Új privát üzeneted érkezett!

Menion
én is nagyon fogok neked drukkolni, szorítani ami erőmből kitelik :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Aranyos a férjed "megnyilvánulása" :D

Gabi
majd jössz, ma ünnepelj :lol: kíváncsi vagyok a tortára, mert sztem lesz :!: :lol:

Elfelejtettem a múltkor írni, hogy a szárazságot Ádónál a sok hurka okozta :P vagyis ott nagyon befülledt egy kis gomba telepedett meg, majd elsüllyedtem a dokinál szégyenemben mikor mondta, mert annyira figyelek, hogy alaposan kitöröljem a hajlatokat és mégis :oops: :? de azt mondta sokszor előfordul ilyen nagy melegben, jó lenne többet pelus nélkül lenni, de hát még nem most lesz ez az időszak :roll:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
akkor jó, apának jobbulást :!:
köszi, jól vagyunk, apa oda van, de ezt már megszoktuk :?
Ádónak még mindig nincs kint a foga, de annyira érzem már a kezemmel a recéket és akkor a bal alsó egyesnél a dudor :shock: minden nap kenem neki és élvezi :wink: rengeteget "beszél", imád kint lenni a járókában :lol:

Már teljesen jól van, múlthét csütörtök óta nem szívtam az orrát :!: azt mondta a dokinő, hogy most már egy új tapasztalat a fogzásnál a hurutosság :!:

Barninál a fogzás :?:

Orsi
hogy vagytok :?:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ádó úgy alszik, mint a bunda, meg kell, hogy állapítsam tiszta apja ez a gyermek :wink: én most főzök Ádónak is magamnak is, majd el kellene mennem nagy bevásárlást csinálni, mert holnap lesz ugyebár a partim és még kellene elég sok mindent vennem :!: :roll:

Legyen, szép, vidám napotok továbbra is :!: :wink:

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Itt vagyok!

Roli kaja kész!Magunknak rizses-hús kész!A takarításból csak felmosás lett :oops: ,de azt amúgy is minden nap szoktam.1 mosás a gépben.Még vásárolnom kell lemenni. :? Csak Rolival olyan nehézkes,ilyenkor mindig csak azt veszek ami éppen kelleni fog 1-2 napra,de a végén málhás szamárként cipelem fel a cuccokat. :twisted:

Menion!
Természetesen szorítok én is neked/nektek,de babonából én még nem gratulálok :oops: Olyan jó lesz neked úja átélni a terhességet!!!!! :D
Férjed milyen kis büszke lehet tényleg,főleg,hogy te "erőszakoltad meg" szerinte!Enyém milyen büszke lenne,ha spontán sikerülne :lol: :P

Szandri!
Én is nagyon várlak és kiváncsi vagyok,hogy mi újság felétek? :wink:

Suzy!
Rolinak 1-2 hónaposan a tokájánál volt "bepálva",hasonlóan szégyenkeztem a dokinéni előtt,de hát nem tudtunk mit tenni,mert nagyon összeért.Alaposan törölgettük és figyeltünk,hogy a tápi se follyon a nyakába,meg olajoztuk.Szerncsére elmúlt már,bár toka még van egy kicsi :D

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gyorsan jövök :)

Gabi, Isten éltessen 18. születésnapod alkalmából :P

Menion, fülig ér a szám :D:D:D
Annyira jóóóóóóóóóó :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Mondtam is Imikének, hogy jön a következő fórumbaba, erre ő pukizott egyet majd nagyon elégedetten vigyorgott :) (tiszta apja ez a gyerek hhihi)

Rólunk gyorsan.
Képzeljétek mostanában nem beszélget Imike :(. Ez eléggé aggaszt. Volt egy időszak, amikor elég sokat gagyarászott, most meg... Nálatok is volt ilyen? Szerintetek mondjam dokinak, védőnőnek?

Másik gond a könnycsatorna részleges elzáródása. Szegénykémnek nem használtak a szemcseppek :(. Már néztem neki magánorvost Szfváron, elviszem majd oda, hátha tud alternatív megoldást (pl masszázs, homeos szemcsepp, bogyó), mert nem szeretném ennek kitenni. De ha muszáj, hát muszáj.

Amúgy minden oké. Most itthon vagyunk Balcsin szüleimnél, arany életem van, Imókám most lesz csúnyán elkapatva :) Nem baj.
És képzeljétek, alszik napközben is. Nem, sokat, 40 perceket, de nála már ez is csodával határos :)
Hétfőn anyukámmal visszük vissza Mislenybe oltásra a fiúcskát, aztán már csak július 13án kell mennünk Szigetvárral ortopédia kontrollra, mega 4 hós oltások Mislenyben, aztán ennyi. Ezek után keresünk majd új dokit. Addigra remélem lesz már új otthonunk is.
Egyelőre nézelődünk, hvégén is megyünk. És ha minden igaz, nem Szfvárra, hanem Kápolnásnyékre helyezzük a rezidenciánkat. Velencei tó partja, közel Szfv, Bp is és elfogadható, megfizethető áron lehet családi házhoz jutni. Izgi amúgy, már várom.

No most rohanok, mert Imi alszik éppen és mamám már kiabált, h kész az ebéd. Eperkrémleves, tojásos nokedli salátával és almáspite... Mondom, arany életem van :D

Addig is puszi mindenkinek, igyekszem többet jönni (a felszabadult időmben mamának kell a segítség)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Köszönöm a további köszöntőket is!!! :lol:

Szandri!
Na hát tényleg arany életed van!
De jó akkor közel leszel pesthez és ha tényleg összehozunk egy találkát akkor ti is tudtok majd jönni!Ugyeeee??????
Beszéd :arrow: szerintem nincs semmi baj,csak most másra koncentrál,talán most elsőbbséget élvez a dolgok megfogása és a mozgásra való készülés.Talán........... :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


suzy
nagyon aranyos vagy!köszönöm!kelleni fog!
nekünk a nyakánál van olyan redő amit hiába hintőporozok mert sok a nyál is meg izzad stb így már sokszor kipállott neki...első alkalommal mikor észrevettem én totál kudarcnak éltem meg de hogy látom hogy 1 nap alatt simán kipálik és pont annyi idő alatt el is múlik így már nem izgatom magam miatta

cukigabi
hát már alig bírok vele olyan beképzelt :lol:

szandrii
jaj de jót röhögtem :lol: :lol: :lol: jó kis vélemény nyilvánítás :P
ne aggódj nálunk is hullámokban megy a gagyogás! volt hogy már alig bírtuk hallgatni olyan ordítást csinált és egész nap énekelt aztán meg hetekig semmi most megint beszédes időszakban vagyunk szóval szerintem ez normális!
úúúú milyen kaják!én most annyira éhes vagyok 2 napja hogy megtudtam mi van hogy egy lovat megennék :lol:
drukkolok hogy jó helyet találjatok!nem könnyű feladat!

Kép
menion
Budapest
 
 


Gabi
azt nem is írtam, hogy már el is múlt, kenni kellett Canestennel :!: :wink:
És milyen 18 évesnek lenni :?:

Te mivel sűríted a kajcsikat Rolinak :?:

Szandri
ne aggódj, tuti nincs semmi baj, ahogy a Csajok is írták most másra koncentrál, majd aztán beindul, nem győzöd hallgatni :!: :wink:
tényleg arany életed van drága :shock: :D de ez így van rendjén :!: :wink:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
De jó is lenne 18 évesnek lenni.......... :lol: Lassan a duplája leszek. :?
Én még mindig burival sűrítek.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Menion!
Most éppen Sopronban, de ez a szokásos hetem.....
Amúgy Pesten....mit is mondjak....vagyok! Most már erősebben, összeszedettebben.....de azért pocsékul! Önbizalmam romokban, de jól palástolom.... :wink:

Végre összejöhetne már az a találkozó egy napon.....! :D

Suzy!
Alakulok! Nyugi, azért nem vagyok annyira gyenge....csak padlótfogtam egy időre....de már térdelek....hihi! :P
Bár nem engem kérdeztél, de Én felváltva krumplival és lehet kapni a Dmben olyan pépet,ami gabona alapú, semmi ize, igy simán lehet vele sűriteni....

Mi elkezdtük a darabosabb kajcikat.....Dalma étvágya picit visszaesett az utóbbi napokban, szerintem fog ügy lesz a dolog miatt, vagy csupán a darabosságot kell szoknia, mert kaja közben bőszen fintorog....és néha jön egy egy öklendező arckifejezés, ekkor abbahagyom egy picit az etetést, terelőhadművelet, egy énekkel vagy mondókával....!
Tegnap a főzibe reszeltem már neki egy icipici sajtot is, eddig semmi baj....!
Ugye a kúszás már nagyon megy, kb. 4 napja négykézlábbra áll és megy előre, de olyan érdekesen....lent a két keze a két térde és egyszerre teszi őket előre igy a mászás kis szökkenéssé alakul....amolyan rokkantbéka ugrálás :lol: ....vicces nagyon, levideózni még nem tudtam, sajna.....! :?
Elég stabilan ül és újabban keményen kapaszkodik a járóka és a kiságy rácsába....erőlködik rendesen, hogy felhúzza magát, de eddig még sikertelen.... :)
És persze a uncsitesóm megtanitotta, hogy pukizzon a szájával....ez etetés közbe érdekes, minden csupa maszat, ahogy vissza fújja.....! :roll: :lol: :lol: :lol:

Július 3.-án keresztelő, nem akartam neki külön erre az egy alkalomra ruhát venni, ezért kölcsönzök egyet 1500 Ftért, szerintem nem vészes....igy lesz szépséges lelogó, kismasnis tünemény.... :oops:
És....az előző házasságomból rajtam maradtak a jeggyűrük, azokon túladtam...és nagy csodálkozásomra kaptam értük 50 100 Ftot..... :shock:, persze nem tudta senki,hogy nálam maradtak az exférjem meg nem hiányolta az övét....igy.....ebből a pénzből étterembe fogja a család megünnepelni a keresztelőt...kicsit morbid, de le...sz..om...! :roll: :wink:

Hát nagyjából ennyi, ja a tejcsim elapadt, semmi nem jön már sehonnan....kb. két hete még egyszer meg tudtam szoptatni....aztán egyszercsak eltűnt....furi...de szerencsére Dalmus nem hiányolja! :)

Ma jön Apa utánunk Sopronba, már elindult.....6.-án névnapja van. Nem vettem semmit...... :oops: :x

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Biztos nagyon csinos lesz Dalmus! :) Várom a fotókat! :)
Szilárd kajcsik: én tízóraira mindig olyat adok Barninak, amin lehet "rágodni". Pl. egy fél banánt a kezébe. (Ülembe ültetem és figyelem, h nehogy nagyot harapjon. De ált nagyon ügyesen elcuppogja, csak a végét kell nekem megenni, amikor már olyan szétesett és nagyon darabokba szakad. )
Joghurt: tegnap adtam neki natur joghurtot ugy, h meggyet (illetve a levét) tettem bele és a babánt belemártottam és úgy cuppogta.
Nem lett semmi baja.

Menion
Lacinak jó a szövege! Hát ilyet! Szegény, biztos nagyon szenvedett, amikor szexre kényszerítetted! :D :D :D

Mesélj ám majd mindig, h milyen vizsgálatra mész, hogy vagy, én olllllllllllyan kíváncsi vagyok!!!!!!!
Kisfiút szeretnél inkább vagy mégegy csajszit?

Suzy-Gabi
Ez a pirosság amiről beszéltek a térd és könyök hajlatba? Mert Barninak lett ilyen... :( :( :( Egyenlőre hidratálóval kenegetem és fürcsi után hintőporozom. Én is úgy szégyellem magam! :( Szegény Kismanóm! :( :( :(

Gabi
Lett tortád? :)

Suzy
Kajcsi sűrítés: krumplival.

Szandrii
Várunk nagyon vissza!
Irigy-irigy az aranyéletedre!!!!!!! :D :) Élvezd is ki maximálisan!!!!

Éssssssssss képzeljétek: Barni már nemcsak tolatva és forogva halad hanem előre is!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :DOlyan nagyfiú már az én kis törpém. :) :(

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Lányok!

Szégyellem magam, hogy így eltűnök mindig! :oops: :oops: De olvaslak ám titeket! Velünk minden oké! Emma növöget és egyre ügyesebb! Tegnap előtt olyan ügyi volt! Képzeljétek, feküdt hason az ágyon és ott volt előtte egy szoknyám, aminek az akasztó madzagja kilógott, ő meg észrevette, ráfókuszált, és odanyúlt, elkapta, és magához húzta! Olyan édes volt! Agyon puszilgattam, nem győztem dicsérni! :lol: :lol: Dagadtam a büszkeségtől! :lol: :lol:
A fürdetést áttettük háromnegyed 8ról negyed 8ra! Az már túl késő volt! Első 1-2 éjszaka kicsivel korábban kelt! De most már minden újra a régi! Előző éjszak viszont sztrájkolt, felkelt fél 2kor, negyed 6kor, és 9kor! :roll: Szerintem a vihar kavart be neki, mert tegnap délelőtt is 3 órát aludt, pedig nem szokott délelőtt ennyit aludni! :roll: :roll: Ma viszont már ügyesen fél 6kor kelt először! Tegnap megbeszéltem vele este, hogy fél 4nél előbb semmiképp nem kelhet, inkább fél5-5 körül keljen! És ő szófogadó kislány! :lol: :lol:

Menion
Szorítok én is nagyon!!! Aranyos lehet a párod, hogy dagad a büszkeségtől! :lol:

Suzy
Utólag is nagyon boldog születésnapot!!! Hát előfordul az ilyen, hogy bepállik a baba! Nem kell szégyenkezni miatta! Olyan nagy fiú már! Annyira jó az a kép, ami rólatok készült az étteremnél és fent van fb-én! :lol: :lol:

Gabi
Neked is nagyon boldog szülinapot így utólag!!! Csinált valami szép, finom tortát a párod? Milyet?

Orsi
Jártok még ide úszni?? Mi egy hónap múlva kezdenénk el körülbelül! Akkor mehetnénk együtt! :wink:
Biztos olyan kis csini lesz Dalmus! Majd várjuk a képeket!!!

Szandri
Arany életed van! Iminek nem fáj a pocakja, ha eszel epret! Én egyszer ettem, de utána úgy üvöltött Emma, szegényt úgy sajnáltam! :cry: Na meg magamat is, mert a kedven c gyümölcsöm és most ez akkor kimarad idén nyáron! :cry: :cry: Megy a drukk,hogy sikerüljön jó házat találni!

Vivi
Nagyon ügyi Barni! Hát igen! Olyan gyorsan nőnek! Emma is most született és már 3 hónapos! :shock:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem kaptam tortát :? Majd írok egy bővebbet g-re! :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Egy gyors helyzetjelentés:
Viktorka szépen nő...lassan megütjük az 5kg-t is. Sokat gügyög, mosolyog....főleg akkor ha már végig virrasztottuk a fél éjszakát és utánna vigyor és bealszik én meg hulla...bekavar ez az időjárás. Szopi...sokszor, nem számolom, jó étvágya van. Éjszaka általában egyszer eszik.Sokat van ébre, iszonyat érdeklődő és figyelmes, követi a mozgást, nyúl a játékok után. Hasonfekve kinyomja magát és tök sokáig tartja magát....erős kis kölyök. Fürdeni meg imádunk. Nem szeret az ölünkben feküdni, ülni viszont igen biztos így jobban szétlát :)
Mikor kezd kialakulni az eredeti szemszín??Az övé egyre világosabb kék.

KépKép
yokka03
 
 


Gabi! Piszkozatként mentve pár gondolat.

KépKép
yokka03
 
 


orsi
hát remélem hogy majd jóra fordul a helyzet vagy ha nem akkor úgy alakul ahogy te szeretnéd legalább!
láttam már embert 180 fokot fordulni a hozzáálásán és ma is minta apa pedig egy forintot nem adtam volna azért hogy fogadjak rá hogy egyszer egyáltalán lesz családja és nem köt ki a sitten vagy a temetőben...szóval azért ha láttam ilyet akkor elhiszem hogy létezik :wink:

evita-wiwi
hát nagyon nagyra van magától :lol: eddig is ezt mondogatta hogy a munka nagy része rá hárult én nem is tettem semmit :oops: szóval nagyon nagyképű :lol:

lányok most egy hétig nem fogok jönni olvasni se tudok elutazunk de aztán ha hazajöttünk megint ontani fogom rátok a regényeimet... :wink: addig is mindenki vigyázzon magára és a manócskákra! sziasztok

Kép
menion
Budapest
 
 


Menion! érezzétek jól magatokat!! Óvatosan a napocskával, hiszen 2-en vagytok :) Várunk vissza regényestől!
Szoptatós Anyukák, 2 hós kortól naponta hányszor eszik a picur? Milyen időpontokban?

KépKép
yokka03
 
 


Lányok!

Szamóca átfordult a hátáról a hasára! Olyan ügyes volt! Olyan büszke vagyok rá! G-re felteszek két képet, amikor épp nagyon dolgozik! :lol: A végeredményről nincs kép, mert nem gondoltam, hogy sikerülni fog neki még, már jó ideje próbálkozik vele, de még sosem sikerült. Így a gépet kikapcsoltam, és amikor megtörtént sem fotóztam le a végeredményt, hanem agyon puszilgattam és dicsértem! Olyan ügyes volt! Olyan meglepett fejet vágott, hogy mi történt!!! :lol: :lol: :lol:
Amióta hamarábbra tettük a fürdést, azóta sírás nélkül elalszik! Lehet, hogy eddig túl későn fektettem le és akkor már túl fáradt volt és nehezebben aludt el. Most meg letesszük este 8kor kettőt nyüsszent és már alszik is! És most fel se kelt 1 óra múlva cicizni, hanem este 8tól hajnali 3/4 5ig aludt, szopi, majd folytatta az alvást 9ig! Van ám alvókája!! :lol: :lol:

Menion
Jó utat! Vigyázzatok magatokra nagyon és érezzétek jól magatokat!!!
Várunk vissza nagyon! Hiányozni fog nagyon a sok hosszú hszed! Úgy szeretem olvasni őket! :lol:

Yokka
Szerintem teljesen baba függő, hogy mennyit esznek a babák! Vanolyan baba, aki szeret 2 óránként cicin lenni, vagy állandóan, vagy 3 óránként, vagy 4! Teljesen babafüggő! Emma napközben még mindig 3 óránként eszik. Volt egy idő, hogy délután eltelt 4 esetleg 5 óra a két etetés között, mert akkor nagyokat aludt! Mostanában nem alszik olyan sokat napközben így hamar megéhezik! Viszont éjszaka meg csak egyszer kel, az is ilyen hajnali 4-5 körül, az már nem is nagyon éjszakai kelés, hanem reggel! Szóval ős így általában 5x-6x eszik egy nap! Milyen ügyes Viktorka! Nagy gratula hozzá! A képek szuperek! Nagyon pasis Viktorka! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Helló lányok!!!!

Semmire nem tudok reagálni.... :oops:

Képzeljétek.......Roli valami brutális változáson esik át az utóbbi 2 napban,ugyanis nem fogadja el a tápit a cumisüvegből.Éppen most vagyunk túl egy péppel sűrített tápis kanalazós evésen.Egyszerűen kilöki a tápis cumisüveget és keservesen sír.De a vizet megissza belőle!Nem értem!!!!!Vagy örülnöm kéne,hogy már is átszokott teljesen a kanálra? :roll: :shock: :?
Meg teljesen felborult a napirendünk is............ :cry: 18 órakkor evett és legközelebb most (24ó) :shock: KÉSZ VAGYOK ÉS NEM ÉRTEM!!!!
Ti hallottatok/olvastatok már ilyet?Már mint a cumisüveges dolgot?

Ja és hát valószínű,hogy nem is a foga miatt volt az éjszakai nyügi,hanem,mert éhes volt,ugyanis este is kilökte a üveget,de azt hittük azért mert jól lakott,én meg nem gondoltam,hogy éjjel azért ébred,mert éhes. :oops:
Az éjszakai tápi sűrűbb és vettem nagyobb lukú etetőcumit is hátha akkor többet eszik,de nem.Egyáltalán nem kell,semmilyen formában az üvegből. :cry:

Jaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Most csak Gabinak gyorsan:
nem hallottam ilyet, de előfordulhat Rolinál, védő nénivel beszélj holnap sztem :!: :roll:
Lehet, hogy a táppal van a baj :?: írtad, hogy éjszakai táp is van...azért gondolom ezt, mert a vizet meg megissza :?: lehet, hogy a táp nem ízlik neki :roll: :?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Suzy!
Már vagy 2 hete eszi ezt a tápit és a másik se kell neki,mert mi most kettő félét eszünk,egyik sima 2-es a másik meg éjszakai.Mindkettő milupa. :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gyorsba.....

Gabi!
Mi is kinlódunk, de nálunk forditott a helyzet...ugye elkezdtem darabosabb kaját adni, azóta mindent fentartással fogad, fintorog....alig akar enni rendes kaját....tápit megeszi....és azért immel-ámmal a rendes kaját is.....de kb. egy üvegnyi mennyiségű kaja.....háromnegyed óra nyammogás....előtte meg....tiz perc alatt beszlopálta és kiabált Velem, ha nem adtam elég gyorsan!
Szerintem, ahogy Gabi is irja, ismét egy változó időszak...pl. három éjjel rendszeresen ébredt 3 kor...de percre pontosan!!!! :shock: , nem tudtam mi baja....Én is adtam neki kaját, megette, de akkor napközben volt csúszás.....meg Nekem azt mondta a védőnő, hogy 1 éves koráig egyen meg 500 ml tápszert :shock: , hooooogy, amikor kiváltottam már rendes kajával.....és tápszerből egy nap csak 200 mlt eszik és az esti pép 200 ml.....hm....!
Szóval Mi maradunk a megszokott menetnél......Én nem változtatok már...!!!
Gabi, esetleg lehet,hpgy már a leszoktató tápi kellene neki?
A 2es után az következik...nem tudom, kérdezd meg a védőnőt szerintem is, Mi holnap megyünk....
/Torta+Apa= tudnék cifrát irni erre is....tudod tényleg két bolygoról jöttünk. A pasik és Mi külön világ :x ....! Tisztelet a kivételnek.....Suzy!!! :wink: /

Tegnap ettünk túrót.....háááátttttttt, nem az igazi....!Talán mejd megszokja ezeket az új dolgokat is!

Azt hiszem Vivi irta,hogy ad egy fél banánt a kezébe a gyerkőcnek.
Én kicsit félek ettől, mert ugye a fogával már ki tud nagyobb darabot rágni, szabni.....nem szokott félrenyelni...????
Mondjuk ezt már kérdeztem a védőnőtől, aki azt mondta,hogy kiflit vágjak ketté és ne a csücsökkel, hanem a belső puha felével kezdjük a csócsálást.....nemtom....olyan nehéééz, nem????
Próba cseresznye.....majd kipróbálom mindkettőt....bár félek tőle, ha a darabos kaja nem csúszik...akkor ez sem fog....!!! :oops: :?

Menion!
Jó nyaralást,pihenést! Siess vissza!!!!! Duplababapuszi! :wink: :P

Evita!
Gratulaaaaaaaaaaaa, naggyon ügyes ez a vigyoricsajszi! Egyemmeeeg! :P :lol:

Yokka!
Szépen fejlődtök Ti is!
Piszkozat: aztaaaaaaaa, sajnálom nagyon! Tudod, az ember mindig el van foglalva a saját kis problémáival.....aztán.....nem hiszem el, hogy mindenkinél baj van.....sajnálomsajnálom!!!!
Fel a fejjel......

Na megyek, mert pakolás van, irány vissza Pest!
Puszikák!
Szép napot Mindenkinek!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok Lányok!
Hááát mi is küzdünk most kajcsi téren...nem tudom mennyire normális ez :( Egyszerűen nincs olyan szopi amikor azt a mennyiséget enné amit neki kellene kb.3 napja. De gondolom ha éhes maradna üvöltene. Az éjszakák is alakulóban vannak, kevesebbszer kér enni. Pocakfájás kinél mikor maradt el?? Amennyire jól indult a kamillás dolog, most napok óta katasztrófa. Ami plusszba elég furcsa hogy 2 napja táskásak a gyerek szemei...de keveset alszik egyhuzamba a pocakja miatt és próbáltam ennek betudni. A melegtől bepálás nálunk még nem jött elő, viszont a tejkiütés igen. Az okos védőnőm azt mondta a meleg, de mivel nem múlik el...holnap irány a dokinéni.
Orsi! én úgy érzem hogy a megváltozott helyzet, na meg a figyelem aránytalan megosztása Apa és gyerek közt ezt a helyzetet mégjobban kiélezi. Talán egyszer jobb lesz...Szerintem se változtass a beválton. Olvastam egy cikket amiben írták hogy most már 4 hóstól kedzjen az ember kóstoltatni, ha szopis a baba akkor is, na meg hogy az elődök már 2 hós korban tolták a gyerekbe a cuccot, most meg az újkor csinál ekkora ügyet a hozzátápiból. Na meg vannak fejlődési kiugrások, nálunk pl 3-4 hét 500g szaladt föl amúgy heti 200 szokott. Remélem gyorsan visszarázódtok.
Evita! Gratula az átforduláshoz :) Azóta próbálkozott már megint?Észre se fogod venni és máris mászni fog. én nem tudtam hogy ilyen hamar elkezdhet forgolódni
Gabi! Remélem nem marad így. Pláne éjszaka kiskanállal....Kitartás!!

KépKép
yokka03
 
 


Orsi
nem vagyok kivétel Én sem, a tortát magamnak rendeltem, apa nem szokott nekem soha ajándékot venni, mindig azt mondja úgy is meg tudom venni magamnak ami kell és Ő ezzel le is rendezi...12 évvel ezelőtt más volt :!: :P

Gabi
akkor fogalmam sincs :roll: nincs a szájában valami amitől esetleg nem akarja a cumisüveget "használni" :?: :arrow: gondolok Én egy aphtara :roll:

Evita
nagyon ügyes Kiscsajszid van :shock: :D de jó, micsoda örömök, csak így tovább, szuper a kép, néztem gmail-en :!: :lol:

Menion
jó pihenést Nektek, vigyázz magatokra, várunk vissza :!: :wink:

Yokka
szépen növögettek, ügyik vagytok :!: :wink:
sajnálom, hogy vannak Neked is nem kis gondjaid :!: :cry: ölellek, kitartást :!: ((((()))))

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nagyon jól sikerült a partim, jól elfáradtam, szuper idő volt :wink:

Ádónak vettem MAM tanuló itató üveget, nem pohár, hanem cumisüveg forma, nincs füle, csepegés gátlós, gumis a szívója...odaadtam neki és rögtön meg is fogta, de szívni még nem megy, jó erősen kell, kipróbáltam, na majd rájön a nyitjára :P

Iszonyat melege van Ádónak is, éjszaka is rövid bodyban van pizsama gatyóval, de csak egy pelussal takarom be, 25 fok van, de keze lába meleg :roll:

Nekem viszont sürgősen fogynom kell, mert jó lenne fürdő rucit felvenni, egyre melegebb az idő és a kertben jó lenne már abba lenni :P


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Yokka
most még a heti 200g súlygyarapodás tankönyvi, szuper...majd havi 200g lesz fél éves kora körül, mint most nálunk :!: :wink:
Én úgy tudom, hogy az igazi szemszín kb. 3 éves korra alakul ki, de javítsatok, ha nem :!: :oops:

Evita
köszönöm a köszöntést és a kép dicsit is :!: :wink:

Orsi
mi a neve a DM-s sűrítőnek :?: megírnád, előre is köszike :!: :wink:
hogy telt a hétvége :?: Én nem csodálkozom, hogy nem vettél ajándékot :roll:
örülök, hogy jobban vagy :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Használ-e valaki még rajtam kívül Pampers pelust :?: van kuponom, elküldöm emailben, ha kéri valaki :!: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Menion
Jó nyaralást, tényleg gyere majd a szép kis szösszenteiddel ;)

Gabi
Hát, a kajcsi dologhoz nem tudok hozzászólni, de remélem, h csak átmeneti állapot! Kitartást!!!

Yokka
Nagyon jók vagytok súlyban és ügyes Viktorka a produkcióival! Bár a mi babáink egyidősek, nálunk pl úgy van a szopi, h a gyakori a hat, de ha olyanja van, akkor hét, nagyritkán nyolc alkalommal eszik. Elvileg hozza a súlyát, de én meg azért parázok, nehogy a "kevés" evés miatt megfogyatkozzon a tejcsi. :oops: Amúgy sztem ne mérd az evéseket. Melindát mértem bő két hétig és állandóan stresszeltem, mert a súlyához mért kajcsit nagyritkán ette meg (a mi mérlegünk szerint), de egy hónap alatt mégis majd egy kilót szedett fel. Szóval azért csak evett annyit, amennyi neki kellett...Szóval én kivitettem a mérleget a szobából és heti 1 mérésre hozzuk be, különben képes vagyok méregetni és kétségbe esni. Pocifájás nekünk is van, nálunk az az újdonság, h evés közben sír, főleg az estinél. Na akkor a fürdés- etetés-altatás bő két órás program... Abban bízom, h majdcsak kinövi! Kíváncsi vagyok, h mit mond a dokinénitek a kiütésre! Ha nem testszerte van foltokban a tejkiütés, akkor úgy tudom nem baj, csak idő kell neki h elmúljon.

Evita
Átfordulás? Ajjha! Nem semmi Emmóca! Gratulapuszi neki!
Nálatok mióta fordul elő ez a 4-5 órás idő két szopi között? Nekem ez a mumusom, mert van, h túllépjük a négy órát, felkelteni nem akarom, a védőnő-gyerekdoki meg mindig hangsúlyozza, h három és fél, max négy óránál több idő ne teljen el. Nesze neked igény szerinti szopi… :roll:

Orsi
Hajrá a kísérletezéshez banánnal-kiflivel. Lehet, h Dalma simán megbirkózik vele, aztán csak nézhetsz :wink:

Suzy
Gratula a jó szülinapozáshoz!
Hú, hát jó meleg van nálatok is. Itt is 24-25 fok akad, a kisasszony bodyban és hosszú szárú zokniban alszik vékony pléddel (én melegebben öltözöm… :oops: :lol: )

Szép napot!

KépKép
manama
 
 



Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Yokka
a pocakfájás nekünk onnatól nincs, hogy elkezdtük használni a Gripe water-t, de egyébként 3 hónap volt :!:
lehet a melegtől is, de nem tudom milyen a tejkiütéses bababőr :roll: :?: test szerte van :?:

Manama
ha 7 hetes lenne Ádó, Én is melegebben öltöztetném tuti :!: :wink:
Ádó is alszik fél 4 óta :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


És az el nem felejtett babakocsink:
Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na hát reménykedem,hogy csak átmeneti volt a tegnapi állapot és ma este vissza áll minden!CSAK POZITÍVAN!!!!!!!!!! :P :lol:
Hát azt án holnap megírom mi volt!
Pusz mindekinek! Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most van pici időm, míg Apa zuhanyzik írni. :)
Szóval:

Gabi
Olvastalak G-n. Nagyon sajnálom. Kicsit hasonló nálunk is a szitu, majd egyszer én is megírom. Teljesen megértelek, ez kiborító! De kitartást!
Sok sikert az etetéshez. (A majdnem szomszédba a kiscsaj 4hósan nem kért több cicit (pedig volt tej), és 8hósan döntött úgy, h Ő nem kér több tápit. )

Yokka
Annyira sajnálom! :(Nehéz lehet neked! Sok-sok erőt neked!
Nem lehet, h a kamilla tea miatt nem eszik annyit? Tudod nekik kicsi a gyomruk és ha az értékes helyet elfoglalja a tea akkor nem jut annyi tápláló tejcsi. (Bár lehet, h hülyeséget írtam...)

Evita
Grat Emmának! Barni is kb. ekkor fordult de Ő hasról hátra. :D Ügyes nagyon Emmóca. Annyira irigyellek a tuti jó alvókája miatt!

Orsi
Ne aggódj, Dalmus is meg fogja szokni a darabosat.
Banán: nem kell tőle félni. Olyat adj neki ami jó kis puha. Barni is harap az ínyével néha nagyobbat, de ilyenkor kiszedem a szájából. Résen kell lenni, de ügyik lesztek.
Ha szereti a meggyet akkor a helyedbe én azzal kezdenék. Kiszeded a magot és félbeszeded. Megfogod a héjánál és hagyod, h kiszürcsizze a belet. (Igazából ez éppen, h darabos.) A héj pedig természetesen anyáé! :)
Majd mesélj, h hogy ment!

Suzy
Nagyon szupiii a babakocsi, és édes nagyon Cipike!
Nálunk is iszonyú meleg van. Barni is egy kis rövidujjú bodyban és egy 1rétegű vékonyka hálózsákban alszik. (Bár ez sem akadályozza meg a kúszásban és forgásban sem... : :? :) )
Fogyás: Nekem is nagyon-nagyon kellene...:( Csak mikor tettem egy kísérletet akkor éreztem, h fogy a tejem is, annyit pedig nem ér, majdha Barnit elválasztottam, addig pedig maradok Kisgombóc.

Itatás: én rendes kétfülű pohárból itatom. Már elég ügyesen csinálja.

Menion
Jó utat és érezzétek jól magatokat! :) :)
Hiányozni fogsz! :oops:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jaj csajok ez olyan elkeserítő... Márcsak az enyim gyerek nem alussza át az éjszakát. :( Nem mintha másnak ilyet kívánnék... De olyan szörnyű! :( :( :( Mikormár azt hiszem tök jó mert egy hétig csak 1szer kel 3-4között, akkor megint jön egy olyan hétvége mint a mostani! Lese merem írni... :oops: :( :cry:

Ezen kívül minden tök rendbe van. Kúszik ezerrel, eszik rendesen, növöget, hizogat....

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi
Csak pozitívan, igaz-igaz :!: :D szorítok nagyon++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vivi
A Nővérem gyereke még mindig felkel éjszaka és már 3 éves, de nem tud mit csinálni, egyszerűen ilyen a gyermek és kész (most ezt nem elkeserítés képen írtam), de ilyenkor gondolj arra, hogy milyen ügyes, 3 hónaposan megfordult, eszik szépen, mosolyog, eleven, van tejcsi...tudom könnyen beszélek :!: :oops: kitartás még :!:

köszi a babakocsi és Ádő dicsit :!: :wink:

További szép estét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nahát, ezek a kajagondok :(
Már előre félek.

Jó reggelt Mindenkinek.
Hosszú háznézegetős hétvégénk volt, de ha minden igaz, már van egy otthon-jelöltünk :)

Nálunk asszem nincs szopi probléma, 3 óránként eszik.
Viszont ami aggaszt. Imike nem nagyon akar forgolódni semerre. Csak rúgkapál :(.
És most a beszéd is visszaesett, de ezt már elsírtam nektek :(
Szerintetek aggódjak?

Evita, Emma sokat van fekve? Elmarad úgy?

Ez úgy idegesít.
Ami viszont ééédes... Képzeljétek, énekel velem. Valahányszor éneklem neki a Bóbitát, énekel velem. A videóval már próbálkozunk, de szégyenlős :)

Yokka, a mérleget szerintem is dobd ki. Csak elbizonytalanítja az embert.

Hozzátápiban én még nem vok kompetens. Csak azt tudom, h egy percre sem merem a mamámmal hagyni a gyereket, mert folyton kiflit, kekszet, almát, SZILVÁS GOMBÓCOT!!! :shock: akar neki adni. Megőrülök.

Suzy, nagyon klassz a kocsi, kis kompakt :)

Vivi, kitartást az éjszakai nemalváshoz, nálunk nappal nemalvás van és rooossz :)

Puszi Mindenkinek.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Jó reggelt!

Hm..............tegnap este még éjfélkor sem ébredt fel enni (előző este akkor azért evett),hanem fél3-kor és fél7-kor evett TÁPIT cumisüvegből.NEM ÉRTEM!!!!!!!Csak a fürcsi után nem kell neki!
Később felhívom a védőnénit.

Egyébként a tegnapi nap úgy nézett ki,hogy 10-kor,14-kor evett rendesen,délután nyammogott ezt-azt "nasinak" és ennyi volt az evés. :roll: :?

Megpróbálok később jönni! 8)

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Köszi Suzy, még kitartok!:) Tudom, h nem olyan rossz a helyzetem, csak a fáradság beszél belőlem.

Szandriii
Barni nappal sem alszik! :( :( :( (csak 2X20percet és szerencsés esetbe délkörül egy 40percet, de van, h ez is csak 20....)

Gabi
Ez érdekes. Tuti nem a foga jön vagy valami?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy!
Megirom, ma megyek a Dmbe vennem kell úgyis, sajna eldobtam a dobozát....nem tudom fejből a nevét, azt tuti, hogy Babylove, tehát Dm saját márkás.....ebből a fajtából Mi eszünk még gyümölcsöset, alma-banán- barack keveréket....hát az még Nekem is nagyon izlik!!!!!
Irom....

Gabi!
Jáj, ne is mond....reggel megevett 100 tápit és elég is volt neki, úgy,hogy este 9től fél nyolcig aludt....kináltam mindent semmi nem kellett neki....majd most 10 előtt hajlandó volt egy kis barackot magába tömetni.....de pár kanál után az sem kellett....most alszik....kiváncsi vagyok az ebédre.....12.30ra megyünk védőnénihez....előtte megkinálom, ha nem kell neki akkor majd utána ismét.....viszont....folyadékot annyit iszik.....hu....tegnap,majdnem 1,5 liter teát és vizet benyakalt......izzad,mint állat.....lehet a melegtől van,hogy nem kajás és inkább csak a fgolyékony dolgok kellenek nekik...nem???!!!

Vivi!
Majd eljön annak is az ideje, nyugalom....!!! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
köszi szépen előre is :!: :wink:

Vivi
elhiszem, hogy nagyon fáradt vagy :!:

Gabi
kíváncsi vagyok a védő nő mit mondott :roll: :?:
egyébként nálunk is volt ilyen, hogy nem akarta meginni a tápot :!:

Szandri
ne aggódj egy percet sem, én nagyon idegeges voltam, hogy nem akar megmozdulni szinte semerre és láss csodát, most megy már úgy gurul a szőnyegen :P amikor a hasán volt, csak a lábaival rúgkapált, de semerre nem haladt, sokszor csak bölcső alakja volt Ádónak :wink: majd beindul, na de még nem késő, "még csak" 3 hónapos :P

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na védőnő szerint nem kell aggódni amíg ilyen szépen fejlődik,de szerinte az uzsit vegyem vissza,az ebéd meg ne tolódjon 14 órára.
Ezt ma már próbáltam/próbálom alakítani.13 órakkor ebéd,uzsira csak egy-két kekszet kap majd és remélhetőleg este majd megeszi a tápit.Ha nem akkor este tejpép lesz,bár azt mondta a védődő,hogy a napi 2 tápi jó lenne,ha maradna és mellette egy főzi,egy gyümi meg némi rágcsa. :roll: Hát majd meglátjuk mit szól hozzá.Ja és inni persze most iszik (vizet),nem is keveset. :shock:

Hát megint csak magunkról................bocsi :oops:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi! Szerintem is addig amíg nem sír az éhség miatt, és persze szépen fejlődik addig ne idegeskedj!Remélem bevállik a napirend átalakítás.
Suzy! Klassz kis babakocsi, én is nézegettem ezt is...de nálunk a ber&go coletto maradt.Most még gyerekestől, felpakolva birom 1 emelet magasan, utánna meg majd meglátom.
Szandri!Ne idegeskedj ezen, bár én is ezen agyalok folyton hogy minden téren úgy fejlődik ahogy kell. Kicsit aggasztott hogy 1 hósan nem úgy fordítja a fejét ahogy kell...most meg hátról oldalra fordul, oldalról hasra, de még vissza nem próbálkozott.
Most már olyan szinten járunk a hasfájóssággal hogy a gyerek aludni sem bír normálisan :( bárcsak gyorsabban telne az idő)
Evita!nektek már elmúlt?

KépKép
yokka03
 
 


Jajj...kiütések arcon, buksin.Pici piros és száraz (pikkelyes). Szépen javulgat magától....amúgy összességében nem látja csak az aki közelről nézi és megsimogatja az arcát.De teljesen el fog tűnni, ha minden igaz

KépKép
yokka03
 
 


Sziasztok!

Végre ide értem én is!Előre bocs ha hosszú leszek, de most bepótolom az írást :D
Először rólunk, aztán reagálok mindenkinek:
Hétvégén anyósoméknál voltunk, nagyon jó volt, szuper időnk volt. Dórinak felállítottuk a kis medencét és nagyon jót pancsolt benne :D, először nem akart belemenni, de aztán... alig tudtuk kivenni belőle annyira élvezte, édes volt :D Hihetetlenül gyorsan megy az idő, el sem hiszem, hogy 1 hónap múlva az én kis csöppségem már 1 éves lesz! Csütörtökön megyünk a 11 hós kontrollra a védőbe, méreckedünk stb. Majd megírom az eredményeket! Képzeljétek kipróbáltuk a bilit és kétszer sikerült is belepisilnie :D, olyan drága volt, nagyon meglepődött. Úgyhogy most naponta többször ráültetem, hogy ismerkedjen vele és szokja. Meglátjuk mi lesz belőle, semmit nem erőltetek, nem várom el tőle hogy idén szobatiszta legyen, de azért megpróbáljuk hátha :D, a lényeg hogy ne keltsek benne rossz érzést, ha bilit lát vagy rá kell ülni, próbálom neki játékossá és élvezettessé tenni. Egyre többet álldogál egyedül, kapaszkodás nélkül, kíváncsi leszek mikor fog elindulni, várom már nagyon :D

Konyha alakul, majd küldök képet, ha kész lesz teljesen!

Kaja: úgy látszik mindenkinél vannak gondok, mostanában Dóri is kevesebbet eszik egyszerre, talán a meleg miatt, nem tudom. Tápszert adtam neki egy hónapig, amikor már nem fogadta el a cicit, de el kezdett menni tőle a hasa, nem kísérleteztem más fajtával, abba hagytuk és most már reggel és este tejpépet kap. Nekünk is azt mondták hogy legalább 1 éves koráig kellen neki 500g tápszert innia, de én biztos nem fogom beleerőszakolni, hogy utána meg szenvedjünk a hasmenéssel. A tejpéptől nem megy a hasa, szereti is, laktató is és ugyanazok a vitaminok benne vannak, mint a tápszerbe. 500 helyett 300-400 g-ot eszik meg belőle, de nem érdekel. Jókedvű, kiegyensúlyozott, szóval nem aggódom.

Menion!
Nahát, micsoda hírek! Örülök veled együtt, remélem minden rendben lesz és várjuk a híreket a kistesóról :D Jó utat nektek, várunk vissza!

Suzy!
Nagyon boldog szülinapot így utólag is! Nagyon szép az új babakocsitok!Örülök, hogy Ádónak rendbe jött a szárazság. Nem kell szégyenkezned szerintem, ilyen melegben sajnos gyorsan befüllednek, erről te nem tehetsz!Szerintem mindent nagyon ügyesen csinálsz nincs miért szégyenkezned.Hú hát a fogyás... azt nekem is kellene, amióta nem szoptatok (kb. 1 hónapja) 3 kg-t felszedtem, persze azért mert nem figyeltem oda, ugyanazt ettem mint amikor szoptattam, csak azt feljettem el, hogy akkor a tejcsi miatt muszáj volt "táplálóbb" kajákat enni, most meg nem kellene. Na de megpróbálkozom visszafogni magam, ugyis jön a gyümi szezon, meg futni fogok és tornázni (ezeket Dóri mellett is tudom csinálni).

Gabi!
Neked is boldog szülinapot! Olvastalak, sajnálom hogy így alakult a szülinap, remélem rendeződnek a dolgok. Dóri ilyet a cicimmel csinált, amikor úgy döntött hogy nem kell többet neki, egyszerűen nem fogadta el, nem tudom, hogy ennek van-e bármi köze a te esetedhez, csak nálunk ehhez tudtam kötni. Ki tudja mi játszódik le ezekbe a csöppségekbe, amúgy én is először a tápszerre gondoltam, hogy nem ízlik neki, de nem tudom. Lehet pár nap múlva már semmi baja nem lesz vele. Szegényke, biztos így éhes marad, adhatnál fürcsi után tápi helyett tejpépet kanállal, ez biztos laktató és szerintem el is fogadná. Csak egy tipp!

Szandri!
Ne aggódj a beszéd miatt, most az kevésbé tetszik neki, most éppen másban fejlődik, ne félj később visszatér a hangja is :D Dóri sokáig alig gagyarászott, most meg be nem áll a szája, szóval nyugi nincs semmi baj. A forgolódásra, mozgásra ugyanezt mondom, minden baba másképp fejlődik, ha forgolódni akar fog is ez biztos, addig meg tudsz vele játszadozni, forgatni, tornázni stb, előbb-utőbb egyedül is menni fog neki, ha ő is akarja! Remélem hamar megtaláljátok a nagybetűs OTTHONT, addig pedig élvezd az arany életet! :D

Orsi!
Dalmus biztos nagyon szép lesz a keresztelőn, majd tegyél fel képeket. A darabos ételekre Dóri is így reagált, sokat mámmogott eleinte rajta (sőt még valamikor most is :D), de aztán hozzászokott és már nincs gond vele, tudja hogy meg kell rágnia, vagy elpépesíteni a szájába mielőtt lenyeli. Viszont mióta darabosat eszik szokott evés közben is inni kérni, biztos így könnyebben csúszik neki. Én a túrót mindig valamivel adom neki, gyümölcs, joghurt, tejfel stb. Magába csak a túró rudi túróját eszi meg, de azt imádja!Ja és a banán, én nem adom a kezébe hanem az ölembe ültetem, meghámozom a banánt és az én kezemből harapja, szokott nagyobbat is leharapni, de elmámmogja, persze nagyon figyelek rá, nehogy túl nagy legyen, ha még is túl nagyot harap egyszerűen kiveszem a szájából. Én kekszet, kifli csücsköt és kenyérhéjat is szoktam neki adni. Beleültetem az etetőbe és ott elrágcsálja, vagy ha megyünk a boltba, mindig kap egy fél kiflit és így nyugdtan bevásárolok, míg azt elmajszolja.

Vivi!
Sajnálom, hogy még mindig nem alszotok éjszaka. Menion a G-re tett fel pdf.-ben egy könyvet "Aludj jól gyermekem" címmel, én elolvastam és nekünk segített, én találtam a mi alvásproblémánkra megoldást és alkalmazzuk és Dóri végig alussza az éjszakát. Persze ha nincs semmi baja, mondjuk eddig mind a 6 foga megkínozta őt, de amint kibújtak vissza a régi kerékvágásba. Szerintem érdemes átfutnod a könyvet, hátha te is találsz benne valami jó praktikát, mert a fáradtság borzasztó érzés én is tudom. Ilyenkor az ember mond és tesz olyat amit kipihenten nem tenne. Kitartást drága, hátha lesz rá megoldás, hogy ez a fiú átaludja az éjszakát. Én mindenkinek javasolni tudom a tejpépet vacsira, mert nagyon jól eltelíti a pici hasát és éhes tuti nem lesz éjszaka. Amíg Dóri szopizott addig fürdés előtt egy órával adtam neki tejpépet, fürdés után cici és alvás, így csak reggel lett éhes. Persze jó darabig más miatt felébrett, de mint írtam erre találtam megoldást.

Evita!
Gratulálok az átforduláshoz, remek csajszid van. Lesz még lehetőséget fotózni, videozni, a legfontosabb, hogy megdícsérd és örülj neki és vele, ahogy ezt tetted is :D Az éjszakákhoz is gratulálok Emóca tudja,hogy ki kell pihenned magad, tündérke!

Yokka!
Nálunk az Espumisan csepp vált be hasfájásra, de nálunk is kb 3 hónapos korára múlt el teljesen. Én úgy tudom 1 éves koráig változhat a szemszín, de ebben nem vagyok biztos!Nekem Dóri 2 hós korától kezdve kezdte el hagyni az éjszakai szopit, így evett reggel 7-8 között és onnantól este kb 9-10ig 3 óránként.Tejkiütésünk nekünk is volt és lehet köze a melegnek, Dóri nyári baba és amikor született nagyon meleg volt és az biztos, hogy nehezebben múltak el a pöttyei, mert ugye izzadt is stb. Én popsikrémet és anyatejet tettem a kiütéskre és odafigyeltem az én kajálásomra. kb 1,5-2 hónapig küzdöttünk mire elmúlt, ahogy hűlt a levegő gyorsabban múlt, ezért is gondolom, hogy azért volt köze a melegnek is hozzá!

Manama!
Én is azt tanácsolom, hogy ne ébreszd fel a cseppet, azért hogy egyen, ha éhes úgyis ébred, nem gond ha két szopi között 4-5 óra is eltelik, ha majd ugrás lesz, akkor lehet lesz olyan is hogy 2 órát se fog bírni, aztán amikor megint beáll a tejed megint ritkábban fog enni. Figyeld őt és úgy etesd ha kéri, szerintem ennél jobbat nem tehetsz, csak rá és a szívedre hallgass! :D


No azt hiszem mindenkinek írtam, akinek nem az sikítson :D Teszek fel pár új képet majd (de csak este), a medencés pancsiról, meg csak úgy :D
Végül is tényleg hosszú lettem, bocsi!

puszi mindenkinek

andicsiga
 
 


Szép estét :!:

Most csak Gabinak gyorsan:
képzeld el, hogy Ádó a délutáni tápit alig ette meg az estit meg egyáltalán nem fogadta el, kilökte a nyelvével a cumit és sírt, de tudtam, hogy éhes...a foga gyötri nálunk ez tuti...adtam neki mélyhűtős rágókát, 2 ml Nurofent...vártam, míg gondolkoztam, hogy mi a fenéért csinálhatja mindezt :?: :roll: csináltam neki egy nagyon híg Sinlac pépet, de több volt a víz jóval és tettem bele üveges hideg őszibarack gyümit és megivott ebből 160 ml-t :arrow: sztem a fogzás miatt nem kell a meleg tápi, majd reggel megnézem mi újság...most meg úgy alszik, mint a bunda :shock:

Sztem a fogzás miatt van ez Rolinál+a meleg, frontok :!:
örülök, hogy most már issza a vizet, szuper :!:

További szép estét, majd írok holnap remélhetőleg :!:

Ja és Ádó leesett az ágyról, de hál istennek nem lett semmi baja, apuci volt vele a szobában :shock: :?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok! Most járok itt először. Nemrég költöztem Pestről Komáromba, és első babámat várom, a 32. hétben vagyunk. Győrben fogok szülni. Szívesen ismerkednék kismamákkal tapasztalatcsere céljából.
Üdv



suzy78 írta:Menion
én is nagyon fogok neked drukkolni, szorítani ami erőmből kitelik :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Aranyos a férjed "megnyilvánulása" :D

Gabi
majd jössz, ma ünnepelj :lol: kíváncsi vagyok a tortára, mert sztem lesz :!: :lol:

Elfelejtettem a múltkor írni, hogy a szárazságot Ádónál a sok hurka okozta :P vagyis ott nagyon befülledt egy kis gomba telepedett meg, majd elsüllyedtem a dokinál szégyenemben mikor mondta, mert annyira figyelek, hogy alaposan kitöröljem a hajlatokat és mégis :oops: :? de azt mondta sokszor előfordul ilyen nagy melegben, jó lenne többet pelus nélkül lenni, de hát még nem most lesz ez az időszak :roll:

honey2010
Komárom
 
 


Nem akarom elkiabálni,de úgy néz ki mégiscsak tud valamit ez a védőnéni,mert délután Roli már csak egy kicsi banánt kapott a kezemből és 2 kekszet majszolt el,meg ivott és fürdés után megette a tápit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Fél 9-kor meg már aludt is. :D Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz éjjel vagy még inkább mi lesz reggel amikor ébred. :)
Ezek szerint túletettem szegényt eddig. :roll:

Most csak 1-2 szóval reagálok-bocsi!

Suzy!
Babakocsi szupi!Én is néztem ezt a típust és pont zöldet.

Orsi!
Én is kiváncsi vagyok arra a dm-es sűrítő izére.
És még annál is sokkal jobban kiváncsi vagyok ünneplős-csini Dalmusra!Képeket azonnal majd!!!!!! :wink:
Én már adtam Rolinak kiflit............... :lol: jól megcsócsálta,de elfogyott,igaz a harmada az előkén-ruhán-pihiszéken volt,de nagyon kis ügyi volt.

Vivi!
Én nekem az tűnt fel,hogy az anyatejes babukáknál gyakoribb az éjszakai ébredés evés miatt.De szerintem tarts ki,mert mint ahogy mindenhol olvashatjuk,hallhatjuk:az anyatej a legjobb a babáknak.Egyébként van egy max életkor amíg szoptatod vagy megvárod,hogy magától elváljon a cicitől?
Nekem az volt a tervem,hogy 1 éves koráig szoptatom,de hát ugye ez nem jött be :?
Kipirosodás :arrow: nekünk annál durvább volt,mert már sebesedett neki :oops: Most,ha látom,hogy kezdi valahol hintőporozom,de nagyon picikét csak.

Szandri!
Szerintem se aggódj a mozgás miatt,lehet a meleg is rátesz,hogy nem csinál különösebben semmit.Ebben a nagy melegben van,hogy Roli is csak fekszik.
Házjelölt :arrow: szupi!Úgy irigyellek most.Na nem a kötözést,hanem,hogy kiválaszthatod az új otthont és berendezheted majd meg stb.

Evita!
Grat a forduláshoz!!!!!Nagyon ügyi a leányzó! :lol: :lol: :lol:

Andi!
Hihetetlen,hogy szalad az idő!És milyen jó látni,követni ahogy Dóri is cseperedik fel.
Tejpépet bármikor megeszi,de inkább egyenlőre a tápit adnám neki.Ma megette este aztán ki tudja holnap mi lesz,de,ha tápi nem kell akkor marad a pép. :roll:

Többieknek nagy pusz és hát látom a levelem kihozta mindenkiből a dolgokat.Nem is gondolná az emberlánya,hogy majdnem mindenki egy cipőben jár,csak nem szívesen írja le.Érthetően!!!
1-2 mondatot írok még ezzel kapcsolatban,illetve a fejleményekről.


Holnap megyünk etetőszéket venni,mert Roli már teljesen ülve akar enni,remélem tetszeni fog neki.Olyan lesz amilyen Andiéknak van,fa és szétszedhető.Remélem jól láttam.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy!
Igen nekem is a meleg gyanús,már mint a meleg tápi.Én most egy kicsit jobban lehűtöttem és így jó volt.
Fog :arrow: nem látni és nem érezni semmit.Ma is tapiztam........
Nekünk is megvolt múlthéten az első ágyról leesés,barátnőmnél,de nála nagyon vastag szőnyeg van,így pl a puffanást se lehetett hallani.Viszont megijedt rendesen.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Ja és elfelejtettem!Menion!Jó utat nektek!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szép jó reggelt :!:

Gabi
nem voltam a szobában, amikor Ádó leesett, de amikor elmondta apa mi történt azt hittem kiugrik a szívem :shock: nem bízott a gyermeke tudásában, nem hitte el, hogy már így tud forogni :cry:
hogy eltelt az idő, már etetőszéket kell venni, de jó, hamarosan mi is, mert állandóan ülni akar, mert annyira nem lát és ez iszonyatosan zavarja :wink:

hogy aludtatok :?: reggeli kajcsi :?:

nálunk az ebéd 13óra, de van, hogy fél 2 :!:

Honey
üdv, nálunk :!: :wink: mesélj magatokról :!:

Andi
köszi a köszöntést :!: :wink:
nagyon ügyik vagytok, Dóri egy tünemény :lol:
várom a képeket a konyháról :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: