Új privát üzeneted érkezett!

Igen, bocsánat Panda! Persze, bő híg folyás, ami nem viszket és nem nyúlós, csak sok. Akinek első terhesség, éghet a mellbimbó, hogy még a póló is fáj. A többediknél érdekes módon nekem csak a 6. héttől fájt a cicim.

Zora
Kép
zora7
 
 


Mororo,
Mértem régen de nekem jobb nélküle mert lazább minden. Amúgy nem mindenkinek van beágyazódásnál leesés. Akkor is szép a görbéd :wink:
Kép
Vendég
 


Zora! Próbálj újra belépni! Hátha valami pillanatnyi "áramszünet"!
Fontos lenne, mert a hőm értékelését várom tőled is!!! :D
Phúú, de kis önző vagyok!!!! :lol: :wink:
Vendég
 

 
 

Mo! Nekem sosem esett a hőm beágyazódáskor, sőt azon a napon emelkedett még feljebb. Ez egyéni. Te hányadik dpo-nál vagy?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Köszönöm :D Te mikor teszteltél?
Vendég
 


Értékelném Mo, de nem látom, írd le számokkal. Tegnap óta nincsenek képek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Legutóbb Panda a 10 napon lett egy nagyon halvány pozitív tesztem, később erősödött a csík. De szerintem a mensi várt napja a tuti. Ajánlom a Gravi HCG, vagy a Medilab tesztet.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Egy tizeddel emelkedett. Ma reggel 36.8 volt. Egy kicsit beleremegtem abba, amit Pandának mondtál. Bő, híg folyás???? Pont erről olvastam én is a napokban, és kérdeztelek is benneteket erről tegnap...... csak erre nekem se jött válasz :lol: :lol:
Szóval, olyan kis furcsa vagyok még magamnak is.... ilyen bő folyásféle mintha lenne nekem.... olyankor, "minthamegjönne" érzés is... és aztán megszűnik mindkettő.


Jajjjj, na most érzem egy kicsit, hogy akár ez egy babás görbe is lehet nekem... :oops:
Vendég
 


Zora,
Köszi :D Nővérem a ciklus 39. napján tesztelt egy halványat szóval jobb ha még várok vele.
Kép
Vendég
 


ferti szerint 7. DPO
Vendég
 


Mororo,
Ez olyan pacázás? Szóval van egy adag aztán semmi?
Kép
Vendég
 


Panda! Úgy, ahogy mondod. Csak nem tudom sohasem, hogy milyen paca.... szóval rohanok, mert rögtön a vérzésre gondolok.

Szerintem ne kapkodjunk Panda! Várjunk a tesztekkel!!!! :wink:
Vendég
 


Pan! Szuper kis vonalzód lett! Tetszik!!! A hivatkozást eltűntedheted az elejéről, és akkor nem írja ki az url=.... stb-t :)
Vendég
 


Panda! ha egész nap keveset iszol, és reggel tesztelsz, kimutatja a mensi időpontja előtt is egy 20-as érzékenységű teszt. Más szemontból meg legfeljebb pár nap múlva megismétled.

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo! Ha sikeres volt az eksön, akkor ilyenkor már lehetnek enyhébb jelek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Most egy kis időre eltűnök, de jövök vissza. Addig írjatok sokat!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Jaj, nem tudok eltűnni, mert mindig eszembe jut valami. :oops: Pan! Írtad, hogy a pároddal szeditek a macát, meg a szurit is megkaptad. Szedsz még valamit?
Vendég
 


Mororo,
Ha fehéret pacázol az a progreszterontól lehet. Mivel 7 napja volt tüszörepid én arra tippelnék. És ez jó :D

Zora,
Inkább várok nem akarok feleslegesen tesztelni egy negatívat.

Kép
[/url]
Vendég
 


Mororo,
E vitamin, Elevit meg C vitamin. A macát pár napja nem szedem elég ennyi bogyó meg a szuri. Párom azért szedi.
Vendég
 


No, már itt is vagyok. :D
Pan! Szerintem a macát ne hagyd abba! Ha ebben a ciklusban nem járnánk szerencsével, szerintem szedjük tovább!!! (Én is elkezdem újra, bár akkor majd a PreM-t próbálom ki.)
Vendég
 


Mororo,
Most azért van szünet mert egyenlőre elég a szuris dolog. Meg aztán ha jön újra az inszem elég lesz azokat a bogyókat nyelnem.
Vendég
 


Mikor is lesz az újabb inszemináció? Bocs, ha írtad már! :oops:
Mesélj erről egy kicsit részletesebben légy szíves!
Vendég
 


Mororo,
Ha megjön onnan kb 12 nap az inszemig. Szóval március.

Az inszemináció méhen belüli mesterséges megtermékenyítést jelent, ondófelhelyezéssel.
Ez a módszer akkor alkalmazható, ha ismeretlen eredetű meddőséggel állunk szemben, vagy ha a nő petevezetékei átjárhatók, de csökkent a spermiumszám, azaz tízmillió alatt van mililiterenként, esetleg elégséges szám mellett alaki eltérések, csökkent mozgékonyság észlelhető. Szintén ez a technika vezethet eredményre, ha kórosan nagy mennyiségű nyák található a méhnyakban. Ez ugyanis gyakran elzárja az utat a spermiumok elől, vagy termelődő ellenanyagai elölik a hímivarsejteket. A kezelést általában ovuláció-indukció* egészíti ki.

Inszemináció – és bármely asszisztált reprodukciós eljárás – során, a férfipartner által a helyszínen leadott ondófolyadék felhasználásával történik a megtermékenyítés.
Az inszeminációhoz a férfi spermiumait megfelelő előkészítésben, kezelésben részesítik. Ez az ejakulátumban esetlegesen jelenlévő baktériumok kiszűrése érdekében is szükséges. Első lépésként a spermiumok elválasztásra kerülnek az ondófolyadék más anyagaitól. Ezt követően speciális tápfolyadékba helyezik őket, s nyolc-tíz perc centrifugáláson mennek keresztül. Pihenés után a folyadék felszínére úsznak a legéletképesebb hímivarsejtek.

Így a folyamat végeredménye egy jól mozgó, aktív, megtermékenyítésre alkalmas spermiumkoncentrátum, melyet a méhszájon keresztül egy vékony katéter segítségével közvetlenül a női méh üregébe fecskendeznek. A spermiumok innen a természetes folyamatoknak megfelelően vándorolnak a petesejt felé.

Homológ inszemináció esetén a saját férj/élettárs spermiumait juttatják a nő szervezetébe. Abban az esetben, ha a partner hímivarsejtjei nem megfelelők vagy teljesen hiányoznak, heterológ inszeminációt lehet kérni donorspermium felhasználásával.
Vendég
 


És mégegy kérdés: :oops:
Milyen bogyókat adnak előtte vagy utána?
Vendég
 


Mororo,
Clostybegyt bogyót ez tüszönővelő vagy szurit ebből több fajta van. Nekem szuri kell kb 8 napon keresztül adom be magamnak a pocimba. Inszem után meg progreszteron bogyó.
Vendég
 


Mindent értek. Nagyon kedves vagy, hogy leírtad! Köszönöm!
Vendég
 


Ilyenkor úgy elgondolkodok mindenen. Itt vagyunk mi, borzasztóan vágyunk babára. Eszméletlen, hogy mi vár még rád Panda!!!!.... és aztán ott van a másik oldal olyan nőkkel, akik meg teljesen kétségbeesnek és bármit megtennének, hogy ne legyen kisbabájuk. :cry:
Érdekes az élet. Ha nem lenne elég erős a hitem, akkor most nagyon cifrát mondanék és lázadoznék. De mindennek van oka, csak sokkal később fogjuk megtudni a magyarázatokat. Sok erőt kívánok!!! Szívből kívánom, hogy összejöjjön egy tündi-bündi baba!
Vendég
 


Mororo,
Remélem hogy mindenkinek nagyon nagyon hamar összejön ebből a topicból meg a többiből is. Mindenki megérdemli hiszen küzdünk érte. És itt nem az számít hogy mennyit és hogyan. Aki meg eldobja nem itélem el csak sajnálni tudom... nekik sem lehet könnyű...
Vendég
 


Igazad van Panda!!!!!
Vendég
 


Zora! Most se fókás kép, se hozzászólás. Most meg mi nem látunk. 8) :lol:
Valamit nagyon elállítottál a gépeden... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Aludjatok jól Lányok! Szép estét Mindenkinek!!

Ági! Holnapra kérjük a teszt eredményét! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Mire én jövök már senki sincs itt! :cry:
Engem tulajdonképpen napok óta nem vesztek észre! :cry:
Na mindegy azért szeretlek Titeket és rendületlenül benézek!

Mo!
A nagykönyv szerint kb. a 9. napon van a beágyazódás és nem mindig mutatható ki hőesés! A görbéd szép!

Ági!
Nagyon várom a teszt eredményét reggel!

Ildikó!
Nagyon szépek a betüid!
Én is szeretnék!!!


Pandácska!
Egy hős vagy, annyit gondolkodtam rajta! Hát nem tudom, hogy bírnám-e! Én már lassan becsavarodok a gyógyszerszedéstől és az állandó vérvételre járástól is! Nagyon szurkolok Neked!

Ind!
Klassz a vonalzód és látom ügyesen sikerült beszúrni is! A fertinél meg úgyis segítünk majd, ha szükség lesz rá! Ne aggódj mindannyian így kezdjük!

Krisztinka!
Remélem kiheverted! Fel a fejjel! Én is próbálkozom minden hónapban túlélni a mensit. Tudom, hogy Neked nem kell ilyen sokáig várnod!

Zora!
Egy hete kerülgetjük egymást! :cry: :cry:

Szedem a gyógyszerem és tök elegem van!

Éva

Kép
balimama
 
 


Mo
Gondolom teljesen mindegy lesz majd, hogy a maca-tól lesz a baba vagy csak simán. Lehet, hogy ettől szép a görbéd de a lényeg az, hogy nagyon jó. Az, hogy nem csökkent le az nem baj, szerintem nem mindenkinek csökken le. Különben is nekem a pé utáni 10-en csökkent le és Te még csak a 7-en vagy. Lehet, hogy egy-két nap és lecsökken.
Ha sikerül akkor aztán reklámozhatod a macádat :lol:
Folyás: közvetlenül a menstruáció előtt és után nincs semmilyen váladék a többi napon hol erősebb, hol gyengébb de van hüvelyváladék. Normális esetben vérzés előtt teljesen száraz a hüvely. Én meg most azt vettem észre, hogy nem ebből is következtettem arra, hogy nem fogok vérezni. Mo ha neked van akkor ez + még egy jó jel. Tudod követned kell engem!

Pandácska
1. terhesség
nem mértem a hőmet, abszolút nem foglalkoztam ilyen szinten a dologgal. Nem jött meg és vettem egy tesztet de negatív volt. Én akkor is éreztem belül, hogy terhes vagyok bár tűnetem semmi nem volt. Elmentem a dokihoz és közölte velem, hogy nem vagyok az és különben sem lesz könnyű nekem mert nagyon kicsi a méhem. Kérdeztem, hogy mégis mi van erre ő " nincs nekem időm ezt elmondani, jöjjek vissza máskor". Én bőgve jöttem ki az orvostól. Elmentem egy másikhoz és kierült, hogy ikrek.
2. terhesség
Mértem a hőmet és magas maradt mikor meg kellett volna jönnie, csináltam tesztet és + lett. Nem éreztem semmit. Elmetem a dokihoz az 5 héten és a petezsák látszott. 9 héten kellett vissza mennem. Még akkor sem éreztem semmit se hányinger, se fáradság. Azt éreztem, hogy nincs rendben valami és a 9. héten derült ki, hogy üres a petezsák.
3. terhesség
Megint magas marad a hőm és akkor csináltam tesztet és + lett, szerintem a hő mindent elárul igazából ez már olyan mint egy teszt azért sem izgulok.
4. terhesség
uaz. Félem attől, hogy megint nem érzek semmit és ebből baj lehet és akkor feljegyeztem magamnak, hogy 7. hétig semmit nem éreztem. Utána kezdődőtt csak a mell feszülés, fáradság és hányinger.

Neked különben szokott késni a menstruációd? Mert ha nem akkor ez nagyon jó jel. Szerintem ha holnap megméred a hődet és 36,8 vagy annál több akkor az nagyon jó lenne.
Terhességi tűnetem még most sincs igazából a pisilésen kívül.

Balimama
Fel a fejjel! Ne legyél így letörve, figyelünk rád. Most ott vagyok, gondolom most meg már Te nem vagy itt.

Nagyon ráérek most mert egyedül vagyok a gyerekekkel és ők alszanak már. Apa elment valami céges vacsorára.

Holnap jövök a ++++ teszttel!!! :lol:

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek!
Na megcsináltam a tesztet ami majdnem negatív, olyan halványan látszik a második csík, hogy nem akartam lefényképezni mert szerintem úgy nem látszódna. Nem mondom, hogy nem izgultam mikor csepegtettem, majd kiugrott a szívem a helyéről. Először csak az egyik vonal jelent meg és ha egyáltalán nem jelent volna meg akkor is tudom, hogy terhes vagyok. Lehet, hogy 2 nap múlva csinálok egy újat.
Mikor máskor csináltam akkor ahogy átfolyt a vizelet már rögtön meglátszott a terhességi csík is, csak az ikreknél nem. MOst eszembe jutott, hogy mi van ha az lesz. (tudom ez ettől teljesen független) Én nagyon félek. Nekem ez a szó, hogy ikrek a rémálommal egyenlő. Gondolom azért nagyon kicsi az esélye, hogy valakinek az életében kétszer forduljon elő.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok, lányok!

Hú, nagyon felgyorsultak az események :D

Mo, eddig nagyon jó a görbéd – de ezt már a lányok is mondták. A beágyazódás az 5.naptól egészen a 12.-ik napig lehetséges, úgy hogy még nem telt le az idő – és amúgy sem biztos, hogy nálad hőeséssel jár (általában a beágyazódáskor hőesés, hőemelkedés, pecsételés, van vagy éppen semmi sincs). 1-2 nap múlva meglátjuk, nálad mi a tünet :wink: - nagyon drukkolok!

Ági, akkor ma várlak a ++++ teszttel :D
Pandácska – neked is drukkolok ezerrel, hogy végre összejöjjön!!!

Zora, a képek lehet, azért nem látszanak, mert letiltottad a megjelenését, amikor a babanetet megnyitod.... nézz utána a Tools- Opsions-ban ... remélem sikerül visszaállitanod...

Éva, hát persze, hogy figyelünk rád!!!! Azért mert nincs időd jönni, amikor itt van a társaság, még nem jelenti azt, hogy kivülálló vagy!!! – például én is csak kevésszer tudok jönni délután.... ahogy időm lesz, elmondom priviben a betűket :wink: - nem engedett kiirni a teljes nevem, ezért maradt csak az Ild.

Andi, nagyon jó, hogy neked is megvolt a pé :) – azért megkérdezném, hogy a pé. Körüli időszakban nem vettél észre semmi folyást nálad? – esetleg ha be tudnád jelölni a fertin, akkor biztos, hogy nem szaggatott vonallal jelölné a pé-t. – eddig jól alakult.
Ezután, légyszi te is gyakrabban dobd fel a görbédet, hogy lássuk, hol tartasz!

Ind hidd el, hogy minden szavad elolvasom, csak sokszor nem tudok mit irni – főleg az ilyen gyógynövényes hozzaszólásaidra – életemben nem szerettem a teákat :( - de attól nagyon drukkolok, hogy gyorsan összejöjjön a pé-d!!!!! Nagyon ügyes vagy, hogy rá tudtad venni magad a tornára! – meglátod meg is lesz az eredménye...
Én sokszor elgondolkozok, hogy ha igy folytatom, akkor néhány hónap múlva gurulni fogok, de nem merek nekifogni tornászni – azzal nyugtatom magam, hogy majd, ha bebabásodok, akkor mindenképp beiratkozok kismama-tornára.

Krisz, neked most olyan lazitós időszakod van – használd ki :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ági, én úgy tudom, hogy az ikreknél sokkal nagyobb mennyiségben termelődik a hcg hormon, mint másképp.....

Gratulálok! :D - és problémamentes kismamaságot kivánok neked! :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ági!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez a pupák Ildi pozitív tesztet akar! Ildi, hát észre sem vetted, hogy az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez annyira örömmel tölt el. Ne filózz a múlton, ha egy, ha ikrek, ez már rendben van! Vigyázz magadra, érzem, hogy most egy szerencsés széria kezdődött el!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildi, remélem nem haragszol a pupákért, kedvességből írtam, csak vicces volt a bejelentés után a várakozó álláspont. Aztán láttam, hogy sokat írtál, így nem is láthattad.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildi! Hol van az a Tools-izé?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora, dehogy haragszok :D :D - tényleg nem láttam, hogy irt Ági, csak miután elküldtem a regényem....

Nagyon örülök, hogy megvan az első + tesztünk! - juppéééééé :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Kedves Éva! Nagyon-nagyon-nagyon hiányzol! Írd már meg, mikor tévedsz erre, mert akkor esküszöm jövök. Általában más topicokban olvaslak, onnan tudom , hol tartasz. Itt meg nem tudom, éppen mikor jössz, de olyan jó lenne ha többet írnál, mert tényleg lenne dumcsizni való!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Én mondjuk 8-kor jövök, akkor üzenj valamit!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora, Mozillát használsz? Milyen nyelven? - a Tools felül kell legyen a help mellett (ha angolul van)

KépKépKép
ildiko74
 
 


Igen, Mozillát. Leginkább magyar szavakat látok .... iszonyú ez a sötétség nálam ezen a téren.

Zora
Kép
zora7
 
 


Azóta van ez a probléma, mióta sikerült feltenni a vonalzómat.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ahogy megnyitod a Mozillát, fent az uolsóelötti ikonra kattintva, kinyilik lefele az ablak, és ott a legalsó az Opció - azt nyitsd ki - valahol ott kell legyen, hogy engedélyezed a képeket...

KépKépKép
ildiko74
 
 


Akkor próbáljuk meg úgy, hogy menj a profilodra, és nézd meg az aláirás mellett a BBcode-mellett mit ir? Be van-e kapcsolva???? Ha nincs, akkor klikkelj rá!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Tehát az ablakra , mert az az utolsó előtti...?

Zora
Kép
zora7
 
 


Be van kapcsolva minden. Feladom...

Zora
Kép
zora7
 
 


Inkább arról írj, hogyan alakult ahőd! mert sajnos úgysem látom..

Zora
Kép
zora7
 
 


Ma fel sem tettem a görbém :D - a reggelre 1 tizeddel emelkedett a hőm....

Most sajnos mennem kell, mert ellenőrök vannak nálunk :(

KépKépKép
ildiko74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: