Új privát üzeneted érkezett!

Szia Szilvi!

Tudod,hogy nekem is hasonló esetem volt,de ettől nem szabad félni,főleg neked nem!
Nekem is van para,de inkább uh előtt,hogy vajon ott lesz-e és dobog-e a szíve!
Feleslegesen idegesítjük magunkat és a babánkat!
Az esetek többségében problémamentesen zajlik egy terhesség!
Persze vannak rémtörténetek,de nem törvényszerű,hogy azon nekünk is át kell esnünk!
Sőt,nem kell!
És nem is fogunk,csak nyugi!
Ha baj lesz úgyis észrevesszük és akkor vagy tudnak még segíteni,vagy már nem! Ezt nem tudjuk befolyásolni!
De egy biztos a stressz NEM TESZ JÓT!
Én is szívesen elmennék uh-ra,de nem mehetek csak jövő héten,mert nincs semmi ok rá,hogy állandóan nézegessenek!
Mintahogy neked sincs,mert minden rendben van odabenn!
Nyugi!
Mikor mész legközelebb?

Kép


Kép
ibm
 
 


jövőhét szerdán :? soká van
reggel meg úgy beszúrt az oldalam, meg is ijedtem :?
figyu :? ha baj van odabent most, akkor is lenne hányinger és mellfeszülés? vagy ez elmúlna?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ez meg úgy lám nem sikerült :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

 
 

Próbálkozz,majd csak sikerül :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Le kell ám kicsinyíteni a képet. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Akartam nektek mesélni,biztos mondtam,hogy 12-13 hetesen el szeretnénk menni 4 d-re,hogy megnézzük pirinnyót,meg hogy minden rendben,meghogy "apa" is lássa őt!
Hát lehet,hogy nem megyünk még!
Tegnap megérdeklődtem,hogy érdemes-e,meg látszik-e rendesen stb.
Azt mondták,hogy nagyon sovány kismamáknál nagyon szép képeket tudnak csinálni és jól látszik,de normál testalkat vagy kicsit kövérebbnél elmosódott lehet. Szoktak olyat is csinálni a babák,hogy elbújnak a placenta mögé és hiába piszkálják őket nem jönnek elő! De édesek nem?
Van akinek 2 d-n jobban látszik,azzal indulnak és utánna váltanak 4 d-re.
Hát a genetikán majd meglátom,ott is felveszik dvd-re ha szeretném 2d-ben.
Igaz apa nem lesz velünk,Anyu jön velem,de otthon megtudjuk nézni.
Meghát ha elmegyek 4d-re és nem látni semmit akkor kapok még 1 2d-s felvételt 10000-ért? Hát majd meglátom,de szerintem csak január végén megyünk! A szívhangot hallani,az tetszett benne.
Nálunk a dokinál "csak" látni lehet. Genetikán hallani nem tudjátok?
Sok helyen a genetikán is átváltanak 4d-re,csak bekukkantásügyileg!
Meglátjuk,de már nagyon várom!
Pont egy hét múlva ilyenkor engem fognak vizsgálni! Szegény apa elszámolta magát,aszthitte ma megyünk,már úgy várta!

Kép


Kép
ibm
 
 


feladom, 24kb-nél nem tudom kisebbre csinálni :evil:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi!

No para amíg nem vérzel,nem görcsölsz!
Lilinél sem volt ilyen problémád,most sem lesz!
Szülésre készülünk nem vetélésre oké?
Ez a csapat nyáron együtt fog nyögni!
Léci ne idegeskedj!!!!!!!!!!!!!
Miért gondolod,hogy baj lenne odabennt?
Ennyi erővel semmit sem csinálhatnál és az egész életed rettegés lenne,mert mivan ha kimész az utcára és elüt egy autó..............?
Csak a jó dolgokra koncentrálj és örülj neki,hogy az a baba odabennt van és mindennel őt próbáld segíteni!
Léci-léci-léci!

Kép


Kép
ibm
 
 


no hát engem elüthet, azé nem aggódom, csak volt az idegeskedés mostanában, minden miatt, azért aggódom, keveset is pihenek, na meg tesóm beszólása épp nem jókor jött, mintha ezt is irigyelné tőlem, pedig neki két gyereke van :cry: , meg érzékenyebb is vagyok :( lassan mindenen sírva fakadnék, csak visszatartom, mert aztán itthonis mindenki sírna hogy az ő hibája :cry: , a sok vita miatt, és az is idegesítene :roll:
tegnap szex is volt, abba se vagyok biztos hogy jó ötlet volt-e :roll:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi,mondom akkor küld át,én meg visszaküldöm kicsinyítve ha gondolod :wink: wisz.e@freemail.hu

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Silvi:ne aggódj már annyit,nem érdemes,minden ok lessz,és kész. :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szilvi!
Nem nézted tegnap este a fókuszt(azthiszem abban volt)?
A terhesség alatti sexről volt szó!
Csak a végét láttam és azt mondták:Ami jó a mamának az jó a babának!
Úgyhogy ne pánikolj!
Az a baba védve van odabenn ,és biztos nagyon jól aludt utánna.
Én is érzékenyebb vagyok,de ez majd elmúlik,csak próbálj meg nyugodt maradni!

Kép


Kép
ibm
 
 


kike átküldtem asszem :)
megyek eszek, éhen halok :) , aztán rohanok a munkanélkülibe, mert én már lejelentkeztem, hát mit ne mondjak adnak kemény 26 ezer ft-ot :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


kösz csajok a biztatást :D
felvettem az új melltartómat :D legalább már van mit belerakni :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok Mamik!

Gabi - üdv itt nálunk!! Minden tiszteletünk a sokbabásoké!! :D Gratulálunk!

Szilvi - könyörgöm ne parázz, amíg hányingered van, minden ok! De sokszor az se jelent problémát, ha nincs, szóval igazán nincs miért izgulnod! Az a baba amelyik nem életképes, úgyis feladja, ha percenként ulrahangozzák, akkor is! De a mi babuink erősek, és ha nem mennénk 1x se uh-ra, akkor se lenne baj!!! :wink:

Kike - ok, rakok be én is képet, legalábbis megpróbálom, nem vagyok vmi nagy guru ilyen ügyekben... :lol:

Ami - szegény Apa, bizti el lehetett keseredve hogy elszámolta magát! A jövőhéten dolgozik, azért nem tud veletek menni? Szerintem se érdemes túl hamar menni a 4D-re, ezt akartam már múltkor is mondani, amikor írtad, csak aztán vhogy elfelejtettem. Azt mondják a 18-20. hét körül a legjobb, ráadásul akkor már a nemét is lehet majd látni! :D Én is állati kíváncsi vagyok már, de ki kell bírni addig hogy jó felvételeink legyenek! :wink: Én nemtom párom tud-e jönni velem a jövő héten, csütörtökön derül ki a beosztása és az én i.p.-om is, remélhetőleg!

Sajnálom hogy mindenki rosszul aludt ma. Én az elmúlt 3 hónapban egyetlen éjszakát sem tudtam végigaludni, legalább 1-2 órát minden hajnalban virrasztok, fogalmam sincs miért. De ma egészen jól aludtam! Csak kb fél órát voltam ébren 5 körül. Rémeket sem álmodtam... szóval remek volt! :) Ja! És hangos gyomorkorgásra ébredtem! :lol:

Szerintem maradhatunk szülés után is ebben a topikban, ha addig rendelkezésünkre áll, ne hagyjuk cserben szegényt! :D Bár ez még fényévekre van... vagy nem?! :lol:

Mi a magi program lányok? Én tegnap amennyire ki voltam ütve, most olyan jól vagyok. Remélem így is marad, lenne dolgom bőven! Konkrétan 1 hónapja nem vasaltam... :oops: Durva, mi? De úgy érzem ma képes leszek rá! :lol:
Vendég
 


no para már :D biztos irigyek a kisbabámra :)
amúgy nekem ha fiú lesz Boldizsár lesz a neve, ha lány akkor nem tudom :?
én rohanok a munkanélkülibe, aztán az otp-be, majd az önkormányzathoz, postára. vasalni én se vasaltam már....... :oops:
itt az ideje, lassan nincs mit felvenni :oops:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szia Wera!

Apa mindig dolgozik,most nagyon sok a melójuk.
Azért is akartunk elmenni a 4d-re,mert oda este is lehet és akkor ő is tudna jönni!
De aztmondta nembaj megnézi dvd-n a pirinnyót!
Aztmodta úgyis lesz még rá lehetősége,hogy megnézze és akkor tényleg inkább akkor menjünk mikor van értelme!
Én ma főzők,már oda is tettem a krumplit meg a tojást,hogy tutira legyen ebédem.
Rakott krumplit csinálok.
Aztán 13:30-kor lépek a melóhelyre,viszem a táppénzespapírt meg pletyizünk egy kicsit!
Holnap du. viszem Anyósomékat a barinőm fiaihoz,néha megszokták látogatni őket,mert félig családtagok is.
Aztán hazajövünk apáért és elmegyünk 4-en az aushanba!

Kép


Kép
ibm
 
 


amit én mondjuk nagyon furcsálok az az hogy október 11.én vettem tesztet ami két csíkos lett, viszont másnap elkezdtem vérezni egy fél napot, 15.-én vettem tesztet és már egy csíkos volt. rá egy hétre meg teherbe estem, ez kicsit furcsa, mivel úgy tudtam ennyi idő elteltével nem lehet :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


szóval vannak furcsa dolgok :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


kike: valamiért visszajött az e-mail, majd ha hazajövök újra próbálom :roll:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Kép


Lányok töbet nem rakok csak egyszerüen ledöbentem alapba nem vagyok egy vékony nö de ez még égyomora van készült :oops:
anha
 
 


Én se bírom annyira lekicsinyíteni! Pedig már vagy 20 perce azzal kínlódok! Már olyan kicsi, hogy csak nagyítóval látható de még mindig azt írja ki hogy nem lehet több mint 80 pixel!!! Váááá!!! :twisted:
Kike - átküldöm én is neked, hátha tudsz segíteni... lécccciiii! Köszi! :lol:
Vendég
 


Anha - nem semmi!!!!!!!! :lol: Kár hogy nem látunk picit többet belőled... de így is hatalmas!!!
Nekem még mindig semmi, az esti puffadást leszámítva! De asszem veszek már egy mérőszallagot, mert azért a kerekamnál már úgy látom kezdek rendesen szélesedni... kíváncsi lennék mennyivel lettem nagyobb, de erről már lecsúsztam ugyebár... :)
Vendég
 


Csajok,egyikötöké se jött át,próbálkátok meg erre a címre:weisze0@gmail.com
Mindkettőtöknek a vonalzó elé kell?Ki hova akar képet berakni,mert akkor úgy kicsinyítem-küldjétek nyugodtan át :wink: remélem erre már átjön

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én a freemail-esre még nem próbáltam, mert közben csörgött a tel, de most küldtem a gmail-re! :) Köszönöm!
Vendég
 


Ja! Nem a vonalzó elé szeretném rakni, hanem a nevem alá :D
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi, én is üdvözöllek köreinkben! És gratulálok a nagy családodhoz is!

Hogy ti milyen aktívak vagytok kora reggel óta... én bezzeg horpasztottam, mint a bunda (végre nem köhögtem), aztán reggel megnéztem egy-két dr. House epizódot... Nem tudom, mennyire követitek ezt a sorozatot. Mivel sose tudtam megnézni a tv-ben, megszereztük dvd-n az összes eddig lement évadot, így ömlesztve kapok belőle egy óriási dózist. Komolyan, minden epizód jobb, mint az előző...

Képzeljétek, tegnap láttunk egy kis szürke tojást az uh-n! És hasi uh volt!
És kaptam az utazásra terhességmegtartó gyógyszert, ha bármi gáz lenne (nem, lesz, beprogramoztam), és kaptam köhögés ellen is egy bogyót, amit nem veszek be, mert a terhesség első 3 hónapjában nem javasolt - és gondolatban bocsánatot kérek a dokimtól, de szerencsére már elég jól állok a légutaimmal.

És jól lebuktam... számot vetettem azzal, h milyen ismerősökkel futhatok össze a nőgyogyinál - mert nekem a barátnőm ajánlotta őt, én meg továbbajánlottam őt barátnőknek, akik továbbajánlották őt az ő barátnőiknek.... és úgy gondoltam, h mivel csak egyvalaki terhes közülük, ő meg nem annyira közeli ismerős, vele nem gáz összefutni, mielőtt kidoboljuk a hírt. Erre egy szűkebb baráti körbe tartozó barátnőmmel találkoztam. Ha már így alakult, behívtam őt uh-ra, hogy ő is lássa a kis foltocskát :D

És hadd meséljek el egy ciki helyzetet is, a kismamik szellemi instabilságáról: tegnap este, fizetünk a pénztárnál a Lidl-ben. A pénztárosnőnek ugyanaz a vezetékneve, mint nekem, csak másképp írja. Elkezdtünk beszélgetni róla, közben pakolgattuk a holmit, fizettem stb. Közben már a következő vásárló áruját számlázta, és én azt is szépen elkezdtem belepakolni a kosarunkba... :lol: majdnem szereztem ingyen cukrot :shock: a férjem meg ott röhögött rajtam

Kép
Kép
bondi
 
 


Szilvi, nem semmi előtörténete van a babádnak... és ne aggódj, minden rendben van vele!

Henka, dalospacsirtának lenni bárhol jó! Ti csak lányok vagytok, vagy fiúk is énekelnek veletek? Szóval te szoktál lenni a szolgáló a tűznél?
Mi pont passiót nem éneklünk, de mindenféle egyházzenei műveket szoktunk.

Kép
Kép
bondi
 
 


wera:ment a kép,remélem jó lessz,nagyon szívesen :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


anha:csini a pocid :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csodás látom sikerült,örülök :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Köszi, és mégegyszer köszi! :D Engedte feltölteni, most kiderül jó lett-e...
Wowww! Most látom, hogy 12. héten vagyok?!?!? Tökkirály! Bár a doki ugye visszafokozott, de akkoris! Tökjó! :lol:
Vendég
 


Hát, sokat nem látni belőlem, de asszem ennyi pont elég is! :lol:
Vendég
 


wera:küldtem mégegyet,levágtam belőle,és úgy kicsinyítettem,így közelebb leszel,de azt rakod be amelyiket szeretnéd :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok koránkelők!
Én ma is lustálkodtam, meg is vagyok fázva sajna.Nem tudom, hogy bírtam itthon megfázni.
Bondi, beteg voltál és visszamaradt belőle köhögés?Milyen terhességmegtartót írt fel a doki?
House-t még egyet se láttam, pedig minden szerdán készülök nézni, mert annyian dícsérik, de vhogy mindig elmarad.
Én Született feleségek rajongó vagyok, azt még a férjem is szívesen nézi, Sex és Nyorktól viszont tök kész volt.
A szemem tuti romlani fog, mert vagy a gép előtt ülök vagy tévét ézek.

Kép
teó
 
 


http://sutisnene.blogspot.com/

Jut eszembe,ezt meg szerettem volna mutatni-a Nővérem sütis oldala-nézzétek meg kismamik,ha vágytok valami fincsire-persze van benne más is,de süti is :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


van benne egy gyömbéres keksz recept,kimondottam hányingeres kismamiknak :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Megjöttem,csak rendbe raktam a lakást meg megcsináltam az ebédet!
A konyha még úszik,úgyhogy mindjárt megyek vissza csak benéztem amíg megeszem a szenyámat.
Majd keresek én is valami jó távoli képet! :lol:

Bondi! Gratula az uh-hoz.

Én is szeretem House-t,csak ha belülről mutatják,hogy mi történik akkor azt nem nézem,valahogy már nem bírom!
Pedig régen a kórházba sok műtéten benntvoltam,bármit végig tudtam nézni,de már nem megy!
Nem a terhesség óta,ez már régebbi dolog!

Csöngetett a sütő,kész a hamm.
Megyek befejezem,aztán jövök!

Pussz mindenkinek

Kép


Kép
ibm
 
 


anha, most fedeztem fel a másik pocakos képedet. Nagyon szép pocakod van! De hova fog még ez nőni?? :shock:

szilvi, hogyhogy csak annyi munkanélkülit kapsz, amennyit?
És még aki érintett, mikor kell elkezdeni intézni a munkanélküli ügyeket, hogy amikortól jogosult lenne rá az ember, már regisztrálva legyen?

kike, köszi nővéred sütis címét, imádok minden főzőcskézéssel kapcs. dolgot, ha lesz egy szusszanat időm, majd belekukkantok.

Teó, Duphastont kaptam terhességmegtartónak, de csak akkor kell szednem, ha bármi tünetem lenne az utazás során. De agyban dolgozom rajta, hogy ne legyen. Ottóval is 11 hetesen mentünk Londonba nyaralni - bár ott csak 2 órát kellett egy helyben ülni a repülőn - és semmi gáz nem volt.
Igen, a köhögés visszamaradt, meg az orrhang. S bár a dokinő írta fel a köhögéscsillapítót, inkább maradok a jó kis kakukkfűszirupnál, az biztosan nem ártalmas a babára.

A Született feleségek nekem annyira nem jött be, nagyon galád dolgokat művelnek egymással, viszont a Szex&New Yorkot nagyon bírtam. House-t javaslom minden mennyiségben (én már túladagoltam magam :) )

Kép
Kép
bondi
 
 


Küldjetek csak képeket,akinek kell,megcsinálom,szeretek ilyenekkel szórakozni :D

A címet szivesen,vegyétek hasznát :wink:
bondi:
erre a munkanélküli dologra én is kiváncsi vagyok,főleg hogy miért csak ennyi??Akkor bizony sz..ban leszünk,ennyi pénz,nem pénz :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


azért kapok ilyen kevés munkanélkülit, mert nekem valahogy az volt a jó ha nem jelentenek be, pl Lilivel 10 éves koráig kaptam a gyest, mikor lejárt a yges vele, februárban, bejelentettek, de ott csak 7 hónapot maradtam, mert hülye volt ott a munkatárs, lejelentkeztem, gondoltam ezáltal elvégzem az angolt akkor, meg eldolgozgatom kiskönyvvel és mindenki jól jár, de mivel a melóhelyen véreztem be, úgy döntöttem nem dolgozom egy percet se, így inkább maradtam a fenekemen itthon :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Köhögésem,meg általános náthám nekem is visszamaradt,még gyerekkorom egyik nagyobb betegsége után :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


mivel csak 7 hónap bejelentettem volt, azért ilyen kevés, ha ti már évek óta dolgoztok, akkor több jár és tovább, én csak 90 napoig vagyok rá jogosult

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Akkor én is csak ennyi munkanélkülire számíthatok,hogy 5 évet voltam itthon gyes-en??

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


hát ezt érdemes megkérdezni személyesen

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


nem tudom jár e arra hogyx gyesen voltál, nekem csak kitöltési időnek számították be, amúgy nem pedig már tiz éve gyesen voltam, még se kaptam egy ft-tal se többet.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Jövő hónapba megyek be,csak azt nem tudom mikor,mivel 23-án jár le a gyes,gondolom előtte kéne pár nappal,de akkor meg már nem biztos hogy dolgoznak :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hát Kike, most már értem a vonatos torta bevállalást.Gyömbérest majd kipróbálom, pont tegnap vettem őrölt gyömbért, mert régóta akarok sütni, nem is tűnt bonyinak.

Kép
teó
 
 


teó: :D :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike: küldtem a képet, remélem átmegy :roll:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: