Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggelt :!:

Szandri
nem is csodálkozom, hogy nem tudsz jönni, a költözés egy iszonyú nehéz, fárasztó, idegeskedő munka és nem beszélve, hogy ott a kicsi Imici, aki már nem is olyan ici-pici :lol:
szuper, hogy sikerül házat venni, egy saját, akármiből is lesz, de a Tiétek, egészen más :roll: :wink:

Én rövid ujjú body+zokni+nadrág és egy hosszú ujjú vékony pulcsit adok rá, mert bent 22 fok van :!: a zoknit még nem mertem levenni róla, mert félek, hogy onnan könnyen felfázik (általában hideg is a lába)

Menion
te jó ég :shock: na ezt nem gondoltam volna, hogy ekkora bajt tud csinálni egy fogzás :shock:
akkor irány a doki váltás :P
szépen, finomakat eszik Anna baba :wink:

Gabi
örülök, hogy jöttél és írtál (ide is) :wink:
Roli már nem semmi milyen kis ügyike :shock: :lol: sztem akkor hamarosan menni fog, eszméletlen :roll: :D

Evita
sztem, amíg doki nem látta Szamóca kezét, ne is olvass vagy kérdezz meg mást, olyan sok rossz rémhír van :?

köszi, jól kihasználtuk munkával a pénteket, de legalább készen van és nem egyedül kellett cipekednem, emelgetnem :P

Andi
örülök, hogy jól vagytok :wink: micsoda gyereknapi ajándék babának-mamának :lol:
Én is mindig köszönök neki, reggel, délben, este szinte :D

Mindent megtanulnak gyorsan, okosan ezek a gyerkőcök...még olyan pici Ádó is és tegnap óta úgy rázza a fejét :shock: :D kaja közben, ha bele akar nyúlni a tálkába vagy valami olyat csinál, amit nem engedek meg neki, mondom is meg rázom is a fejem, na most Ő tegnap óta elég intenzíven csinálja, ha ül, ha fekszik tök mindegy :lol:
Úgy nevet, ollllllllan édes, hogy majd megzabálom :D Feküdni egyáltalán nem akar, csakis ülni mindenhol...a fordulás nagyon megy, gurul :lol:

Nagyon szép gyereknapi vasárnapot, vigyázzatok magatokra és a babókákra :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
nagyon, de nagyon sajnálom a történteket, remélem, hogy sikerül megoldani ezt a sok problémát, de ehhez össze kell fognotok a férjeddel és egyszer mindenkorra lerendezni a múltat :arrow: sok-sok erőt, kitartást, jó, hogy kiírtad magadból az egyszer biztos :!: :wink: ölellek(((())))

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


adnicsiga
akkor már nagyon édes kis primadonna lehet hogy már pápázik :lol:
új konyhában majd finomabb ételek is készülnek biztos!

suzy
mi se akarunk feküdni csak ülni meg mostmár állni :shock: legnagyobb boldogság ha a hóna alatt tartom és ő meg a lábát kifeszítve áll a lábamon vagy mellkasomon és olyan győzedelmes képet vág....:wink:

gabi
sajnálom az egész esetet!borzasztó amikor a múlt befolyásolja a jövő eseményeit...ha majd egyszer sikerül lezárni akkor mind megnyugondtok!kívánom hogy ez minnél hamarabb sikerüljön!

mi pedig tegnap sakat gyakoroltuk a hasról hátra fordulást...rájött hogy tudja a vállát átfordítani és emiatt megcsinálta vagy 3-4x
egyre ügyesebb és nagyon erős...
a gytornász szerint azért ilyen a keze is mert az egész teste túl feszes és próbáljam a kis tenyerét kilazítani mert sokat van ökölben....hát próbálom :wink:

Kép
menion
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!


Csak egy nagyon gyors életjelre jöttem.
Megvagyunk jól vagyunk és olvasok folyamatosan, csak írni nem tudok, de igyekszem!

Vigyázzatok magatokra és babókra!
Pussssz:
V

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Többen érdeklődtetek,hogy csinálom a képeket a közösségi oldalakra,meg is írtam,illetve belinkeltem az oldalt.
Most azért megteszem még egyszer,de sajnos regisztrálni is kell és nem magyar nyelvű :?
http://imikimi.com/browse#url=%2Fbrowse ... to&index=1
Sok sikert és türelmet! :lol:

Amúgy semmi különös velünk!

Pusz-pusz Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


gabi
tegnap néztem ezt az oldalt sok időt elizéltem vele hogy megtaláljam azt ami van az iwiwen neked kint a havonkénti képekkel 1 éves korig de sehol nem találtam a rengeteg fotókeret között...
igaz nem tudok angolul de az annyira tetszik hogy összefoglalja 12 hónap képeit hogy meg akartam találni...
lehetséges hogy az már nincs a választhatók között?
bocs hogy ezzel fárasztalak... :oops:

képzeljétek ma tornán a csaj betúrt a manó szájába mert azt mondta hogy a száj izmai ugyanolyan feszesek mint a teste és kimaszírozgatta neki...persze nem aratott vele sikert volt nagy oááá
DEEEE hazajöttünk és képzeljétek az én alig evő babám megtáltosodott és úgy bevágott egy teljes üveg babakaját hogy a második felét nem is tudtam megmelegíteni mert azt se várta ki és mikor az utolsókat kapirgáltam ki az üvegből akkor is tátogott mint egy kismadár :lol:
háááát most mondjátok meg hogy milyen apró dolgokon múlnak a sikerélmények....én eddig max 1/3 üveggel tudtam megetetni vele és az utolsó falatokat is csak unszolva....
szóval imádom ezt a csajt hogy ennyire komlpetten nézi az egész gyereket és olyannal is foglalkozik ami eddig nem is derült ki hogy gondot okoz...

orvos váltás is reggel letudva!voltunk ott reggel és szimpi az új dokinéni....egész más épületben van az egészséges és a betegrendelés is így talán nem is járok úgy mint az előzővel...persze puding próbája az evés ugyebár :wink:

Kép
menion
Budapest
 
 



KépKép
yokka03
 
 


Menion!
Ha minden igaz akkor itt van és jobbra lent az oldalon találsz még más fajtát is."More related kimis"-re katt és megnyílik.De amúgy a kategóriák között a KIDS a gyerekes vagy a keresőbe mondjuk beírod,hogy "baby girl" és csomó lányosat kidob,minden félét.Vagy pl."winnie the pooh" akkor micimackós kereteket.
http://imikimi.com/main/view_kimi/2d9-1b7

http://imikimi.com/browse#url=%2Fbrowse ... to&index=1

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!Millió ölelést & puszit küldünk ez alkalomból!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
köszönöm nagyon, olllllllan cuki vagy Roli babával együtt :D


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok :!:

Ím eljött a nagy nap, ma vagyok 33 éves, egy gyönyörű, egészséges csoda baba anyukája és egy támogató férj felesége :lol: remélem ez tovább is így lesz, imádok minden egyes percet, amit a családommal tölthetek :D
Ma éttermezünk kora délután Ádóval és apával, parti péntekem lesz itthon, sütögetünk, jól elleszünk :wink:

Tegnap védőben voltunk a havi méretkezésen:
8030g, 67cm, továbbra is kiegyensúlyozott fog nélküli baba még, de már nem sok tartja, hogy áttörjön, kíváncsian várjuk, hogy mikor :roll: :lol:

Mindenkinek kívánok nagyon szép, vidám napot :!: :wink:

Sok-sok puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!
MEGVAGYUNK!!!!!!!!! :wink:
Jövök bővebben is,remélhetőleg ma.....! :shock:

De most csak Suzynak!

:D Boldogságos születésnapot kivánunk itt is Neked! Minden vágyad teljesüljön!!!!! :!:
Pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :oops: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
nagyon drágák vagytok (itt is) :D
köszönök minden jó kívánságot :!: :wink:
mesélj majd hogy vagytok :!: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Nagyon boldog szülinapot! Sok-sok puszi! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Képzeljétek a fél lépcsőház beteg! Hányásos hasmenéses vírus terjeng, és Barnin ma már a 4.kakis pelust cserélem. Nagyon félek!!!!!!!! :(

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
köszönöm kedvességed :!: :D

szorítok, hogy ne legyetek betegek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++nem semmi... :shock:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Suzy
Boldogságos szülinapot kívánok! Maradj mindig ilyen kiegyensúlyozott és vidám, kisfiaddal és férjeddel az oldaladon! Ádónak gratula a méreteihez!

Orsi
Várjuk a híreket, remélem, h helyrebillent a lelki egyensúlyod!

Gabi
A sztorid... szorítok nagyon, hogy tényleg elnegedjen a múltad!
Köszia drukkot a hasfájás kinövéséhez, kelleni fog :oops: :wink:

Vivi
Csak nem kapta el Barni is a vírust :roll: Drukkolok!

Yokka
Ugye nem aggódsz Viktor baba méretei miatt (a link miatt kérdezem) :wink: Tuti jók vagytok! Ha meg "csak" infónak linkelted be, akkor köszi!

Andi
Hajrá a felújításhoz, várom a képeket! Még jó, h a nagy nyári kánikula előtt meglesz!

Menion
Húúú, mik vannak, szájmasszázs... a lényeg, h használt, ügyes Anna baba!

Szandri
Egyik szemem nevet a másik sír, h költöztetek. Majd írj, h hogyan vagytok. Klassz dolog a családi ház, mi is arra hajtunk...majd...egyszer...!

Rólunk:
Hol jobb, hol rosszabb napok jönnek-mennek pocakügyileg. Sokat masszírozom és sétálgatok vele, az segít. Ja, Evita, nyálfújás nálunk is van, de csak időszakosan. Sztem nála az erőlködés miatt. Növögetünk. Sokat beszélget. Tegnap azon feküdtem ki, amikor mondta a magáét és Apa haláli komolyan visszakérdezett h "bocsi, nem értettem tisztán, mit mondtál? Aha, igazad lehet" Jól eldumálgattak :lol: Vigyorog is ezerrel. Összes szűrővizsgálat rendben. Röviden ennyi. Még azon dolgozunk, h az esti elalvás könnyebben menjen.
Képek készültek, ha tudok, majd teszek g-re.
Szépséges napot!

KépKép
manama
 
 


Suzy!Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Neked!!!!

Kép

Nagyon szépen fejlődtök!!Ügyik vagytok! Puszi Nektek!!

KépKép
yokka03
 
 


Manama! Mi is így vagyunk hol jobb hol rosszabb nap....de nem vészes. Nem aggódok, csak érdekesség :9 Tegnap mértem 57 cm és 4660...nincs miért. nálunk a vigyort ki kell érdemelni, de jókat gügyög és Apukát is reggel mosollyal üdvözölte.
Már nagyon várom a képeket...eddig a kisasszony rejtegette magát....most meg :)
Wivi!Jajj remélem nem....szorítok hogy ne legyen gond!
Gabi! Jó kis oldal :) Lehet böngészni rendesen.

KépKép
yokka03
 
 


Húú lányok!

Most értünk haza nem rég a gyerek dokitól,mert Roli a déli alvásból 39 fokos lázzal ébredt :shock: :cry: :roll: .Jó nagy sokkot kaptam,gyorsan nyomtam neki egy kúpot és néztem mikor rendel a dokinénk,(közben hívtam a védőnőt is),de sajnos ő csak 11-ig volt,így ismeretlen dokihoz kellett menni.Megvizsgálta,torkával semmi,fülével semmi,minden oké ,így valószínű a fogzás miatt van :shock: Durva,mert nem tudtam,hogy ennyire magas láza is lehet tőle.
Amúgy nevetgél,meg alapban nincs rossz kedve,csak néha így nyöszörög.Vettem dentinox oldatot,mert a gél az ugye nem nagyon használt.Elsőre nem engedte,hogy benyúljak a szájába,de másodszorra már tátotta ki.Édes volt!

Most figyelem a lázát,hogy mikor megy lejjebb,ha nem megy akkor hűtő fürdő.Meg próbálom jó sokat itatni,de csak minden második alkalommal kell neki pár korty. :cry:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


cukigabi
hát így most találtam olyat amire a 12 hónap képe rámegy de más szinei vannak mint a tiéteknek :wink: nyilván mert a lányos kategóriában nekünk mást ajánl...köszi szépen majd ha még megküzdök a regisztrálással is akkor majd megcsinálom
olyan nagyon szuper a tiéd és annyira tetszik hogy össze lehet rakosgatni a képeket hónapról hónapra és így látni hogy változott....nagyon tetszik!
úúúú jó nagy láz!szegénykém...na titeket elnézve nem várom én azt a fogzást :(

suzy
olvasom hogy szülinapod van ezért sok sok boldogságot kívánok!

wiwi
drukkolok hogy ne ragadjon rátok +++++++++++++

manama
hát ja...felvett egy gumiujjat és benyúlt a szájába és ott kicsit szétmaszírozta az izmokat....nagyon kiabált ahogy eddig mindig amikor olyat maszíroztak neki ami feszes volt...a franc gondolta volna hogy ilyesmi is befolyással van az evésére :roll:

ma voltunk tornán a másik helyen is ott is úgy látja a gytornász hogy icipicit lazább a lábujja :D
hívtam a dévényeséket és 1 hét múlva véééééégreeee van időpontunk....hát lassan nincs is vele teendő de ha már kiharcoltam és kivártam én bizony elmegyek

Kép
menion
Budapest
 
 


Manama
köszi, kedves vagy nagyon :!: :wink:
nagyon ügyik vagytok, majd csak telik az idő és jobb lesz a pocak gond is :!: :wink: várom a képeket :!:

Yokka
köszi Neked is, hogy gondoltál rám :!: :wink: és Ádó dicsit is köszönöm :!: :wink:

Menion
köszike, drága vagy :!: :wink:
örülök, hogy használ a torna, csak így tovább Anna baba :!: :wink:

Gabi
Én tudtam, hogy magas lázzal is járhat a fogzás, de ugye ez sem minden gyereknél, sajnálom, remélem nem kell hűtő-fürdőzni :!: szorítok :!: :!: :!:
Én a Dologélt használom, nekünk jó...nagyon szereti ha kenem, masszírozom az ínyét :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na úgy néz ki túl éltük a mai napot,illetve délutánt.Láza lement,hűtő fürdő sem kelett,enni is evett rendesen és ivott is elég sokat.És mivel a kakija is más,így már tuti a foga miatt volt. :roll: :? Szegény...............remélem hamar kibújik,bár én még nem is érzem,hogy ott lenne. :cry: Fura,mert az első kettővel nem volt ilyen bajunk. :?

Más:
Közben délután beugrott,hogy pont egy évvel ezelőtt derült ki,hogy kisfiúnk lesz! :lol: :lol: :lol: Édes drága ott integetett nekünk a mini ujjaival.Még most is mosolygok és könnyel telik meg a szemem amikor vissza emlékezem.Olyan jó volt!!!!! :lol: Most meg már a harmadik fogat várjuk! :shock: :D

Hát remélem az éjszaka kicsit nyugisabb lesz és Roli is tud aludni!
Jövök majd reagálni is,holnap mamanap lesz,így leghamarabb csütörtökön.
Pusz mindenkinek!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


lányok nagy hírem van :D
tudjátok írtam minap egy álmomról...
hááááát úgy tűnik hogy az egy jövendölő álom lehetett
úgy néz ki megint babát várok :D

ezek után most bár nagy a boldogság nagy szükségem van információra hogy most akkor ilyen esetben mi fog történni...
pontosan az a kérdés hogy ha a két gyerek közt nincs meg a biztosított idő 180 nap akkor a második babával mit kapok?
tgyás gyed ilyenkor hogy van?
segítsetek kérlek SOS aki tudja mondja meg hogy ne szorongjak!!!
kösziii

Kép
menion
Budapest
 
 


Menion
Sajnos nem tudok segíteni, de a babához GRATULÁLOK!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :) :) :) Nagyon sok örömöt és boldog baba várást kívánok!!!! (Én is álmodozom hasonlóról....)

Viszont: ha nincs két év a gyerekek között, és az első császáros, akkor nem engedik, h természetesen megpróbáld másodszor, nehogy a heg szakadjon, hanem császároznak ismét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wivianne 2011.06.01 10:28-kor.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Úúúúúúúúúúúúúú, Menion váúúúúú, gratulaaaaa!!! :lol: :lol: :lol: Drukkolok Nektek!
Én valamiért úgy tudom, h mivel a mostani időszak is biztosítotti időszak, hisz munkaviszonyod is van, így a második baba után is kapsz tgyást, gyedet. De naon hirtelen infó. Én a kismamatb.hu-t javaslom, ott sok ilyen kérdés-válasz van, hétha találsz, ami megnyugtat. Nekem most többre nem futotta az időmből... :oops:

Ja, tettem gyorsan képeket gmailre

pá!

KépKép
manama
 
 


Micsoda hírek...:) Nagy-nagy gratula!!! Szerintem az a legbiztosabb ha utánna jársz az illetékes hivatalban. De az biztos hogy ez is biztosított időszak amit most töltesz pöttöm manóval :)

KépKép
yokka03
 
 


Manama! remélem még most is töltöd :) Vagy ez volt a mézesmadzag??? olyan kis tünemény!!!Kérek még...pls!!! :D

KépKép
yokka03
 
 


wiwi manama
köszi szépen! végülis nem bírtam várni a neten meg olyan sok minden van hogy elvesztem az infók közt meg hááááát most tittára be vagyok zsongva itt vigyorgok közben meg zizegek nincs türelmem seggelni a nyomozáshoz ezért felhívtam a egészségpénztárat és azt mondták hogy természetesen kapok ha nem szűnik meg a munkaviszonyom csak akkor majd a gyedet vissza kell mondani
szóval szuper...nem maradunk pénz nélkül az a lényeg!
Laci nagyon dagad a büszkeségtől :lol:

persze nem úgy legyen de nagyon sok baj közbe is jöhet tudjátok volt nekem 1x vetélésem meg hát nagyon sok betegségem is van de ha ez a baba is nagyon akar élni akkor rajtunk nem múlik!megteszünk mindent érte! :D

Kép
menion
Budapest
 
 


Menion! Akkor ezek szerint nem lesz gond anyagi téren....
Voltál már dokinál??? Olyan izgatott vagyok.Biztos minden rendben lesz!Most nagyon irigy..irigy vok. :oops: Szerintem nálunk nem lesz második...

KépKép
yokka03
 
 


Nahhháttttt.....
Váoooooooooooooooooóóóóóóóóóóóó....
Hurráááááááááááááááááhurrááááááááááá.....
Ismét várunk VALAKIT, az első kistesóóóttttttttttttt.......
Hát Én olyan boldog vagyok!!!!!
Menion, duplamami leszelllllllllllllllllll.....Gratulálok!!!!

Hogy...mi...mikor.......tessék részletezniiiiiii,akaroom! :wink:

Juppiiiiiiiiii! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Menion
Waóóó! Milyen hírekre jövök! De szuper! Én is infokat akarok! Mindenről tudni akarok!!!! :lol: :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Suzy, megkésve bár, de annál nagyobb szeretettel: Isten éltessen utólag is :oops: :)

Menion, nahááát... Annyira, de annyira örülök Nektek :)
Isten hozott kisemberke :lol:

(Majd jövök mesélni, ha még érdekel vkit mizu velünk :P , de nagyon elvagyunk sajna :( . Már jó lenne túl lenni ezen az egészen, de még sehol nem vagyunk.)
Gondolok Rátok.
Puszi
:oops:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Menion!
Kerestem az álmod leirását...de nem lelem...lemaradtam vhol róla.....!!!! :(

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Menion
micsoda nagy örömre érkezem :shock: :D jajjj, nagyon boldog vagyok Veled együtt :D nem tudom ilyenkor mi a helyzet, de kérdezősködöm ez ügyben :!: :wink: ölellek, de jó :P

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
szívből kívánok Neked nagyon boldogságos, vidámságos szülinapot :!: :lol: legyen szép a napod :!: :wink:


Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Menion
most olvasom, hogy már megtudtad a pontos infót :oops: :P

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi!! Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Neked!!! :) Kép

KépKép
yokka03
 
 


Szandri
köszike :P
persze, hogy érdekel, gyere majd mesélj, hiányzol ám :!: :wink:

Vivi
Barnus nem lett beteg és Ti :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Roli hogy van :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Nagyon boldog szülinapot!!!! :) :D :D



Suzy
Nagyon aranyos vagy! Köszönjük! :) Apának volt egy nehéz napja/éjszakája, de mi úgy tűnik megúsztuk. Barni is 6kakis pelusnál megállt, azóta talán ok.
Ti hogy vagytok?
Orrszívás tart még? Fogacskák?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi
Rolinál láz van/volt? Fogak kinn?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


cukigabi
hajjaj én már egyre jobban izgulok emiatt a fog dolog miatt hogy ilyeneket csinál....nálunk még gondolatban sincs sehol de remélem nem szenvedjük így meg...
tegnap ráharapott az ujjamra és percekig olyan erősen préselte a két ínyével hogy azt hittem kiugrik a szemem :shock:

wiwi
én nem bánom hogy ha császár lesz nekem nem volt vészes a fájdalom 6 óra múlva már grasszáltam :roll: bár talán jobban illik rá hogy totyogtam na de nem volt vészes...így majd kibányásszák ami még bent van fonál :lol:

yokka
aranyos vagy! én is izgulok mert hát azért nem így terveztem a dolgokat de a tesóm azt mondta hülye vagyok hát mit gondoltam :oops: és igaza van....na csak azt hittem hogy nem jön össze ez most ilyen gyorsan és hát nem is voltunk nagyon sokszor együtt :oops: na de ha már így van legalább nem kell elcsomagolni a babacuccokat rögtön mehet egy szobával arrébb minden :lol:
orvosnál még nem voltam mert tegnap csináltam csak tesztet mert görcsölgetett a hasam de nem jött meg és nálam ilyen sosincs....nekem ha jön akkor nem aprózza el ezért már kb 2 hete gyanús volt...kezdtem nézegetni a naptárt meg mondogatni a Lacinak de ő tutira biztosított hogy neeeem mert ő emlékszik hogy nem rég volt mensim :P

orsi
de édes vagy :D háát az úgy volt Laci szerint hogy én őt provokáltam és kényszerítettem a szexre :lol: ami NEM IS IGAAAAZ!
pár napja mondtam valakinek hogy mivel ezt álmodtam mostmár muszáj lesz valami védekezést kitalálni csak rohadtul nem akartam a bogyót a sirálon meg erősen gondolkoztam :roll:
én azt terveztem hogy majd 2-3év múlva ha addig jól vizsgázunk gyereknevelésből! bevállaljuk a következőt erre ez van :oops:
vasárnap óta hasfájás volt na gondoltam megjön...betét be...egész nap nézegettem és semmi :shock: na ez má gyanús volt...hétfőn megint így kitaláltam hogy a reggelig nem lesz akkor veszek tesztet...na de a kedd reggel zűrös volt sok intézni aló aztán torna stb....megint semmi na akkor már tudtam....kezdtem nézni a naptárt de olyan béna vagyok nem írtam fel az utolsót mikor volt :( osztok szorzok sehogy nem jön ki :oops: mondom Lacinak hogy vagy én vagyok már annyira debil hogy egy mensit elfelejtettem vagy nem volt....erre ő nagy meggyőződéssel állította hogy "most volt meg nem rég"....elbizonytalanodás hogy hülye vagyok vagy nem...
pénzünk meg épp volt 900ft :roll: na mondom azt tesztre költöm ezért szerdán kipattant reggel a szemem összekaptam a gyereket irány a patika...izgulás a klótyón...olcsó teszt ezért 5 perces :shock: jááááj...közbe tesóm hív nagyon izgalmas hírekkel ami legalább olyan izgi mint a teszt nézés szóval húúúúha :shock: nézem nézem hááát olyan nagyon halvány "mintha talán" esete látszik :shock:
pár perc múlva érkezett Laci haza...mondom neki "találgass mire költöttem az utsó fillérünket?"....néz bután fogalma semmi :P mutatom a tesztet...csönd...néz... :lol:
aztán örülés mondja "ugye azért nem veteted el?" dehoooogy! csak most mi lesz ha nem kapok gyest?...na és akkor írtam nektek meg telefonálgattam és ahogy megkaptam a jó hírt onnantól repkedek és vigyorgok meg kuncogok hihihiii

Kép
menion
Budapest
 
 


Gabi!
Kivánunk Neke nagyon sok boldogságos Születésnapot!
Ez a nap más, mint a többi...............!!!
Mennyi lettél 18??? :lol:

Hajajjjj....tortáról fotóttttttttttttttt!Please!

Millió pusszancs!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Menion!
Most Én bőgök..........tudod, már párszor elmondogattuk..."mindennek megvan a maga miértje".....hááát.....tudoood! :wink:
Úgy izgulok!!!! És rettentő boldog vagyok!
Olyan megfognám a kezed és körbeugrándoznék Veled hangulat....és közben hangosan kurjogatnék....hihihi.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Pussszi!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok lányok!!!

Köszönöm szépen a köszöntéseket!Nagyon aranyosak vagytok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát igen............18 lettem végre! :lol: :oops: :D 8)
Tortát stornóztam apánál!Nem hiszem,hogy hoz,bár ki tudja..........

Roli nyügi,főleg éjjel,láza-hőemelkedése is szokott még lenni :cry: FOG SEHOL!!!!!De komolyan sehol,mert egyáltalán nem látni és nem is érezni,hogy valami készülődne.
Amúgy alapban jó kedve van és azt csinálja amit minden nap szokott,tekereg a lakásban és tv-t néz,de nagyon. :lol:

Ééééés hát MENION!!!!Micsoda hírek,jön a tesóbaba!!!! :lol: Lesz megint kit várni!De jóóóóó!Én is-én is-én is akarom!!!!!

Később megpóbálok jönni,de nem ígérem,mert elúszás van a köbön itthon.Rolinak feldobtam az ebédet és itt tartok.Vásárolni kéne,főzni nekünk,mosást berakni,stb......és ráadásul pont ma kezdték nyírni a füvet a környéken és nem létezek orrspray nélkül,alig kapok levegőt. :twisted:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hű, Gabi, Isten éltessen, Boldogságos szülinapot kívánok én is!
pusszantlak!

Menion
Nahát, micsoda sztori. Hajrá, tesóbaba!

Vivi
örülök, h megúsztátok a vírust. Apának jobbulást, ha még ráfér...

KépKép
manama
 
 


Olyan izgi Menion olvasni Téged....mikor mész orvosoz? Akkor most hány hetes lehetsz kb? Nagyon várom a híreket. Megint lesz babavárós vonid :)
Bátor vagy nagyon...én most úgy érzem nem szeretnék a közeljövőben babát. Még mindig fáj a vágás, meg tegnap is görcsölt a hasam...:(

KépKép
yokka03
 
 


Laci meg megéli magát mint "fedező mén"....önelégült és arcoskodik :lol: cuki :D

evita
na hát jó részletesen leírtam...azóta meg csak örömködünk bazsalygunk :lol: ráültem a telefonra hívtam az immunost hogy na akkor most hogy tovább meg hát a leleteimet kéne megbeszélni de rendel nem tud velem beszélgetni a nővér meg nem ért hozzá...annyi kederült hogy a tsh-m(pajzsmirigyem) éppen rendben van ami nagyon fontos és még a vasamat akarom megtudni mennyi mert az is lényeges a gyereknek
szóval kb 2 hetes lehet így ez még nagyon korai esemény...orvos se nagyon látna sokat ezért majd csak akkor megyek ha érdemes lesz meg hát ne úgy legyen de el is mehet...
gyorsan megpróbálok vitaminokkal rágyúrni és hát el kell hagynom megint a gyomorsav gyógyszert ami bánthatja szóval nekem jönnek a savas kínlódások ne de ugye ez az édes teher :D

szandrii
akkor remélem mihamarabb túljuttok rajta :( és olvashatok rólatok

orsi
azt álmodtam hogy babát várok és álmomban elkezdtem aggódni hogy nem kapok majd gyest mert úgytudtam hogy 180 nap el kell teljen a két baba közt hogy a biztosított idő meglegyen...na és álmomban tudtam pontos dátumokat hogy most ennyi az Anna Flóra és akkor most jaj mi lesz nem kapunk tgyást meg ilyenek :roll:
erre kiderült hogy ez a valóság is! :D

gabi
az isten éltessen sokáig :D

mindenkinek köszönöm szépen a gratulációkat!tartsátok kérlek a bütyköt hogy ne legyen sírás a vége....remélem nem kiabáltam el bár nem vagyok babonás azért nem híreszteltem el csak a tesómnak mondtam meg a nagynénémnek mert ők nagyon tudnak drukkolni...
barátoknak más rokonoknak ismerősöknek csak akkor fogom mondani ha már túl leszünk a kritikus első trimeszteren...
az meg jaj de sok idő :roll:

Kép
menion
Budapest
 
 


orsi
jaj te milyen cuki csaj vagy!bizony én is ugrálnék ha nem lennék donna tonna :oops: amúgy nem írsz hogy mi ujsi veled?hogy vagy?úgy szeretném ha te is boldog lennél!csak annyit írj legalább hogy Budapestről írsz?mert ám sokat gondolok rád még mindig!

yokka
ne felejtsd el hogy én már fél éve estem túl rajta 1-2hónaposan nekem is voltak ilyen sebgyógyulási gondjaim! ilyenkor szedeggettem asszem éppen a fonalat magamból :roll:

Kép
menion
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: