Új privát üzeneted érkezett!

Inni ihatsz? Vagy azt sem lehet? Altattak már?

Kép
szilzi
 
 


Altattak a méhenkívűlinél, keresztbe vágták akkor az egész hasam!
Para még nincs, de ku.......va szarul vagyok most!
Innom kell most sokat, ne száradjak ki!
Még nem pakoltam össze, majd ha csitul a vihar a pocómban. Most eldöglök az ágyon, hátha fekve elviselhetőbb!

Kép
muzsuzska
 
 


Pihenj Zsuzska! Hátha úgy tényleg jobb lesz!

Kép
szilzi
 
 

 
 

Jaj, szegény, mihez hasonlítható az íze-bűze?

KépKép
benó
 
 


Ez borzalmas lehet. Te tényleg megszenvedsz a gyerekért. :cry:

KépKép
benó
 
 


Sziasztok lányok. Megjöttem az orvostól, csupa rossz hírrel.
flóra 11
 
 


Szia Flóra! Mesélj!

Kép
szilzi
 
 


Úristen, mi van?

KépKép
benó
 
 


Flóra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nehogy eltűnj!

Kép
szilzi
 
 


Na, gyere már, másodpercenként frissítek!

KépKép
benó
 
 


Oké, Szilzi, legyünk türelmesek, biztos írja még.

KépKép
benó
 
 


Itt vagyok. Na csajok, kezet foghatok Zsuzsival.
flóra 11
 
 


Micsoda? Neked is cisztád van? :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


A dokim délben már nem volt ott. Pont ma el kellett mennie és kettő helyett féltizenkettőkor befejezte a rendelést.
Aztán legalább elintéztem a fiam ügyét. Ugyanis betöltötte a 19. életévét,így már nem járhat a gyerekorvoshoz,ahová eddig tartozott. Kikértem onnan a kartonját,persze vittem virágot a nővérkének és a doktornőnek is. Nagyon szeretem őket, a másik kettőt is oda hordom. Aztán egy másik nagyon jó doktornőhöz sikerült őt bejelentenem, szerencsére,mert nem is fogad új pácienst,olyan sok van neki, de engem ismer még gimiből,így sikerült. :D
flóra 11
 
 


Térjünk a tárgyra.

KépKép
benó
 
 


Aztán vettem egy újságot, mivel már negyed kettő lett,mire ezt elintéztem, nem volt értelme hazajönnöm. Leültem a váróba és vártam. Így is már második voltam, egy nő, két gyerekével már délben ott volt. Ott aludt a nagyobbik gyereke a fotelban a kicsi a kocsiban. A férje is ott volt, borzalmas volt,mit csináltak a gyerekekkel.
flóra 11
 
 


Jól van, jól van, ne csigázz már! Mi van veled?

KépKép
benó
 
 


Szóval a doki fél órát késett, fél háromra ért oda. Gondoltam, megint jön a múltheti hajtás,hát jött is.
Mikor engem vizsgált, mondja a nővérkének,hogy írja ugyanazt,mint múlt héten,ő itt nem lát semmit. Aztán,hogy várjon, itt van valami. Mondja, hogy egy domináns follikulusz, aztán meg hogy itt van, ami tartja a menzeszét, itt egy ciszta.
flóra 11
 
 


Basszus! És mekkora?

KépKép
benó
 
 


Azt mondta,hogy 28mm. Na de könyörgöm,hogyan került oda egy hét alatt? Múlt héten még semmi sem volt ott? Most meg egy 3cm-es ciszta? Akkor tényleg hogy a fenébe vizsgált ki múlt héten.
flóra 11
 
 


Rohadt élet! A múltkor tényleg miért nem látta? Nem kérdezted tőle?

KépKép
benó
 
 


Most ezt én nem értem. A múlt héten az egész petefészkemre írta, hogy 3cm.Most meg akkora a ciszta majdnem,mint a petefészkem? Akkor ezt múlt héten hogy nem látta?
flóra 11
 
 


Dehogy kérdeztem! Olyan dühös voltam rá, ha megszólalok,keresztben lenyelem! :evil:
flóra 11
 
 


Jó, oké, biztos én se kérdeztem volna. Másik dokihoz gyorsan elmenni nem lehet? Menjél már el, ha tudsz, mit veszíthetsz vele. Persze, ha tudsz rá szánni pénzt.

KépKép
benó
 
 


Holnap nem megyek munkába. Rögtön reggel megyek a saját dokimhoz. Kérek tőle komplettebb kivizsgálásokat.
flóra 11
 
 


Per pillanat semmi pénzem nincs.De még a saját dokim véleményét nem hallottam,habár ő csak a leletekre tud hagyatkozni.
flóra 11
 
 


Helyes, de egyébként az orvos mit mondott? Hogy ki kell szedni vagy felszívódik, vagy mi lesz, mi a teendő? De nem sima háziorvosra gondoltam én, hanem uh-os orvosra. Nincs a közelben? A háziorvos is jó, de uh-os nőgyógy is kellene, szerintem.

KépKép
benó
 
 


Nagyon sajnálom Flóra! gyorsan menj egy másik orvoshoz! Hogy lehet ez?!

Kép
szilzi
 
 


A Te nőgyógyászod nem tud uh-t csinálni?

Kép
szilzi
 
 


Na, viszont a neten olvastam, hogy nagyon sokszor elijesztik a nőket, hogy cisztájuk van,közben meg csak épp pé-jük van és nagy a tüsző. Hát én ezt is el tudom képzelni, bár mutatott nekem valamit a képernyőn, de ki a fene igazodik ki rajta.
flóra 11
 
 


Nem, az én nőgyógyim nem csinál uh-t. Ezt az ő rendelőjében egy kollégája csinálja helyette.
flóra 11
 
 


Szilzivel tartok: gondolom, több nőgyógy is van nálatok helyben, nem igaz? Menj végig rajtuk, valamelyiknek biztos van uh-ja, nem igaz? Vagy kérdezd meg a kartonozóban, gondolom, nálatok is így hívják a recepciószerűséget.

KépKép
benó
 
 


Nagyon remélem,hogy elküld majd még kivizsgálásokra,mert nincs kedvem úgy megműttetni magam,hogy nem vagyok megbizonyosodva a dologról.
flóra 11
 
 


Tök mindegy, hogy ki csinálja, jelenleg szerintem az a fontos, hogy valaki megcsinálja és ingyen legyen. Vagy ma du. is mehetnél még. Nézz utána gyorsan!

KépKép
benó
 
 


Nálunk már nincs recepció,meg kartonozó.Minden orvosnál bent vannak a kartonok,nem egy közös helyen.
flóra 11
 
 


Másik orvost kell nézni, egy emberben nem bízhatsz, főleg, ha ilyen futószalagon mentek nála.
A rendelőnek vagy minek, ahol az orvosok vannak, biztos van egy központi telefonszáma. Azt hívd fel.

KépKép
benó
 
 


Ne bagatellizáld el, mi van, ha mégis az? Ha normális orvos lenne, azt mondanám, ne menj el máshová, de ez nem tűnik annyira megbízhatónak nekem.

KépKép
benó
 
 


Hát úgy ne is engedd műteni magad, hogy nem tuti a dolog! Biztos van valamelyik nem fizetős orvosnál uh! Légy kemény! Követeld ki a megfelelő kivizsgálásokat! Ne hagyd magad!

Kép
szilzi
 
 


Az én bácsimnál is van uh ingyért. És én ütöttem az asztalt, tudod jól. Ezért vannak.

KépKép
benó
 
 


És semmit nem mondott, hogy hogyan tovább? Merre menjél? Én ezt nem értem!

Kép
szilzi
 
 


Én is azt akarom,hogy rendesen kivizsgáljanak. Nyugi. Holnap megyek és intézkedem.
flóra 11
 
 


Nem,ő nem mond semmit, nem az ő betege vagyok.A nővérke az én dokimé,ő mondta rögtön,hogy holnap reggel menjek a lelettel.
flóra 11
 
 


De csajok, akkor sem értem. Nekem novemberben csináltak citológiai vizsgálatot. Az nem mutatott semmit. Vagy az a cisztát nem mutatja ki?
flóra 11
 
 


Sziasztok, otthonról írok nektek, hazaviszem egy kolléganőmet. Egy rendes kolléganőmet.
Drága Flóra, én ezt nem értem akkor sem, majd otthonról folytatjuk az eszmecserét.

KépKép
benó
 
 


Hová lettetek? Ne ijedjetek meg. Majd lesz valahogy,mint Zsuzskának is.
flóra 11
 
 


Szerintem az a petefészekelváltozásokat nem muttja ki! Csak a méh beni dolgokat!

Kép
szilzi
 
 


Nem értem miért nem ad valami támpontot az orvos! Milyen ember lehet? Jobb lett volna, ha leüvöltöd a fejét!

Kép
szilzi
 
 


Rögtön jövök,telefonálok.
flóra 11
 
 


Hahó!!!! Itt a wc tündér!!!!!!!!!!!!Jelentem jártányi erőm sincs!

Kép
muzsuzska
 
 


1. Nekem cisztám kb november óta van! Azóta szarakodik a pirim!
2. A ciszta nem egyenlő a pé-vel csak az lett volna de nem tudot kipukkani.Lehet két féle Tömör és folyadékos: Imád elrákosodni és útálja a gazdáját és bosszantja rendessen: lásd én!!
3. Tele a tököm a egésszel!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?