Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok! LILO és BERZKAT gratula a babákhoz és sok sok tejcsit!!!! :D Mi tegnap voltunk uh-n nekünk ilyen adataink vannak:BPD 78mm HC 268mm TH 78mm AC 221mm FL 58mm. Sajnos ,hosszt és kg nálunk se mondanak ,de megnéztem azt az uh -s linket amit JUDIT adott meg.......és a hossza kb 37-40cm ,a súllya pedig 1250-1400g körüli és 30 hetesnek felel meg.Bár jobban hajlunk az 1250g felé mint az 1400g felé.Kicsit el is keseredtem,hogy ilyen kis sovány Dorcy :( Nem baj ma megyünk a 4D-re majd ott pontosan megmondják hogy mi a szitu.Már nagyon várom!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Meglestem a másik topicban Lilo kislányát, tündéri :lol:

Amilyen lelkes voltam tegnap a CTG után, hogy végre ránk kerül a sor és szülünk, most annyira úgy érzem, nem hogy időelőtt, de még időben sem akar kibújni majd ez a lány... :(

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Berzkat Lilo: nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nocsak az ember nem nez oda egy kicsit es maris potyognak kifele a babak! :D Gyertek es maseljetek amint tudtok! Ja es kepeket kerunk a csoppsegekrol!

Lanyok nem erek ra visszeolvasni benneteket, mert nagyon sokat irtok kezdo mamikent en eleg szervezetlen vagyok az alvas szuneteiben probalom utolerni magam (fozes, mosas, vasalas stb.) mindenkinek jo pocakosodast kivanok es csak egy tapasztalatot szeretnek megosztani veletek:

tapasztalat "Relax"-szal: nem tudom, nektek van-e ilyen kis "hintaszeketek" (itt Relax-nak hivjak) de ez nekunk nagyon bejon! :D Elvezem, hogy szabad a kezem es altalaban leteszem magam melle az asztalra onnan nezeget. Ha nyugtalan a hintazasra alt megnyugszik. Szoval leendo mamak en csak ajanlani tudom!

Ime Athina nezeget a hintaszekebol:
Kép

KépKép
KépKép
pannica
 
 

 
 

Na lefotoztam meg egyszer mert latom a fenti kepen nem nagyon latszik mi is ez:
Kép Most eppen elaludt benne.

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok! :D

Hűű,ezek aztán a hírek!!

BERZKAT és LILO,GRATULÁLOK a kisbabákhoz!!!

És egyre türelmetlenebb vagyok.. :roll: :?

Nem tudom,valami fészekrakó ösztön tört ki rajtam,vagy mi.. de minden dolgomat igyekszem gyorsan megcsinálni (mármint a "hosszútávúakat",mint pl. az óvodai tabló,stb..),meg kórházi cucc pakolás.. Úgy látszik,jön a tavasz... :roll:

Andi:
Üdv közöttünk!

Dorcacs:
Én is lent érzem,ha csuklik (most is..),pont a császárseb vágása alatt. Nekem fejfekvéses,már vagy 6 hete,gondolom,a buksija ütközik neki valaminek..)

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Csuklás
Zsófi is már régóta fejvégű :)
Én csuklásnál lent érzem, bal oldalt, a pocak alja fele a mozgást.
Gondolom háta felől, mert a lábai a jobb oldalamat tapossák általában ;)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Lilo és Berzkat! Gratulálok Nektek és nagyon jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Várjuk a képeket és a szülés történeteket!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Lilo és Barzkat hatalmas gratula! :lol:

Pannica tündéri a kislányod! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok nekem a csütörtök elég mozgalams lesz,a párom szabit vett ki,nem akarja,hoyg egyedül menjek ilyenkor már.
Délelőtt UH lesz,12:30 CTG,és 17kor nődoki.
Tegnap majd leszakadt a hasam alja,azóta semmi. Ez is a szülés előjele lenne? :lol: Szerintem amúgy én jövő elejéig megszülök,aztán ki tudja.

Párommal:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba:
nekünk a holnap esténk lesz ilyen, CTG, Uh+Doki... mindez a kórházban...
ha rajtam múlna, már haza se jönnénk.... :wink: :lol:
tegnap este nekem is votak jó erős keményedéseim, kétszer azt hittük, talán indulni is kéne, de aztán vége is lett... :(

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Dorcas
A próféta szóljon belőled!!!!Mármint a 37hetet illetően..nagyon nagyon nem bánnám.. :lol:

Ja csuklásról..én fennt is és lennt is érzem..alul nagyon mélyen és hátul inkább,felül pedig a köldököm magasságában..

Istenem Barbamami
Remélem igazad van és tényleg jön a tavasz.. :roll:

Most jöttem mega dokitól,szülésznőtől..minden rendben..azt mondta ne foglalkozzak már evvel a lepénnyel..a baba gyönyörűen fejlődik így is,so nincs gond,szépen be van fordulva,jó a magzatvíz menyiség is,szívhang gyönyörű.....3hét múlva megyek újra UHra..utána azt mondta már nem ekll menjek max flowmetriára alepény miatt..ennyi!!
Ja és képzeljétek megkérdeztem az anyagiakról mostmár..hát én imádom ezt a dokit..azt mondta ne rontsam ela szülésemet evvel..ne gondolkozzak ilyeneken..Ő nem ezért csinálja úgyhogy hanyagoljuk a témát,adjak majd aszülésznőnek!!!
Szóval rendes meg minden,de azért adok neki mindenképp,m nagyon nagyon rég hozzá járok,nála születtem és még maradnék is nála..szóval úgy gondolom megérdemli..

....
HÚÚÚÚ ANYÁM...
Berzkat gratulálok...most olvastam vissza!!DE JÓÓÓÓ!!Gondolom minden ment mint a karikacsapás...de jóóó,pont jó méretek
LILO
Neked is gratula,átnézek a másik topicba megnézem a csöppséget,aztán várjuk a történeted!!!

Jhaaaaj ilyenkor mindig olyan nehéz..már én is annyira szeretném látni...főleg túllenni az egészen.. :lol:

Kép
nikky
 
 


Lilo és Berzkat!
Gratulálok Nektek! Nagyon jó egészséget,sok tejcsit és rengeteg örömet Kívánok!

Kicsit irigy vagyok, mert rég volt ilyen apróság a közelemben.
Remélem hamarosan nálunk is lesz :D
vedresandi
 
 


Na lányok ti aztán nem semmik vagytok :D
Tegnap délután majdnem két oldalt töltöttetek meg! :D
Én megmondtam, hogy a tegnapi kettős fronthatás beindít egy két gyereket, hát igazam is lett :)
Berzkat gratula a bébihez, sok tejcit és örömöt nektek, és nagyon várunk vissza!
Lilo üdv itthon ismét, nagyon örülök, hogy végre itt vagy megint, izgultunk érted nagyon, neked is sok tejcsit és boldogságot a babóhoz!
Sárga vagyok az irigységtől :)
De lassan mi is sorra kerülünk!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Na újra itt vagyok, csak közbe megjött férjem a dokitól és meg kellett ebédeltetnem is, de most már befejezem a hozzászólásom :)

Szóval tegnap voltunk dokinál, és most már nem kell többet menni hozzá a magánrendelőjébe, hanem majd csak jövőhéten kedden a korházba (hacsak addig ki nem jön a kis tüncim).
Egyébként ugy tippelte hogy 3300gramm körüli lesz, és belső vizsgálat után arra a következtetésre jutott, hogy valószínűleg jövőhéten szülünk, a méhszájam elkezdett kinyílni, de még csak (ahogy ő fogalmazott) egy ceruzányi vastagsára van nyitva, tehát még újnyi sincs, de a baba feje már jó lent van, ugyhogy nincs keresztbe ahogy én éreztem, minden ok vele :)
Túlhordani tuti nem fogom azt mondta, szóval kicsit megnyugodtam! Ugyhogy elvileg ha minden a tervek szerint meg is csak 13 napom van, de szerinte inkább már csak egy hét, ugyhogy ez már egyre izgibb :)
Kérdeztem tőle a fájdalomcsillapítóval kapcsolatosan a véleményét, és modta, hogy jövőhéten beszélünk akkor az altatóorvossal és ő majd elmondja az EDA előnyeit és hátrányait is! Azt mondta, ő nem tartja rossz dolognak, de azt se mondja, hogy rögtön avval kéne kezdeni, de nagyon jó ha valaki nem zárkózik el totálisan tőle, és így megmarad mentsvárnak, arra nagyon tudja ajánlani!
De majd megyeke a mamik közé a másik topikba és ott is tartok közvéleménykutatást! Aztán majd meglátjuk!

vedresandi üdv köztünk, remélem hamar összejön a babaproject és csinálhatsz még egy vonalzót ami minden nap közelebb visz majd a babócádhoz :)
Drukkolok neked!

dojika, tegnap én is így mentem a dokimhoz, hogy milyen jó is lenne ha hazaküldene, hogy akkor fogjam a cuccaim és irány a korház, ott találkozunk :lol:
De én sajnos nem kaptam ilyen jó híreket, de remélem te sikerrel jársz :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Mostanra sikerült visszaolvasnom a 4 napi terméseteket! Nem semmi!
Gratula az új mamáknak és babáknak!
Elizabeth25 Szerintem egyforma a babaágyunk!!! Majd holnap teszek fel képet a mi babasarkunkról, bár még nincs egészen kész, mert a falra még lesz egys-más feltéve, de azért már alakul.
Nekünk sincs külön babaszobánk, bár nálunk azon egyszerű oknál fogva, hogy két szintes a lakás, és nekünk fent van a hálónk, így az emelet miatt szóba sem jöhetett, hogy Marci lent legyen, mi meg fent. Majd ha nagyobb lesz meglátjuk hogyan rendezzük át a lakást, de egyelőre maradunk így.
Ahogy olvasgatlak titeket, lassan nekem is meg kellen vásárolni a kórházi cuccokat, mert még a végén megszülök mielőtt beszereznék mindent... De azért hátha nem.
Ma jön hozzánk a védőnő, kíváncsi vagyok lesz-e értelme. De biztos mond majd jó sok okos dolgot!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok

Bocsi, hogy így eltűntem, de nem nagyon voltam tegnap formában...., mert egy katasztrófa volt az egész vérvétel, és nem a cukros lötyi miatt, az halál jól esett, főleg, hogy én vittem, és készítettem itthon el! :) Az eredményt, talán már este megtudom!
Ma megvettem még pár hiányzó cuccot a kórházi csomiba...aztán majd lassacskán összerakosgatom, enni nem kér, ha itt fog állni! :)

Ok, Nikol, majd tegyél fel képet! :)

Remélem mindenki jól van!


Puszi

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!


Akíra:
Ez tök izgi :D :D .Akkor nemsokára jön a nagy nap.De jó neked!!!
Örülök,hogy rendben volt minden :D .
Vigyázz magatokra!

Pussz
Kép

Timi
tftimi
 
 


Igen, e már nagyon izgi így a végén, csak baromi nehéz kivárni :D
Egyre türelmetlenebb az ember...és baromi lassan tellik az idő... :roll:
Bár persze minden viszonyítás kérdése, nemrég kezdtük el vágni a 100cm-ert és már csak 13 van :D
De mehetne gyorsabban is!
Ugy szeretném már megírni az smst, hogy megszületett az én angyalkám :)
De hát türelem rózsát terem :)

elizabeth, remélem azért minden ok és ma már jobb kedved van :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra, igen, már hála egy kicsivel jobb, csak még izgulok az eredmény miatt! :(

Kép
elizabeth25
 
 


Ne aggódj jó lesz, nincs semmi gond, nagyon ritka a rossz eredmény :)
Én hajlamos vagyok a cukorbetegségre, mert apám is az, és mégse lettem, pedig kilók is vannak rajtam rendesen, ugyhogy minden esélyem megvolt rá, de ne aggódj nem lesz neked se semmi baj :)
Drukkolok neked!
Majd írj amint megvan az eredmény!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Pannica, Lilo!
Nagyon tündériek a babócák! :D

Boszibaba!
Helyesek vagytok a pároddal! :D
Hogy érzed, van már valami jel?

Akíra!
Tök jó! Nemsokára akkor már a kezedben tarthatod a picurkádat!!! :D

Elizabeth!
Ne izgulj az eredmény miatt,biztos minden rendben van!
Úgy hogy nyugi!!
Vendég
 


Akíra, dicamami, köszi a drukkokat, remélem én is legjobbakat!Majd megírom, hogy mi volt! :(

És ti hogy vagytok? Hogy bírjátok az utcsó heteket?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

A másik topikban raktak fel képet a kis Emeséről, megpróbálom ide is felrakni. Kép

Nagyon szorítok nekik!!!

Kép
rena10
 
 


Elizabeth!
Hát nekem azért még van hátra egy kicsi, de már nagyon türelmetlen vagyok!Ja, és egyre jobban fáradok napközben. Estére olyan vagyok mint akin átment egy úthenger! :lol:
Jelentkezz ha meg vam eredmény!!

Jaj csajok!A szívem szakad meg ha ilyen képeket látok! :cry:
De bízom abban hogy a kis Emese tele van élni akarással!!!!
Nagyon szoritok neki!!
Vendég
 


Lányok, még semmi eredmény! Legalább is a szülésznőm nem jelentkezett! :(

Kép
elizabeth25
 
 


LILO és BERZKAT!!!

Sok boldogságot és jó egészséget kívánok a babóitokhoz!!!!!!


R.zsana
Köszönöm szépen, hogy reagáltál a szobás kérdésemre!!!

Puszi mindenkinek!!
Szép estét!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Ezek szerint helye válogatja a terheléses cukor eredményt.
Én mikor voltam reggel 8-kor levették a vért, 10-kor a másodikat, 13 órára készen volt az eredmény.
Mástól is hallottam, hogy nagyon hamar készen volt, de azt is hallottam, akiknek napokat kellett rá várni....
Tényleg hihetetlen hogy kórháza, vagyis laborja válogatja....

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Elizabeth!
Nyugi!Nekem másnapra lett meg az eredményem!
Egyébként nálunk is meg van még aznap délután az eredmény, de mivel csak délelött 10 óráig van lelet kiadás, így másnap kell meni érte!
Vendég
 


Sziasztok!

Kortyolgatom a málnalevél teácskámat és erről eszembe jutottatok, hát benéztem. Ja, nagggyyyyon fini ám a tea. :lol:
De tényleg, én rosszabbra számítottam. Nem teszek bele semmit, csak natúran nyomom, kicsit (nagyon) olyan mintha szedtem volna szép zöld füvet és leöntöttem volna forró vízzel. De azért meg lehet inni simán.

Na, megyek tovább, lassan elteszem magam holnapra.
Jó éjt mindenkinek!

sch.judit
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szurkolok a kis Emeséért!

Elizabeth25: Drukkolok a cukor eredményért, de biztos nem lesz semmi baj. Neked nem nézték meg egy ilyen kis kütyüvel a cukros löty előtt az éhgyomri cukrot? Nekem megnézték, mert azt mondták, hogyha eleve magas akkor nem ihatom meg a "limonádét". De nekem elég alacsony volt ugyhogy megihattam. :oops: De ne izgulj minden rendben lesz.

Akíra: Örülök, hogy minden rendben van, sőt akkor már lassan Te is sorra kerülsz. :lol: Kitartás!!!

Nemrég jöttünk meg a CTG-ről, minden rendbe volt bár a Babó nem igazán akarta megmutatni magát előszőr, mert a szülésznő vagy 10 percig kereste, hogy hol van. Után meg tartott egy kis előadást a szoptatásról és a baba köldökápolásáról. Majdnem 2 órát voltunk bent. Bár azt a rengeteg információt úgysem tudtam mind megjegyezni. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Most beszeltem a szulesznovel, mar megvan az eredmeny, de pont szulesben van, es eddig meg nem tudta megnezni, de mondta, hogy ahogy vegez, intezi es szol.

Krisy, nekem nem csinaltak olyat, mint neked...vettek le vert, ehgyomri vercukorra....aztan megkellett innom a cukros bigyot, amit hala en keszitettem el itthon magamnak....es nagyon fini lett :), es ket ora mulva visszamentem, es akkor meg levettek megint....

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth: Akkor Neked szerencséd volt, én nem csinálhattam meg magamnak, sőt el sem mehettem a kórházból, de túléltem.
Azért drukkolok, és várjuk az eredményt.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Koszi Krisy a drukkot, remelem bejon! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Na gondoltam bekukkantok hozzátok, most hogy párocskámat ágyba dugtam és megkapta a gyógyszerét meg a tejácskáját van egy kis időm ide is leülni :lol:

Hát megszakad a szívem a kis Emese láttán, remélem minden rendben lesz vele! Hihetetlen...
Drukkolok neki nagyon és hozzd továbbra is a híreket!

Elizabeth kiváncsi vagyok most már nagyon az eredményedre, de szerintem nincs ok pánikra, jó lesz az meglásd, örülj neki, hogy még ma megkapod, én egy hetet vártam rá :D
Bár nekem más leletekre is kellett pont akkor várnom, azért lett egy hét, de gondolhatod, hogy halálra aggódtam magam :?

Hát lányok én már nagyon babáznék, de nem úgy néz ki, hogy összejön ez nekem olyan nagyon hamar... :?
Szerintem jövőhétnél hamarabb nem lesz semmi...az meg még egy hét...ugyhogy próbálok nyugodt maradni és minden másra gondolni csak arra nem, hogy babázni akarok... :cry:
De talán jobb is ha nem jön még, mert anyámék épp költözködnek, meg a hétvégén szülinapi bulik lesznek, ugyhogy jobb ha jövőhéten jön amikor mindenki felhőtlenül tud örülni neki :)

Ja, boszibaba, dojika, ugy néz ki ha esetleg együtt is lennénk bent, nem lehetnénk egy szobába, mert most ugy néz ki nem igen engedhetjük meg magunknak, mert persze ilyenkor romlik el minden és ahogy szokás mondani a legrosszabbkor csap be a ménykű, és hát a szegény embert az ág is húzza, na meg sorolhatnám, lényeg, hogy ránk jár a rúd, ugyhogy én maradok a sima szobába, de azért ha mégis egyszerre szülnénk, sokat átlopódznék hozzátok :lol:

Na elteszem magam lassan holnapra, aztán nem tudom mikor tudok jelentkezni, mert ápolom apát, de azért jelentkezek, és várom a további babaesőt!
Mindenkinek jó éjt!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


sziasztok!

pannica:még mindig édes a babád!

GRATULA A CSÖPPSÉGEKHEZ!!!

előtej:valaki kérdezte,nem korai-e neki a 33.héten.nem tudom rá a választ,de pár napja nekem is van.előzőnél is ilyenkor lett,szerintem talán nálad biztosan nem korai,mert akkor nekem?????

3 hete nem nő a pocim,pedig megmértem.miért?majd hirtelen beindul,aztán leshetek.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Dojika babája, Zsófi ma reggel 6.55 kor 4080grammal, 54centivel megszületett!!!!!

Hatalmas gratula neki!
Amint tudok még valamit róluk írok!!!!!!!
Sárga vagyok az irigységtől :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Gratulálok Dojikának és Zsófinak!!!

sch.judit
 
 


Akíra!
Úgy látom Dojikával már semmképpen nem lesztek egy szobában! :wink:
De ha ilyen sok programod van a 7végére, akkor Boszibaba is be fog előzni!
De mint tudjuk "Anya tervez - Baba végez" :lol:

sch.judit
 
 


Hát igen Judit, én is ezen gondolkoztam, hogy nekem nem fog sikerülni egy szobába lennem velük, de boszibaba és dojika még lehetnek együtt :lol:
Ki tudja, lehet mindjárt tőle is megkapom az smst :D

De nem baj, egyenlőre irigykedek még egy kicsit :)
Persze aztán ki tudja :D

Tegnap este kaptam dojikától egy üzit, amibe irta, hogy nem is tudja mit szenvedünk ennyit, menjünk és szüljük meg a babót együtt az éjjel... :lol:
Hát neki sikerült, nekem nem :D
De ami késik nem múlik! :P

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nah azt viszont áruljátok el nekem, hogy hogy csináljátok, hogy piros is meg nagy is a betű!!!???
Mert nekem vagy színes vagy nagy...hogy lehet kombinálni???

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok

Kepzeljetek mi tortent....tudjatok egy egeszsegugyi cegnel dolgoztam...mielott babocas lettem...es Budapest osszes korhaza es szoc otthonaval en tartottam a kapcsolatot, meg megrendeleseket inteztem nekik....meg a Pest megyek ill. kornyekiekkel..na nem ragozom a szot....igyekeztem mindenhol kapcsolatora meg ismeretsegre azert szert tenni...a lenyeg, hogy az egyik korhazbol felhivtak, hogy kerestek a cegnel, de hallottak, hogy babat varok, es kaptam egy gratis 4D/es uh/ot :), ugyhogy most megyek delre....annyira orulok, hogy lathatom megint manomat! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Hát hogy neked mekkora szerencséd van elizaberth!
Nekem nem akarnak egy ingyenest ?:D
Majd ird meg mi volt! És tegyél fel képet is ha tudsz!
Ja, és mi van a cukros eredménnyel?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akira, egy topicba ahova jarok, ott is igy jart egy lany...akkor en is mondtam, hogy milyen mazlista, kicsit irigykedtem is ra :(, de most mar belatom, hogy nem szerettem a cegnel dolgozni, de a munkamat, meg azt nagyon..
Cukorrol meg semmi! :( Most mar nem akarom zaklatni a szulesznomet! Csak nem felejtette el!

Kép
elizabeth25
 
 


Hát lényeg, hogy látod ma a manócskádat :)
A cukor miatt meg ne aggódj, bizti hívni fog :)
Drukkolok továbbra is!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akira, olyan aranyos vagy! Koszi, tok jol esik! :)
Remelem jol vagytok!!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


Keményedik folyamatosan a hasam, meg fájdogál, de nem érzem úgy, hogy ki akarna jönni (sajnos) :lol:

De nem baj, még megvárom, hogy boszibaba is megszüljön és feltehessem az ő babójának a hírét is, és majd utána megyek én, és legalább nekem is lesz valaki aki felteszi a hírt :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Dojika! Ezer gratula a leanyzodhoz! 4 kg feletti, nem semmi! :? Majd meselj mielobb.
Egeszseget, sok tejet es mindenfele jot nektek :!:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Úgy látszik ez igy lesz egy ideig..mindennap mikor feljövök vki megszül :lol:

DOJIKA GRATULÁLOK..HÁT NEM PICI A BABÓ ÉS ANNYIRA ÖRÜLÖK..GRATULÁLOK MINDEN JÓT NEKTEK..MAJD VÁRJUK A SZOKÁSOSAT!!KÉPEK,TÖRTÉNET!!

Hát Emesének természetesen nagyon szorítunk,de biztos nem lesz semmi gond,úgy néz ki Ő nagyon szeretne élni és ez az ami fontos ilyenkor...csak egyszerűen hihetetlen hogy ennyire pici és igazából a szülei tehetetlenek..azt hiszem én beleőrülnék a várakozásba,és a tehetetlenségbe...le a kalappal minden egyes szülő előtt akinek ezt át kell élnie!!!És azért mennyire jó látni azt csajok,hogy egy ilyen pici kis koraszülöttet megtudnak menteni és teljesen felépülnek és igenis van remény és egyre több esélyük van...csakhát megszakad az ember szíve ettől függetlenül!!!
Hajrá Emese és a szülei....

Akíra
Na bumm ahogy ezt leírtad hogy"hát a hétvégén költözés ilyen-olyan dolgok,jobb is a j7-tutira jönni fog...annyira ezt érzem!!!nem fogja megvárni hogy befejezzék a szüleid..... :lol:

Elizabeth
ne izgulj,biztos rendben lesz,ha meg nem a legrosszabb ami rád vár:NO SZÉNHIDRÁT ÉS CSOKIKA STB... :lol: :lol:

Kép
nikky
 
 


Nikky, hát nem tudom, most kétes érzéseim vannak...nagyon örülnék ha jönne, de talán jobb lenne ha várn... :roll:
Na persze ha ma ki akarna jönni nem ellenkeznék, nem zárnám össze a lábaim és nem nyomnám vissza :lol:
De kiváncsi leszek :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra
Te iszol málnalevélteát??vagy szedsz vmi homeopátiás bogyót a hamarabbi tágulás miatt??
ja és tegnap azt hallottam hogy állítólag-persze ez is csak egy hiedelem gondolom-ha dörzsölgeted a mellbimbóidat-mondván hogy a szopizásra készíted fel-na állítólag ez beindíthatja a szülést!!nemtudom természetesen hogy igaz-e,ha nagyon várod már kipróbálhatod!!!
Azt nemtudjuk véletlenül hogy Dojika babáját mekkorára becsülték míg bennt volt??

Képzeljétek ma annyira fájt a derekam reggel ilyen még sosem volt..másztam a kádba és melegvízzel zuhanyoztam 10percig..mostmár jó...ez sűrűbben előfordul innen??
És tegnap rá kellett állnoma dokinál a mérlegre...mára dolgoztam fel,de nagyon utálom már magam..ez senkit nem zavar ennyire mint engem??A férjem mindig lehülyéz h nem vagyok dagadt,de már 13kiló van rajtam!!!A lábaim alig bírják már a súlyom..elkezdtek vizesednia combjaim,estére elég durván látszik... :cry: :x kezd nagyon ELEGEM LENNI!!!

Kép
nikky
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: