Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Régiek és Újjak!

Bocsi, hogy eltüntem, de már szabin vagyok és otthon nincs internet.

Baba meg én jól vagyunk, már várjuk a nagy napot, szombaton lesz az esküvő. Majd rakok fel képeket, de lehet, hogy erre is kicsit várnotok kell, mert utána 1 hétig vagyunk Gardató-nál.

Most néztem, csak 3 és fél kilót híztam eddig, persze most visszafogtam magam, nehogy szűk legyen a ruha. A hasam viszont már nem nem észrevehető, szépen gömbölyödik.

A Baba is mintha két napja mozogna, vagyis érzem, de még mindig nem vagyok tuti benne. Fura érzés, de kellemes, tompa nyomásnak írhatnám le.

Na megyek, mindenkinek jó pihizést!

Kép

Kép
rekanna
 
 


Jó készülődést, biztos szép esküvőtök lesz! :D

Kátya
kincsimano
 
 


BOGAR: nekem ez a babám a harmadik terhességem, és ugyan úgy néztem okosan az első hüvelyi UH-n!! :lol: Mondta a doktornő, hogy a paraván mögött vetkőzzem le. Hát jó, leveszema cipőmet, nem kell nekem paraván. Felfeküdten nagy lendülettel az asztalra, letoltam a gatyámat a hasamról és vártam. Odanézett a doktornő nagy szemekkel: Hüvelyi UH lesz! mondja kedvesen. Tik-tak eltelt egy másodperc amíg a fülemen keresztül eljutott az agyamig, és égő fejjel azon lendülettel ahogy felpattantam, ugrás a paraván mögé és utána vissza bugyi nélkül az ágyra. Férjem bent volt, és meredten nézte végig asszonykája bénázását.... :oops: Szóval ne aggódj!
Most a második UH.-n még a kislányom is bent lehetett! Én biztos kihisztiztem volna, hogy a kisbabám ultrahangozásánál ott legyek. Ezt nem tehetik egy anyukával meg!!!!
Ha tudsz, azért írjál sűrűbben!

Kátya: Aranyos az apukád... így megérezni .... :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

 
 

Sziasztok!

Bogyiék:

Én a Molnár László-nál fogok szülni a János Kórházban.
Ismered?
Vendég
 


rekanna: Szép és emlékezetes esküvőt és nászutat kívánok neked! Mi is hárman voltunk anno a nagy napon és a nászuton! :oops:
Várjuk majd a képeket és a beszámolót!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok,

nekem is van egy jó storym az UH-król, utoljára hétfőn voltam, eddig mindig hüvelyi volt, most is mondta a dokim a MÁV-ba, hogy menjünk át az UH szobába, ott még paraván sincs szóval mindig előtte toltam le a bugyim :), most is ezt tettem, de már sokkal magabiztosabban és gyorsabban, ugyanis már nem az első volt, majd a hasi ultrahangot csinált, olyan kellemetlenül éreztem magam, hogy ott feküdtem előtte bugyi nélkül, ő nem szólt, de mégis ciki volt :oops: Amúgy, ami még rontja a helyzetet, hogy alig idősebb nálam olyan 30 körüli, és egy jóképű doki ::)

Rekanna!
Nagyon szép esküvőt nektek, meg csodálatos időt, és persze nászutat!

Van valaki, aki a MÁV-ban szül?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Korenna,
látom váltottál tickert, és neked is kis macid van :), nálunk így hívják a babót is, KisMaci :), mert az apja a nagy :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Rekana,
De jó! Most gondolatan nosztalgiáztam, nekünk 2 hónapja volt az esküvő, de mintha már 1000 év telt volna el azóta, annyi minden történt! :D Én 6-8 hetes terhes voltam a nászúton. Kicsit izgultam, mert hosszú repülőút, idegen ételek, más klíma stb. :lol:
Sok boldogságot kívánok, és nagyon szép utat!

Luisa,
Ez a sztori nagyon jó!

Mondjuk az első vizsgálaton (nem túl sűrűn jártam nőgyógyászhoz, így nem tudtam hogyan öltözzek) én is hülyén éreztem magam. Naci és bugyi nélkül rövid topban és magassarkú papucsban, széttett lábbal. (ha elképzeled a képet, hát elég röhejes) Na azóta kicsit hosszabb felsőben megyek, ami takar a bugyivonal alattig. :oops:

Bogár,
Nekünk sikerült titkolni a 12. hétig és nem is jöttek rá :)

Lili

Kép
Kép
34372
 
 


UH ról annyit, hogy amíg hüvelyit csináltak addig nem jöhetett be az apuka, de mikor már hasinál tartottunk beengedték mindig (már ha nem késett el a dugó miatt... :) )
Szerencsére a doki mindig szólt, hogy milyen lesz.
Azóta a falon gyűjtjük a képeket :)

Bogár
bár mi kivártunk a 12. hétig a nagy bejelentéssel, a család nálunk is azt mondta, hogy már sejtették, még a barátok is.
Munkahelyen még észre sem vették :)

Dina
Kép
dinabéka
 
 


luisa: Hát igen ez meg a másik véglet... nem lehetett semmi ...
igen átkékültem, most hogy tudom, hogy kistökös ficánkol a szívem alatt. Az alkata miatt Maci a párod? Én is szoktam így nevezni, de a morgós jelzővel, amikor háborog valami miatt :)

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Dina: Úgy érted, hogy most, hogy majd 17 hetes vagy, még nem vették észre a munkahelyeden? Nem látszik még a pocikád?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Jaj nem, egyáltalán nem mackós alakat, inkább az ellenkezője!!!! :) 192 cm magas, olyan, mint egy férfi manőken :), na ennyi a reklám... :), csak imádom a macikat, olyan aranyosak, meg olyan aranyosan morgósak, sokat brummognak, mint Ő :)

Képzeljétek a terhestornán egy új kismama megint megkérdezte, hogy én is oda megyek-e, ő még nem látta a pocim, de már észreveszik azért!!! Na nem mindenki, pedig fura, vékony vagyok, úgylátszik, csinált magának helyet odabenn :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok :)

Mindent elolvastam.
kincsimano, én is hüvelyin voltam, most számitottam rá, de annó Noncsival nem. Akkor én is elég bamba képet vágtam :lol:
Ez a tűsarkús sztori is jó, elképzeltem... :D
korena, hát tényleg vannak szuper kis cumók, és ha tudnám Borsó nemét tutira, kiszednék egy pár göncöt 8)
Ez van a leleten: GSD 17,5mm
CRL 4mm

Megnéztem Nonóét, ő dupla ekkora volt és 7 hetes, amikor először láttam.
Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


34372
Köszi az érdeklődést. Én már kezdetektől fogva itthon vagyok, betegállományban. Felkelek nem túl korán néha 11 óra körül, néha előbb, megcsinálgatom a házimunkát, főzök szinte minden nap.
A házimunkát elég lájtosan csinálom, mert a baba is nehezen jött össze, próbálok minél jobban vigyázni magunkra. A terhesség előtt örökmozgó voltam és itthon patikatisztaság volt, de már sokat visszavettem a tempóból. Igyekszem nem emelni, ami derékmagasságban van pl. mosogatás azt mindig könnyen megcsinálom, de például ritkábban mosok fel, akkor sem emelem a vödröt és szólok anyumnak, aki az alsó szinetn lakik, hogy teregessen ki. Főleg azóta kell vigyáznom magamra, mióta a dokim a múltkori vizsgálatkor szólt, hogy a méhszájam szerint sokat mozgok pihenjek többet. Kosz nincs itthon arra figyelek, mindent sokkal lassabban csinálok.
Veled mi a helyzet?

Ma találkoztam egy RENDES ORVOSSAL. A fogdokinál voltam, akit ajánlottak, meg voltam elégedve.

Ezzel a hasmérettel én is küzdök, mert elég magas vagyok (180 cm) és elég széles a csípőm ezért nem látszik annyira, gondolom én, mint másoknak.

Az uh-kon én is mindig zavarban vagyok, soha nem mtudom, hogy milyen lesz. A múltkor méhszájnézéshez feküdtem fel bugyiban, aztán mikor a doki húzta a kesztyűt rájöttem, hogy mi lesz leugrottam és ő meg csodálkozott. Érdekes én a dokinál mindig tiszta hülyének érzem magam, sosem tudom, hogy milyen vizsgálat lesz.

Benkoka, Bogyiék én vizsgálatokra a dokim gazdagréti magánrendelőjébe járok, de ő a Jánosban is van csütörtökönként és igazából oda tartozik. Arról még nem esett szó, hogy mi lesz a szüléssel, de az bizto, hogy ott fogok.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, hogy Mindenki jól van!

Ma valahogy fáradtabb, és egyértelműen nyűgösebb vagyok mint szoktam. Nem tudom miért van ez így. Gondoltam hazajövök és le is pihenek, ami persze nem jött össze, így még kókábbnak érzem magamat. Biztos az idő...

Viszont, tegnap este, kész vizi balett volt a pocakban, és most is ahogy ezeket a sorokat írom! Ez mindennél fontosabb! :D Most már tuti, hogy a babókát érzem, és ez megnyugtató. :P Nagyon klassz!

Betti!
Örülök, hogy végre volt jó élményed is a dokikkal. Szerintem most fordult a kocka. Most már csak normális orvosokkal fogsz találkozni. 8)

Korena!

Én ezt tudom a toxoról amit Te is leírtál. Én sokáig 10 évig éltem együtt cicával anno. Remélem már immunis vagyok, de hallottam olyat is aki együtt élt cicával mégsem volt még védett. Azt hiszem majd megkérdezem a dokit ezzel kapcsolatosan, de most szabin van, úgyhogy sajnos ez el fog húzódni... Remélem nem kell ezen is izgulnunk :?: :roll:

Szép estét Mindenkinek!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Rekanna!

Szurkolok, hogy legalább olyan szép időtök legyen mint amilyen nekünk volt tavaly. Biztos izgultok már 8) de azért ez nagyon jó érzés. Képeket majd kérünk!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

benkoka:
Nem tudom hogyan csináltuk ennyire egyszerre, de így jött össze. Az orvosom szerint július 23-án fogant meg a baba,ez az időpont az egy éves házassági évfordulonk!
Párom mondta hogy kerekebb a pocim, én még annyira nem látom magamon.
Szeretnék én is egy szép vonalzót, hogyan tudom felrakni?
Vendég
 


A pocak növekedésével kapcsolatosan, nekem most kezdett el igazán nőni! Lassan már tényleg csak az nem veszi észre aki nem akarja.... 8), de nekem még hátra van, hogy a főnökömnek bejeéentsem a dolgot... hétfőn megyek, viszont remek ajánlatot fogok tenni neki. Remélem neki is tetszeni fog. Kíváncsi leszek milyen lesz a fogadtatás.... :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Dicamama

Kb. két lappal ezelőtt részletesen le van írva a vonalzó felrakása, az alapján biztosan sikerülni fog.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Betti:

A következő vizsgálatra már én sem a Jánosba megyek,hanem a XIII.kerületi magánrendelőjébe.Remélem jó hely! :)
Vendég
 


Dicamama!

Üdv köztünk! Ha van kedved írj magadról pár sort.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Tyűűű van itt forgalom!!!

Zsana: mi az a hihetetlen ajánlat? :lol: Megkérdem a védőnőmet, hogy most lett toxo nézve, vagy nem lett. Ha nem lett akkor inkább csináltatok.

Betti: Na végre egy normális orvos!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena!

Tulképp. azt szeretném ha a barátnőm venné át a helyemet, úgy is megőrül a jelenlegi helyén. 8) Szóval remélem elfogadják, így végül is mindenkinek jó. Nem kell ember után kutatni. Szóval ennyi a lényeg. Szerintem rendes tőlem 8) Na jó ez csak poén volt...
Egyébként jó ötlet, én is beszélek a védőnővel, az nincs szabin.

Mi újság egyébként a pocakban. Folynak már a focimeccsek a kissrácnál?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Mindenkinek jó pihenést az estére. Azt hiszem kényelembe helyezem magamat. Úgy is olyan furi napom volt....

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


zsana: Ha visszamész a munkahelyedre, akkor mi lesz a barátnőddel? Vagy nem akarsz visszamenni már oda?

A kisfiam most nem annyira aktív, de azért esténként legalább megmutatkozik, és éjszaka is megszoktam ébredni rá. (olyan érzésen van lesz vele gond, ha megszületik!!! Persze ezt nem rossz értelemben mondom :lol: )

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok,
Betti, igen tudom, hogy a kezdetektől otthon vagy, ezért is voltam kíváncsi, hogy hogyan töltöd a napjaidat. Valahogy olyan nyugodttság sugárzik rólad, mármint ahogyan írsz.... :D

Korena,
Úgy hallottam, hogy a babó miután megszületett ugyanazon időszakokban lesz aktív, mint a pocakban.

Én tegnap tapogattam, hallgatóztam és éreztem ahogy fickándozik. Igen, az ultrahangon láttam a mozgást, és az már ficánkolásnak minősül. Már alig várom a következő UH-t, mert úgy valahogy jobban el tudom képzelni, hogy mi van odabenn.

Vitte,
még hétfőn írtad, hogy furi, hogy nem látszik rajtam semmi. Na hát azóta csak pár nap telt el, de hihetetlen, hogy mennyit nőtt a pocim. Mondjuk már teljesen a mell alól kezd el gömbölyödni, erzért olyan 'jóllakott ovis' formája van.

Zsana,
én is ezt beszéltem meg a főnökömmel, hogy javasolni fogok valakit. Gondoltam nem lessz nehéz dolgom, mert mindenki kapkodni fog a 'jó kis helyem után'. Eddig már öten visszautasították a hét folyamán, így már vagyok olyan biztos a helyettesben. (sajnos sok munka nem túl sok pénzért, de ha valaki olyan 'ügyes mint én', lám, még veletek levelezni is marad ideje) :)

Pusza,
Lili

Kép
Kép
34372
 
 


Lili: Hát éppen ez az! Éjszaka? Jajj....

Hát én is javasoltam helyettest, aki nem tetszett a főnökömnek, mert nem elég tapasztalt. A végén mégis csak elkezdtem betanítani, majd meglátjuk mi lesz. Lehet, hogy bejárok ellenőrizni majd a munkáját havonta. Ezt jobban szeretném, mindha ide jönne egy vadidegen, és felborítaná a rendszeremet, mert minden össze-vissza átszervezne, meg az embereimet átalakítaná... jaj inkább ne....

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena:
Igen, még nem nagyon vette észre senki. Annyit jegyeztek meg, hogy mintha felszedtem volna pár kilót.
Mintha nekem nem 'csak előre' nőne a hasam, hanem deréktájon mindenfele :) (Nem tudom, hogy ahogy leírtam el lehet-e képzelni)
Nem lehet, hogy ez a fiú/lány babáknál különböző? Vagy talán valamilyen genetikai dolog?

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Hát Csajok egészen megnyugtattatok, hogy nem csak en voltam ennyire eltevedve az UHn :D

Azert legkozelebb majd megkérdezem a dokim, hogy milyen lesz, ne menjek "készuletlenul"

Rekanna!!! Sok-sok boldogsagot es nagyon szep idot az eskuvore, aztan persze felejthetetlen naszutat, nagyon szep helyre mentek :D

Irigylek mindenkit akinek mar no a pocija, bar a ferjem szerint rajtam is latszik, de en barhogy nezem semmi... Na sebaj majd eljon az ideje.
Viszon osszeszedtem valami jo kis megfazast, mar tegnap ota faj a torkom, es egyfolytaban folyik az orrom, alig aludtam par orat, mert nem kaptam levegot :(
Csak azon izgulok, hoyg ne lazasodjak be, mert bar nalam rovid ideig tart, de addig naggggggggyyyyyyyyyyon magas szokott lenni.
Mar vettem egy kilo citromot es egyfolytaban azt eszem mezzel, meg teazom, de egyelore semmi hatasa. Remelem hetvegen kifekszem.

A munka miatt picit izgulok, mert oktobertol elnmegy ket emberunk es nagyon nem szeretnek/tudnek helyettuk dolgozni. Persze most mindenki azt mondja, hogy AAAAAAAAA nem kell!!! Csak en hulye munkamanias tudom, hogy nem tudom majd nezni mennyire nem halad a munka 2 ember hianya miatt.
Na mindegy ez meg odebb van, most inkabb a natha kurara koncentralok
Bogar

url=http://www.TickerFactory.com/]
Kép
[/url]
bogar
 
 


dina: Én nekem sem csak a pocim nőt. Sőt először a derekam szélesedett ki, mint aki tényleg csak felszedett egy pár kilót. Szóval szerintem ez inkább genetikai, mert Lilinél is így volt, és most fúcskát várok, és ugyanolyan formájú vagyok, mint akkor.

bogár: sokat pihenj! És a torokra, meg a fertőtlenítésre a méz is nagyon szuper, ha szereted!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Nem birom tovabb, megyek haza fekudni, jo hetveget mindenkinek
Bogar

url=http://www.TickerFactory.com/]
Kép
[/url]
bogar
 
 


Bogár,
pihenj, szerintem ez a legjobb gyógymód, a szervezetnek van egy öngyógyulási folyamata, csak ezt kell kicsit megtámogani. vitaminok, főleg C. A citrom azért nem a legjobb, mert vegyszerrel kezelik. Ha nincs lázad, a szauna rögtön elmúlasztja. (de ezt tényleg csak láztalanul lehet)

Betti,
kérdezted, hogy én mit csinálok? Hát még dolgozom, és sajnos ez tényleg kitölti az egész napomat, mivel + 3 óra az utazás naponta. A főiskolát próbálom befejezni még a baba előtt, vizsgázni és könyvtárba járok a diplomamunka miatt. Otthon konyhaprojekt és szobafestés. Próbálok napi legalább 30 percet tornázni. És ha pont egyszerre vagyunk otthon a férjemmel, akkor természetesen egymás társaságát élvezzük. Már alig várom, hogy otthon maradjak, szeretnék még a szülés előtt jónéhány hetet pihizni, és felkészülni a kis jövevényre.

Korena,
Na igen szóba került a munkahely. Hát őszitén szólva én már nem ide szeretnék visszajönni, viszont tisztában vagyok vele milyen nehéz lesz munkát találni, így nem merem ezt így megmondani. (félek, hogy így elvágnám az utolsó lehetőséget)
Na de most másra koncentrálunk. (csak azért próbálok előre tervezni)

Valaki csapjon le, és térjünk át vidámabb témákra :evil:

Pussz,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Lili: Lilo a bece neved? A lányomat én is így szoktam hívni!!! :lol: Meg Lilunak. :lol: (Hamarabb volt Lilu, mint aza szőke műsorvezető.... :lol: )

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


34372

Örülök, hogy nyugodtságot érzel. Ez sajnos nem mindig van így, valami miatt mindig izgulok, egyszer a redő miatt, aztán a magazatvízvizsgálat miatt, aztán most meg a méhszájam miatt izgulok, bár az nem segít rajta.
Próbálok minél kevesebbet idegeskedni. Jó, hogy nem dolgozom, mert a munkahelyemen mindig stresszeltek a hülye főnökeim. Nekem is félbe van egy sulim, már csak államvizsgáznom kellene de most halasztok majd egyszer, talán majd a nyáron levizsgázom. Megfogadtam, hogy csak nagy dolgokon vagyok hajlandó magam idegesíteni ez a baba, és a nagyanyám, akit nagyon szeretek, csak éppen most nem régen derült ki, hogy áttételes rákos és meg is műtötték, így már sokkal jobban van. Azért nálunk zajlik az élet. Szeptemberben lesz meszelés, amit egy festő csinál, sok dolgom nem is lesz vele szerencsére, meg amúgy sem vagyok hajlandó csinálmi semmit első a baba. A család is sokat szokott segíteni mert már ők is nagyon várják.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Korena,
Na most jól lebuktam. A Lili nem az én nevem, ez a név tetszik és ezt szeretném a kicsinknek, ha lány, de a férjemnek nem tetszik. Pedig annyira jól lehet becézni, és olyan kis édi.... :)
Amikor először bejelentkeztem egy telefonszám keresése miatt (előtte fogalmam sem volt erről a fórumról) akkor találtam ki ezt a nevet, de sehogy sem fogadta el a rendszer, ezért lettem 34372

Betti,
helyes, ha vigyázol magadra, és sokat pihizel. Úgy tudom, hogy idősebb korban már sokkal lassúbbak az életfolyamatok, ezért a rák sem annyira veszélyes mint fiatalabbon, mivel nen terjed olyan gyorsan. Kívánom a Nagyidnak, hogy mielőbb épüljön fel teljesen, és jó egészséget küldök neki.
A család nálunk is sokat segít, néha Anyukámat már le kell állítanom annyira meg szeretne helyettem csinálni mindent. Én meg persze nem szeretném őt sem leterhelni.

Na azért csak Lilot írok alá, már annyira belejöttem :D

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!

Megpróbáltam megcsinálni a vonalzót, remélem sikerült.
Csak annyit magamról hogy ez az első babánk és már nagyon várjuk hogy megszülessen. 21 éves vagyok és egy éve házas. Baján dolgozom a Tescoban, de már csak most szeptemberben.
Vendég
 


Korena!
A munkával kapcsolatosan az igazság az, hogy már 5 éve vagyok uazon a nmunkahelyen, ami nálam egyáltalán nem szokványos, mert általában 3 évente váltok, mivel fő a változatosság. A lényeg, hogy szeretemamit csinálok, de nincs szándékomban visszamenni a régi helyemre, ráadásul 2-3 év kiesés elég sok az én munkakörömbe. Így ajánlottam a barátnémnak, hogy jöjjön át. Remélem a főnökeim is jó ötletnek tartják majd. 8) most már csak ezen izgulok, hogy összejöjjön, mert már nagyon kéne neki váltania...

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Korena! A lányodat nem Evelinnek hívják? Vagy nagyon le vagyok maradva és van még egy lányod? :oops:

Dica!

Klassz, hogy ilyen fiatalon lesz babád. :)

Lilo!

Ha igaz amit írtál, hogy a baba aktivitása megmarad a születés után akkor mi is bajban leszünk 8) kb ilyen napszemüveget kell majd hordanunk nappal, mert egész éjjel fent leszünk.... :D

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Őzi, Vitte, Luisa! Merre vagytok? El vagytok tűnve 8)

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Azt hiszem most megyek, ma csajbuli, úgyhogy megyek készülődni. Azért lehet, hogy indulás előtt még benézek.


Mindenkinek szép napot és estét!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

Dicamama:Még egy hasonlóság,én is 21 éves vagyok,és abc-eladó a szakmám.

Már nagyon várom a csütörtököt,megyünk uh.-ra.Kíváncsi vagyok a babóra,hogy mekkora,hogyan mocorog és jól van-e.
Egyébként szoktam érezni olyan furcsa ,,buborékozást" a pocimban minden nap,kb. ugyanakkor,de csak egy pillanatra.Olyan,mintha a bubórékok szétpattannának,de hasonlít még pillangóra is.Lehetséges,hogy a baba mocorog?????
Bár azt mondják,ilyen korán még nem érezni semmit. :cry: De én akkor is érzem!!! :DSzerintetek?
Remélem mindenki jól van,növögetnek a pocikák és rugdosnak a babácskák! :o
Vendég
 


Sziasztok!

Benkoka: Nekem is eladó a szakmám csak ruházati és biztonsági őr.
Bizt. őrként dolgotam majdnem 2 évig és májusba váltottam és most vevőszolgálati pultusként dolgozom, és még suliba is járok.

Mi majd csak 19.-én megyünk UH-ra, de már nagyon türelmetlen vagyok és kíváncsi! :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Lerohadt a monitorm szerdán. Visszaolvasok és majd írok.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok,

Vagyok en is, koszi az erdeklodest...

Luisa,
irtam mailt!

Na ennyit a "felhotlen" korai terhessegrol. Mar 4 napja nem kivanok semmit, ehes vagyok, de ket falatnal tobb nem megy le, meg ugysem tudom eldonteni, h. mit kene enni... Sem gyumi, sem zoldseg, semmi... es utana mindig ugy tele erzem magam... Hanyinger...

Kicsi Noé aktiv, mocorog, csuklik, tancol odabenn, egesz jol erezheti magat :-)

Benkoka, Dicamama,
Huh, de kis fiatalkak vagytok!!!! :D
Azert 9 hetesen meg nem hinnem, h. a babot erezheted, sztem az meg korai.

Lili,
nekem is jollakott ovis alakom van. Mell alol egyre jobban megindul, koldoknel tetozik, utana megint befele megy. Olyan hegyes hasam van :-)

Bogar,
JOBBAN VAGY??????? Remelem segitett a hetvege.

Rekanna,
MESELJ, milyen volt?????????????????????????? Gondoltunk am rad!

CSILLI; OZI,
Remelem minden OK es nincs semmi gond. Eletjelet kerek...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szia Mindenki!

Vitte
Jaj, de sajnálom :(. Remélem előbb-utóbb jobban érzed magad, és jóízűen tudsz enni. Nem lehet, hogy a gyomorszájat befolyásolja a baba-mocorgás? :shock:

Betti
Mielőbbi gyógyulást a nagyidnak, neked meg kitartást a festéshez!!! Nem irigyellek!

Látom, hétvégén többnyire "szieszta" volt a fórumon. Akkor most már gyertek vissza, jó?

Nálunk (a melóhelyen) irtó nagy a para, ugyanis október 1-től megszűnik a munkahelyem. Ma van a "híres-nevezetes elbeszélgetés", ami után eldöntik, hogy kit vesznek át a főiskolára tovább dolgozni. Már mindenki gyomorbántalmakkal küzd, nagyon szörnyű az egész. Nem sok jóval bíztatnak minket. :cry:

Egyébként ehhez kapcsolódóan már én sem fogok tudni naprakészen belépni a fórumra okt. 1-től, majd ha csak lesz otthon netem. Ezt majd nézzétek el nekem. :?

Benita
benita
 
 


Szia Benita,

Ez szornyuseges!!! Emlekszem kerdeztem, h. jelent-e a fonokvaltas valtozast a poziciodra... Na tessek... Szegenykem.
Mindegy, akarhogy is lesz, a leheto legjobban fogsz kikerulni belole, ha nem maradhatsz, tuti 100% jobbat talalsz!!! Szoritok!

Hat, lehet, h. babonak van koze hozza. Ma mar ettem ket levest, meg zoldseget. Nem akarom elkiabalni, de lehet, hogy alakul.

Legyen surgosen neted otthon!!! :-)

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok,

Megvan az AFP eredményem! Telefonon csak annyit mondtak, hogy 1,4 MoM. Ez ugye jót jelent???
Szerdán megyek a dokimhoz, Ő biztos mindent elmagyaráz majd, de addig van még két nap...

Vitte
Ha ez megnyugtat én is most kezdem a 'nem is tudom, hogy éhes vagyok-e egyáltalán' időszakot. Utána meg felébredek éjjel, hogy korog a gyomrom. Most akkor egyek, vagy ne? :)

Szép napot Mindenkinek

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Dina,
Jo az AFP-d, nyugi! :)

Most gyorsan felteszem a tablat, aztan kesobb meg irok. Ha valamit hibasan irtam be vagy valaki kimaradt akkor, bocsi erte es szoljatok!
Kép

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Benita írjál a munkahelyeddel kapcsolatban, mi lett veled?

Dinabéka az afp-d szerintem jó, 1.0 körül van a tökéletes úgy tudom, ez alapján a tiéd is az.

Őzi tök jó a tábla. A baba nevét kihagytam bocsi, Nikolett Viktória.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Őzi:én is szertnék benne lenni a táblás dologba,ha nem gond.A neve Boglárka,ha lány lesz,de remélem igen:)
Szent János Kórház,2007.04.15.És a lakhelyem Pusztaszabolcs.
Tesó nincs.Köszike szépen!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: