Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Itt egy friss pocakkép.

Majga: Részvétem. Borzalmas lehet. De próbálj jó dolgokra koncetrálni, a babának se tesz jót ha bánatos vagy. :(

gydavid: Varratszedést meg tud más is csinálni, ezért nem kell 36 hetesen kijönnie a kicsinek. Bár amúgy néztem, hogy ugyan két héttel előtted vagyok,de kb ugyanakkora a bébim mint neked. Szóval tényleg nem a mérete miatt, de jobb ha minél inkább a kiírt időponthoz ragaszkodsz. Neki is jobb lesz kicsit még odabenn. Erre a 8-ára próbálj meg rákérdezni.

Klarissza: Vili milyen édes!!! Szép nagy haja van.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Panndi
Nem lehet könnyű feldolgozni Réka baba elvesztését, de a biztos segít, hogy közösen emlékeztek minden évben.

Fairytale
Te is milyen csini vékony vagy!

Netty
Ma nagyon jókat nevetek rajtad, illetve Zétin :) Elképzelem, hogy hagymaszagúan udvarol kora reggel :D Ilyenkor mindig azt gondolom, hogy mégis kell nekem egy kispasi :wink:

Linacska
Nyilván az sem jó, ha picit teljesen háttérbe szorítjuk, hogy a nagy ne sérüljön, meg kell találni valahogy az egészséges középutat. Én nem is félnék a helyzettől, ha nem esne egybe az időpont az iskolakezdéssel, inkább emiatt parázom kicsit, hogy ez sok lesz egyszerre.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Fiam mondta: "anya én szeretlek téged, meg apát is szeretem, de a legjobban a hugit szeretem, meg a pici babát a hasadban". Hihetetlen mennyire imádják egymást, és őszintén mondom nem tettem érte semmit, legalábbis tudatosan. Kíváncsi vagyok a 3-kat hogy fogadják, a lányomat szerintem jobban meg fogja viselni a baba születése.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 

 
 

Klarissza! Tüneményes kisfiad van! Annyira édes!

Köszi a véleményeket! Azt hiszem mindenképpen az előző dokimmal fogok egyeztetni, hogy ő mit csinálna?!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Fairy: tök csini vagy :-) szép pocak.


Addisz: Na ,majd akkor harmadjára. Kell egy pasi hidd el. Ha apukák a lányukba szerelmesek, az tuti, h anyukák a pöcsösöktől vannak elolvadva. És ez így is van rendjén :-)


Panndi: Kitartást a mai naphoz. Biztos nem lehet könnyű még akkor sem, ha a Jóisten adott másik lehetőséget.

Majga: Részvétem. Próbálj meg nyugodt maradni, és meríts erőt a benned növekvő kis életből.

Luca: asszem amikor erről volt szó annó, akkor is azt mondták a többiek, h a középső gyereket viseli meg a legjobban. Brunhildéknál legalábbis tutira így emlékszem.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty
Elvileg nem lesz harmadjára...aztán ki tudja, még elég fiatalok vagyunk, ha úgy hozza a sors, talán be tudunk vállalni még egy porontyot. Fura, mindig lányt, lányokat akartam, de érzem és látom a környezetemben, hogy tényleg más az anyuka-fiú kapcsolat. Nekem nincs házi udvarlóm :)

Majga
Nem lehet most könnyű, de magadért és a kicsiért muszáj erősnek lenned. Kitartást!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Klarissza, olyan nagyon aranyos Vili :) Igazi formas kisbaba :) Most mar minden rendben lesz!!!

Kivancsika, nagyon drukkolok!!!

Panndi, majga, tenyleg nagyon nehez lehet! Beszelgessetek a picikkel a hasatokban! Engem mindig megnyugtat egy-egy rugassal, ha erzi, hogy szomoru vagyok!

Gydavid, ez hihetetlen! Nem tudom, mit csinalnek a helyedben. Az elsö gondoltom az volt, hogy otthagynam, de aztan belegondoltam, hogy azert ez nem olyan könnyü. Az ember olyan kiszolgaltatott helyzetben van! Az elözö orvosod az, akinel Barbit szülted?

Micsoda csinos pocakok :)
En szörnyen erzem magam, mert vegre vettem egy melltartot, ami eleg szeles, de oriasi, igy beletettem egy melltartobetet, ami szerintem nagyon feltünö, minden mozdulatra zörög es tök rosszul erzem magam igy :(

Nagyon tetszettek a hasfelvagos es pisiles figyelö vedönenis törtenetek :) A 9 eves hugom ezen mar tul van, de a szem valahogy különösen is nyitott a sikositokra es izesitett ovszerekre. A masik hugomnak meg kellett vesztegetnie a DM-ben, mert hangosan követelte, hogy magyarazza el, ezek mire valok :)

Mi tegnap voltunk orvosnal. A picink 1,6 kg 30+1 naposan es fejreforult :) En 8 kgot hiztam. Anyukam megnezte, hogy az egyik hugom kb. ugyanennyi uidösen volt 1690 g es vegül majdnem 4kgval született, ugyhiogy azt hiszem, abbahagyom a heti 1 Elevitet :wink:

Nem tudjatok veletlenül, hogy a hangya irtas veszelyes lehet-e a babara? Ma delutan jönnek ...

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Megpróbálok reagálni, közben szenvedek, mert begörcsölt a hasam, vagyis a méhszalagok :?

Majga, részvétem! Sajnos ez az élet rendje :(

Panndi, neked sem lehet könnyű :(

Testvérek: igen, nálunk Bendegúzt viselte meg nagyon a kistestvér születése, de gondolom ez a gyerek egyéniségétől (is) függ...Etelét annak idején nem viselte meg annyira, persze voltak apróbb gondok, de semmi eget rengető (ő akkor 3,5 éves volt)...Bendegúz 2 éves volt, tehát kicsi, próbáltam sokat foglalkozni vele, pont ahogy írtátok, kapott ő is babkocsit, babát, kiskádat, nagyon tetszett is neki, szoptatás közben is beszélgettem vele, simogattam...de hiába, nem írom le újból, hogy mennyi baj volt vele. DE most néha hozzászól idegenekhez!!! Vagy röviden válaszol, ha kérdeznek tőle, és köszön (ha előtte szólok, hogy köszönjön). Nem mindig, de óriási haladás. Nimródot ugye még nem tudom, biztos nem lesz könnyű neki, mert borzasztóan anyás és bújos.. nála pedig az ovikezdéssel esik egybe a kistesó születése :roll:
20140901114303
 
 


Megjöttek végre az elveszett csomagjaim! Az egyikben a tüneményes kocsicipők (Hello Kittysek, rózsaszínűek, gyönyörűek :lol: ), a másikban a pocaktartóm és a 2 nadrág (mindkettő jó!), úgyhogy boldog vagyok..bár hasam azóta is görcsölget, nagyon kellemetlen :(
20140901114303
 
 


Rókakoma,
hidd el, nem az Elevittől lesz nagy egy baba, főleg nem heti 1-től. Én napi egyet szedek. A barátőm is szedte, 1 héttel túlhordta a gyerekét és 2800-zal született. Viszont mindig tanul az ember, a szülésfelkészítőn mondták, hogy a vitaminszedés azért is nagyon fontos, mert olyan összetevőket tartalmaz, ami lepényleválás után segíti a méh összehúzódását, ezáltal a vérzés csökkentését. Na én inkább szedem, minthogy ki kelljen végül venni a méhem, vagy elvérezzek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Rókakoma: A melltartóról annyit, hogy egyszerűen lehetetlen találni szerintem. Én minden héten egyszer végigjártam egy időben a fehérneműboltokat az Allee-ban. Hát volt olyan eladó aki sajnálkozva nézett rám, meg olyan aki előadta, hogy nincs is akkora mellem mint amekkora melltartót akarok venni. Rámadott egy C-set, és amikor meglátta, hogy kb mindenhol kijön belőle a mellem feladta. Azóta Én sportmelltartókban járok. Ezeket még 4éve vettem, amikor kézilabdáztam, de legalább nyúlnak, és kényelmesek.

Elevit: hát csajok, ha valaki itt lakik Pesten szivesen adok neki egy egész dobozzal. Mi vettünk egy 60 szemeset még a legelején. A védőnőm akkor azt mondta, hogy még nem kell szednem. Most meg már nemtudom szedni, mert hányingerem van tőle. Így kb semmit se szedek, ha nagyon fáj ahogy nő, akkor veszek be MagneB6ot.De azt se merem minden nap, mert a dokim azt mondta, hogy csak éhes leszek tőle, azt meg egyikőnk se akarja, hogy feleslegesen hízzak ilyenek miatt.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


fairytale- szép pocak! :) Csini vagy!

Vitamin-én sem szedek már kimondottan kismama vitamint. Kb a 14. hétig szedtem, azóta csak magne b6, 2 naponta.

Ruha-jövő héten nekem is melltartó meg nyári gatya vadászat lesz!

Kép
pampalini
 
 


Jó sokat írtatok :lol: :wink:

Klarissza
Gyönyörű Vilike! Imádon ezeket a picurokat :oops: (időnként én meg szoktam dajkálni is őket :oops: :wink: )
Egyébként a babákra serkentőleg hat, ha pl. anyuka, apuka mellkasára teszik őket, úgy, hogy a bőrük érintkezzen! (kenguru-módszer)
Vagy: felvenni valamilyen hanghordozóra anyuka hangját és azt betenni az inkubátorba... :wink:

Addisz
Szerintem jók a méretek!
Boldog szülinapot Lucának! (nagyon szép kislány)

Szépek a pocakok!

Linácska
Skarlát: penicillin hat rá, azt lehet terhesség alatt is szedni...

Gydavid
Én eleve nem szeretem a programozott császárokat :?
Hivatalos számítás alapja az utolsó menses, nem az UH-s...
(37. héten már nem szoktak azért a babák nagyon picikék lenni, akkor már nem is koraszülöttek)

Brunhild
Kiváncsivá tettél :oops: :wink:
Melyik országban tanultál, szültél????

Gil
A pozitív hozzáállás nagyon sokat számít! :wink:

Netty
A szeméremcsont fájdalma nincs összefüggésben a méhszáj tágulásával!

Noémi
Tetszik a hozzáállásotok! És igenis, császár után lehet simán szülni! :lol: :wink:

Majga
Részvétem :cry:
(sokszor igaz, hogy egy családban megy egy ember, és jön egy új...)

Rokakoma
Tudományos bizonyíték nincs arra, hogy a vitamintól lesz nagy egy baba. Hogyan lehetne ezt igazolni? Minden embernél, minden terhesség más, más időben, más hatások érik...
Heti egy elevit nem hiszem, hogy sok lenne...
Vitamin azért is javasolt, mert szülés után, szoptatás alatt a benned levő vitaminok lesznek a tejben, ha benned kevés van, akkor a babához is kevés jut...

Magnéziumot viszont érdemes szedni!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Én mostanában napi 3-4x 500mg magnéziumot szedek...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Na jo, meggyöztetek :) akkor marad az Elevit :wink:
En egyebkent orvostol hallottam, hogy azert születnek az utobbi idöben nagyobb babak, mert sok kismama vitamint szednek. Persze, egyik ezt mondja, masik azt.

Erdekes volt egyebkent, mert azt mondta tegnap a nögyogyaszom, hogy ne szedjek vasat. Szerinte ennyi elteres belefer, söt szinte termeszetes es szerinte a gyorot ugy megzavarhatja, hogy az nagyobb baj lehet (mar ha jol ertettem, amit mondott :wink: ). Szerinte szüles utan szedjem inkabb es a baratnömnek is akkorra javasolta az Elevitet.

Mrsleo, a Magneziumot görcsre szeded, vagy csak ugy?

Pampalini, ha veletlen Pesten jarsz, nezz be a Baross utcaban levö boltokba, es 2.000 Ftert fogtam ki egy nagyon jo kis nyari gatyat es meg helyben fel is hajtottak nekem :)

Brunhild, majd csinalj kepet, ha tudsz :)
Nem tudsz kicsit lefeküdni?

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Leo: a terhesség számlájára írom :wink: Már megbeszéltük, hogy földiek vagyunk :D Marosvásárhelyen születtem, később Sepsisztgy-re kerültem, ott is szültem Etelét (közben Szebenben jártam egyetemre, Temesváron laktam és tanítottam 2 évet) Dióhéjban ennyi :lol: :wink:
20140901114303
 
 


Rokakoma, nem nagyon, most jöttem fel másodszor a játszótérről, és újból felhúztam magam, mert Nimród elrohant, ki az útra :? és ez biztos nem tesz jót, de hát hogy ne mérgelődjek ilyenkor? ma már harmadszor csinálta meg, kapott is mindig a fenekére, de hiába..

Képet ma tudtam, mert férjem elvitte a gépet, de majd holnap :wink: Ablakot is pucoltam a hálóban és feltettem a békás függönyöket :lol:(talán ez sem tett jót a hasamnak)..kíváncsi vagyok, férjem észreveszi-e.. bár ha észreveszi, függönyöstől kidob :oops:
20140901114303
 
 


Brunhild
Az valahogy kimaradt, hogy te ott jártál egyetemre, hogy ott szültél :oops:
Jól körbejártál azért :wink:

Rokakoma
Görcsre is, meg csak úgyis... :oops: :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Leo, ebben teljesen igazad van, ennyire nem mentünk bele a részletekbe... :)
20140901114303
 
 


Csajok,
én még egy db magnéziumot nem vettem be a 32 hét alatt. Kellene???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


En is csak max 5-6 darabot, de mindig csak azert, mert ereztem, hogy közeledik a migren, es remeltem, hogy hat. Különben en sem szedek.

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 



Kép
mrsleo
Debrecen
 
 



Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Kép

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Leo, nagyon jó kép! Olyan mosolygós, vídám vagy :lol:

Linacska, várjuk majd az uh-s képeket :wink:
20140901114303
 
 


Na mentettem le orrvakarós képet. Ez megint nem a jó minőségű UH, szóval úgy nézzétek.

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska :lol: Az arca sajnos tényleg homályos, de a lábujjai nagyon jól látszanak :lol: :lol: :lol:
20140901114303
 
 


Linácska
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Lina: az tuti, h meg van mind az öt lábujja :-)

Leo: tényleg sugárzol :-)

Melltartó: na hát azzal én is szívok. Míg más megveheti akár a kínaiban is,addig nekem speckós kell, keskeny háttal, nagy kosárral. Alapból 75e, most 80f. A kínaiban meg pl csak olyan van ami nagy kosár, nagy háttal. Így egy melltartó nekem legalább egy 10es. De most rászoktam a teszveszre, és M&S, meg George-ból lehet jókat kifogni negyed áron, sőt, még olcsóbban is. Fairy, ha gondolod, nézz körül ott.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty,
van egy hölgy, aki melltartógyártással foglalkozik, házhoz is kimegy. Igaz itt van nálunk, nem tudom máshova is elmegy-e. A lényeg, hogy ő is nagy mellekkel rendelkezik, tehát tudja, hogy mivel jár az, és vannak nála olyanok is, nem kis számban. És 3-4 ezer Ft egy melltartó. A barátnőmnek csinált keskeny hátú nagy kosarút, aztán már csak mondja a barátnőm, hogy milyen kellene, és ő megvarrja, mert tudja a méretet. Én viszonylag könnyen találok magamnak, semmi extra méret, de én is tőle veszek, ha jót akarok reális áron.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Voltam orvosnál és még nem tudja mikor megy szabira. De nagyon úgy vettem ki a szavából, hogy lehet július elején. Kezdek pánikolni én is, azt mondta szerinte én megszülök június végén. Na de én eddig mindig túlhordtam a gyerekeimet. Ha június végén beindítja a szülést, akkor lehet császár lesz a vége. Jól tudom, hogy ha idő előtt indítanak szülést, akkor nagyobb az esély a császárra?

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Sziasztok!

Még mindig csak beköszönök. A vizsga első fele megvan, a következő kedden lesz. Teljesen kész vagyok, napi 8-10 óra tanulás, lassan 3 hónapja.

A babára nincs időm. 24. héten látott orvos, 18. héten volt UH. Remélem, hogy minden rendben van.

Klarissza! Gyönyörű ez a kisfiú és olyan szép nagynak tűnik.

Gil! Kitartást!

Panndi, Majga! Sajnálom. Ti is legyetek erősek.


Többieknek is puszi és jó babavárást!

jjucuss
Eger
 
 


jucuss, kitartást, mostmár mindjárt vége!!! Le a kalappal előtted, fantasztikus, hogy ezt így meg tudod csinálni!!

lucababa, indíttott szüléseknél azért gyakoribb a császár, mert ott a baba legtöbbször még nem akarna kijönni...ergo nem készült fel rá. A mesterséges beavatkozások pedig nem ugyanolyanok, mint amikor magától dönt úgy a baba, hogy elindul... (Na, korán reggel még nagyon nem megy a fogalmazás, bocsi :lol: ) Szóval ha nincs orvosi indoka, akkor akármilyen szabadság, vagy egyéb miatt én soha nem engedném hogy "kirobbantsák" a babát a helyéről...

linacska, csúcs ez a kép. :D Sebi is ilyen pózban volt a legtöbb UH-n...kezei-lábai az arca előtt. :lol:

Leo, hú de nagy már a pocid, és tényleg süt Rólad a boldogság :D

Majga, sajnálom... :(

Klarissza, a picúrod tünemény, tényleg mekkora sérója van! :) Köszönjük a képet!

Lépek, lassan indulok kendős eszmecserére... remélem nem lesz túlzottan nagy forgalom az utakon...

Szép napot!


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Klarissza,nagyon édes kisfiad van.

Gil, kitartás.

Linacska,nagyon jó ez a kép.Gratulálok az ultrahanghoz!

GyDavid, nekem is nagyon pénz szaga van a dolognak!

Leo, szép nagy pocak!

Majga, őszinte részvétem.

Lábgörcsre van valami ötletetek?

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Hello!

Látom szerencsére senkinek nem volt még korababája! Na a lényeg amíg a NIC-ben van nem lehet még benyúlni sem hozzá nem hogy felvenni ha végre innen kikerül akkortól már mehetek újra befeküdni a kórházba és 3 óránként lehet menni szoptatni fél órát. Ez van ez ellen nem lehet semmit tenni pedig én is szeretném akár a kenguru módszert is, de jelenleg még Vilike elég érzékeny sajnos még mindig folyadék van a tüdejében amit állandóan leszívnak és oxigén kúrája is tart még, de bíztatnak talán hetek

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


Vivcsen
A lábgörcs engem is nagyon sokat kínoz, ma hajnalban is erre ébredtem, és ráadásul olyan szinten képes beállni a vádlim, hogy hiába húzom visszafelé vagy csinálok bármit, perceken át tart... Ma már a sírás határán voltam, annyira fájt :( Kálciumot iszom minden este, de ez hatástalan.

Jucus
Gratulálok a vizsga első feléhez és drukkolok, hogy kedden sikerüljön! Nem is tudom, hogy bírsz ennyit tanulni, minden elismerésem! Kitartás!

Linacska
Eszméletlen jó kép, páromnak is meg kellett mutatnom :) Igazi kis tornászlegény :)

Leo
Köszi a választ és a dicséretet Luca nevében :)
Csak ismételni tudom a lányokat, nagyon jól nézel ki a képen, tényleg ragyogsz! :D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Pedig elvileg a lábgörcsökre jó a kálcium. Mondjuk nekem csak 4x görcsölt be eddig. Azóta semmi.

Vasárnap megyünk párommal közös pocakfotózásra. Legyen egy két képünk emlékbe. Ahogy közeledik a vége egyre jobban érzem, hogy hiányozni fog a poci. :( De lesz ami kárpótol érte. :)

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Csajok
Egy ismerősöm (háromgyerekes anyuka) jó áron felajánlotta nekem egy-két holmijukat, nekik már nem lesz több gyerkőc, ezért most mindentől próbál megszabadulni.
Szerintetek is jó vásár 5.000-ért az alábbi etetőszék (Cam márkájú) és a 3.000-ért a pihenőszék (Brevi)

Kép

Kép


Ja, és ha valakit érdekel, akkor van még egy eladó etetőszék, az is nagyon szép állapotú, mérete és jellege olyan, mint a Camnak, csak mások a színek. Az 4.000 ft. Képet is tudok küldeni róla!
Kétéves ikerlányai vannak, ők használták, tehát nem mind a három gyerkőc, hanem csak egy :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, szerintem ennyiért mindenképp megéri mindkettő!
20140901114303
 
 


Addisz: bőven megéri, vedd meg nyugodtan.

Jucus: kitartást, kedd mindjárt itt van, szorítok nagyon.

Én lefestettem pár ablakkeretet, de a napon majd kisült a szemem. Na meg a zsírom is :-)

Luca: sajnálom a helyzeted a doki miatt. Bár beindulna magától, míg nem nyaral.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Addisz, szerintem is megeri :)
Ha gondolod, tedd fel a kepet, nekünk meg nincs etetöszekünk es felmerült a hasznalt is :wink:

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Addisz: Szerintem is megéri, de etetőszéket venni még most teljesen felesleges. Nekünk is úgy volt, hogy adnak párom tesójáék, de inkább nem kell, majd veszek akkor amikor már abban akarnám etetni, mert most kerülgetni hónapokig teljesen felesleges. Mondjuk én alapból asztalraszerelhetőt akarok, hogy ne foglaljon sok helyet.
És képzeljétek kaptunk hintát: Egy másikat, így már kettő közül választhatok, hogy hova rakom hintázni. Kép

Szerintetek felesleges vagy hasznos a pelenkakuka?

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Fairytale
Tudom, hogy sokára fogjuk használni, de lenne hol tárolni, nagymamámnál elfér, nincs útban, nem lesz baja, és inkább megveszem most használtan egy megbízható ismerőstől, mint később látatlanban bármilyen helyről.
Szerintem a pelenkakuka tök felesleges, bár nem próbáltuk Lucánál, de most sem fogok venni.
A hinta nagyon klassz!

Köszi a véleményt mindenkinek :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Addisz, szerintem is jó vétel mindkettő. Bár a pihenőszéknél nem lenne rossz, ha valami játék - néznivaló - is lenne, de ennyiért bőven jó!

Pelenkakuka: szerintem nagyon jó - csak sajnos baromi drága bele a nylon.
Mi kaptunk a légzésfigyelőhöz, és használtuk is, amíg el nem fogyott az az egy zsák. Igaz anyatejes kaki még nem büdös...de utána.
Szóval végül mi a rozsdamentes kukánkba dobtuk, amin - anyaga ellenére - mégis megjelentek rozsda pöttyök. Sokszor ha kinyitom, látom, hogy párás.
Szóval szerintem nem rossz találmány.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi
Én is hiányolok a pihenőszékről egy kis játékívet, de arra gondoltam, hogy azt talán utólag is valahogy rá lehet majd szerkeszteni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára addisz 2011.05.19 12:10-kor.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam..

Addisz,
Nagyon jók a képek, Boldog Szülinapot Lucának! Olyan jó, hogy így várja a tesóját! Biztosan sokat fog majd segíteni körülötte! Réka hugim is 7 éves, ő is teljesen be van zsongva, mindenre meg akarja tanítani majd az unokahúgát :)

Brunhild,
nem is tudtam a házassági anyakönyvi kivonatról :oops: Holnap mehetek intézkedni :? És, ha már ott vagyok, megcsináltatom az új lakcímkártyámat is (így lassan két évvel a névváltozásom után asszem itt az ideje) Nem tudod, van valami díja az anyakönyv másolatnak? Csak, hogy ne érjen váratlan meglepetés :shock:

Klarissza,
Nagyon gyönyörörű baba :) :) :)
(El is pityeredtem, mikor megláttam.)

Gil,
Szorítok, hogy még jópár hétig "egyben" legyetek! Kitartást nektek!

Majga,
Őszinte részvétem, nehéz időszak lehet ez most neked, de talán a pici születése enyhít majd a gyászon.

Fairytale,
Nagyon csini vagy a képen! Bár én is ilyen vékony lennék... :)

Mrsleo,
Én is ismétlem a többieket, ragyogsz! Nagyon jó kép!

Én ma (is) takarítottam, a védőnőm "bejelentkezett" látogatásra. Asszem kicsit mániákusan sikatolok és gyaszatolok. Tegnap este fél tízkor, a férjem megkérdezte, mire gondolok? Válasz: Zavar az a pókháló a plafon sarkában, csak már fáradt vagyok leszedni... :oops: Szerinte agyamra mentek a hormonok. Hát szerintem is :?

Nálatok járt már a védőnőtök?

Lilypie Pregnancy tickers
krisztinka28
Etyek
 
 


A pihenőszékről, nem?!

http://www.teszvesz.hu/jatek/fajatek/ba ... 02622.html

Esetleg egy ilyet is oda lehet tenni.
Áronnak ilyen volt, és imádtuk!
Már nagyon korán elérte az oldalsó játékokat, és édesen játszott velük.
Csak sajnos mikor már el akartuk tenni, véletlenül eltört. Igaz megragasztottuk, és funkcionálisan használható, de majd Emma is kap egy újat.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Krisztinka, a házassági anyakönyvi kivonat másolat - ha gyerek miatt kéred - ingyenes.
A lakcímkártya talán 500 Ft.

Nekem a védőnő majd szülés után jön. Előre így beszéltük meg.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


kfnomémi,
Köszi a választ :D

Nekem is jobb lenne, ha most nem jönne, de az enyémmel nem lehet beszélni, bevett "jó" szokásai vannak :wink:

Lilypie Pregnancy tickers
krisztinka28
Etyek
 
 


Sziasztok!

Klarissza: Vilike gyönyörű! :) hihetetlen, hogy már ekkora, tényleg nagyon kis formás :)

Addisz: Nekem is rettenetesen görcsölt a vádlim hátul, aztán visszafeszítettem, akkor begörcsölt elől :) azon játszottam egy fél órát kb. hogy fáj a legkevésbé :)

fairytale: hova mentek fotózni? majd tölthetnél fel képet mutatóba! ;)

tegnap mindenen sírtam, olvastalak Titeket, csak nem volt energiám írni.
Panndi, Majga részvétem :(

szépek a pocakok, Panndi: mekkora már a Tied is! :) bár már csak 6 hét...

linácska: tündéri kép! :) annyira várom én is a holnapot! ilyenkor már izgulok :)

Brunhild: függöny feltűnt? :)

jjucuss: kitartás! nincs sok hátra, aztán 4D UH? :)

szerintem nekem laza a védőnőm, se a súlyomon nem akadt ki (12kg), se látogatóba nem jön. :) Annyit mondott, hogy szülés előtt jó lenne, ha elmennék, és akkor megkapnám a kiváltandó recepteket is. De ugyanakkor nagyon segítőkész, ha kérdés van bmikor lehet hívni :)

hopihe79
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: