Új privát üzeneted érkezett!

Tontica, muti a felsőt!!!!! ;)
a Te kislányod sem hagyja magát, figyeld csak meg!!! :D :wink:

Maminti, miért? nektek egymás mögötti lesz? (az nekünk nem fér be a liftbe sajnos, meg összecsukva is nagyobbak, az meg még nagyobb katasztrófa) :shock:

Times nővére, köszi a képet! :) milyen picik! majd' elvesznek a rugiban, de annyira figyelnek már most!!!

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Magne B6-ból én 2X2-szedek,de a hidegfrontnál minden hatástalan!Szép lesz a babkocsitok!Ja és Juci volt ilyen C vizsgás izén!Boldog szülinapot majd az uradnak!
Na a másik!CSak 2kg-ot híztál és ezt lemered írni?Fúúúúújjjjjj!!!!!IRIGY vagyok ám nagyon!Én 6kg-nál tartok!
Maminti!
Köszi!
Juci!
Hát anyám,te pörögsz,mint a rigalánc,de igazad van,addig tedd amíg lehet!Előre is boldog házassági évfordulót nektek!
Tontica!
Élénken él még benned a dokis élményed,hogy kisebb a babád!Ne aggódj,minden rendben lesz vele!
Gica!
Itt vagyok ám!Csak nálunk van a 13éves öcsém és vele vagyok sokat!
Reméljük 9-én megmutatják magukat a lurkóid!
Times tesó!
Köszi a képeket és puszi nekik!Nagyon szépek!


Tegnap voltam AFP-n,pénteken lesz eredmény!
Vendég
 


Benszi, ki hízott két kilót??? megőrültél? rosszul fogalmaztam volna? 2 kiló hízásnak már tudom az okát. a maradék 6-7 még kérdéses... 8) :wink: :D
a C vizsgás izé csak nem derült ki....khmkhm :roll: :roll:

Kép
an°°di
 
 

 
 

Andi a C vizsgát szerintem én írtam és a dokim küldött el, mert neki valami alacsonyabb van és meg akart nézetni egy profibb UH-os dokival is. Nem vagyok sajnos tisztában vele, hogy mit jelent, hogy valakinek milyen vizsgája van. Gondolom nagyobb tapasztalat v. többet tanulta...
Igazából nekem bővel elég volt, amit a Hajdú Kriszta mondott, ha Ő azt mondja nincs baj, neki elhiszem.

Puszi!

Judit

Ui.: most jöttünk meg anyuval a városból, vettem nagyon klassz fejlesztő játékot a keresztelőre, egész ovis koráig jó lesz, nekem tetszik.
Anyu meg felvásárolta a fél turkálót a csajoknak :lol: majd teszek fel képeket, annyi édes cuccot vettünk. Most mehetnek áruért :oops:

jucicuki
 
 


Kép

Kép

Kép

jucicuki
 
 


jó reggelt!
tessék egy kávé előtti/utáni/helyetti ébresztő-kép
asszem, ez az utolsó ruhátlan pocak, mert valóban reped a bőr. ezek szerint nem csak vékony, de rugalmatlan is (bár vhol csodálkozom, h eddig kibírta).
klasszul látszik még a bordám (kicsit), és a csípőhájam. ezektől kérem nem eltekinteni: mellékhatások ... ööö, azaz a borda nem... na, mindegy. "kávézom" egyet...
Kép

Kép
an°°di
 
 


Kép

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Nagyon szép a pocakod!milyen 6-7kg?Hol tárolod?És milyen csípőháj?Anyám te beteg vagy!Tök jól nézel ki!
Juci!
Nagyon klassz rucikat vettetek!


Az ikres barátnémtől ma kaptam ikres terhes melegítőnadrágot!Felhívtam és elküldtem a búsba,hogy csak nem gondolja hogy ilyen bálna leszek a végén?Azt mondta ő 21-22 kg-ot hízott és már ez is kezdett kicsi lenni rá!Hát csajok,felveszem nektek és lefotózom magam benne,hogy ti si szörnyülködjetek egy kicsit!Ez nagyon brutál!Ja és a csaj 58-ról kezdte!Én 10-el többről!
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: ikres terhesnadrág??? :lol: :lol: állat!!! már én is megnéztem a Zuram összes nadrágját... van, amelyikben kicsit szoros a gumi... pedig ő 100 kiló körül van :lol: :lol: (köszi a köszöntést! átadom!)
na, ide azzal a képpel... hadd legyen jó napunk! ;) (de vedd föl ám!)

Kép
an°°di
 
 


Jó reggelt!

Andi szerintem is tök csini vagy, nem látszik az a 6-7 kg!
Meg az sem, hogy repedne. Kened valamivel? Én a Milupa terhességi krémjét használom és eddig bejött.

Benszi, köszi, ennél jóval többet vásárolt anyu, csak nem akartam az egész oldalt betölteni :roll:
Lássuk a nacit!

Többiek?

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Juci, nagyon édes ruhákat vettetek!Na és, milyen a kiságy?Kérek képeket, már nagyon kiváncsi vagyok!!

Andi, nagyon szép a pocakod, és már szép nagy, klasszul látszik a köldököd kitüremkedése:))

Benszike, én is kaptam már kölcsön olyan macinacit, amit tutira nem fogok felvenni, akkor sem, ha vizilószerűre fogok hasonlítani:))

Kép
numato
 
 


ja, igen, Judit, elfelejtettem... nagyon édesek a ruhák! én is beizzítottam Anyukámat már... hadd vásároljon, nem?
a hasat kenem dm-es babylove masszázskrémmel, de ez sztem genetika (azért nem mertem kockáztatni ;) ). Anyukám hasa is csupa csík... ez van.

köszi a pocakdicséreteket :oops: :oops:

Móni, ez nem kitüremkedés...még... olyan napellenző-szerű, mert alul még nem "pukkant ki" a köldököm... :D majd...

na, felébredtek a gyerekek! szeretik az elektronikus zenét is... :wink:

Kép
an°°di
 
 


Numa, csak ma hozzák :cry: mert tegnap nem jártak erre. Délután jön, nem tudom Ati összerakja-e még ma, elég húzósak a délutánjaink mostanában.

Andi nekem is most kezd kitüremkedni a köldököm és nekem is a teteje jön először :lol: nagggyon durva, mekkora leszek még októberre :shock:

Puszi, szép napot mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


Szerintem csak estefelé lesz gatyáskép,mert az uram tudja felvarázsolni a gépre,de lehet,hogy én iks próbálkozom majd vele!

Köldök!Nekem is van mégkalapja,csak az alja nyúlik,mint a rétestészta!Mi lesz a végén?
Brutál bálna szerkezet!
Vendég
 


Juci de edesek ezek a ruhacskak, en is akarok!!! :lol:

Andi nagyon szep a pocid, amugy olvastam hogy egy 6 honapos ikrespocak egy 9 honapos egybabas terhespocaknak felel meg! :shock:

Lanyok, en mar 10 kilonal tartok de ne aggodjatok a suly miatt, siman lemegy az szules utan, nem lesz idonk enni!!! :lol:

Benszi varjuk a fotot!!!

Na, megyek ebedet gyartani, mi a fenet fozzek mar megint?! :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok lányok!

Tontica

Zöldbabfőzelék vmi szaftos husival?
Bakonyi sertésborda lesz holnap, káposztás tészta?
Várod már te is a hétfőt?
Én már tiszta para vagyok.


Benszi

Várom a vicces fotót, elég kaki a kedvem ma.
Jó lenne, ha vmi felvidítana.

Juci

Szépek a rucik. Mi is szoktunk anyuval turizni az angol turiban szupi rucikat a törpéknek. Nem is voltak használva.

Mennem kell bicajozni a lányommal

snezsanett
 
 


Halihó!

Andi!
Csini a pocid!
Igen, nekünk egymás mögötti kocsink lesz. Még nem láttam, de már kipróbált és bevált darab (állítólag) :)

Benszi!
Én is kaptam ilyen gatyát. De már kezdem magam beleélni, hogy mégis hasznát fogom venni...Főleg, mert TÉNYLEG ekkora hassal szültem a lányomat, mint ami MOST van, pedig van még elvileg 3 hónap...Huhhh!

Juci!
Édesek a ruhák. Már én is adtam engedélyt a nagyiknak, hogy vásároljanak :)

Tontica!
Mi loett a kaja? Ha én javasolnék, tuti palacsinta vagy goffri vagy mákos guba vagy akármi más édes lenne :D

Zsanett!
Miért van kaki kedved?

Ma voltam UH-n, dokinál, fodrásznál, és egy 10 éves házassági évfordulón (nem a miénken :) )
UH: Minden rendben, kb ugyanakkorák. Viszont megint nem kaptam képet :evil: és amikor rákérdeztem, hogy milyen súlyúak, azt mondta az UHs nőci, hogy még nem lehet megmondani. Miért nem??? Miért csak nekem nem???Grrrr!!!
Doki: minden rendben. Szabad(na) Balcsizni is. De akkor sem megyek be. És direkt rákérdeztem a szexes dologra: azt mondta, 35. hétig engedik, utána meg már mindegy, ha beindul a szülés, úgyhogy csak óvatosan, de lehet. Hm. Most akkor melyik dokinak higgyünk? :)
Fodrász: totál drasztikus változás. Vállig érő, sima hajból rövid tépett lett. Nekem tetszik, a Zuram is azt mondta, jó, úgyhogy megnyugodtam. Kb 15 éve ugyanolyan a frizusom, még az ikrek előtt változtatni akartam :)

Kép
Kép
maminti81
 
 


Ja, mindenkinek szép hétvégét, mi holnap megyünk Balcsira.

Puszi!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti!
Rövid és hosszú hajas képet is kérünk!Kell a változás!
Fotón már én is láttam ikres anyut és elképedtem,de a gatya láttán levert a víz!Az uram azt mondta,hogy nem hiszi,hogy ekkora leszek majd!Akitől kaptam 58kgam kezdte és 225-t hízott!Én 10-el többről indulok!Hmmmm!
Az UH-s egy hülye P... volt,hogy nem mondta mekkorák a skacok!Nem a saját dokid Uh-zik?
Jó pihenést!Majd mond meg mennire tiszta a Balcsi!
Csajok!
Sajnos macinacis képet most nem tudok feltenni,mert az uramnak külföldiába kellett mennie és nem ért rá fotózgatni engem,de ígérem hétvégére megkapjátok!
Juci!
Növögetsz rendesen!
Numa!
Szerintenm megyek a talira!
Vendég
 


Kép

kiságy, tegnap három órát szereltük és még az ajtónyitók nincsenek fent :oops: és ez még csak az egyik :shock:

Judit

jucicuki
 
 


Juci!
mindkettőhöz külön pelenkázó van?Tök jól néz ki!
Árat leírnád?
Vendég
 


Benszi!

Igen, mindkettő ugyanilyen, mert később le lehet venni a pelenkázót, meg a rácsokat és akkor kiságy + szekrényke lesz belőle.

Ez 39.500 ft darabja, de a bükk színű az 39.000.

Numának valahol leírtam a honlapcímet, ott meg is tudod nézni a többit is.

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Juci, itt is leírom, hogy nagyon klassz a kiságy :wink:

Benszi, mikor küldesz képet?

lányok, én mikor fogom már érezni, hogy mocorognak az én drágáim? :cry:

Kép
numato
 
 


Sziasztok

Hogy tetszik ez a jó szeles időjárás? Engem nagyon megvisel, szinte idegbeteg vagyok, és nem tudom magam mivel lenyugtatni. Amikor nem voltam terhes, akkor kitornáztam magamból, de most erre ugye nem igazán van lehetőség. A kicsi fiam is egyfolytában bokszol bennt, bizti Ő sem fogja szeretni a szelet.

Numato

Most már bármelyik napon érezheted a törpéket, attól függ, hogy hogyan fekszenek, ill hol vannak tapadva.

Juci

Tényleg tuti a kiságy, minden bele fog férni


Üdv mindenkinek

snezsanett
 
 


Sziasztok Lányok!

Ez a szél minket is megvisel. Tegnap elég szarul voltunk. Nagyon keménykedtek a lurkók. Na, de csak elmúlik lassan Semmi sem jó, se a szél, se a kánikula. Legyen szélmentes 25 °C.

Maminti!
Jó Balcsizást! Kíváncsi vagyok én is a régi és új frizudra. Lassan én is elbóklászom majd a fodrászhoz egy kis vágásra, hogy kibírjam egy darabig...
Örülök, hogy az uh-n minden okés volt, csak a nőci volt bunkó...

Benszi!
Nem is hallottam még ilyen ikresterhesnaciról l. Persze ez nem mérvadó. Nekem csak nem-ikres van.... :)

Andi!
Te miről beszélsz? Tök csini pocakod van!

Tontica!
Óránként azért kelek fel éjjel, mert elkezd fájni a forgóm ahogyan az egyik oldalamon alszom, és át kell evickélnem a másik oldalamra. Ez pedig nekem alvás közben nem megy... :roll:

Numa!
Nyugi, érezni fogod őket! Kis buborékokat nem észleltél még esetleg a pocakodban? Olyan, mintha bélmozgás lenne. Lehet, hogy már volt ilyen, csak nem tudtad, hogy azok bizony már a babák! :wink:

Zsani!
Csak jön már valami szélmentes idő! Én is nagyon várom!

Juci!
Itt is elmondom, szép a kiságy! :)

Gica

Kép
gica1
 
 


Juci!
köszi az ágyas infót!Nagyon tetszik!

Gica!
A barátném varratta magának!Most a hónaljamig felér hátul a gatya!Nem soká nyomok képeket majd!

Numa!
mindjárt lesz olyan vircsaft a hasadban mint állat!
Vendég
 


sziasztok Lányok!
ez már a szélmentes idő? ;) legalábbis a hidegfrontnak annyi. :)
mindenki jól van?

Benszi, végremár!!! ;) lássuk!

Gica, én is felébredek minden egyes forgásnál. de szerencsére semmim nem fáj. fájt korábban a derekamnál lenn egy csigolya, amit meghúztam szekrénypakolás közben, de elmúlt hálistennek!

Juci! tök klassz a kiságy!! a másik is elkészült már? és hogy sikerült az évfordulós vacsi? örült a férjed a meglepetésnek? :roll:

Maminti, én is kíváncsi lennék az "új" hajadra. persze a régi mellett érdekes leginkább! ;)
és mekkora barom volt az UHs doki. nem értem, miért nem lehet válaszolni egy becsült adattal. nemhogy örülne, h érdekel, nem?
kocsiról is kérnék képet vagy h milyen fajta.. és a Balcsin jó volt? nem volt túl szeles?

Zsani, te bicajozol??? :shock: :shock: :shock: :shock: nekem ezt tiltotta meg először a doki..

Benszi, milyen tali? (kíváncsi vagyok...)

Tontica, hogy vagytok? minden okés? nyugodtabb vagy egy kicsit? nekem is megvan a +10 ;) de még bírom...bár a lépcsőkön...jajj, lihegek, mint az öregasszonyok.. :D

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Apuka nyomja a fűnyírást és délutánra felrakja a képeket is!Ígérem rakok fel egy csomót!
BMC-s csajokkal lesz aug.4-én tali!Neked spontán volt vagy segítős?

Itt van az öcsém nálunk aki 13 éves és hát miatta hihetetlenül rendstzeresen eszem!Basszus egy hét alatt plusssssszzzzz 1kg!
Mi lesz a végén?
Vendég
 


Benszi, spontán.. nemtom, melyik a jobb...
BMC...arról sincs fogalmam sem. :?
hehe, nem kell ám az öcséddel mindene gyes alkalommal enni... ;)
:lol:

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Nem kéne,de annyira jóízűen kajál,hogy na!Kis kakaóscsiga,kis ropi,csoki,hát tudod hogy van ez!
BMC az a János kórház=Budai Meddőségi Centrum
Gratula a spontaneitáshoz!
Gondolom volt beszarás mikor közölték hogy kettő ficereg benn!
Nekem egy hétig komoly sokkot okozott,pedig elég sanszos volt,mert 3-at ültettek be!
Vendég
 


Hali!

Na, megjöttünk. Végig pocsék volt az idő, ma, amikor beültünk a kocsiba, kisütött a nap, végig légkondival kellett menni...Ezt a pechet...Kedden anyukámékkal megyünk, állítólag akkor megint elromlik az idő...Lehet, hogy Kinga csak jövőre fog tudni fürdeni a Balcsiban :?

Benszi!
Nem, a dokim nem UHzik, nem ért hozzá :( Pedig sokkal egyszerűbb lenne az életem!

Andi!
Nem tudok fotót felrakni a kocsiról, mert gőzöm sincs, milyen :) Még csak telefonon beszéltük meg az illetővel, hogy kölcsönkérjük. Lassan el kéne menni érte...

Képzeljétek, ma egy nő azt hitte, hogy mindenórás vagyok...Hát, igen, már tényleg tehén vagyok. Azaz bálna. MInt aki lenyelt egy focilabdát. Dinnyét. Akármit :D Már egyre nehezebben bírom magam.
Rajtam kívül nem fáj valakinek a szeméremcsontja? Én megőrülök tőle! Éjjel annyira szétcsúszik (a doki mondta, hogy ezért fáj), hogy miközben egyik oldalamról a másikra fordulok, ropog! Brrr!!! Utálom!Remélem, egyik lurkó sem csípődik be! Ugye, ez nagy hülyeség? :)

A hajamról nem bizti, hogy tudok feltenni képet. Az utóbbi időben mindig össze volt fogva. Majd keresek. A mostaniról még nincs kép, de ezen lehet segíteni :)

Most megint nem leszek 1 hétig.
Legyetek jók!
Pussz!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti!
Sajnálom,hogy ilyen rossz időt fogtatok ki!A szeméremcsont fájdalomról még csak hallottam!Az nagyon kellemetlen lehet!Képet kérünk magadról!
Akkor minden UH-ért külön fizetsz és még plusszban a dokinak is?



Mindjárt dobok fel képeket!
Vendég
 


Kép

Kép

Most vasárnapi fotó egy kiadós bográcsgulyás után 17+0 naposan!
Vendég
 


Kép

A tesóm barátjával!Melyikünké nagyobb?

Kép

Ez meg az urammal!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Benszi nagyon jok ezek a kepek, de szep vagy!!! Szep, nagy a pocid mar!

En most megyek uh-ra, nagyon felek, tegnap mar megint remalmaim voltak, legszivesebben nem mennek el de muszaly! Remelem csuppa jo dolgot fogok hallani!!!

Aki ma megy uh-ra DRUKK, DRUKK, DRUKK!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!
Köszönöm a dícséretet!
Ne félj,minden rendben lesz az UH-n!Reméljük kapsz képket is!
Vendég
 


Sziasztok LÁnyok!

Örülök, hogy mindenki jól van! MÉg most sem jó az uh. :evil: Így nincs dokilátogatás... Lassan kénytelen leszek befizetni egy 4d-re pedig igazából mi nem akartunk menni, mert kicsit le vagyunk égve anyagilag :oops: és inkább babadolgokat kellene benni abból a pénzből... Hála Istennek amúgy rendben lehetnek a babák, mert mocorognak ezerrel, most pedig ugye az a dolguk... Jövő héten újabb uh-s próbálkozás...

Benszi!
Tök jók a képek! Az Uradnak pedig milyen szép kék szemei vannak! Ugye abba zúgtál bele? :wink:
A pocakversenyes kép is szupi! De tudod, hogy Te leszel a nyerő? :wink: Már én is túlszárnyaltam Apát, pedig szép nagy pocakkal rendelkezik... :lol:

Tontica!
Nyugi, minden rendben lesz! Majd írj, hogy mi volt! Én meg már azért dühöngök, hogy nem bírják megcsinálni azt a hülye uh-t.
Meglátod, szépen fejlődik a kislányod, ne aggódj! Persze, könnyű azt mondani...

Maminti!
Ezek szerint nem volt szuper idő a Balcsin se. Sajnálom...
Szeméremcsonti fájdalmam nincs, bár valamelyik szeles napon igen kellemetlen érzésem volt ott a csont körül, nem bírtam ülni sem. De azóta szerencsére elmúlt...

Puszi Mindenkinek

Gica

Kép
gica1
 
 


Gica!
Köszi a dicséretet!Hát igen a szeme fogott meg az embörnek!Szerintem is klassz!
Nincs kórház ahol a dokid rendel és ott lenne egy gép?Vagy nem magánrendire jársz?Mióta nem láttad őket?
Vendég
 


Sziasztok!

Benszi, itt is dícséret, ja és az még lemaradt, hogy tök szép szerintem az arcod is :lol: :lol: :lol:

Lányok, vééégre tegnap beköltöztünk a felújított fürdőszobánkba!ja, és lecseréltem az én öreg (14 éves) autómat egy 6 évesre, úgyhogy most nagy az öröm :lol: majd hét közepén kapom meg...

mocorgás még mindig semmi, olyan bélmozgásszerű néha, de tényleg ritkán....

Nincs kedvem dolgozni, de legalább Ray Charles-t hallgatok :wink:

Juci, merre vagy?

Kép
numato
 
 


Numa!
Köszi itt is!Nagyon ari vagy!Belepirulok!Gratu a 6 éves kocsihoz!Milyen márka?
Vendég
 


Megvagyok, de éppen hogy :cry:
Hajnali négykor arra ébredtem, hogy fáj a derekam, szívroham stb., aztán 10 perc múlva már mindenem fájt és rázott a hideg, reggel doktornéninél kezdtem 38 fokos lázzal, kaptam szurit a seggembe
Még jó, hogy apuék itthon voltak még, ő kísért el, mert a gyógyszertárból kifelé jövet ha nem tart meg, tuti összeesek :shock:
Szegények most csak holnap akarnak elindulni nyaralni, megvárják megmaradok-e :roll:

Majd jelentkezem!

Tontica szorítok!

Judit

jucicuki
 
 


Juci!
jobbulást és nyomd le a lázad mihamarabb!
Vendég
 


Juci!

Jobbulást kívánok, pihend ki magad, amennyire csak lehet!!!! :wink: küldök gyógypuszit, lányoknak külön :lol:

Benszi, Citroen Xsara.nekem nagyon tetszik,és Viktornak is,a többi nem számít :wink:

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Most jovok az uh-rol es ugy nez ki vegre egy kicsit megnyugodhatok, mar nincs akkora kulonbseg csak kb. 1-1,5 hetnyi es eleg vize van Annanak is, mindketten jol vannak. Anna becsult sulya: 745 g. Alexe pedig 860 g. de ez mar pont jo. Anna fejjel felfele van, Alex pedig fejjel lefele. Kepet most nem adtak.

Vica: de hat mi a bajod? Megfazas? Gondolom hogy megijedtetek, akkor most irany az agy es pihi, gyogyulgass!!!

Numato: nekem nagyon tetszik a Citroen Xsara, en elfogadnam magamnak!!! :D A belmozgasszeru akarmibol nemsokara nagy rugdolozas lesz, majd nem tudsz Toluk aludni!

Gica: ez tenyleg nagyon idegesito lehet, nagyon regen lattad Oket, ugye? Nem ertem akkor miert nem kuld at addig egy masik dokihoz akinek van gepe, bunko dokik!!! :evil: Menj 4D-re az egy eletreszolo emlek, nem szabad kihagyni az anyagiak miatt mert kesobb megbanod!
Mi 24-en megyunk!

Zsani: nem Te is ma voltal uh-on?

Maminti: Te egyfolytaban mesz? :lol: jo Neked! Tuti nem "csiped" be a gyerekeket, nyugi! Sajnalom hogy faj!!! En mindig attol felek hogy Rajuk fekszem mert ha ball oldalon fekszem Alex kapalozik nagyon, ha jobb oldalra akkor pedig Anna, hogy fekudjek? :lol:

Lanyok, en olyan boldog vagyok, remelem most mar minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tegnap elkezdtuk kipakolni a kisszobat, ezen a heten festes, parketta mindket gyerekszobaba aztan butorok stb. vegre elindult valami! Ja, es szolt Anyum hogy valoszinu jonnek hozzank 1 hetre aug. elejen! Szupi!!! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!



Igen ma voltam uhon. Úgy néz ki minden ok, bár a méhszáj kicsit lenntebb van. Megkérdezte, hogy nem akarok-e befeküdni, hogy szem előtt legyek, de nemet mondtam. Pihizést javasolt, de azt sokat és mindig legyen vki elérhető + hétfőnként hívjam.

Tontica

BPD értékeket tudsz?

Benszi

Mi is autócsere előtt állunk, mert a kicsi suzuki swiftben kicsit nehezen férnénk el. Csak még nem döntöttünk.

Mamiti

Drukkolunk a jó időért!

Jucinak jobbulást!!!

snezsanett
 
 


Zsani de jo hogy minden ok!!! :D
Nem mondtak ertekeket sajna, a sulyra is en kerdeztem ra es azert mondta meg, talan holnap a vedono elarul valamit bar nem szokott. A Te babaid ertekei? Az en mehszajamat meg egyszer nem neztek meg :evil: igy nem tudom hogy allok eteren, pihizni nem igen tudok es Te? Egy kisgyerek mellett nehez de azert muszaly lesz hisz most az a lenyeg hogy a babak sokaig bent maradjanak. Jo dokid van aki igy torodik Veletek, ez a hetfonkenti hivas tok jo, en holnap megyek vedonohoz es aztan 24-en uh-ra legkozelebb.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!
Nagyon jó híreket hoztál Annáról!
Zsanett!
Pihizz sokat,ha teheted!Hát a swift tényleg kicsi lesz nektek!Nekem Seat Leonom van,igaz még nem mértem le belefér-e a babakocsi,de szerintem igen!
Numa!
Tök jó nagy dög autód lesz!
Juci!
Jobban vagy már?
Vendég
 


sziasztok!
Benszi, tényleg nagyon szép vagy a képeken! csak úgy ragyogsz, bár az is látszik, h eleve nem vagy különösebben randa ;) és látom, végre vki más is mellyesedik, nem csak én.
ja, és mikor kiderült, h ikrek, volt ám hisztis sírás-nevetés egyszerre, ahogy kell. de nálunk sok iker van a családban (anyukámék és Apuka apjáék is), így vhol nagyon is benne volt a pakliban ;) azért én csak röhögtem és sírtam.. és örülök, h mindkettő megmaradt. :oops: :D

Tontica!!! de klasssssssz!!!! :D :D :D :D nem hiába gondoltunk Rátok annyit! ugye, h nem hagyja magát Anna? :D 8) ügyes kiscsaj ő már most!!!
és a gyerekszoba is készül, és anyukádék is mennek....mi kell még??? ja,, a méhszájat nekem is csak akkor nézte a doki, mikor volt az a minimál barnázás. azóta sem. hát jövő héten szólok neki. azért szeretném tudni, gondolom, te is. oké, h semmi kellemetlen tünet, de biztos, ami biztos.

én szerdán megyek terv szerint terheléses cukorra. kicsit tartok tőle, de nagyon bizakodó vagyok!

Maminti, a dinnyelopást már én is vártam, h rám varrják a piacon ;) nagyon durva. ma is mondta egy nő a bankban, h ahhoz képest, h ikrek, nem is nagy a hasam. és mit gondolt, hány hetes vagyok? 8-9. nagyot lesett, mikor megmondtam aza igazat :shock: :lol: :lol: :lol: szeméremcsonttal nálam is minden okés. és Ti hová mentek folyton? nyaralni? irigykedni szabad? :roll: :wink: :wink:

Kép
an°°di
 
 


Numa, új fürdőőőő... milyen? képed van esetleg? engem minden érdekel(ne).
klassz az a kocsi! jó nagy, tuti belefértek. a Seat Leon sem rossz (csak nekünk nagyon drága :( ). mi a hétvégén kezdünk az autóvásárlásos projektbe... nagyon várom már. életünk első autója.... :oops: :oops: :roll: :roll: :wink: :wink:

és Zsani, Ti milyen kocsit szeretnétek? (igazi női kérdés ;) )

Judit, hogy vagy? megmaradsz? mit a francot szedtél össze? csak nem megfáztál a hajós vacsorán?? jobbulást és gyógypuszikat!

Gica, ez az UH. én tuti még jobban ki lennék akadva :evil: :evil: :evil:
anyagi leégés: dettó. de majd megleszünk vhogy... :wink:

Kép
an°°di
 
 


Andi!
köszönöm a dícséretet!Nálunk is volt a családban iker,de győzött a lombik,mostmár én sem bánom,sőt!
Drukk a cukrosivó bulira holnapra!
Tök izgi és idegfeszítő egy autóvásárlás!Majd képet róla!
Csinálj már magadról fotói mellyeske!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: