Új privát üzeneted érkezett!

Mai tábla:

Kép

Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mindenki budapesti?és még nem taliztatok?Tücsi nem lenne egyszerübb beirni mindi az utso havi vérzés dátunmát?igy nem kéne mindennap szenvedned vele a ciklusnap miatt

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Mesi, akkor valamit nagyon elnéztem, gondoltam is, az első hónapban biztos nem aggódnál még! Bocsika.

Ez a tábla óriási! Mesi, ügyi vagy! Nagyon szuper így. Csak tényleg sok lesz a gondod, ha minden nap frissíteni szeretnéd. De valóban jobb így, mert így minden nap láthatjuk, ki hanyadik napján jár.
Virág, ha csak az volna beírva, hogy mikor volt a legutolsó menzesz, akkor számolgathatnánk. Nekem személy szerint így nagyon tetszik, csak Mesinek lesz sok macera vele.

Mesi, ez egy sima táblázat xls-ben és beillesztve?De mitől ilyen homályos? De mint írtam, NEKEM NAGYON TETSZIK! És köszönet érte!

Fotót küldtem én is mailben! Remélem, átment!

KépKép
titi_27
 
 

 
 

Kép

Sajnos ennyire lesz homályos, mert csak ilyen méretűt enged meg feltölteni, de még dolgozom rajta.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Mesi
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Hát ez irtó aranyos!
rimar
 
 


Sziasztok!

Mesi! Nagyon szupi ez a rajzos számegyenes.KépKépKép

Rimar! Szerintem jók az esélyeid, látod nekünk is elsőre sikerült.Kép Én annyira nem hittem benne, hogy a jövő hónapra beszereztem a Babymarkot is. Mire újra kéne lejár a szavatossága.Kép

Péknéanita! Nagyon szorítok nektek! Úgy örülnék ha babás lennél!
De egyébként mindenkinek drukkolok!Kép

Bufo! Te mikor látogatod meg a dokit? Én holnap. Remélem nem lesz még túl korai, majd mesélek mi volt.

Máriá! Köszi a történetet!Kép

Legyetek jók! UserKép
user
 
 


Sziasztok!

Mesi
Szuper ügyes vagy!Kép
Nagyon tetszik a rajzos számegyenes.

User
Jövőhét végén, vagy a rákövetkező hét elején megyek csak dokihoz. Nem szeretnék korábban menni, mert Dávidnál is csak a 7. héten volt szívhang. Az ez előtti hetekben csak petezsákot láttak "életjelenség nélkül" , mindig ez volt a papíron.
Remélem te sikerrel jársz, vagy sokkal jobb gép van és részletesebb a kép.
Várjuk a beszámolót holnap!

Rimar
Miért ne sikerülhetne elsőre! Nekünk Dávid így jött, a főpróbából egyböl baba lett.

Jó éjszakát mindenkinek!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!tücsi nagyon tuti ez a rajzos táblázatKép titi én csak azért irtam a mensist hogy ne kelljen annyit szenvedni tücsinek user holnap beszámolot kérünk

joéjt mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Olyan aranyosak vagytok, hogy így drukkoltok!Remélem igazatok lesz!
Ma reggel úgy ébredtem hogy szétszakadnak a melleim, a hőm meg 37,2 volt.Végül is lehetséges, mert egyes jelek már igen korán érezhetők.Ha sikeres volt az "akció" akkor most kb 13 napos.
Egyébként pont péntek 13-a volt, de nekem ez nem szerencsétlen szám, mert 13-án születtem.
Remélem, bejön a szerencseszámom!
köszi a drukkot, én is szorítok mindenkinek de nagyon!
sziasztok
rimar
rimar
 
 


Rimar!
Hajrá-hajrá! Kép
Zsolti nekünk is elsőre sikerült. A 37,2 nagyon-nagyon jó jel. Szerintem Te leszel a következő babásunk!
Aztán pár nappal utánad jön Anita!
De jó, de jó!

Melyik hónapban születtél? Én is 13-ai vagyok, ráadásul 13 órakor születtem.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Mesi nagyon jó lett a tábla, meg a számegyenses is.
Nagyon ügyes vagyKépKépKép!!!
Rimar én is nagyon szurkolok érted, remélem én leszek a következő a sorban.
Lányok nekem még mindig csak 36,3 a hőm. Egyre jobban csüggedek.KépBár tegnap 36,2 volt. De a remény hal meg utoljára, és ameddig nem jön meg bizakodom.
Virág Te is bizakodjál. Ne kenődj el annyira, neked is van még remény, még nem jött meg.Kép
User! Várjuk a fejleményeket.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Február 8-ra kaptam időpontot a dokihoz.
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Jó reggelt lányok!

Mesi, nagyon ügyi vagy, nekem is nagyon tetszik ez a mérce! Február 8... és mit fogtok megbeszélni? Sima nőgyógyászhoz mész? Kíváncsi vagyok, mi lesz az eredmény, remélem, megnyugszol utána.

Lányok, már nem kell sokat várnotok, nem sokára kiderül, kinek örülhetünk ebben a hónapban!

KépKép
titi_27
 
 


Mesi!
Július 13-án születtem.Rákocska vagyok.
Te mikor születtél?
rimar
rimar
 
 


sziasztok!huha rimar elég babagyanus vagy mondom hogy pont azért lesz elsöre baba mert nem hiszel benne

na a höm 36.8 ez az uj divat nálam hogy 36.8 meg 36.9 pedig eddig sose volt ennyi hát már csak pár nap és kiderül az igazság habár én már ebbe se nagyon hiszek mert multhonap elött két honapig nem jött meg ugyhogy nekem két honap késés után lehet tesztelni

csajok ugye ugy van ha lemegy a höm akkor van pé-m és pé után felmegy?jol tudom?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


igen, jól tudod
ugyanis félidő táján kis csökkenést követően felemelkedik a hő.Lehetséges megtermékenyítés az ovuláció pillanatától számolva 24h.Ez a hőm.görbe felszálló ágának elejére esik( mármint az ov.).De mivel percre pontosan ugye nem tudjuk hogy ez mikor van, azt szokták mondani hogy lehetséges a teherbeesés az ezt megelőző 12-14 és utána 20-24 órában.
Tehát,ha leesett a hőd, akkor akcióra fel!
rimar
rimar
 
 


Nem most esett le a höm most magas de honap közepén leesett és most néztem azon a napon mikor lent volt akkor volt akcio is ugyhogy van egy halvány remény

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Az tök jó, akkor már 3-an vagyunk babagyanusak ebben a hónapban. Február elején minden kiderülKépKépKép
Milyen jó lenne, ha mindhármonknak sikerülne, jaj mit nem adnék érte......
Bár nekem a hőm egy kicsit elkeserít, de azért reménykedem, amíg nem jön a mensi.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Ja tényleg!Mi egy napon vagyunk.
Igen, akkor jó eséllyel indulsz.Már csak pár nap és kiderül.Iszonyú lassan vánszorog az idő.Magamnak egy kicsit gyanús vagyok mert a hasam már napok óta feszül és ilyen nem szokott lenni.De nem akarom magam beleélni túlzottan.

rimar
rimar
 
 


Van itt a babaneten egy orvos válaszol rész, ahol a fogamzással kapcsolatos(és még sok mással)kérdésekre válaszolnak.Szerintem érdemes megnézni a "nyákmódszer" leírását.Én ezt eggyütt figyeltem a hőmmel.Tulajdonképpen megerősíti, hogy mikor van peteérés ugyanis a termékeny napok előtt a váladék mennyisége megnő és folyósabbá, nyúlósabbá válik.Ez is a kis fickóknak kedvez, hogy könnyebben elérjék a célt.Ráadásul ez is természetes módszer, nem kell hozzá semmi.Már nagyanyáink is alkalmazták.

rimar
rimar
 
 


Irigyellek benneteket lányok az izgalomért! A fenébe, hogy nem jött össze a múlt hónapban, pedig annyira reménykedtem én is.

Bizony, Anita, hárman vagytok. Már csak néhány nap... izgulok értetek!

A végén még tényleg itt maradunk Mesivel kettesben.

KépKép
titi_27
 
 


Én már nem hiszek semmibe tényleg a férjemnek van igaza a multhonapba azt mondta én akkor vegyek tesztet ha nö a hasamKép hát lassan nálam már tényleg csak akkor lesz biztos

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


titi!itt nem maradtok kettesbe mert szerintem mindenki marad!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, csak azt nem értem, hogy a csudába lehet az, hogy már 3 éve próbálkoztok, és semmi? Igaz, a Nimródot jó korán szülted, és még csak 22 éves vagy, úgyhogy időd az még van bőven, gondolom, korántsem vagy elkeseredve, de nem akartál még utánaérdeklődni, mi lehet az oka ennek, hogy nem jön össze?
Azért ez már nagy idő, nem?

KépKép
titi_27
 
 


hát eléggé de sajna nem tudok vizsgálatokra menni még mert nincs betegbiztim!de most barátnöm megérdeklödi nödokimnál mennyibe kerülnek a vizsgálatok ha nincs bztoitásom!a korom miatt nem aggodok csak nem akartam a gyerekek közt sok év korkülönbséget de már igy is lesz öt év ha ebbe az évbe szülnék na de sebaj igy a fiam nagyon fog örülni!tavaly elötti szeptemberbe voltam nödokinál azt mondta minden oké junisuba voltam uh-n othon ott is minden rendbe volt!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Mióta élsz kint Virág? Már rég meg akartam kérdezni, hogy kerültél ki?

KépKép
titi_27
 
 


5éve vagyok kint és a férjem német meg katona igy kerültem ki

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Nem semmi, ha 3 babásunk is lenne februárban. Mindenkiért szorítok! Már nincs sok hátra és kiderül, csak az a baj, hogy mindig az utolsó hét a leghosszabb. Én legalább olyan izgatott vagyok mintha velem történne.

Titi
Dehogy maradok kettesben Mesivel nem megyünk mi sehová innen.Kép

User
Mi volt a dokinál?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ajánlom is, hogy ne menjetek el. Nekünk is kell a bíztatás.

Képzeljétek, most csináltam meg az Aviva tornát, és tényleg olyan melegnek érzem a petefészkem környékét. Én ebben a hónapban aztán tényleg mindent beleadok, de attól félek, annál nagyobb lesz a csalódottságom február 23-án (akkor kell megjönnie legközelebb).

Mesi
(nagyon örülök előre is a 3 babának!)

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Bufo!

Nem tudom,észrevetted-e de neked rózsaszín számegyenest csináltam. Enyhe célzás, remélem érted:
Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok Lányok!
Na ne vicceljetek, én sem fogok elmenni. Különben is még semmi nem biztos. Ilyen 50-50%-os a dolog. Bár nagyon örülnék, ha tudnám mi a helyzet, akkor meg aztán kifejezetten, ha jó hír lenne. Örülök, hogy ennyien izgultok értem(tünk). Tényleg ez a leghosszabb hét. Nálam igaz a jövőhét még hosszabb lesz. Kép
Visszagondoltam az elmúlt mensieimre, és arra jutottam, hogy én mindig az első reggeli pisilés után leszek "beteg". Remélem ez nem így lesz. Akkor szerintetek van értelme rá 1 napra tesztelni, vagy várni kell még pár napot.
Jaj, már megint annyira előreszaladtam, biztos csalódni fogok!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


tücsi remélem nekem is nemsokára megcsinálhatod a rozsaszin számegyenestKép

anita én azt mondom nincs baba (de csak azért ne éld bele annyira magad és ha van tudj örülni neki ha nincs ne csalodj) ugyhogy éld bele most abba magad nincs baba

bufo köszii hogy szoritassz nekünkKép

user tényleg jöhetne beirni a fejleményeket

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Gondolom, ezt tudod milyen nehéz. Mikor már annyira szeretnék és már most beleéltem magam. Igyis-ugyis nagy lesz a csalódás ha megjön, tuti sírni fogok.
De remélem örülnünk kell!Kép
User???!!!Kép
Bufo köszi a szorításért!!! Ránk fér!!!

Lányok délutánra olyan náthás lettem, folyamatosan orrot fújok. Elkaptam tuti a kolléganőmtől. Neki már hangja sincs.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


tudom tudom anita de probáld meg beleélni magad és akkor egy kicsit elszomorodsz de nem sirsz és akkor nem lesz csalodás ha megjön de szerintem nem jön meg

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Bárcsak így lenne! Próbálom lebeszélni magam egy kicsit az ügyről, de nem igazán megy, de próbálomKép

Kicsit elkeseredtem az imént. Olvastam a babanet rendelőbe, hogy csökkenti, illetve lassítja a "kisfickók" mozgását ( aktivitását) a forró ülőfürdő. Hát most már teljesen kész vagyok. A párom mindig nagyon forró vízben fürdik, alig tudok mellé beszállni a kádba. Ugyhogy eggyel kevesebb az esély, hogy sikerült ez a hónap is.KépKépKép Nagyon félek már előre!!!
Azt nem írják benne, hogy mennyi idő után regenerálódnak. Ígyhát teljesen magamba zuhantam.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Lassan mennem kell haza, majd este benézek.
Puszi mindenkinek, addig is.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


én is mindig tök forro vizbe fürdök a páro se tud beülni mellém de ha kicsit langyosabb már fázok benne!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


"Apró, de nem lényegtelen dolgok: a férjnek tilos a szűk alsónemű és nadrág (pl. szűk farmer), merthogy a herék nem véletlenül vannak testen kívül: kell nekik a hűvösebb. A 37 fok körül tartott spermiumok mozgása károsodik, márpedig ez egy maratoni futóverseny az ő számukra.
Tilos a forró fürdő is: a szokásos 42-45 fokos vízben elég negyed órát eltölteni és legalább egy hétre mozgásképtelen spermiumokat találunk"
bemásoltam nektek.Mi erre is igyekeztünk figyelni,tényleg nem jó a forró fürdő, úgyhogy férjeket ki a kádból!
Nyugi lányok, eljön a nagy nap mindannyiunk számára(csak győzzük kivárni!)
rimar
rimar
 
 


Kép

Számegyenesek holnap lesznek megint.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Péknéanita
Nem szabad idegeskedi, izgulni az árt a babáknak és megijednek. Tehát nyugalom azzal jobban segíted a dolgot!

Mesi
Igen észrevettem és köszönom.KépBízom benne ez a megfelelő szín a babának.
Látom kaptál időpontot a dokihoz! Már tudod mit szeretnél tőle kérni, milyen vizsgálatot, vagy rábízod mit tart ő jónak?

Virág
Ez természetes, hogy szorítok ti is ezt tettétek és jól esett. Te most bizakodsz, vagy a cicifájás miatt már nem?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsa!

Hát lenne 1-2 ötletem, mit csináljon a doki ahhoz, hogy megnyugodjak: pl hormonvizsgálat, átjárhatósági vizsgálat. Csak az a bibi, hogy általában az apa vizsgálatával kezdik, mert az egyszerűbb, de a párom erre nem hajlandó.
De szerintem nem fog csinálni semmit, mert tuti korainak fogja még tartani.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Bufo hát mint irtam nekünk Nimrod mensi elsö napján jtt össze ebbe a honapba volt azon a napon akcio és a feriti táblázat alapján pé-nél is volt akcio ugyhogy halvány remény van!de mondom nekem akkor lesz bizti hogy baba van ha megnö a hasamKép

Tücsi szerintem megfogja csinálni ha kéred mert felesleges várnia ha gond van akkor már most is és azt jobb elöbb észre venni de szerntem nem lesz gond

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok! Én már megyek haza, csak holnap jelentkezem. Kicsit csendben vagyok, sok a munka mostanában, de azért igyekszem figyelni benneteket, és természetesen drukkolok értetek!
Jó pihit mindenkinek estére!

KépKép
titi_27
 
 


szisztok,
már nagyon régen írtam, mostanában nem volt időm mindennap olvasni a topikot, de közben nekünk is összejött a baba, tegnap voltam orvosnál, 17-én megyek uh-ra, elméletileg most kezdődik a 7. hetemKép remélem minden rendben lesz majd.
szeretnék mindenkinek gratulálni akinek sikerült a baba és remélem a többieknek is hamar összejönKép
képzeljétek, hogy a barátnőméknek is pont most jött össze (szinte nincs 1 nap fogantatás között)/nekik első próbálkozásra sikerült/, úgy örülök mert így együtt csinálhatjuk végig a 3 évetKép
mindenkit biztatnék, hogy biztos sikerülni fog, nekünk abban a hónapban sikerült amikor semmit nem néztem se félidőt, se pg53-t csak akkor voltunk együtt amikor kedvünk volt, persze valószínű közre játszott az is, hogy többet voltunk itthon az ünnepek miattKép
kumpibogar
 
 


Sziasztok!
Gratulálok Kumpibogár ez tényleg nagyszerű hír. KépKépKép
Reméljük követjük a példádat.
Megpróbáltam én is úgy nekiindulni ennek a hónapnak, hogy nem nézek semmit, de az a vacak hőmérő mindig előkerül. Az LH-t és a PG-t én sem néztem, azt el tudtam felejteni, de a hőmérőzést azt nem. Az elején még az is ment, de ahogy következett a pé ideje a kezem ügyébe került. Ezért most teljes a csalódás, a hőm nem emelkedése miatt. Na meg ugye a forró fürdő a párom részéről. Így már elkönyveltem, hogy ez nem a mi hónapunk lesz. Most meg, hogy még náthás is lettem, teljes a káosz. Fáj egy kicsit a hasam a fejem,és nagyon nyomottnak érzem magam.KépElég lehangoltnak érzem magam.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Jó reggelt!
A kávémat már egy pár napja "veletek" iszom meg reggelente.Figyelem az eseményeket és ébredezek.
Kumpibogar!
Nagy nagy gratula nektek és minden jót!Biztos nagyon boldog lehetsz.

Anita!
Ne keseredj el!Még nem dőlt el semmi,az is lehet hogy a baba miatt vagy nyomott.De ha most nem, hát majd a következő hónapban összejön.Az meg nem baj, ha méred a hődet, mert jó tájékoztatást nyújt, hogy stabil-e vagy ingadozó.Ha meg ettől nyugszol meg akkor inkább csináld.
Lehet hogy írtad már, de megkérdezhetem hogy Gyulus mennyi idő alatt sikerült?

Nekem a hőm ma reggel is 37,2 volt, és változatlanul feszülnek a melleim de nagyon!Nem tudok hason feküdni sem.Reménykedem, hogy ezek jó jelek.

Virág!
Még mindig 36,8 körül van a hőd?Izgulok érted!

sziasztok: rimar
rimar
 
 


sziasztok!

Kumpibogar!
Már annyit gondoltam rád, mi lehet veletek! Nagyon örülök a jó hírnek! GRATULÁLOK!

Rimar!
Nem csinálsz egy tesztet? Szerintem tuti babó van a pocidban!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!!

Képzeljétek lányok, ma 36,7 lett a hőm. Most már csak azt kellene megtudnom, hogy a náthám miatt van-e. Ja és mellette nem a petefészkeim, hanem a középen alul fáj a hasam. Szerintem a méhem. De ezt sem tudom, hogy a megfázástól-e. Televagyok kételyekkelKép
Virág, Te hogy állsz?
Rimár! Igazából a fiam a második próbálkozásra összejött. Talán az első nem is volt igazán babára irányuló, de elmentem orvoshoz mikor megjött és bejelölte a naptáramba melyek az esélyes napok és így öszejött, mondjuk elsőre. Pedig akkor elég rendszertelen volt a mensim.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
Csak így tovább! Mennek a drukkok!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?