Új privát üzeneted érkezett!

Szia Erika! Kérdés,hogy mikor voltál uh-on!? Mikor mondták,hogy minden oké!? Szerintem mihamarabb nézesd meg mégegyszer! Inkább mondják el mégegyszer,hogy minden oké,minthogy rosszabbra forduljon...
Vendég
 


Hocico!
Nekem is volt első terhességem alatt pecsételő vérzés, szerencsére semmi gondot nem okozott. Nekem azt mondta a doki, hogy akkor, amikor meg kellene jönnie a menstruációnak, előfordulhat, sőt, van akinek több alkalommal van ilyen pecsételő vérezgetése az első trimeszterben.
Ez nem azt jelenti, hogy ne vedd fel a kapcsolatot az orvossal, elbagatelizálni nem szabad, de nem kell feltétlen a legrosszabbra gondolniKép
Én is nagyon megijedtem annoKép

Csi
csii
 
 


Sziasztok!

Hocico, szerintem mindenképp menj el dokihoz. Sajnos az én történetem is így kezdődött, de rosszul végződöttKépKép Persze ez nem azt jelenti, hogy nálad is gond lehet emiatt, de azért figyelj oda és mielőbb beszélj a dokiddal. Ne aggódj, minden rendben leszKép


Nicol,
ezt a teakeveréket az NLC-n egy gyógynövény szakértő javasolta progi szint beállítására, én hiszek benne. Ártani nem árthat, legfeljebb teázokKép Szóval a teakeverék az alábbi: rozmaring, bazsalikom, pásztortáska, körömvirág, utifű, citromfű, galaj, ragadósgalaj, feketeribizke. Ezeket a teákat gyógynövény-, illetve bioboltokban lehet beszerezni. Minden nap ezen teák egyenlő arányú keverékéből kell inni fél literrel (egy evőkanál teát leforrázni fél liter vízzel, napi 2-3 alkalommal elkortyolgatni).
Remélem segíthetek ezáltalKép Én mindenképp hiszek benneKép
mel
 
 

 
 

Mel!
Hálás köszi!!! Ki fogom próbálni. Ízre milyen? Iható? Te szoktad ízesíteni?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Helló Lányok!

Instant babaporról nem tudtok? Kép
Félre a tréfát!

Hocico!
Remélem voltál orvosnál és méginkább remélem, hogy minden rendben és UH-n gyönyörködttél a pici dobogó szívében! Kép
Amikor olvastalak, nem mertem írni (nálam is rosszul végződött a barnázgatás min Melnél és hát ... összeszorult a torkom, vagy inkább a szívem ...) Szóval annyira programoztam magamban, hogy nálad minden rendben legyen!!! Nyugtasd meg aggódó lelkemet!

Brigi!
Gen.vizsg.-nak van már eredménye? Küldöm a ++++++++ energiákat!

Rjuli!
Sajnos nem láttam a műsort és nem tudom, melyik gyógyszerről lehet szó! Kép

Kika!
Szívből gratulálok "Zsebi babád"-hoz! Kép
És köszönjük! Kitartunk! Bár neked nem kell elmagyarázni, hogy vannak jobb és vannak rosszabb napok!

Brahy
brahy
 
 


Szia Nicol,

én úgy iszom, mint a vizet, azaz nem ízesítem, és nem forrón. Szerintem ízre olyan teafű íze vanKépMeg lehet inniKép
mel
 
 


Sziasztok!
Nem lettem okosabb!A genetikai vizsgálatnál nem találtak semmit,kedden megyek be a leletért.Csüt.ujab vérvétel az immunologusnál,novemberben eredmény.
Amugy most jol érzem magam,föleg hogy 23-án utazom Londonba 10 napra a férjem rokonaihoz.Ugyis az egész nyarat itthon töltöttük,és anyosom szponzorálja.Aztán majd november-december körül ujra belevetem magam a sűrűbe.
Mindenkinek szép hétvégét.
Puszi Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!

Örülök is, meg nem is. Hál' Istennek, hogy minden rendben van! úgy örülnék, ha előrébb jutnál baba ügyben!!!!
Remélem nem bántalak meg vele, de nem lehet, hogy pszichológiai alapja? Vagy a nagyon akarásnak van rossz kihatása, vagy esetleg tudat alatt mégis félsz anyává lenni és esetleg ezt feloldva megmaradna a babó? Tényleg ne haragudj, de hallottam már ilyenről, hogy pszichológus derítette ki, tudat alatt félt attól, hogy rossz anya lesz, ezért sosem tapadt meg a pici, pedig ő azt hitte, senki nem akar nála jobban anya lenni.

Brahy
brahy
 
 


Brahy!
Valoszinüleg van igazság a pszichologia dologban.De kérdem én ki tudna önfeledten,teljes optimizmussal hozzáálni ilyen elözménnyel.Ezen szerintem egy pszichologus sem tudna segiteni.Talán még gyogyszer sem.A nagyon akarás szerintem nem jo,mivel mikor kiderül hogy valaki babát vár,ki ne akarná nagyon hogy meg is maradjon.Aki nem, az nem is akar gyereket.Én nem anyává félek lenni,hanem félek az ismételet kudarctol,műtéttől,lelki és testi fájdalomtól,de ezen nem hiszem hogy pszicholgus segiteni tudna.Én azt is tudom ,hogy időnként depresszios vagyok,de egyenlöre le tudom küzdeni.És csak azért hogy fizessek még valahova,nem szeretnék még egy orvost.Nem haragszom,hiszen van igazság benne.
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!

Annyira sajnálom KépKépKépKép
Nem értem miért igazságtalan az élet!!!!!!
Én néha üvöltenék!!!!
Még főiskolás koromban csináltunk olyat a szobatársnőmmel, hogy éjszaka felmendtünk a domtetőre (Kálváriára) és onnan torkunk szakadtából leüvöltöttünk az alattunk elterülő városra. Abban benne volt minden fájdalom, bánat és kudarc. Hihetetlen megkönnyebbülést adott!
Megyek este keresek magamnak egy dombot! Kép

Brahy
brahy
 
 


sziasztok lányok
Brigi, örülök hogy nincsenek pajzsmirirgy és genetikai problémáid! Ez nagyon sokat jelent és bár nem ad magyarázatot az eddigi kudarcokra, de újabb reményre ad okotKép Nagyon jó utat Londonba Kép, gazdagodjatok soksok élménnyel, rátokfér a környezetváltozás, kikapcsolódás.
Én a 30. hétben járok, már pár napja nem dolgozom, és egyre türelmetlenebbül várom a kislányomat. Szerencsére nem parázom de azért nem is vagyok annyira önfeledt, sugárzó kismama mint Bálinttal, bár kifelé önkéntelenül is ezt mutatom (mert kifejezetten idegesít a pátyolgatás, aggodalmaskodás).

Azt a bizonyos riportot az mtv1-en az ESTE-ben sajnos nem láttam csak az előzetest. amit úgy konferáltak fel hogy ma Magyarországon minden 5. terhes elvetél, és miért van ez így, miért nem teszenek semmit ez ellen. Sajnos aztán elaludtam mire a riportot leadták. Ez nem ugyanaz az orvos lehet véletlenül aki a Szülöszoba c. műsorban is szerepelt a múltkori sorozatban? volt egy anyuka aki sokszor elvetélt és végül a soteII-n talált egy olyan orvost aki segitett neki egészséges terhességét megtartani és végül meg is született a baba, az anyuka azt mondta csak a sorstársai miatt vállalta a kamerák előtti szülést mert azt szeretné ha másoknak nem kellene átélni azt amit ő átélt. holnap indul az új sorozat megint nézni fogom és megint bőgni fogok....

Legjobbakat kívánom mindanyiótoknak! Moncsi
palinta
 
 


Brigi!

Nézd meg ezt! Én is fel fogom hívni!

http://www.magyart.hu/03absztraktok.htm

Dr. Siklósi György cikke!!!!

Brahy
brahy
 
 


Brahy!Nagyon köszönöm,ezt kerestem,bár nem sokat értek belöle.Moncsi!Nagyon szép babavárást kivánok erre a rövid idöre is.
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!

Ez a doki telefonon egyszerűen elérhetetlen! Kép
Írtam neki egy mailt ... kíváncsi vagyok!
Viszont bejelentkeztem az Ormos Intézetbe, de nem is tudom ... valahogy nem bízok benne. Azt mondták, vigyem magammal az írisz diagnosztikára a már meglévő leleteimet, mert úgy könnyebb. Naná! A leleteimet köszönöm, nem kérem újra konzultálni! Bizonyítsák be, hogy valóban látják a szememből, ami eddig történt (vetélés), és a szervi problémámat (pajzsmirigy alulműködés). Akkor majd előveszem a papírjaimat. Hű, de kemény vagyok! Kedden meg majd reszketek, mint a nyárfalevél! Kép

Azt hiszem jót fog tenni neked a kikapcsolódás, jó pihenést kívánok előre is! Érezd nagyon jól magad! Kép

Mi 27-től megyünk 5 napra Sopronba, már nagyon várom!

Brahy
brahy
 
 


Brahy!
Én voltam már iriszdiagnosztikán.És tényleg látják a szemedből a dolgokat.Én akkor voltam mikor még senki nem gondolta,hogy van hormonhiányom/progi/.Ott ezt megmondták,bár konkrétan nem hogy milyen,de azt mondta hogy majd a terhesség alatt hormont kell szednem.Ugy fest még ez sem elég.Jó pihenést Sopronba!
A leleteide pedig tényleg csak utolag lobogtasd!
Sok sikert! Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!


Köszi, igyekszem majd feltöltődni!

Te is az Ormosban voltál? Nem javasoltak az iriszdiagnosztikán valami kezelést? Most már nagyon kíváncsi vagyok! Majd leírom mi volt!

Brahy
brahy
 
 


Sziasztok!
Nem gondoltam volna, hogy egyszer én is ebbe a topikba fogok írni. Tegnapelőtt, pénteken mentem el dr. Hajdú Krisztinához (Szabolcs utca), hogy megbeszéljük, ő milyen genetikai vizsgálatot javasol (36 leszek, a férjem 41, hál' Istennek van 2 egészséges gyermekünk). Ott egy rutin uh-vizsgálaton fél perc alatt kiderült: a kisbabám nem él, 2 hete nem is növekedett. Hazatámolyogtam. Felhívtam az orvosomat, aki másnap meg is műtött (ez volt tegnap). Iszonyú volt, sírva aludtam el a műtőben, sírva is ébredtem. Szerencsére a férjem végig mellettem volt, ő tartotta bennem a lelket, na meg a 2 gyerekem, akikhez még aznap hazakönyörögtem magam. Hajnalban álmomban nőgyógyásznál jártam. Kérdezte, mi járatban vagyok, mire én: babát várok - aztán helyesbítettem: illetve tegnapig babát vártam. Persze megint sírva ébredtem.
De nem panaszkodni akarok, csak ez kijött belőlem. Van kérdésem is: állítólag 4-6 hét múlva tér vissza a menstruáció. Ez törvényszerű? Lehet összefüggés a szülés utáni ciklus visszatérése és e között? Nekem ui. nagyon sokára jött meg mindkét szülésem után (igaz, sokáig is szoptattam). A másik: eltér az orvosok véleménye, hogy mikor ajánlott újra teherbe esni(6 héttől 3 hónapig mindenfélét olvastam-hallottam). Túl sokat nem szeretnénk várni, nem vagyunk már annyira fiatalok, de azt sem akarjuk megkockáztatni, hogy újra elveszítsünk egy kisbabát.Ha tudtok segíteni ezekben a kérdésekben, kérlek, írjatok!
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Nekem a doki 3 menszi kihagyását javasolta. Én is ittam a cickafarkfűteát, meg a férjem is és én is megkaptuk a Gynevac injekciókúrát. Nekem először 45 majd 42 és 36 napra jott meg, de a következő hónapban, igaz hőmérőztem, igy megismertem önmagam, már a 28. napon pozitiv lett a teszt. Kivánok neked is hasonlókat!

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!

Nekem a műtét után pontosan 4 héttel jöttel meg először, a 6 hetes kontrollon mindent rendben talált az orvos és kezdhettünk próbálkozni újra. Szerintem attól is függ, hogy mikortól lehet újra teherbe esni, hogy mennyi idős volt a baba. Nekem még nagyon az elején történt a dolog, a 9. héten volt a műtét.
Szerintem nincs összefüggés a szülés utáni és vetélés Kép utáni mestruáció között, mert szülés után szoptatsz, tehát magas a prolaktin szinted, ami befolyásolja a ciklust is. De én nem vagyok orvos, szóval ezek nem 100 % infók Kép!
Nekünk egyébént a menstruáció visszatérése utáni 3. ciklus volt sikeres Kép!
Hasonló jót kívánok Nektek is!
Üdv, Virág
virga
 
 


Tünde!

Nekem 40 napra a műtét után jött meg, és három ciklus kivárását javasolta biológiai okokból az orvos. Sajnos én azóta sem estem teherbe Kép
Viszont akorábbi 30-35 nap helyett beállt a ciklusom hajszál pontosan 28 napra!
Mi igazán megértjük, mi az amin keresztül mész! Én azt mondom, akkor álljatok újra neki projektezni, amikor testileg és lelkileg is úgy érzed, hogy felkészült vagy!
Szorítok Neked nagyon!!!! Kép

Brahy
brahy
 
 


Brigi Dárga!

Isten éltessen soká neved napján! Kívánok kedvességet, boldogságot, békességet, nagyon sok szeretetet és örömet!

Brahy
brahy
 
 


Lányok!
Köszönöm a válaszokat és az együttérzést is, próbálunk talpra állni és optimistán nézni a jövőbe. Tegnap visszaolvasgattam itt az archív írásokat is, és találtam a mi esetünknél sokkal rettenetesebbeket is. Ez adott egy kis pofont, hogy megrázzam magam: mit sírok én, amikor van már 2 egészséges gyerekem, és nem azon görcsölök, hogy lehet-e egyáltalán. A másik, hogy én nem a 3. harmadban, hanem a 8. héten veszítettem el Őt, ami talán feldolgozhatóbbá teszi az érzést.
Én mindig mértem az ébredési hőt, amikor babát terveztünk, ezt mindenkinek csak ajánlani tudom, most is ott van a hőmérő az éjjeliszekrényen. A prolaktin miatt most is aggódom, ui. mielőtt terhes lettem volna, homeopátiás szerrel (Mastodynon) csökkentettem a szintjét, de nem tudom, most hol állhat (a kislányom fél éve még szopizott esténként).
Búzaszem, Virág, köszönöm a pozitív híreket! Brahy, én is szorítok nektek!!!!!!!
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Köszönöm Brahy!
Tünde!Én olyan szerencsés voltam,hogy a műtétek után 28-30 napra mindig megjött.A 3 honap kihagyás ajánlott,renerálodik a szervezeted.Bár volt olyan aki egyből utána babás lett.
Szép napot mindenkinek!

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!

Voltam az Ormos Intézetben íriszdiagnosztikán. Minden szava igaz volt az orvosnak. Ami engem érdekelt, az egyetlen infó: gyenge méhfal. Akupunktúrát és talpmasszázst javasolt, 8-10 kezelést.
Szerintetek mivel lehet erősíteni a méhfalat? Vagy itt a méhnyálkahártyára célzott az orvos? (Törte a magyart és hadart is egy kicsit, erősen koncentráltam, hogy megértsem)
Tudtok valamit, amivel ezt erősíteni lehet? Ez a cickafark, zsálya, palástfű keverék erre is jó?

Köszönöm!

Brahy
brahy
 
 


Sziasztok!

Brahy! Én most megint csak kontárkodok, de eszembe jutott valami.
Nem gondoltatok még a Raffai féle kapcsolatanalízisre?
Most ne nézzetek hülyének, de a lényeg az, hogy nem csak a babával, hanem a saját testeddel felveheted a kapcsolatot, és felkészítheted a terhességre a méhedet. Ha hiszel ilyesmiben, hogy természetgyógyászat, íriszdiagnosztika, akkor ebben is lehet hinni.

Ezt esetleg másoknak is javasolnám.

Üdv: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!
Nem tudom, mit higgyek és mit nem. Megpróbálom novemberben az akupunktúrát, de érdekelne a Raffai féle kapcsolatanalízis is. Minden érdekel, ami közelebb vihet egy babóhoz!!!
Köszi, rákeresek az Interneten!

Brahy
brahy
 
 


Brahy!

Látod mondtam,hogy tudnak valamit az Ormosban.Kiváncsi vagyok,hogy fog használni az akupunktura.
Véletlenül nem válaszolt az emiledre a Siklosi doki?Én sajnos a teákhoz nem nagyon értek,de vannak teák amik segithetnek,
Puszi Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Szia Brigi!

Siklósiról semmi hír Kép Telefonon továbbra is egy mobilt mond be, a mobil persze ki van kapcsolva. Az e-mailt el sem olvasták! Arra gonoltam, hogy egyszerűen besétálok és felkeresem, vagy legalább megtudom, mikor hol rendel.
Ormosra én is kíváncsi vagyok, milyen hatása lesz. Nekem volt egy kollégám, ahol így jött össze a babó. Ő is és a felesége is egész nap hordták a tűt a fülükben!
Másik topikban a cickafark teát ajánlották!
Röviden ennyi.

Brahy
brahy
 
 


Sziasztok!
Egy másik topikba szoktam írni, remélem, hogy nem zavarok itt!
Én a teherbe esés problémájával küzdök, több mint másfél éve nem esek teherbe, pedig már sürget az idő is...
Egy lány ajánlotta, hogy kérdezzek utána egy bizonyos "Raffai módszerről", ami segít teherbe esni.
Tudna valaki információkat adni nekem erről? Sajnos, eddig nem hallottam erről a módszerről, és nem tudok róla semmit, ezért nagyon örülnék, ha részletes infót kaphatnék!Kép

Köszi előre is!
Dina
dina2004
 
 


Szia Dina!

Nekem is minap ajánlotta Bogi ezt a módszert. Én rákerestem az Interneten, ki is nyomtattam, de még nem volt időm elolvasni. Ezeket találtam:
http://www.babanet.hu/publ/hidas.htm
http://www.babanet.hu/publ/raffai2.htm

Brahy
brahy
 
 


Sziasztok!

Én egy könyvet olvastam a kapcsolatanalízisről: Hidas György - Raffai Jenő - Vollner Judit: Lelki köldökzsinór (Beszélgetések a kisbabaámmal).
Hidas doktorral találkoztam már személyesen magánemberként, nagyon szimpatikus, nagyon jó ember.
A Kismama újság notesz rovatában ezeket az elérhetőségeket találtam:
Dr. Hidas György 214-6461
Dr. Raffai Jenő 377-6692, 30/900-2039
Müller Zsófi 30/274-6932

Minden jót nektek!Kép

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm az információkat, utána fogok járni.
Dina
dina2004
 
 


Sziasztok lányok!Csak beköszönök!Szombat hajnalban utazunk!Mindenkinek szép hetet,a babásoknak jo babavárást kivánok,Brahy neked pedig jo pihenést Sopronba!

Sziasztok Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok lanyok!

Negy honap Closti szedese utan sikerult osszehozni a babat, a 10. hetemet gyurom. Az utobbi hetekben sokat olvasom a babanetet, de ide meg nem latogattam el. Kulonbozo forumokon meg ujsagokban azt olvasom, hogy a legtobb veteles a 10. het kornyeken tortenik. Felelmemet meg jobban noveli nemelyetek tortenete, hogy mindenfele fizikai jel nelkul egyszer csak nem volt ott a baba. Tudom (vagy legalabbis el tudom kepzelni), hogy szornyu nektek errol meselni, de milyen jele lehet egy vetelesnek. Ket hete voltam UH-n akkor minden rendben volt.
macsek75
 
 


Drága Macsek75!!! Gratulálok a kisbabához!

A kérdésedre érdemben nem tudok válaszolni de hadd mondjak valami mást. Érthető az aggódásod mivel nehezen jött össze a babó DE MOST OTT VAN A POCAKODBAN VÉGRE, VÉGRE!!! Kérlek, erősítsd az agyadban a pozitív gondolatokat!!!! Beszélgess a babáddal, a méheddel, kérd meg hogy jól kapaszkodjon és növekedjen nagyra, szeressed őt nyugalommal és feltétel nélkül, és kérlek ne a legszomorúbb lehetőségekre koncentrálj Kép Kép Ezek a fórumok és rovatok nem a (felesleges) aggodalomkeltésre valók hanem -ha már megtörtént a baj- akkor vigasz- támasz-, és magyarázat keresésére és nyújtására.
Én nem vetéltem el, de nekem egy olyan kisbabám született aki nem volt életképes, és ennek korábban semmi jele nem volt (de ha lett volna is- vajon milyen választási lehetőségem lett volna?!) A vigasz-tesó pedig már a 33. hetet tölti a pocakomban és karácsonyi ajándékul fog érkezni hozzánk Kép
Olvastad a történeteinket, láthatod hogy a pokoltól a mennyig minden lehetséges és ami elkerülhetetlen az úgyis megtörténik.

Ok nélkül, előre ne aggódj, nem szabad. Inkább sikertörténetekre koncentrálj. A legeslegjobbakat kívánom nektek!!

Dina, Brahy, a könyvet én is elolvastam és itt a babaneten is van egy-két topik ebben a témában. Ja és tornázzatok is (Aviva, Kriston Intim torna) mert ez a kismedencei szervek egészséges működését segíti.

sziasztok,
Moncsi
palinta
 
 


Szia Palinta!

Tokeletesen igazad van, de annyira feltem hogy soha nem fog osszejonni, eloszor vagyok eletemben terhes es ez az elso idoszak amikor a reggeli (egesz napos) rosszulleteken kivul semmi jele nincsen igazan hogy ott lapul, teljesen elbizonytalanit. Na szoval nehez nem aggodni. Legszivesebben minden nap mennek ultrahangra, hogy hallgassam a szivecskejet. De koszonom a biztatast, tunder vagy.

Gratulalok a kisbabadhoz, valoszinuleg ez lesz eleted legszebb karacsonyi ajandeka. En a szulinapomon tudtam meg, hogy babat varunk!!

Macsek
macsek75
 
 


Macsek, képzeld nekem még rosszullét sem volt, végképp semmi jele nem volt a Kispöcöknek, most már bezzeg van, kirúgja az oldalamat Kép Pár nap múlva (12 hetesen) újra mehetsz ultrahangra. De már másnap várni fogod a következőt Kép Hidd el minden napra jut(na) megfelelő aggódnivaló az elkövetkezendő 20 évben, dehát megálljt kell neki parancsolni, és a jó dolgokra koncentrálni. Ajánlom neked Szily László "Kitolás" című könyvét egy jó kis nevetés céljából!! A baba is élvezni fogja hogy jókedvű vagy. Nagyon szép babavárást! Moncsi
palinta
 
 


Sziasztok!
Én 8-9 hetes terhes vagyok, és eddig semmi bajom nem volt, ma viszont észrevettem egy kis barnás-nyálkás folyást amit nem neveznék vérzésnek. És tényleg nagyon kevés. Múlt héten voltunk UH, és minden rendben volt, szerintetek aggódnom kellene?? Köszi a választ!
wica
 
 


egy UH mindenképpen kellene szerintem. Hívd fel a dokidat!
lenocs
 
 


Csak az a baj, hogy szabin van 7.-ig. Menjek be az Istvánba az ambulanciára?? Egyébként csak egy kis folt volt ma reggel, de azóta semmi, egyáltalán nem folyamatos folyás. Mindenesetre "asszem" bemegyek, ha nem múlik, vagy erősebb lesz.
wica
 
 


Szerintem menj! Egy uh mindig megnyugtató tud lenni. Én is a kórházba mentem be, mert nekem is szabin volt a dokim. Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, de az asszisztens rögtöön vezett az ügyeletes dokihoz uh-ra...
lenocs
 
 


Sziasztok!

Friss terhesek gyertek a "gyermekek / magzatok kor szerint" topikba a 2005. nyári vagy tavaszi kisbabák fórumra, ha van kedvetek Kép
akiren
 
 


Köszönöm a segítséget! Elmentem a kórházba, és minden rendben. Láttuk a babát, minden ok. Köszi!
wica
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom, hogyan fogalmazzam ...
Babákat várunk!! Túlvagyunk az első harmadon, de azért minden drukk, ima, ránkgondolás jól jön Kép
Sajnos én nem nagyon tudok megnyugodni. El sem tudom még hinni, de nagyon boldogok vagyunk és reménykedünk minden rendben lesz.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Szilvi,
annyira örülök!Kép És rögtön kettő?Kép Többször olvasgattam a topikot, és nagyon drukkoltam nektek. Most akkor kétszeres erővel mennek a drukkok!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Szilvi!

Ez fantasztikus hír, juuj, nagyon megérdemlitek!Kép Én is követtem az eseményeket, és nagyon szurkoltam nektek! Tőlem mennek az óriási drukkok!Kép

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziszus! Kép

Én is követtem az eseményeket, és most nagyon szorítok Nektek, hogy minden rendben legyen!
Gratulálok!!! KépKépKép

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziszus!!!!KépKépKép

Óriási DRUKKOKAT küldök, ahogy eddig is!KépKépKép
Már annyit gondoltam Rátok, gyakran benéztem miattad!Kép
Nagyon megérdemlitek a két kis KINCSET legyetek nagyon boldogok!Kép

De azért mesélj majd magatokról továbbra isKép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Lányok!

Nem tudtok valamit Angiról?
Érte is nagyon szurkolok, mi lehet Velük?
Megszületett már a kisbaba?

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziszus,Kép

Nagyon nagyon örülök Nektek, drukkolok és hidd el semmi gond nem lesz.

Várok Tőled mailt!!!

Breki alias Kika
kika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: