Új privát üzeneted érkezett!

Évi!

http://forum.index.hu/Article/showArtic ... 8#57338114
itt látsz petezsák méretet. 7,5 hetesen 22 mm, így én se értem miért mondta a dokid, hogy 6 hetes.

Teljesen átérzem amit írtál, velem is ez történt meg. Én 5 hetesen voltam, keresgélt hosszasan fapofával, majd megkérdezte, h "És pozitív lett a teszt?". Ott feküdtem, már el tudtam képzelni, h ebből se lesz gyerek... Aztán meglett a petezsák. Szívhang nézőbe 1 hét múlva megyek, előre félek, kiugrik majd a szívem amíg keresgél...
pumuklii
 
 


Jaj csajok, már nem bírok magammal, kiugrok a bőrömből, Panndi 18:15-re megyek, szóval még egy 8 órás műszak, és túl leszek rajta. Utána azonnal jelentkezem!

Evemama, ez a doki nem normális!! :shock: Így megijeszteni egy szegény kismamát! :lol: :twisted:
Lehet, hogy úgy értette, hogy hat hetes, hogy a fogamzás óta? Vagy ez baromság...

Kutyafüle, hát ez fantasztikus!!! Keze meg lába, mindjárt elbőgöm magam!

Tényleg tele vagyok örömhrmonnal, de valami idegbetegség hormon is bejátszik egy pár napja... :P :oops:

Pusza mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ez a doki gáz :? Nekem 7+3-nál volt a baba 13 mm,petezsákot nem tudom.

Szofi, drukkolok :D
Vendég
 

 
 

Évi: és nem adott az UH-ról papírt? Azon rajta vannak az adatok. Nekem 8+2-nél volt 21x18 mm-es a petezsák. Rajta van az UH-leleten, amit a kezembe nyomott. Azzal kell menni a védőnőhöz.

Kép
Kép
tinu
 
 


Kutyafüle!
DE JÓ!!!!!!!!!!!! :lol: MOZOG KEZE-LÁBA?akkor ez én babámnak is(hisz egyidősek vagyunk 8) )

Evamama!
basszus :evil: ..biztos hogy jó dokihoz jársz te? :shock:
nekem 7+6 naposan volt 13,5 mm a baba, a petezsákot nem mérte.bizti nincs semmi baj, a lényeg, hogy dobog a kicsi szíve :)
Vendég
 


Évi, ez tényleg elég furcsa!
Az én dokim mondjuk nem ad az uh-ról képet, csak a 12 hetes nagy ultrahangon fogok képet kapni.

Van már valakinek időpontja a 12 hetes genetikai ultrahangra??? Oda mikor kell menni? Azon a héten, amikor már betöltöttük a 12 hetet?
Vendég
 


igen, 12 plusz pár naposan kell menni
De az időpontot úgyis úgy adják, h előbb megkérdezik az utsó menstruáció első napját.
pumuklii
 
 


Éva!

De hülye egy doki...Nem tudsz egy másikhoz elmenni?Nem is értem ezt a fajta hozzáállást!
Én legutóbb 6+4en voltam uhn,és akor a baba méretét mondta a doki,nekem se méregette különösebben a petezsákot,gondolom ennek nincs akkora jelentősége,illetve ránézés alapján bizti tudja h normális e.
De akkor minden rendben ugye?Dobog a szive,szóval nyugi!!!Esetleg nem jegyeztél meg még vmi adatot? :lol:

Én köv héten megyek a dokihoz 4re,majd ott beszéljük meg a 12.heti vizsgálatot,már nagyon kíváncsi vagyok mit mond!

Tegnap láttam a hal a tortánban h mit bénázik az a csajszi...de közben kedvet kaptam egy jó ksi tárkonyos csirkeragu levesre,ma az lesz a menü :lol:

annus11
 
 


Jól hangzik :-)
Én most paradicsomos tonhalas tésztát csináltam. Mire kész lett, teljesen felkavarodott a gyomrom, alig ettem belőle. Pedig reggel még úgy kívántam...

Elkezdett már nőni a hasatok? Én úgy emlékeztem (lehet rosszul), hogy régen jobban dudorodott a hasam a méhemnél (a bugyi ahol végződik, ott). Én már mindenért aggódok :-)
pumuklii
 
 


Pumukli: szerintem jó esetben, vagyis nem a hájak miatt, kb. csak 5-6 hónaptól kezd el igazán nőni a has. Legalábbis én úgy emlékszem, hogy nekem előtte inkább csak a hájam volt. De majd megnézem, mert fényképeztük a pocim minden hónapban. :)

Böbi: nekem a dokim fogja csinálni a 12 hetes UH-t, a kövi időpontban, vagyis október 27-én.

Kép
Kép
tinu
 
 


Pumukli: na igen, a 4. és az 5. hónap között volt nagy a változás. Előtte még csak a seggem nőtt, de nagyon, utána már a hasam is. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást lányok! :)

Pumukli, köszi a táblázatot, ez alapján még nagyobb is a petezsák a naptár szerinti kornál. :shock:

A dokimat egyébként nagyon kedvelem, abszolúg lelkiismeretes embernek ismerem, nem tudom mi lett most vele, remélem csak elfáradt. :roll:

A leleten az alábbi adatok vannak: Ut. átmérő: 67,6 mm. Petezsák 27,6 mm. Szívmüködés kimutatható. (pár adat a felszívódó cystáról) Gr.s. 6.

Igazatok van próbálok a dobogó szivecskére gondolni (amit meg sem mutatott :(). :)

Változó szerintem, hogy kinek mikor kezd nőni a pocakja, sok múlik a belső szervek tartásán és ugye a párnázaton is. :) Nekem már akkora a pocakom, mintha félidős lennék, hiszen az 5. babát várom. Sokszor nagy attól is a kismama hasa, hogy rossz ilyenkor az emésztés.

Szofi, kitartás, drukkokolok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi: évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Évi, biztos rossz napja volt, van ilyen. Én is teljesen megbízok a dokiban, meg lelkiismeretesnek tartom, de ő is néha fura. Vittem neki szülési tervet, hogy beszéljük át (ő mondta korábban), erre teljesen ingerülten kommentálta a pontokat, hogy senki sem fog burkot repeszteni, meg gátat vágni (csak ha muszáj), meg kinyomni a gyereket könyökkel stb. Nekem meg jól esett volna, ha átbeszéljük a dolgokat.

Tinu, nekem a 25-ik héten volt terheshasam először, addig csak olyan elhízós hasam volt. De én most másra gondoltam. Én már nagyon hamar éreztem, hogy kidudorodik a méhem, keményebb, kis pukli lenn. Lehet azért, mert akkor nem volt rajtam felesleg? Nektek nem volt/van ilyen? Most is ott van, csak azt hittem már nagyobbnak kéne lennie. Meg 2. gyerekkel, gondoltam hamarabb nagyobb lesz...
Na mindegy, ez is mindenkénél más.
pumuklii
 
 


Pumukli: nem tudom, nem emlékszem ilyenre, de nekem hátrahajló a méhem, gondolom, ez is számít.

Kép
Kép
tinu
 
 


sziasztok!
lehet még csatlakozni? május 26-ra vagyok kiírva, de mivel ez lesz a 4. császárom, 38. héten meg fognak műteni :shock: így május 12 a mi napunk!
gratulálok mindenkinek akinek már dobogó szívű babája van, és drukk mindenkinek, aki még készül a következő UH-ra!
5hét 2 naposan nekem 6 mm-es petezsákom volt, most persze okt. 16-ig aggódok... :?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Lányok, asszonyok!

Tudom, hogy ez még talán korai, dehát most szeretnék egy kis pénzt, hogy TÜncinek vegyek néhány őszi-téli szerkót. :wink:
Szóval a következő babahordozó eszközöket adnám el (most csak hordozókendőt és Ergót szeretnék használni, úgyhogy csak azok maradnak meg).
1. Infantino Kenguru
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25
Nem a Brendonban vettem, hanem Amerikából kaptam, de mondjuk ez lényegtelen, akkor még nem lehetett itthon kapni. Az első néhány hónapban jó szolgálatott tett, mert TÜnci csak ebben volt hajlandó huzamosabb ideig aludni, a kiságyában csak kb. negyedórákat aludt, fogalmam sincs, hogy miért. :roll: Ebben meg aludt simán egy órát.
Így:
Kép 6000 Ft
Kép

2. Babaerszény
http://www.babakozelben.hu/bolt/bolt_erszeny.htm
Na ezt szinte egyáltalán nem használtuk, csak akkor volt benne Tünci, mikor a kép készült. Legfőbb oka az volt, hogy Tüncinek sín kellett a lábára, és ez akadályozta az erszénybe helyezést.
Kép 3000 Ft

3. Kenguru
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25
Ezt nagyon sokáig használtuk, egész addig, míg meg nem tanultam felkötni a hátamra TÜncit hordozókendővel. Látom, azóta lement az ára, mert újonnan kb. húszezer forint volt. :roll:
Kép 10 000 forint

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Kutyafüle, Évi! gartulálok a babákhoz!

Évi, Móni!
Én is hasonló álmatlansággal küzködöm. Hajnali 3-kor kimegyek pisilni és utána reggelig csak forgolódom. Az előzőnél ez később kezdődött.

Tinu!
Én 16. 45-re megyek, de szerintem ott leszek még egy óra múlva, a múltkor is másfél óra csúszás volt.

Pumukli!
Nekem már kb. egy hónapja nagy a hasam. Lehet hogy a puffadás miatt, mert inkább deréktájon, vagy feljebb, nem lent. Az előzőnél a 14. héten látszott először, de utána hatalmas pocakom volt, mindig két hónappal idősebb terhesnek néztek. Igaz a terhesség előtt nagyon vékony volt a derekam.

Én úgy tudom, genetikai ultrahangnak az AFP vizsgálat utánit nevezik, kb. a 18-20. héten, ahol a szervek fejlettségét is nézik. Legalábbis két éve így volt.

Szofi! Kitartás!

Kép

Kép
hean
 
 


Sziasztok,

Hú nem voltam 2 napot és ennzit irtatok...remélem nem haragusztok meg ha nem válaszolok mindenkinek kúlőn, latom téma ez down szürés itt nálunk csak azoknaak szürik aki például 35 felett van meg de megfogom érdeklődni hogyan is van mert nem vagyok tisztában vele.
De például Jázminnal nem kelett csináljak semmi genetikai vizsgálatot.

Vorosbegy, űdv itt, gratulálok a meglepi babához szép kis meglepi :D ....
Jaj Tinu nekem nagzon tetszenek a cuccaid de hát sajna nincs hogz,, az a baba erszény tök jo!
Nálunk eléggé lehült a levegő ráadásul Jázmin is megfázott mindjárt viszem a dokihoz csak keljen fel!

Szép napot nektek

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Kedves kismamák elnézést, hogy itt zavarok, de sajnos nincs még saját oldalam és szeretnék egy kedvező lehetőséget a figyelmetekbe ajánlani, a bolti árak feléért készítek kismamaruhákat 34-52-es méretig, akár méretre is.

Nadrágok, felsők (34-46): 3500 Ft-4000 Ft
Tréningruha (nadrág +felső) 7000 Ft - 8000 Ft
Tréning nadrág külön is rendelhető!

Igény szerint a kész darabokon kívül korrekt áron, anyagtól és mérettől függően hasonló árakon más méreteket is elkészítek 34-52 méretig, akár egyedi méreteket is!

Várok minden kedves érdeklődőt! Vidéki megrendelések is vállalok, amit utánvéttel (500 grammig 1300 Ft), és előre utalással ajánlott levélként (500 grammig 650 Ft) tudok teljesíteni!

További információkért fordulj hozzám bizalommal:
sziszilva@freemail.hu

Köszönöm a lehetőséget!
Szilvi



Kép Kép [img]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sziszilva 2008.10.01 14:04-kor.
sziszilva
 
 


nekem Barnival volt méhlepénybiopsziám tavaly és lesz most is...egyáltalán nem vészes, persze nagyon féltem...de olyan megnyugtató volt tudni az eredményt! egyébként decemberben leszek 37 :?
az már biztos, hogy a császár után megcsináltatom a petevezető-lekötést...ennyi gyerkőc elég :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Üdv Vörösbegy! Gratlálok a meglepibabához. Talán nem terveztétek? Nővéremnek becsúszott gyerek volt a 4. :-)
pumuklii
 
 


Pumukli!
köszönöm szépen :) nem terveztünk több babát, még az előző kismamiságot sem felejtettem el :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Mi az a méhlepénybiopszia?

Látom blogolni is marad azért időd :-)
pumuklii
 
 


Hean: nem biztos, minél hamarabb mész, annál kisebb a csúszás. Nekem a múltkor csak fél órás volt a csúszás. :)

Ági: nem értem, hogy mi az, hogy hogz? :oops: Vagy mire gondolsz? Nem mennek át oda csomagok?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, arra értettem hogy több lenne a postaköltség idáig mint az egész erszény.... :D bocsi az előbb el irtam.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Üdv Vörösbegy!
Szép nagy család!!!Te vagy a 2.kismami itt akinek több gyerkőce is van!(emlékeim szerint).Biztos tudsz majd te is újat mondani nekünk,lásd méhlepénybiopszia :lol: Bár magát a szót én is értem,de hogy ezzel mit néznek :lol:


A hasam nekem is más....kb mintha félidős lennék.Nem is rakok fel képet mert még azt mondjátok h mint egy 5 hós terhes,mert ráadásul tiszta kismamis.Pedig nem is híztam még....biztos csak felvettem a kismamapózt :lol: :lol: Ma egézs jól vagyok,csak délben volt hányingerem,leves isteni lett!
Amúgy pár napja csak 2 naponta szedem be a maternát,lehet h azért csökkent fél napra a hányinger is.Délba a magneB6ot se vettem be,így azóta nincs is hányinger...igaz most jobban érzem a pocim feszülését(bár inkább ez mint a hányinger)


Szofi,Hean!
Várunk a hírekkel!!!

Tinu!
Jók a cuccok,de nekem még télleg korai.Meg valószínű öröklök kengurut.Amúgy jópofa az az első cucc,nagyon tetszik.Itt téllg nem nagyon láttam még,manapság mindenki a hordozókendőre esküszik....biztos ez a divat,vagy rájöttek h ez jobb...fene se tudja :wink: :lol:

Évi!
Akkor nyugi,lehet pusztán rossz napja voltvagy máshol jártak a gondolatai.Neked is csak azt tudom mondani h ilyenkor kérdezz bátran.Bár egy 5.gyermekét várónak ez hülye tanács :lol: Na meg akkor leblokkol az ember,azt se tudja fiú e vagy lány.Nekem is utólag jutnak eszembe a kérdések :lol:

annus11
 
 


Sziasztok Kismamik:)

Hú megint jó sokat írtatok pár óra alatt :lol:
Üdv:Vörösbegy:)sok türelmet és kitartást:)de amint látom tapasztalatod van bőven:)
Évi: örülök,h már jólvagy,izgultunk Érted:)
Szofi-amint hazaértél írj,mi újság?!
Pumukli:hát nekem is akkora a hasam,mint anno 5-6 hónaposan....biztos a sok terhesség miatt,állandóan felvok fújódva,mint egy léggömb :oops: már a kismama nadrágokat hordom.
Tinu:szépek a hordozók:)meg persze a Babócád is:)

még benézek...puszika

Kép
mónika36
 
 


Sziasztok!

Nekem is már picit látszik a hasam, elsőnél ilyenkor még semmi nem volt. Most sem vészes, mintha jóllaktam volna.

Üdv Vörösbegy! Hú, neked még kevesebb lesz a korkülönbség, mint nekem vagy panndinak, de úgy látom, hogy van már tapasztalatod a kicsi korkülönbségben, ha jól számolom, az első 2 babád között sincs sok.

Tinu, jók a cuccok, ha itt nem megy el, próbáld meg a teszveszen vagy a vaterán, tisztességes áron ott minden elmegy.
Neked a doki csinálja meg? Az tök jó, nekem mennem kell a Bártfai utcai rendelőbe.

Csajok, rámjött a csokifalás, napi 1 tábla.... :oops:
Vendég
 


Na csajok???Megjöttetek a dokitól?Hát elalszom mire ideértek :lol:

Nektek van szájszárazságotok?Esténként annyira kiszárad a szám...de ha meg iszok,akkor mégtöbbet megyek ki éjszaka :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Na végre hazaértem! :roll:
Tanfolyamon voltam, de el kellett jönnöm, mert rosszul lettem! :cry:
Szédültem, fejem fájt, és nagyon gyötört a hányinger! Megálltam egy benzinkútnál, és ittam egy kávét! 5 percen belül, mintha semmi bajom se lett volna! Hazajöttem, megmértem a vérnyomásomat és 115/77 volt! A múltkori terhességnél 150-160 között volt folyton, ezért le lettem tiltva most a koffeinről, de akkor most mi van? :shock:
Képzeljétek a hugicám, ma 5 hetes terhes, így, ha minden jól megy együtt is szülhetnénk, az ősök teljesen kibuktak! :P :P

KépKép
ancsika80
 
 


Ancsa!

Ez tök jó!Jól összehoztátok az tuti!Csak így mindenből kell 2,nem tudtok örökölni,mert egyszerre kell minden :wink: Mi is együtt terveztük a babát nővéremmel,neki a 3. nekünk az első lett volna.Csak aztán előrébb hozták a baba projektet,így pont nem tudtak jönni az esküvőnkre...mi ezt időzítettük egyszerre :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Tudom már szombat óta nem jelentkeztem, de mire ezt a mennyiséget elolvasom, addigra ismét szombat lesz.:)

Hean: Nem itt fogok szülni a XI. kerületben, mivel a doki, akihez járok ( Dr. Ádám Zsolt ) az I. sz. Női Klinikán dolgozik. Amúgy nem is bánom a dolgot, mivel volt egy spontán vetélésem a nyár elején, és akkor volt szerencsém a Szent Imre Korházhoz, és őszintén szólva nem igazán vágyom oda vissza.

Lányok: Aki Elevit-et szed, az jelentkezzen, és szívesen adok neki közel 50 darabot ingyen és bérmentve, mivel a doki másik vitamint (Femibion) kezdett el velem szedetni.

Ja és még meg akartam kérdezni, hogy mi a véleményetek a Down-kór szűrésről... a honlapjukról számomra az derül ki, hogy a Kombinált-teszt, a Quartett-teszt, és az Integrált-teszt közől lehet választani. Szerintetek melyiket érdemes a 3 közül?

Üdv.:
Niki
ksziz
 
 


Sziasztok!

Üdv köztünk vörösbegy :)

szofi miatt néztem be, de látom még semmi hír :(
Vendég
 


Niki
Elég a kombinált teszt. Szerintem a többit akkor ajánlják, ha az érték nem teljesen megfelelő, van még kockázat. Vagy az anyuka biztosabbra akar menni.
Nekem a kombinálton az jött ki, hogy 1-százhatvanezervalamennyihez az esély a down-ra. Istenhegyisek azt mondják, h a kombinált 90-95%-ban kimutatja, Czeizelék meg 85%-ot.
pumuklii
 
 


HELLLÓÓÓ!!

Hát, én mindjárt felszállok a boldogságtól! Csak jó hírt kaptam, muszáj mindent elmesélnem!
A doki tök rendi, nagyon szipmi, szóval az király. Csinált rákszűrést, mindent elmagyarázott, mutatott. Mondta, hogy hasi ultrahangot csinál, mert már 6 hét után ott is látunk valamit. Hát láttunk is! Ott volt a petezsák meg benne a kisbabóca!! Viszont ezután közölte, hogy nem tud megkímélni a hüvelyi ultrahangtól, ha meg akarjuk nézni, hogy van-e szívhang, mert kicsit vastag a zsírréteg :oops: :shock: De mit bántam én, hogy bekardozott, ugyanis ott volt a kisbabám, 7,4 mm és dobogott a kis szíve, és én is láttam. Hát nem sírtam, de óriási gombóc volt a torkomban. Utána meg kimerevítette a képet, és mikor felöltöztem, behívta a férjemet, és neki is mindent elmagyarázott. Ezek után az uram elvitt vacsizni. Mostmár tényleg kezdjük felfogni, hogy lesz egy igazi kisbabánk!
6 hetes 4 napos kornak felel meg, de az technikailag lehetetlen :oops: úgyhogy szerintem 6 hetes és 3 napos. Csinálok is vonalzót!!
Bocsi, a vacsi miatt jöttem csak most, mindenkinek köszönöm, aki szorított, nagyon hálás vagyok nektek!
Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Pumukli: köszi a segítséget :) Akkor a kombinált tesztet választjuk:)

Még azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mikor érdemes felkeresni a védőnőt?

Üdv.: Niki
ksziz
 
 


Szofi: Gratulálok a kis babócádhoz:) Mikor kell mennetek legközelebb? Amúgy meg nem tudom, hogy mi lenne velünk ezek nélkül az ultrahangok nélkül :) egyszerűen felemelő élmény látni a kis jövevényt, így nem csodálom, hogy egyből meg is ünnepeltétek:) Mégegyszer gratula:)

Niki[/b]
ksziz
 
 


Köszi Kszisz!

Csináltam vonalzót! Annuska, átjavítot a kövi vizsgálatot okt. 22-re, a szülést meg május 24-re, azt sem bánom, ha hátrébb teszel a táblában!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Bocsi, próbálom a vonalzót most...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hú, de örülök SZofi, érdemes volt ennyit várni. De jó neked!!!

Niki, védőnőhöz szívhang után érdemes menni, akkortól számít terhességnek a terhesség. Én majd a várva várt szívhang és 12 hetes vizsgálatok között megyek majd.
pumuklii
 
 


Mostmár ha nem sikerül, akkor... :evil:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Valamit nagyon rosszul csinálok...? Van valakinek ötlete, hogy mit?

Ja, igen azt még nem mondtam, hogy pénteken megyek laborozni, és utána mehetek a leletekkel a védőnőhöz... Nekem azt mondta a dokim, hogy jó, ha a 12. hétig elmegyek.

Na puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi: Nincs lezárva az url, azaz a végéről hiányzik az, hogy [/url].
ksziz
 
 


Szofi!
nagyon nagyon gratulálok!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
de édes a zurad hogy elvitt titeket vacsizni 8)
képet nem kaptál? :roll:
Vendég
 


Sikerült a vonalzózás!!!Köszi Ksziz!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Vicuska, az uram tényleg nagyon édes! A kis apuka, meg kell zabálni!!
Sajnos képet nem kaptam... :cry: De mondjuk annyi volt rajta, hogy egy krumpliban egy 7,4 mm dobogó közepű babszem...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, gratulálok neked ez aztán a jó hir!!!! :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


szofi: ez ám a jó hír, gratulálok :lol:

Én védőnőhöz október 15-én megyek, kilenc hetesen voltam először Zsófival, ha jól emlékszem.
Vendég
 


Szofi, ez szuuuuupeeeer!!! Nagyon örülök, és szívből gratulálok a kismanóhoz!!! Gyönyörü a vonalzód! :)

Niki, védőnőhöz az első ultrahang lelelettel, illetve a laboreredménnyel a kezedmen kell menni.

Pumukli tudom, hogy ez már régóta téma, de valahogy lemaradtam :oops: . Írnál nekem pár sort erről a tesztről. Ez az ingyenes? És hol kell jelentkezni, hol tudok utánanézni?

Lányok, végre, végre jól aludtam, bár 3-szor keltem fel cumit keresni a kislányomnak :D , de még így is olyan jót aludtam. Tegnap viszont egész nap olyan gyenge és erőtlen voltam, a gyomrom pedig olyan volt, mintha gyomorrontásom lenne. :?
Remélem ma már jobb lesz.

Ti hogy vagytok anyucik? Remélem mindenkivel minden rendben!!!! Ma nagyon jó idő lesz, úgy örülök!!! :)

Puszi: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Én is jól aludtam, Zsófi egyszer sem ébredt éjjel, csak reggel 3/4 7-kor a saját ágyában :lol: Ez nála nagy szó :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: