Új privát üzeneted érkezett!

Katuci,

Drukkolok ezerrel++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Halihó!!! Megjöttem :D :D :D

Mindenkinek köszi, hogy így szurkoltatok értem, nagyon jól esett visszaolvasni az irományokat!:-)

Megvolt az UH!!!! Minden okééééééééééé!!!!Adatok: CRL: 41 mm, petezsák: 60 mm, fejecske: 16 mm, nyaki redő 1 mm, két kéz, két láb, orrcsont oké. És nagyon mozgékony!
Egyfolytában úszkált és forgolódott! Olyan édes volt, lefolyt a könnyem. Párom is velem volt, annyira élvezte, ilyenkor olyan mintha egy nagy gyerek lenne ő is, úgy tud örülni ennek a pár perc kis mozizásnak. :-)
Képet este bescannelem, nem lett túl jó, kicsit világos lett a felvétel, így nem sok mindent látni belőle, de azért megpróbálom majd kicsit kiigazítani.

PANDI! köv. időpontom: AFP aug. 23.

Mégegyszer köszi, hogy gondoltatok rám! :D :oops:

Judy!
Szerintem a Balcsiban fürdésnek semmi akadálya. Inkább azt mondják, hogy a medencékkel, főleg a strandi medencékkel kell vigyázni, mert ott aztán van minden... De a Balaton "öntisztulós" ugyebár.

Vera!
Pihenj sokat, és szerintem is menj el a doki bácsihoz, csak hogy megnyugodj, hogy minden rendben. Egyébként nem csodálom, hogy a kigyulladt iroda téma felizgatott, már eleve aggódtál a szag miatt, meg a körülmények miatt, jól tetted, hogy kiírattad magad.

Én is észrevettem, hogy akkor van sárgás folyásom, mikor ideges vagyok, vagy fáradt.

Később jelentkezem!

Sziasztok: Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Katuci,
Éljen :lol: örülök hogy minden rendben van veletek :lol: beírtalak!
Vendég
 

 
 

Kata!
Szuper!Örülök, hogy minden rendben volt!

Köszönöm mindenkinek az aggódást:

A dokihoz mégsem mentem el, pihentem egész nap, és megszűnt a barnázás meg a hasfájás is.
Valószínú igazatok volt, túlhajtottam magam és a bébi jelzett: mama ez már sok.
Ma megint egész nap émelyegtem, alig ment le délután egy fél adag sajtos-tejfölös tészta. Estére (most az előbb) meg elugrasztottam a párom sültkrumpliért és sült husiért (az egész napos émelygéstől főzni sem tudtam), na az most ebben a hűvös időben jól esett, csak nem este 9-kor kellett volna megennem a fél adagot.

Judy!
Drukk a műtéthez, minél fiatalabb korban végzik állítólag annál kevésbé viseli meg őket a műtét. Reméljük hamar túllesz rajta.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Kép

Végre jobb az idő nekem meg most fáj a frontoktól a fejem :?

Vera,
A lényeg hogy elmúlt és most már pihizzél ezerrel!!
Vendég
 


Jó reggelt,

Katuci,

Gratulálok a kis 41 mm-eshez, és örülök, hogy minden rendben van.

Hát tényleg remélem, hogy nem lesz gond a fürdőzésből, szeretnék még idén nyáron 1x-2x még megmártozni.

Vera,

De jó, hogy már jobban vagy. Használd ki az otthon levést és pihenj nagyon sokat.
Az émelygést sajnálom, meg is hülyülnék ha én is ennyit émelyegnék, nekem elég volt az a pár nap is. Sok is volt.

Én is remélem, hogy hamar túl leszünk a műtéten, csak az a baj, hogy suliidőbe fog beleesni, és műtét után 2 hétig nem mehet. Remélem azért szeptemberben még nem csapnak bele a tananyag közepébe, nem lenne jó, ha nagyon lemaradna.

Pandi,

A fejem sajna nekem is fáj, ha meleg van azért, ha hirtelen lehül azért. És az a legroszabb, hogy nem tudok bevenni gyógyit rá. Inkább sok vizet iszok, azt mondják az is segít.
Hát majd meglátom.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Ezzel én is így vagyok ha meleg azért ha hideg azért... nagyon sokat fáj amióta babás vagyok :? Amikor hányok akkor meg erősödik is. Most már az is elmúlhatna...
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi, hogy hiányoltatok! Nem vesztem el, csak keveset (nem) ültem a gép előtt. A bazi nagy melegben annyira rosszul voltam, hogy a párom, minden ellenkezésem ellenére, végül vett egy klímát. Azután valóban jobban lettem.
Sajnos így is elég durva rosszulléteim vannak, Vera szokta írni, hogy neki is. Rókakoma hol van, hol nincs, sokszor csak öklendezem. Szerencsére most már 1 hét alatt volt kétszer 2 óra (!!), amikor nem émelyegtem, kész felüdülés volt. :P
Ma voltam vérvételen, van egy magán hely a Fehérvári úton, ott csinálták, nagyon rendes volt a csajszi, lefektetett, úgy szúrt meg, nem kellett várni és a végén kávéval-teával kínált. Most szerződnek le a Praxissal (Gerő és Fülöp doktor urakkal) ha valaki oda jár, az érdeklődjön a részletekről.
Kiirattam magam a dokival. Védőnéni jövő csüt (2-a) és kombinált teszt aug. 24. (Pandi, köszi, ha beírod)

Mandulaműtéthez (Judy):
állítólag az orrmandulának immun szerepe elhanyagolható és 10-13 éves kor között egyébként is elsorvad. Ha állandóan begyullad, jobb kivetetni, jól műthető helyen van, kicsi a vérzés és nincsenek idegek ott. A garat (torok) mandula már más tészta ott nem szabad engedni a műtétet, csak legvégső esetben.

Pandi, múlik már a rosszulléted?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandi,

Hát ezzel a hányással tényleg nincs szerencséd, már a 13. héten vagy, és még mindig, bár ha jól emlékszem azt mondtad, hogy anyukád a 20. hétig volt rosszul. Jesszus.... az még 7 hét, reméljük azért neked elmulik.

Bár talán annyi jó hír, hogy azt mondják a hányósak lányt várnak. :lol: :lol:

A fejfájásra próbáld ki te is a buborékmentes vizet, szerintem használ. És amugy is sokat kell inni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pati,

Szerintem most már eljutottunk a legvégsőkig, az, hogy január óta minden hónapban begyullad a mandulája már okot ad a kivételre. Mi is húztuk-halasztottuk ameddig lehet, de elég volt. A gyerek az idén szinte az összes antibiotikumot végigpróbálta. Nem akarom, hogy gallyra vágják az immunrendszerét.

Amugy örülök, hogy kicsit jobban lettél a klima után, jövőre mi is befektetünk egy klimába. Muszáj lesz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Valamelyikőtök ott lesz a hétvégi babanetes rendezvényen? 8) 8)

Vera! Nem látom, hogy bejelöltél az iwiwen, a múltkor írtad, hogy megtaláltál.
A többieknek is: Mészáros Patrícia, Érd. Ha vki bejelöl, köszi. Csak küldjetek mellé egy üzit az azonosíthatóság miatt.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,

Bejelöltelek, édes az a kiskrapek, nagyon gyönyörű. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja és én nem megyek a babanetes talira.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Pati!
Most biztos, hogy bejelöltelek. A rosszullétről: szinte énis minden nap émelygek, a reggeli fogkefe látványától meg öklendezek.
Reméljük hamar túlleszünk ezen az időszakon.

Judi, Panda!
Csatlakozok a fejfájósok klubjába, gyógyszert én sem veszek be (pedig a terhesség előtt mindig bevettem 1-1 szem fájdalomcsillapítót), inkább szenvedek. Nekem a hideg narancslé jön be a fejfájásra,vagy a fejbőr masszírozása.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Fejfájósok :!: : szerezzetek Bioptron lámpát, lehet kölcsönözni több helyen és általában több rokonnak-ismerősnek van,mint az ember elsőre gondolná. Nagyon beválik rá és nem zavar be a babának. Többféle homeopátiás szer is szóba jöhet még.

Vera! Meg tudlak érteni a fogkefe miatt. Talán ha csukott szemmel mosnád :D :D :D :D :D

Mostanában ha nagyon magam alatt vagyok az émelygés miatt, akkor olvasgatom azokat a topikokat, ahol a kismamák mostanában szülnek. Olyan édesek azok a pöttöm manók. Ilyenkor azért feldereng, miért is ölelgetem a csészét.......

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Még hányok sajnos... és már az 5. héttől hamar kezdődött sokáig tart :?
Kombi tesztet beírtam!

Judy,
Igen jól emlékszel én ezért számítottam is arra hogy a 20. hétig ölelgetem a wc-t mert ez nálunk tényleg öröklődik.

Vera,
A párom szokta a buksimat ilyenkor masszirozni és néha sikerül elszundiznom tőle... akkor nagyon jó :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Pati!
Én sem megyek a hétvégi találkozóra. A fogkefés ötlet jó, behunyt szemmel még nem próbáltam, majd feltétlen megírom, hogy mi volt. :)

Pandi!
Részvétem, azért hányni rosszabb mint egész nap émelyegni, bár ha hamar kinntvan a kaja és utána nem émelyegsz akkor az egy fokkal jobb.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Tegnap este beájultam korán, úgyhogy elmaradt a scannelés. Ráadásul éjjel a lányom összehányta magát, ma nem vittem oviba, nem tudom, hogy túl sokat evett, vagy elkapott valamit. Ma is mondogatta, hogy fáj a hasa. Láza nincs - legalábbis eddig még - remélem nem is lesz.

Nem tudom mennyi fog látszani a képből, próbáltam rajta finomítani scannelés után, nem tudom mennyire sikerült. A bal oldalon van a kis buksija:-) Jó bogarászást! :D

Részvétem a hányósoknak és émelygőknek, engem a 9. hét óta elkerülnek a rókakomák, szerencsére :D

Üdv mindenkinek!


Kata Kép 12 hetes UH

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Vera,
Sajna annyira nem jobb főleg amikor utcán kell hányni vagy metron tudod azért az sokkal cikibb(tudnék mesélni :oops: ) és kellemetlenebb. Én ismerem mindkettőt mert elejétől fogva volt hányingerem is és hányásom is és mindkettő pocsék. Most maradt a hányás de azért már 8 hete csinálom :shock:

Katuci,
Nagyon édes :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Szegény kis hányosaim. Úgy sajnállak titeket. Nekem eddig egyszer volt, hogy a buszmegállóban rámjött a róka. Az mennyire kegyetlen. De leginkább mint már azt írtam is csak émelygés és hányingerem volt. Kitartást kívánok!

Katuci,

nagyon szép a bébi és gratula.

Azt szeretném kédezni, hogy ez a vizsgálat vagyis ezek a nyaki és orredő hány százalékos kimutatásúak szerintetek. Mennyire biztosak?
Mert most kacérkodok vele, hogy mégis csak elkellene menni, mert szerintem annyira felületesen vizsgáltak meg a SOTÉn. A múltkor láttunk párommal egy beteg kislányt és ismét felvetettük, hogy nem - e kellene még vizsgálatot csináltatni.

Vera,

de jó lesz ha már végre otthon pihizel majd. Csoda, hogy eddig egyáltalán kibírtad. Én is nagyon megilyedtem amikor elkezdtem barnázni, de nekem a sárgatest hormont csak akkor írták fel és beszedtem és kész.

Judy,

Azt hiszem te írtad a fürdőzést. Szerintem is nyugodtan fürödhetsz élő vízben ezt a védőnénim is mondta, csak abban az esetben áll fönn a veszély ha már kaptál többször fertőzést ilyen helyen . Én egyébként a barátnőmmel múlt hét pénteken végig strandoltam a napot Velencén-Gárdonyban. Utánna le is tudtam zuhizni tiszta vízzel. Egész nap árnyékban voltam. Az viszont nagyon fontos, hogy a napozás kerülendő egyrészt a baba megsütése miatt :lol: másrészt pedig az anyajegyek ilyenkok ha nagyon előjönnek sokáig nem húzódnak vissza. Már akinek van ugye. Most mi akarunk venni ezt a napozósátrat, olyat ami uv szűrős.


PAndi,

AFP-re megyek augusztus 21.-én. Köszi

Sziasztok,

Vikci

j

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vikci! :)
AFP szűrésre azért mész olyan későn, mert pontosabb eredményt tudnak mondani, mint korábban?

Én nem tudom eldönteni, hogy a 12-14. hét között, vagy a 16. héttől, mert akkor pontosabb eredményt tudnak mondani?! :oops:

Pandácska!
A Te vizsgálatodat ugye nem kell megismételni később, határozottan jó volt az eredményed! :)

Vera!
Jó pihizést! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Katuci!
Én is gratulálok! :D

Judy!
Vmelyik nap volt a Mokkában, hogy strandokon a medencében nagyon könnyen elkaphatunk bármilyen fertőzést, viszont folyóban, tóban nyugodtan fürdőzhetsz! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Vicki,
beírtalak!

Donika,
Nem kell mennem egyértelműen negatív lett az eredményem :wink:


AFP
A terhesség 16. hetében végzik, az anyai vérből. Az alfa-fetoprotein (AFP) fehérje megjelenése elsősorban terhességben, de egyes daganatok, betegségek esetén is jellemző. Magasabb AFP-érték ikerterhességre, ritkán kóros terhességre utalhat, de az esetek 80%-ában teljesen normális terhesség esetén is előfordul. A vizsgálat célja: Magas AFP-szint esetén további vizsgálatokkal kizárják, vagy bizonyítsák az eltérést (pl. nyitott gerinc). Ha a magas AFP-érték eredetére az ultrahangos vizsgálat sem ad magyarázatot, elvégezhető a magzatvíz AFP vizsgálata is (amniocentézis).
Vendég
 


Pandácska!
Köszi, ezt én is olvastam már, csak az nem világos teljesen, hogy ha már a 12. héten kiszűrik a Down kor felmerülését, akkor miért írják, hogy leginkább a 16. héttől érdemes elmenni?! Most akkor 12 vagy 16? Vagy teljesen mindegy? :roll:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Nem egészen tiszta hogy mit kérdezel? Igen a Down-kórt a 12.héten szűrik de az Afp nem csak a Down-kort szűri mert pl ha magas az érték(tehát magasabb mint az normál tartomány) az velőcső-záródási rendellenességre utal azt pedig nem tudják nézni a 12.héten. Ha alacsony akkor pedig a Down-korra. 12.héten mindenkinek van egy kötelező uh ahol nézik a tarkóredőt meg a nozicsontot mert annak vastagsága, hiánya utalhat Downra. Ha nem ez volt a kérdés akkor picit légyszi pontosabban mert 2 évig szőke voltam és még nem sikerült felépülnöm teljesen :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,


köszönöm szépen Pandi, hogy beírtad. Pandi a nyakiredőre mikor jelentkeztél? Mármint időpontot mennyivel későbbre adtak? A


Bolgárkertész utcai szűrőnek megtudja adni valaki a számát?

Köszike előre is.

Lehet, hogy holnap megpróbálok odacsörögni.

Sziasztok,

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Vikci!
Te mikor voltál UH-on a SOTE-n (lehet, h. írtad már akkor bocs)?
A bolgárkerék száma (a honlapjukon): 06-20/945-3558-as vagy a 1/273-1913-as
A honlapjuk: http://www.downszures.hu/index.html


Kata!
Reméljük a lányod csak túlette magát, azért hány, és nincs semmi komoly baj. Gratula a manódhoz!!!!!

Panda!
Az nem semmi, h. v.ki a metrón, buszon hány, vagy a buszmegállóban.

Donika!

Kösz, egyenlőre nagyon jó itthon lenni, de aztán lehet, hogy 1 hónap múlva már 6 ökrössel sem lehet itthon tartani a munkahelyemtől (egyenlőre besokalltam, de a kipihenős időszak szerintem pár héten belül elmúlik).

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera,
Hát nem semmi :oops: sokáig úgy közlekedtem hogy újságot tettem az arcom elé hogy ne lássák hogy öklendezek :oops: :oops: tudom gáz de ez van.

Vicki,
Én a 10. héten kértem időpontot. És az mondták hogy a betöltött 12. hét után kell menni így mentem 12+2-nél. De ez nem sima nyakiredős uh volt hanem kombinált teszt ahol persze nézték a nyakiredőt is meg volt vérvétel.
Vendég
 


Donika,

12. héten nézik:
1. nyakiredő (3 mm alatt kell lennie), orrcsont jelenléte (a Down-kórosoknál nincs még, nem látható, mert később fejlődik ki), méretek
:arrow:
a korát megállapítják

2. vért vesznek és 2 markert néznek, egy free b-hcg és papp-a markert.
:arrow:
nézik a Down-kórt és a 13-18as trichóma rendellenességet.

Összegeznek.

16. héten nézik:
AFP Célja:
1. magas-----------nyitott gerinc
2. alacsony------------Down kór
0,7-2,5 MoM az értéke
Kiegészítésként nézhető a free b-hcg is.
Ezek az sztksak.
Ezen kívül a quartett tesztben még nézik inhibin, osztradiol szinteket is.

összegeznek nyitott gerincre és Down-kórra!!!!!!!!!!!!!!

Nagyjából ennyi.

Szóval kell a 12. heti és 16. heti vér is, mert Afp mást is néz!!!!!!!!

Bónsz még fontos megjegyezni, hogy az afp nyugaton betiltott ódszer, mert sok a pontatlanság!!!!!!!!!És beparáznak a mamik!!!!!!Nálunk persze még van.......... :twisted:

18-20. hét genetikai uhu, ami alapján egyértelműen kizárják a velőcső-elzáródást és Downt és nyitott gerincet és egyéb rendelllenességet.
Vendég
 


Pandi, ezt írtad: Én ismerem mindkettőt mert elejétől fogva volt hányingerem is és hányásom is és mindkettő pocsék. Most maradt a hányás de azért már 8 hete csinálom

Áruld már el, hogy azt hogy csinálod, hogy nincs hányingered, csak hánysz. :D :shock: Nekem ez új, de ha jobb, mint az egész napos hányinger, akkor készséggel benevezek én is rá. :D :D :D :D

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Kb 11. hét végéig hányingerem volt hánytam. Aztán a 24 órás hányinger lecsökkent de a hányás maradt mert ha megérzek egy szagot vagy látok az utcán egy undorító valamit vagy csak a párom beszél valamiről ami nem szimpi én behányok vagy kaja után ha valami nem jó a pocinak( vagy babának) akkor is hirtelen kihányom :oops: van hányingerem is ha nem eszem időben de ez már nem gyakori. Jobbnak tuti nem mondanám a dolgot.

Kép
Kép
Vendég
 


Bmo,
Mikor mész uh-ra?

Ha valami nem jó a tábliban szóljatok!
Vendég
 


Jó reggelt,

Donika, Vikci,

Köszi a megnyugtatást a fürdőzéssel kapcsolatban. Szerintem a hétvégén is fürdőzök egyet, na persze csak módjával. :lol:

Katuci,

Nagyon édi a kicsikéd, már szép nagy. :lol: :lol:

Sajnálom lányok, hogy még mindig kínlódtok a hányingerrel.
De már nem sok van hátra ebből a korszakból és fellélegezhettek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok!
Pocival hogy álltok? Lassan tehetnénk fel pocis képeket :wink:
Vendég
 


Jó ötlet.Van miről. :D Otthonról majd teszek fel. :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok,

Köszönöm Vera a számukat. Felhívtam őket. Nagyon azt mondogatta a nőci, hogy a magzatvízvétel a legbiztosabb. Szerintem várok a 16.heti AFP-ig .Aztán megpróbálok bekéreckedni genetikai tanácsadásra. Kíváncsi leszek. A 18.héten pedig elmegyek 4D-re.
Én a múlthéten voltam kedden uh-n.

Üdv,

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vicki,
Miért akarnak téged megszúrni? Miért nem jó a kombinált vagy integrált teszt helytette?
Vendég
 


Bmo! Most nézem, pont a szülinapomra vagy kiírva! :D

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandi,

a megszúrás az csak akkor lép életbe ha valami nem stimmel az AFP-n vagy az uh-n. Tehát ez nem bizti. De mondjuk én nagyon félek attól, hogy nem lesz egészséges a baba, mert anyai vér szerint van egy unokatestvérem aki downkóros. És ez az az ok amiért legfőképpen elmennék rá mivel az a legbiztosabb vizsgálat.
Még nem tudom. Már kaptam rá beutalót is, de azt úgy tudom, hogy a 18.hét körül csinálják.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vicki,
Hű tényleg ezt már mesélted bocsi :oops: hát igen azért érthető az hogy aggódsz ha van ilyen betegség már a családban :roll: Biztos jó lesz az afp-d és nem lesz semmi baj most azért ne is gondolj másra ügyi baba tudja hogy szépen kell fejlődnie :wink:
Vendég
 


Köszike Pandi a bíztatást. Bár mostz beütött a krak, mert anyum combnyaktörést szenvedett apum eleve alig bír járni más miatt most meg vannak a napi feladatok. Így nem is lesz szinte időm a picire figyelni ahogy cseperedik, de azért utazás közben majd figyelek rá. Ja meg majd egyre nagyobb ruha is kell. :lol:

Csaó,

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vikci!
Sajnálom, hogy így összejöttek a dolgok! Nagyon szurkolok, hogy a babával minden ok legyen, és ne kelljen szúrni!!!!!! :)

Pandus, Lafi!
Most már világos minden! :D Szóval a 12. héten mindenképp végeznek ilyen vizsgálatot, holnap megyek a nőgyógyászomhoz itthon, meg fogom tőle kérdezni! Ezt a vizsgálatot egyébként a kórházban is elvégzik, vagy "maszek" alapon kell menni? Csak azért kérdezem, mert én Nyíregyházán lakom, és ha nem muszáj, akkor nem mennék fel Pestre! :roll: De természetesen a babuciért bármilyen áldozatra hajlandó vagyok!

Kép

Kép
donika
 
 


Vicki,
Anyukádnak jobbulást!!

Donika,
A sima 12. heti tarkóredő és nozicsont vizsgálat mindenkinek kötelező és el is végzik csak egy uh-s gép kell hozzá. A kombinált tesztet viszont csak bizonyos helyeken csinálják meg ahol én voltam ott 28 ezer ft volt.
Vendég
 


Lexus, Meri, Boeske, Little, Bmo
Merre vagytok?

Kép
Vendég
 


Vikci, a szúrást a 16. hét tájékán csinálják az afp eredmény kézhezvételekor, után. Ilyenkor nem kell 2 hetet várni az eredményre , mert szórásnál hamarabb megvan...........Remélem, nálad minden rendben lesz és miért is ne lenne!Szorítok!

Donika, kérdezz rá a dokidtól, mert Nyíregyen is vannak speckó helyek, ahol a vérvételt a12. héten megcsinálják!!!!!!!!!!Uhun ahogy Pandus mondta megnézik automatice a tarkóredőt és általában az orrcsont jelenlétét!
Vendég
 


Sziasztok!

Vikci!
Énis jobbulást kívánok anyukádnak, és mindezek mellet azért vigyázz magadra is, ne idegeskedj sokat (tudom könnyű mondani).

Lányok én már annyira izgulok a jövőhét hétfői nagy UH miatt.

Meri!
Neked a nagy UH-ot a SOTE 2-ön nézték, vagy a magán dokid a rendelőjében? Meddig tartott a vizsgálat? Rendesen megnézték?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera, mondtam, hogy én csak a magánrendelőbe tudok menni. Ott nézték, nem a dokim, hanem erre kiképzett orvos szokta csinálni. Mit értesz rendes alatt??? :shock:

meri
 
 


Vikci,

Teljesen érthető az aggodalmad, ha már van down-kóros a családban, de a te afp-d biztos jó lesz, ne aggódj. :lol: :lol:

Anyukádnak jobbulást kívánok.

Most az én apukám is alig tud menni, mert amugy is trombózisos a bal lába, és most nagyon begyulladt az ér. Be van dagadva, és tiszta vörös, meg lila színben pompázik. Remélem hamar helyrejön mert ez nem játék.

Vera,

Ne izgulj, minden rendben lesz a babóval az uh-on. Eddig is minden ok volt, most sem lehet semmi baj. :lol: :lol:
Legalább te már ott tartassz, nekem még majdnem 3 hét addig. :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm szépen a bíztatást mindenkinek :) . Judy te se idegeskedj apud miatt! :wink: Okés! remélem helyre jön.

Vera,

olyan jó lesz látni azt a kis csöppséget mozog majd keze lába. Nagyon jó érzés. Majd meglátod és nem lesz semmi baj. :wink: De azért majd szorítunk.


Üdv,


Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vera! Olyan nagy már a babád! 11 hetes elmúlt! :D Múlik már a hányingered?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: