Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
zafír gratula és tudom,. És számíthatsz lányruhákra mert végre valakinek kölcsönadhatom. De majd csak a hetedik hónapban küldöm, ha nem baj, mert babonából előbb én sem fogadtam el.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


zafír ha tesód felébred, megy az sms, hogy mi az emailcímem. És akkor küldj légyszi képet, mert akkor tesódék is megnézhetik, meg én is igen kiváncsi vagyok rá ám.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Zafír Kép
Gratulálok a kislányhoz Kép

Mi is csütörtökön voltunk doktorbácsinál.
Dominik nagyon jól van. Már 2750 grammra becsülték a súyát és valami hihetelenül mozgékony.
Már volt a ctg-n egy 80 %-s fájásom és a kicsi szívhangja is a medencecsontomnál volt hallható. Szerintetek ez jelent valamit?

Már teljesen berendezkedtünk rá, majd csinálok fotót és teszek fel. Kép

Most megyek aludni, mert ma vendégeink voltak és efy kissé elfáradtam.

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

A hetet és a napot mindig lefelejtem. Kép

Ági 35+3

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Pkagi!Akkor rendesen vannak josló fájásaid.A picurka már befordult a kis helyére.Lehet,hogy nemsokára kibujik?Bár azért még maradhatna legalább 2-hetet.Istenem nemsokára szülsz.Olyan izgi.Tényleg izgulsz?Apa bent lesz?

Zafír!Meg kell várni a másik videókártyát utánna apa telepít utánna tudok csak képeket feltenni.
Ugye milyen jó volt?Ez így szokott lenni amikor jó lenne látni akkor nem mutatják magukat.

Mi jól vagyunk Levi kis huncutka.Az alvókája még mindíg nagyon jó ma is fél 7-kor szopizott először utánna még aludt 2-órát.Már egyre nehezebben tellik meg a cicim úgyhogy nem tudom meddig fogom szopiztatni.Remélem azért még egy darabig,de valószínű,hogy kell majd neki pótlás.De így is örülök,hogy egyből még tudom.Na most ennyi.

Sziasztok!

Gabi
Vendég
 


sziasztok!
mindenki eltűnt. na pár kéáp kedvcsinálónak keresztelős is lesz, amin Levi is rajta van.KépKépKépKépKép

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!
Tényleg jól eltünt mindenki.Minden oké mindenkivel?Készültök már az ünnepekre?Mi vasárnap fogunk találkozni a télapóval a barátnőméknél.Az egyik barátjuk öltözik majd be.Lesz puttonya,levele meg minden ami kell.Kiváncsi leszek Levi reakciójára.Bár amilyen kiváncsi fickó biztos érdekelni fogja.Jó buli lesz már várom.Nekünk még a karácsonyi ajándékokat meg kell vennünk a gyerkőcöknek.Ez még hátra van.Különben mi jól vagyunk Levi már rendesen harap a két kis fogacskájával élvezi is nagyon.Iszonyú eleven mindent látni akar fogni,harpni.Imádom.

Írjatok!!!!!!!!!!

Szép napot mindenkinek!

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Biztosan a karácsonyi készülődés az oka a topik pangásának.
GabiKép
Nagyon édes Levi, egyre édesebb. Kép
Kíváncsi vagyok, mit fog szólni a Mikuláshoz, majd írd meg. Kép

Mi jól vagyunk. Egyben teljesen jó eredményekkel. Zárt méhszáj, jó magzatmozgás, jó a köldökzsinórban az áramlás is. Nagyon jól fellődik a kics, már elvileg 3 kiló flett van. Két hétnél tovább nem akarom már húzni. Remélem Dominik is így gondolja. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ági, olyan jó, hogy Dominik már ilyen nagy baba!Kép Nagyon izgalmasak lehetnek ezek az utolsó időszakok.Szorítok, hogy Dominik már kintről nézegesse a karácsonyfát.Kép

Gabi, a tesóm ódákat regélt Leventéről, mikor élőben látta a keresztelőn. Hogy milyen tündéri és nyugis gyerek..meghogy milyen jól tudja utánozni a traktor hangját.. Kép
Még nincsenek új képek? Kiváncsi vagyok Levinek hogy fog tetszeni az első találkozás a télapóval. Kép

Orsi, köszi a felajánlást, nagyon jól fognak jönni a ruhák. Már körülnéztünk és ledöbbentünk, hogy mennyibe kerülnek a babaruhák. Kép

Kedves tapasztalt anyukák! Milyen helyen szoktatok/ érdemes vásárolni? Úgy látom a bababoltok megfizethetetlenek...
Ma voltam egy kolleganőmnél, aki kineziológiával is foglalkozik és tud beszélgetni a babákkal az izommozgások segítségével. Beszélgetett Dórikával, azt mondta később, hogy nagyon bölcs és erős akaratú kislány lesz...
Amúgy érdekes volt, de 100%-ban nehéz hinnem benne.
Olyan kis interaktív már, ha Apa megsimogatja egyből visszarúg, ha jó zenét hallgat, vagy valakivel Róla beszélek mozgásba lendül.KépNagyon imádjuk. Kép

Szép hétvégét!

Zafír 20+3

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Pkagi!Már azt hittem megvan a babó.Most már tényleg célegyenesben vagytok.Ha bármi van remélem valaki tud minket értesíteni.

Zafír!Köszönjük a dícséreteket Levi nevében is.Igen jól viselte a keresztelőt pedig azért voltunk páran azt hittem kicsit majd megkavarodik ennek ellenére elszórakoztatott mindenkit.Vannak már új képek,de még nem jött meg az új videókártya és apa addig nem akar telepíteni.Sajnos!Hát már izgulok a holnapi nap miatt,hogy találkozunk a mikulással.Majd elmondom milyen volt.Egy kicsit mi is kikapcsolódunk.Hát nekünk eddig nem sok ruhát kellett venni Levinek annyit kaptunk,de amit vettünk azt a teszkóba vagy turiba.Én szerintem nem érdemes megvenni a 2-3000 forintos badikat meg rugikat pláne amíg picik,mert úgy nőnek mint a bolondgomba.Van,hogy sokkal jobb minőségüt kapsz a turiba és szebbet.Én nem tudom mit gondoljak erről amit ítrál,de nagyon én sem hiszek ilyenbe.Szerintem ti sokkal jobban tudtok hatni a babára.Legalábbis ez az én véleményem.

Most mennem kell altatni a picurt,mert álmos.

Majd holnap jövök az élmény beszámolóval.

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Olvaslak benneteket,írok is majd este.

Zafír,én a babaszobán veszem a gyerekek ruháit,játékait,boltban nem is vásárolok már.
A csevegőben az adok veszek olyan mint egy nagy piactér.Itt adjuk vesszük egymás cuccait,vagy rendelünk új ruhákat,cipőket,játékokat,bármit.Például Angliából,Amerikából szoktam vadi új,márkás ruhákat rendelni,az itteni árak feléért.
Érdemes benézni.Kép

Ági,nagyon örülök,hogy jól vagytok,nagyon szorítok értetek!Kép
Majd jövök még,csak visítás van.

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!

Zafír Kép
Én a Tesco, Auchan, Kika a babaholmiolcson.hu és a babadiszkont.hu- ban vásároltam. Ez utóbbi kttő üzlet, de itt tudsz tájékozódni az árakról.
Mindig néztem egyébként a megatoys.hu és a brendon.hu kuponakcióit is és ha valami nagyon jó volt akkor megvettem az újságot és már volt is kuponom. Kép
Ruhákat mondjuk én nem vettem, mert kaptam.

Lányok egyszerűen nem tudom kitől megkérdezni segítsetek. Ha a nyákdugó elmegy az "színes"? Úgy értem honnan tudom hogy az? Köszi előre is.

Mé még jól vagyunk és még mindig egyben. Kép Holnap megyek ismételten dokihoz utána jelentkezem.

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok!
Ági a nyákdugó olyan kocsonyás valami, bocsi jobban nem tudonm jelemezni, és kicsit rózyaszínres bár nekem picit pirosas is volt. Elvileg utána pár nap és szülés de ezt ne vedd garanciának, nálunk volt szeptemberin aki egy hét után szülrt meg. Én két nap után. ha vannak mensiszerű görcseid ios, az már jó. ha vérzés van arra viszont nagyon figyelj.
Zafír amit tudo k majd kölcsönbe nagyon szívesen küldök neked.
Ari tio hogy vagytok? Jól elfáradsz te is ugye?

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Ági!Nyákdugó:lásd Orsi írásátKép

Orsi!Nem unatkozok az biztos,különösen mióta Zsófi közlekedik is,állandóan rajta kell tartanom a szemem.

Gabi!Gratulálok a keresztelőhöz,biztosan nagyon szép volt.Kép

Úgy látom alapító anyánk is nagyon hanyagolja a topicot,persze már nem tud írni a terhesség örömeiről.Most talán átnevezhetnénk a gyerek örömeire,vagy fáradt vagyok de boldog,jobb lenne?Kép
Jól vagyok ám,csak napok óta a lig alszok.Zsófinak az a legujabb szokása,hogy 8 körűl elalszik,majd pár óra múlva (2-3)felébred,és viháncol.Nem tudom másképpen kifejezni.Rugkapál,vísít,játszik,dumál,vigyororg.Én olyan,de olyan mérges lennék,ha nem nézném azt a gyönyörű mosolygós pofiját,ahogy meglát és kivirúl,örűl,vigyorog,rugkapál,rámmászik.
Az az igazság,hogy olyan szépen összejöttünk,imádtuk a terhességet,de ha nehéz lett volna,kínszenvedésekkel teli is,ezekért a pillanatokért megérte volna.

Anikó is rég járt erre.
Jó éjszakát nektek!Kép
Azért egy pár képet feltöltökKép

Kép
Kép
Kép
ari3
 
 


Sziasztok!
Ági!Csak nem alakulóban van valami?Mindenképpen tudassa velünk valaki,hogyha megvan a babó!Alig várom már.Hát még te!!!!!!!!!

Ari!még mindíg tündéri Zsófi!És már állni is tud!Fantasztikus!Nagyon ügyes csajszi.Gratula!Biztos ari lehet ahogy éjjel karattyol.Olyan mint Levi!Bár ő 5-6 között kel és a szopi után be nem áll a kis szája.Néha előfordul,hogy éjjel gondol egyett és neki áll beszélgetni,de aztán negyed óra múlva alszik is tovább.És hogy telt a mikulás?

Mi vasárnap találkoztunk vele.A barátnőmékhez voltunk hivatalosak oda jött a télapó.Jó buli volt élveztem nagyon.Mindha újra gyerek lettem volna.Levikémet még annyira nem érdekelte csak akkor figyelt föl rá amikor elvette tőle a csomagokat.De aztán a csomagokkal jól el is foglalta magát.Jövőre talán már jobban fogja élvezni.Majd teszek fek képeket már egy csomó van csak még nem jött meg a másik videókártya.Sajnos!!!!!!Pedig annyi aranyos képünk van megint.

Fejlődésileg nagyon lelustultunk.Még négykézlábra sem állt pedig az elején nagyon akarta.Most is akarja csak lustábban.De mindegy ami késik nem múlik.Majd ha ő úgy érzi akkor csinálja.Bár ha az apjára ütött akkor 8-hónaposan feláll és csak utánna kezdi a többit.Ne mindegy!
Egézségileg egy kicsit benáthásodtunk meg reggelre hőemelkedése lett,de nem komoly.

Mindenki hogy vagytok?
Lili merre vagy??

Sziasztok Gabi
Vendég
 


Köszi lányok!
Holnap megyek dokihoz, utána jövök beszámolni, addig is itt egy pocakos kép.
Ma csináltam. Kép

Kép


Ági
37+0

Kép

Kép
pkagi
 
 


Hello Ági!

Még egyben?!Jó nagy a pocid.Remélem minden oké lesz a dokinál.Írjál!!!!!!!!!!!!

Lili ha tudsz küldj képet a pihenőszékről légyszi!!Köszi!Veletek mizu??????

Sziasztok Gabi




Sziasztok Gabi
Vendég
 


Sziasztok

Hazajöttünk a dokitól. Minden rendben, méhszáj zárt. Többi eredmény is oké. Egyben leszünk még egy darabig . Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok

Ez jó hír.Akkor még talán egyben karácsonyoztok.
Mindenkinél
ilyen rossz idő van?!Teljesen le vagyok hangolva ettől a hidegtől ráadásul a hó is szálingózik.

Most csak ennyi majd még jövök.

Gabi,Levi
Vendég
 


Gabi Kép

Azért remélem már nem egyben karizunk, de már itthon. Kép Vagyis ez vágyálom. Kép

Nálunk is hideg van nagyon. Én egy kis havacskának most örülnék, az olyan szép. Kép

Mi most megyünk még karácsonyi vásárlásra. Mostmár a hiányzó dolgokat vesszük meg és lezárjuk. Ki tudja meddig leszek még egyben. Kép

Ági
37+2

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági, ez aztán a pocak! Kép Én mindig elszörnyedek a sajátomtól, hogy már mekkora, de ilyenkor látom, hogy ez még tényleg csak a kezdet. A lábad nem szokott fájni? Nekem esténként a bokám nagyon...

Voltam védőnőnél, leszúrt, hogy már 7 kilót híztam a 22. hétre.Kép Állítólag vissza kell fogni magam. Szerintetetek az tényleg sok? Hány kilót kéne híznom a terhesség alatt? A tankönyvi 10 nekem biztos nem fog menni Kép

Amúgy a védőnő is ezt a babadiszkontot ajánlotta, már megnéztem a neten. Mindenkinek köszi a tippeket, majd ha lemegy a karácsonyi örület, akkor körülnézünk. Kép

Gabi, jövőre már tényleg biztos jobban fogja érdekelni a mikulás Levit. Legalább nem félt tőle, a barátnőméknél is járt a télapó és ott a baba nagyon nem értékelte, csak amikor elment..Kép

Ari eddig is szerettem nézni Zsófika fotóit, de mióta tudom, hogy kislányunk lesz még lelkesebb vagyok.Annyira gyönyörű ez a kislány! Minden kisfiú bele fog zúgni az oviban! Kép

Ági, akkor már a jövő héten meg kéne érkezni Dominiknak, ha itthon akartok karácsonyozni! Szorítok nektek!

Zafír 21+4

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Szerintem ne igen foglalkozz vele én 22-híztam.A 20. héten tartottam 6,5-nél.Nekem soha nem szólt.Bár a legtöbb a pocómon volt.Edd meg ami jól esik.Kiválasztottátok már a nevet?Vagy már ezt írtad korábban?

Most megyek,mert a picur nem bír magával.

Lili merre vagy?

Gabi
Vendég
 


Zafír Kép

Én is kb. ennyi kilónál tartottam 22 htesen. Most már majdnem 38 hetesen tartok 9 kg-nál. Utána kevesebb jött fel. Nekem a lábam nem fáj, mondjuk hozzá kell tennem, hogy én itthon voltam végig, tehát ha fáradt voltam lelültem mindig.

Tegnap voltam dokinál.
Ctg rendben, fájásokat még nem igazán mutatott.
Uh-n is minden rendben volt. 3300 grammra becsülték Dominik súlyát.
A doki is megvizsgált, méhszáj zárt.
Viszont amikor hazajöttem tegnap véreztem, gyorsan fel is hívtam a dokimat erre azt mondta, hogy be akart nyúlni a méhszájamba és biztosan azért, de ha nem múlik akkor menjek be. Abbamaradt. Viszont gondolkoztam amikor elmentem Wc-re a Wc papíron észrevettem nyák szerű dolgot nem volt sok éppenhogy csak és átlátszó volt. Utána jött ez a vér. Nem lehet, hogy a nyákdugóm jött???? Illetve lejöhet e ha méhszáj zárt?

Mondjatok rá valamit. Szerintetek?

Ági
37+5

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok!

Elment a nyákdugóm. Kép
Felhívtam dokit azt mondta ha beindulnak a fájások menjek be, de ez még akár napok kérdése is lehet. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok!
ági várjuk a fejleményeket. nekem elment a nyákdugóm másnap este szültem. Ha beindulnak a fájások sétálj amig leeht.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Ági Kép Akkor jól szorítottam, Dominik már odakintről nézi a karácsonyfát. Kép Nagyon izgulok Értetek!!

Gabi, Dorottya Anna lesz a kislányunk.Köszi a megnyugtatást súly-ügyben, én is úgy döntöttem, hogy eszem, ami jól esik. Na jó csokiból azért annál egy kicsit kevesebbet, de ennyi.Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Köszi lányok! Kép
Egyenlóre még egyben vagyunk itthon! Igazán jöhetnének azok a fájások! Kép

Ági
37+6

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Pkagi!De jó!Talán ma már meglesz?De karácsonyig biztos.Szerintem.Szép ajándék lesz.Szupi lenne ha a karácsonyt már itthon töltenétek.Bár mi van írjon valaki a családból.Sokat gondolunk rád.De izgi!!!!!!!!!Előre is sok-sok puszi nektek!!!!!

Tegnap voltunk dokinál Levikém 8.900.Minden oké a tüdeje hál isten tiszta a doki nem hallott semmit.
Ma itthon maradunk egyet lazulni.
Jaj alig tudom már kivárni a karácsonyt teljesen be vagyok már zsongva.És ti?Ajándékok?

Lili,Ari,Aniko merre vagytok?Minden oké?

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Ági,nagyon izgulok értetek,ezek az utolsó időszakok a legidegörlőbbek.Jó lenne már a karodban tartani,de még jó lenne ha bent maradna kicsit.Nagyon szép pocid van,és tényleg alig híztál.Kép

Zafír,nagyon szép neve lesz a kislányotoknak.Köszönjük a dícséretet,szerintem is gyönyörű kislány ZsófiKépKépDe nem vagyok csöppet sem elfogultKép

Gabi,szép súlyban van Levi,le is előzte Zsófit.De így van ez jól,egy hölgynek nem illik nehezebbnek lenni a férfiaknál.Kép
Mi vettünk Gergőnek egy Fisher Price Little Piple várost,meg garázst,meg autókat.Zsófi kap egy nagy golyópályát,mert egy méhecskét,amit ugyancsak gömbökkel kell etetni és mindig máshol bukkannak elő.
Egyébként egy két apróságtól eltekíntve már mindenkinek megvan minden,vagy úton van idefelé.

Zsófi nagyon eleven kis boszorkány,újabban nem alszik délután,így 6 körűl beájul,alszik kicsit,majd 11-kor még nem lehet letenni.KépHagynám én sírni,de nincs akkora várkastély,ahonnan ne ébresztené fel Gergőt a hangjával,mert persze ő legkésőbb 9-kor már alszik.Én meg hímeznék,legalább éjszaka,de így nem tudok.Nappal is nehezen.De ez van,majd nőnek egy kicsit,és lehet.Kép
Kép
ari3
 
 


Még egyben Kép
Bár már türelmetlen vagyok!!!!
Tudom hülyén hangzik, de én már azt hittem rég meglesz a baba. Először jött az, hogy a méhlepényem gyorsabban éret a kelleténél, most meg 2 napja a nyákdugó.
Ma telihold lesz ebben is bízom. Viszont képzeljétek olyan jókat alszom, mint már nagyon régen nem tettem.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Ari!Gergő biztos örülni fog a sok ajándéknak meg persze Zsófi is.Kevés az alvásigénye a csajszinak.És akkor reggel meddig alszik?Nálatok volt olyan Zsófinál,hogy hisztis korszak?Mi ezt most éljük.Ha kimegyek rázendít ha egy kicsit is eltűnök a látáskörzetéből rázendít.Tegnap másfél óra leforgása alatt három félórás hisztit nyomott le.És ha bemegyek nekiáll vigyorogni.Engem mondjuk nem igen hat meg a hisztije.Most kell megfognom,mert később még rosszabb lesz.Próbálgatja az ő kis akaratát.OLyan kis szarházi.De azért imádom.

Pkagi!Hát ez a pinduri pocaklakó nem akar kibújni.Jó dolga van odabent.Én azt mondom a legkésőbb vasárnap meglesz.Már nagyon türelmetlen vagy igaz?
De most már csak napok kérdése.Kitartás.

Gabi
Vendég
 


Gabi Kép
A próféta beszéljen belőled. Kép

Ari Kép
Gyönyörű ez a leányzó. Kép

Nekünk egész jól áll a karácsonyi bevásárlás, de ha már ez szóba került segítsetek.
Mit lehetne venni egy 10 hónapos kisfiúnak???? Nem tudok mit kitalálni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia!
Szerintem már vehetsz neki valami kézségfejlesztő játékot.Annyi mindent félét lehet már a boltokban kapni.Vagy kérdezd meg mire van szüksége a picinek mit szeret.Mi így csináltuk.Ahogy gondolod!

Gabi
Vendég
 


sziasztok!
Olvaslak benneteket csak erőm nincs írni.
Ági Most már itt a célegyenes. nagyon izgulok.
Ari egyre szebb a lányod. Komolyan egy kis tündérke.
MI jól vagyunk már gyerkőcők voltak betegek de most már kifele lábalunk belőle. Viszont Domi sír ha kijövök az altatás után. Eddig nem volt baj, de most ez az újabb happje. szegénynek. Délután le tudok feküdni vele aludni de este nem mertt akkor elalszom és semmi nem lesz kész. Legyetek jók.
Orsi

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


még mindig egyben. Mai pocakos kép.

Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szép nagy fiad lesz Ági az biztos. Kitartást a vége alegtürelmetlenebb de ha megszülsz utána azért visszasírod néha a terhességet.
Néhány kép a gyerekeről.KépKépKépKép

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok Kép

Megjöttünk. Igaz a nyákdugó elment (még kedden), de a méhszáj még mindig zárt. A ctg-n semmi fájás és az én kisfiam úgy mozgott, mint aki azt akarja tudatni a világgal, hogy köszöni szépen de ő nagyon jól érzi bennt magát. Kép
Hétfőn megyek Uh-ra és ismét Ctg-re.
Kiszámoltam, ha karira itthon akarunk lenni, akkor hétfőn, de legkésőbb kedden szülni kellene . Kép
Majd próbálok beszélni a fiammal, hogy azért mégse rángassuk már el a doktorbácsit a karácsonyi asztal mellől. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági az nem jelent semmit hogy nincs fájás. nekem elment anyíákdugó, de fájás nuku nst-n. megyek dokihoz azt mondja nem fogunk szülni de megnézem, na majdnem leült, igaz én 1111 voltam. este szültem.
szorítok, hogy Dominik már otthon megnézhesse a karácsonyfát.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Hú!Jó nagy pocid van.Mennyire becsülték a lurkót?Baromi jól érzi magát odabent.Hátha a kisfiad is azt szeretné,hogy karácsonyra otthon legyetek akkor iparkodnia kell magát.Most is csak azt mondhatom,hogy kitartás.Bármi van írjatok.

Gabi
Vendég
 


Hello!

Ági mi a helyzet?Talán már a kórházban vagytok?Talán már ki is bújt a pici?!

Gabi
Vendég
 


Hello lányok!

Á nincs semmi itthon vagyok.
Egyben, fájások nélkü, bár a pocakom nagyon feszül, de ennyi.
Holnap megyek dokihoz, meg Uh és CTG is lesz.

Ági
38+3

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Látom még mindíg egyben.Ez a gyerek nem akar kijönni.Pedig már jöhetne.Nem?!Apa már nagyon izgatott?

Gabi
Vendég
 


Gabi Kép
Nagyon izgatottak vagyunk mindketten, szó szerint be vagyunk sózva. Én abszolult nem félek magától a szüléstől stb... csak azt szeretnénk ha már kijönne kismaszat. Beszélünk hozzá, próbálunk rá hatni, de ő nagyon jól érzi bennt magát. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a dokibácsit, de még nem vagyok otthon. Bejöttem a párom munkahelyére együtt ebédeltünk és most ideültem egy gép elé egy gyors helyzetjelentést írni neketek.

Méhszáj zárt, Domi mocorog ezerrel, a magzatvíz egy kicsit kevesebb a normálnál és végre már a ctg is mutatott fájásokat. Volt egy 10-s, 1 8-s és 2 6-s erősségű fájásom 30 percen belül, de a fájások időtartalma annyira rövid még, hogy ez nem mérvedó.
Doki azt mondta szerinte a karácsonyt még egyben otthon töltjük. Kép
Majd ünnepek után szülünk azt mondta.
Mondtam neki ezzel kiegyezek. Kép

Még egy kicsit üldögélek itt és utána irány haza.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem volt netünk, azt hittem mire benézek ide, már Dominik sztárfotóit láthatom... De az a lényeg, hogy jól vagytok. A pocimérettől kicsit megijedtem, hogy fogom én ezt bírni..?
Akkor most már azon drukkolok, hogy Dominik lustizzon még pár napot! Kép Lehet, hogy szeretne baba-kötvényt. Kép

Orsi, olyan édesek a gyerkőcök!

Mi jól vagyunk. Ez most nagyon jó időszak, se rosszullétek, se fáradtság és most nem is érzem olyan bálnának magam még. Dórika sokat mocorog, főleg, ha zenét hall. Kép

Zafír 22+5

Kép
Kép
zafír
 
 


sziasztok!
Ági ez már haladás, hát akkor lehet hogyí Dominik januári babóca szeretne lenni?
ZTafír ez a éegjobb időszak pihengess meg élvezd ahogy Dórika rúgdos.
Én meg kicsi depreszzióban szenvedek, úgy látszik ez a karácsony előtti depi. De reméelm hamar túl leszek rajta.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Pkagi!Most akkor már az ünnepekre jó lesz ha bent marad.Igaz?Képzeld!Egyik nap vissza nézegettem a korábbi beszélgetéseket amikor még azon izgultunk,hogy megmaradjon a baba.Most pedig már azon izgulunk veletek együtt mikor bújik ki ez a kis csöpség.Hogy repül az idő!!!!!!!Akkor még kitartás legalább egy hétig.

Zafír!Az jó ha most már nincs semmi bajod főleg,hogy jönnek az ünnepek.Nagyon el tudja rontani az ember hangulatát ha rosszul van.De hál isten ez nem így lesz.A zene az jó.Én is sokat hallgattam Levinek és most is nagyon imádja.

Mi is jól vagyunk bár ebből a megfázásból nagyon nehezen kecmergünk ki.Tegnap másik gyógyszereket kellett felíratnom neki,mert ami volt nem használt.De amit most kapot úgy néz ki beválik.Az éjszaka már nem volt köhögő roham.Talán mire hazautazunk rendbe jön remélem.Azt hiszem ma még elmegyünk itthonról olyan szép idő van.
Majd még jelentkezem.Addig is vigyázzatok magatokra és a babákra.Kint is bent is.

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk az orvostól. Domi mondanom sem kell irtóra jól érzi bennt magát. Mészáj teljesen zárt, ctg-n magzatmozgás ok, fájás max 4-s volt csak.
Viszont képzeljétek a dokim mégiscsak elutazik 29-2-ig
Gondoskodott helyettesről, de én nála szeretnék szülni!
Beszélgettünk a túlhordásról is, mert ugye jelen esetben még az is előfordulhat.
Azt mondta, akkor a 41. héten be kell feküdnöm, nem indítják meg a szülést, hanem megpróbálnak fájásokat generálni, de a 42. hetet már nem várják meg, hogy betöltsem.
_________________

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Még mindíg egyben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hát ez a gyerkőc nagyon jól bulizik bent.Csak most,hogy tudod elutazik a dokid nehogy meginduljon a szülés pláne ha nála akarsz szülni.Beszélgess a picivel és mond meg neki,hogy most már maradjon bent amíg a doktorbácsi haza nem jön.Baromira nem akar kijönni.Hát akkor még mindíg csak azt tudom mondani KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd még jövök.

Gabi
Vendég
 


Ági kitartást beszélj Domival, én Csongival tettem, nálunk is elment a doki 1 hétre. És megértette.
Mindenkinek Kellemes Ünnepeket!

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: