Új privát üzeneted érkezett!

Vio! Kellemes nyaralást, érezzétek jól magatokat!

Gyugyi! Hanyadik napra lettél te pozitív? És hány napos a ciklusod? És most hanyadik napon vagy? Tudom, hogy nem vígasztal, de rengeteg nő elvetél úgy, hogy nem is tud róla, csak kicsit később menstruál és kicsit erősebben. Ha nem lennének ilyen tesztek, észre sem vetted volna. Tudom, hogy ez most nem vígasztal, és hogy ha volt, nagyon ragaszkodtál hozzá. De gondold csak el, milyen lett volna, ha látod mikor már nagyobb, dobog a szíve. Én átéltem vetélést, be kellett fejezni. Nem kívánom senkinek. Ha választhattam volna, inkább az elején ment volna el, mikor még nem is látok semmit.

Így ha megjön majd rendesen neked, és nem kell műszeresen befejezni, én nem várnék egy szemet sem. A dokik, amikor várakozási időt adnak meg, nemcsak a testire, hanem a lelki dolgokra is gondolnak. Ha úgy érzed, hogy túl tudsz lépni és fizikailag és lelkileg rendben vagy, akkor hajrá!
Én nagyon szorítok neked! Rengeteg puszi!!! :lol:

Cic
cicmerák
 
 


Gyugyi
Nagyon-nagyon sajnálom :( :cry: :cry:
Nem is tudok,mit írni :cry: ,ez annyira mellbevágott!

Vio
Kellemes pihizést!
Jobb híjján,majd az ágyban maradtok :oops: :P

Anita
Nálad változás?Nagyon drukkolok,hogy megmaradjon a teszt pozitívnak++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rólam:Felrakom a görbém,azon látszik nem szokványos ciklusom.Ki érti ezt?! :shock:
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lányok :!:

Nagyon köszönöm a kedves szavakat, borzasztó sokat segít :)
Egész jól vagyok, tudom, hogy előre kell nézni és nincs "HA". Holnaptól megint mérem a hőmet...


Cic :)
A ciklusom 25-29 napos, most a 11. cn-en volt pé a ferty szerint. A 24. napon lett a nagyon halvány, aztán egyre erősebb. Tegnap már újra halvány. A 41. napon jött meg. Megkeresem a görbémet, hátha hasznos infot talál benne valaki.

Okrisz :)
Jól olvastam, teszteltél? A sárga csíkig elérsz, az már jó. Szorítok :)

Cirkuszka :)
Fogadott lányom :wink: Gondol rád a mami...
Vendég
 

 
 

Kép
Vendég
 


Hogy kell több vonalzót egymás alá tenni?
Nekem egymás mellé tette, az eredetit meg eltüntette.. :(
Sík béna vagyok :oops:
Vendég
 


Gyugyi
Tesztem negatív lett :( ,ma is!
Pecsét tegnap volt,mára elmúlt :shock: fene sem érti.
Leginkább azért izgulok,hogy megint összezavarodott a ciklusom :twisted:

A két vonalzót egymás alá tedd!!!! :!:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Sehol a mensi de faj a hasam neha! Nappali hom 37,1

De meg varok a tesztel jovohetig ha addig nem jon meg :!: :!:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Ez migint egymás mellé rakta....
Próbálkozom :roll:
Vendég
 


BINGÓ!!!
Vendég
 


Sziasztok :!: :!:

Segitsetek :!:

Homeros tema: nem jott meg ugye kesik egy napja es a reggeli homet nme mertem de most megmertem este 6kor es 37.4 volt nem tudom hogy ha megkene jonni akkor dutan is ugyan ugy lent van a ho? Vagy ez jot jelent hogy igy van a hom dutan is? a Reggelit nem neztem mg soha de majd holnap reggel megnezem!

Ha vki tudd adjon vmi valaszt mert tok hulyen erzem magam! es tesztet meg nem akarok csinalni!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Ne aggódj Gyugyi ez nam a mi hónapunk. Nekem is megjött szombaton. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Teljesen el vagyok keseredve, de már tegnap túlléptem a nehezén.
Szerintem nálam megint nem maradt meg a baba, olyan darabosan jött meg és nagy fájdalommal. :cry:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita :(
Annyira sajnálom. Hát én most pontosan tudom, mit érzel.
Nekem is fájt eléggé és a darabok még ma is jöttek. Ez tényleg nem a mi hónapunk :cry:
Majd a nyáron ..... Vége lesz a sulinak, süt majd a nap, mi meg ke....ünk, mint a nyulak. :oops: :wink:
Beszéltél az orvosoddal? Kíváncsi lannék, Neked mit mond.

Cirkuszka :)
Pont az elmúlt ciklusomban próbáltam ki! Semmit nem jelent a napközben mért hő. :( Nekem soha nem megy 37 fölé, sőt, most babával volt 36.8. Ez a reggeli/ébredési hőm.
Szóval:
A ciklus első felében mindig 36.5 alatt volt, bármikor mértem. Pé után 36.6 fölött maradt. Esténként mértem 37.4-et is. Aznap, amikor megjött, a köv. értékeket mértem:15.30-36.8 (pecsét), 16.30-tól vérzés, 20.15-37.1 :arrow: nem számít csak az ébredési hő.
Úgy van értelme nézni, ha a ciklusod első napjától méred, mert akkor mihez viszonyítani.
Remélem segítettem. :) Ha van még kérdésed, szólj!
Vendég
 


Anita
Rettenetesen sajnálom!!!! :( :( :(
Ez szörnyű!

A dokid nem javasolt vmi vizsgálatot?vérvételt mondjuk?Csak mert ha jól emlékszem máskor is történt ilyen szomorú dolog veled?! :(

Gyugyi
Jobban vagy már???
Küldök ölelést
(((((((((((((((((((((((((((GYUGYI))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Cirkuszka
Miért nem akarsz tesztelni????

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anita, nagyon sajnálom.Annyit gondoltam Rád! :( :( :(

Barátnőmmel kapcsolatosan sem tudok jókat írni.
nem jött meg neki, de az UH-n semmit nem lehet látni? Kb mikortól lehet látni valamit? 38 napon volt amikor nézték.

ha tudtok segíteni, megköszönném!:-)
zsuzska80
Szombathely
 
 


Okr!
Mert nekem is volt mar vetelesem es elegem van a tesztekbol!

De ma reggel csinaltam egy tesztet es - lett! De meg mindig nem jott meg a hasam faj de csak nagyon ritkan es egy picit! :?
Medi-lab tesztet csinaltam szerintettek az jofajta teszt?

De en erzem hogy megjon es akkor lennek megnyugodva hogy meglenne a 3dik ciklusom a mutet utan, csak eleg hulyen es zavarosan....

Hogy vagytok?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka :)
sajnálom a negatív tesztet. :( Hődet nem mérted meg reggel?
Akkor most még nem jött meg, ugye? Mert a vonalzód 1.cn-t mutat.
Szerintem a köv. ciklustól mérd az ébredésit, akkor talán jobban megismered a "működésed".

Okrisz :)
Látom, Te is új ciklust kezdteél. Akkor együtt lépegetünk előre :arrow:

Zsuzska :)
Ez történt velem is... :cry:
Nem láttak babát sem a 37., sem a 40. napon. Meg is indult a vérzés szombaton... :cry: Olvass vissza, ez a múlt héten történt.
Vendég
 


Gyugyi, sajnos figyelemmel követtelek, csak nem tudom hányadik napon voltál.

A teszt pozitív volt neki is, bár azt nem láttam, jövő szombaton is menni kell neki. Remélem akkor már lehet látni....
zsuzska80
Szombathely
 
 



Sziasztok!
Anita őszintén sajnálom!

Nekem vasárnap jött meg. Nagyon bízom én is a nyárban!
moni
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok(cic köszönöm), mivel mi is szeretnénk még egy babát jövőre.
Van egy 20 hónapos kisfiam Bence :D ...és mindenképp szeretnénk egy kistesót..., hogy fiú lesz vagy lány teljesen mindegy csak egészséges legyen!!.....már egy ideje gondolkodtunk rajta , de igazán 1 hete döntöttünk, hogy MOST:-).....vasárnap lesz peteérésem, de még szerintem nincs esély ......elsőre nem hinném, hogy sikerül...bár nagyon örülnénk :D

Mindenkinek sikeres napokat kívánok!!
timcsusz Kép
timcsusz
 
 


Szia Mindenkinek!

Bocs a "kimaradásért", de közbejött egy haláleset a családban :cry: , nem tudtam írni nektek.
Most olvastam vissza csüt-től mindent, nagyon elszomorodtam.
Gyugyi, Ancsa
Gondolatban veletek sírok én is :cry: Nagyon együtt tudok érezni veletek, nekem is 38. napra jött meg, 28-as ciklussal! Bár nekem neg. volt a tesztem, de attól még reménykedtem hátha rossz a teszt! Görcsös volt nekem is és eléggé darabos... Végül is, nem tudni, hogy igazi vérzés-e (csak késett) vagy vetélés. Szerintem az előzőre gondoljatok, könnyebb feldolgozni. :wink:
A köv. hónapok a tiétek, a miénk!

Úgy látom, sokan vagyunk, akik előtte állnak, ezért kívánom, hogy minél előbb, sorban lássuk egymás kétcsíkos tesztjét, vonalzóját, uh-képét, stb.

Nanett
Nagyon megörültem neked. Emlékszem rád az Elvesztettem a kisbabámat c. topikból! Gratu a babához, barnázással vigyázz! A doki segítsen mindenképp, van rá szer!!! :)

Vio
Örülök hogy jól vagy, vigyázz magatokra! :lol:

Őzi
Szépen haladsz, látom a vonalzódon. Mikor lesz újabb uh? Kép?

Cic
Te vagy a legelső helyen, ugye? Irigyellek, ugye tudod?

Cirkuszka
Ne add ám fel! A hőd jó sz-tem, a negatív tesztnek nem örülök, tudom milyen érzés. Csinálj újat!!!

Breni
Két csíkot várok, tesztelj! Hajrá, sok sikert!

Újabb belépőket üdvözlök, igyekszek mindenkit nyomon követni.


Nálunk minden rendben, volt akció több is, majd kiderül.... :o
Benita (cn: 23)
benita
 
 


Cirkuszka
Talán pár nap egy újabb teszt már pozitív lesz! :)
Sajnálom az előzményeket :( :( :(

Gyugyi
Még mindig "csak" pecsét.A vonalzót elfelejtettem átírni,de már kész az új!

Mindenkinek puszóka!Rohanok tanulni,mert már így sokat lazsáltam! :oops: Este azért bekukk!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Anita! Cirkuszka! Sajnálom! :cry: Talán majd legközelebb! Én szorítok nektek!

Timcsusz! Üdv. itt, és gyors babásodást kívánok! :wink:

Benita, sajnálom a halálesetet!
Igen, úgy tudom első vagyok, még 2006-os lesz a baba. Elsőre jött össze, pedig nem számítottam rá, lévén Gergővel Closty kellett stb. Talán tényleg van benne valami, hogy nem akartam görcsösen, sőt, le is tettem róla...

Okr! Jó tanulást! MÁrmint, hogy könnyen a fejedbe szálljon :D Mikor vizsgázol?

Mi ma megyünk uh-ra négyre, szorítsatok!

Üdv. Cic
cicmerák
 
 


Cic
Ezer drukk az uh-ra, babás képet kérünk!!! :P :P :P Tedd fel légyszi! :P

Figyu, csajok! 20-22. cn körül mekkora esélye van a babának? Az a ciki, hogy pé. idején beteg voltam, lázas, de utána belehúztunk, legkésőbb a 22. cn-on is! Ez volt tegnap. Bízzak, vagy felesleges? :? :?: :?: Help :!:

Tim, Okr, Zsuzska
Ti hol is álltok? Baba van, vagy lesz? Bocs a szétszórtságért, de nem tudom ki hol tart közületek. :wink:

Benita
benita
 
 


Koszonom Lanyok a biztatast! :lol:

Nem erzek semmit a pocim neha de nagy ritkan benyilal es annyi es hanyingerem van veszettul!!! De eldontottem ha a heten nem jon meg megyek a Dokimhoz!
Ujabb teszt varat magar! Nem idegelem magam! :twisted:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok! Megjöttem a pihiből. Az idő sajnos nem volt túl jó, de úgy hallom, egész héten nem is lesz. Nagyon utálom az ilyen időt, igazi nyarat szeretnék már!

Gyugyi, Anita! Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Gondolok rátok, hogy minél hamarabb fel tudjatok állni. Nem tudom, hogy miért történik ez meg olyan sokszor azokkal, akik tényleg babát szeretnének.

Anita! Nézték már a hormonjaidat? Bocs, ha igen, csak még új vagyok nagyon.

Vio: Remélem, Nektek kellemesen telik a nyaralásotok.

Benita! Köszönöm a kedves üdvözlést. Ha nem szabályos a ciklusod, lehet pé-d később is. Sőt, akár egy váratlan esemény is okozhat hirtelen pé-t. Például nagy öröm...

Cirkuszka! Szerintem légy türelmes, ez még bármi lehet. Bár tudom, hogy a legnehezebb türelmesnek lenni. De a jeleid elég bíztatóak.

Ma délután megvolt az első hányingerem is. De nem bánom, csak ott legyen a baba.
nanett
 
 


Sziasztok!
Ma is csinaltam tesztet Gabrielt de az is - lett de mint ha lattam volna vmit de nagyon halvanyan de lehet hogy odakepzelem!!!!!! Most varok tenyleg turelemmel es meglatjuk mi lesz! Ha a heten nem jon meg akkor irany doki!
Szerintettek ha mehen kivuli lenne akkor is + lenne a teszt??

Kép

Kép
cirkuszka
 
 



Cirkuszka!
Igen, mert akkor is elindul a HCG termelés. Az egyik ismerősömnek volt most méhenkivülije, és pozitívat tesztelt!
moni
 
 


Cirkuszka
Biztos,hogy csak képzelődtél???? :shock:

Nekem ma megjött!1 cn.

KépKép

KépKép
okr
 
 



Okr!
:cry:

Én most nagyon bízom a mostnai ciklusomban!
moni
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk, az uh-on minden ok volt.
Most már 12+1, eszerint lesz minden számítás (tudjátok volt négy nap eltérés az utolsó mesi és az uh között.

Tegnap volt a Crl: 54 mm, Bpd: 19 mm, nyaki redő 0,9 mm. Úgyhogy minden rendben vele. Placenta jó helyen, átlagos magzatvíz. Rugdosott, kapálódzott :)
A vérvételem jó volt. Legközelebb a 15. héten megyek, akkor kapok beutalót az Afp-re.

Megpróbálom a képeket feltölteni, de most nem sikerültek igazi sztárfotóknak :)

Kép

Kép
cicmerák
 
 


Cic!
Nagyon édes a kis emberkéd! :D

Moni
Nálatok most mi jön?

Ma beszéltem a dokimmal.
Sztem is tűrhetetlen,hogy ilyen hosszú ideig nem jön ide a gólya.Így hát most ismét 2x1 closty,és szigorúan Ő akar nézni ,minden alkalommal.Legközelebb jövő hét kedden vár.
Aztán,ha most sem lesz baba,akkor vmi FSH szurikat fogok kapni ciklus elején,aztán meg ha ez sem,akkor bekeményítünk(ez nem tudom ,mit takar,de állok elébe)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok :!:
Gyorsan beköszönök ide is.
Helyettesítek a héten, legalább nincs időm agyalni :?
Csütörtökön megyek a dokihoz, látni akar...

Nagy ölelés Mindenkinek :!: :)
Vendég
 


Sziasztok lanyok!
Igyekszem visszaolvasni mindent amit irtatok, amig nem voltunk itthon...

Anita,
Nagyon sajnalom, hogy te is! :cry:

Timcsusz,
Udv a topikban! Nagyon szep a kisfiad!

Benita,
Aranyos vagy, hogy igy nyomonkovetsz mindenkit! :)

Cirku,
Most mar kedd van, mizujs mensi fronton? A vonalzod azt mutatja, hogy a harmadik cn-on vagy. Az akkor csak tevedes, ugye?

Nanett,
Hogy vagy? Mikor is mesz megint dokihoz? Milyen terhessegi tuneteid vannak a hanyingeren kivul?

Cic,
Nagyon szep a babad, mindig az o kepeit es az adatait keresem vissza ha orvoshoz megyek (osszehasonlitaskeppen)... Ma reggel is mutattam a paromnak, hogy nezze meg, ha minden jol megy harom het mulva a mi babank is ilyen szep nagy lesz...

Gyugyi,
Hogy vagy? Sokat gondoltam rad a hetvegen, akkor meg nem tudtam, hogy Anita is igy jart. Jo, hogy eloglalt vagy ezekben a napokban, ez a legjobb figyelemeltereles.

Nalunk eddig semmi kulonos, gyakorlatilag folyamatosan emelygek, viszont mar reg nem hanytam. Hust, kavet, teat es fuszereket tovabbra sem tudok enni, viszont nagyon egyszeru eteleket es zoldsegeket igen. Hetfon megyek dokihoz ujra, gondolom majd kapok kepet es felteszem. A pocim gyakran fajdogal, de ez ugy tudom normalis.

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Őzi!
Hol voltatok? Kicsit nem vagyok képben. Örülök neki, hogy aránylag jól vagy. Mint írtam, nálam is jelentkezett tegnap az émelygés/hányinger. Meg a marha rossz közérzet, érzelmileg teljesen labilis vagyok. Sokszor kedvem lenne sírni. Nem kívánom a kaját, aztán mikor már nagyon korog a gyomrom, gyorsan befalok egy csomó mindent össze-vissza. Szegény férjem sajnálom, mert főzni sincs kedvem mostanában, mivel nem kívánok szinte semmit. Remélem, azért kijönni nem fognak dolgok, mert azt sose kedveltem, sőt. De nem panaszkodok, a lényeg, hogy jelentkezik a baba. Kezdek nagyon betojni, úgy néz ki, pénteken megyek a dokimhoz. Félek és persze reménykedek.

Cic!
Gratulálok a gyönyörű babádhoz és hogy minden rendben vele.

Timcsusz!
Mielőbbi gyors babásodást kívánok. És persze üdv itt közöttünk.

Cirkuszka!
Szerintem még várj két-három napot, és utána ismét tesztelj. A Gabriel teszt jó, mert elég érzékeny. Megnézted utána, hogy ott van-e a halvány csík?

Okr!
Nagyon sajnálom. Ne haragudj a kérdésért, csak tudod, még nem vagyok teljesen mindenkivel képben. Szóval: neked volt már átjárhatóságid?

Gyugyi!
Sokat gondolok rád. Remélem, hogy valamennyivel már jobban vagy. Tényleg jó, ha elfoglalod magad minél több mindennel.
nanett
 
 


Ozi :!:
Orulok hogy jol vagytok :D
Nalam a helyzet valtozatlan meg mindig nem jott meg,a csikomat nem valtoztattam meg majd ha megjon vagy ha baba akkor valtoztatom!

Nanett :!:
Ma is csinaltam egy Gabriel tesztet de beviritott a - jel :cry:
Hivtam ma a dokimat mondtam hogy teszteltem es hogy - erre azt mondta hogy akkor varni turelemmel es neha tesztelni! De ha nem jon meg sokaig akkor hivjam!

Annyira rossz ez az uretlenseg belul legalabb tudnam hogy mi a szar miatt nem jonn meg eddig olyan szepen megjott a mutet utan 31 naponkent most meg jol beizel :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Es nem jon meg! Megint fel van rugva az egesz peteeres figyelesem es most mar nem is tudom kovetni!Azt talaltam ki ha megjon akkor ha elmulik 2 naponta leszunk egyutt! Talan igy lesz eselyem! :?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka
Milyen műtéted volt??? :oops:
Sajnálom,hogy - :( azért még hátha..........................

Nanett
Nem volt átjárhatósági.A dokim szerint ez az utolsó nálam,mivel már van gyerkőc. :wink:

Gyugyi
Akkor ez most pont jól jön! :)

Minden kismaminak kitartás!Látjátok,mi arra ácsingózunk újra,úgyhogy csak jó lehet :D (még a hányinger is-bár nekemígy baba nélkül is van minden este a bromocriptintől) :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Okr! Ti mióta próbálkoztok? Most beleraktad a fülembe a bogarat, mert én már a 2x1 Clostin túl vagyok és még baba sehol. Nem tudom holnap felhívjam-e és folytassam-e a kínzást, mert amint látom veled se nagyon tudnak mit csinálni, főleg hogy már van egy gyerkőcöd neked is. Nekem is van egy fiam, már elmúlt 5 éves.
Mit tegyek szerinted? Felhívjam azért a dokim? Én már nem nagyon szeretnék gyógyszereket szedni a vetélés óta 12 kg híztam, a sok hormontól. Már nagyon zavar, ráadásul mindenki a babával szekál.

Később még megpróbálok jönni, most nagy a hajtás.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita
Nem tudom,hogy néztek már nálad hormonokat???Merthát sztem nálad a teherbeesés összejön,de elvetélsz. :(
Ennek sokféle oka lehet,hormonális,és genetikai is.Ezért sztem legelősször egy 3 cn-s hormont kellene nézni,mindenféle closty előtt.
Nálam már régóta kiderült mi a baj,PCO-m van.Ez pedig nem egy gyorsan rendeződő állapot,de haladunk!
Milyen hormontól híztál?Nem értem! :oops: A closty nem hormon,az egy olyan anyag,ami a hypophysist nagyobb hormontermelésre ösztönzi,így lesz tőle p.é.
Olvastam viszont a gyógyszer tájékoztatóján,hogy sárgatest eégtelenség gyakori az alkalmazása során,ezért esetleg progeszteronpótlásra van szükség mellette.Ehhez is vérvétel kellene,hogy tudjátok ,a 21. cn-n.
Bocsi az okoskodásért,de sztem ne hagyd magad,amíg vért nem vesznek !!!!! :)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
Sajnos vetelesem volt februar 22en :cry:
Meg mindig semmi jele a mensinek.... De majd tesztelek vmikor! Multkor is igy volt mielott terhes nem lettem hogy decemberben megjott 24en aztan nem jott meg jauarban mentem dokihoz mondja hogy most van peteeresem erre feb 6an terhes lettem! Lehet hogy most is ilyen hulyen van?? :roll: :shock:

Kismamik hogy vagytok?
Gyugyi?
Pekneanita?
Es atobbiek?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Okr! Nem néztek semmit még csak kaptam a gyógyszert.
Lehet, hogy igazad van, mert már 2x jött meg 42 napra erős fájdalommal, és szerintem is az lehet, hogy nem marad meg a baba. Lehet felhívom a dokit holnap és kérek tőle időpontot, mert már kicsit aggaszt a dolog. A fiammal nem volt semmi problémám. Szegény férjem meg magát okolja. Mondtam neki, hogy biztosan nem nála van a gond, mert már bizonyított egyszer, igaz elvetéltem, de ez elég bizonyíték szerintem. ( Tudod, a fiam az első házasságomból van).

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, férjed vizsgálták már??

Te hol mérted a hődet mennyi ideig?? Milyennel??
zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!
A féjemet nem vizsgálták és szerintem nincs is rá szükség. Neki is van két gyereke az első házasságából és már a közös is összejött csak valami oknál fogva el is ment tőlünk.
A hőmet már nem mérem, de digitális hőmérővel mértem a nyelvem alatt, és az mikor megmérte csipogott.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Aha gondoltam hogy most már nem méred....bár azt mondják az "okosok" hogy hagyományossal kell, hüvelyben 10 percig.

hány hónapig szedtél Clostilt? én kettő...de nekem sem segített...
mi juniban megyünk viszgálatokra...
zsuzska80
Szombathely
 
 


Ez volt az első hónapom, de előtte Duphaston szedtem, hogy beállítsa a ciklusom 28 napra, ami már eleve nem sikerült csak 32-re. Most a Clostitól 33-ra jött meg. Neked megjött időre a Clostitól?
Én várok most, és nekem Tapolcát ajánlották a Török dokit, lehet oda elmegyek majd, de most ezt elteszem szeptemberig. Addig még próbálkozom az orvosomnál, hátha holnap mond valami okosat.
Te nem gondolkodtál Tapolcán?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


nekem megjött tőle pontosan az utobbi időben mindig 29. napon....
nekem nem késett tőle...de hallottam olyat hogy kitolta....


Én nem Taplocában gondolkozom, hanem Győr felé kacsingatok.... majd aztán lesz valami....
zsuzska80
Szombathely
 
 


Nálam pont ez volt a lényeg, hogy visszatolja, mert előtte is mindig 35 naposak voltak a ciklusaim. A februári és márciusi hónapban már 42 napra jött meg.
Duphastonnal 32-re a clostival 33-ra.
Már nem tudom hova fog ez még bonyolódni?! :(
És Győrben mi a jó, mit hallottál?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Hát csajok!
Már elveszek a sok történetben. Elmaradtak a cn-es feltüntetések is, igaz, hogy vannak vonalzók helyettük. Én is próbálok egyet összehozni majd, oks?
Cic
Nagyon tündéri a kisbaba, olyan jó neked, vigyázz rá nagyon.
Őzi te is rem. jól vagy, a rosszulléteket leszámítva. :P
Ancsa
neked mikor is volt a vet. -ed? már nem emlékszem rá. Valahol olvastam, hogy többszöri vetélés (ha úgy volt) oka valami immunis dolog. Majd megkeresem jó? Vizsgálat kell hozzá, és az kimutatja. Vagy lehet, hogy összezavar a sokféle gyógyszer? :?
Cirk
Várjál még, hányadik napnál is tartasz? Lehet, hogy a szervezeted még nem állt rá, még csak 3 hónap telt ám el. Gyakorlatilag elég, de minden szervezet más. :wink:
Minden ciklus elején lévő csajnak hajrá! Hamar eljön az az idő!

Én is most várok, nem tudom mi lesz. Baba vagy egy újabb cikl. Valaki írja meg, ha tud olyat, aki középidő után lett terhes!!! :) Akarom én is!
Benita
benita
 
 


még nem hallottam semmit, majd ez után fogok érdeklődni. meg ez közelebb is van... van Kaáli, van az NLC-n egy topic majd oda fogok írni.
zsuzska80
Szombathely
 
 


Benita! A vetélésem szeptember végén volt 7 hetes voltam, mikor befejezték műtéttel. Februárban és márciusban és most fogalmam sincs mi zajlott le bennem, de februárban mikor újra kórházba kerültem 2 pozitív teszt után nem találtak terhességet.Pedig úgy vettek fel, hogy 3. terhesség... Ezért nem tudom mi lehetett az elmúlt hónapokban. Sokfélét nem szedtem, csak amit fent leírtam, meg persze Elevitet, amit el is hagytam 1 hónap csalódás után, aztán később folsavat amiből 2 dobozzal ettem meg. Most eldöntöttem nem szedek semmit, nem nézek hőt... Lesz, ami lesz!

Zsuzska! Én egyiket sem ismerem, de Tapolcáról csak jót hallottam. Az egyik ismerősömnek se jött össze ott kikezelték, és lett nemsokára rá babája.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Ancsa
Igazad van, jól teszed így. Pihendd ki ezt a sok rosszat. Bocs a téves infókért, most már képben vagyok. Győrről én is jókat hallottam, a Káliról. Barátnőm pont most jár oda, azt mondja, félelmetes az egész (+ drága is), de egy bébiért mindent! Persze én nem kívánom senkinek, inkább magától jöjjön össze, ha két-három hónap múlva is, de segítség nélkül. Mindenkinet ezt kívánom!

Egyébként én sem értem az én múltkori ciklusomat. 38 nap!!! soha nem volt ilyen, soha. Műtét után sem (ami január elején volt), rendeződött egyszerre, de hogy most mi volt? Ezért félek én is, hogy így járok mint ti. :(

Benita (cn: 25)
benita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: