Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és a doki fiút tippelt, aztán majd meglátjuk.:)
zs
 
 


Zs, neked is nagy grat!!!!!!
Vendég
 


Hello Lányok!

Konkri: úgy látom,hogy Te is olyan érzékeny emberke lehetsz,mint én. Ez olykor terhes nekünk, mert lehet,hogy empatikusabbak vagyunk az embrekkel, de néha olyan mintha elszívnák az energiánkat, aztán csak magunkra nem jut belőle! :?
Nem tudom,hogy mennyi idős lehetsz, bár ahogyan magamat elnézem ez a korral nem múlik, csak megtanuljuk jobban kezelni a helyzeteket, embereket.
Nem kell foglalkozni a rosszindulattal vagy a közönnyel, persze zet könnyű mondani, mert lehet,hogy Te nem így viselkedsz a környezeteddel.
A családban lévő "jó" dologokról én meg regényt is tudnék írni (valószínű űberelné a portugál szappanoperákat), nem hagyom,hogy bárki nekem vagy a páromnak és ezzel a családomnak rossz perceket, veszekedést, ellentétet szítson.
Nem szabad arra gondolnod,hogy a babával bármi baj van. A védőnő is inkább mondja el,hogy vannak veszélyek. A múltkor láttam a TV-ben a Czeizel Endrét,aki elmondta,hogy a születés egy csoda (persze ezt eddig is tudtuk), csoda,hogy a gyermekek egészségesen jönnek a világra.
Ugyanezt mondta egy barátnőm is (aki egy 1 hónapos babáját eltemette veleszületett szívrendellenesség miatt) aki végigolvasott pár szakkönyvet,és azt mondta,hogy inkább nem is meséli el miket.
Ugyanakkor amióta létezik nő és férfi, a női test ez tudja.

Légy nyugodt!!! Próbálj meg lazítani amennyire csak lehet :D
Vendég
 

 
 

Bingii és Zs
Mi jövő héten leszünk ugyanennyi idősek amikor megyünk erre a fontos uhura, és olyan szívmelengető volt, ahogy írtatok róla :) remélem a mienk is ilyen lesz.

Ja és tök jó lenne, ha látna valmi nemre utaló jelet :D

Blongyika
Nekem nagyon tetszik a Vince név, volt egy ilyen osztálytársam, aki elég butuska volt, de a neve szerintem szuper!!

KépKép

KépKép
boo
 
 


Sziasztok!

Bingii és zs!
Gratulálok nekem is ilyen klassz érzés volt az uh, csak azt sajnálom, hogy Apát nem vittem el. Nembaj majd legközelebb.

Klasszak a neveitek én még amíg a nemét nem tudom a babának valahogy nem tudok választani, de gyűjtöm az öteleket.

Kép
barbi5
 
 


Bingii, Zs gratula!

Boo: minden uh egy csoda :), minden vizsgálat egy karácsonyi ajándék. Én a múltkor lefilmeztem az apu telefonnal, majd hazafele én beugrottam valahova. Mikor visszaértünk a kocsiba mondom az uramnak, hogy had nézzem meg a gyereket, erre mondja hogy melyik mappába rakta és hogy ő 'csak' 3szor nézte meg. :) Na még az ilyenektől szép minden.
Szerintem nagyon szerencsések vagyunk így az uh korában, mert így az apuka is valamennyire beleker a 9 hónap sodrásába. Tudom, hogy mikor az első képet meglátta, akkor érezte át igazán, hogy ő ott van. De hát az ember már csak ilyen, mindent látni akar.

Ma már nyugisabb vagyok minden szempontból, csak a munka hajtós most még 2-3 hétig. :( Egy főiskolán dolgozom és diplomázás van, a kolleganőtársam szabin, félévzárás, levelek, elmaradás behozása... nyelvem kilóg.
konkri
 
 


Ja, szóval köszi a nyugtatásokat! :) Ma jobb. Ha meg nem, akkor szú-szá; lélegezz mélyeket krisztike; szú-szá, szú-szá... :)
konkri
 
 


Sziasztok!
Zsófi, és Bingii teljes gratula! Nagyon felemelő a 12. hetes ultrahang, a mi kicsinkénk is elég aktív volt, és teljesen elérzékenyültem tőle, hogy úszkál meg kalimpál.:) Már várom a következőt, és gondolkodom rajta,hogy esetleg magán uh-ra menjek, mert itt nálunk nem valami kedvesek uh-on, és még képet sem kapunk, mármint a kórházban.
Zs! Neked már meg is saccolták a baba nemét??

Blongyinkával értek egyet abban, hogy ne sokkoljuk magunkat azzal, hogy mennyiféle baj érhet bennünket és a babánkat az áldott állapotunk alatt. Minden szép és jó lesz - tényleg remélhetőleg minden a fejben dől el?!!- és rendben leszünk mind! Küldök pozitív energiákat:++++++++++++++++++++:))

Család: szerintem egy család sem teljesen normális, vagy aki azt állítja, hogy az övé teljesen makulátlan az vagy nem mond igazat vagy nagyon szerencsés. Nálunk is vannak remek kis sztorik, de hát ilyen az élet, ahogy a mondás tartja, családot nem tudunk megvállogatni. Ezáltal a hülyéktől tartsuk magunkat távol, és csökkentsük a kapcsolatot a minimálisra :D !!! Bár időnként ez tényleg olyan nehéz...

Kérdés: eddig teljes nyugalomban minden nap megittam egy gépi cappuccinót, abban a tudatban,hogy nem lesz bajom/bajunk tőle, de most azt hallom, hogy akár hiperaktív is lehet tőle a baba.
Nyugassatok meg léci, hogy ez hülyeség!!!

KépKép
Kép
sagi1
 
 


Sagi, marha nagy hülyeség!!!!!!!!

Én kvt iszom , erőset, mégis azt mondta a védőnő és a dokibá is, hogy a napi 1 nem árt.
Egy kevéske jóféle bor is jót tesz!!!!Megnyugtat.Az sem árt!
Vendég
 


konkri
 
 


Áh csajok, sikerült felszögelni a babavideomat! Nézzétek meg!
Ezt csináltam a telefonnal. Na!
Ő az én szép, okos, ügyes, egészséges, izgő-mozgó, édi-bédi babuskám. :)
konkri
 
 


Sagi. Szerintem is hülyeség a kávés dolog.
Nekem is azt mondták, hogy napi egy tejeskávé... a kakukkino pedig nem is erős. Én már amúgy is igény szerint iszom. Ha úgyérzem, hogy kell, akkor iszok, mert egyébként izgul a gyomrom, ha túlkávézom magam.
konkri
 
 


Konkri: Olyan cukiiiii!! Először nem tudtam kivenni, hogy hogy van, de aztán.... Nagyon édes! Vajon milyen lehet nekik 'odabenn'??? Ahogy hullámzik a hasad, ő is úgy vele! Szuper!!!

KépKép
Kép
sagi1
 
 


Ja, köszi a kávés nyugtatásokat, én is gondoltam, hogy badarság, de mostmár megnyugodtam! :)

KépKép
Kép
sagi1
 
 


Zs gratula Neked is:)

Köszönöm Lafead, Sagi1,Barbi5,Konkri:) Tényleg annyira jó érzés volt és pláne most, hogy tudom minden rendben van:)

Boo, biztos Nálad is minden rendben lesz és apát vigyed el mindenképpen. Totál odalesz majd a gyönyörtől:)

Kávé: én régebben napi 3tejeskávét ittam, de most a szagát sem bírom.

bingii
 
 


Konkri, aranyos!!!!Megnéztem.
Vendég
 


Hello Lányok!
Először nem is esett le,hogy mi lehet az zip :oops: , de megnyitottam és nagyon tetszett amit láttam :D
No, nem baj én 12-én megyek leskelődni. Remélem minden rendben lesz.
Skacok! Ti isztok rendesen? Ja, és krémezitek magatokat? Én krémezem, de a szagától kivagyok. Körömkefézem a kezem, nehogy rajta maradjon, ja és már a saját hónaljstiftem is zavar. Olvastam a Secretet, aszem veszek.
Szerintem sem árthat napi 1 KV. Anyukám mesélte,hogy neki az orvos mondta anno hogy napi egy pohár , talán egri bikavért írt elő. :roll:
Vendég
 


Blongyinka!

Biztosan minden rendben lesz. Mindjárt itt van a 12-e:) Megy veled a párod?
Én elég sokat iszok. Nem is bírom végigaludni az éjszakákat. Rendszerint hajnal 1 és 2között felébredek és muszáj elmennem pisilni. Én a Vichyt használom (már ha terhességi csík elleni krémre gondoltál), bár nem tudom, hogy használni fog-e. Ennek viszonylag semleges illeta van. Én a kávénak és a sült olajnak nem bírom a szagát! Fú meg egyik kolléganőmnek a parfümje nagyon irritáló és büdös, de mégis hogy mondjam meg neki??:D Szegény ott ül mellettem.

bingii
 
 


Hello Bingii!
Jön velem a párom, szerintem be is engedik (28.ezerért hadd jöjjön már be :lol: ). egy baj van ezzel,hogy nem akarja tudni a baba nemét :( Az első terhességem alatt nem is tudom,hogy mit használtam, de a DM-ben vettem, szinte nem is lett csíkos a hasam. Most a BabyLove -ot használom, de a szagától kivagyok. A Vininél ezt a termékcsaládot használtuk (pelenka, krémek, fürdető),és szeretjük.
Az az igazság,hogy én mondjuk a páromnak szoktam szólni,hogy egy helyiséggel menjen továb,mert nem bírom az arcszeszeit, a krémét, még a Labelloját sem.
Vendég
 


Sziasztok.

Január 14-re várom első babámat.Csatlakozhatok hozzátok?
Már jóideje olvasom a topikot,írni is akartam,de megvártam a kritikus 12 hetet.Most meg már bőven túl vagyok rajta.

Lehetne egy intim kérdésem így a bemutatkozóban??? :roll: :roll:
Szerintetek mennyire gáz az ha valaki teljesen borotvált???Olyan kényelmetlenül érez :roll: tem magam a dokinál,de nem tudom mi a "módi".
Köszönöm ha válaszoltok.

Szép pocakosodást mindenkinek,már bátrabban írok majd.

Kata
sparow
 
 


Szia Sparow!
Üdv. a csapatban, és gratulálok a Többiek nevében is. :D
Szerintem nem gáz ha ilyen a fazonod. Úgy gondolom,hogy a nőgyógyászoknak nem lehet újat mutatni.
Mondjuk a szőrtelenítésről valami olyat hallotam,hogy nem szabad? Fogalmam sincsen erről. A barátnőm is engem kérdezett még anno,hogy én szőrtelenítek-e? Mondtam,hogy igen, erre ő (is) mondta hallota valahol ,hogy nem szabad.
Vendég
 


Hahó!

Fú, szuper eredmények!! Gratula!

Hát, lehet én vagyok a kakukktojás családilag , de nálunk kivétel nélkül mindenki örül a bébiknek és nem szólnak bele a névválasztásba sem. Nekünk csak lánynevünk van , Lili. Ha kukis lesz megint akkor aztán gondolkozhatunk, mert anno a Botond név is nagyon nehezen jött össze.

Sparow: üdv!! Sztem nem cikis, mivel ők azátn mindenfélét látnak a praxisuk alatt, elhiheted. NAgyon durva sérülések is vannak ám és nem mind véletlen baleset, ha érted mire gondolok. Szóval ehhez képest holmi szőrnélküliség , pont nem izgatja őket, sztem. Hol tartasz? Vonalzó? Első baba? Mennyit próbálkoztatok? Küldd el az adataidat Lafeadnek priviben , betesz a táblába.

Konkri: gondolj arra, hogy sokkal több egészséges baba születik mint beteg és ez igy van rendjén. Sztem a gondokkal akkor foglalkozz ha valósággá válnak.

Blongyika: én egyelőre nem, nincsen mit. Rossmann-os olajat használok majd, de úgy a 6. hónaptól kb, amikor már gömbölyödni kezdek.

Sagi: napi 1 kávé mehet ha muszáj, én is úgy tudom.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Blongyinka,

akkor mondd meg az ultrahangosnak, hogy csak neked súgja meg a baba nemét:) apát meg majd fúrdalhatja utána a kiváncsiság:)))
Hova mész amúgy ultrahangra, hogy ennyibe kerül? Vmi magán doki?
Én eddig még egy petákot sem fizettem semmire :shock:


Sparow,

Üdv itt a pocakosok világában:):):)
Szerintem sincs vele semmi gond, hogy ilyen a fazonod. Pláne manapság, egyre gyakoribb szerintem az ilyen dizájn:)

Lányok, miért nem jó a szőrtelenítés vajon??

bingii
 
 


Helloka!
Bingii: mivel elmúltam 35 (37 vagyok) kell kromoszóma vizsgálat. Az Istenhegyi úton csinálnak különböző teszteket az anyai vérből a terhesség 12-14 hetében. 1,5 óra múlva megvan az eredmény. Abban bízom,hogy ezzel a vizsgálattal kikerülhetem az amniocentézist (hasfalon keresztül mintát vesznek a magzatvízből), van annak egy 0,5-1% esélye, hogy elmegy a baba.
Lesz egy UH vizsgálat és egy vérvétel azért kerül ennyibe.
Vendég
 


Sziasztok!

két napig be se kapcsoltam a gépet, olvastam, filmeztem, ilyen lazulós hangulatom volt...viszont itt hála az égnek akkora forgalom van, hogy nem is tudok mindenre reagálni :lol:

az esti egy pohár jó minőségű bort kimondottan javasolják az orvosok, főleg vérezgetésre, keményedésre, mert nagyon jó izomlazító, így a méh izomzatát is ellazítja...

Konkri az én gépem sajnos nem akarja megnyitni a videót, de lehet, hogy csak én vagyok béna :)

Micsoda UH dömping van! hatalmas élmény, és most láttuk utoljára a képernyőn "egészben" a babáinkat! a következő 18 hetes UH-on már vagy a koponya, vagy a has látszódik, egyben már nem fér el :)

Én mindkét terhességemnél és most is gyógyszertárban csináltatott A vitaminos hidratáló krémet használok az egész testemre, sőt a hasamra is és egy nem tudom pontosan mi a neve, olyan műanyag szálakból fonott mosogatószivaccsal dörgölöm bele a hasamba...egy darab csíkom sincs, remélem most is megúszom...egyébként én esküszöm erre a krémre, a gyerekre is ezt használtam, soha nem voltak pelenkakiütésesek...ja és nincs semmi "szaga"... :lol: én már elkezdtem, bár még nincs akkora hasam, de a bőrt már minél korábban el kell kezdeni edzeni...

Szerintem kislányunk lesz, UH-on sem láttak kukacot, bár ez még korai...nevek: Tóth Adél, vagy Tóth Berill, vagy Tóth Bernadett...de ez még mindennap változik :lol:

Sparow üdv a csapatban! szerintem ebből ne csinálj gondot, a nőgyógyászoknak már nem lehet nagyon újat mutatni :lol: a szülésnél meg úgyis ledurnak mindenkiről, mindent :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sparow, üdv!

Sztem lehet gyantázni, miért ne lehetne...ha most én nem gyantáznék, na azt szégyellném a nődoki előtt, az tutti, olyan szép hosszú, sűrű fekete szőrjeim vannak, hogy csak na. 3 hetente gyantázom, szóval kész lennék, ha nem gyantázhatnám....
Vendég
 


Jó reggelt!

Üdv Sparow!

Lenne egy kérdésem lányok: ti nagy hévvel újságoljátok a babát?
Persze család, meg barátok rendben, de mi van a munkatárasakkal, szomszéd, ismerősök... Van olyan ismerősöm, aki ai iwiw-re is kitette az uh képet...
Ti?

A múltok Apával össze is vesztem, egy buliban. Ő persze ivott is egy 'cseppet', és újságolta mindenkinek, hogy lesz baba, még olyannak is, akit egy éve nem látott. Ezen nagyon berágtam. Nagyon sokmindenkinek elterjesztette már, de olyan jó volna ha még csak azok tudnák, akikre úgy érzem, hogy tartozik.

Tehát két dolog: most vagy helyeseltek és igazat adtok nekem, vagy megnyugtattok szépen! :)
konkri
 
 


Lafead! :lol: ezzel én is így vagyok :)
Konkri! ha jól tudom már 13 hét körül jársz, szerintem itt már egyáltalán nem gáz, ha boldogan újságoljuk hogy babát várunk...én mondjuk nem újsgáolom mindenkinek, de ha rákérdez, akkor persze megmondom...Ákos fűnek-fának, de ez érthető is, hiszen neki most születik az első gyereke (nekem ez lesz a 2. házasságom)...büszke apuka...de egyébként már lassan úgyis mindenki látni fogja :)
én azért haragszom, mert képtelen megjegyezni, hogy hány hetes vagyok, és mindenhol öregít...az ő időszámítása szerint lassan már szülök :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Konkri, sztem ez tök természetes, hogy apa büszke.Meg már "benne vagy a korban", hisz nem korai a terhességed!!!
Szerintem ezen ne aggódj.
Amúgy mi nem mondjuk el idegennek vagy régnemlátott ismerősnek csak annak, aki kérdezi, hisz látszik már.
Azt mondjuk hülyeségnek tartanám , hogy iwiwre felraknám a képet....azt nem. Majd ha megszületik!
Vendég
 


Sagi1!
Igen tippelt a doki, de mondta, hogy ne vegyük készpénznek, szerintem még 3szor mást fog mondani.

Nekünk is csak lánynevünk van:Lili, fiút nem tudunk.

Én az iwiwre nem tenném ki a képet, de már viszonylag bátran újságolom a kistesót.
Már Botond is tudja, h baba van anya hasában, tegnap adott is a pocakomra egy jó nagy puszit, édes volt...
zs
 
 


Kép

ezt nem bírtam otthagyni :)))) és még kétesélyes a dolog :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Szia Bingii!

Látom, itt vagy!

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Én is Vichy-t használtam elsőnél, de mégis, amint túlléptük a terminust, rögtön elkezdett szakadni a bőröm. A kozmetikus vmi. gyógyszertári levendulaolajat, vagy mit ajánlott :roll:
A legjobb sztem ha nem túl nagy a baba. Bár akinek eleve olyan típusú a bőre, hogy szakad, akkor lehet, hogy mindegy mit ken rá.

Mikor mész Uh.ra legközelebb?

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Blongyinka,

ne viccelj! 30-nak sem nézel ki a képen :)

konkri,

szerintem is tök természetes, hogy örül a párod és híreszteli. Én inkább az ellenkezőjét tartanám bántónak.

Vörösbegy,

azt krémet úgy kérem, hogy A vitaminos hidratáló és tudni fogják, hogy mit szeretnék a patikában?:)

bingii
 
 


Bingii!

ezt a krémet nekem mindig az előző háziorvosom szerzi be egy kisvárosban..itt kecskeméten sose tudják mit szeretnék...de most beszéltem le vele, holnapra lesz egy receptem, vagyis hogy pontosan mik az összetevői...ez alapján felírja az orvos a gyógyszertár meg kikeveri...holnap felteszem :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Helloka!
No , látom jó lesz ma is a forgalom :D
Bingii: köszi, ez jólesett, ma már tuti nem lesz rossz napom. A képen egyébként 35 vagyok. Ekkor fogytam le, és igenis a nagy súlyfelesleg (is) öregít.

Alkohol:a dokim mesélte, hogy régen volt a terhes anyukáknak alkoholos infuzió. Ezt akkor alkalmazták, ha fenyegető vetélés forgott fenn. Azt mondta,hogy olyan 1 lityi bornak megfelelő adag volt :shock: , és nagyon be voltak rúgva a kismamák.Még szerencse,hogy volt orvosi felügyelet.

Krémek: én is úgy gondolom,hogy ez adottság kérdése is. De mindenképen kell rá figyelmet fordítani.Még azt is olvastam,hogy sok folyadékot kell inni.

Vörösbegy: nem csodálom,hogy megvetted őket. Nagyon aranyosak. Énmég nm merek vásárolgatni. :oops:
Vendég
 


Blogyinka! most olvastam vissza és én is csak döbbentem, olyan fiatalnak nézel ki, tényleg, grat! én megyek chorionbiopsziára, mert 35 múltam decemberben...én is gondolkoztam a vérvételes lehetőségen, de az orvosom szerint ez a biztos...és ha ott valami eltérést találnak ők is felajánjlák a biopsziát...szóval én szerdán megyek egy hét múlva... :?
én meg szoktam iszogatni néha esténként egy kis pohár vörösbort...
Én már nem vagyok babonás...hiszek abban, hogy nem lesz semmi baj már és elkezdek fészket rakni :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


na most kész lettem, mit találtam:

"Kenegessük, masszírozzuk a bőrt, az növeli a vérellátottságot, így rugalmasabb lesz. Használjunk megfelelő cink-, fehérje-, C- és E-vitamin-tartalmú krémet! De A-vitaminos krémmel a terhesség alatt nem szabad kenegetni a hasat! "

igaz mindkét terhességem alatt ezt használtam, de innentől biztosan nem merem...bár az nem írják, hogy miért... Bingii recept lefújva, bár ha másra kell :(

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Blongyinka,

tényleg nagyon jól tartod magad:) Remélem majd én is így nézek ki:)

tothzsu, szió:)

Én legközelebb 3hét múlva megyek terhesgondzásra,de nem tudom, hogy akkor csinálnak-e uh-ot.

Vörösbegy,

annyi mindent összeírnak, hogy hihetetlen. Ha neked anno doki írta fel, akkor csak tisztában volt avval, hogy lehet-e terhesség alatt használni vagy sem, nem?

Nekem amúgy egy ismerősöm, aki bába azt javasolta, hogy barnasört igyak olykor,mert az tele van B vitaminnal és jó fáradékonyság ellen.

bingii
 
 


Vörösbegy, jó a kép ;-) Emlékszem amikor engedted hogy kisminkeljelek..:)

Krémmel kapcsolatban: hol olvastad ezt?? És ha akkor is ezzel kenegetted, és nem lettél csíkos... és a gyermekeidnek sincsen semmi baja, akkor miért tennéd le??

Ne parázz, annyi dolgot össze lehet itt olvasni... te is leálíltottál már engem.. Most én téged....
Addig no para, míg a doki nem mondja, hogy lehet-nem lehet...
De egyébként a recept az jól jönne.. Én is kevertetnék ki...
Bevált;-)
Vendég
 


most kérdeztem a nőgyógyászomat, azt mondta nem tud belőle annyi felszívódni, hogy ártalmas legyen, a bőrnek meg kimondottan jó...szerinte hülyeség, annyi mindennel riogatják a kismamákat...egyébként nem ő irta fel, hanem a háziorvosom, az ex...
igen a sör is egészséges...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Na látod... akkor hajrá.. és az a krém igenis nagyon finom...
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Fú írtatok rendesen! :)

Kávétémához nem tudok hozzászólni, sosem éltem vele... :)

Elújságolás első UH vizsgálat után történt a családnak, majd lassan jöttek a barátok!

Csajok én ma voltam 12 hetes UH-n! :) GYÖNYÖRŰSÉGES a baba! :) Keze lába ficánkolt mint az őrület! :D Talpacskát is láttunk!

Szerintetek a méretek milyenek?

CRL: 54,1 mm
BPD: 21,6 mm
NT: 2,2 mm (én ezt picit sokallom, mindenkinek 2 alatti... :? )
"A protokoll szerint végzett vizsgálat során durva magzati malformatiora utaló jel nem látható!"
Doki szerint teljesen rendben...

4 hét múlva kell mennem AFP-re, aztán utána köv. UH, mert szabin lesz a dokim. De az AFP előtt szerintem elnézünk 4d-re. Nem bírom ki! :D Ti mikor mentek 4d-re, ha mentek? Ja és azért is akarok menni, mert most sem kaptam képet, mert most műteni ment a dokim, és még beszélni is alig tudtam vele, örültem, hogy párom bejöhetett (aki szinte csak foltokat látott :D ) És amúgy sem bírom ki addig... ÉS MOST JUTOTT ESZEMBE ÉN BAROM!!!! Elfelejtettem tb-s papírt kérni tőle... Na mehetek holnap is! Szuper! Még jó, hogy nincs 300.- vizitdíj... ilyen lukas aggyal rámenne a fizetésem... :evil: Na és most felírok minden kérdést, amit akartam, hogy semmi sem maradjon ki...

Bingii :)

Barna sör sajna nincs alkoholmentes (azt hiszem), viszont búzasör van, és állítólag az nagyon jó, egészséges! Most párom hazaállított egy papírral, hogy 2 országban is TB támogatott a sör a veseköveseknek, meg mennyire egészséges meg stb. Mondtam neki, hogy meg ne magyarázza nekem, hogy csak azért issza, mert egészséges akar lenni! :lol: Ja és ezen az alk. mentes búzasörön rajta is van, hogy sok vitamin van benne! Úgyhogy aki szereti a sört (én imádom) annak BÚZASÖRRE FEL! :lol:

Na most megyek, intézem, mikor menjek vissza a dokihoz... Én hüle... :evil:

További szép napot mindenkinek!!! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Vörösbegy: az én védőnőm, azt mondta, hogy kerüljem a krémeket, színtelen tusfürdőt használjak, ne használjak parfümöt... áhhh, tiszta nomád élet. De egy tapasztaltabb védőnő teljesen mást mondott. Szerintem a tudat, ami sokat számít. Feel the better!
Szerintem mindenki tudja, hogy igazándiból mi az ami tilos, aztán ezen felül amit hallunk, annak jó része szinte show műsorba illő. Nem hiszek az ilyesminek. Szerintem a szervezetünk úgy is eldönti. Lásd-nem iszok kólát, mert zeppelin lettem tőle, v. valamelyikőtök, aki nem bírja a kréme szagát, és a fáradékonyság - jó persze, épp akkor kezdi szivogatni a baba az energiákat, de ez csak az elején van így a terhességnek, szerintem ennek az is az oka, hogy felhívja a szervezetünk figyelmét arra, hogy: Állj, lassíts, pihenj, mert jövök, majd én megmondom, hogy mi hogy lesz és mit viselek el, én irányítom a szervezeted, most értem élsz.
És ha valaki nem is vágyott éppen kisbabára, ez a 9 hónap pont elég arra, hogy az ember kiélvezze a terhességet és felkészüljön a születésre. Egyszer azt hallottam, hogy a kisbabákat azért néznek ki úgy, ahogy, hogy az anyukájuknak tetszenek, 'nagy' fej, nagy szem, kis orr, puha bőr...

Visszatérve a szőrtelenítésre: én úgy tudom, hogy szülésnél 'régen' leborotváltak mindenkit, már aki időben került be. Nem jól tudom? És is érzem jól magam. Nem is értem, hogy ezek a dolgok miért nem tűntek el a evolúció során? hónaalj és fanszőr?

Vörösbegy, Bingii, Blongyi, Tóthzsu, Lafead, Pöttye, Sparow, Normajane, Sagi, Zs, Barbi... +ha valakit kihagytam: sztem mindenki szép, főleg most! Én ezt vettem észre - elfogultság nélkül persze :lol:

Ma kimentem az étterembe 3 csajjal enni. Mint régen. Jó volt.
konkri
 
 


Sleepin, 3 mm alatt normális!Nyugi!
4d-re csak a 18-20. hétenmegyünk, addig fölösleges.
Mához 1 hétre AFP! :shock:

Konkri, :oops:
Vendég
 


Hali!
A sör fokozza a tejtermelést is. Valahol hallottam,hogy a gyömbérsör is jó. Én is szeretem a sört. Bár a párommal nem bírjuk az alkoholt, 2-en 1 üveg sörtől már jól nézünk ki. :roll: :oops:
A páropm öcsének a barátnőj emég sörélesztő tablettát is evett,hogy legyen teje.
Engem érzékenyen érint a tej-szoptatás dolog, mert sajna Vini csak 4,5 hónapig tudott anyatejet enni-inni. Bármit csináltam nem lett több a tej.
Na, most hazajött a család, majd jövök még!
Vendég
 


Pötty: a receptet majd közszemlére feldobom :) tényleg jó... :lol:
KOnkri: azért ezt a krémet használtam én is mert, teljesen természetes alapanyagokból készül, semmi illatosító, állományjavító stb...az hülyeség, hogy semmilyen krémet ne használjunk...és igaz, úgyis mindenki érzi hogy mi jó és mi nem...
de ha már az evolució nem tüntette el ezeket a haszontalan dolgokat, akkor nem hiszem hogy a mai csúcstechnológiai világban nem tudnak kitalálni egy olyan krémet, amivel egyszer bekened és örökre eltűnik...vagy lehet, hogy van ilyen, csak akkor csődbe mennének az epilátorkrémet, gépet stb. gyártó cégek :lol:
Sleepin! tényleg nyugi, minden értéked normális!
Én is 20 hetesen megyek, ha megyek 4 D-re...azt mondták akkor érdemes...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Kép

Ezt muszáj volt felraknom azoknak, magamnak is többek között, akiket bánt valaki, vagy a főnöke vagy egyáltalán mert tök cuki!Azóta a melóhelyen ez a háttérkép.... :roll:
Vendég
 


Lányok, ma nagyon termeltetek!!

Üdv Sparow!
én is pucér vagyok, és az én fejemben is felmerült ez a kérdés, ráadásul a dokim olyan típusú pasi, akivel más körülmények között az ember flörtölne egy kicsit. Na szóval tök égő lesz, de most mit tudunk csinálni :D
Reméljük szeretik a pucér nunit :shock:

Lányok új téma:
Engem tökre megrémített egy ismerős, aki azt mondta, hogy a TBnek fizetni kell 130e ft-ot, azon felül, amit majd a saját dokimnak fizetek!!! Mindezt azért, mert nem ott szülök, ahová tartozok! Én ezt nem értem, akkor most legrosszabb esetben 260e forintot kell kiperkálni azon felül, amit 9 hónapon keresztül tejelünk a dokinak????
Mondjatok erről valamit, én nem tudom a papíros intézős dolgokat egyáltalán.

Még kérdés: GYES, GYED ügyben mikor kell intézni papírokat, és milyeneket?

HEEEEEEEEELP

KépKép

KépKép
boo
 
 


Apropó csíkok:

Nekem sajnos a cicim már striás, pedig még nem szültem, csak kamasz koromban, amikor abbahagytam a versenyszerű sportolást meghíztam, és a cicim akkora lett, mint a ház. Jól tönkre is ment. Én 22 évesen megműttettem, kivettek mindkettőből, és utána nagyon szép volt, csak hát a vágások. Szerencsére csak olyan partnerem volt, aki nagyon megértő volt (mindegyik több éves intelligens kapcsolat), és nekem is sokkal könnyebb volt, nem fájt a hátam, nem izzadtam annyira, és sokkal kényelmesebb volt. Sajna azonban a striákkal nem tudnak mit csinálni, ezt már akkor is megmondták, hogy hajlam kérdése. Én felkészültem rá, hogy ha a cicimen ilyen "rossz minőségű" a bőr, akkor bizti a hasam sem lesz szebb! Sajna ebbe nagyon nehéz beletörődni. A pláne az egészben az, hogy a párom fenekén is vannak ilyen csíkok, mert ő is hirtelen hízott!!!! No comment.... szerencsétlen adottságok :x

Én is fogom kenegetni magam, de nem reménykedek sok jóban. Inkább nem nagyon hordok mélyen dekoltált ruhát, mert nagyon ízléstelen, ahogy megcsillan a selyemcsíkon a fény :D

Ezért nagyon szurkolok nektek, hogy minél tovább megússzátok, mert én anno sokat sírtam miatta :?

KépKép

KépKép
boo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: