Új privát üzeneted érkezett!

Dr. Bardóczy Zsolt. A Mom parkban rendel (887-4333, kb. 3-4 hétre előre kell az időpont és még akkor is kell várni, mert ugye szülések nem a rendelési időn kivül folynak csak, de ha előbb odaszólsz, a csajok megmondják, hogy mennyivel később érdemes odamenned), asszem 8ezer egy vizit, első terhességnél kb. havi egy, másodiknál kéthavi 1. az UH-t nem ő végzi, hanem egy szonográfus doktornő, aki nagyon jó, sima UH asszem 4ezer, 4D-s dvd-vel, képpel 9000. az is ott van a Mom-ban. a dokihapsi egyszerűen egy istenkirály, tök jó hangulatú, vicces, de alapos, férjemmel egyből vették egymást humorilag. a szülésnél nagyon laza, teljesen humánus, ja és főleg természetesség hívő, szóval nem egy beöntő, oxitocinozó, burokrepesztő fajta...nagyon szépen felkészít a szülésre a bábával együtt, hogy ne kelljen ilyesmit bevetni (azaz tágulj, induljanak a fájások, stb.). van egy csomó természetes megoldás ám ezekre . Én most fogok másodszorra szülni nála és esküszöm alig várom, az első annyira csodás volt


Én Fülöp Tamáshoz járok már 10 éve, és most fogom (okt.10-re vagyok kiírva) nála szülni a 2. babámat. Én meg vagyok vele elégedve. Igaz nagyon sokat jár külföldre és már az elején megmondja, hogy nem biztos hogy ott tud lenni a szülésnél. Nekem szerencsém volt, az elő szülésnél ott tudott lenni. Ha így is vállalod akkor ajánl másik kollegát is arra az esetre, ha nem lenne itthon valamelyik vizsgálatnál.

Ő is a Praxisban rendel, de elérhető a Műegyetem rendelőjében és a kórházban is. megadja rendesen az elérhetőségét, sőt nekem volt hogy hívtam, nem vette fel a mobilját, de ő visszahívott!!!! Hátránya, hogy a magánrendelőben sokszor kell rá várni, de ha reggeli időpontot kérsz, akkor még nincs nagy csúszás.

Ha jól tudom ő a meddőségi részleg vezetője, de a homeopátiás dolgokban is nagyon tájékozott. 6 hetente kell hozzá járni és 6e ft-ot szokott kérni. Dolgozik mellette szonográfus (Győrfy Mátyás) akinek nagyon jó híre van a szakmában, így egy helyen el tudod intézni az uh-ot is.

Ja! A szülésért nem vár el plusz pénzt, annyit adsz amennyit tudsz.Nálunk sem akarta elfogani a borítékot, a párom úgy dugta be a zsebébe!!!!!

Szia Ardien, már miért zavarnál?!... Ha elolvasod itt az összes dokis beszámolót, sokat megtudhatsz Bardóczyról, de dióhéjban annyit, hogy már szinte gyanús, milyen tökéletes :-) 38 éves, mindig és mindenkivel kedves-mosolygós, nagyon kompetensnek tűnik, igazán partnerként kezel, mindent megmagyaráz, nem játsza a varázslót. Tényleg örülök, hogy ráakadtam, szívesen is ajánlom őt neked: MINDEN félelmet képes eloszlatni, nagyon megnyugtató jelenség :-) Egyetlen hátránya a népszerűsége, általában 2 órával később érdemes érkezni a megbeszélt időpontnál, ezt telefonon érdemes lecsekkolni előre... Mert állandóan szülésen van, és a rendelésen is szán időt a beszélgetésre. A Szent Imrében vezet szüléseket, de csak externistaként, amúgy a MOM Parkban rendel, van ott egy Medimom nevű "egészségközpont" a földszinten. A címet biztos tudod, de XII. Alkotás u. 53., a telefonszámuk pedig 887-4333. Biztos vagyok benne, hogy nincs miért félned; és ha bármit kérdeznél még, akkor hajrá, vagy csak látogass erre gyakran, remélem, ez a blog is megerősít majd :-)))


Nos ezt azért copyztam ide be, mert aki esetleg bp.i, vagy a közelben lakik és nőgyogyit keres akkor.......

Az a Fülöp doki azért tettem be mert találtam közben egy ilyen nevü dokit is, és nem tudom Csucsu de mintha így hívták volna az ügyeletes orvost aki téged olyan nagyon szakszerűen megvizsgált :x , tudod az a fütyifej :wink: na nem kommentálom tovább ezt a dokit csak hogy fütyifej fütyifej, hehehehe

És a másik doki a Bardóczi, hát csajok nekem ő a dokim. és ahogy olvasgattam utána, hát szóval jaaa ez doki. Mindig a legnagyobb kakiban találom meg a jó a dokikta. Mint a fogdokimat, vazze azt újra esdküdtetném. hülye kis buuuuuuuuuuu............... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szóljatok csajok ha zavar az infó, de csak egy fekete pontot írjatok fel és ha kigyülekezett a 101akkor szólnii Nyuszimuminak és igyekszik nem a neten szörfözni :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


jajj csajok de béna vagyok szegény ne jó helyre copyztam és csak foglaltam a helyet jajj csajok sorryyyy
Vendég
 


de legalább megkerestem az eltünt levélkémet:)))
Vendég
 

 
 

Nyuszika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hjajj kismamócák neke is kezdenek jönni a terhességi mellékhatások:) bár nem is tudom örüljek e neki, de eléggé émelyegtem mikor most felkeltem.

giga-mami, hogy vagy? miért kell neked állandóan feküdni azaz miért lettél "megfenyegetve" :?: :?: :?:
Biztos minden rendben lesz!!!! :wink:
Vendég
 


Elegem van a hányingerböl! :roll: :( :( :( Ugyérzem magam mint ha nagyon durván másnapos lennék! :( :( Vége lehetne már!!!!!!!!
Vendég
 


Nyuszika
Fekvés... vérezgettem... az egyik Tónikám meggondolta magát... :cry:
Félő, hogy a másik is megy utána... :cry:
Tegnapi UH-n még ott volt... :lol: :lol: :lol: :lol:

Moni
Átérzem a helyzeted....
Vendég
 


Sziasztok!

Gigaboszi!
Nagyon drukkolok, hogy minden okés legyen!

Hát, csajok, nálam is elkezdődött...mármint a hányinger ezerrel, szerencsére Vuk még nem volt, de ez szörnyű, főleg délután meg este. :? Most elkezdtem Magne B6-ot szedni, közületek, aki estleg szedi, hogy szedi? Én 3x1-be, de dokitól elfelejtettem megkérdezni! :oops:

Hétfőn megyek UH-ra, azt mondta a doki, hüvelyi lesz, mert ilyenkor még csak azon látszik valami! Nálatok is így volt 7 hetesen? Én nem tudom, mert Violával csak a 12. héten volt előszöt UH, de az már "rendes".

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


jevi26 írta:Hétfőn megyek UH-ra, azt mondta a doki, hüvelyi lesz, mert ilyenkor még csak azon látszik valami! Nálatok is így volt 7 hetesen? Én nem tudom, mert Violával csak a 12. héten volt előszöt UH, de az már "rendes".

Üdv: Évi


Jevi, a 12. hétig hüvelyi uhut csinálnak általában mindenhol, úgy látszik csak rendesen a bébi. :) De egyáltalán nem vészes.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jaj a színem lemaradt. :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok Lányok,

Én egy másik topicból kukkantottam át ide, segítségért...

Én is júniusi babát várok, és arra lennék kiváncsi, ti is tapasztaltatok-e olyan, hogy míg egyik nap erősek a terhességi tüneteitek (émelygés, mellfeszülés, kinek-mi), a következő napon teljesen megszűnnek, aztán újra előkerülnek... tiszta para vagyok a csendes napokon, hogy már mi van, pedig eddig 3 ilyen volt...

Amúgy a babát tegnap nézték, pulzál a szívcsöve, szóval tegnap még megvolt, de azért megnyugtatna, ha tudnám, nem vagyok egyedül ezzel a váltó-tünetesdivel...

Köszönöm előre is a választ!

Kép
elan
 
 


szia Elan! :D
Ne aggódj, ez nálam is így működik. Egyik nap totál rosszullét, hányás, máskor pedig egész nap szinte semmi. Ez biztosan normális,nyugi :wink: :wink:

Nekem a hangulatváltozás az ami most dominál, egyik percben majd kiugrok a bőrömből örömömben, másik pillanatban meg hatalmas rosszkedv, depi uralkodik el rajtam. Veletek is előfordul ilyesmi?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Úhh Gigaboszi, és mióta vérzel??? rendesen friss vér vagy csak barnazoknizol?
én remélem már a végét járom, mitől is lehet bár sok mindentől mert lehet a beágyazódástól is, meg lehet a hormonjaid rekaciója is, lehet megjött, mert nekem naon úgy tűnt igaz a mai nap volt hmm 8.napja. :cry: pedoig 5-6 napos volt.
remélem keddre elmúlik......... Kitartás, tudom milyen fekve nyomni áhhh naon rossszzzz :x :x
Vendég
 


Sziasztok!

Fekvőknek kitartást :(

elan szia:) Szerintem se aggódj. Lehet hogy vannak kaják, illatok, akármik amiket kevésbé bír a szervezeted, ha találkozol velük szarul vagy, ha nem akkor nem. Örülj, hogy a nemrosszullevős napokon kicsit ki tudod pihenni a rosszullevés napokat :wink:

Szép napot!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Köszi Lányok, megnyugtattatok :) Ma is csend van, de igyekszem nem foglalkozni vele, nem lehet folyton izgulni... :)

Kép
elan
 
 


Sziasztok!

Elan! Én meg folyamatosan rosszul vagyok már a negyedik hete. :cry: Mit nem adnék egy-két tünetmentes napért! :wink: Pont ma reggel buktam ki a páromnak, hogy elegem van saját magamból, hogy egész nap csak nyüglődök, semmi nem ízlik, mindentől hányingerem van, ha eszem az a baj, ha nem, akkor az. Nem merek kimozdulni a lakásból, mert félek, hogy az utcán lehányok valakit. :roll: Amikor kiírt az orvos betegállományba, még nem volt semmi bajom, feleslegesnek tartottam, hogy egy teljes hónapot itthon legyek, most meg én kértem, hogy írjon ki még két hétre, mert nem bírok így dolgozni. :roll: :evil: Régebben ha ilyen kismamáról hallottam, mint én most, simán rámondtam, hogy hisztizik. Na, az élet bebizonyította nekem, hogy ilyen van. :oops: És Elan, "megnyugtatlak", hogy a folyamatos rosszullét sem biztosíték arra, hogy azt érezzem, hogy minden rendben a babával és a terhességemmel. :lol: Én ugyanúgy aggódom, mint te. :oops: :lol: De bízom a Mazsolámban, hogy kapaszkodik erősen és nem hagyja magát! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!


Montana!Nagyon egy cipöben járunk!Én se gondoltam volna,hogy tud ilyen rossz lenni.Kajával is pont igy vagyok nem kivánok semmit,de mégis éhesnek érzem magam!Ráadásul én is pont tegnap mondtam a páromnak,hogy nem hiszem el hogy ilyen hiszti vagyok,de ez a rosszullét teljesen tönkreteszi a napjaimat!Csak azzal nyugtatom magam hogy enyhülni fognak a tünetek nemsokára :wink: :roll: !


Gigi!Nagyon sajnálom a dolgot!Remélem jol van a lelkecskéd!Nagyon szoritok ,hogy minden rendben legyen!Csak ne idegeskedj :wink: :roll: !
Vendég
 


Montana, ez elég szörnyű lehet :( Nekem is volt hétvégén 2-3 rosszabb napom, de akkor mégis valahogy örültem, hogy legalább érzem, hogy él, létezik, és kitart. Most meg olyan más második napja, mintha nem is lenne :( Remélem, azért minden rendben, és csak pihen kicsit....:)

Kép
elan
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni,egész nap BP-en voltam a párommal.

8 weeks! Csodálatos!

Íriszdiagnosztikán is voltunk,én is kíváncsi voltam,hogy észreveszi-e a másállapotomat.Hát nem!
Azt mondta a hölgy,hogy petefészek cisztám van,és nem mindig van peteérésem,most sincs.Mitől lenne?????
Agyvérzés,thrombozis nem fenyeget,de lehet,hogy rákban fogok meghalni.És mindezt 6000 Ft-ért.Elképesztő!
Egy pillanatra kiment a nő,én majdnem röhögőgörcsöt kaptam.
Csajok!
Akinek túl alacsony a vérnyomása,és túl keveset aggódik,annak megadom a címet! :lol: :wink: :lol: :wink:
Szerencsére egyikőnk sem vette túl komolyan!

Tegnap este nagyon fájt a fejem,de nem mertem semmit bevenni.
Később már amikor hányingerem volt a fejfájástól,és ájulás kerülgetett,mérlegeltem.
Bevettem egy szem Algopyrint.
Ugye nem ártottam ezzel a picinek?? :roll:

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok csajszik!

Engem is megvisel a sok rosszullét, estére már mindig rossz a kedvem, az egész napos émelygés lefáraszt, de kitartok, mert tudom miért történik. Csak nem könnyű, nem bánnám ha már picit előrébb tartanánk.

Orsi: ne aggódj az Algopirin miatt, a múltkor én is így jártam. Muszály volt bevenni, mert már egy teljes napja görcsölt nem is aludtam. Utána megkérdeztem a dokit, azt mondta jól tettem, semmi baj nem lehet. Töbet árt a szenvedés. A gond csak akkor van, ha valaki nagy dózisban szedi 3x2-t pl. Szóval ne aggódj!!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok,

...úhh miket írogattok, mert én meg tökre örülnék ha valami terhs jelem lenne, mert csak a cicim megnőtt és ennyi nem fáj.

de lehet hogy jobb így? hát a fene se tudja
Vendég
 


Szia elan!
Látom te is idetaláltál!Szerintem ne aggódj,jobb ha nincs bajod,tegnap nekem is volt róka,de ma semmi!Viszont a fiammal anno éjjel nappal volt róka,és az nagyon rossz hidd el,csak ugy szaladtak le rólam a kilók egészen a 20. hétig!! :lol: :lol: :lol:

Kép
gina25
 
 


Sziasztok!

Rossz hírekkel jövök.Sajnos az én babám nem fejlődött rendesen.Kedden csinálják meg a műtétet.

Nem is nagyon jövök már erre,de amint lehet újra próbálkozunk!

Mindenkinek sok sikert a továbbiakhoz!!

annus11
 
 


Lányok....régebben már lehet hogy irtam itt....most viszont kalkulátor alapján igaz juli 8 a szules idopontja, de átcsuszhat juniusra... ma reggeli pisibol a 11. dpo-n pozitiv lett a tesztem.

d.dodó
 
 


Annus!NAGYON SAJNÁLOM!!!!!Sok sikert nektek!Azért ha van valmi irj!Kitartás! :wink: :(
Vendég
 


Annus 11,

Lépj tovább!!! Nehéz de ettől félek én is hogy hétfőn mit mondanak.

Dodó, hát gratula akkor te is kismami vagy :wink:
jó egészséget és stresszmentes napokat :lol:
Vendég
 


Gigaboszi!!

Hogy vagy??? remélem már csak pecsételsz és múlóban az aggodalom is!!
Vendég
 


Annus, nagyon sajnálom. :cry: :cry:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Dodó, halk gratula :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


De elvagytok tünve csajok! :roll: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Igen teljesen eltünt mindenki:)

Minden rendben van csajok, hogy nem jöttök?

Hmm nem baj majd erre fúj bennetek a szél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Engem most fújt erre a szél! Tegnap délután ledőltem, aludtam 10-ig, aztán felébredtem, és 2-kor aludtam el megint... most ébredtem :lol:

Annus! :cry: Sok erőt, és lelkes újrakezdést!

Van valaki közületek, aki Bajcsyban, II. Klinikán, vagy AEK-ban (MÁV) tervez szülni?

Kép
zölddisznó
 
 


Annus!

Nagyon sajnálom!!! :cry: :cry: :cry:
Ilyenkor szerintem nem is lehet semmi okosat mondani!! :cry:


Dodó!
Így utólag bevallva ,én a másik topikon figyelemmel kísértem küzdelmeidet,de nem írtam,csak olvastam mindig,hogy vajon mi lesz veled?
Tettél fel fotót is egy terhességi tesztről,amivel ugyan mindenki bíztatott,de valljuk be :roll: egyértelműen NEGATÍV volt.
Én már 3 gyermeket szültem,most várom a negyediket,megcsináltam már néhány tesztet életemben,tehát van róla fogalmam,hogy milyen egy pozitív teszt!
De megértem azokat a nőket,akik annyira terhesek szeretnének lenni,hogy pozitívnak vélik látni a negatív tesztet.
Semmiképpen nem szeretnék ünneprontó lenni ,félre ne értsetek,isten ments,csak egy ici-picit "kijózanító"...

De ha ez utóbbi teszted tényleg pozitív lett,HIDD EL,én leszek az első,aki veled együtt örül!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

És ha terhes vagy ,szeretnék minden jót,problémamentes terhességet,nyugodt,boldog napokat kívánni.Ezt a legőszintébben kívánom neked!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
orsitigris
 
 


Húúh Orsitigris, a neved tényleg illik rád :lol: :lol: :lol: :lol:
igen néha jó mikor valaki mellettünk tisztán lát!!!

Hjajj csajok már annyira várom a hétfőt, hogy megmutathassam nektek én is a kisbabócámat!!! :lol: :lol: :lol:
Már csak 3napot kell aludni és minden kiderül hogy van vagy nincs. Bár elég késő d.u.ra van időpontom de remélem addig nem mutatkoznak meg első ősz szálaim:) de annál inkább a baba :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Egyébként amit Orsitigris írt az teljesen igaz.De ha egy kicsit szókimondóak szeretnénk lenni akkor lássuk be,hogy a 4-8-10 hetes magzat "baba","manó"kicsikém",megnevezése is egy ici picit korai,és nem segít feldolgozni az olyan eseményeket,mint ami annussal is történt...és ugy bákivel megtörténhet.
Pesze sajnos később is bármi lehet arra már nincs gyógyír,de talán az első14 hét a leg esendőbb...
Én úgy döntöttem megpróbálok egy kicsit távol maradni a gépezéstől,mert nem dob a hangulatomon..
Vendég
 


Sziasztok mamik!
Ajánlok egy kismamaruhakészítőt!
Kinn lesz a börzén is!


Új kismamaruhák: nadrágok és felsők

Sztreccs kordbársony kismamanadrágok 3 színben: sötétbarna, sötétkheki és mályva színekben, 4 méretben: M, L, XL, XXL. Ára: 3900.-

Sztreccs farmer kismamanadrágok 2 színben: s.kék, s. barna,
szintén 4 méretben. Ára: 4500.-

Pamut, belül bolyhos melegítőnadrágok 3 színben: kék, kheki, homok, 4 méretben. Ára: 3900.-

A nadrágok pocakrésze pamut, sztreccs passzé, állítható kismamagumival,így a terhességed végéig hordani tudod őket.

Sztreccs pamut felsők 3 színben: kheki, mályva, drapp csíkos,
2 méretben. Ára: 3500.-

Egyedi méreteket rendelésre elkészítünk!
Árukínálatunk folyamatosan bővül!
Weblapunk hamarosan elkészül.

Elérhetőségünk: gwinike@hotmail.com
0620-581-6463
Budapest, XVIII. ker




Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nekem a 9 hetes "magzatom" a gyerekem, és ha elveszítem, megsiratom. Ahogy tettem az előző 9 hetesemmel is. Nem hetektől és centiméterektől függ, hogy mikortól tekintünk rájuk igazi gyerekként, hanem attól, hogy mikortól érezzük magunkat az anyjának. Nekem nem fáj kevésbbé egy vetélés, hogy egy gyermeket "leminősítünk" embriónak.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana!TELJESEN IGAZAD VAN!
Vendég
 


Annus:nagyon sajnálom ami Veled történt, gondolom most nagyon magad alatt vagy, de próbálj arra gondolni, hogy a következő baba egészséges lesz és szépen fog növekedni. Előre kell nézni, ezt az időszakot meg valahogy túl kell élned.

Lányok! Nekem ma egész nap eléggé szúr a hasam, de csak egyik oldalon. Ez normális? Olyan mint mikor futás után szúr az oldalam. Nektek van valami hasonló érzés? Vettem be Magne B6-ot, de ez nem olyan görcs szerű fájdalom, hanem határozottan szúró!!!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Montana-val én is teljesen egyetértek!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok! Csöppke tök jó a kép.Nekem eddig csak hasi uh-t csináltak.A régi helyen ahová jártam ott mindent meg tudtak csinálni de azóta elköltöztem és a mostani helyen csak ilyen van,és elég szegényesek a körülmények de ez van.Gratulálok az újaknak!
Vendég
 


Amúgy eddig úgy néz ki hogy elmúltak a rosszullétek de nem akarom elkiabálni.Mindenesetre ritkább.Ma még nem volt. :D Kitartás a többieknek!
Vendég
 


Bárány! Én már a petricsészében Röfikéknek hívtam Őket!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!
Zöldi,ezen nem veszünk össze :wink:
Nekem 2-4 milis embrió,szivcsővel,végtagbimbókkal,szemkehellyel,hallóhólyaggal, stb, még messze nem kisbaba,csak remélem,hogy leszek olyan szerencsés,hogy kisbaba lesz...
De ezt mindenki maga dönti el.
Vendég
 


Bárány! Hány hetestől kisbaba?

Kép
zölddisznó
 
 


Bárány!

Bizonyára LESZEL olyan szerencsés,hogy abból a 2-4 mm-es embrióból KISBABA lesz!!!!!!!!!
Hiszen mindenki arra készül,aki itt van,én is!
Csak azt gondolom én kicsit "materiálisabban" fogom fel azt a dolgot.

Szeretjük egymást,vártuk őt,készültünk rá,és ami nagyon fontos:

I T T V A N !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nevezzük bárminek...
Hiszen láttam a monitoron stb.,tudom,hogy itt van!!!
És próbálok úgy gondolkodni,hogy nem lesz semmi baj!Persze ,én is emberből vagyok,én is parázok,de meg kell nyugodni!!Miért lenne baj?????????????????????????

Dodó küzdelmét hetek,hónapok óta követem,és tényleg mondhatom,ez több volt,mint egészséges várakozás...
Továbbra is azt mondom,történjen vele minden úgy ,ahogy ő akarja!Tiszta szívemből!!!

Kép
orsitigris
 
 


Röfike!

A szakirodalom eleinte zigótának,majd embriónak nevezi.
A 10.héttől számít magzatnak.
A megszületése után pedig újszülött.

Nehogy már kis zigótámnak hívjam!!!Nem igaz?

Kép
orsitigris
 
 


orsitigris!
Hát te aztán szókimondó vagy....
írtad: "ez több volt mint egészséges várakozás"!!!!
Én ilyen vagyok és kész, aki szeret, ilyennek is elfogad...... tudom magamról, hogy szókimondó vagyok....szerintem mindenki várt itt már ugyanigy epedezve, és néha tüneteket észlegetve magán, és mégsem jött a baba..csak lehet hogy éppen itt nem irtátok le. Na mindegy, ezen nem fogok összeveszni senkivel. Én boldog vagyok, és számomra ez a lényeg!!!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Elég régen kukkantottam be hozzátok, mivel az utóbbi napokban megjöttek a "várva várt" rosszullétek is, ami kicsit megnyugtat, másrészt nagyon rossz. Egész nap émelygek, jönnek a rókakomák és hihetetlenül gyengének érzem magam, a szagokat pedig nagyon nehezen viselem. Éhes vagyok, ugyanakkor nem bírok enni és alig marad meg bennem valami, félek is, hogy Manóka tud-e így elég tápanyaghoz jutni.

Gabi, ha még benézel ide, sajnálom, hogy nincs baba, de remélem az augusztusi topicban már tényleg olvashatunk rólad! :cry:

Éca, sajnálom ami a férjeddel történt, remélem már rendeződtek a dolgok, tudom, most igazán nem hiányoznak a problémák! Nyugalom kellene gőzerővel!

Bárány, Csöppke, Gigi: Azért így, a géptől távol is szorítottam nektek a dokihoz!

Csöppke, tényleg büszke lehetsz Csöppkebabára, szépen fejlődik, gratulálok!:lol: :lol: :lol:

Gigi: gartulálok dogogó szívű Tónikához!!! Szorítok, hogy minden rendben legyen, pihenj sokat és vigyázz magatokra!!!

Livia: Üdv közöttünk és gratulálok!

Szilvi: Gratulálok a három a babához, vigyázz magatokra! :lol:

Nyuszifülke: olvastam, hogy jártál, sajnálom, remélem már minden a legnagyobb rendben!!!

Montana: Gratula az új UH képhez, nagyon szép!!! Ahogyan azt fentebb is írtam nekem is hasonlóak a tünetek, úgyhogy megértelek, eddig én sem hittem el, hogy ilyen van és ennyire rossz lehet, én is azt hittem "túljátszák", de tényleg, saját magamon meg vagyok döbbenve, mennyire szenvedek. Bár a babáért mindent!!!!!

Moni: Örülök, hogy veled is minden rendben! :lol:

Annus: Igazán sajnálom ami történt, kívánok nektek sok erőt és gyors felépülést, hogy minél hamarabb próbálkozhassatok újra!
:cry: :cry: :cry:

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Lenne egy újabb kérdésem, lehetséges, hogy 7 hetesen már elkezd nőni a poci? Nem látványos növésre gondolok, csak simogatással észrevehető kis növekedésre a pocak alsó részén, ami szemnek igazából még fel sem tűnik! :?: :?: :?:

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: