Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :!:

Csak egy gyors helyzetjelentés Ádóról...éééééés igen, ma megtörtént az átfordulás hasról-hátra :lol: ez akkora boldogság nekem :P úgy meglepődött, teljesen kitekeredett, a fejét tette le oldalra és úgy :D

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
sajnálom a rossz éjszakát, reméljük, hogy ennyi volt és vége :!: :roll: front volt, sztem ez okozta :!:

Menion
örülök, hogy egyre ügyesebb és megy a kanállal etetés :!: :wink:
várom a képeket :!: :wink:

Evita
van-e kép a fülbevalós Szamócáról :?: biztos nagyon csini lett :roll: :lol: nagyon ügyes, még a végén tényleg átfordul :!: :roll: :wink:
mi a neve a DM-es folttisztítónak :?: nekem olyan sok minden nem jön ki a ruhákból, hiába áztatom agyon :roll: :oops: jó, hogy írtad a Sudokrémet, a dokinő azt mondta, hogy ne használjam állandóan váltogassam, így csak este van Sudo, nappal pedig a gyógyszertáris kamillás krém :!:

Orsi
nagyon meleg van bent nálatok :shock: mi lesz később, ha tényleg bejön a nagy meleg :roll:

Vivi
sajnálom nálatok is a rossz éjszakát, tuti a front...csodálkozom, hogy nálunk nem volt semmi most :roll: (kopp-kopp)
Apa szerencsésen megérkezett a múltkor :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Hatalmas gratula Ádinak!!! :) :D :) Innen már nincs megállás! :)


Vihar készül itt nálunk! :(
Igyekszem este jönni még!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

 
 

suzy
fenn a kép és sikerült 3 videót is feltenni de ne kérdezzétek hogy :shock: de hangtompítóval nézzétek mert mobilos videó szóval a kép rossz és a sikításokat is nagyon tompítja a telefon de még így is brutál :lol:
nagy gratula a forgáshoz :D látod mindennek eljön az ideje :wink:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Menion
megnéztem a képeket :lol: azért tud a Mininő is jól pózolni :D meg kell hagyni, nagyon ügyes Csajszid van így képek alapján is :!: :wink: jók a videók is :wink: és azok a Norina szemek :shock:

köszi, igen ezt is megéltem nagy-nagy örömömre, hogy végre, végre forduljon :wink:

Vivi
köszi, sikerült neki végre :P

volt vihar :?:
nekem olyan furcsa ez a meleg még :roll:

Gabi
Tőled is köszi a kedvességet, figyelmességet a fél évességhez :!: :wink:
az a nagy piros labda Rolival, édes nagyon :wink:

Szandri
jó a videó, Ádóval együtt néztük és beszélgetett ő is neki, édes volt :lol:
remélem minden ok Veletek :!: :?: várunk majd :!:

Orsi
hogy veszed észre, hasznos a borostyánkő nyaklánc :?:

Manama
hogy vagytok drága :?:

Nagyon szép, vidám hétvégét kívánok Nektek :!: :wink:

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Suzy!
Gratula a várva-várt átforduláshoz!!! Most már aztán belendül majd!!! :wink: :lol:

Csajok ritka szar 2 napom volt.G-re írok majd egyik nap.Egyenlőre csak annyit,hogy nem Roliról van szó!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Olyan jó idő van végre! Emma jókat alszik kint az udvaron az utazó ágyban! :lol: Persze mindig parázok,hoyg öltöztessem, de ma először kimertem tenni rövid ujjúba, de azért hosszú nadrág, zokni, és vékony pléd! :oops: :roll:
Tegnap kitakarítottam az egész lakást! Ragyog minden! :lol: Mostam, vasaltam! Most épp ágyneműt mosok! Úgy szeretem,hogy ebben a jó időben kiteregetek és tök gyorsan megszárad! :lol: :lol: Emma szerintem fejlődés ugráson ment keresztül! Sokkal többet eszik, legalábbis abból gondolom,hogy teljesen üresre kiszívta a mellem, sőt volt,hogy kevesebb,mint 3 óra múlva éhes volt, így gyakrabban cicire tettem! Azóta többet is bukik! Ez attól van gondolom,hogy többet eszik, nem? :roll: :roll: Viszont mióta kevesebb lett a tejem, elkezdtem több szoptatós teát inni, azóta minden nap van kakija, sőt nem is egy! :lol: Írta is a tea, hogy a babák emésztésének jó! :lol: Na meg fejek most rendszeresen és vettem urticat (életem első homeo-s cucca :roll: ) és több tejem is van! Ez a három együtt segített. Most már tudok is lefejni szopi után, nem csak úgy fejek,hogy nem jön semmi!

Suzy
Gratula megforduláshoz! Tök jó,hogy le tudtad fényképezni! :lol: :lol:
Denkmit Oxi Energy folttisztító, 750g-os, egy kis zöld vödörben van! Van fehérben is, de én a zöldet veszem, az fehér és színes ruhákra is jó! 1000Ft! Szerintem nagyon jó! Érdemes venni! :lol: :lol: Fb-re tettem fel fülcsis képet, de mindjárt felteszek G-re is! :lol:

Menion
Nagyon cuki Anna! A 6 hós képei...! Gyönyörűűű! hol lehet ilyen hajpántot venni? A videók is tök jók! :lol: :lol: Hű mennyi van az utazóágyban... hogy tetted fel őket? Majd teszel fel olyan képet, ahol látszódik!Majd, ha Emma kicsit nagyobb lesz, nekem is kéne!

Na mennem kell, felébredt! Képeket később teszem fel!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Gabi
Sajnálom a rossz napokat, várjuk a levelet G-re!
Majd beszéljük meg a talit, hogy mikor lenne jó! :wink:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


suzy
köszi nagyon szép kék szemű az uncsihugi...a nagybáttyámnak volt ilyen szeme és van egy rokonunk akinek olyan nagyon világos "jég kék"a szeme...nem ia vártam hogy az én lányomnak másilyen lesz legfeljebb zöld mert Lacié is kék az enyém meg zöld szóval...
a nővéremnek van barna szeme és én annyira szeretem mert az olyan meleg szín... boci barna nagy szemek :D

evita
a hajpánt a rucihoz tartozik úgy kaptuk :D a csörgőket a vaterán vettem meg sokat kaptunk is és az ágy 4 oldalán vannak olyan tépőzáras izék amire zsinórt tudtam tenni és arra akasztottam a játékokat...teszek képet amin jobban látszik ha van...

cukigabi
sajnálom a rossz napokat!kitartás!

lányok a rizst hogy adjam a manónak?megfőzzem vízben aztán kutyuljam tejcsivel? vagy hogy csináljam?

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Úúú, csak gyorsba jövök, ég is a fejem. Ígérem, hogy egyszer majd... majd részletesen írok mindenkinek!
Manó alszik, azért sietek, ki tudja, meddig sikerül alukálnia.
Ahol tartunk: szűrővizsgálatok rendben, hallás van még hátra. Mindenhol megdícsérik és nem is sír a vizsgálatok alatt én meg olvadozok. :oops:
...na, eddig tartott az alvás... most apa vette át...
néha összejön a 13-14 óra alvás, de küzdeni kell. Súlyra-hosszra növöget, vannak új hangjai és klasszul vigyorog. Mjad teszek képeket.

Gabi, kitartást!
Suzy, gratula az átforduláshoz!
Evita, klassz Emma fülije!

Mentem...
manama
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de nagyon nehezen kerülök rá, h írjak is, necsak olvassak. Most nagyjából stabil Barni napirend. Általában hajnali 3-4 között kel először, utána 6-7között és ilyenkor fel is kelünk, összeszedem magam és a gyermekemet és kb. 8-9 között valamikor lemegyünk sétálni. 20perc alvás (ritkán félóra) Utána feljövünk és játék. ÉS nasi (Banánt, kekszet rágicsál. :) Már nagyon ügyesen) Kb. 11-12között valamikor sikerül ittbenn elaltatni és akkor gyorsan ebédfőzés neki. (magamnak délután és hétvégén szoktam) Max 40percet szokott aludni. Ez sajnos semmire sem elég. :( innentől pedig kicsit kaotikus a nap. Megérkezik valamikor délután Apa is (és vagy megy tovább vagy itthon van ez változó) és a nagy meleg után leviszem vagy levisszük együtt Barnit sétálni és el is telik a nap. 19:15 kor fürcsi és utána leteszem aludni. De sajna ilyenkorra én is kipurcanok. :(

Most csak ezt az oldalt:

Suzy
Nagyon aranyos vagy! Köszönjük szépen Apa szerencsésen hazaért, és reméli, h idén már nem is kell mennie semerre, de ugyebár Ő tervez a FŐnöke végez... :(
Végül nem lett vihar szerencsére. :)
Annyira nagyfiú Ádó ezzel a hajjal! :D Ügyes a forgós kép! :)

Evita
Tetszik Emma fülije! :) Ha lányom lett volna én is tuti kifuratnám a fülét!

Menion
Rizs:én kávés kanálnyi olajon megfuttatom a rizst (kb. 2marék biorizst) és jó sok vízzel felöntöm. Jól(szinte teljesen szét)főzöm, és hagyok is rajt levet. Majd ezt mixerrel összemixelem. (Általában meggyel, vagy almával, vagy valami gyümivel), de ma pl. csirkemellel és salátával. :)

Manama
Drukkk, h rendeződjön minden és belelendüljetek! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


wiwi
köszi akkor ez lesz holnap...teszek hozzá majd almát :D

Kép
menion
Budapest
 
 


Manama!
Ti hogy álltok a szopik számával,idejével és a mennyiséggel? Ti hagytok már ki éjszakai szopit?Pótoltok folyadékot kamilla teával? Melinda baba súlya hogy alakul?

KépKép
yokka03
 
 


Yokka

Hát, most négy-öt napja napi hat szopi van, nagy része nappal, éjjel 1x kel (ami éjjel kettő-három óra körül van) és az utolsó szopi nyolc-kilenc között. Így kicsit többet alszik, de nem tetszik a rendszer, mert sztem keveset hízott (itthoni mérleg szerint 13 deka, de múlt héten 30 volt...). Így most igyekszem gyakorítani a szopit. Éjjel amúgy nem keltem.
Folyadékpótlás nincs. Miért kérded, a meleg miatt?
Múlt csütörtökön mérte a gyerekdoki, akkor 3950 gramm volt (3000-re jöttünk ki).
Ti hogy álltok?
manama
 
 


Most volt a védőnőm :( nekem, mindig csak beszól...most azt mondta szoptassak 2 mellből...mi még éjszaka ébredünk 2-3x és mennyiségre olyan 70 körül szopizik. mi amikor kijöttünk akkor 3060 volt és most (tegnap mértem)4360. Azt mondta az éjszakaiből csináljak 1-et és reggel este adjak neki kamilla teát 20-30g-ot. Meg hogy szerinte keveset eszik....nekünk meg van még a minimum 8 szopi.
Így is hogy keveset eszik begyülladt kicsit a mellem és most érzem hogy kevesebb ma a tejem. Ma még egész délelőtt aludt és amikor kelt alig evett valamit...na meg a szelek és a nagydolgok is nehezen jönnek össze, sok erölködés...nyek-nyek, aztán egyszerre sok.
Meg a hozzátápit is 4 hósan akarja kezdeni őszibarackkal. Neked is mondanak ilyet??

KépKép
yokka03
 
 


Nekem nem mondott ilyeneket a védőnő. Heti 10-15 deka az ideális, sztem annyi bőven megvan nálatok, nem eszik keveset Viktorka. Szerintem... Ha többször kel éjjel, az nem baj (max te vagy fáradtabb). Amúgy bizti vannak napok, amikor kevesebbet kíván.
Szelek-kaki nekünk is gond, azért kel szinte mindig sírva. Negyed óra torna, aztán vagy lesz vmi, vagy nem...
Őszibarack? Hmmm, na ilyenről még nem volt szó.
Sztem teljesen jók vagytok! Én magamat igyekszem nyugtatni, mert folyamatosan parázok... :oops:
Megyek, mert kelés van! :D
manama
 
 


Yokka
Nyugodj meg! Jól csinálsz mindent! Az éjszakai alvás nem függ a jóllakottságtól. Szerintem ne kezdj el teáztatni. Felesleges. (Anyatejes babákat nem kell. Esetleg pici vizet a nagy melegbe vagy gyakrabban tedd mellre.)
És nagyon szuper hízást produkáltok! Elég a tejed. (viszont a stressztől fogyhat! Úgyhogy nyugalom! )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


ma jól sikerült a torna az elején nem tettem le hanem a gytornász vette kézbe míg én lepakoltam...lassan megvárta míg megbarátkozik a szobával(ami eddig 2x halálra rémítette)és mivel nem kezdett ordítani hát maradtunk ott... :D
az 1 órából kb 10 percet sírt de azt is azért mert a végén nagyon fáradt volt mert reggel 7-től csak játszani akart és nem aludt...
nagyon ügyes volt így tudta a hátát és vállát is nyomkodni a lábán kívül is és nagyon sokszor megfordult amíg a lábujját masszírozta a lány nem győzte visszaforgatni :P
még rötyögött is neki és nagyon érdeklődő volt!
de jó lenne ha ezentúl minden foglalkozás így telne :roll:
most heti 2x fogunk menni mert több ideje lett a lánynak és bár odafelé a kocsiban kisült a zsírunk hiába csináltam huzatot rák vörös volt a gyerek feje de ha ingyenes és használ valamit akkor nem bánom!
védőnő is betoppant ma...megcsinálta a státuszt..kicsit azt mondja megtorpant a súlya....mondtam hogy 800-at eszik azt mondja az nem kevés... nemsokára főzzek csirkét a csajszinak...meg h pakoljam a játékokat a szélre ne a feje fölé hogy nyújtózzon érte...meg ne vegyek tejpépet inkább kukipelyhet keverjem a táppal mert az olcsóbb és ua....és hogy ne adjak új krumplit a gyereknek mert az nagyon vegyszeres ami a piacon van.....
hát röviden ennyi....

látom szopi problémák vannak sajnos én nem tudok hozzászólni csak amit wiwi is mondott hogy ne törődj ezzel a beszólós védőnővel te jobban tudod és érzed mi kell nektek!
még lehet hogy bizonytalan vagy benne de ha telik az idő rá fogsz jönni milyen sok "okos"van aki megmondja hogy csináld és tudni fogod kire hallgass és ki a felejtős :D
igyál sokat és pihizz amennyit enged a manó aztán majd eldöntöd te hogy mikor mit adsz a kis kincsednek!
én pl csak most kezdtem vizet is adni neki hogy ilyen meleg van eddig nem hogy teát de vizet se kapott...mostmár azért látom hogy kell a sima víz is!

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok, sziasztok!!!

Bocsi, hogy így eltűntem, de elég húzós hetek vannak mögöttem, részben a suli miatt, részben meg azért, mert most jött ki igazán rajtam apu elvesztése. Remélem mindenki jól van és szépen növögetnek a babók. Megpróbálok visszaolvasni és újra bekapcsolódni a mindennapokba, na és persze most már lesz időm a szüléstörténetemet is megírni.

A mi kis Pucókánk jól van, szépen növöget, 6300 gramm, 66 cm, kék szemű, kis hajas baba. Esszük a kezünket ezerrel, kajcsi után jókat beszélgetünk, este-éjjel pedig 10-6-ig alszunk és már 4X átfordult hasról hátra.

Kép
gyevacska
 
 


jaj és teszek fel képeket g-re

Kép
gyevacska
 
 


Köszönöm a bíztatást! Az éjszakai kajcsi szerintem még marad...hasfájós babánál szerintem ilyen hamar nem lehet bevezetni csak úgy azt hogy ne ébredjen fel csak egyszer. Most 10-kor szopizott, aztán 3-kor ébredt, de mivel fájt a pocakja 4-kor megint kelt és 5-ig szenvedett azóta szopizott 7-kor 110-et majd rá 1,5 órára még repetázott 30-at. most pótolja a kimaradt alvást. mértem tegnap hoszt, státuszon 52cm volt amit keveseltek, most 2 hét múlva 56 cm.
hozzátápit elkezdenétek 4 hós korban szopis babánál? Nem korai?
Manama! Te hogy tervezed?? súlynál mindenhol azt olvastam hogy havit érdemes és kell nézni. Nekünk ha mostantól nézem vissza az 1 hót akkor 900 gramm a plussz. Minden héten ugyanakkor mérem és felírom, így legalább látom. A helyedben max nappalra szúrnék be plussz szopit, az éjszakáitok így egész jók :) jajj tegyél fel képeket is...olyan kiváncsi vagyok Melindára, hihetetlen gyorsan változnak...
többiek???
Napvédőkrémmel hogy álltok??? nagyon éget most is a nap, olyan 4 körül szoktunk kimozdulni, de még akkor is....

KépKép
yokka03
 
 


Yokka
Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy és Ádi baba!
Nagyon szépen köszönöm!! :) Ügyik vagytok az átfordulással. Sajna Viktorka a fej átfordítást is feladja és nem teszi le a fejét a másik oldalra, pedig csak letenni kellene...nem értem..inkább visszafordítja....:( Vagy ez is elég 1 hós korra??

KépKép
yokka03
 
 


Yokka
ne hülyéskedj már, persze, hogy elég, nagyon ügyes a babócád :!: :wink:
én 30-as faktorú hidratáló napozó spray-t használok :!:

Gyevacska
de jó, hogy jöttél :D micsoda méretek, ügyik vagytok :!: :wink:
elhiszem, hogy megvisel édesapád elvesztése :? sok erőt drága :!:
nagyon jók a képek, gyönyörű fiúcska, azok a szép szemek :D micsoda hajas babád van, nekünk már nincs hosszú haja Ádónak :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
remélem már jobban vagy, várom a leveledet :!: :roll:

Vivi
örülök, hogy apa szerencsésen hazaért hozzátok, reméljük nem megy már nagyon messzire :!:
Én is kipróbálom a rizst, de nekem szinte mindenhez muszáj tennem gyümit :!: :roll:

Tegnap volt cukkini almával és krumplival sűrítve :arrow: megette, sztem ízlett neki :!: :wink:

Manama
én a szopihoz nem tudok szólni, de nyugi van, mert hat a tejtermelődésre azt viszont tudom :!:

Menion
szuper ügyes csajszikád van, örülök, hogy jó volt a torna, csak így tovább :!: :wink:

Ádó jobban van, de még mindig kell orrot szívni...képzeljétek tegnap elaludt orrszívás közben, mert már elég fáradt volt...úgy szoktam csinálni, hogy engedem, hogy a csövet megfogja, így el van és nem mindig sír :P
Sokat vagyunk kint a levegőn, de most már a hűvösben és megy a fordulás motiváció szinte egész délután, ha csak nem alszik :!: :wink: próbálkozok :P
Apa nincs most 3 napig, csak aludni jön haza :cry:

További szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Nagyon sajnálom az Apa hiányt! :( De majdcsak elmúlik ez a 3nap!
Örülök, h javul Ádó! :D (HA Barninak orrot kell szívni nemhogy Ő de még a szomszéd se alszik! :D :D :D )
Hogy csináltad a cukkinis almát? Olyat én is-én is!!!! :) :D

Yokka
Boldog névnapot! :)

Kevesebb stresszt Drága! Ilyen apróságokon ne parázz! Tudja az a Picur, h mikor mit kell csinálnia. :)

Én 5,5hósan kezdtem a hozzátápit és majdnem egy hónapig csak almát kapott.... Szerintem amíg van tejed addig felesleges kapkodni, de majd úgyis meglátod.

Gyevacska
Grat a szép méretekhez! Barni 5hónaposan volt ennyi.... :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wivianne 2011.05.24 11:51-kor.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Barninak újabban vagy egy "mű-sírása". Felhúzza a kis orrát és hüppög. De messziről látni, h kutya baja van, csak figyelmet akar.
Remélem nem fejleszti ezt a dolgot tovább....

Sétálni mi is reggel 8körül megyünk és délután 4után. (hogy ne legyen annyira meleg.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
csak simán megfőztem apró kockára darabolva a cukkinit a krumplival és amikor már majdnem készen volt beletettem az almát, összefőtt, majd jól leturmixoltam :!: nagy adagot bevágott belőle :P 1 cukkini, 2 kisebb krumpli, 1 alma :!:

ezen az oldalon vannak jó dolgok, receptek, dalok, versek:
http://www.fanni-kitti.atw.hu/

ilyen "mű sírás" nálunk is volt már :) sőt olyat is csinál,- ha nem figyelünk rá amikor Ő akarja-elkezd köpködni, nem tudom ezt, hogy leírni, de olyan :P

és most itt van mellettem a játszón és átfordult hátáról a hasára is pont most :D

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Látom Mindenki jól van, nagyon örülök!
Mi is jól vagyunk...... :)

Dalmus szépen ül és ezerrel teper mindenfelé...jaj....viszont képzeljétek tök fura dolog történik.....szépen mászott már előre...erre pár napja "csak" hátrefelé halad ismét....nem tudom miért.... :) :( ,na mindegy is remélem megtalálja majd ismét a helyes irányt...nem erőltetek semmit!
Éssssssssss tudunk "Kalácsot sütni" kimondom, hogy süti süti és már tapicskol,olyan édeske!
Műsirás nálunk is van.....sajna....de ez sztem tök normális, kis hiszti belefér....Én hagyom, had "tombolja" ki magát és kész, tudomást sem veszek róla....igy talán előbb utóbb rájön, hogy nem ér el vele semmit... :lol:

Napozókrém: tök tanácstalan voltam, még kérdeztelek is Titeket,hogy milyet vegyek.....aztán utánanéztem és végül Babét vettem 50 faktorosat, elég drága 5000 ft, de egészségkártyára lett, igy megvettem...!

Dalma nagyon izzad ebben a melegben.....szörnyű...van rajta egy két pöttyi is a jobban izzadó területeken....

Június 10én megyünk sziv uhra...nagyon izgulok....szorongok, rettentő......legalább ebben segithetne az Istenke... :oops: :cry:
Nagyon pozitiv vagyok esküszöm, de néha már éjszaka aliudni sem tudok....!Jár az agyam...és jönnek a MI LESZ HA mondatok...!

Ma vettem pár zoknit, mert mindet kinőtte és 2 db napozót....nagyon kis cukik...! Majd teszek friss képeket Gre, facebookra már tettem párat,páran láttátok is!

Na most megyek, mert balhézik a Kisasszonyka!

Puszpusz!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


jaaaaaj csajok ez a "műsírás"nálunk olyan hogy teátrálisan legörbíti a száját aztán elkezd úgy csinálni mintha köhécselne krákogna
khá-khá-űűűű vagy ilyesmi...na ezt fokozza ha nem figyelünk és egyre hangosabban krahácsol :lol:
olvastam a havi hírlevélben ami mailra jön nekem hogy ez minden babánál nehéz időszak mert már az értelma kinyílt hogy mindent akarjon csinálni de nem képes megtenni ezért van a "lázadás"sírás vagy nyüglődés...ha a baba kissebb súlyú akkor hamarabb lendül át ezen mert minél gyorsabban kezd helyzetet és helyet változtatni annál hamarabb múlik a nyűgösség is....
persze családi vonások is belejátszanak..
pl a másik topikban az egyik baba 5,5hósan már előre-hátra mászik 4kézláb! azt mondta az anyuja hogy ő is így csinálta szóval ez örökölhető...

Kép
menion
Budapest
 
 


na ma este csináltam videót a kamu sírásról is feltettem a képekhez :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Manama!
Mértem egy napi szopit és reggel héttől este nyolcig már meg volt a 600g...és utánna kelt még 11-kor, 2-kor és fél 5-kor...tuti nem eszik keveset....ma meg a 7 órát 120g-al indította.
Pocakfájásról: Nálunk az a baj hogy mikor szopizna addigra már tele van nagyon a mellem,feszes és ömlik a tej. Így sok levegőt nyel, gyakran félrenyel és a sok levegő okozza a puki gondokat, na meg mivel nagyon erős a tejem...sűrű ezért a kaki is gond nálunk. Próbaként tegnap előtt este csináltam 1dl vízből+ 1 kávéskanál kamilla+ ua. cukorból teát...gyorsan lenyomtuk ééés a gyerek megjavult :) Szopit pedig most 2 cicisre vettem egyiken többet van így eszik a hátsótejből és mielőtt még bealudna átteszem másikra és így nem telítődik túl a mellem, nem nyeli a sok levegőt sem. Lehet ez most megoldotta a pocakfájást nálunk...kopp...kopp...kopp
Ma még mérem napközben mennyit eszik és utánna próbálok elcsalni egy éjszakai etetést.Képes kényelmesen elaprózni a napot.

KépKép
yokka03
 
 


Yokka
Ez így több, mint korrekt... ;)
Pici kamilla teát már mi is próbáltunk (natúrban), de nem jött be. :(
Két (másfél) melles szopit csinálom általában én is.
Honnan tudod, h sűrű a tejed? A kifejt cseppek színéből-állagából?

Uhh, utólag is boldog névnapot! ;)

Még jövök!
Szép napot mindenkinek!

KépKép
manama
 
 


Abból is, meg ha hűtőbe berakod a lefejtet akkor szintenként különválik..a tetején tk. a zsíros rész.

KépKép
yokka03
 
 


Sziasztok!

Hmm, érdekes idők járnak. Tegnap a kisasszony alig aludt és nyűgizett, ma meg eszik-alszik-nézeget, Remélem, h az utóbbiból lesz rendszer. De ugye nyugtával dícsérjük a napot...

Yokka
Hmm, hát szétválik nekem is a tej... Azt hallottam, h ha több folyadékot iszol, nem lesz olyan "sűrű".
Ja még annyit akartam, h havi szinten érdemes a súlyt nézni, mi hetente 1x mérjük és úgy nézzük havi szinten, annyi elég. Az elején sokat mértem, de csak paráztam tőle, úgyhogy abbahagytam (főleg mert a gyererkdoki megmérte és teljesen rendben volt).

Orsi
Drukkolok előre is az UH-hoz!!!!! Édes lehet Dalmus a cirkálással. Na meg ezek a műsírások, ahogy írtátok, nem semmik!

Vivi
Köszi a bíztatást!

Suzy
Apanélküli állapothoz kitartást! Az orrszívást Melinda is jól viselte, amikor kellett, rá se rántott a porszívóra. Ügyi Ádó baba az átfordulásokkal!

Gyevacska
Húú, gratula a méretekhez! Jobbulást lelkileg!

Képeket megnéztem, tündériek a bébik!
Megyek, lassan sétálunk egyet!

Szép napot!

KépKép
manama
 
 


Evita
Te ugye hordikendőzöl. Én most kezdem. Milyen pózban hordozol (mármint Emóca hogyan van?)

KépKép
manama
 
 


na ma reggel elmentünk a dokihoz mert elfelejtettem iratni 20.-án receptet mikor oltásra mentünk :(
emiatt odatelóztam tegnap de annyira kelletlen volt a doki hogy nem is tudtam a mondókámat elmondani csak a felét...
ma odamegyünk(gyerekkel a betegrendelésre) várok várok váááárok...1x kijön a nővér kérdez egy fiú nevet hogy az ott van-e majd bemegy :roll:
váááárok tovább...
fél 11-kor már bekopogtam hogy mivel 10ig volt rendelés megkérdezem már meddig üljek ott....
néznek rám csodálkozva hogy "a doktornő már elment"
erre a kiscsaj mondja hogy ő kiszólt megkérdezni :evil: mondtam nem kérdezett semmit csak egy fiu nevet mondott és az nem én vagyok
a másik doki már rendelni kezdett vona az azt mondja"még talán itt a dokim várjak megnézik"
vártam...10 perc eltelt....
ezek után eldurrant az agyam fogtam a telót felhívtam a mobilján a dokit mondom egy teljes órája ott várok és kéne a recept amit tegnap kértem...
"ne mondja hogy egy órája ott várt " :twisted: :twisted: :twisted:
mondom DEEE!
a receptet "anya elfelejtettem" :twisted: :twisted: :twisted:
most mit csináljak nekem holnap azt kérik...
"akkor visszamegyek"..(a hangjában meg az volt hogy ba..........meg)
várok tovább egyszer csak kivágódik odaba...a a receptet és elrohan.....
a kiscsajra amúgy még most is várhatnék hogy megnézze ott van-e a doki...
remegtem a pipától alig tudtam tartani magam a gyerek meg már kinlódott így gyorsan haza.....
itthon látom hogy rosszul írta meg a receptet mert májusra kellett volna dátumozni ő meg júnira írta
MEGŐŐŐŐŐRÜLÖK!!!
tesómnak mondtam(ő vitt oda és neki muszáj maradnia szeptemberig a családi pótlék intézése miatt) azt mondta írjam le a véleményemet emailban úgy legalább eljut hozzá minden mert telefonon és személyesen se idő se türelem nincs hozzá...
leírom hogy volt és miért van tele a puttonyom és ha nem kér elnézést másik dokihoz megyek

az egész azért felháborító mert ahányszor odatelefonáltam sose írták meg előre a receptet ha meg nem telefonáltam lecsesztek hogy miért nem...most meg ez....

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi,hogy megint eltűntem! :oops: Olvaslak ám Titeket, csak írni nem tudtam! Emma tegnap úgy döntött lázad, és egész nap alig aludt valamit, pedig hulla fáradt volt már! Ja és persze csak kézben volt hajlandó lenni! Szerintem a szeles idő megviselhette! :lol: Amúgy minden rendben van! Tündéri lány! Folyamatosan csak olvadozunk tőle! :lol: :lol:
Most már beállt teljesen, hogy este elalszik és alszik reggel 5ig, szopi, és alszik tovább 10ig! Szuper jó dolgom van! :lol: :lol:
Utóbbi 1-2 napban elkezdte a nyálát kifújni ilyen buborékokban! Nem tudom, hogy érthető, hogy mire gondolok! Hogy ezt miért csinálja??? :roll: :roll: De nagyon cuki! :lol: :lol:

Vivi
Sajnálom,hogy napközben már nem alszik olyan sokat Barni! Megértem,hogy estére már nincs semmihez erőd! Remélem most már ő is rááll, hogy átaludja az éjszakát! :wink:
De édes lehet a műsírás! Emma is szokott hisztizni, ha leteszem olyan síkító hangos sír! Semmi baja, csak hogy le mertem tenni! :lol: :lol:

Manama
13 deka nem kevés hízás ügyileg! Az elején híznak olyan sokat, hogy 30 deka, aztán leáll ez a hízás! Godnolj bele,ha maradna ilyen sok, milyen órási babák lennének! Emiatt ne izguzlj, és ne szoptass többet! ő úgyis jelzi, ha éhes! Hidd el!
Ne parázz folyamatosan! Minden rendben van! Teljesen ügyi csajszi vagy!!!

Yokka
A védőnőd fogadjunk nem túl fiatal emiatt a teáztatás miatt! Más dolog, ha a meleg miatt ad az ember! Én is filózok,hogy a nagy melegbe adjak-e neki a tejcsi mellé vizet! Meg,hogy csökkentsd le egyre az éjszakai szopik számát... :roll: én tuti hagynám,hogy a baba igényei szerint legyen! Emma teljesen magának lakított ki az éjszakát és látod milyen ügyi csajszi! :lol: Meg hogy enne már keveset, ha ilyen szépen hízik! Ez milyen hülyeség! :x
Hozzátápi ügyben te döntesz! Nem ő mondja meg,hogy mit hogy csinálj, max. tanácsot ad! Én például nem akarom elkezdeni a hozzátápit fél éves koráig, ha bőven tejcsim! Mint, ahogy Vivi is írta, szerintem úgy tök jó! :wink: :wink:

Menion
Szuper,hogy nem sírt Anna, csak 10 percet a tornán! Csak így tovább, üzenem neki! :wink: De jó, hogy már 2x mehettek egy héten! Szépen rendbe fog jönni! :lol: :lol:
Megnéztema videókat! Hát hihetetlenül édes a műsírás! Nem semmi csajszi, na meg ahogy teper a vízben!!!
Felháborító, ami a gyerekorvosnál volt!!! :twisted: :twisted: :twisted: Megértem,hogy tiszat ideg lettél! És végül rosszul is írta meg.... no coment!!!

Gyevacska
Megértjük,hogy megvisel Téged nagyon! Kitartás! Domi nagyon szép fiú! Szép súlyban van! Szuper babó! :lol: :lol: Ügyes éjszaka ügyileg és a forgáshoz is gratula! :lol: :lol:

Suzy
Örülök,hogy jobban van Ádi! :lol: :lol: Azért az nem semmi,hogy elaludt orrszívás közben! :shock: :lol: Sajnálom apa hiányt! Szörnyű lehet, hogy mindig elmegy! Nem is tudom,hogy bírod! :roll: :roll: Ügyi vagy nagyon! Ádi baba is ügyes forgás ügyileg!! :lol: :lol:
Néztem a linken a recepteket! Az a csaj elég furán táplálta! 4 hónaposan májat adni a gyereknek kicsi furi! :shock: :shock: Persze a receptek jók és akkor használod, amikor te gondolod, és tudom,hogy Te is úgy csinálod, ahogy Te érzed, nem a csaj szerint, csak teljesen meglepődtem ezen! :roll: :roll:

Orsi
Kis Drága Dalmus! milyen édes lehet, ahogy hátrafelé tolat! Biztos visszaáll, majd a helyes írányba! :wink: :wink: Milyen édes lehet a "kalács sütéskor"! :lol: :lol:
Nyugi!! Minden rendben lesz az uhun!

Yokka
Na látod! Ügyes csaj vagy! Megoldottad apocakgondot! Örülök,hogy segített pocakfájásra a kamilla tea!!! :lol: :lol:

Manama
Én így kötöm meg: http://vfiona.multiply.com/video/item/3
De ez a baba már nagyobb, én jól eldugom a kendőben. A képen láthatod Gén. Bár azóta nnyit változtattam, hogy a vállamon jobban összeszedem, nem lóg így le! Meg elől kötöm össze, így hátul nem zavar!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


evita
köszi a dicsit ez jó szó rá hogy "teper a vízben" :lol:
az orvoshoz végül nem kell vissza mennem mert a gyüjtőben a védőnő azt mondta megíratja valakivel szóval jó ideig nem megyek feléjük az tuti...
az üzeneted célba ért mert ma is szuperül viselkedett a tornán...rájöttünk hogy kell neki egy jó 5-10 perc amíg a szobát megszokja és addig kézben kell tartani ennyi a trükk...hiába ölben biztonságban érzi magát :D
nyálfújás az sokaknál van!ez olyan baba szokás :lol: mi még csak folyatjuk de azt literszámra :wink:

egyre jobban kanalazunk!már teljesen kultúrált módon nézünk ki evés közben és végén is :D tátizik is és ha elég akkor elfordítja a fejét
már megeszig kb egy csészényi kaját...nagyon fincsi az almás rizspép :P
apának 1x meg akartam mutatni hogy az alma milyen nagyon fincsi az meg elmenekült és kiabált hogy nem eszi meg :shock: kiderült azt hitte hogy valami anyatejes kutyulékot akarok kóstoltatni vele :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hát ég a pofám rendesen..............nem ígérek semmi,jövök,ha lesz több időm is.Olvasni olvasok csak az írással vannak gondjaim.Pedig van mit,jó is rossz is :lol: :?

Nagy puszi mindenkinek!!! Kép Kép Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Gabi
jól el vagy tűnve, remélem azért nincs nagy gond :roll: :? nagy pussssz Nektek is, Roli gyönyörű, édes az új vonidon :lol:

Evita
persze, hogy úgy csinálom a hozzátápit, ahogy nekem jó, válogatok, de azért vannak hasznos receptek...csinálnak érdekes dolgokat az etetéssel kapcsolatban néha az anyukák :shock: sokszor olvasok olyat :shock: :shock: :shock:

Jó kis alvókája van Szamócának, ügyik vagytok :!: :wink:
Jó ez a kendős dolog, Én soha nem próbáltam, nem fáj a derekad tőle :?: na, majd a másodiknál :P

Manama
nyugiba maradt a kis drágaságod :?: csak azért kérdezem, mert front közeledett, Ádó nagyon sírt a nappali alvások előtt :? :shock:

Menion
gyerekdokihoz, meg az egész rendszerhez :arrow: no comment :evil:
örülök, hogy megy a kanállal való etetés :!: :lol: ügyik vagytok a lánykáddal :wink:
Apa meg csak kóstolja csak meg mit eszik az Ő kis Drágasága :wink:

Yokka
ügyesen megoldottad a pocakfájás dolgot :!: és, ha nem tennél bele cukrot :?: :roll:

Orsi
Ádó is nagyon izzad, olyan furcsa, hogy még szinte alig mozog, mert ugye még nem mászik, de már mégis annyira izzad :shock:
Dalmus már ül :?: :shock: Én ezt nem is tudtam, vagy csak lemaradtam :roll: :oops: nagyon ügyes :!:

Gondolkodtam Én is a Babe-s naptejen, de annyira drága a fene egye meg :!: a fürdetőjét használom és annyira szeretem :!: :wink:
Nagyon szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen az uh-on :!: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++nem is csodálom, hogy agyalsz, de csakis a jóra tessék gondolni :!: :!: :!: :wink:

Ti ebben a jó időben adtok a babókra zoknit kint :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ádó baba meggyógyult, voltunk kontrolon...mondta a dokinő, hogy nagy valószínűséggel a foga okozta ezt az orrnyálkahártya duzzanatot és a popi pirosodás dolgot, mert iszonyatosan néz ki az ínye :shock: :? de még mindig semmi áttörés :roll: várjuk nagyon :!:
ügyesen fordul mindkét irányban, nem győzöm dicsérgetni a kis drágámat :P
nagyon-nagyon szeret pancsizni :lol:
mindig fülig ér a szája, ha idegennel találkozunk, először csak jól megnézni, majd megy a vigyor :!: :wink:

Apa ma itthon van, végre, de holnap újra meló...kihasználjuk a mai "együtt lehetünk pénteket" :P

Szép, vidám napot Nektek, vigyázzatok magatokra és a babókákra :!:

Tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na sziasztok,

hát nekem is csak ég az arcom... :oops:
De a költözés leszív.
Bevallom olvasok ám én is, csak hát az írás.

Képzeljétek ez az utolsó napunk itt. Bele se merek gondolni. Abszolút nem érzem úgy, h mi most már nem jövünk ide vissza. Fura lesz.
Főleg a szüleimnél lakni egy ideig. Most úgy néz ki, h nem is rövid ideig, mert ha minden igaz, lakást nem bérelni fogunk, hanem venni. Találtunk tök jó kis családi házat is. Csak hát ez a pénz dolog... :( Lehetne legalább annyival több, h egy klassz kis házat vehetnénk. Nehéz ez így, de legalább a miénk lesz :)

Naptej: én is Babe-t vettem. Drága volt nagyon, de amilyen pici a baba, elég lesz rá sztem ebben a szezonban. Még úgy is, hogy természetesen többször kenem egy nap.

Zokni ügyben én is gondban vagyok. Meg úgy az öltöztetéssel általában. Nálunk 25fok van bent a lakásban. Ti miben tartjátok bent a gyerekeket? Én jelenleg egy hosszú ujjú body, naci, zokni szettben :) Hát nem tom.

Rólunk röviden:
Jelenleg 60 cm és 5680 gramm, ez 6 cm és 2350 gramm a születési paramétereihez képest.
Ééés, ami még érdekes, hétfőn 2es pelusról 3asra váltottunk :). A régiből mindig kifolyt a kaki és nem győztem súrolni. De a méretváltás megoldotta a gondomat.
Szopival is jól állunk (asszem). Nem panaszkodik, ill. növöget, ezért gondolom, h minden ok. Napi 6-7szer eszik pontosan 3 óránként. Éjszaka továbbra sem eszik, átalussza, ahogy eddig is.
Mostanában nagyon durván vándorol az ágyában. Kénytelen vagyok minden este az alsó szélére letenni, de reggelre totál fent találom, KERESZTBEN a kiságy oldalánál :). Vicces gyerek.
Nyálzás nálunk is beindult 2-3 hete. Ökle a szájában, gyakran öklendezik is tőle, annyira lenyomja a torkán a kezét.
A védőnő szerint mocorognak a fogcsírák, felkészülnek a fogzásra. Hát izgatottan várjuk :)

No, kb hirtelen.
Nézegettem a gyerkőcöket, anyucikat Gn, fészbukon, zsiwiwen, szépek vagytok :). Mindenkinek jól áll a tavasz 8)
Jó egészséget, jó pihenést, sok sok örömöt az apróságokhoz :)

Puszi Mindenkinek.
Gondolok Rátok folyamatosan.
:wink:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


suzy
sok bajt tud okozni a fogzás! a gyógytornán 1x láttam hogy egy gyereknek elektromos kezelést csinálnak és kérdeztem mi baja hát a fogzás ráment az arcára és lebénult :shock: szörnyen hangzott de azt mondták hogy ideiglenes a dolog a gyerekek nagyon jól regenerálódnak
zokniiii?dehogy! holnap már a teraszra se viszem ki mert este is piros volt a kis arca pedig nem volt napon csak árnyékban!

szandriii
naci és zokni?mi rövidujjú bodyban nyomjuk és mivel este is reggel is 24-26fok van a lakásban nem is teszek rá mást...napal meg már ez is sok neki ujjatlanban is melege van...igaz 30 fok volt ma isa hordozható ágyra szereltem a hőmérőt és nézen mindig...

mi ma elkezdtünk husit enni gyakorlatilag az ebéd egy komplett főétel volt :lol: borsó+répa+rizs+csirke egyben....hmmm ennek már igazi fincsi kaja illata is volt ám :wink: és meg is ette...
viszont egész nap alig tudtunk beletukmálni a kaját már reggel se igen evett se délután és este se nagyon....mindent próbáltunk adni hátha inkább szomjas :roll: víz tej tejpép semmi nem kellett :?
na mindegy csak nem szárad ki majd bepótolja...lehet talán a meleg miatt nem tudom...

doki összesen 3 mondatban elintézett és nyoma sincs megbánásnak úgyhogy azt gondolom jövő héten majd keresek mást! gondolom a védőnők tudnak ajánlani egy normálisabbat

vaterán nivea naptejet néztem 3200.- van ennél olcsóbb?

orsi
hol vagytok Bp vagy...?

hiányoztok nekem! már lassan csak a saját írásomat látom...

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Manama!
Pocifájás sajnos nagyon rossz dolog,de,ha nem használ semmi akkor csak a kinövésben bízhatsz.Kitartás!!!!
Szupi a vonid....végre! :wink:

Orsi!
"Mert megérdemlem!" :arrow: ez tuti!!! :wink:
Klímát én se merném használni,még a kocsiban se kapcsolom be,pedig ott aztán van vagy 40 fok. :?
Uh-hoz szorítok,hogy oké legyen és ne legyen szükség műtétre!

Vivi!
Miért nem szolizhatsz?
Műsírás :arrow: nálunk is van,de általában én is,mint Orsi nem csinálok ügyet belőle,nehogy rászokjon,hogy ezzel elér valamit.

Suzy!
Végül kiderült,hogy a zacsi melletti szárazságot mi okozta?
Mi is így használjuk a popsikrémet,este sudo,nappal gyógyszertári.
Zokni :arrow: ha fúj a szél akkor adok rá kint is,de,ha szuper meleg van és látom,hogy rugdosná le akkor leveszem róla.

Menion!
Látod csak egy kicsit több idő kellett és megszokta Anna is a kanalat,de mostmár ne térj vissza semmi képpen a cumisüvegre.
Videók szuperek! :wink: :lol:
Rizst én is úgy készítem ahogy Vivi.Bár én általában zölcsit és húst teszek bele.
Doki :arrow: hát nem semmi az ember,keress másikat sürgősen!!!!

Evita!
Látom a kaki helyzet renbe jött.
Mennyi tejet tudsz még lefejni egy nap?
Hú de jó dolgod van,hogy ilyen jól alszik Emóca éjjel.
Végül hol vettél cumit?

Gyevacska!
Várunk,mert tényleg jó lenne visszakapcsolódnod! :wink:

Szandri!
Már az új lakásban vagytok.Remélem nagyon jól fogod ott érezni magad a kis családoddal!!!! :lol:
Ruha :arrow: itthon:rövidujjú body+talpas naci vagy naci-zokni.


Rólunk:
Roli mindenevő :lol: a lényeg még mindig,hogy ne legyen benne nagyobb darab :roll:
Tápszer :arrow: vettem éjszakait is :oops:
Ivás :arrow: megyeget,mert,ha lent vagyunk akkor iszik dögivel és van amikor itthon is kéri :lol: és csak vizet!
Kaki :arrow: attól függ mit eszik,de nincs gond.
Alvás :arrow: 21-06-ig,közben 1-2× cuminyügi :roll:
Mozgás :arrow: kúszás ugye már simán,kijön utánam a konyhába is.+négykézláb próbálkozik,de nagyon,mert ha nem kúszik akkor négy kéz láb álldogál,összerogyásig :D olyan édes!
Mindent megszerez-nyomogat-levesz-szétszed.........................

Levelet megírom g-re már végre,mert van történés! :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Menion
Szuper akkor, hogy kezd állandósulni, hogy nem sír torna alatt!
Kanalazás :arrow: szuper! Üzenem Annának,hogy nagyon ügyes!!!
Husi nyami-nyami. :lol: Milyen jó, hogy ilyen sok mindent ehet már! :lol: hát megértem, ha nagy melegben, nem éhes!

Suzy
Örülök,hogy meggyógyult Ádi! Na már neki is kibújhatna a fogacska, hogy ne kínozza! Milyen jó is, ha olyan sokat vigyorognak! Úgy szeretem, amikor Emma is vigyorog! :lol: :lol: Remélem sikerült jól kihasználni a pénteket! :lol:

Szandri
Na most már a családod közelében lehetsz! Szuper! Sőt most egy darabig együtt laktok? Mennyi ideig? Milyen jó is lesz a családi ház! Nincs is annál jobb! :lol:
Imici ügyes nagyon! Szépen fejlődik! Szuper,hogy nektek is jók az éjszakák! Emma is mászkál a kiságyban! :lol: Ó már fogzik Imici! Nem semmi! Kitartást hozzá! :wink:

Gabi
Végül nem szilikonosat, hanem latexet vettem a csepeli DM-be! Aztán anyósom vett egy szilikonosat a Brendonban, mellesleg rá volt írva,hogy relax, " dombor nyomottas" ami masszírozza a száját! :lol: :lol: Hát nem nagyon fejegetek! Lusta voltam! :oops: Mosta zóta fejek újra,hogy kevesebb lett a tejem, vagyis nem kevesebb, csak többet eszik Emma így 60-80-100 ml-t fejek le egy nap! Ezeket elteszem, majd jó lesz a hozzátápihoz, belefőzni a kajájába!
Milyen édes lehet, ahogy kúszik! A kis Dárga!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Rólunk:
Mi jól vagyunk! Volt 1-2 nyügis nap! Szerintem a front miatt!
Emma gagyarászik sokat! Olyan kis édes! Mostanában nem volt el a játszószőnyegen, letettem és üvöltött, és rájöttem tegnap, hogy ha felébred és akkor teszem le, akkor tök sokáig elvan, viszont kaja után nem. Szerintem fáj a hasa, ahogy fekszik, kényelmetlen teli hassal! Lehet, hogy ez hülyeség, csak ez tűnt fel! :roll: :roll:
Már a harmadik szombat a mostani, hogy nincs itthon Laci! Mindig van valami programja! :cry: Pedig most legalább nem voltak gyerekek, jövő héten már tuti lesznek, mellesleg, akkor kell menni a családi összeröffenésre is, amihez nincs kedvem! :roll: Holnap elméletileg megyünk Tasra, apósom telkére! Már nagyon szeretné az unokáját mindenkinek megmutatni! :lol: Remélem akkor jobb idő lesz!
Észrevettem, hogy Emma mostanába nagyon kicsavarj a akezét, ami aggaszt eléggé. Lefényképeztem és elküldtem a konduktor barátnőmnek, hogy mi a véleménye, meg előtte felhívtam telefonon, azt mondta, hogy amíg nem akdályozza őt a fejlődésben nem gond és kinövi! Ha már elkezd fogni, akkor nem fog így hátra kalandozni a keze, de azért aggaszt! Azt mondta, hogy szerinte a zöld, büdi magzatvizem okozhatta, mert az valamilyen szinten oxigén hiányt jelez! De ez nem biztos, nem akar megijeszteni! Hát azért sikerült! Lehet,hogy el kéne vinni Dévényeshez! Majd Laci hazajön és megbeszélem vele! Nem tudom, hogy mi legyen! Tanácstalan vagyok! :roll: :roll: Ja meg mondta a baránőm, hogy amikor először látott ilyet egy gyereknél, aki hozzá járt, úgy megijedt! Azonnal küldte neurológushoz! De ő mondta,hogy kinövi! Az a baba koraszülött iker baba volt és oxigénhiányos! :roll: :roll:
Hát meglátjuk mi lesz!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Levél g-n,jó hosszú lett bocsi! :oops:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


cukigabi
úgy lesz!ez a dokinő nem érdemli meg hogy oda adjam a kártyánkat...
persze hogy nem térek vissza a cumisüveghez!tegnap is pl nagyon híg lett és egy csomót kellett sűrítenem Laci már cumival akarta adatni de addig kutyultam kevertem míg jó lett már nem akarom visszacsinálni a dolgot és összezavarni a mininőt

evita
remélem hogy a melegtől van mert Laci már mindenfélét kitalál hogy tuningolja a kaját mert szerintem attól fél hogy nem gyarapszik elég gyorsan...hát én meg úgy vagyok hogy megkérdeztem a szakikat és ha ők azt mondták nincs baj és hát szemre se alúltáplált a gyerek akkor nem erőszakolom a kaját...majd gyarapszik a maga tempójában
biztos nincs baj ne ijedj meg ha a neurológus is ezt mondta egy kora babánál akkor nem lehet olyan komoly eltérés...

na ma a gyereknapot elmosta az eső :cry:

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem megint :oops:
Először is holnapra nagyon boldogságos gyereknapot kívánok minden csöppségnek :D (remélhetőleg az idő is kedvezni fog egy kis csavargásra)

Mi gyereknap alkalmából az 5. és 6. fogacskát kaptuk :D Az egyik tegnap a másik ma bújt ki, nagyon örülök neki, mert az elmúlt pár nap (kb 1hét) elég nyügis éjszakákat hozott, de remélem ez megszűnik.

Egyébként velünk minden rendben. Dóri szépen álldogál és körbe sétálja a lakást, egyedül még nem indult el, de próbálkozik, egy kézzel kapaszkodva stb. :D Nagyon édes!
Sokat gagyarászik, pápá-t int, berreg, táncol, köszön :D A köszönést tőlem tanulta, én mindig mondom neki hogy "szia" és ő mostanában utánozza hogy "szi-szi", úgyhogy amikor felébred és bemegyek hozzá, én mondom, hogy szia és ő válaszol hogy szi :D Imádom!

Bocsi, hogy nem reagálok most, ha lesz több időm megpróbálok. Most konyhafelújításban vagyunk, ezért nincs sok időm. Majd teszek új képeket g-re, meg ha kész a konyha arról is egy "ilyen volt-ilyen lett" fotót teszek.

Puszillak titetek, ja és folyamatos olvasok, csak az írás marad el :oops:

andicsiga
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: