úgyis egészséges szépséges kisbabád lesz, ne aggódj :wink:

Kata, milyen ikernek lenni? Tök jó lehet :)
Vendég
 


Tifa
Egy AFP és egy 20. heti genetika sok mindent elárul már.
Talán.
A 12.hetin sok mindent még nem látnak, a nyitott gerincet sem.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Én jövő kedden megyek az istenhegyi központba, kombinált tesztre.
Nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz.

Kép
bububébi
 
 


én jövöhéten vagy utána megyek uh-ra és remélem megkapom a papírt amivel megkaphatom a kiskönyvem!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="nitacska007"] írta:nitacska007n jövöhéten vagy utána megyek uh-ra és remélem megkapom a papírt amivel megkaphatom a kiskönyvem!



Én 9+1 voltam, amikor a nődoki kiállította a beutalómat :)

Kép
bububébi
 
 


Tifa!

Ugyanez a dilemmám, nehéz dönteni!!!!DE MUSZÁJ!
Amúgy a nyitott gerincet uh-n jól lehet látni a 18 hetesen, a Down kórt sajna nem.

Kép
arvaerika
 
 


Csunyeszka!
Örülök, hogy tegnap összefutottunk. Te mikor végeztél? Mikor kijöttem nem láttalak, és nagyon siettem, mert már fél2 volt és indultunk zegre, elég lassú volt a védőnéni. Kiderült, hogy én is ahhoz tartozom, akihez Te. :wink: Csak nem tudták eldönteni melyik utcában lakom. :lol:
Novákról egyébként sok jót hallottam! :wink: Örülök, hogy hozzá kerültél.
Mikor mész vérvételre és belgyógyira. Remélem máskor is összefutunk. :lol:

Móka!
Én is oda megyek hétfőn, de az ikrek miatt csak az uhu részét csináltatjuk meg. Az 16000, a kombinált teszt 28 000 Ft. Majd hétfőn beszámolok milyen volt! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja és tegnap megvolt a 12. heti genetkiai uhu és mindkét babáva mineden rendben.

Ezek az adataik:
A Baba:
CRL:50,9 mm
BPD:18,3 mm
NT:1 mm
B baba:
CRL:49,7 mm
BPD:17,8 mm
NT:1,1 mm
Terhesség kora a mért adatok alapján tegnap 12+2 volt! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


zsófi szép méretűek a babók....csak így tovább :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egy jó tipp, aki védőnőjét keresi: interneten ne tegye, ugyanis én azon kerestem meg, a védőnő neve az stimmelt, viszont ahova kellett volna menni a net szerint már rég nincs az az osztály, elfelejtették frissíteni a lapjukat :D Telefonon segítenek jobban, persze ha a szám még valós :lol: (bocs, ez keszthelyi tapasztalat, bár egyforma országszerte az egészségügy)

Zsófi: nos én utánad mentem be, és várhattam annyit, amennyit te, legközelebb már nem kell ennyit :wink: Kell mennem majd a laborba, valamelyik nap átmászok du.1-2 között, nekünk akkor van, és azt hiszem a belgyogyit kihagyom, eddig is a háziorvosommal csináltuk meg a vizsgálatot, ami abból állt, jól vagyok? minden ok? ja és egy vérnyomást azért mértek :) Ez a nődoki egy troll, aki tegnap volt, végig cseszegette a védőnőket, akkor már te elmentél. Ennél az orvosnál a kutyámat nem elletném, nem ám emberek közelébe mehet! Arogáns, egoista és rideg, a védőnőket egy mérleg miatt cseszegette vagy fél órát, örültem hogy megszabadultam.

Bocs a többieknek, de nálunk itt a kórházi viszonylatok nos elég rémisztőek, akkor megyek csak, ha elengedhetetlen, hisz a stressz a babáknak árt!

A vizsgálatokról: nos én is utána jártam az összes vér és különböző genetikai vizsgálatoknak, de mégis ennyi egészséges gyermek megszületése után nem vállalom a kockázatokat, mert nekem az előzőek során voltak olyan eredményeim (afp. toxo..), hogy hetekig a második eredmény miatt izgultam...kiderült feleslegesen, mert a terhességi heteim lettek elszámolva :?

Mindenki maga dönti el a félelmeinek mi tesz jót, egy alapos kivizsgálás vagy egy struccpolitika (mint enyém) és a szerin döntsön ! Nincs rossz döntés, ezt ne feledjétek!

Szép napot és áldott babavárást mindenkinek!
csunyeszka
 
 


nekem elméletileg uj védőnőm lesz mert a régi sajna leköltözött siofokra........a mostani állítolag tök fiatal és gyereke sincs még....tehát semmi tapasztalata.... :shock: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csunyeszka!
Hú Te szegény, akkor jó sokat vártál. :roll: Tudom ki volt az a doki Szegődinek hívják, egy hülye, már rég nugdíjban lenne a helye. Annó a bátyám nála született. Jó sok beteg baba szárad a lelkén. :evil: De van aki esküszik rá.

Itt elküldenek vérvételre a belgógyiról is. Én holnap megyek, aztán étfőn vérvételre. Vérnyomit nekem is mért.

KépKép
zsófikukac
 
 


zsofi van már pocakod? :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát stressz az van elég. Főleg itt a munkahelyen.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Betti nyugi. Én az előző terhességnél ilyenkor félrevonultam a WC-re (oda nem jöttek utánam) és pár perc nyugit adtam magamnak, bevettem egy magne B6 bogyót és arra gondoltam, hogy most a le..... tablettát veszem be. Szóval ne bosszantsd magad, hidd el nem éri meg.



Most én is kezdek egyébként parázni, estére megyek az első UH-ra. Szurkoljatok nekem!
Vendég
 


babus gyönyörű babot fognak látni ahogy ver a szivecskéje!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsófi!

Nagyon klassz, hogy már ilyen nagyok a babók, akkor te már a terhesség 2. trimeszterébe léptél :D

Csunyeszka!

Akkor ha jól értelmezen, te nem mész genetikára?

Betti!

Muszáj még dolgoznod?Meddig kell?

Babus!

Várjuk a beszámolót! :D

Nitácska!

Igaz, nem tőlem kérdezted, de nekem már elég nagy a pocim (sajna alapból is). De szerencsére most olyan a divat, hogy vannak tök szép mell alatt vágott tunikák és az beillik kismamafelsőnek is.
Mert ha kimondottan kismamaboltban veszem, úgy láttam, jóval drágábbak.
Túl sok mindent nem kell vennem, mert megmaradt az előző terhességekről, bár nyári cuccom nem nagyon van. Hiába a 4. baba, de azért nem szeretném egy-két kinyúlt polóban végigvinni a pocakosságot.

Ti még belefértek a "normál"cuccaitokba?

Kép
arvaerika
 
 


erika gatyoim nekem is vannak....de felsők nem igazán......imádom a tunikákat...elméletileg majd kapok kismami felsőket........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!
Ekkora a pocakom:
Kép

Van egy kismamanacim, az nagyon kényelmes, és hosszú pulcsiaim is azokat hordom. És egy csípőfarmerszoknyám, az is jó. A régi nadrágjaimon nem jön fel a cipzár. A nélkül meg lecsúszik. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Erika
Ajánlatos utána legalább 2-3 nap pihenés... esetleg egy kis magnézium... egy-egy deci finom borocska...

Csunyeszke
A fejletlen, kisebb méhen a terhesség sokszor segít :wink:
Nagyon sok iker születik kiírás közeli időpontban!

Babus
Jobbulást!

Hajnalocska
Ha a doktor szükségesnek tartja az antibiotikumot, vedd be! Amoxicillin szedhető terhesség alatt, viszont egy fertőzés árthat a babának!

Andi
Junior gyönyörű
:lol:

Bobóka
Szép a babátok!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?