Új privát üzeneted érkezett!

Honey, nekem azt mondta a doki, hogy 7 hét után látszik tutira a szíve.Van amikor előbb is, de akkor már biztos.
Ezért nem mentem még én sem.De már tűkön ülök!
Vendég
 


a dokim is azt mondta, hogy no para...
de pl roninak, ha jól értelmeztem már 5 hetesen látszott.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey: de jóó :) Élményekkel teli nászutat nektek :)

Lolabana: az fiatalabbik Gyócsihoz mentem.
Apuka sajnos nem nagyon fog tudni UH-ra jönni mert este 6-ra ér haza, és mivel Tabon dolgozik lelépni se tud picit aztán visszaszaladni.
Anyukámat vinni meg extra cikinek tartanám, pedig ő jönne szivesen :) No de neki elég lesz a sztárfotó is :)

Kép

Kép
starlark
 
 

 
 

ááá, Lolababa természetesen.

/miért nincs itt szerkeztés opció???/

Kép

Kép
starlark
 
 


Honeymoon!

Ne aggódaj nekem a 6+3-as UH-n még nem volt szívhangja és csak jövőhéten megyek legközelebb. Ne aggódj én sem teszem!
Most a nászútra koncentrálj és minden rendben lesz. :D

Nagyon szép lehet az a Tájföld. Érezzétek jól magatokat! és egymást! :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


Koncentrálok! Mármint a nászútra. :D

Bár a dokim azt mondta - szó szerint idézem: "most azért kisebb lendülettel veselkedjenek neki! Csak semmi durvulás!" :D :D

Hát a nászutamra sosem szöszmötölös szexet képzeltem el!! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jaj ezt el kell mesélnem nektek!! :D :D

Tegnap a dokim egyébként bejelentette, hogy az ő sszonykája is terhes!! De ez semmi! van egy 4 hónapos babájuk!!! természetesen véletlen csúszott be a bébi. :)

Szóval Csajok, aki amiatt aggódott hogy túl korán jön a tesó... és mit szólnak mások, az csak gondoljon erre és máris jobb kedve lesz!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Csak gyors beköszönés, visszaolvasni sajnos nem tudok. Tegnap elkezdtem elég csúnyán barnázgatni, így elrohantam UHra. Van egy 6+3-as korú dobogószívű 6mm-es élő babánk :)

És van mellette egy 8mm-es üres petezsák, valószínűleg ikerterhességnek indultunk, csak az egyik elhalt.

Jövő héten megint UH addig viszont szigorú otthoni pihenés, úgyhogy addig nem leszek. Mindenkinek szép hetet!

Kép
kistiggrincs
 
 


honey!

Sajnos nekem sem mutatott semmit még 5 hetesen. De a 6+1héten már igen!!!
Jó a sztori a dokiról!!!! :P

Luca!
A dokim nekem is felajánlotta a táppénzt. De mondtam, hogy nem köszönöm, még nem tehetem meg. És megmondom őszintén, hogy a lelkiismeretemet egy kicsit bántja, hogy nem tettem meg, mert mi van ha ezen (is) múlik?És én nem tettem meg.
Volt rossz előzményed?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


kistiggrincs! :D

Gratula!!!!A másikat viszont nagyon sajnálom, de úgy tudom, hogy az magától felszívódik.
Érdekes ez az ikerterhesség. A National G-on volt már egy párszor ezzel kapcsolatban műsor.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Ja és jó sok pihit!!!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Na, megjöttem!

Nagy gratula mindenkinek, aki tegnap volt dokinál, sajnos benézni sem volt erőm, mert egész nap hánytam, estére már migrénem is volt, ráadásul este 8-ig egyedül voltam a 3 kiskrampusszal...
A lényeg: Voltam ma dokinál, nagyon elhűlt, mikor mondtam, hogy szerintem babát várok, tudta, hogy csak decemberben kezdtünk próbálkozni. Aztán megvizsgált, már akkor azt mondta, hogy ez egyértelmű. :lol: Aztán uh., és bizony ott van ám a mi kis Pöttyünk, és már ver a szivecskéje!!! :lol: :lol: :lol: Kaptam képet is, legközelebb február 26-án megyek, addigra el kell intéznem a labort. Ez is jó! A Rókusban veszik le a vért, ahol már nincs is szülészet, csak elfekvő az egész... De legalább nem kell majd órákig ülnöm az ÁEK-ban! Ja, és lehet engem "irígyelni"! Már most 3 pontos terheléses vércukor-vizsgálattal indítunk, mert ugye már voltam 1x terhességi cukorbeteg... Hogy fogom én ezt hányósan kibírni! Remélem, Minyuhoz hasonlóan! Kicsit tartok ettől!

Nem alvós babák Anyukái!

Citromfűteát a picinek!!! Aki szoptat, az még ihatja is, az anyatejbe is átmegy! Van egy barátnőm, akinek 2 éves koráig 8x kelt egy éjjel a kislánya, és náluk nagyon bevált!

Márti
borossné becz márta
 
 


roni!!
elvileg a 12. hét elteltével sokkal jobb lesz!!! :) várjuk azt..

starlark!
dejóó neked, most itt irigykedünk ám!!! :D

ülômunka: én a múltkorival nem dolgoztam, de most én is gép elôtt ülök, és már kb 3 hete fel van téve a lábam az asztal alatt!!! csudajó és nagyon más, úgy! sokkal tûrhetôbb!!!! nekem egy nagy papir doboz az eszköz, így bármit be lehet vetni, ami akkora! :)

londonwoman!!!
még bármi lehet, te meg nyugiban gondolj mindig a babádra és ez segít!!!! szorítunk nagyon!!!!!!!

fogzásra: borstyán nyaklánc!!!!!!!!!!!! nagyon tuti éés csinos is :) siminek 13(!!!) hónaposan jött ki az elsô foga! és összesen 1 db fognál volt hogy tudtuk hogy valami van, hôemelkedés, és nyûg, egy du és egy éjjel, oszt ennyi!!!! sztem ez elég meggyôzô, nem??? persze ez is bizti alkati dolog is, de azért én erre esküszöm! ja és búzatönköny pelyva párna! kicsi méret, és gyulladás csökkentô és fájdalomcsillapító hatású!!! mióta ezzel alszunk, sokkal kevesebbet taknyos meg minden!!! én is azzal alszom, és olyan, h lefekszel este és ugyanúgy kelsz reggel!!!! annyira mályen és jól alszom tôle! különben meg forgok végig meg ezek. szóval ezeket nagyon tudom ajánlani!!!!!

lolababa!!! puffadásra, telt, kiduzzanó gyomorra tudnál valamit???? ettôl vagyk kééész-- viburcol nálunk is bejött :)

honeymoon, tökjóó és igen, képeket kérünk majd azonnal!!! és bízz a babádban, ne aggódj, minden okéééé!

starlark, miért lenne ciki anyukáddal menni????? nemáá! én a szülésemre is behívtam, ott kuporgott a sarokban 10 órát!!! :D persze segíteni nem tudott, de azt gondoltam jó lesz, persze az más tészta azé :P szóval uh-ra miért ne vihetnéd???!!!

kistiggrincs!!
dejó, örülök hoyg rendben minden és megnyugodtál! sajnálom a másikat, de biztos így kellett lennie valamiért...

Márti, dejóóó!!!!!!

én nemtom de valahoyg a vérvételre nagyon nem tudok ráhangolódni most!!!! simivel kibírtam, mert akkor volt ezer más bajom, de most meg mindne rózsás, én viszont tû-fóbiás vagyok :S jáááááájjjjjjj de nincs kedvem.... mondjuk még idôpont sincs h kb mikor kell, de már most rosszul vagyok a gondolattól is :D

na jóócak, mindenkinek széép álmokat!!!!
bgz

-ja egy tipp, akik sokat írnak, azok ne ide írják, hanem külön word-be vagy hasonlóba és onnan másoljátok be, így nem tud eltûnni, csak ha nagyon ügyeskedtek a dolgon :wink: :lol:

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!
Hűha csajok! Úgy le voltam maradva, hogy több, mint 2 órámba telt mire visszaolvastalak benneteket!

Úgy örülök az újaknak!
eddig azért nem voltam, mert a mi netünk korlátozva van és meg kellett várni a kövi hónapot! :?

Gratulálok mindenkinek a picikékhez. mi ma vagyunk 9 hetesek és 2 naposak! Ma voltam védőnéninél és végre megkaptam a Kiskönyvemet!!! :lol: :lol: :lol:

Holnapra visszarendelt vérvételre. Reméljük, hogy minden rendben lesz!

Azt hiszem, hogy én egy szerencsés kismama vagyok, mert se hányinger, se hányás,se hízás, se fogyás! A hasam nekem is fájdogál és ég a gyomrom is, de más semmi hála az Istennek!

Higgyetek abban, hogy minden rendben lesz!

NEM VÉLETLENÜL KAPTÁTOK MEG A POCAKLAKÓTOKAT!!!

Tessék rá vigyázni!
Én a 6, héttől már táppénzen vagyok: Ez a munkámból is adódik, hiszen tanító néni vagyok. Fáltem , hogy a kicsiktől elkaphatok vmit (infulenza, himlő, tetü stb.) így jobbnak láttuk, ha itthon maradok!

Mindenkinek szép álmokat!

Üdv: Szilvi
Kép
szemirámisz
 
 


Bagzerka!

Ha a tüneteid főként alhasi részen jelentkeznek, sokszor délután, evéstől függetlenül is, akkor a Lycopodium 9ch-ból vegyél be napi 1x5 golyót. Ha nem ezek a tünetek, akkor tudnád konkrétabban körülírni?
Pl: böfögés van-e, álmosságérzet, gombóc a nyelőcsőben, gyomorégés, hasi feszülés, görcs, hányinger, migrénes fejfájással kísérve...

Csak azért, mert van egy csomó másik szer is:
Van, ami arra van, hogyha az egész has puffad (köldök alatt és felett is), időnként hasmenést okoz, tapintásra érzékeny. - China Rubra 9ch

Már reggel jelentkező, böfögésre enyhülő puffadásnál (főleg köldök felett): Carbo Vegetabilis 9ch

Evés után 1-2 órával jelentkező puffadásnál (szélképződéssel), székelési inger ellenére ritka széklet: Nux Vomica 9ch

Étkezés után azonnali puffadás az egész hasban, böfögés mellkasi nyomásérzéssel, légzéselszorulással: Kalium Carbonicum 9ch

Szóval van egy csomó szerecske, remélem sikerül kiválasztani a számodra legmegfelelőbbet... :D

Ja, és mielőtt kérdeznétek, nem fejből lököm... :D :D :D

Starlark!

Tök jó. Én meg az idős Gyócsihoz járok... ;)
Voltál már a magánrendelésen? Jól tudom, hogy van már UH gépe (fél éve még nem volt)?
Ha gondolod a vérvételt, meg Uh-t, ilyeneket összeegyeztethetjük. ;)

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
lolababa
 
 


húúú, lolababa!!!
nagyon köszi, akkor leírom, mert nemtom ezek közül melyik lenne:
reggel még kb normál a hasam, amikor nem éhes, akkor mintha tele lenne, de nincs, és mintha soksok vizet ittam volna, és attól lenne tele. vannak mindenféle gôzök-gázok :lol: :lol: attól jobb, de nem mondanám hogy enyhül tôle....
olyan, mintha egy labda lenne a gyomrom, és inkább csak a köldök feletti rész.
elevittel triplán ennyire rossz volt, akkor estére úgy néztem ki, mint egy 6 hónapos terhes!!!! -de reggel meg egész lapos volt... szóval ezek.....
mit gondolsz????? :)
elôre is nagggyon kösziii!!!!!!
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!

Nagyon reg jartam erre, mert mindenkeppen meg akartam varni az elso uh.-t. Jelentem 25.-en penteken voltam uh.-n, mindent rendben talaltak, szepen vert a szive. Aztan szombaton este beteg lettem, influenzaszeru , vmi virus. Sajnos a lazam ketszer is felcsuszott 38 fok fole. Hetfo reggel bevereztem, irany az ugyelet, uh.-n neztek a babat, jol volt. Kaptam gyogyikat a laz ellen, es utrogestan huvelykupot. Azota barnazas lett a dologbol, eleinte szunt is, most ismet intenzivebb, de meg mindig barnas. Nekem az elozo ket terhessegben ilyen problemam nem volt, ezert teljesen tanacstalan es tapasztalatlan vagyok. Ket het mulva kell kontrollra mennem, de az iszonyu messze van, attol felek, hogy addig el is halhat ababam. Kerlek segitsetek, akinek volt mar hasonlo, kerem irja meg, ha boldog, ha szomoru vege volt a tortenetnek. Meddig tarthat meg ez a barnazas? Gorcsok hol vannak, hol nincsenek. Velemenyeket kerek, nagyon el vagyok keseredve!!

Koszonom
kolkok3
 
 


Lolababa: Igen magán rendelésen voltam, /kissé kórház fóbiám van/ van UH, csak a 12. és 18. heti genetikai UH vizsgálatot nem vállalják. Ha kérsz sztárfotót is nyomtatnak :)
Pénteken asszem végre nem kell mennem sehová és akkor gondoltam menni a terhesgondozóba.
Persze hogy egyeztethetünk időpontot, főleg hogy a pockok majdnem egyidősek :) Örülnék neki :)

hmmm itt most kicsit azért tanácstalan vagyok mert az UH a petezsák átmérőjét véve alapul 1 héttel idősebbnek becsülte a babót... Most ilyenkor mi van? Akkor menjek 12. heti szűrésre mikor szerintem 12 hetes vagy mikor az UH szerint, mert a kettő között nem lesz több UH vizsgálat...

Kolkok3: Reméljük nincs semmi gond, de én biztos zaklatnám a dokit telefonon, a tünetek melé az aggódás nem jó.
Görcsölgetni néha én is szoktam igaz egyre ritkábban, arra azt mondják normális dolog.
Mivel nekem első babó tapasztalattal nem tudok szolgálni, de szurkolok nektek!

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!

Márti gratulálok a babához!!!Én holnap megyek orvoshoz, de ott a magánrendelőjében nincs UH, így nem tudom, de lehet, hogy már pénteken mehetek UH-ra a kórházba.

Kistiggrincs az egyik szemem sír, a másik nevet!Gratulálok!

Kolkok!Nekem az első terhességem elhalt, akkor barnázással kezdődött, de utána véreztem is. De azt is olvastam, hogy a barnás folyás nem biztos, hogy rosszat jelent, mert ilyenkor a méhszáj vérbő, és onnan is származhat.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Starlark!

Na szuper. Mondjuk én terhesgondozóba ide járok Kadarkútra, de az uh-kat össze tudjuk hozni. ;)
Akkor most ha jól értem, csak a 12. 18. és 30. heti uh-t kell a kórházban csináltatni.
Nem bánom, mert ott vagy szerencséd van és nem kel várni, vagy bekészülhetsz 2 napi hideg élelemmel, mire végzel...
És Gyócsiéknél kell külön fizetni az uh-ért is? Képet mennyiért adnak?
Friss a vonalzód? Pontosan ennyi idős vagy?
Az uh és a számolt időpont amúgy általában nem ugyanaz, minden vizsgálathoz a számoltat vedd alapul. Az uh-n sokat változtathat, hogy átlaghoz viszonítanak méretben, és ugyebár ez nem teljesen pontos. Vannak kistermetű és nagyobb termetű babák, ahogy felnőttként is nagyon eltérő alkatunk van. Meg az sem mindegy (ez főleg később jellemző), hogy a fejkörfogatot éppen a fej melyik oldalán mérik... nem egyforma felül, hátul vagy oldalt... Szóval az uh inkább csak arra nagyon jó, hogy nyomon kövessék a terhességet, és hogy a pici önmagához képest hogyan fejlődik, mindene rendben van-e.
Én Lolával uh szerint 05.30-án kellett volna, hogy szüljek, kiírva 06.08-ra voltam, és bizony a kiírt napon jött. ;)


Kolkok!
Nekem az előző terhességnél bevérzésem volt kb ennyi idősen, ahol most tartunk. Szerencsére Lola itt van köztünk és teljesen egészséges, pedig még később is volt bevérzésem.
Akkor nekem annyit tanácsoltak, hogy feküdjek minél többet, és vegyek be nospát. Az enyhíti a görcsöket, és ez az egyetlen, amit minden gond nélkül lehet terhesen is szedni.
De ha nem akarsz gyogyózni, akkor szedjél magnéziumot. Szintén ellazít, de az annyiból jobb, hogy a méh izmait nem lazítja. Szorítok, hogy hamar túllegyél ezen, és megnyugodhass!

Bagzerka!

Szerintem próbáld meg a Nux vomica 9ch-t. Ebből napi 1x5 golyó étkezés után fél órával. A homeobogyók lényege, hogy csak gyógynövényből vannak, tehát ha nem jó, akkor sem ártasz semmit sem magadnak, sem a picúrnak. Fontos, hogy ne étkezés előtt vagy után vedd be, mert az erős íz és illatanyagú kaják, italok közömbösítik a hatását. De ez előny is, mert ha véletlenül sokat veszel be, vagy rosszkor, iszol egy kis kólát, és máris ki van iktatva. ;) Gyerekeknek is ezért alkalmazható biztonsággal.
Ha bevetted, vedd a nyelved alá, és hagyd, hogy ott elolvadjon (íze nincs), mert a nyálkahártyán keresztül felszívódva fejti ki jól a hatását. Remélem beválik. ;)

Csajok, hogy én mennyit tudok írni... :o :o :o

Kép
Kép
lolababa
 
 


Jó reggelt Csajok,

Minyu,
Gratula a vérvételhez. Az egyik trük ilyenkor, hogy nem nézzel oda. Ha pedig szerencséd van és olyan nővér veszi le a vért, aki profi, az beszél hozzád és eltereli a figyelmed az egészről.

Kistiggrincs,
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz :D "Az egyik szemem sír a másik nevet"

Kolkok
Neked is sok egészséget a bébihez. És no para csak pozitívan.

Márta
Le a kalappal előtted is.

Én ma megyek védőnőhöz, hogy hivatalosítsük a kismamaságot :lol: Kiváncsi vagyok milyen lesz a védőnőm, mint kiderült a barátnémnak is ugyanaz mint nekem, de ez nem meglepő, mert már száz méterre laknak tőlünk. :)

Vuk mentes napot mindenkinek!

Kép
asszonka
 
 


Lolababa,

Én attól hültem el, mennyi mindent tudsz a homeopátiás szerekről. Vald be, hogy forgalmazójuk vagy. :lol: :lol:

Kép
asszonka
 
 


Kolkok!

Szerintem mindenképpen menj el ultrahangra hamarabb, ha lehet. Én nem várnám meg a két hetet. Sokkal rosszabb bizonytalanságban rettegni,(ami nem jó a Babucinak) mint, hogy tudni, hogy minden rendben van.
Feküdj, pihenj, egyél........

Kép
Kép
noni78
 
 


Asszonka!

:D :D :D
Nem is hallottam róluk, amíg nemkezdett apadni a tejcim... aztán azóta könyből könnyű okosnak látszani... :D

Kép
Kép
lolababa
 
 


Sziasztok Lányok,

Szia Luca, téged már ismerlek a babaprojekt 2008-ból :wink:

De jó, hogy rátaláltam erre a topikra :D Ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok.

Én tegnap voltam dokinál miután hétvégén + lett a tesztem. Már látott az uh-n petezsákot. Jövő hét végén megyek újra, addigra lehet, hogy már szívhang is lesz.

Nálatok már elkezdődött az émelygős időszak? És ha igen, hányadik héten kezdődött?

Én egy kicsit aggódom mert még semmi extra tünetet nem produkálok. Mondjuk reggelente eléggé ég a gyomrom, meg állandóan (bocsánat :oops: ) böfiznem kell. Éjszaka meg néha arra ébredek mintha a vacsora vissza akarna vándorolni. De hányingerem, émelygésem egyáltalán nincs. Na nem mintha hiányozna, de így szinte nehéz elhinni, hogy áldott állapotban vagyok.

Remélem hamarosan mindenkit "megismerek", addig próbálok képbe kerülni. Nem gyártottatok babás táblát? Tudjátok amiben benne van ki hol tart, ilyesmi.........

Kép
Kép
mirci74
 
 


Szemiramisz,
Gratula neked, és örülök, hogy ilyen pozitív vagy!!! De jó ilyet hallani!! Komolyan egészen felvidítottál! :)

Isten hozott mirci!!! :D
nem kötelező tünet a hányás és a rosszullét. Nekem sincs különösebben. Egy pici émelygés van csak, ha eszem azért ha nem eszem, akkor meg azért. :)
Meg különben is az esetek nagy többségében a masszívabb hányinger majd később jön! kb 6-7 hét környékén.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Gratula mindenkinek aki volt orvosnál! Most sajnos nem sok időm van. Férjemnek tegnap este úgy beállt a dereka, hogy most fekszik. Most 2 gyermekem van akiket el kell látnom :) Plusz Magamat i szinten tartani mert tegnap óta nem vagyok valami fényes állapotban :)Azért próbálok benézni néha!!!

Márti köszi a citromfüves tippet, ki fogom próbálni van is itthon olyanom :)

Bagzerka a borostyánláncról már Én is hallottam, lehet nem lenne késő még beszereznem egyet :)

Mici üdv köztünk!

Szép napot mindenkinek!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Mirci!
Jó hogy itt vagy köztünk. Minden jót kívánok (és ebbe nem tartozik bele a hányás, émelygés)!
9. hetembe kezdtem, de a hasfeszülésen, fáradtságon és éhségen kívül semmilyen tünetem nincs (bár nekem az elsővel sem volt). Sőt hétfőn voltam UH-n és minden rendben van. Úgyhogy nem kell feltétlenül kellemetlen tünet ahhoz hogy minden rendben legyen. Örülj nagyon!!! :D :D :D

Kolkok!
Nem lesz semmi baj! Kitartás! Én nagyon drukkolok nektek!

Kistiggrincs!
A legjobb barátnőm lánya ugyanígy volt, sajnáltuk, de ha el kellett mennie, akkor el kellett mennie a másiknak. Most az utolsó hónapban van és a babával minden rendben!!! Mindjárt szülni fog!

Üdv: Anikó

Kép
Kép
konan
 
 


Köszönöm Lányok :) !

Kicsit megnyugtattatok. Most mennem kell, de este visszaolvasok. Ha még nincs babás táblátok, amit fentebb írtam, akkor szívesen gyártok egyet ha gondoljátok.

puszi

Kép
Kép
mirci74
 
 


Igen létezik már ilyen táblázat - Minyu csinálta

De babonából csak azok vannak beírva, akiknek már az UH is minden ok

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Mirci!

Hát lányok én is elkezdtem barnázni, úgyhogy most magneB6, rutascorbin és irány az ágy! :cry: Szurkoljatok, hogy ne legyen baj. Az megnyugtat, hogy a Nórival is ugyanígy volt és most mégis itt van! :lol: Majd jövök!

gwini
 
 


Monee!
Hogy áll a "vírusos légúti dögséged"? Remélem már rendbejöttél és mindketten jól vagytok! Ugye???

A.m.!
Te is régen jelentkeztél. Így a 9. héten minden OK?? Jól vagy?

Én ezt az ülőmunkát bírom nehezen úgy látszik. Így hét közben délutánra már alig bírok ülni. Teljesen elnehezedik a hasam, mintha kövek lennének benne. Feszít. Meg persze fel is fújódom, mint a lufi. Bezzeg hétvégén kutya bajom nem volt. Soká lesz még hétvége???
Aki ülőmunkát végez!
Szintén ilyen problémákkal küzdötök??? Vagy csak én nyávogok folyton?

Anikó

Kép
Kép
konan
 
 


Ja!

Gwini!
Nóri is gyönyörű szép kislány! Most sem lesz semmi baj! Pihenj és vigyázz magatokra!

Kép
Kép
konan
 
 


Gwini!

Fel a fejjel, minden rendben lesz. Pihenj sokat!!!!

Kép
Kép
petra1980
 
 


konan,
én is ülőmunkát végzek. Igaz, hogy bármikor felállhatok, de azért simán ücsörgök 7-8 órát.
Szerencsére nagyon fullextrás székem van, aminek totál hátradönthető a támlája. Így nem nyomom a pocimat. de ennek ellenére estére így is "izomláz" lesz a hasamban.
Ja és persze ezzel az üléssel viszont a gerincemet cseszem szét.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Gwini nem lesz semmi gond!!! Pihenj nagyon sokat!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok,

na elkapott engem is a róka, illetve nagyon igyekszik, és képtelen vagyok követni a napi 2-3 oldalt... :)

Viszont egy info a barnázásról (már nem tudom, kinek volt):

Legfontosabb, hogy azonosítsuk, hogy vér-e vagy nem vér. Legegyszerűbb, bár nem túl gusztusos módszer, hogy megszagolod. A vérnek ugye ismerjük a szagát, jellegzetes. Ha vér, akkor mindenképpen konzultálni kell az orvossal, mert vetélés jele LEHET. Nem törvényszerű (lásd lolababa), de KOCKÁZATOT jelenthet. És ugye az ember lánya nem kockáztat a bébijével. Általában fektetni is nyugalomra szokták inteni a vérzőket.

Ha viszont nem vér, akkor is megemlítheted az orvosnak nyugodtan, de az esetek nagy részében a barnázás valójában nyálkahártya-darabka. Ugyanis terhesség alatt megduzzad, megnő a nyálkahártya. (Megjegyzem, az orrban is, ezért szipoghat többször az ember állapotos lánya :).) A méh falán lévő nyálkahártya is megduzzad, és kicsit "terjeszkedik", a petevezetők és a hüvely falára. Itt viszont nem tud megtapadni, leválik. Na ez az a barna cucc, amit látsz. Nekem mindhárom terhességnél volt, sőt ennél a negyediknél is van. Közvetlenül ETTŐL nem lehet vetélni, de érdemes ezt is megemlíteni az orvosnak.

KépKép
KépKép
pannaanya
 
 


Gwini!!! Pihenj sokat és biztosan minden rendben lesz!!!

Kolkok! Sajnos Nekem ilyen irányú problémám még nem volt csak annyit tudok írni, hogy nagyon szorítok, hogy ne legyen gond! Pihenj Te is amennyit csak tudsz!!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Honeymoon, mozogj sokat, és ne dőlj teljesen hátra, az sem jó. Találj a kettő között egy kényelmes pozitúrát. Ugyenis a gerincedre még szükséged lesz, nem is kicsit. Az enyémnek alapból semmi baja, mégis nagyon megszenvedtem az utolsó 4-5 hetet...

KépKép
KépKép
pannaanya
 
 


Sziasztok!
Megjöttem az UH-ról, vártam 1,5 órát és még így is örülhetek, mert volt aki előttem érkezett és nem hívták be. :(
Szóval élő embrió látható! CRL: 5mm! Szülés várható ideje: szeptember 18. Én is vigyorogtam végig, meg még utána is, amikor a férjemet hívtam! Meg még most is!! :D :D :D
Olyan jó végre tudni, hogy minden rendben van!
Most viszont megyek, szunyálok egyet, amíg kicsi fiam is ezt teszi.... :wink:
netti77
 
 


Gwini,

Nyugi, a húgicámnak is voltak ilyen barnázásai és most lesz a kicsi fia két éves február végén. Pihizél sokat. Az tényleg segít. És az orvosnak sem árt megemlíteni.

Én is ülőmunkát végzek, de igyekszem minél többet mozogni. A hasam így is fáj estére, de nem vészes.

Ma délelőtt voltam védőnőnél. Tök pozitív. Kedves , aranyos és segítőkész. Most már HIVATALOSAN IS KISMAMA VAGYOK. :lol: :lol: Megkaptam a kiskönyvem. Legközelebb a 14. héten kell mennem hozzá. A dokimhoz a 12-13. héten UH-ra ami egyuttal genetikai UH is lesz. Még a fogorvost és háziorvosomat fogom felkeresni addig.
Mondtam már hogy szupi kismamának lenni! :lol: :lol:
Már csak azt várom, hogy nőjön már a poci :lol: , mert mindenhol kilógok a lapos hasammal. A dokinál és a védőnőnél is óriási pocakokkal találkozom . :D

Kép
asszonka
 
 


netti,

Mindenki nevében mondhatom szerintem: MI IS MOSOLYGUNK :D

Gratula

Kép
asszonka
 
 


Netti gratula :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
lanta
 
 


Juppijéééé netti!! :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


hány hetes a babó netti? :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!!! :D

konan! :)
Én is ülőmunkát végzek, baromira utálom. Hasonlóan Honeymoon-hoz, felállhatok, meg minden, de pontosan azok a tüneteim, mint neked. A nadrág szorít, nem tudom már hogyan üljek, szóval borzasztó rossz.

Anyukámmal most beszélgettem arról, hogy nem kellett volna-e mégis vállalnom a táppénzt, és itthon feküdni. Erre ő azt mondta, hogy amikor ő terhes volt, az ő doki azt mondta neki, hogy, ha egészséges a terhesség, nincs az a hegymászás ami megakadályozná a babát a fejlődésben. :lol:

netti77! :D
Gratulálok!!!!Én is alig bírtam a vigyor nélkül, alig bírtam magammal!!!

gwini! :)
Sok pihi, és minden rendben lesz. Az unoktestvéremnél detto ez volt. Otthon fekszik, de nincs semmi baj.

mirci74! :D
Üdv! Szerintem ne bánd, hogy nincsenek meg a tüneteid, főleg a rókakomát, ne bánd. De csatlakozom az előttem szólokhoz ebben a témában. Az esti émelygés vette át nálam a hangsúlyosabb jeleket. Én is böfizem, és úgy ég a gyomrom, mintha maga a pokol tűze égne benne!!haha :P

kolkok3! :D
Gratula neked is! És kitartást! Bár nekem más volt a történetem, nem volt barnázásom. Én is azt javaslom, hogy annyiszor menj a dokihoz, ahányszor meg akarod magad nyugtatni. Én is így teszem.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


asszonka! :D
Neked is gratula! Nagyon jó neked! De szeretnék már én is ott tartani! Én is alig várom már nőjjön a poci. AZ egyik kolléganőm mindennap megnézi a hasamat, hogy nőtt-e már! :lol:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


honeymoon írta:Koncentrálok! Mármint a nászútra. :D

Bár a dokim azt mondta - szó szerint idézem: "most azért kisebb lendülettel veselkedjenek neki! Csak semmi durvulás!" :D :D

Hát a nászutamra sosem szöszmötölös szexet képzeltem el!! :D


Ez nagyon tetszikik!!!! :D :D :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Olyan sokan és sokat írtatok, hogy nem győzőm visszaolvasni, és elfelejetem kinek mit szerettem volna írni

bagzerka! :D
Remélem a 12. héttől jó lesz minden.
De egyszerűen most olyan nehezen mennek a napok!!!!!

Konan.
Megnyugtatlak. Én is állandóan azt várom már hogy hétvége legyen!!!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Roni!

Szép a kutyusod.
0422 születésnapod vagy a névnapod?

Kép
Kép
noni78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: